Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Furora

Notki

Furora Wydarzenia ze świata Furora Moderowanie nowych tematów na tym forum zostało włączone. Proszę pilnie czekać na akceptację tematu. Moderowanie postów w niektórych tematach zostanie włączone.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 03-08-2010, 10:02   #18681
psyduck
Użytkownik Forum
 
psyduck's Avatar
 
Data dołączenia: 17 08 2008
Lokacja: Alabastia

Posty: 118
Stan: Początkujący
Profesja: Rookstayer
Gildia: Wodny Swiat
Świat: Furora
Poziom: 200
Skille: 100
Poziom mag.: 9
Domyślny

rzulty fojownik gotowy do trybu swiniozorda!

Ostatnio edytowany przez psyduck - 03-08-2010 o 10:05. Powód: ;;;
psyduck jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 03-08-2010, 13:34   #18682
Veltaxio
Użytkownik Forum
 
Veltaxio's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2005
Wiek: 36
Wpisy bloga: 2

Posty: 597
Stan: Na Emeryturze
Imię: Imargam
Profesja: Elite Knight
Gildia: Ekipa Misia
Świat: Furora
Poziom: 327
Skille: 104/102
Poziom mag.: 10
Cool

Faktycznie wojna wybuchla ale w Warszawie, na czele zgromadzenia stoja Youen i Infamia ktorzy z piesnia na ustach odmawiaja kolejne linijki rozanca swietego!


O 12:59 w interweniujacych straznikow miejskich polecial rower oraz kamienie ! Zostal uzyty gaz pieporzowy!

Jak na ta akcje zareaguje gielda ? Czy Azor postanowi wznowic rozmowy pokojowe ? Kiedy pojawi sie lista paymentow ?
__________________
Zdrowi na umyśle mają o wiele więcej wyobraźni niż ci, którzy są naprawdę chorzy. Wygadują głupstwa, wymyślają nieprawdopodobne rzeczy. Naprawdę chorzy są łatwo rozpoznawalni. Tkwią głęboko w swoim szaleństwie, osaczeni nim, bezsilni. Nawet szaleństwo ma swoją logikę.
Veltaxio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2010, 13:42   #18683
Couranger
Użytkownik Forum
 
Couranger's Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 756
Stan: Aktywny Gracz
Imię: nie powiem
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Berylia
Poziom: 90+
Skille: -.-
Poziom mag.: 63
Domyślny

Zal mi tych pojebancow broniacych tego krzyza. Zwykli fanatycy totalny ciemnogrod. Tak sie zachowuja ludzie ktorzy wierza w Boga? nie wydaje mi sie. Powinni rozstrzelac w pizdu ta holote. Caly swiat patrzy na nasz smieszny kraj az wstyd mi ze jestem polakiem. Slowa ktore kiedys wypowiedzial Jozef Pilsudzki pasuje w 100 procentach do tej sytuacji "Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy"
__________________
TibiaCam T.V. The ONLY way to watch movies.
Rec = Never Gonna Happen

Cytuj:
19:50 Lord Geremini [12]: KTO MI ZROBI KARTE PRAC Z MATMY Z ULAMKOW za 60k?

Ostatnio edytowany przez Couranger - 03-08-2010 o 13:47. Powód: .
Couranger jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2010, 14:52   #18684
Revy
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ja się pytam, ja się pytam!!! Gdzie, no gdzie są chłopaki z JP!!!??? No mogli się za free pobić ze strażą miejską, policją, a jak by się udało to i wojskowych by mogli strzelić w pałę.
Przecież tylko Bóg może ich sądzić.... Co jak co, stare babki i dziadki mają więcej ikry niż JP(oyeby).

A więc wszyscy razem!!! NIE DAMY KRZYŻA!
btw.
Dlaczego Carlin nie robi takich akcji z CipSOftem???? NIE DAMY BOTÓW!! KONIEC Z BANAMI!! NIE BANUJCIE 4 EVER!!!
  Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2010, 15:11   #18685
Mateuz
Użytkownik Forum
 
Mateuz's Avatar
 
Data dołączenia: 23 07 2010

Posty: 218
Imię: Furor seba
Domyślny

No i jak mowilem tak sie stalo. Wolsztyn<>Nowa Sól= sztama. A nikt mi nie wierzyl... Teraz nadejdzie cos o wiele wiekszego na Furore. Mowilem ze rok 2010 bedzie ciekawy...
Mateuz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2010, 15:37   #18686
Veltaxio
Użytkownik Forum
 
Veltaxio's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2005
Wiek: 36
Wpisy bloga: 2

Posty: 597
Stan: Na Emeryturze
Imię: Imargam
Profesja: Elite Knight
Gildia: Ekipa Misia
Świat: Furora
Poziom: 327
Skille: 104/102
Poziom mag.: 10
Evul

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mateuz Pokaż post
No i jak mowilem tak sie stalo. Wolsztyn<>Nowa Sól= sztama. A nikt mi nie wierzyl... Teraz nadejdzie cos o wiele wiekszego na Furore. Mowilem ze rok 2010 bedzie ciekawy...
Wiedzialem ze stolec ktory dzis zrobilem byl wiekszy niz zwykle...

No i co w zwiazku z tym ze mowiles Mateuz, jakie wsparcie z innych serverow skreciles? Skoro juz wolsztyn i nowa sol maja sztame to moze jeszcze pogadacie z rydultowymi i oleckiem, witka zawsze mozecie nozyczkami zaatakowac to moze dojdzie wam 300 drut..

Co wy na to bojsi ? ! Stop the Botters ! Nie wierze do tej pory ze taki hipokryta jak azor mial odwage to napisac... byl i jest dzieckiem bota a innym tego teraz zabrania... moze nie wie ze ma warna delecji na azorku ? :s
__________________
Zdrowi na umyśle mają o wiele więcej wyobraźni niż ci, którzy są naprawdę chorzy. Wygadują głupstwa, wymyślają nieprawdopodobne rzeczy. Naprawdę chorzy są łatwo rozpoznawalni. Tkwią głęboko w swoim szaleństwie, osaczeni nim, bezsilni. Nawet szaleństwo ma swoją logikę.
Veltaxio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2010, 16:13   #18687
Cz4rny
Użytkownik Forum
 
Cz4rny's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2008
Lokacja: Chełm
Wiek: 31

Posty: 180
Stan: Na Emeryturze
Imię: Gredert
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Vision
Świat: Furora
Poziom: 160
Poziom mag.: 74
Domyślny

uwaga!
już są słuchy, chodzą listy z thais do carlin, z carlin do ab, że przychodzą do nas ludzie z innych swiatów!
ludzię chętnie wspomogą swoimi 200+ power osłów z 50 lvlami!

do tego ta sztama, gdzie na około 10 osób które są z nowej soli jedna będzie walczyła ZA WOLNĄ FURORE I ZA TĘPIENIE BOTOW!
Cz4rny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2010, 16:40   #18688
Mateuz
Użytkownik Forum
 
Mateuz's Avatar
 
Data dołączenia: 23 07 2010

Posty: 218
Imię: Furor seba
Domyślny

"power osłów z 50+" ?!!?

Gredert, uspokój sie, juz wszyscy sie wkurzaja nagle.
Zrobilo sie nerwowo, to normalne ale gdy te power osły Cie na parter sprowadza to nie bedziesz tak mowil wiecej. Gdyby tu nadeszedl moment gdybyscie skapitulowali jestem niezwykle ciekaw co byscie pisali. Czy bylo by tu moze "wy**dalaj j**any smieciu k**wo szmato" czy moze "nie obchodzi mnie to bo nie gram w Tibie" czy moze "mamy inne servery na ktorych nas nie pokonacie" czy moze najpopularniejsze "i tak jestes nikim"
Uspokojcie sie omg, a nie siejecie panike, wkurzacie sie nagle, cisnienie wam skacze? Teraz chyba normalnie pogadac sie nie da. NIE jestescie "nie do pokonania" walk bylo duzo i wielokrotnie to potwierdzalismy, tylko szkoda ze musielismy walczyc z az tak PUSTYMI ludzmi! Po przegranej albo nie umieli odpisac albo sadzili ze to oni wygrali albo wymyslali cos zeby nie wyjsc na tych ktorymi sa w rzeczywistosci. Jestescie niezwykle chamscy i pusci podczas wojen. Nawet jak przegrywacie sadzicie ze jestescie niepokonani.
I wlasnie dlatego bardzo duza czesc ludzi walczacych po obu stronach ma z was poprostu beke ze nigdy nie umiecie sie przyznac do porażki. Wiec Gredercie, nie spinaj sie tak panie niepokonany. Zapewne w nastepnym poscie znowu bedziesz sial breche jacy wy to jestescie silni itd.
Mateuz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2010, 16:59   #18689
AwangardowyKaloryfer
Użytkownik Forum
 
AwangardowyKaloryfer's Avatar
 
Data dołączenia: 09 05 2009
Lokacja: Wodzisław/Bruxelles/St. Marie Sur Mer
Wiek: 32

Posty: 248
Stan: Usunięty
Profesja: Elder Druid
Gildia: xXx
Świat: Furora
Poziom: 121
Skille: 666/336
Poziom mag.: 64
AwangardowyKaloryfer ma numer GG 3453064
Domyślny

Paweł ,słyszałem ,że nie grasz w tibię i robisz tylko te Achievmenty ,a jednak! Przeżywasz to ,że Azor zaczął coś robi w kierunku tego ,żeby się coś działo bardziej niż ci idioci kwestię przeniesienia krzyża!

W końcu się coś będzie działo ,czas najwyższy.
BTW ,gratz dla Oren Darka za healing exurką gran na redzie i dla Patryka Pegerka za pefaupe \o/
Jednym słowem to ,co zobaczyłem było porażką ;p
__________________
"ogolnie bylo fajnie aczkolwiek jason strasznie chrapał w nocy, rester spal jak baranek wiec jego bic nie musialem, no ale jason dostal kilka razy op łbie , rester przegrał 1kk z infamia kto 1 zaliczy zgona, a na sam koniec smerfu wlal lukaszowi do japy cwiartke soplicy i niestety denat lecial na parapet po blessy gdzie spedzil nastepna godzine po czym wrocil smerf i go jebnal do lózka =D (az sie dziwie ze nie narzygal se do łóżka ktore stalo przy blessowni parapetowej) "
Koniec ,KO
AwangardowyKaloryfer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2010, 17:25   #18690
Veltaxio
Użytkownik Forum
 
Veltaxio's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2005
Wiek: 36
Wpisy bloga: 2

Posty: 597
Stan: Na Emeryturze
Imię: Imargam
Profesja: Elite Knight
Gildia: Ekipa Misia
Świat: Furora
Poziom: 327
Skille: 104/102
Poziom mag.: 10
Domyślny

Odrazu widac ze na koncie Meteuz siedzi nie kto inny jak Furor Seba legendarny forum fighter . Postanowilem poraz kolejny przeanalizowac wasze dotychczasowe osiagniecia i nadzieje na lepsze jutro. Na forum jak wiadomo pojawil sie wpis niejakiego Azorka z Kazordonka, czlowieka ktory od poczatku swojej kariery z tibia nigdy nie stronil od alchemicznych i zakazanych nowinek takich jak "BOT", czlowieka ktory juz otrzymal adekwatna kare do swojej zbrodni za nierespektowanie regul gry, czlowieka ktory ma tupet by grozic mordowaniem botow innym graczom gdy on sam w najlepszym dla siebie czasie puszczal ze swoimi rlami 20 postaci na bocie, bijac kazdego kto wszedl mu na respa. Mialem okazje poznac Azorka, mialem czas by przeanalizowac jego zachowania oraz sposob myslenia i musze stwierdzic ze Azorek z Kazordonek jest czlowiekiem tchórzliwym o bardzo ograniczonym postrzeganiu faktów, do tego jest hipokryta oraz ludzka menda, smieciem ktory potrafi najlepszemu koledze przystawic nozyczki w celu pozyskania znaczacych korzysci majatkowych. Jednak prawda jest rowniez to ze Azorek niema zbyt wiele mozliwosci ruchu, mial warna deleta za boting wiec swiata nie zmieni, nikt postaci nie kupi bo jest hunted do rooka a wiec pozostaje mu zludna ale jednak nadzieja ze jego walka przyniesie jakis skutek. Wiele razy bronilem cie Azor gdy ludzie mowili ze jestes tylko botem i zamiast mozgu masz targeting ale ty zniweczyles caly swoj wysilek bo postanowiles okrasc Opiego ktory jest chyba jedyna osoba na servie ktorej bym nie bil a to naprawde swiadczy dobrze o nim (pozdro dla aniolka).

Wiele razy to juz pisalem jako ze siedze na vencie czasami ze obecnie sile koalicji stanowi 15-16 osob ktore maja wladze wykonawcza a 75% venta to osoby z tak zwanej czarnej dupy ktore nigdy nie wykazaly sie niczym lub niemialy ku temu okazji ale poprzez koneksje (rli) trafili do tibijskiego raju jakim niewatpliwie prawo grania na Polskim serverze gdzie prawo i zasady sa respektowane, moze nie zawsze ale i tak jest lepiej niz na innych serverach..

Wasza wojna ktora jest szykowana od konca poprzedniego roku byc moze w koncu wypali i zobaczymy akcje gdzie pada 200 knight a potem wy wielcy wojownicy uciekacie na miejscowke i chronicie sie banda noobow. Azor nie okreslaj tego mianem wojny skoro efekty mozna z gory przewidziec... to jest partyzantka a mowienie przez uposledzonego sebe ze jego walka przynosila efekty to czysta hipokryzja, to prawda ze pekowaliscie, prawda jest rowniez ze zabijaliscie jakies nooby (200 knight na servie nie jest niczym nie zwyklym a prawda jest taka ze wiekszosc takowych to bot knighty albo noby ktore niemaja doswiadczenia w walce czy ucieczce przed zorganizowana banda. Zabijanie 2-3 200 lvli w tygodniu nic wam nieda , bo jak juz mowil Karol lvle sie odrobi a kasa to tez nie jest problem.


Zaraz ciag dalszy...

--- Veltaxio dodał 6 minut i 37 sekund później ---

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez AwangardowyKaloryfer Pokaż post
Paweł ,słyszałem ,że nie grasz w tibię i robisz tylko te Achievmenty ,a jednak! Przeżywasz to ,że Azor zaczął coś robi w kierunku tego ,żeby się coś działo bardziej niż ci idioci kwestię przeniesienia krzyża!

Dokladnie wbijam na Imargama i robie Achievementy bo nie moge pozwolic zeby Whiskeyjack mial ich wiecej ode mnie taki stary nawyk... a czy przezywam powstanie azorka ? Nie bardzo, moze licze tylko na to ze czasem logna i zabija jakiegos Vuaevo Brutha czy Since Knighta (nicki mile widziane z dead lista )

Wiesz tez doskonale ze uwiebiam pisac w tym temacie i poprostu przez smierc tematu moja radosc zanikla wiec moze poprzez wybuch tej "wojny" moja radosc powroci ? Natomiast denerwuje mnie to ze Seba niemaja zadnych argumentow na swoje poparcie brnie w te brednie i siega kolejnego pietra dna..
__________________
Zdrowi na umyśle mają o wiele więcej wyobraźni niż ci, którzy są naprawdę chorzy. Wygadują głupstwa, wymyślają nieprawdopodobne rzeczy. Naprawdę chorzy są łatwo rozpoznawalni. Tkwią głęboko w swoim szaleństwie, osaczeni nim, bezsilni. Nawet szaleństwo ma swoją logikę.

Ostatnio edytowany przez Veltaxio - 03-08-2010 o 17:25. Powód: Automerged Doublepost
Veltaxio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2010, 17:26   #18691
Mateuz
Użytkownik Forum
 
Mateuz's Avatar
 
Data dołączenia: 23 07 2010

Posty: 218
Imię: Furor seba
Domyślny

A cos bys Ima zrobil gdyby caly server nagle obrocil sie przeciwko tym 15-20 osobom z koalicji
Skoczyla Ci adrenalina teraz?

Ostatnio edytowany przez Mateuz - 03-08-2010 o 17:28.
Mateuz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2010, 17:39   #18692
Veltaxio
Użytkownik Forum
 
Veltaxio's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2005
Wiek: 36
Wpisy bloga: 2

Posty: 597
Stan: Na Emeryturze
Imię: Imargam
Profesja: Elite Knight
Gildia: Ekipa Misia
Świat: Furora
Poziom: 327
Skille: 104/102
Poziom mag.: 10
Cool

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mateuz Pokaż post
"power osłów z 50+" ?!!?
Gdyby tu nadeszedl moment gdybyscie skapitulowali jestem niezwykle ciekaw co byscie pisali.
Na szczescie nie doczekasz takiej chwili.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mateuz Pokaż post
Czy bylo by tu moze "wy**dalaj j**any smieciu k**wo szmato" czy moze "nie obchodzi mnie to bo nie gram w Tibie" czy moze "mamy inne servery na ktorych nas nie pokonacie" czy moze najpopularniejsze "i tak jestes nikim"
Mysle ze bylaby adekwatna odpowiedz do prezentowanych wypowiedzi.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mateuz Pokaż post
Uspokojcie sie omg, a nie siejecie panike, wkurzacie sie nagle, cisnienie wam skacze? Teraz chyba normalnie pogadac sie nie da.
Jestem caly spocony z tego stresu, nakazalem wszystkim by czekali w pz...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mateuz Pokaż post
NIE jestescie "nie do pokonania"
75-80% venta mozecie zabic bez wiekszych problemow

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mateuz Pokaż post
walk bylo duzo i wielokrotnie to potwierdzalismy
Przyklady, ale uzasadnione na Boga!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mateuz Pokaż post
Jestescie niezwykle chamscy i pusci podczas wojen.
A po wojnach jestesmy mili i przyjemni.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mateuz Pokaż post
Nawet jak przegrywacie sadzicie ze jestescie niepokonani.
Bo tak jest ! Podstawa to nie jest poddanie sie po 5 czy 6 zgonach !

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mateuz Pokaż post
I wlasnie dlatego bardzo duza czesc ludzi walczacych po obu stronach ma z was poprostu beke ze nigdy nie umiecie sie przyznac do porażki.
Mowisz ciagle o ludziach ktorzy brechtaja ale ja sie pytam gdzie oni sa ? Kto taki brechta i jestem ciekaw kto ci sie przyzna do porazki, to jest jak z porazka Kaczynskiego ktory powiedzial po porazce wyborczej ze jest morlanym zwyciezca...


Dyskusja panowie dyskusja a nie bajki i opowiesci co bedzie..

--- Veltaxio dodał 2 minut i 1 sekund później ---

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mateuz Pokaż post
A cos bys Ima zrobil gdyby caly server nagle obrocil sie przeciwko tym 15-20 osobom z koalicji
Skoczyla Ci adrenalina teraz?

A co bys powiedzial sebus jakby cala tibia przeniosla sie na furore i walczyla przeciwko tobie ? Skoczyla ci teraz adrenalina ?????

Na chwile obecna Koalicja wyglada tak 16 osob dowodzacych (stara gwardia) + 50 osob rle starej gwardi + 110 osob rle od rli.... Wielka szczesliwa rodzinka
__________________
Zdrowi na umyśle mają o wiele więcej wyobraźni niż ci, którzy są naprawdę chorzy. Wygadują głupstwa, wymyślają nieprawdopodobne rzeczy. Naprawdę chorzy są łatwo rozpoznawalni. Tkwią głęboko w swoim szaleństwie, osaczeni nim, bezsilni. Nawet szaleństwo ma swoją logikę.

Ostatnio edytowany przez Veltaxio - 03-08-2010 o 17:42. Powód: Automerged Doublepost
Veltaxio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2010, 18:00   #18693
Mateuz
Użytkownik Forum
 
Mateuz's Avatar
 
Data dołączenia: 23 07 2010

Posty: 218
Imię: Furor seba
Domyślny

Ad 1
Ima nie bądż zbyt pewny siebie bo czasem moge sie tego doczekac. Zbyt pewny siebie jestes, a to gubi czlowieka.

Ad 2
Te odpowiedzi po zgonach to czysty pokaz inteligencji waszych ludzi.

Ad 3
Jesli bysmy wygrali to zapewne bys sie spocil.

Ad 4
Nawet najwieksi z tego serva nie sa niepokonani.

Ad 5
http://www.youtube.com/watch?v=hDFN_lQj8c4
http://www.youtube.com/watch?v=7MwR-jPKzH0

To akurat filmy gdy Dennis sie z wami bawil, co Youeny w pz siedzialy na boat okolnir, a Ty sie niezle wnerwiales. Wiesz ze gdybysmy mieli 2x wiecej ludzi wtedy to nie rozmawialibysmy dzis no ale wyszlo jak wyszlo, warto próbować bo bylo idealnie.

Ad 6
Po wojnach robicie wszystko by zarabiac kase, nie patrzycie na innych graczy, i jak sam to powiedziales 75% venta to wzielo sie z czarnej dupy.

"a 75% venta to osoby z tak zwanej czarnej dupy ktore nigdy nie wykazaly sie niczym lub niemialy ku temu okazji ale poprzez koneksje (rli) trafili do tibijskiego raju" wiec nie masz podstaw zeby gadac ze po warach jestescie mili i przyjazni bo sam wiesz ze tak nie jest.

Ad 7
Jesli po PRZEGRANEJ wojnie ktos nadal walczy to pozdro. (patrz. - Kyra)

Ad 8
Jaroslaw Kaczynski uznal sie za zwyciezce i moim zdaniem bedzie dazyl do tego aby dla korzysci pisu zniweczyc plany Komorowskiego, i nawet jesli byloby to nieczyste zagranie, zawsze taki byl i dlatego nie zostal prezydentem. Ludzie mimo tragedii zwiazanej z jego bratem nie okazali mu wiekszego wspolczucia, bo gdyby go wybrali mielibysmy to co(jesli chodzi o przelozenie na Tibie) jest teraz na Furorze. Dobrze wiesz ze gdybyscie przegrali wojne to zaden z was nie odezwal by sie slowem. PISy zVISY.
Niedotrzymywanie slowa, nie umiecie sie wytlumaczyc gdy sa na was dowody, np. Infamia.( co to wogole za leader) skoro nie przestrzega wlasnych zasad podobnie jak jego guildia.--- wytlumacz mi to Ima.

I dotarlismy do Ad 9 :
Nie ma sensu walczyc z 53 druidem.(moze zabrzmialo to troche jak samokrytyka) ale lepiej zebrac ekipe i walczyc z kurestwem jako kumple ramie w ramie niz byc po stronie ludzi falszywych i kłamców. Nikt nie przyjdzie walczyc z 53 druidem poniewaz to 1 postac, lecz gdy jest cala gildia 200+ na celowniku ktorzy nie licza sie z innymi ludzmi, to az chce sie wziac ekipe i nakopac im w zadki, tymbardziej ze sa dwulicowi, klamliwi i falszywi.
I ja mowie jak jest Ima nie napisalem ze nie ma sensu walczyc z 53 druidem bo jestem slaby np. owszem jestem slaby sam, ale jesli sie ma przyjaciol, wspolny cel, odwage by to zrobic to moim zdaniem tacy ludzie powinni dostawac oklaski na stojaco, a nie jak Ci ktorzy kozacza bo maja lvl, a jak przyjdzie co do czego to uciekaja albo mowia ze i tak to oni wygrali- tacy ludzie nigdy nie zaslugiwali na szacunek gdyby byla okazja zgladzili by was.
Moze wreszcie takowa nadeszła.

/Nie ludzie, nie level, lecz wiara i przyjaciele.

I zapytam jeszcze ponownie, co bys zrobil gdyby nagle Furora obrocila sie przeciwko wam. Umialbys mi odpisac? Smialbys sie ze i tak Ty wygrales? ...

Mowilem ze bedzie wojna, bedzie ciekawie, i jest.
No co bys zrobil gdyby cala Furora obrocila sie przeciwko wam...

Ostatnio edytowany przez Mateuz - 03-08-2010 o 18:08.
Mateuz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2010, 18:12   #18694
psyduck
Użytkownik Forum
 
psyduck's Avatar
 
Data dołączenia: 17 08 2008
Lokacja: Alabastia

Posty: 118
Stan: Początkujący
Profesja: Rookstayer
Gildia: Wodny Swiat
Świat: Furora
Poziom: 200
Skille: 100
Poziom mag.: 9
Domyślny

Wojna sie rozpoczela wlasnie zostalem zaatakowany...

17:29 Demtal [25]: exiva "Niesmiertelny Kaczor Donald"
17:29 Demtal [25]: polak ??
17:44 Demtal [25]: exevo flam hur
17:44 Niesmiertelny Kaczor Donald [25]: exura
17:44 Niesmiertelny Kaczor Donald [25]: exura
17:44 Demtal [25]: exevo flam hur
17:44 Niesmiertelny Kaczor Donald [25]: exura
17:44 Demtal [25]: exevo flam hur
17:44 Niesmiertelny Kaczor Donald [25]: exura
17:44 Niesmiertelny Kaczor Donald [25]: exura
17:44 Bakajew [25]: exevo flam hur
17:44 Demtal [25]: exevo flam hur
17:44 Bakajew [25]: exevo flam hur
17:45 Demtal [25]: exevo flam hur
17:45 Bakajew [25]: exevo flam hur
17:45 Demtal [25]: exevo flam hur
17:45 Demtal [25]: exevo flam hur
17:45 Bakajew [25]: exevo flam hur
17:45 Demtal [25]: exevo flam hur
17:45 Bakajew [25]: exevo flam hur
17:45 Demtal [25]: exevo flam hur
17:45 Niesmiertelny Kaczor Donald [25]: exura
17:45 Bakajew [25]: exevo flam hur
17:45 Demtal [25]: exevo flam hur
17:45 Demtal [25]: exevo flam hur
17:45 Demtal [25]: exevo flam hur
17:45 Bakajew [25]: exevo flam hur
17:45 Bakajew [25]: exevo flam hur
17:45 Demtal [25]: exevo flam hur
17:46 Niesmiertelny Kaczor Donald [25]: exura
17:46 Demtal [25]: exevo flam hur
17:46 Demtal [25]: exevo flam hur
17:46 Demtal [25]: exevo flam hur
17:46 Demtal [25]: exevo flam hur
17:46 Bakajew [25]: exevo flam hur
17:46 Demtal [25]: exevo flam hur
17:46 Demtal [25]: exevo flam hur
17:46 Demtal [25]: exura
17:47 Niesmiertelny Kaczor Donald [25]: exura
17:47 Zoman Gofas [14]: spoko
17:47 Bakajew [25]: exevo flam hur
17:47 Niesmiertelny Kaczor Donald [25]: padasz smieciu
17:47 Niesmiertelny Kaczor Donald [25]: HAHAHAHAHAHA
17:47 Demtal [25]: ujebe cie
17:48 Demtal [25]: innym charem
17:48 Demtal [25]: kurwa zwidek
17:48 Zwidek [344]: exevo vis hur
17:48 You lose 274 hitpoints due by an attack by Zwidek.

Tak wiec pierwsza runda dla koalicji.
psyduck jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2010, 18:15   #18695
Mateuz
Użytkownik Forum
 
Mateuz's Avatar
 
Data dołączenia: 23 07 2010

Posty: 218
Imię: Furor seba
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mateuz Pokaż post
Ad 1
Ima nie bądż zbyt pewny siebie bo czasem moge sie tego doczekac. Zbyt pewny siebie jestes, a to gubi czlowieka.

Ad 2
Te odpowiedzi po zgonach to czysty pokaz inteligencji waszych ludzi.

Ad 3
Jesli bysmy wygrali to zapewne bys sie spocil.

Ad 4
Nawet najwieksi z tego serva nie sa niepokonani.

Ad 5
http://www.youtube.com/watch?v=hDFN_lQj8c4
http://www.youtube.com/watch?v=7MwR-jPKzH0

To akurat filmy gdy Dennis sie z wami bawil, co Youeny w pz siedzialy na boat okolnir, a Ty sie niezle wnerwiales. Wiesz ze gdybysmy mieli 2x wiecej ludzi wtedy to nie rozmawialibysmy dzis no ale wyszlo jak wyszlo, warto próbować bo bylo idealnie.

Ad 6
Po wojnach robicie wszystko by zarabiac kase, nie patrzycie na innych graczy, i jak sam to powiedziales 75% venta to wzielo sie z czarnej dupy.

"a 75% venta to osoby z tak zwanej czarnej dupy ktore nigdy nie wykazaly sie niczym lub niemialy ku temu okazji ale poprzez koneksje (rli) trafili do tibijskiego raju" wiec nie masz podstaw zeby gadac ze po warach jestescie mili i przyjazni bo sam wiesz ze tak nie jest.

Ad 7
Jesli po PRZEGRANEJ wojnie ktos nadal walczy to pozdro. (patrz. - Kyra)

Ad 8
Jaroslaw Kaczynski uznal sie za zwyciezce i moim zdaniem bedzie dazyl do tego aby dla korzysci pisu zniweczyc plany Komorowskiego, i nawet jesli byloby to nieczyste zagranie, zawsze taki byl i dlatego nie zostal prezydentem. Ludzie mimo tragedii zwiazanej z jego bratem nie okazali mu wiekszego wspolczucia, bo gdyby go wybrali mielibysmy to co(jesli chodzi o przelozenie na Tibie) jest teraz na Furorze. Dobrze wiesz ze gdybyscie przegrali wojne to zaden z was nie odezwal by sie slowem. PISy zVISY.
Niedotrzymywanie slowa, nie umiecie sie wytlumaczyc gdy sa na was dowody, np. Infamia.( co to wogole za leader) skoro nie przestrzega wlasnych zasad podobnie jak jego guildia.--- wytlumacz mi to Ima.

I dotarlismy do Ad 9 :
Nie ma sensu walczyc z 53 druidem.(moze zabrzmialo to troche jak samokrytyka) ale lepiej zebrac ekipe i walczyc z kurestwem jako kumple ramie w ramie niz byc po stronie ludzi falszywych i kłamców. Nikt nie przyjdzie walczyc z 53 druidem poniewaz to 1 postac, lecz gdy jest cala gildia 200+ na celowniku ktorzy nie licza sie z innymi ludzmi, to az chce sie wziac ekipe i nakopac im w zadki, tymbardziej ze sa dwulicowi, klamliwi i falszywi.
I ja mowie jak jest Ima nie napisalem ze nie ma sensu walczyc z 53 druidem bo jestem slaby np. owszem jestem slaby sam, ale jesli sie ma przyjaciol, wspolny cel, odwage by to zrobic to moim zdaniem tacy ludzie powinni dostawac oklaski na stojaco, a nie jak Ci ktorzy kozacza bo maja lvl, a jak przyjdzie co do czego to uciekaja albo mowia ze i tak to oni wygrali- tacy ludzie nigdy nie zaslugiwali na szacunek gdyby byla okazja zgladzili by was.
Moze wreszcie takowa nadeszła.

/Nie ludzie, nie level, lecz wiara i przyjaciele.

I zapytam jeszcze ponownie, co bys zrobil gdyby nagle Furora obrocila sie przeciwko wam. Umialbys mi odpisac? Smialbys sie ze i tak Ty wygrales? ...

Mowilem ze bedzie wojna, bedzie ciekawie, i jest.
No co bys zrobil gdyby cala Furora obrocila sie przeciwko wam...
Czekam na Imargama a nie na psyducka, ktory po przegranej by krzyczal "k**wa" z balkonu na cale osiedle. I sadze ze jestes wlasnie osoba od Imargama. Wydales sie.

Niesmiertelny Kaczor Donald
Jul 28 2010, 22:12:20 CEST Killed at Level 23 by Don Pain.

Don Pain
Jul 28 2010, 22:16:32 CEST Killed at Level 26 by Zwidek.

We wszystkim co sie robi, trzeba myslec Imargamie, Zwidku, czy jakimkolwiek idiota jestes!!
Spadlem z krzesla teraz.
Nie moge sie doczekac chwili kiedy wkoncu uda sie cos osiagnac na Furorze, i tego uczucia ze te wszystkie nooby, Ci wszyscy ludzie tak sie smiali, a dostali po dupach i sie wstydza.
"Niepokonani" ?? Nie znam takiego slowa.
I tacy wlasnie jestescie... "dwulicowi, klamliwi, falszywi".
Czekam na odpowiedz co do mojego poprzedniego posta.

Ostatnio edytowany przez Mateuz - 03-08-2010 o 18:27.
Mateuz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2010, 18:48   #18696
psyduck
Użytkownik Forum
 
psyduck's Avatar
 
Data dołączenia: 17 08 2008
Lokacja: Alabastia

Posty: 118
Stan: Początkujący
Profesja: Rookstayer
Gildia: Wodny Swiat
Świat: Furora
Poziom: 200
Skille: 100
Poziom mag.: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mateuz Pokaż post
Ad 1
Ima nie bądż zbyt pewny siebie bo czasem moge sie tego doczekac. Zbyt pewny siebie jestes, a to gubi czlowieka.
Zawsze taki bylem, wiele razy za to hunta mialem ale ja jestem wieczny i nigdy sie nie zmienie, taki moj urok ze jestem anty do wszystkich i wale prawde prosto w oczy... moja pewnosc siebie wiele razy mnie zgubila ale czlowiek sie uczy na bledach... proste i skuteczne , moge rozmawiac nawet z toba tylko by byla to konstruktywna dyskusja a nie glupoty o przytszlosci ktorej jeszcze niema.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mateuz Pokaż post
Te odpowiedzi po zgonach to czysty pokaz inteligencji waszych ludzi.
99% ludzi w tym ja po zgonach jest zdenerwowana... to normalne ze nawet w takiej grze jak tibia adrenalina skacze, kiedys byla wieksza a teraz zanikla ale jakas jeszcze jest.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mateuz Pokaż post
Jesli bysmy wygrali to zapewne bys sie spocil.
Poce sie caly czas, wiesz jaka temperatura za oknem ?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mateuz Pokaż post
Nawet najwieksi z tego serva nie sa niepokonani.
Wieczny i niepokonany jest tylko Bog, reszta moze sie starac byc niezniszczalna ale w koncu i tak upada, patrz mit Taifuna albo oslabienie knighta i wielkie zgony Spaawa czy moje.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mateuz Pokaż post
http://www.youtube.com/watch?v=hDFN_lQj8c4
http://www.youtube.com/watch?v=7MwR-jPKzH0

To akurat filmy gdy Dennis sie z wami bawil, co Youeny w pz siedzialy na boat okolnir, a Ty sie niezle wnerwiales. Wiesz ze gdybysmy mieli 2x wiecej ludzi wtedy to nie rozmawialibysmy dzis no ale wyszlo jak wyszlo, warto próbować bo bylo idealnie.
To juz decyzja ludzi jak sie zachowuja podczas walk, to czy to cos w glowie pusci i wylecisz na z gory przegrana batalie czy bedziesz mial mokro w gaciach i zostaniesz na statku jak Spaaw , dobrze Karol zrobil ze nie wybiegl jak juz bylo po ptakach, po co jeszcze jednego fraga oddawac. Nie mow gdybysmy mieli 2 x wiecej ludzi , nie gdybaj , nie mysl co by bylo gdyby bo nie bylo tak jak bys chcial, jakis punkcik nie wypalil i wasz plan legl w gruzach.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mateuz Pokaż post
"a 75% venta to osoby z tak zwanej czarnej dupy ktore nigdy nie wykazaly sie niczym lub niemialy ku temu okazji ale poprzez koneksje (rli) trafili do tibijskiego raju" wiec nie masz podstaw zeby gadac ze po warach jestescie mili i przyjazni bo sam wiesz ze tak nie jest.
Ja traktuje ludzi jak zwykle czyli z gory, na moj szacunek trzeba dlugo pracowac, ale wiem ze na ventrilo panuje przyjazna atmosfera a opi infamia i reszta paczki pilnuja by nic nie zachwialo dobrze sprawdzajacych sie zasad.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mateuz Pokaż post
Jaroslaw Kaczynski uznal sie za zwyciezce i moim zdaniem bedzie dazyl do tego aby dla korzysci pisu zniweczyc plany Komorowskiego, i nawet jesli byloby to nieczyste zagranie, zawsze taki byl i dlatego nie zostal prezydentem. Ludzie mimo tragedii zwiazanej z jego bratem nie okazali mu wiekszego wspolczucia, bo gdyby go wybrali mielibysmy to co(jesli chodzi o przelozenie na Tibie) jest teraz na Furorze. Dobrze wiesz ze gdybyscie przegrali wojne to zaden z was nie odezwal by sie slowem. PISy zVISY.
Niedotrzymywanie slowa, nie umiecie sie wytlumaczyc gdy sa na was dowody, np. Infamia.( co to wogole za leader) skoro nie przestrzega wlasnych zasad podobnie jak jego guildia.--- wytlumacz mi to Ima.
Nie gralem gdy Infamia zostal wybrany przez Andrzeja na lidera wiec sie nie wypowiem w tym temacie op za tym ze Lukasz nie chcial tego lidera. Ale nazywac koalicje PiSowska ? Nie znam drugiego servera gdzie panuja tak liberalne poglady jak te na Furorze 95% ludzi z Venta majacych dowod osobisty oddalo glos na Komorowskiego a ja jestem wielkim przeciwnikiem Kurskiego i Cymanskiego z Kaczorem na czele... mysl co piszesz bo jeszcze napiszesz ze jestem jak Peja.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mateuz Pokaż post
/Nie ludzie, nie level, lecz wiara i przyjaciele.
Ale wiara o co ? Ze przejmiecie server? Czy ze powalczycie i sprzedacie chary? Przyjaciele tak, popieram wielu zajebistych kolesi poznalem przez ta wydawaloby sie gierke bez znaczenia.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mateuz Pokaż post
I zapytam jeszcze ponownie, co bys zrobil gdyby nagle Furora obrocila sie przeciwko wam. Umialbys mi odpisac? Smialbys sie ze i tak Ty wygrales? ...
Pewnie bym sie zesral ze smiechu...


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mateuz Pokaż post
Mowilem ze bedzie wojna, bedzie ciekawie, i jest.
No co bys zrobil gdyby cala Furora obrocila sie przeciwko wam...
Chyba sie za bardzo podnieciles bo dwa razy o tym samym... zwieracze by mi puscily, a na powaznie to niema nawet co mowic o czyms co nie bedzie mialo miejsca chyba ze jestes w stanie zawolac ludzi z innego servera... to moze by naprawde cos zaczelo sie dziac...



I to moje drugie konto, kazdy kto mnie zna wie ze psyduck to moja ciemniejsza strona gdzie wiecej przeklinam ( na Veltaxio mam stala kontrole moderatorow za jak to nazywaja zbyt ciety jezyk).

Nie gadasz z ziomkiem od Zwidka czy Imargama, nie gadasz z noobem. Gadasz ciagle z ta sama osoba...


--- psyduck dodał 13 minut i 47 sekund później ---

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mateuz Pokaż post
We wszystkim co sie robi, trzeba myslec Imargamie, Zwidku, czy jakimkolwiek idiota jestes!!
Co za slownictwo, i kto tu mowi o wulgarnym jezyku nienawisci.. iscie PiSowskie poglady masz widze )

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mateuz Pokaż post
Spadlem z krzesla teraz.
Ja tez, nokautujesz mnie ilekroć na nie siadam...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mateuz Pokaż post
Nie moge sie doczekac chwili kiedy wkoncu uda sie cos osiagnac na Furorze, i tego uczucia ze te wszystkie nooby, Ci wszyscy ludzie tak sie smiali, a dostali po dupach i sie wstydza.
A myslisz ze sie doczekasz takiej chwili ? Moze po 7 miesiach oczekiwania podasz chociaz przyblizony termin dzialan ktore chociaz rozpoczna ta aluzje walki o wolnosc ??

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mateuz Pokaż post
"dwulicowi, klamliwi, falszywi".
Na jakiej podstawie tak mowisz ? Masz jakies argumenty czy poprostu taki spontan ze slownika ?

Ostatnio edytowany przez psyduck - 03-08-2010 o 18:48. Powód: Automerged Doublepost
psyduck jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2010, 18:53   #18697
Mateuz
Użytkownik Forum
 
Mateuz's Avatar
 
Data dołączenia: 23 07 2010

Posty: 218
Imię: Furor seba
Domyślny

1.Powiedziales mi "hunted" ludzie padali.
2.Kozaczyles, ludzie padali.
3.Wykrylem SAM Twoje drugie(czy tez trzecie/czwarte) konto na tym forum.
4.Straciles juz swoja opinie w moich oczach(w oczach innych rowniez)
5.Nie gadasz z idiotą.
6.Mowisz ze mam nie gdybac ale jesli ludzie by nie gdybali to by na leb dostali.
7.Ten server jest bardzo bliski mega wojny.
8.Niech wszyscy zobacza prawdziwe oblicze Imargama.

Juz nigdy nie bedziesz zaslugiwal na szacunek. Powiem Ci tez ze z takich jak Ty ludzie maja po prostu breche, sadzac po Twoim zachowaniu, postach, kontach na tym forum to wlasnie "Ty jestes zakompleksionym dzieciakiem Tibii, forumfighterem, i idiotą do potegi ktory wartosciuje sie na forum, to wlasnie Ty siales propagande na moj temat, obrazales bezpodstawnie, i zaczynales awantury.

Jestes poprostu nikim. I moge to napisac bez problemu, poniewaz mam podstawy teraz.
Dokladnej daty Ci nie podam ale widze ze sie ostro zaczynasz pocić juz.

Dwulicowi, przyklad : TY!
Klamliwi, przyklad : Infamia
Falszywi, przyklad : cala koalicja i Vision.

Moglbym Cie zniszczyc psychicznie Imargamie...wiesz o tym. (fizycznie również)
Wiec zacznijmy wkoncu wojne z kurestwem!! I pierdole Twoich pionków ktorzy beda Cie bronic nawet jakbys im nóz w plecy wbil.

Ostatnio edytowany przez Mateuz - 03-08-2010 o 19:07.
Mateuz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2010, 19:18   #18698
Cz4rny
Użytkownik Forum
 
Cz4rny's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2008
Lokacja: Chełm
Wiek: 31

Posty: 180
Stan: Na Emeryturze
Imię: Gredert
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Vision
Świat: Furora
Poziom: 160
Poziom mag.: 74
Domyślny

hmm tak furor, jak dla mnie to mnie mozecie zabijac ile razy chcecie, mam w to wyjebane[;
ale do tej pory wam sie to ani razu nie udalo, a okazji pare mieliście
mówisz coś, że nawet jak "wygrywaliście wojne" to my mówiliśmy, ze to nie prawda, że to my wygrywamy, lecz jednak to my expilismy a nie wy, jedyne co mogliście mieć to przewage fragów, co nie jest równoznaczne z wygrywaniem wojny
i zamiast pisać te durnoty na forum, że będzie walka, walczcie
nawet nie wiesz jaki będę szczęśliwy gdy uda wam sie mnie zabić

a o tym niszczeniu fizycznym nie zaczynaj znowu, bo znowu się pogrążasz, kiedyś też kozaczyłeś, a w momencie kiedy syf zor chciał z tobą sparing zdygałeś dupe więc japa

pozdro o/

Ostatnio edytowany przez Cz4rny - 03-08-2010 o 19:20.
Cz4rny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2010, 19:26   #18699
Mateuz
Użytkownik Forum
 
Mateuz's Avatar
 
Data dołączenia: 23 07 2010

Posty: 218
Imię: Furor seba
Domyślny

Jestes taki sam jak Imargam. 0 szacunku. Nie bede rozmawial z falszywymi ludzmi I napisalem, idz lizac dupe imargamowi jak to teraz wlasnie robisz pionku.
I nie zaczynaj znowu z Syf Zorem... nie bede odpisywal na takie tematy jesli chodzi o zmiane tematu(tym bardziej rl). W tym przypadku. Co? przyjechalby i by dostal wjeb od nas i tyle wiec prosze Cie skoncz bo nie chce o tym rozmawiac.

"Syf Zor chcial z Toba zrobic sparing i zdygales wiec japa"

To jest forum o Tibii wiec pisze o Tibii. I Ci tez radze pisac o Tibii a nie szukac sposobu jakby mi pojechac. Imargam zapewne albo ma w Ciebie wyjebane jak w 90% Furory, albo da Ci darmowe bohy za wspieranie jego falszywosci itd. JESZCZE TEGO NIE ZAUWAZYLES JAKI JESTES? czy kazdego mam po kolei ustawiac? Napisalem ze pierdole pionków Imy. Nastepny post kogo? GREDERTA. Czleniu bedzie wojna a tacy jak TY czy IMA stanowia wiekszosc. Jestes jednym z wielu i mam wbite w to czy bede mial na Tobie fraga, czy tez nie. Nie chce z Toba pisac, zrozum to.
Gdy napisales tego posta odrazu zauwazylem ze chcesz bronic Imargama i jego klamliwych pogladów.
Wogole sie do Ciebie nie odzywalem to po co piszesz "zabij mnie, nie zabijesz mnie nigdy".
Mam wyjebane czy zaliczymy na tobie fraga czy nie...i prosze Cie jesli masz mózg nie pisz, chyba ze to kolejne z kont dwulicowego Imargama ktory gada na innych a sam jest najgorszym frajerem jakiego widzial swiat Tibii...


Jeszcze raz 0 szacunku dla Ciebie podobnie jak dla Imargama. Teraz widzi to coraz wiecej osob.

Ostatnio edytowany przez Mateuz - 03-08-2010 o 19:31.
Mateuz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2010, 19:36   #18700
Veltaxio
Użytkownik Forum
 
Veltaxio's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2005
Wiek: 36
Wpisy bloga: 2

Posty: 597
Stan: Na Emeryturze
Imię: Imargam
Profesja: Elite Knight
Gildia: Ekipa Misia
Świat: Furora
Poziom: 327
Skille: 104/102
Poziom mag.: 10
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cz4rny Pokaż post
jest taka pewna mądrość, o której furor z pewnością nie wiesz
nie mów, że coś zrobisz zrób to

czyli nie gadaj, że każdego kto ci wejdzie w droge zniszczysz, po prostu niszcz
możesz naspamować jeszcze milion stron, że nikt nie ma z tobą szans, co nie zmienia faktu, ze w ten sposób tego nie udowodnisz
robisz z siebie kretyna i walisz w zaparte
Swiete slowa na temat furor seby, postanowilem ze wysmaruje dla ciebie sebus ostatniego posta po czym dostajesz ignore pern, januszowi dalem 3 miesiace by zrozumial i tobie nie udalo sie to nawet po pol roku... trudno


zaraz odpowiem na twoj prowokacyjny post po czym zakonczymy.
__________________
Zdrowi na umyśle mają o wiele więcej wyobraźni niż ci, którzy są naprawdę chorzy. Wygadują głupstwa, wymyślają nieprawdopodobne rzeczy. Naprawdę chorzy są łatwo rozpoznawalni. Tkwią głęboko w swoim szaleństwie, osaczeni nim, bezsilni. Nawet szaleństwo ma swoją logikę.
Veltaxio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:30.


Powered by vBulletin 3