Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Filmy

Notki

Filmy Gdy zdjęcia to za mało do akcji wkraczają filmy.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 26-12-2006, 23:30   #81
Cariel Da'Rose
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 11 2005

Posty: 144
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Kyra
Domyślny

Vision dokonuje niemozliwego na furorze i za to Wielke GRATZ za zorganizowanie,zaufanie i odwage. Family guys na kyrze poszlo w ich slady obecnie FG 23:6 MM a mm ma przewage duzaa i mialo jeszcze wieksza na poczatku war.
a na furorze teraz widac ze mistrzowie expienia padaja jak idioci na kyrze zreszta tak samo jest.
Go Go Vision


Btw;p
Hail Family guys!!!
__________________
FG ... NF
RULE
Cariel Da'Rose jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 26-12-2006, 23:37   #82
Anvortis
Użytkownik Forum
 
Anvortis's Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2006
Lokacja: Wrocław
Wiek: 35

Posty: 383
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Askara
Poziom: 108
Skille: 88/82
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zen Pokaż post
jak tu czytam te wasze posty typu :Co to za sztuka zabic 300 ms'a w trapie a 200 najta w trapie: to ci powiem.
Najt na tym lvlu ma 3k hp. sorc 1,5k tylko ze najt uha sie po 1k a sorc zawsze na full, takze szanse sa rowniutkie i dla mnei to nie ma roznicy, tymbardziej ze taifuna bilo okolo 7 osob a Imatgama okolo 15, wiec w tej sytuacji to jest to samo.

i nie walcie tekstow typu, taifun noob bo nobem nie jest wbijajac 280 lvl
i imargam noob bo nie jest nobem nabijajac 200 lvl. nikt z nich nie jest noobem roznia sie tlyko tym ze imargam potrafi wykorzystac swa moc a taifun nie zabardzo.

do wszystkich: Czas pokaze kto jest lepszy wiec n/c plx
Uwierz mi na slowo, bo filmu mi sie nie chce szukac. Widzialem 190 ms'a, ktory chcial zabic jakiegos tam 140 rp i 15 minut chodzi, i nie mogl go znalesc, dlaczego? Exiva ...exiva....exiva tylko skad wiedziec co oznacza wynik jej uzywania

To byl przyklad, a ze ma 100-150-200-280 to nie znaczy ze noobem nie jest. Na bycie noobem wplywa wiele czynnikow i tyle.....

Dla polaka noob to ktos taki co zabije Cie za nic (w wiekszosci przypadkow tak jest), dla innych to ten co kradnie, wyzywa, wywala z expowiska.

Noob stalo sie prawie jak LOL do wszystkiego w tych czasach pasuje chociaz czesto uzywane jest bez sensu
__________________

Ostatnio edytowany przez Anvortis - 26-12-2006 o 23:38.
Anvortis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2006, 23:48   #83
Lupil
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 08 2006

Posty: 86
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Sorcerer
Gildia: Tibia sux
Świat: Tibia sux
Poziom: 41
Domyślny

Weźcie sobię wyobraźcie co musiało się na TS dziać
Ale jak się ci z Vision wku***** jak lali Taifuna... tylko texty w stylu "Ryj Kur**!" "Morda!" etc. etc. To tylko graa...
Btw - te GFB byly po to żeby się Vision nie wylogowało... bo tak już dawno by skończyli...
Fakt, że Dusk~ ostro peniało zaatakować : ) A połowa z padłych deadła na własne życzenie...
Nie lubię Ima~ bo to PA... ale trzeba przyznać że oni razem z gildią mają niezłe PvP.
A Taifunowi lvl'a zazdroszczą ^^
Lupil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2006, 23:52   #84
=Pekin=
Użytkownik Forum
 
=Pekin='s Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2006
Lokacja: South Park

Posty: 410
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 70+
=Pekin= ma numer GG 7778722
Domyślny

Zajebista walka ^^

Fenix'Gru - PIER.DOLO.NY co zal.pl robil !! Mogl trapnac tyle osob z Vision to stal i czekal az Zwidek m walem go bloknie omg co za koles
ROZUMIEM, ja rozumiem wczul sie w role knighta na wojnie ale zeby stac i byc tylko m walem ? -.-

Pozatym Duskines miala przerypana pozycje ;P
Dla mnie bosem tej bitwy byl Katrila
Lecial do przodu zabezpieczal sie m walami do tego 3 kolesi wjebal w trapa,3 fragi dzieki niemu
Lamer bitw- fenix'gru oMfG

P.S

23:50 Shelbo [83]: wjem

Omg on wie
__________________
Dont call me fat ass, Im big bones !

Screw you guys, Im going home.

Suck my balls Kyle.

Jak tu nie lubic Cartmana :>

http://www.youtube.com/watch?v=1uVA7iEtPss
Cartman- Screw you guys, Im going home.
Stan- But cartman we try..
Cartman-no, no, no Screw you guys > Home

Byhahahahahhahaaha

Ostatnio edytowany przez =Pekin= - 27-12-2006 o 00:14.
=Pekin= jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2006, 23:58   #85
Ghands
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Nie trzymam strony ani Taifuna ani Imagrama, byc moze ze nie gram na tym serwerze. Przechodzac od razu do tematu to irytuje mnie takie zachowanie teamu Imagrama i innym mu kibicujacym. Po prostu to jest zal.pl, kiedy Taifun pada zza muru pada okrzysz "lezysz kurwo". To mnie po prostu dobilo. Gdy dzisiaj obejrzalem reca z rewanzu, nie bylem moze zachwycony, lecz nieco zdumiony. Taifun z ekipa przyszedl, zrobil co mial zrobic, poszedl. Nie bylo zadnych tekstow przekroju "lezysz ch***" itp, itd, etc. Moze dlatego, ze filmik sie skonczyl prawie po zabiciu Imagrama. Apropo tekstow Imagrama byly smieszne.

@Imagram ala kozak
Szkoda, ze za Ciebie Taifun nie dostal xp - nalezalo mu sie. Innym z teamu tez.

Pozdrawiam i czekam na nastepny filmik.
Szczesliwego nowego roku!
  Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2006, 23:59   #86
Pall_Mall
Użytkownik Forum
 
Pall_Mall's Avatar
 
Data dołączenia: 26 12 2006

Posty: 153
Stan: Usunięty
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Furora
Poziom: 56
Poziom mag.: 52
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Carisha Pokaż post
ty chyba głupi jesteś.... Imargam zdradza kumpla za kumplem i później sie podnieca jaki on jest Boss.... do 200 lvl jakoś mu nie przeszkadzało że lizał dupsko Taifunowi.... JAk to było : "PADAJ KUR*o"
Ci co nie znaja sytacji furory najlepej jak by sie nie wypowadali na ten temat


Imargram dostał jak miał 121lv od Taifuna za sprzeczke z Spox~ ale kiedy doszło do wojny Taifun vs Spox~, Ima~ walczył po stronie Taifuna.

Moze ktos pamieta jescze jak Dusk~i Sunblade dostawało w dupe od kilku osob
(Thellion,Paserz the axe~ i swod~,Don~,Spox~,Anaboll)

Kto wie jak wygladały by czasu gdyby nie hack spox~

wracajac do ima~ to były pewnie ze nie darzy Taifuna sympatia skoro był niegdys huntowany od niego

Ostatnio edytowany przez Pall_Mall - 27-12-2006 o 00:01. Powód: literówka
Pall_Mall jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2006, 00:04   #87
Tentotrix
Użytkownik Forum
 
Tentotrix's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2006
Lokacja: Stąd

Posty: 358
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

ludzie...czy wy kurwa zauwazyliscie ze to TYLKO GRA??????????????????????????????????????podniecac ie sie jakby papieza zabił prezydent Polski......TO TYLKO GRAAAAA!!!!!!!!!!!!!-.-
Tentotrix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2006, 00:10   #88
PiXik
Zbanowany
 
PiXik's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2004
Lokacja: Rybnik

Posty: 1,845
Imię: Sir Pix
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

hehe.po stronie ludzi taifuna wiecej ludzi padlo,filmik fajny,trap ladnie obmyslany,mysle ze z zalozenia jeden z nich mial zginac,zeby reszta mogla dac loga,wyszlo ze Zwidek i Ima
nie kibicuje nikomu,ale mam nadzieje,ze furore szlag trafi;d
PiXik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2006, 00:16   #89
Rezidew
Użytkownik Forum
 
Rezidew's Avatar
 
Data dołączenia: 02 01 2005
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 34

Posty: 333
Stan: Niegrający
Rezidew ma numer GG 3695078
Domyślny

Hm... No brawo. Teraz moge napisac tak o ima jak o taifunie czyli "widok martwego imargama? bezcenne"... mi sie wydaje ze taktyka Taifuna (mam na mysli cala gildie) to bicie z gfb by tracili uhy. Zdziwilo mnie jak [gildia ima (nie znam sie na ich nazwach dokladnie ;D)] ladnie porwala tych paru do siebie i zabilo. Zdziwil mnie ded Katrily(?) ogladalem na szybkim tempie i nagle "CO? Padl/a? :O"

Jak dla mnie ciekawy filmik i ciekawa wojna, rowne szanse maja jesli sa w takich podobnych terenach.
__________________
"Bywają myśli tak głębokie, że pogrążają autora"

¬
Rezidew jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2006, 00:25   #90
Levox
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Po 1: Ja nie rozumiem waszych wypocin w stylu: "Przecież Ima poświęcił się dla jego kolegów" Jakto się kurwa poświęcił? Pytam się - W jaki do chuja sposób? Zabrał im pz locka? NIE! On poprostu czekał na logout i chuja go obchodziła reszta!

Po 2: Może Vision ma lepsze PvP (raczej na pewno) ale jak porównuje Taifuna do Imagrama to Taif~ jest przy nim MISTRZEM. Nie podnieca się jak on ("Leżysz kurwo! ; Chodź Taifunek :*, Szkoda że nie ma za was expa" itp) tylko nie odzywa się. Jedyne co zdołałem wyłapać to: ":*" po śmierci Imagrama. Taifun ma STYL.

Po 3: Mało kto zauważył że przecież Vision miało 100 razy lepszą miejscówkę! Mieli i wiele łatwiej.

Po 4: Dziwicie się że Taif~ nie miotał non-stop SD. Przeciez to jest oczywiste! Po co ma jak debil marnować runki. Inna sprawa z tymi GFB, on ich używał, żeby Vision nie mogło się wylogoważ, bo tamci tylko na to czekali.

Po 5: Heh, bardzo fajny film, pokazuje oryginalność gry jaką jest Tibia... Aż chce się grać. ;]
  Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2006, 00:33   #91
Volerasi
Zbanowany
 
Volerasi's Avatar
 
Data dołączenia: 07 08 2004
Lokacja: Grudziądz

Posty: 146
Stan: Na Emeryturze
Volerasi ma numer GG 5350061
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Levox Pokaż post
Po 1: Ja nie rozumiem waszych wypocin w stylu: "Przecież Ima poświęcił się dla jego kolegów" Jakto się kurwa poświęcił? Pytam się - W jaki do chuja sposób? Zabrał im pz locka? NIE! On poprostu czekał na logout i chuja go obchodziła reszta!

Po 2: Może Vision ma lepsze PvP (raczej na pewno) ale jak porównuje Taifuna do Imagrama to Taif~ jest przy nim MISTRZEM. Nie podnieca się jak on ("Leżysz kurwo! ; Chodź Taifunek :*, Szkoda że nie ma za was expa" itp) tylko nie odzywa się. Jedyne co zdołałem wyłapać to: ":*" po śmierci Imagrama. Taifun ma STYL.

Po 3: Mało kto zauważył że przecież Vision miało 100 razy lepszą miejscówkę! Mieli i wiele łatwiej.

Po 4: Dziwicie się że Taif~ nie miotał non-stop SD. Przeciez to jest oczywiste! Po co ma jak debil marnować runki. Inna sprawa z tymi GFB, on ich używał, żeby Vision nie mogło się wylogoważ, bo tamci tylko na to czekali.

Po 5: Heh, bardzo fajny film, pokazuje oryginalność gry jaką jest Tibia... Aż chce się grać. ;]
Masz duzo racji Taif~ ma przynajmniej jakis styl i nie zachowywuje sie jak dzieciak czyli ten Imargam czy jak mu tam (12 latek).
Btw. Po chuj gadacie ciagle na tego taif~,ze caly czas spedza przed kompem to nieprawda kazyd z nich bo jest ich kilku) ma prywatne zycie i ma czas i na gre i na inne pierdoly.
Volerasi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2006, 01:14   #92
Suppcio
Użytkownik Forum
 
Suppcio's Avatar
 
Data dołączenia: 03 10 2006
Lokacja: Warszawa

Posty: 264
Stan: Niegrający
Świat: Pandoria
Poziom mag.: 51
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Levox Pokaż post
Po 1: Ja nie rozumiem waszych wypocin w stylu: "Przecież Ima poświęcił się dla jego kolegów" Jakto się kurwa poświęcił? Pytam się - W jaki do chuja sposób? Zabrał im pz locka? NIE! On poprostu czekał na logout i chuja go obchodziła reszta!

Po 2: Może Vision ma lepsze PvP (raczej na pewno) ale jak porównuje Taifuna do Imagrama to Taif~ jest przy nim MISTRZEM. Nie podnieca się jak on ("Leżysz kurwo! ; Chodź Taifunek :*, Szkoda że nie ma za was expa" itp) tylko nie odzywa się. Jedyne co zdołałem wyłapać to: ":*" po śmierci Imagrama. Taifun ma STYL.

Po 3: Mało kto zauważył że przecież Vision miało 100 razy lepszą miejscówkę! Mieli i wiele łatwiej.

Po 4: Dziwicie się że Taif~ nie miotał non-stop SD. Przeciez to jest oczywiste! Po co ma jak debil marnować runki. Inna sprawa z tymi GFB, on ich używał, żeby Vision nie mogło się wylogoważ, bo tamci tylko na to czekali.

Po 5: Heh, bardzo fajny film, pokazuje oryginalność gry jaką jest Tibia... Aż chce się grać. ;]
Heh... zeby wszyscy ludzie na tym forum zachowywali sie choc w podobie to tego forumowicza to bylo by tu niebo. poprostu _/
__________________
mam flow w małym palcu
we wskazującym pewność, wiesz
w środkowym pancze mówiące - pierdol się
Suppcio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2006, 03:06   #93
Anvortis
Użytkownik Forum
 
Anvortis's Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2006
Lokacja: Wrocław
Wiek: 35

Posty: 383
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Askara
Poziom: 108
Skille: 88/82
Poziom mag.: 8
Domyślny

@2x popieram.

Teksty Imargama sa ......zachowuje sie jak 13 latek dla, ktorego Tibia jest wszystkim co ma!. Pewnie gra tak w Tibie, bo w realnym zyciu jego zachowanie do ludzi spowodowalo, to ze go czesto bili .........

Za jego zachowanie na miejscu Taifuna huncil bym go do konca ...bez mozliwosci zaplaty.

Tak czytajac teksty Imargama wnioskuje, ze "LEZYSZ KURWO !!!" "HAHAHA" naprawde spowodowane byly trudnym realnym zyciem ! xD Czesto dostawal i zawsze dusil w sobie zemste ....teraz zawsze, gdy kogos zabija widzi w nich swoich oprawcow i krzyczy dziwne teksty orgazmatyczne ! sprobojcie sobie to wyobrazic
__________________

Ostatnio edytowany przez Anvortis - 27-12-2006 o 03:11.
Anvortis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2006, 03:42   #94
Achmed_Assassin
Użytkownik Forum
 
Achmed_Assassin's Avatar
 
Data dołączenia: 01 09 2006
Lokacja: Lublin

Posty: 28
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Unbeatens
Świat: Arcania
Poziom: 179
Skille: 104/65
Poziom mag.: 24
Domyślny Katrila rox,,,,,Caltus suuuuux

Filmik wypas... nie będę komentował całej akcji i gadł co mi się podobało a co nie, bo już wszystko zostało powiedziane. chciałem wypowiedzieć sie na temat dwójki ludzi
@ Katrila<---- wymiatasz (i tyle)

@Caltus: omg co za baran... żygać mi sie chcialo jak czytałem jego teksty, a jak przypadkowo zadal last hita Zwidkowi i dostal fraga to myślałem ze sie spuści...
Śmieszne jest to że on naprawdę wierzy w to ze umie grac, ale jak go Katrila zaczął z sd jechac to malo sie nie zesral tylko krzyczal "do tylu" i wyzywal wszystkich od noobow...
Text na priv do Zulla: "ja nie jestem noob" (czy cos w tym stylu), z doświadczenia wiem ze wasnie nooby najczesciej tak mówią. Troche mi Ciebie szkoda ale trudno, wszędzie się taki trafi (no, może nie aż taki)

btw, jak ktos bedzie ogladał filmik niech sie przyjrzy na teksty i gre Caltusa.
Achmed_Assassin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2006, 04:12   #95
windoo
Użytkownik Forum
 
windoo's Avatar
 
Data dołączenia: 07 09 2005

Posty: 28
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Mythera
Poziom: ~35
Poziom mag.: 47
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Levox Pokaż post
Po 1: Ja nie rozumiem waszych wypocin w stylu: "Przecież Ima poświęcił się dla jego kolegów" Jakto się kurwa poświęcił? Pytam się - W jaki do chuja sposób? Zabrał im pz locka? NIE! On poprostu czekał na logout i chuja go obchodziła reszta!

Po 2: Może Vision ma lepsze PvP (raczej na pewno) ale jak porównuje Taifuna do Imagrama to Taif~ jest przy nim MISTRZEM. Nie podnieca się jak on ("Leżysz kurwo! ; Chodź Taifunek :*, Szkoda że nie ma za was expa" itp) tylko nie odzywa się. Jedyne co zdołałem wyłapać to: ":*" po śmierci Imagrama. Taifun ma STYL.

Po 3: Mało kto zauważył że przecież Vision miało 100 razy lepszą miejscówkę! Mieli i wiele łatwiej.

Po 4: Dziwicie się że Taif~ nie miotał non-stop SD. Przeciez to jest oczywiste! Po co ma jak debil marnować runki. Inna sprawa z tymi GFB, on ich używał, żeby Vision nie mogło się wylogoważ, bo tamci tylko na to czekali.

Po 5: Heh, bardzo fajny film, pokazuje oryginalność gry jaką jest Tibia... Aż chce się grać. ;]
Nie jestem po stronie ani jednego ani drugiego teamu,
Vision ma super pvp, a Taifun swojego lvl nie potrafił wykorzystać...
Co do miejsca walki - a gdzie ... lepsza sytuacja jak nie mozna sie "wycofać" przecież jakby Dusk nieco myślało jedno sprawne combo ... i nie ma jednego drugiego a reszta portkami trzepie ...

Hummm nie jestem pewien... ale Taifun chyba też jakimiś textami rzucał do niego...
A co do tego - nie jestem obeznany w sytuacji na serwie, ale kogoś kto mnie huncił chyba nie mam / będę lubiał?

Ktoś tam pisał, że jak ma 280 lvl to chyba nie jest noobem... za przeproszeniem gówno prawda... LVL nie jest wyznacznikiem tego czy jest czy nie, może mieć 350 lvl + i dalej być noobem a może miec powiedzmy 8lvl i nim nie być...

To narazie tyle pozdrawiam.
__________________

Jesteśmy tym czym chcemy byc, wystarczy tylko uwierzyc..
windoo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2006, 05:44   #96
Finz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 01 2006

Posty: 32
Domyślny

vision prowadzi wojne z glowa - taktyki,miejscowki i ogolnie ladnie,czasem efektownie graja.duski nie potrafia pomyslec co zrobic zeby vision sciagnac do jakiejs podobnej miejscowki albo open battle,to jest taki spory zal bo to w koncu tylko ludzie i napewno cos na kazdego by sie znalazlo.
Finz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2006, 08:10   #97
Poleon
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 11 2006
Lokacja: Olsztyn

Posty: 12
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Poleon ma numer GG 7777806
Domyślny

HHAHA Imargam cya.... Po tym jak zabili Magramiego widać że vision i mnie przycisnac....
Poleon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2006, 09:04   #98
Raaell
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 08 2006

Posty: 68
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Achmed_Assassin Pokaż post
@Caltus: omg co za baran... żygać mi sie chcialo jak czytałem jego teksty, a jak przypadkowo zadal last hita Zwidkowi i dostal fraga to myślałem ze sie spuści...
Śmieszne jest to że on naprawdę wierzy w to ze umie grac, ale jak go Katrila zaczął z sd jechac to malo sie nie zesral tylko krzyczal "do tylu" i wyzywal wszystkich od noobow...
Text na priv do Zulla: "ja nie jestem noob" (czy cos w tym stylu), z doświadczenia wiem ze wasnie nooby najczesciej tak mówią. Troche mi Ciebie szkoda ale trudno, wszędzie się taki trafi (no, może nie aż taki)

btw, jak ktos bedzie ogladał filmik niech sie przyjrzy na teksty i gre Caltusa.
LOL. Jaki zal , na tsie niebyles i h**a wiesz.

Text na priv "ja niejestem noob" byl odpowiedzia jak mu mowilem aby szybko reagowal z m walem itp.

Wiec bez takich noobowskich uwag bo lekki zal

Signed,
Zull~
Raaell jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2006, 09:09   #99
Miszczu
Użytkownik Forum
 
Miszczu's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2005
Wiek: 32

Posty: 807
Imię: Wobtof
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Krystek.W Pokaż post
Jaki noob-.-
Nie musisz się chwalić kiedy przeżyłeś swój pierwszy orgazm-.-
Mówie to co myślę.... więc STFU KURWY...
Człowieku.....dlaczego ty jeszcze bana nie dostałeś?Jestem ciekaw czy wogule wiesz co to znaczy stfu.Po prostu tak się cieszyłeś jakbyś obiad dostał.
__________________
,,Those were the days of good hunting and good sleeping."-Rudyard Kipling.
Miszczu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2006, 09:21   #100
wrogonastawiony
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 07 2006
Lokacja: miast0 FxP

Posty: 1,014
Stan: Na Emeryturze
Imię: Namsto
Domyślny

Brawo, ładna akcja..
trzymam kciuki za Duskiness
pzdr
__________________
~ Founder of the Ufs.pl ~
wrogonastawiony jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:47.


Powered by vBulletin 3