Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Arcania

Notki

Arcania Wydarzenia ze świata Arcania
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 03-07-2009, 08:55   #881
kuremetesisi
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Notopeczek Pokaż post
hehe kolejny napinacz ciekzwe czy z echa czy unb ?
nieplacz juz tyle
ani z tego ani z tamtego nikt nie placze, tylko w trakcje wojny do update byles na tych dwoch openkach gowno zrobiles caly czas po akcjach wchodzisz na vent bo wczesniej nie masz odwagi isc i walczyc o cos a tu zmienili pvp dobrze wiecie ze echo na was nie wyskoczy bo to w ogole ine ma sensu bo jakby mieli rozjebac te wasza grupke to wszyscy blackskulle to wtedy jestes madry wychodzisz z pzta i walczysz tak najlepiej wiec prosze nic tu na forum nie pisac ani nie spamowac jak nawet nie miales jaj zeby wyjsc, openek bylo mase i moze ine na kazdej ale na wiekszosci miales czas byc, ale nie moze akurat siedziales na kiblu i dlatego wszedles po akcji, no tak przeciez akcje sa krociutkie co tam 5min...

co do tego pvp, sam napisalem im posta ale nie wiem czy to cos da, uzasadnilem moja odp tym, ze jesli ktos wybral PVP to znaczy player vs player ma swiadomosc ze moze zostac zabity i wybral ten server SWIADOMIE czyli musi sie z tym liczyc, wiec nie wiem po co ta jebana ankieta, ze ludzie czuja sie zagrozeni. no to s*******ac na n-pvp po jakiego chuja wybrali PVP. sama nazwa sie z tym wiaze jebane kretyny.

druga sprawa, z blackskullem nie mozna walczyc co za pierdolony kretyn napisal to na forum tem mastro daro czy cos takiego, specjalnie wczoraj poszedlem na PK, wbilem blackskulla i ni chuja nie mozna nikogo bic tylko osoby w party wiec niech nie pierdoli bo to sie robi nudne, juz teraz mozna zauwazyc 25-30k osob online co zawsze we wakacje(sa wakacje kurwa nie szkola) bylo gdzies 45k osob...
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 03-07-2009, 10:38   #882
Medivh Shady
Użytkownik Forum
 
Medivh Shady's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 37

Posty: 617
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Poziom: 250
Poziom mag.: 84
Domyślny

Od czasu banow jest coraz mniej ludzi online , i wakacje ,hm... nie maja tu znaczenia , bo duzo osob idzie do wakacyjnej pracy , albo jedzie gdzies na wakacje
__________________
Koszykówka ofc :>

WoW
Realm: Auchindoun
Name: Punish
http://eu.wowarmory.com/character-sh...ndoun&n=Punish
Medivh Shady jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-07-2009, 10:40   #883
kuremetesisi
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

co jak co zawsze pamietalem ze szybsze respy i wiecej ludzi online tych co zaczynaja dopiero
  Odpowiedz z Cytatem
stary 03-07-2009, 10:47   #884
Partyzant_Felix
Zbanowany
 
Data dołączenia: 21 12 2008
Lokacja: Polska, Grudziądz Postów: 872
Wiek: 30

Posty: 508
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Betrayed
Świat: Arcania
Poziom: 132
Skille: ^ był
Poziom mag.: 66
Partyzant_Felix ma numer GG 3458037
Domyślny

to im moze tylko polepszyc sytuacje ;p odejda ci co teraz grali, a przyjda nowi, tacy jak na oficjalnych non pvp. takze cipsoft nic nie traci, ale fakt faktem w chuju maja nasza opinie o czym swiadcza dwa tematy
Partyzant_Felix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-07-2009, 12:40   #885
Atee
Użytkownik Forum
 
Atee's Avatar
 
Data dołączenia: 23 01 2009
Lokacja: Rzeszów

Posty: 68
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Aha~
Profesja: Elder Druid
Gildia: Interregnum
Świat: Arcania
Poziom: 12
Skille: 10/10
Poziom mag.: 23
Domyślny

ja tam sie ciesze z mojego nowego gajerka na nasza klase w sam raz !
he-he-he
Atee jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-07-2009, 12:41   #886
Notopeczek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 07 2008

Posty: 232
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kuremetesisi Pokaż post
ani z tego ani z tamtego nikt nie placze, tylko w trakcje wojny do update byles na tych dwoch openkach gowno zrobiles caly czas po akcjach wchodzisz na vent bo wczesniej nie masz odwagi isc i walczyc o cos a tu zmienili pvp dobrze wiecie ze echo na was nie wyskoczy bo to w ogole ine ma sensu bo jakby mieli rozjebac te wasza grupke to wszyscy blackskulle to wtedy jestes madry wychodzisz z pzta i walczysz tak najlepiej wiec prosze nic tu na forum nie pisac ani nie spamowac jak nawet nie miales jaj zeby wyjsc, openek bylo mase i moze ine na kazdej ale na wiekszosci miales czas byc, ale nie moze akurat siedziales na kiblu i dlatego wszedles po akcji, no tak przeciez akcje sa krociutkie co tam 5min...

co do tego pvp, sam napisalem im posta ale nie wiem czy to cos da, uzasadnilem moja odp tym, ze jesli ktos wybral PVP to znaczy player vs player ma swiadomosc ze moze zostac zabity i wybral ten server SWIADOMIE czyli musi sie z tym liczyc, wiec nie wiem po co ta jebana ankieta, ze ludzie czuja sie zagrozeni. no to s*******ac na n-pvp po jakiego chuja wybrali PVP. sama nazwa sie z tym wiaze jebane kretyny.

druga sprawa, z blackskullem nie mozna walczyc co za pierdolony kretyn napisal to na forum tem mastro daro czy cos takiego, specjalnie wczoraj poszedlem na PK, wbilem blackskulla i ni chuja nie mozna nikogo bic tylko osoby w party wiec niech nie pierdoli bo to sie robi nudne, juz teraz mozna zauwazyc 25-30k osob online co zawsze we wakacje(sa wakacje kurwa nie szkola) bylo gdzies 45k osob...

co do wychodzenia zawsze jak bylem w hacie i mnie ktos poinformowal (cyk na tel lub na gg) bylem.a to ze ludzie mi nieufaja i mnie nieinformuja i sam podczas expienia noobem widze ze jakis mass jest bo robia go na 2 vencie,to powod dlaczego niema mnie czasem tam gdzie musze byc.jezeli o czyms wiem to jestem wiec skoncz te placze.nawet pzredwczoraj dzownilem do meda ze mnie niebedzie od ..do zbey ktostam nieplakal.

a co do osob online..poczekaj jak zorbia ng i elfa znow wroci wszytsko do normy

system pvp znikl 3 lata temu jak wprowadzili hotkeie jak to ktos pieknie napisal w temacie xefa na tibia.com teraz tylko zjebali o 5% wiecje to cos co bylo.tylko niezapomnij o 1;po wprowadzeniu systemu skuli bylo b.b.b wiele protestow rookowan deletow itp,w huj high lvlv harow na znak protestu skonczylo grac jaki byl tego skutek....

zaden

tak wiec albo sie tzreba przyzwyczaic albo klac jak ja od 3 lat na updaty..i ddalej czasami grac

a tak juz zmieniajac temat z "systemu battle" to wiele wiecej zlych updatow bylo sczegolnie
system questow-zrojnowal prawie cala ekonomike tibi
dodanie runek do sklepow-ceny rzecy byly ustalane poprzez waste a nie poprzez ceny w sklepach..
na hunt na demonach jak chciles isc musiales tydzien skupowac sdki a nie szedles do sklepu i sekupowales,czas waste i mpa mialo swoja cene a teraz..250k czy ile wart ?

podsumowujac
nieliczylbym na jakies zmiany ktore by sie wszystkim podobaly,jezeli zorbia jak bylo keidys ja bede szczesliwy ale dzieci vis-mort nie bo niebeda wiedzieli jak grac,
nigdy neizadowolisz wsyztskich..to zadanie dla agencji towrzyskich


pozdr.

Ostatnio edytowany przez Notopeczek - 03-07-2009 o 12:45.
Notopeczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-07-2009, 16:28   #887
yochejnarapa
Użytkownik Forum
 
yochejnarapa's Avatar
 
Data dołączenia: 10 06 2009
Lokacja: W-wa, Kraków,$rem,J-w i wiele innych

Posty: 77
Stan: Aktywny Gracz
Imię: OLD LUKI
Profesja: Elite Knight
Gildia: DYPYFYTY
Świat: Arcania
Poziom: 130
Skille: 150/150
Poziom mag.: 30
Domyślny

Ktos dostal bana ?
__________________
Akus Arhari 10k/Venore
yochejnarapa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-07-2009, 16:43   #888
Koszyk
Moderator
 
Koszyk's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 3,026
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

arris, zin alin, acroma angel, pe ha
__________________
Koszyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-07-2009, 16:57   #889
Partyzant_Felix
Zbanowany
 
Data dołączenia: 21 12 2008
Lokacja: Polska, Grudziądz Postów: 872
Wiek: 30

Posty: 508
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Betrayed
Świat: Arcania
Poziom: 132
Skille: ^ był
Poziom mag.: 66
Partyzant_Felix ma numer GG 3458037
Domyślny

ja niedostalem a na palcach jednej reki moglbym obliczyc ile razy zalogowalem sie bez elfa xddddd
Partyzant_Felix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-07-2009, 18:46   #890
kamsz
Użytkownik Forum
 
kamsz's Avatar
 
Data dołączenia: 01 09 2004
Lokacja: Białystok
Wiek: 24

Posty: 243
kamsz ma numer GG 1150154 Adres Jabbera do kamsz
Domyślny

sua mozesz wolniej pisac/przepuszczac swoje posty przez worda? razi mnie sposob w jaki kaleczysz jezyk 'udajdac jaki ty staroej daty jestess'
__________________
15:15 <Temper> and this women comes up to me and she says i want double bagging
15:15 <Temper> and i was like wtf double bagging
15:15 <+Rifle> i was lajk wuttafakk wuttfakk! like shit.. shit
15:15 <+Rifle> bnubuahuhuhuh UAuauauABUbuabUABuA =?(
kamsz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-07-2009, 19:09   #891
DeltaMark
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 06 2009
Lokacja: W lepiance

Posty: 24
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Skille: wysokie
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kamsz Pokaż post
sua mozesz wolniej pisac/przepuszczac swoje posty przez worda? razi mnie sposob w jaki kaleczysz jezyk 'udajdac jaki ty staroej daty jestess'
Nikt Ci nie karze czytać co pisał, a pisze jak pisze jego sprawa.
DeltaMark jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-07-2009, 19:45   #892
maku89
Użytkownik Forum
 
maku89's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2005
Lokacja: Katowice
Wiek: 35

Posty: 239
Stan: Na Emeryturze
Świat: Arcania
maku89 ma numer GG 9904628
Domyślny

mnie już Notop też trochę denerwujesz... każesz się innym nie spinać a sam się tu najbardziej spinasz... rozumiem że masz 190 czy huj wie jaki lvl... a ja nie mam w ogóle... noname'y też można uznać że nie mają bo się nie przyznają, ale to nie znaczy, że jesteś od nas wszystkich lepszy... do tego te Twoje kaleczenie języka ojczystego jest coraz gorsze... koleś odejdź od kompa i zrób coś z tym bo to jest tak jakbyś był inwalidą... nie chcę Cię obrazić tylko poinformować. bo widzę, że jedyne co robisz to siedzisz tutaj 24h na dobę i odpisujesz każdemu... i jeszcze piszesz o kimś kto w ogóle się tu nie wypowiadał i nie prosił Cię o zdanie na swój temat. także podsumowując stajesz się tu największym spinaczem.
Pozdro
maku89 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-07-2009, 21:15   #893
Notopeczek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 07 2008

Posty: 232
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez maku89 Pokaż post
mnie już Notop też trochę denerwujesz... każesz się innym nie spinać a sam się tu najbardziej spinasz... rozumiem że masz 190 czy huj wie jaki lvl... a ja nie mam w ogóle... noname'y też można uznać że nie mają bo się nie przyznają, ale to nie znaczy, że jesteś od nas wszystkich lepszy... do tego te Twoje kaleczenie języka ojczystego jest coraz gorsze... koleś odejdź od kompa i zrób coś z tym bo to jest tak jakbyś był inwalidą... nie chcę Cię obrazić tylko poinformować. bo widzę, że jedyne co robisz to siedzisz tutaj 24h na dobę i odpisujesz każdemu... i jeszcze piszesz o kimś kto w ogóle się tu nie wypowiadał i nie prosił Cię o zdanie na swój temat. także podsumowując stajesz się tu największym spinaczem.
Pozdro
nieuwazam sie za kogos lepszego absolutnie !,a z jezykiem sie niebede wczuwal bo pisze jak mi sie chce nieurzywam polskich znakow i niezwracam uwagi na bledy liczy sie aby szybko odpisac,
co do spinania sie absolutnie nie
juz ktos napisal wczensiej,ja tutaj tylko mam polewe i im wiecej nonamedow psize i sie spina tym ja mam wieksza zabawe

@kamsz

niemozliwe jak puszcze to przez worlda hiszpanskiego to wolalbys niewiedziec co wyjdzie


ps.
txt dnia


19:46 Patrykus Hakikus [216]: gz pvp

i to mowi osoba ktora bez bota z rooka by neiwyszla a jak pada to z wylaczonym monitorem
od zawsze moj ulubieniec jeszcze za wojny z lr

Ostatnio edytowany przez Notopeczek - 03-07-2009 o 21:16.
Notopeczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-07-2009, 21:40   #894
KITEKAT
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 05 2009

Posty: 45
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Notopeczek Pokaż post
ja tutaj tylko mam polewe i im wiecej nonamedow psize i sie spina tym ja mam wieksza zabawe
to działa w druge strone rowniez xD Im bardziej sua sie spina tym no-namy maja wiekszy ubaw xD ja napewno tak ! Hah

spina1 coraz wiecej osob, nawet nie no - namey pisza o tobie jakobys byl napinaczem kablowym, kszty prawdy w tyym musi byc! xDD!

Ostatnio edytowany przez KITEKAT - 03-07-2009 o 21:45.
KITEKAT jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-07-2009, 22:01   #895
Notopeczek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 07 2008

Posty: 232
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez KITEKAT Pokaż post
to działa w druge strone rowniez xD Im bardziej sua sie spina tym no-namy maja wiekszy ubaw xD ja napewno tak ! Hah

spina1 coraz wiecej osob, nawet nie no - namey pisza o tobie jakobys byl napinaczem kablowym, kszty prawdy w tyym musi byc! xDD!
tylko ze ja sie smieje z nonamedow od dobrych 3 lat tutaj a wy sie respicie jak raty
bo jakbyscie sie neirespili byloby nudno..
a wojna tylko przyspiesza respa zawsze
Notopeczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-07-2009, 23:17   #896
DeltaMark
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 06 2009
Lokacja: W lepiance

Posty: 24
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Skille: wysokie
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Notopeczek Pokaż post
ps.
txt dnia

19:46 Patrykus Hakikus [216]: gz pvp
Pewnie to ten od PvP siedział
DeltaMark jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-07-2009, 23:24   #897
Kolbus
Użytkownik Forum
 
Kolbus's Avatar
 
Data dołączenia: 11 01 2007
Wiek: 36

Posty: 78
Stan: Niegrający
Imię: Kol'ba
Profesja: Elite Knight
Gildia: Jebać Psy
Świat: Arcania
Poziom: 182
Domyślny

tyrytytyty

smiesznie tu kurwa w huj!
__________________
Be nice for ppl when you rise up ... because you can see them when you will get down.
Kolbus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-07-2009, 23:26   #898
Notopeczek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 07 2008

Posty: 232
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kolbus Pokaż post
tyrytytyty

smiesznie tu kurwa w huj!
korba !!! wreszcie przyszedles wez pospinaj tu cos bo ost nuda wieje
wlaze se 4 razy na dzien z nudow a tu 3 posty
Notopeczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-07-2009, 00:33   #899
maku89
Użytkownik Forum
 
maku89's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2005
Lokacja: Katowice
Wiek: 35

Posty: 239
Stan: Na Emeryturze
Świat: Arcania
maku89 ma numer GG 9904628
Domyślny

no właśnie Notop... odpisujesz jak najszybciej, żeby się spiąć... albo inaczej. ktoś się spina do Ciebie to musisz się "odpiąć" xD
maku89 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-07-2009, 00:35   #900
Kolbus
Użytkownik Forum
 
Kolbus's Avatar
 
Data dołączenia: 11 01 2007
Wiek: 36

Posty: 78
Stan: Niegrający
Imię: Kol'ba
Profesja: Elite Knight
Gildia: Jebać Psy
Świat: Arcania
Poziom: 182
Domyślny

http://w472.wrzuta.pl/audio/8m1YYrFq...ntyk_bialystok

to jest to
__________________
Be nice for ppl when you rise up ... because you can see them when you will get down.
Kolbus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:19.


Powered by vBulletin 3