Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 19-08-2006, 16:33   #1121
tomektrz
Użytkownik Forum
 
tomektrz's Avatar
 
Data dołączenia: 09 06 2006
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 302
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: nonPvP
Poziom: 25
Skille: 65/65
Poziom mag.: 4
Domyślny

Hmm... szczerze mówiąc to ja też zaczynam w to wątpić... ja osobiście (jeszcze jako newbie) zobaczywszy SS na wysepce obadałem dokładnie czy nie da się tam wejść, po czym pomyslałem "Ale zaczepisty miecz! Jak wyjde na maina to sobie taki kupie!". Sądzę, że większość normalnych graczy (tzn. nie rookstayerów) pomyślała dokładnie to samo...
__________________
Debata tygodnia: Gra palem
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez grave Pokaż post
Jak Myslicie Skad Najlepiej Dla Pala Brac Szczaly,belty Sperary Small Stones Oprocz Trade I Czrow ???

tomektrz jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 19-08-2006, 16:36   #1122
Volan Rookstayer
Użytkownik Forum
 
Volan Rookstayer's Avatar
 
Data dołączenia: 07 08 2006
Lokacja: Białystok

Posty: 63
Stan: Rookstayer
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Secura
Poziom: 15
Skille: 19/22
Volan Rookstayer ma numer GG 2706118
LOL

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jordan rookguardion Pokaż post
Myślisz że mi sie chce czytac 100 stron z tymi postami?? Już se wole książke poczytac. Padł jakis post to napisalem i skończ już wyzywac.
Zaraz zawał mnie złapie !! po co się odzywasz nie czytając całego tematu?!
Czytasz ostatnie posty z których dowiadujesz się 5% całego sensu tematu.
Idź książkę poczytać ...
Ja cały temat czytałem koło 2 godz i nic mi się nie stało ...
A wyzywać nie przestanę, takich jak ty !, ponieważ wyciągasz stare informacje, które były wałkowane pare stron temu ... (nawet kilkadziesiąt) i tym samym zaburzasz układ informacji na temat ss'a na rooku u innych użytkowników. (zaśmiecając temat)

Cytuj:
To są moje domysły..ale chodzi mi o to ze moze na roku nie da sie zdobyć SoF'a tylko na mainie...Chociaz moge sie mylić
No właśnie ... Na mainie jest quest na ss'a i poza tym w Tibii nie było nigdy (chyba) questa na ten sam przedmiot 2 razy.

Ostatnio edytowany przez Volan Rookstayer - 19-08-2006 o 16:51.
Volan Rookstayer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-08-2006, 22:08   #1123
Uther92
Użytkownik Forum
 
Uther92's Avatar
 
Data dołączenia: 19 05 2006
Lokacja: Za górami, za lasami....
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,388
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

113 stron i nic konkretnego no ludzie my chyba nigdy sie tego nie dowiemy... [CHAR]I am rookstayer [/CHAR]
__________________
***
† Jarosław Krasuski (1974-2007)
***
Może wstawisz mi notkę ?
***
Masz problem z keyloggerem ? Nie jesteś pewien co do swojego bezpieczeństwa ? Chętnie ci pomogę
Uther92 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-08-2006, 11:15   #1124
Jordan rookguardion
Użytkownik forum
 
Jordan rookguardion's Avatar
 
Data dołączenia: 03 05 2006

Posty: 15
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Saphira
Skille: rosną
Poziom mag.: =]
Domyślny

@volan rookstayer
Ale czemu mnie sie tylko czepnąeś przecież dużo ludzi co i rusz wyskakuje z jakimś genialnym pomysłem który nieraz był oklepany.
Jordan rookguardion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-08-2006, 15:05   #1125
Khalak
Użytkownik Forum
 
Khalak's Avatar
 
Data dołączenia: 25 06 2006

Posty: 243
Stan: Na Emeryturze
Domyślny Chyba coś mam

KIedyś czytałem kawałek tematu i wiem że szukacie Verotha.... może wie coś o nim Eroth z Ab' - taki NPC co uczy kilku czarow Nie wiem czy ktos to wczesniej pisal ale nie chce mi sie czytac calego tematu
__________________
Khalak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-08-2006, 16:10   #1126
MvD
Użytkownik Forum
 
MvD's Avatar
 
Data dołączenia: 21 07 2006
Lokacja: Toruń

Posty: 95
Stan: Na Emeryturze
Świat: Galana
Domyślny

Khalak bylo już mowione to 100 razy ale powiem jeszcze raz
po 1. nie Veroth tylko Vendom
po 2. Vendom to kupiec czy sprzedawcja w jęz. ang. a na tibia.pl jest błąd
po 3. to niech ci sie zachce przeszukać cały ten temat żeby znowu nie było takich postów...

Pozdro
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MvD
Nie no ja nie wiem skąd wy macie tyle pomysłów. Demon na Rooku ;x Masakra.


Apeluje do userów abyście zaprzestali pisania postów w tym temacie
i do was Moderatorzy, o zamknięcie tego wątku.
Otrzymałeś ostrzeżenie na Forum Tibia.pl.
Powód: Karmienie troli

Hail Tompior /o/

Pozdrawiam wszystkich kumatych supporterów na tym forum!
MvD jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-08-2006, 23:17   #1127
Volan Rookstayer
Użytkownik Forum
 
Volan Rookstayer's Avatar
 
Data dołączenia: 07 08 2006
Lokacja: Białystok

Posty: 63
Stan: Rookstayer
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Secura
Poziom: 15
Skille: 19/22
Volan Rookstayer ma numer GG 2706118
LOL

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jordan rookguardion Pokaż post
@volan rookstayer
Ale czemu mnie sie tylko czepnąeś przecież dużo ludzi co i rusz wyskakuje z jakimś genialnym pomysłem który nieraz był oklepany.
Bo ty wyskoczyłeś w najmniej odpowiednim momencie.
Ok, już się odczepiam ;D byłem trochę zły z pewnych powodów ale już mi przeszło.
Teraz moja opinia ! : NIGDY W TIBI NIE BYLO QUESTU 2x NA TEN SAM ITEM .....
CZYLI NA MAINIE JEST QUEST NA SS'A A NA ROOKU NIE MA !! <<< moja opinia, proszę nie cytować tego postu >.>
Volan Rookstayer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-08-2006, 02:11   #1128
Zito
Użytkownik Forum
 
Zito's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2005
Wiek: 42

Posty: 136
Stan: Na Emeryturze
Imię: Zito
Domyślny

< deleted >

Ostatnio edytowany przez Zito - 06-04-2008 o 09:37.
Zito jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-08-2006, 03:21   #1129
exeros
Zbanowany
 
exeros's Avatar
 
Data dołączenia: 20 03 2006
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 245
Domyślny

Cytuj:
Teraz moja opinia ! : NIGDY W TIBI NIE BYLO QUESTU 2x NA TEN SAM ITEM .....
CZYLI NA MAINIE JEST QUEST NA SS'A A NA ROOKU NIE MA !! <<< moja opinia, proszę nie cytować tego postu >.>
Behe quest i Demon helmet-2x demon shield cos jeszcze?
Jakby niepatrzeć w 2 questach ta sama nagroda...
exeros jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-08-2006, 13:14   #1130
Gula Bula
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 08 2006

Posty: 8
Domyślny up ileśtam

Nebula
Sluga Artosa(wcześniej ssa mial Artos Wielki )
Gula Bula jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-08-2006, 13:56   #1131
Ghinus
Użytkownik forum
 
Ghinus's Avatar
 
Data dołączenia: 03 03 2006
Lokacja: Łódź

Posty: 26
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Julera
Domyślny

Translator http://www.1-800-translate.com/machine_trans/

Cytuj:
DECIMO:

BRASS ARMOR QUEST

Este quest es bastante complicado de hacer, no queda en la cave de la CARLIN SWORD QUEST, sino queda en la cave de la quest de la KATANA, alli en el veneno hay una escalera, HAY COMO 10 rootworm, es mejor que entren con 99999999 lifefluids XD es mejor prevenir, yo entre con unos amigos y hicimos la quest.

UNDECIMO:

SPIKE SWORD QUEST

Para este quest son necesarias 10 personas, para matar el respawn de minotaurs de la carlin quest y una persona que sea level 1 sin exp y sin que lo haya tocado un mounstro (OJO SI LO TOCARON SRRY). Ese level 1 sin exp va a abrir la puerta con cualquier llave, cuando entras no hay mino, hay una pared hacia donde esta el mino, hay un punto de teleport, tienen que entrar el level 1 primero, y despues los demas (EL QUEST ES BASTANTE DIFICIL). Cuando entras solo aparece 1 troll, el level 1 tiene q matarlo, si muere todos tienen q salir rapido o el minotaur mage los mata, (EL MINO MAGE ESTA ENCERRADO Y PUEDE SALIR SI MATAN AL LEVEL 1) si el level 1 lo mata entren todos al portal q viene, solo esta la quest y nadamas 1 la puede hacer (TIENEN Q PISAR 10 AGUJEROS, EL LEVEL 1 VA EN EL MEDIO) solo el level 1 hace la quest, ahi se consiguen las boots of waterwalking y hay un agujero, pisenlo y aparecen en el centro. todos los charts tienen que turnarse 10 dias para q cada ves q cierren tibia otra persona busque la sword, EL LEVEL 1 LE PASA LAS BOTAS A CADA UNO) ojo el lvl 1 tiene q ser de ABSOLUTA CONFIANZA

Po przetłumaczeniu na angielski...

TENTH:

BRASS ARMOR QUEST

This quest is quite complicated of making, it is not in it digs it of CARLIN SWORD QUEST, but it is in it digs it of the quest of KATANA, there in the poison there is a stairway, there is AS 10 rootworm, it is better than XD they enter with 99999999 lifefluids it is better to prevent, I enter with some friends and we made the quest.

ELEVENTH:

SPIKE SWORD QUEST

For this quest they are necessary 10 people, to kill the respawn of minotaurs of the carlin quest and a person that it is level 1 without exp and without he/she has played it a mounstro (EYE IF SRRY PLAYED IT). That level 1 without exp will unlock the door, when you enter there is not I mine, there is a wall toward where this the I mine, there is a teleport point, they have to enter the level 1 first, and later the other (QUEST is QUITE DIFFICULT) ones. When you enter alone 1 troll, the level appears 1 he/she has q to kill him, if he/she dies all they have q to leave quick or the minotaur mage the bush, (THE I MINE MAGE THIS CONTAINED AND it can LEAVE IF it KILLS

--------------------------

I polski :

DZIESIĄTY:

Brass Amor Quest
Ten quest jest trudny do zrobienia, nie kopac tam gdzie Carlin SWORD QUEST, ale gdzie QUEST na KATANE, tam w truciznie tam stairway, tam JAK 10 rootworm, to lepiej niż XD oni wchodzą z 99999999 lifefluids tym lepiej przeszkodzić, ja wchodzę z jakimiś przyjaciółmi i zrobiliśmy quest.

JEDENASTY:

Spike Sword Quest

Do tego questa potrzeba 10 ludzi, żeby zabic respawn minotaur przy carlin quest i osoby z poziomem 1 bez exp i on/ona zagra to mounstro (OKO JEŚLI SRRY GRANE TO). Tamten poziom 1 bez exp będzie otwierać drzwi, kiedy wy zaciągnięcie to jest nie ja kopalnia, to jest ściana toward gdzie to ja kopalnia, tam teleport , poziom 1 whzodzi pierwszy, i później inni (quest TRUDNy). Kiedy wy wchodzicie same 1 kanon, postac poziomu 1 ma eq żeby zabić jego, jeśli on/ona umiera wszystko oni mają q żeby ubyć znachorka albo minotaur mage krzak, (JA mino mage TO ZAWIERANE I to może UBYĆ JEŚLI to TŁUCZENI)

@Down
Rzeczywiście! Wkleiłem 2 razy to samo. Już poprawiam.
----
Po trochu poprawiam

Ostatnio edytowany przez Ghinus - 23-08-2006 o 18:05.
Ghinus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-08-2006, 15:51   #1132
wizu
Użytkownik Forum
 
wizu's Avatar
 
Data dołączenia: 30 01 2006
Lokacja: Sanok
Wiek: 34

Posty: 208
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Julera
Poziom: 55
Poziom mag.: 51
Domyślny

to po angielsku to chyba nie jest po angielsku xD
__________________
wizu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-08-2006, 19:13   #1133
Wievioor
Użytkownik Forum
 
Wievioor's Avatar
 
Data dołączenia: 18 05 2006
Lokacja: Gdynia

Posty: 107
Stan: Na Emeryturze
Imię: Wievioor
Profesja: Knight
Świat: Danera
Poziom: ~15
Skille: 41/39/\
Poziom mag.: 3
Wievioor ma numer GG 8306287 Send a message via Skype™ to Wievioor
Domyślny

Cytuj:
Khalak bylo już mowione to 100 razy ale powiem jeszcze raz
po 1. nie Veroth tylko Vendom
po 2. Vendom to kupiec czy sprzedawcja w jęz. ang. a na tibia.pl jest błąd
po 3. to niech ci sie zachce przeszukać cały ten temat żeby znowu nie było takich postów..
NIE VENOM NIE VEROTH NIE VENDOM TYLKO VENDOR

Cytuj:
I polski :

DZIESIĄTY:

Brass Amor Quest
Ten quest jest zupełnie skomplikowany do zrobienia, to nie w tym kopie to Carlin SWORD QUEST, ale to w tym kopie to QUEST KATANA, tam w jadzie tam stairway, tam JAK 10 rootworm, to lepiej niż XD oni wchodzą z 99999999 lifefluids tym lepiej przeszkodzić, ja wchodzę z jakimiś przyjaciółmi i my zrobiliśmy quest.

JEDENASTY:

Spike Sword Quest

Do tego questa potrzeba 10 ludzi, żeby namordować się respawn minotaur carlin quest i osoby że to jest poziom 1 bez exp i bez on/ona odegrała to mounstro (OKO JEŚLI SRRY GRANE TO). Tamten poziom 1 bez exp będzie otwierać drzwi, kiedy wy zaciągnięcie to jest nie ja kopalnia, to jest ściana toward gdzie to ja kopalnia, tam teleport punkt, oni muszą wciągnąć poziom pierwszy 1, i później inny (POGOŃ ZUPEŁNIE TRUDNO). Kiedy wy wchodzicie same 1 kanon, postacie poziomu 1 on/ona ma q żeby zabić jego, jeśli on/ona umiera wszystko oni mają q żeby ubyć znachorka albo minotaur mage krzak, (JA KOPALNIA MAGE TO ZAWIERANE I to może UBYĆ JEŚLI to TŁUCZENI
A to po polsku to nie jest po polsku -.- koles czy ty to skopiowałeś do translatora i kliknales translate?? Moge sie tez zalozyc ze po przetlumaczeniu nawet tego nie przeczytałeś. To są 2 akapity tekstu ludzie nie można się trochę wysilić?? A poza tym to było ironiczne a nie na serio... Też mogę powiedzieć, że żeby wykonać ten quest trzeba isc do podziewmii akademii z kluczem i 99999999 razy zabic sie w ogniu oraz 99999999 razy zabic sie w energii...
__________________
Zapraszam wszystkich na Moją stronę oraz na Forum



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dwimenor
Life is brutal, full of zasadzkas and kopas w dupas very mocno.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gery.pl
Jeżeli zdecydowałeś, że Twoja postać będzie w grze idiotą, to stwierdzenie typu "Chcem pożreć wieeeelkom kupę mięcha" będzie do niej pasować jak ulał.
Wievioor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-08-2006, 21:56   #1134
Roxisq
Zbanowany
 
Data dołączenia: 07 01 2006

Posty: 3
Domyślny

Nie wiem czy to juz bylo ale znalazlem cos takiego:

http://tibia.no/articles.php?articleid=9

Jest tam bardzo duzo na ten temat tylko ze po angielsku. Nie znam zadnego dobrego tlumacza wiec nie moge przetlumaczyc. Jak ktos by mogl to niech przetlumaczy.

Tam chyba jest opisane mniej wiecej jak spike znalazl sie na wysepce itd..

PS: to nie zaden virus ani keyloger!!
Roxisq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-08-2006, 21:59   #1135
Urlopekzes
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 08 2006

Posty: 3
Domyślny żadne to wasze odkrycie...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sir Patologia

21/10/2005 Waterwalking. The Secret about spike sword finally solved! Lonya finally found out how to reach the island with the spike sword. All you need are boots of waterwalking. Congratulations! Stays just one question: "How to get those boots?"

Ten serwis raczej nie daje fake (ma wielu GM w szeregach i jest w programie CipSoft). Tak jak powiedzieli teraz pytanie jak zdobyć Boots of Waterwaling
@@@@@@@@@@@
Tłumaczenie
21/10/2055 Chodzenie po wodzie. Sekret dotyczący spike sworda rozwiązany. Lonya dotarła na wyspe ze spike swordem. Potrzeba Boots of Waterwalkin (Butów chodzenia po wodzie). Gratulacje. Teraz pozostaje pytanie "Jak zdobyć te buty?"
Link do orginału http://www.tibianews.net/pictures.asp?num=1#
Powiem jedno, trzeba znaleźć buty do chodzenia po wodzie...
Urlopekzes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-08-2006, 22:02   #1136
- Prodigy -
Użytkownik Forum
 
- Prodigy -'s Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2006

Posty: 575
Domyślny

Cytuj:
Powiem jedno, trzeba znaleźć buty do chodzenia po wodzie...

Powiem drugie - przydałoby się IQ powyżej 35, żeby sensownie pisać na tym forum.


@Down -

Taaa? To jeszcze wyjaśnij, skąd wiesz, że TRZEBA i skąd wiesz, że takie SĄ.

Btw - ktoś oceniał IQ tego psychoanalityka ?
__________________
You have the strongest armour, because you are the weakest.


Ostatnio edytowany przez - Prodigy - - 22-08-2006 o 22:09.
- Prodigy - jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-08-2006, 22:05   #1137
Urlopekzes
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 08 2006

Posty: 3
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez - Prodigy - Pokaż post
Powiem drugie - przydałoby się IQ powyżej 35, żeby sensownie pisać na tym forum.
powiem trzecie, że po prostu wydaje mi sie że trzeba znaleźć te buty, WYDAJE mi się!

powiem czwarte, psychoanalityk u którego byłem półtora roku temu oszacował moje IQ na 130

powiem Piąte (!) bądź mądry i nie oceniaj IQ innych, i ja mogę tu pisać WSZYSTKO co się wiąże tematu byle nie głupoty, a to głupota nie była...

@@up
@@edit

człowieku nie żartuj sobie, jeżeli coś komentujesz to SKOMENTUJ to a nie piszesz głupoty o IQ...
noobom stop...

Ostatnio edytowany przez Urlopekzes - 22-08-2006 o 22:26.
Urlopekzes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-08-2006, 22:28   #1138
Milan ognia
Użytkownik Forum
 
Milan ognia's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2005
Lokacja: Rookgaard / Gorzów Wlkp.
Wiek: 32

Posty: 668
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Antica
Poziom: 43
Milan ognia ma numer GG Dam na Pw... może.
Domyślny 666 again?

A mi się wydaje, że >lista tak długa, że nie chce mi się pisać. Wystarczy przypomnieć sobie moją 'story 666'<
Te buty oznaczałyby: Pacc za darmo. Goni Ciebie mino guard i masz czarne hp. Sru... Wbijasz na wodę. Tia... Jasne. I zanim powiesz 'nobom stop' (a nie przypadkowo noobom?') zastanów się. Jeżeli Prodigy jest noobem to kto nie jest?
Aha... Wiesz czemu ocenił Twoje Aj Kju na 35? (i ma rację)? Bo napisałeś coś, co było 666 razy wałkowane.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dobo Pokaż post
@Thoro
ROTFL, Twoje posty są głupsze niż ustawa przewiduje, gratulacje.
Ogólnie to spadaj, nikt nie wierzy w te spedalone bajki, poza tym, jak takiś eko, to wyłącz komputer, bo energia elektryczna u nas pochodzi w większości z węgla .

Ostatnio edytowany przez Milan ognia - 22-08-2006 o 22:29.
Milan ognia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-08-2006, 22:33   #1139
L. W.
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 06 2006

Posty: 60
Domyślny

jeżeli takie buty są, to musi być jakieś ogranicznie chodzenia po wodzie, lub jakiś haczyk bo to chyba na prawdę by oznaczało darmowy PACC, oraz można by sobie pójśc na maina na niższym niż 8 lvl'u!

Ostatnio edytowany przez L. W. - 22-08-2006 o 22:34.
L. W. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-08-2006, 10:41   #1140
tomektrz
Użytkownik Forum
 
tomektrz's Avatar
 
Data dołączenia: 09 06 2006
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 302
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: nonPvP
Poziom: 25
Skille: 65/65
Poziom mag.: 4
Domyślny

@up

Dokładnie. Ktoś napisał, że te buty nie oznaczają darmowego PACCa ani chodzenia na linii Rook - Main, bo pozwalają przejść tylko 1 kratkę od brzegu. Ale na Rooku oznacza to, że możnaby przejść na PACC Area, bo dzieli je od reszty terenów tylko rzeczka...
__________________
Debata tygodnia: Gra palem
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez grave Pokaż post
Jak Myslicie Skad Najlepiej Dla Pala Brac Szczaly,belty Sperary Small Stones Oprocz Trade I Czrow ???

tomektrz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:32.


Powered by vBulletin 3