Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 17-05-2006, 10:41   #41
Okonius
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 07 2005
Lokacja: Kozienice
Wiek: 37

Posty: 329
Stan: Początkujący
Imię: Okonius
Profesja: Elite Knight
Świat: Refugia
Domyślny

Ja sympatyzuje AIE mam na kyrze master sorca 49 lvl I nie gram bo uwazam ze sa lepsze serwery ale dokopac tetrowi chetnie pomoge a dedami sie w ogole nie bede przejmowal wiec jak tam chcecie)

Moj nick : Pati Blant
Okonius jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 17-05-2006, 11:19   #42
Kussy
Użytkownik Forum
 
Kussy's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2004
Lokacja: Solec Kujawski
Wiek: 34

Posty: 124
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Veydeamon
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nerana
Poziom: 62
Skille: 81/70
Poziom mag.: 16
Kussy ma numer GG 3959237
Domyślny

Gildia tetra chyba zobaczyla, ze nie ma szans, wiec przekonali Mymidow, zeby im pomogli... swoja droga przegrana strona, za malo sie ruszala, wydawalo sie, ze nie mieli zadnej taktyki ciekawie sie to wszystko zapowiada Zycze gl obu stronom, niech wygra lepszy
Kussy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-05-2006, 11:49   #43
Jinikao
Użytkownik Forum
 
Jinikao's Avatar
 
Data dołączenia: 02 10 2005
Lokacja: Rybnik
Wiek: 38

Posty: 591
Stan: Aktywny gracz
Imię: Jinikao
Profesja: Elite Knight
Świat: Iridia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sifu M.S.
@Tetro

Wiesz ja nie grajac na Kyrze moge napisac kilkanascie takich samych, badz gorszych przykladow na twoje zachowanie, bo ty potrafisz wojne rospetac dlatego ze ktos od ciebie zbroji nie kupuje ,ale mi sie nie chce...

Uwielbiam cie Tetro, twoje poszanowanie godnosci innych, profesjonalna gre, twoje kolerzenstwo, elokwencje, i zazdroszcze ci twojego lvl, twojego prywatnego zycia, i twojej sylwetki, to dlatego jestem taki zlosliwy

Insane in the Membrane!!
Czy on powiedzial ze on sie zachowuje dobrze?? nigdy tak nie napisal. On powiedzial ze koles ktory wyjechal ze przyjaźń jest wazniejsza od kasy sam jest zachlanny na kase i liczy sie ona bardziej niz przyjaźń.
Jinikao jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-05-2006, 13:55   #44
Rhythm
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 05 2006
Lokacja: Dark Side

Posty: 35
Stan: Na emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

No gratz dla Braveheart ;] Przemyslana akcja. AIE dalo dupy zero zgrania z ich strony tylko Moot~ cos tam robil reszta bila sie jakos tak na odczepnego
PS: A ten knight to niezly rsa wbil i z sca latal
Rhythm jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-05-2006, 13:56   #45
Poll
Zbanowany
 
Data dołączenia: 22 09 2003

Posty: 335
Domyślny

Nie czaje,NG uwaza Tetro za debia to po mu pomaga?Zjebiecie to co mieliscie na Arcani,czyli wspolnote,za rok wykopia cale ng z kyry...pozdro
Poll jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-05-2006, 14:05   #46
Rhythm
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 05 2006
Lokacja: Dark Side

Posty: 35
Stan: Na emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

No gratz dla Braveheart ;] Przemyslana akcja. AIE dalo dupy zero zgrania z ich strony tylko Moot~ cos tam robil reszta bila sie jakos tak na odczepnego
PS: A ten knight to niezly rsa wbil i z sca latal
Rhythm jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-05-2006, 14:12   #47
notop
Użytkownik Forum
 
notop's Avatar
 
Data dołączenia: 24 07 2003
Lokacja: saturn
Wiek: 44

Posty: 715
Stan: Początkujący
Imię: sua mea
Profesja: Elder Druid
Świat: arcania
Poziom: 188
Skille: 21/27
Poziom mag.: 79
notop ma numer GG 771065
Evul

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Miltoner
gz, hehe nom przydal by sie jakis filmik z tego ;] Mozna wiedziec gdzie bylo open battle :>??
1 mala zasada jak urzywasz botow jak ng bot czy BP to niemozna wlaczyc tibiacam wiec teraz masz odp dlaczego tetro nienakreci nigdy filma;]

a zarazem tlumaczy jego umiejetnosci w jego zaj...ym pvp ;]

niestety znam go troche i staralem sie go zaakceptowac bedac z nim w 1 glidi na arcani ale szlo mi to jak...... niemoja wina nieumie sobie wyjasnic jak tacy idioci wogole przychodza na swiat
valais byl zawsze smieciem i nikim ,jest i bedzie(o ile sie neizmieni i niezmieni nastawienia do ludzi ze nietylko on jest na swiecie)
__________________
========================================
Nadciaga wojna.Widze ja.Plomien przetaczajacy sie nad ziemia.Ciala na ulicach.Miasta obrocone w pyl.Odwet.
F.E.A.R ep
========================================
Ludzie tworza potwory.A potwory maja w naturze niszczyc swych tworcow
notop jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-05-2006, 14:55   #48
Medivh Shady
Użytkownik Forum
 
Medivh Shady's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 37

Posty: 617
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Poziom: 250
Poziom mag.: 84
Domyślny

Sua tetro / valais chyba nigdy sie nie zmieni , widac to po jego postepowaniu na kyrze ( na arcani sie tak zachowywal teraz na kyrze sie tak zachowuje wiec nie ma szans zeby w przyszlosi sie mienil ) , mam nadzieje ze gildia gedarama wykopie tetra z serwera ;0 moze nowi i ci co teraz graja beda mieli szanse na normalna gre ;0
__________________
Koszykówka ofc :>

WoW
Realm: Auchindoun
Name: Punish
http://eu.wowarmory.com/character-sh...ndoun&n=Punish
Medivh Shady jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-05-2006, 15:34   #49
Valais
Użytkownik Forum
 
Valais's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2005
Lokacja: Braniewo

Posty: 142
Domyślny heh

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez notop
1 mala zasada jak urzywasz botow jak ng bot czy BP to niemozna wlaczyc tibiacam wiec teraz masz odp dlaczego tetro nienakreci nigdy filma;]

a zarazem tlumaczy jego umiejetnosci w jego zaj...ym pvp ;]

niestety znam go troche i staralem sie go zaakceptowac bedac z nim w 1 glidi na arcani ale szlo mi to jak...... niemoja wina nieumie sobie wyjasnic jak tacy idioci wogole przychodza na swiat
valais byl zawsze smieciem i nikim ,jest i bedzie(o ile sie neizmieni i niezmieni nastawienia do ludzi ze nietylko on jest na swiecie)

sua pijaczku mam to gdzies co ty myslisz o mnie ;P idz sie napij moze ci ulzy wazne ze nic na kyrze nie mozesz mi zrobic ;]

smieszny jestes ze mowisz ze na bocie jade
pogladaj se filmy np w thais jak sie bilismy ile hmorek walilem i jak zabijalem solo typkow tez gadali ze na bocie nie jade bo czesto w nich trafic nie moglem
__________________
103 Master Sorc Arcania
Hail Era Zero !
Valais jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-05-2006, 16:42   #50
notop
Użytkownik Forum
 
notop's Avatar
 
Data dołączenia: 24 07 2003
Lokacja: saturn
Wiek: 44

Posty: 715
Stan: Początkujący
Imię: sua mea
Profesja: Elder Druid
Świat: arcania
Poziom: 188
Skille: 21/27
Poziom mag.: 79
notop ma numer GG 771065
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Valais
smieszny jestes ze mowisz ze na bocie jade
pogladaj se filmy np w thais jak sie bilismy ile hmorek walilem i jak zabijalem solo typkow tez gadali ze na bocie nie jade bo czesto w nich trafic nie moglem
kekekeke w to nawet ty sam neiwierzysz ze neiurzywasz no ale zacznij nagrywac filmy to szybciej uwierzymy;] a przy okazji zlamiesz stereotym ze niemasz pvp tylko bota.

@medi

zapomniales dodac na elysi tez;]
__________________
========================================
Nadciaga wojna.Widze ja.Plomien przetaczajacy sie nad ziemia.Ciala na ulicach.Miasta obrocone w pyl.Odwet.
F.E.A.R ep
========================================
Ludzie tworza potwory.A potwory maja w naturze niszczyc swych tworcow
notop jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-05-2006, 23:54   #51
Łolek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 06 2004

Posty: 355
Domyślny

Teraz byl update, to sie lejcie teraz zobaczymy kto na aim a kto nie poki niema nowych botow
Łolek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2006, 00:08   #52
Sifu M.S.
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 02 2006
Lokacja: Wołomin
Wiek: 37

Posty: 102
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Domyślny

@up

Ja widze 4 mozliwosci.

1 Tomcio alias Tetro kampi w pz

2 Tomcio alias Tetro dostaje mocno po... czterech literach

3 Obie strony oglaszaja rozejm, bo wkoncu nie ma o co sie tak bardzo bic

4 Tomcio alias Tetro pokazuje ze jednak potrafi co nieco, i kosi nadal, znaczy jeden z jego ownerow

Ciekawe co sie stanie po tym up-date, jak szybko i czy wogole powstana nowe boty, no i czy okaze sie kto tak naprawde ma mocne pvp, i bedzie teraz skutecznie walczyl nadal
__________________
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=53789

A Kaczynski to i tak nie jest moj prezydent... ^^
Sifu M.S. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2006, 02:29   #53
Creator of Nightmare
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 05 2006

Posty: 42
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Hiberna
Poziom: 66+
Poziom mag.: 56
Domyślny

hehe lub wiecej osob zacznie walic z expo XDDD



GL RHU and Fera~


Myr~dolaczyli do wojny tylko dlatego ze w waszej glildii jest za duzo polakow....chca wykopac was i dopiero po czasie tetra...po prost zrobic swe serwer.....
Creator of Nightmare jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2006, 08:56   #54
Rhythm
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 05 2006
Lokacja: Dark Side

Posty: 35
Stan: Na emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

Ciekawa sytuacja sie na Kyrze dzieje... Alea Iacta Est wyszła expic. Ciekawe kiedy Familia ruszy do expienia. Poczekamy zobaczymy
Rhythm jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2006, 14:26   #55
Sifu M.S.
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 02 2006
Lokacja: Wołomin
Wiek: 37

Posty: 102
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Domyślny

@up
Moze maja zaiwszenie broni, bo wszyscy bez botow a sorcek ma ciezko jak z runy nie potrafi trafic Zgrywam sie tylko.

Moze AIE chce pokazac ze oni graja bez botow, i nie boja sie Braveheart teraz moga sobie expic a oni sie boja wyjsc z pz bo bez botow nie potrafia walczyc.

Niezrozumiala jest dla mnie postawa Myrmidians, zamiast kierowac sie honorem, teraz wbijaja sztylet w plecy AIE. Rozumiem ze boja sie hegemoni polakow, i latwiej im bedzie potem wykuzyc tetra, niz walczyc z AIE, ale skoro walczyli z Tetrem i jego kompania, to teraz powinni pokazac ze sie nie zaprzedaja i walcza z honorem do konca po wlasciwej stronie. No ale tak to bywa, i tego juz nic nie zmieni, niech wygra lepszy, a pokoj zapanuje na Kyrze.
__________________
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=53789

A Kaczynski to i tak nie jest moj prezydent... ^^
Sifu M.S. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2006, 14:36   #56
Scandal
Użytkownik Forum
 
Scandal's Avatar
 
Data dołączenia: 08 11 2005
Lokacja: Olsztyn

Posty: 50
Stan: Aktywny gracz
Imię: Anvisado
Profesja: Elder Druid
Świat: Kyra
Poziom: 70
Poziom mag.: 56
Wyślij wiadomość przez ICQ do Scandal Scandal ma numer GG 4724056 Scandal ma login Tlenu Orzesz@o2.pl Adres Jabbera do Scandal Send a message via Skype™ to Scandal
Domyślny lolz

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sifu M.S.
@up

Ja widze 4 mozliwosci.

1 Tomcio alias Tetro kampi w pz

2 Tomcio alias Tetro dostaje mocno po... czterech literach

3 Obie strony oglaszaja rozejm, bo wkoncu nie ma o co sie tak bardzo bic

4 Tomcio alias Tetro pokazuje ze jednak potrafi co nieco, i kosi nadal, znaczy jeden z jego ownerow

Ciekawe co sie stanie po tym up-date, jak szybko i czy wogole powstana nowe boty, no i czy okaze sie kto tak naprawde ma mocne pvp, i bedzie teraz skutecznie walczyl nadal
chlopaku ogarnijJJJJJJJJ sie jak nie wiesz wogole Ocb to sie eni udzielaj tetro gra sam a co do pvp to kazdy niech uwaza co cche jak dla mnie to jest jednym z nielicznych ktorzy wymiataja <to nie puca tylko fakty>
__________________
Hail Next-Generation
Scandal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2006, 14:52   #57
Sifu M.S.
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 02 2006
Lokacja: Wołomin
Wiek: 37

Posty: 102
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Domyślny

@up

Sluchaj ja wypowiadam swoje zdanie, ale zby nie bylo ze nie mam racji, mimo ze ludzka zecza jest mylic sie to napisalem w czwartej opcji ze BEDZIE KOSIL AZ MILO!! Ale widac na lekcjach jezyka polskiego w podstawowce to ty spales i czytac nie potrafisz. Skandal to jest twoj poziom iq wiesz... ja sie tu staram kulturalenie i nie ublizajac, a jak ublizajac to zaznaczam ze moge sie mylic, ale do ciebie to nie dociera, jak ty taki jests kumpel Tomka, to sobie jego imie na posladku grzecznie mowiac wytatuuj, a nie mi wygarniasz, dobre?? I trzeba byc ignorantem jakich malo, takze mowiac grzenie, zeby twierdzic ze Tetro nie sharuje... jego zdniam on ma czas na spotkanie ze znajomymi, dziewczyna, zycie codzienne, nauke, mycie sie, jedzenie, ogladanie telewizji, odwiedziny na forum, grzbeanie w necie, chodzenie do kibla, przebywanie w szkole po kilka godzin dziennie, no i jeszcze GRANIE W TIBIE PO 10H DZIENNIE... Tomek moze sie myle, moze nie sharujesz, ale jezeli tak nie jest to jestes boski bo ja nawet nie spiac 24h na dobe bym tak nie potrafil.

Zeby nie bylo ze co, ale zostalem sprowokowany naglym atakiem glupoty, widac ze Tomek sie otacza znajomymi na swoim poziomie, ale jak to mowia swoj do swego zawsze ciagnie. Tak to juz byla zlosliwosc.

Jezeli ktos ma cos do mnie, to prosze na PW, bo zaraz zasmiecimy cale forum, ja jestm skory do wszelakich dyskusji, a co nawet w realu mozemy sie spotkac i pogadac, nie mam nic przeciwko, doputy, dopoki nie lze mi sie w zywe oczy, albo niezauwarza sie czegos oczywistego.
__________________
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=53789

A Kaczynski to i tak nie jest moj prezydent... ^^
Sifu M.S. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2006, 15:56   #58
Dwik
Użytkownik Forum
 
Dwik's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Lokacja: Hrubieszów
Wiek: 34

Posty: 588
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Myrmidans nie dołączyli do wojny, po prostu paru człownków poszło bić się na własną rękę i zostali z tego powodu usunięci z gilidii.
__________________
"Catch me if you can" Dwiks~ 2004-2008 A.D.
Dwik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2006, 16:02   #59
Sifu M.S.
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 02 2006
Lokacja: Wołomin
Wiek: 37

Posty: 102
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Domyślny

@up

Czyli gildia zachowala sie bardzo wporzadku.
__________________
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=53789

A Kaczynski to i tak nie jest moj prezydent... ^^
Sifu M.S. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2006, 16:38   #60
Winkler
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 12 2005
Lokacja: Tomaszów Mazowiecki

Posty: 75
Stan: Rookstayer
Imię: Bubble
Profesja: Druid
Gildia: Hueheu
Świat: Antica
Poziom: 225
Skille: 666/666
Poziom mag.: 69
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Scandal
chlopaku ogarnijJJJJJJJJ sie jak nie wiesz wogole Ocb to sie eni udzielaj tetro gra sam a co do pvp to kazdy niech uwaza co cche jak dla mnie to jest jednym z nielicznych ktorzy wymiataja <to nie puca tylko fakty>
HAHAH... ta kwestia, ze ten noob sharuje zostala wyjasniona, wiec po co jeszcze takie glodne kawalki wciskasz? Tak z pewnoscia wymiata spamem ue lub botem - niczym innym.
Winkler jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:10.


Powered by vBulletin 3