Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Arcania

Notki

Arcania Wydarzenia ze świata Arcania

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 02-07-2009, 20:18   #861
maku89
Użytkownik Forum
 
maku89's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2005
Lokacja: Katowice
Wiek: 35

Posty: 239
Stan: Na Emeryturze
Świat: Arcania
maku89 ma numer GG 9904628
Domyślny

Felix nie masz na co liczyć ;P hahaha ale update taki sobie hah
maku89 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 02-07-2009, 20:27   #862
KITEKAT
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 05 2009

Posty: 45
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Partyzant_Felix Pokaż post
thenkx


<znakoff>
cyzli zaklad zaklada ze jesli nie bedzie zmian do czwartku 9tego sprzedaje konto. zaklad jest o 1000 zloty.
Ja sie nie okreslilem w jakiej walucie jest te 1000 ;] raczej chodzilo mi o 1000 gp
KITEKAT jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-07-2009, 20:33   #863
Faytah
Użytkownik Forum
 
Faytah's Avatar
 
Data dołączenia: 09 04 2008
Lokacja: Kalisz
Wiek: 33

Posty: 1,296
Imię: Pan Fayter
Profesja: Elite Knight
Gildia: GoB~!~
Faytah ma numer GG 9161169
Domyślny

O Felixa mniej na arcanii bedzie,bede musial comment zmienic :s
__________________
Just Bob,just human.
Mam Uzi ziomek,a ty?

Lipka Felix
Ukryty tekst:


temat roku
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=212441
Faytah jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-07-2009, 20:48   #864
Notopeczek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 07 2008

Posty: 232
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kuremetesisi Pokaż post
ta sua wkoncu sie z pz ruszyles bo wiesz ze nikt na tobie nie chce 20 unjustow jebany pederasto jak tak to kurw ana vento po akcji przychodzisz a jak trzeba nooba obronic to juz sie na rsa rzucasz
hehe kolejny napinacz ciekzwe czy z echa czy unb ?
nieplacz juz tyle
Notopeczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-07-2009, 21:03   #865
Thaerus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 07 2008

Posty: 61
Imię: Thaerus
Profesja: Knight
Świat: Furora
Poziom: 148
Domyślny

Mi sie nie podoba to z pvp ale musze przyznac ze pomaga. A co do 15 fragow felix to bylo okolo tyle bo liczylismy ale wlaczajac dzisiajeszy dzien.
Thaerus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-07-2009, 21:16   #866
Partyzant_Felix
Zbanowany
 
Data dołączenia: 21 12 2008
Lokacja: Polska, Grudziądz Postów: 872
Wiek: 30

Posty: 508
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Betrayed
Świat: Arcania
Poziom: 132
Skille: ^ był
Poziom mag.: 66
Partyzant_Felix ma numer GG 3458037
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Faytah Pokaż post
O Felixa mniej na arcanii bedzie,bede musial comment zmienic :s
jaki koment??????
jahahahahahaha h http://s150.photobucket.com/albums/s...sort=ascending
bob patrz z kim tu gadasz aahahahahhaa
http://s150.photobucket.com/albums/s...ent=UO0063.jpg
HAHA PATRZ TO DDDDDD 15 sec pozniej mialem kicka i padlem od mino xD





thaerus to ty jestes ten z mcdonalds czy ten drugi xd?

Ostatnio edytowany przez Partyzant_Felix - 02-07-2009 o 21:23.
Partyzant_Felix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-07-2009, 22:34   #867
AtticusDoubleCross
Użytkownik Forum
 
AtticusDoubleCross's Avatar
 
Data dołączenia: 21 08 2008

Posty: 31
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: EcHO
Świat: Arcania
Poziom: 196
Domyślny

"Nowy" porządek świata/New World order:



Tak to wszystko teraz wygląda moim zdaniem. To co się teraz dzieje... nigdy nie mialo by miejsca jeszcze kilka dni temu...

Pozostaje WoW, CS, PES, Fifa... A pizdy niech graja w Tibie i cieszą miche, że CipSoft przez pół roku pracował nad czterema nowymi plecakami, paroma itemami, dodaniem kilku nowych exp spootów do botowania i spierdoleniem pvp. Takie zmiany na prywatnych ots'ach robi się w jakieś 20 minut.

Zaznaczę jeszcze to, że CipSoft jakimś dziwnym trafem nie zauważył tematu dotyczącego zmian pvp który miał 6718 postów i 112663 view.
I po update jakaś bezczelna pizda z CipSquadu bezczelnie śmie pytać po upie czy nowe pvp się podoba! I po 7 stronach w jego temacie kwituje, że teraz jednak będzie trzeba stosować nowe taktyki i rozwiązania, a poprzedni jak i ten system pvp nigdy nie wspierał wojen.

W sumie olali sporą część ludzi bo wielu z nas postowało w tym oraz poprzednim topicu... heh.

Mi zostało 28 dni pacc'a i na chwilę obecną nie mam zamiaru kupować następnego bo to nie ma najmniejszego sensu. Jeśli zmienią system na jakiś korzystny chętnie zawitam ponownie.

AtticusDoubleCross jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-07-2009, 22:57   #868
DeltaMark
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 06 2009
Lokacja: W lepiance

Posty: 24
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Skille: wysokie
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez AtticusDoubleCross Pokaż post
"Nowy" porządek świata/New World order:

Mi zostało 28 dni pacc'a i na chwilę obecną nie mam zamiaru kupować następnego bo to nie ma najmniejszego sensu. Jeśli zmienią system na jakiś korzystny chętnie zawitam ponownie.

Chwalisz się czy żalisz? Myślę, że wiele osób ta wiadomość uraduje.
DeltaMark jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-07-2009, 23:16   #869
Notopeczek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 07 2008

Posty: 232
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez AtticusDoubleCross Pokaż post
"Nowy" porządek świata/New World order:



Tak to wszystko teraz wygląda moim zdaniem. To co się teraz dzieje... nigdy nie mialo by miejsca jeszcze kilka dni temu...

Pozostaje WoW, CS, PES, Fifa... A pizdy niech graja w Tibie i cieszą miche, że CipSoft przez pół roku pracował nad czterema nowymi plecakami, paroma itemami, dodaniem kilku nowych exp spootów do botowania i spierdoleniem pvp. Takie zmiany na prywatnych ots'ach robi się w jakieś 20 minut.

Zaznaczę jeszcze to, że CipSoft jakimś dziwnym trafem nie zauważył tematu dotyczącego zmian pvp który miał 6718 postów i 112663 view.
I po update jakaś bezczelna pizda z CipSquadu bezczelnie śmie pytać po upie czy nowe pvp się podoba! I po 7 stronach w jego temacie kwituje, że teraz jednak będzie trzeba stosować nowe taktyki i rozwiązania, a poprzedni jak i ten system pvp nigdy nie wspierał wojen.

W sumie olali sporą część ludzi bo wielu z nas postowało w tym oraz poprzednim topicu... heh.

Mi zostało 28 dni pacc'a i na chwilę obecną nie mam zamiaru kupować następnego bo to nie ma najmniejszego sensu. Jeśli zmienią system na jakiś korzystny chętnie zawitam ponownie.

jakby cipsoft niepopracowal nad durnymi update jak mana update ,czary frigo itp durnowate oraz dodanie powera knightowi,
jedynie gdzie bys zagladal to "poradnik na tibia.pl" oraz temat gdzie expic knightem na 43lvl

moze i ten update jest niewypalem,lecz dzieki tym niewypalom,na arcani i innych swiatach dano idiota i debila (niemowie tu o tobie ani nikim imiennie ) szanse wbicia 100+ lvlv gdyz kiedys 90% tych osob bylaby..nikim.tosamo sie tyczy systemu bitwy (niewspominac prosze o pvp bo to 2 rozne rzeczy)
kiedys celowanie reczne uhanie sie manasowanie sie to bylo pvp teraz hotkeye i bot vs player (HKiBvsP) bo umiejetnosci nietzreba teraz zadnych...

wiec mozna zaliczyc ten update do jak zawsze ipnych,lecz to juz norma i tzreba sie przyzwyczaic ze cipsoft interesuje sie aby wiecej osob gralo kupowalo paki a nie szlo spac ze szczesliwa mina.)


specialne pozdrowienia dla xefurona co sie na tibia.com spina i zbeira podpisy..pewnie chce byc prezydentem !!!!
Notopeczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-07-2009, 23:26   #870
Szefie :)
Użytkownik Forum
 
Szefie :)'s Avatar
 
Data dołączenia: 31 10 2005
Lokacja: Braniewo

Posty: 519
Imię: Seikeron
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Suicide Boys
Świat: Arcania
Poziom: 140
Domyślny

wez bo juz sie notop sluchac nie chce o tym ze jestes graczem 'starej daty', widac zyjesz caly czas przeszloscia, a tak naprawde nie pokazujesz nic teraz, tez gram w tibie prawdopodobnie tak dlugo jak ty, moze troche krocej i jakos sie tym nie szczyce (jakby bylo czym o,o)
Szefie :) jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-07-2009, 23:31   #871
Xefuron
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 04 2006

Posty: 35
Imię: Xefuron
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Unbeatens
Świat: Arcania
Domyślny

Widze, ze jednak to co ludzie mowia to prawda.
Jestes kompletnym kretynem, po tym co tu napisales, tibi.com. Ja sie spinam ? Widze, ze znasz definicje "spinania" sie. Nie bede sie znizal do Twojego poziomu, bo nie jestes wart nawet tego posta z mojej strony, ale jednak zpostowalem.
Masz jakis problem do mnie ? Masz gg no-skillu, napisz tam, pogadamy. Chcesz z siebie zrobic prokoxa, ze mnie pojechales publicznie, chcailes byc fajny ? Nigdy nie bedziesz przyjacielu. Przemysl swoje zachowanie, co Ty w ogole robisz, dlaczego cale community sie smieje z Ciebie itp. Ty wypowiadasz sie o pvp ? Czlowieku, to tak jak by Mateusz Dragon Wielki sie wypowiadal na ten sam temat. Teraz Ci sie podoba ten update, wreszcie CipSoft Cie odciazyl tym PVP, o ktorym nie masz zielonego pojecia.

Przemysl sobie swoje zachowanie, naucz sie angielskiego, przemysl sobie mojego posta i jak nabedziesz owe skille, zarowno jak i pvp, bedziesz mogl do mnie zagadac. Nie bede odpowiadal na Twoje nawyki, durne posty, z ktorych ludzie nie zaliczajacy sie do owego marginesu spinajacego sie tutaj smieja sie.

Szanujcie swoich sasiadow, bree !

Ostatnio edytowany przez Xefuron - 02-07-2009 o 23:34.
Xefuron jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-07-2009, 00:06   #872
yochejnarapa
Użytkownik Forum
 
yochejnarapa's Avatar
 
Data dołączenia: 10 06 2009
Lokacja: W-wa, Kraków,$rem,J-w i wiele innych

Posty: 77
Stan: Aktywny Gracz
Imię: OLD LUKI
Profesja: Elite Knight
Gildia: DYPYFYTY
Świat: Arcania
Poziom: 130
Skille: 150/150
Poziom mag.: 30
Domyślny

Sua stał się jednym z nas

Tylko, że nie jest anonimowy ;D
__________________
Akus Arhari 10k/Venore

Ostatnio edytowany przez yochejnarapa - 03-07-2009 o 00:07.
yochejnarapa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-07-2009, 00:16   #873
Notopeczek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 07 2008

Posty: 232
Domyślny

@up
nie no az tak mnie nieobrazaj napinaczem z tibi.pl niejestem i jeszcze dlugo bede musial trenowac by im dorownac



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xefuron Pokaż post
Widze, ze jednak to co ludzie mowia to prawda.
Jestes kompletnym kretynem, po tym co tu napisales, tibi.com. Ja sie spinam ? Widze, ze znasz definicje "spinania" sie. Nie bede sie znizal do Twojego poziomu, bo nie jestes wart nawet tego posta z mojej strony, ale jednak zpostowalem.
Masz jakis problem do mnie ? Masz gg no-skillu, napisz tam, pogadamy. Chcesz z siebie zrobic prokoxa, ze mnie pojechales publicznie, chcailes byc fajny ? Nigdy nie bedziesz przyjacielu. Przemysl swoje zachowanie, co Ty w ogole robisz, dlaczego cale community sie smieje z Ciebie itp. Ty wypowiadasz sie o pvp ? Czlowieku, to tak jak by Mateusz Dragon Wielki sie wypowiadal na ten sam temat. Teraz Ci sie podoba ten update, wreszcie CipSoft Cie odciazyl tym PVP, o ktorym nie masz zielonego pojecia.

Przemysl sobie swoje zachowanie, naucz sie angielskiego, przemysl sobie mojego posta i jak nabedziesz owe skille, zarowno jak i pvp, bedziesz mogl do mnie zagadac. Nie bede odpowiadal na Twoje nawyki, durne posty, z ktorych ludzie nie zaliczajacy sie do owego marginesu spinajacego sie tutaj smieja sie.

Szanujcie swoich sasiadow, bree !
hmm ja pojechac ciebie..tylko ze wzgledu na stare czasy nawet takiego zamiaru niemialem,poprostu wyjasnilem ci ze to jak diziesz do meistego i szukasz lekarstwa na bol glowy..
moze i jestem graczem starej daty bo od 3 lat niegram na powaznie,w przeiwienstwie do tzw"dzieci visa" ktore pojawily sie dzieki shitowatym ppomysla na updaty cipow.pvp dla mnie to celnosc koordynacja w manasowaniu sie oraz uhaniu w biegu anie durnym wciskaniu 3 hotkey (w tym 2 na raz)
pomysl logicznie krytykujac update,ze gdyby nie te update niebylo by duzego procety osob ktore teraz sa w wojnie..ciebie zapewne tez.

update updatami zawsze shitowate sa,ale absolutne niemialem zamiaru nikogo jechac jedynie raz mnie w oczy wypowiedz osoby(nietylko twojej) o pvp.gdzie twoje pvpv to wciskanie 3 hotkei na zmiane,nic..kompletnie nic wiecej(niewspomne o niektorcyh co bez bota niewylaza z pz)

1.dawno temu byla tibia ktora uczyla umiejetnosci
2.ost mielismy tibie uczaca botowania wciskania 3 max 4 hotkei oraz spinania sie kto jest lepszy w tym..bot vs p
3.teraz za to mamy batdziej taktyczna tibie bo tzreba pomyslec jak zorbic cos zbey sie nieprzejechac..

szzcerze niepodoba mi sie to lecz dla mnie tylko (i nietylko ale wiekszosci starych graczy) cipowie niecofna ost 6 updatow.wiec jak juz jebac tibie to niech ja jebia do konca

i juz nieplaczcie tyle bo wiecej placzow bylo jak 1 raz wprowadzili system skuli,w huj osob sie rokowalo robilo delety na znak protestu i...nic dalej mamy tosamo

@szefo
niepokazuje nic bo w tej tibi niemoge,niepodoba mi sie niema tu nic do nauczenia sie jedynie puste klikanie,jw wiem ze ejstem starej daty graczem i na 100% dluzej gram niz ty i niepodoba mi sie to co jest teraz i bylo tydzien temu

Ostatnio edytowany przez Notopeczek - 03-07-2009 o 00:24.
Notopeczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-07-2009, 00:19   #874
Xefuron
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 04 2006

Posty: 35
Imię: Xefuron
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Unbeatens
Świat: Arcania
Domyślny

Wyjasnione, rozumiem.

Pozdrowienia.
Xefuron jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-07-2009, 00:26   #875
-Nogger-
Użytkownik Forum
 
-Nogger-'s Avatar
 
Data dołączenia: 13 08 2007

Posty: 212
Profesja: Elder Druid
Gildia: Unbeatens
Świat: Arcania
Domyślny

@: Xefu
lol teraz po upie taki wyszczekany jestes internetowy napinaczu a przed update nikogo nie pozdrawiales -.-

@: sua
podoba mi sie twoj styl, nie wiem czemu sie ciebie czepiaja


@: reszta
mi sie tam update podoba, mam scyzoryk i nic mi wiecej do szczescia nie potrzeba.


piona
__________________
Bujaka jamajka, miłość w 100%!

Ostatnio edytowany przez -Nogger- - 03-07-2009 o 00:30.
-Nogger- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-07-2009, 00:27   #876
Xefuron
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 04 2006

Posty: 35
Imię: Xefuron
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Unbeatens
Świat: Arcania
Domyślny

Juz nie bede, sorki.

Nie postujcie tu do mnie, nie chce pisac na tym forum.
Xefuron jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-07-2009, 00:27   #877
Notopeczek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 07 2008

Posty: 232
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez -Nogger- Pokaż post
@: reszta
mi sie tam update podoba, mam scyzoryk i nic mi wiecej do szczescia nie potrzeba


piona
mak gajwer ??
Notopeczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-07-2009, 00:34   #878
DeltaMark
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 06 2009
Lokacja: W lepiance

Posty: 24
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Skille: wysokie
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xefuron Pokaż post
Juz nie bede, sorki.

Nie postujcie tu do mnie, nie chce pisac na tym forum.
A czy ktoś Ci każe odpisywać?
DeltaMark jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-07-2009, 01:56   #879
Panuf
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 06 2009
Lokacja: Arena frosty

Posty: 20
Stan: Początkujący
Imię: PAnov
Profesja: Rookstayer
Gildia: Duskiness
Świat: Harmonia
Poziom: 38
Skille: 69/01
Poziom mag.: 9
Domyślny

olways :/ bot
Panuf jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-07-2009, 03:26   #880
Faytah
Użytkownik Forum
 
Faytah's Avatar
 
Data dołączenia: 09 04 2008
Lokacja: Kalisz
Wiek: 33

Posty: 1,296
Imię: Pan Fayter
Profesja: Elite Knight
Gildia: GoB~!~
Faytah ma numer GG 9161169
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Partyzant_Felix Pokaż post
jaki koment??????
jahahahahahaha h http://s150.photobucket.com/albums/s...sort=ascending
bob patrz z kim tu gadasz aahahahahhaa
http://s150.photobucket.com/albums/s...ent=UO0063.jpg
HAHA PATRZ TO DDDDDD 15 sec pozniej mialem kicka i padlem od mino xD
Ale to odkopales sam czasem pb przegladam i tego dawno nie widzialem ;p a z commentem to chodzilo o miejsce na "playing in memory of" :d pzatym chcialem sie pochwalic ze robie sobie kurczak i frytki na kolacje o 3 i mam uiz
__________________
Just Bob,just human.
Mam Uzi ziomek,a ty?

Lipka Felix
Ukryty tekst:


temat roku
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=212441
Faytah jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:31.


Powered by vBulletin 3