Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 06-04-2006, 15:04   #41
Gemo
Użytkownik forum
 
Gemo's Avatar
 
Data dołączenia: 05 04 2006

Posty: 3
Domyślny Skile!

Siema jezli jesteś knightm to wiadomo ze musisz skilowac i to jak najduzej moim zdaniem knight bez skili min.70 to jest gówno.
Gemo jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 16-04-2006, 11:21   #42
-Maciek Mur-
Użytkownik Forum
 
-Maciek Mur-'s Avatar
 
Data dołączenia: 30 06 2005
Lokacja: Daleko
Wiek: 31

Posty: 293
Stan: Niegrający
-Maciek Mur- ma numer GG 3898985
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Moddox
@up
o.O 50/50 na Slimy? Po 10 minutach wychodzisz z red hp xD Chyba, że masz rh, dsm, c legs, sb, demon shield i p ammy ^^ Trochę przesadziłeś, mój kolega ze skilami 60/60 wytrzymywał max 30 minut. Potem musiał czekać na hp, exurki nie starczały, żeby długo skilować. Na slimach opłaca się skilować od 65/65 i z eq: crus helmet, knight set, c shield, scarf i kapciuchy. Nawet z takim sprzętem slime wbije się czasami za około 40 hp + troszeczkę wolniej rośnie shielding, ponieważ dosyć często nawala w zbroje omijając tarczę. Wyobrażam sobie to ze skilami 50/50 z i plate setem <rotfl>

Twój kolega chyba blkował 5 slimów na raz. ja spokojnie trenie na slimach ze skilami 53/51
__________________
=[
-Maciek Mur- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-04-2006, 19:31   #43
Bondi
Użytkownik Forum
 
Bondi's Avatar
 
Data dołączenia: 13 03 2006
Lokacja: Lublin
Wiek: 29

Posty: 72
Stan: Niegrający
Bondi ma numer GG 8870662
Domyślny

Ja na rooku wcale nie skillowałem jak wyszłem na maina na 8lvl skillowałem na trollach a póżniej na dwarfach. Czy to dobre rozwiązanie?
__________________
Bondi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-04-2006, 02:47   #44
murhaja
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 12 01 2006

Posty: 23
Profesja: Knight
Świat: Obsidia
Poziom: 66
Skille: 81/81
Poziom mag.: 6
Domyślny

na początek kup sobie dwarven shield, scale armor, brass legsy no i oczywiscie jakas slaba bron, idziesz na trolle, jak bedziesz mial skille ze 30/30 możesz iść na roty, nabij z 15 lvl i później trenuj
i pamiętaj że tylko 2 potwory na raz moga cie atakować trzeci będzie bez problemu trafial
a co do trenowania na slimach ze skillami 53/51 to jakis żart ja trenowałem na slimach ze skillami 70/70 c-armor, w-helmet, v-shield oczywiscie na full def i co prawda żadko ale czasami slimy potrafilmy mnie zjechać że na chwile musiałem się wycofać...

Ostatnio edytowany przez murhaja - 23-04-2006 o 02:51.
murhaja jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-04-2006, 10:15   #45
Ojczul1
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 06 2005

Posty: 411
Domyślny

Najlepiej zrób tak nabij na Rooku skille 80/80 i jakies 100k kasy wyjdiesz kupisz bsa/f axe(zależy czy wybrałeś sworda czy axe)Demon shileda d lance/gs jak nowy swiat to zamiast demonki vamprike.
__________________
Ojczul1 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-04-2006, 15:52   #46
<<<Kiemi>>>
Użytkownik Forum
 
<<<Kiemi>>>'s Avatar
 
Data dołączenia: 27 05 2005
Lokacja: W domu przed monitorem
Wiek: 31

Posty: 284
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Lunnix
Profesja: Paladin
Świat: Refugia
Domyślny

Ja proponuje zrobic tak:
Jezeli wychodzisz z rooka ze skillami powiedzmy: 15/14 to idz na trolle z mieczem/axem/clubem ktory ma maxymalnie 13/14 ataku, bedziesz zadawal obrazenia po 2-3-4. Skilluj z ta bronia do 45/45... Jezeli osiagniesz te skille, zmien bron do trenowania (miecza/axe/cluba) do max 10 ataku i mozesz pojsc trenowac na Rotwormy i skillowac tam az do 60/60...Jezeli chodzi o dalsze skillowanie, wez Knife'a/Sickle'a/Scythe'a i pojdz do "Browarni" w kazordoon na dwarfy...mozesz tam skillowac do NAWET 80/80...w tym czasie mlvlujac osiagniesz 4 mlvl (Na uhy).
__________________
Moja graficzka
<<<Kiemi>>> jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-04-2006, 22:28   #47
Nico
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez demon_furii
Wiem, że nie mam jeszcze knighta, ale grałem nim. Wynik prosty - ciągle mnie wszystko zabijało (z wyjątkiem szczurów ). Zwykle, gdy wychodzę z Rooka mam skille 15-16(atak) / 13-15(shielding). Więc proszę was o pomoc! Głównie chodzi mi o to, co kupić sobie na początek, na co chodzić itp.
1.Wychodzisz z rooka
2.kupujesz minimalne eq np. p set
3.trenisz na rotach/bearach/dwarfach/trollach do "godnych" wedlug ciebie skili
4.jak juz osiagniesz te "godne" skile to idziesz zaexpic (na paccu radze-roty na darashii, duza ilosc, dobra kasa, lot sprzedac mozna) praktycznie dalej trenisz no i chodzisz na lepsze potworki np. guardy dobry loot/kasa.exp
btw: 20 lvl (knight) skills"60/60 minimalnie
  Odpowiedz z Cytatem
stary 24-04-2006, 23:14   #48
Mysterious Flash
Użytkownik Forum
 
Mysterious Flash's Avatar
 
Data dołączenia: 11 04 2006
Lokacja: N/c...
Wiek: 34

Posty: 156
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Harleck
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Eternia
Poziom: 42
Skille: **/23
Poziom mag.: 44
Mysterious Flash ma numer GG 2728875
Pytanie

@OffTop
Ja mam pytanie, nie chce zakładać nowego tematu, gdzie lepiej skillować, na Daramie czy na Edron? Gdzie jest więcej rotów? I czy żeby sobie poexpić z lepszymi skillami i 4 mlvl, opłaca sie wracac na faccland do kazordoon na dwarfy soldiery? Pewnie tam duzo noobow wybijajacych Ci monstery.... A moze zamiast soldierow/guardow na scaraby ankrahmunowskie?. Mogły by byc na pacclandzie kopalnie dwarfow tak jak na facclandzie, bylo by mniej noobow. Moze jest takowa
@topic
Odpowiedz na Twoje pytanie juz padla Sugeruj sie opiniami milych uzytkownikow forum.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sir-Mihi Pokaż post
jak sie lognac bo mi postaci nie moge lognac
:/

Ostatnio edytowany przez Mysterious Flash - 24-04-2006 o 23:22.
Mysterious Flash jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-04-2006, 17:13   #49
Moddox
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 10 2005
Lokacja: Płock
Wiek: 32

Posty: 45
Stan: Na emeryturze
Pergamin

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez -Maciek Mur-
Twój kolega chyba blkował 5 slimów na raz. ja spokojnie trenie na slimach ze skilami 53/51
Śmieszny jesteś...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez murhaja
a co do trenowania na slimach ze skillami 53/51 to jakis żart ja trenowałem na slimach ze skillami 70/70 c-armor, w-helmet, v-shield oczywiscie na full def i co prawda żadko ale czasami slimy potrafilmy mnie zjechać że na chwile musiałem się wycofać...
No widzisz Maciusiu (Co sie staO? xD). Nie tylko ja twierdzę, że z 50/50 na slimach to Mission Impossible.
Moddox jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-04-2006, 18:48   #50
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Moddox
No widzisz Maciusiu (Co sie staO? xD).
Macka nie ma w pokoju ...
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-05-2006, 13:45   #51
Thouri
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 05 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 3
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: -
Skille: -
Poziom mag.: -
Domyślny skille\slimy

....Widzie ze wiekszość ludzi to albo nooby albo niegrali nigdy knightem...
Gram w tibie juz jakis czas i wiem troche o treningu skillach itp.
Od 18 lvl skille 50-50 trenie na slimach po update mana knightowi leci szybciej więc skillowanie jest dużo prostsze. Niektórzy z was pisal że slim po 10 minutach zjechal was do red hp... itp.... Jest to praktycznie niemozliwe ja z srednim eq tylko dobrym shieldem <crown shield> nie mam wiekszych problemów ze skillowaniem nawet po2-3h na slimach. I prosze niepiszcie takich bzdur ze mozna skillowac tylko z zauwielbiam jeść bananyistymi skillami i bardzo dobrym eq bo to poprostu nie jest prawda, jak niewiecie nic o tym to poprostu sie niewypowiadajcie ....
Thouri jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-05-2006, 22:05   #52
Moddox
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 10 2005
Lokacja: Płock
Wiek: 32

Posty: 45
Stan: Na emeryturze
Pergamin

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thouri
....Widzie ze wiekszość ludzi to albo nooby albo niegrali nigdy knightem...
Gram w tibie juz jakis czas i wiem troche o treningu skillach itp.
Od 18 lvl skille 50-50 trenie na slimach po update mana knightowi leci szybciej więc skillowanie jest dużo prostsze. Niektórzy z was pisal że slim po 10 minutach zjechal was do red hp... itp.... Jest to praktycznie niemozliwe ja z srednim eq tylko dobrym shieldem <crown shield> nie mam wiekszych problemów ze skillowaniem nawet po2-3h na slimach. I prosze niepiszcie takich bzdur ze mozna skillowac tylko z zauwielbiam jeść bananyistymi skillami i bardzo dobrym eq bo to poprostu nie jest prawda, jak niewiecie nic o tym to poprostu sie niewypowiadajcie ....
I po kilkunastu godzinach treningu masz skile 60/55, potem 65/60, aż wkońcu się zrównają przy 100/99... Co ci po tym, że "wytrzymujesz" ze slimem, jak on ci co drugi hit wali na zbroję? Noob plxOr?
Moddox jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-01-2008, 23:03   #53
sanninio
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny na i z czym?

Niech ktoś mi pomorze. Chciałbym się dowidzieć na co i z czym chodzić 30 knightem ze skilami 61/59.

PROSZE O POMOC!!!
  Odpowiedz z Cytatem
stary 05-07-2008, 14:50   #54
Gornik14
Użytkownik Forum
 
Gornik14's Avatar
 
Data dołączenia: 25 04 2008
Lokacja: Kraków

Posty: 17
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Ilss
Profesja: Knight
Gildia: brak
Świat: Menera
Poziom: 55
Skille: 80/80
Poziom mag.: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sanninio Pokaż post
Niech ktoś mi pomorze. Chciałbym się dowidzieć na co i z czym chodzić 30 knightem ze skilami 61/59.

PROSZE O POMOC!!!
lol takie skille?? ja na 55 lvl mam 80/80 i skillowalem na cyklopach,wez sobie najgorszy miecz czy tam czym walisz oraz jak najlpeszy shield army itp i skilluj..bo shielding i bron ci tylko wtedy rosnie jak co 30 uderzen walniesz blood hita a w dodatku cyce(radze wziasc 2 na raz)musza cie walic take zebys mial takie chmurki tylko ;P
knight bez skilli jest jak sorc bez mlvla mozesz miec skille takie jak teraz masz i chodzic do 70 lvla na kopalnie i inne ciekie lub mozesz na 40 na gsy chodzic czy dragi ;PP twoj wybor (polecam DC bo teraz na nim expie)
Gornik14 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-07-2008, 20:01   #55
Taxman
Guest
 

Posty: n/a
Problem

Dziekujemy ARCHEOLOGOWI
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:21.


Powered by vBulletin 3