Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 29-05-2007, 19:19   #41
matiiii
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 05 2006
Lokacja: Giżycko
Wiek: 31
Wpisy bloga: 1

Posty: 962
Stan: Na Emeryturze
Świat: Broa
matiiii ma numer GG 3908545 Send a message via Skype™ to matiiii
Domyślny

Może nie marna, ale są niedorozwoje, a zresztą ta szkoła liczy ok 400 uczniow (zarowka, podstawowka, gimazjum).
__________________
Niech nam gwiazdka pomyślności nigdy nie zagasnie
a kto nie jest z nami w klubie - niech go piorun trzaśnie.
Oby nasze wszystkie prace były najpiekniejsze
inni przecież się nie znają - to jest najważniejsze.
Niechaj nasze forum nigdy sie nie skończy
a kto źle o nas napisze, szybko go wykończym...
matiiii jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 29-05-2007, 19:30   #42
Raul
eX Moderator
 
Raul's Avatar
 
Data dołączenia: 14 03 2004
Lokacja: Estadio Santiago Bernabéu

Posty: 2,197
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Onori Pokaż post
Chodź moża zostawmy redułki i zadania z tyłu, powiedz mi dlaczego osoba która napisała na mniej niż 30 osób chodzi do najlepszego liceum czy też technikum w mieście? Przecież jest głupi!
Nigdzie nie idę i nie obchodzi mnie gdzie dana osoba chodzi teraz do liceum. Znasz takie coś jak zakuwanie? Nawet największy debil może się dostać do najlepszego liceum jeśli wyryje wszystko na pamięć. Test na koniec podstawówki jest taki banalny, że nawet jak ktoś się w ogóle nie uczył, to na te 30 punktów spokojnie napisze - wystarczy użyć mózgu.
__________________


De las glorias deportivas que campean por Espa
ñ
a,
Va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empa
ñ
a.
Club castizo y generoso, todo nervio y corazón,
Veteranos y noveles, veteranos y noveles,
Miran siempre sus laureles con respeto y emoción.
¡
Hala Madrid! ¡Hala Madrid!

Ostatnio edytowany przez Raul - 29-05-2007 o 19:33.
Raul jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-05-2007, 19:39   #43
Raymort
Użytkownik Forum
 
Raymort's Avatar
 
Data dołączenia: 15 04 2007

Posty: 159
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Gildia: We Run It
Świat: Elysia
Poziom mag.: 8
Domyślny

Ja miałem 39 pkt jakieś 2-3 lata temu (hmn, lekka faza, nie pamiętam kiedy dokładnie, ale pamiętam temat- WODA ^.-)
__________________
Heeee? ;o
Raymort jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-05-2007, 19:42   #44
Onori
Użytkownik Forum
 
Onori's Avatar
 
Data dołączenia: 11 09 2005
Lokacja: Dębica

Posty: 188
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Choć* wybacz literówke. (Tak, to literówka. Zresza poważny błąd jeden pies)

Co i tak nie zmienia faktu, że nie masz ani prawa ani umiejętności do określania kogoś mianem idioty - z w/w powodów.
__________________
Mors malum non est, sola ius aequum generis humani
Onori jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-05-2007, 19:44   #45
Raul
eX Moderator
 
Raul's Avatar
 
Data dołączenia: 14 03 2004
Lokacja: Estadio Santiago Bernabéu

Posty: 2,197
Domyślny

Wybacz, ale nikogo tu nie nazwałem idiotą.
__________________


De las glorias deportivas que campean por Espa
ñ
a,
Va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empa
ñ
a.
Club castizo y generoso, todo nervio y corazón,
Veteranos y noveles, veteranos y noveles,
Miran siempre sus laureles con respeto y emoción.
¡
Hala Madrid! ¡Hala Madrid!
Raul jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-05-2007, 19:47   #46
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Onori Pokaż post
Choć* wybacz literówke. (Tak, to literówka. Zresza poważny błąd jeden pies)

Co i tak nie zmienia faktu, że nie masz ani prawa ani umiejętności do określania kogoś mianem idioty - z w/w powodów.
Wiesz, nie trzeba żadnych umiejętności, żeby nazwać kogoś idiotą (obojętnie, czy Raul to zrobił). A prawda jest taka, że mniej niż 30 punktów (a kusi mnie, by stwierdzić 'mniej niż 35' xD) może mieć tylko kompletny kretyn (ja bez przygotowania - KOMPLETNIE BEZ, mając na koniec 5 klasy podstawówki średnią w granicach 3,9 z powodu nieuczenia się!!!, w 6 klasie na semestr 4,5 co prawda, żeby potem jako-tako do gimnazjum się załapać - miałem na próbnym 40, na właściwym 39. O czymś to chyba świadczy, po średniej można by mnie nazwać kretynem - 3,9 w 5 klasie podstawówki? - a nawet taki kretyn napisał ten test na max punktów).

@down: inni się wstydzili przyznać =P
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.

Ostatnio edytowany przez Lasooch - 29-05-2007 o 20:16.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-05-2007, 19:50   #47
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Miałem 29/40. Jestem debilem . Rozbawiliście mnie tym stwierdzeniem, że poniżej 30 to tuman-debil. Idę się powiesić, bo tak napisali na forum.

Jestem raczej typem zakuwacza niż kogoś kto robi na inteligencje i rozumienie. Nic nie poradze. Dla mnie to jest tak - naucz się, powiedz i spierd****. A oceny mam dobre i bardzo dobre. Po prostu nie umiem pisać testów.

Ps: Coś mi się nie chce wierzyć, że każdy z was miał prawie 40 punktów. Chyba tylko najmądrzejsi tu pisali.

Ciekawe ile będę miał z tego gimnazjalnego. xD Już niedługo się dowiem.

Ostatnio edytowany przez Erhion - 29-05-2007 o 19:52.
Erhion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-05-2007, 20:17   #48
Luka$ek
Użytkownik Forum
 
Luka$ek's Avatar
 
Data dołączenia: 19 11 2006
Lokacja: Olsztyn ajj miałem nie mówić..

Posty: 335
Stan: Na Emeryturze
Imię: Dolcu
Profesja: Master Sorcerer
Świat: HARMONIA A JAK!
Poziom: 10+
Skille: potężne
Poziom mag.: 50
Luka$ek ma numer GG 6730588
Domyślny

Miałem 28 pkt. wogule sie nie uczyłem raczej jestem z siebie zadowolony a kilka tumanów dostalo po 8 pkt A rekord jednego debila to 3 ^^
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Eura Pokaż post
W sumie 100 level w miesiac... hm, dziwne, ostatnio ziomek w niecałe 24 godziny wbił 230 więc... ;d
Luka$ek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-05-2007, 20:23   #49
DRoN
Użytkownik Forum
 
DRoN's Avatar
 
Data dołączenia: 02 08 2005
Lokacja: Przasnysz
Wiek: 33

Posty: 970
Domyślny

Cytuj:
Coś mi się nie chce wierzyć, że każdy z was miał prawie 40 punktów. Chyba tylko najmądrzejsi tu pisali.
Niekoniecznie najmądrzejsi, bo jeden test Einstein'em nie czyni (są ludzie z 30+ punktami, których mógłbym nazwać debilami), a nie widzisz wielu wyników 30-, bo taki wynik nie jest powodem do dumy (szczególnie z czegoś tak banalnego). Żeby podejść do tego testu trzeba tylko umieć czytać i rozumieć to, co się przeczyta (a z tym to jest już bardzo ciężko wśród większości - ale brak jednej zdolności nie robi z nich automatycznie debili).

Cytuj:
Miałem 29/40. Jestem debilem . Rozbawiliście mnie tym stwierdzeniem, że poniżej 30 to tuman-debil. Idę się powiesić, bo tak napisali na forum.
Idź na jakieś emo-forum i usłyszysz, że jak masz więcej niż 20, to jesteś kujon.

@ Lasooch
"Głupie" jest porównywanie ludzi. Nie ma uniwersalnych testów iq. Poza tym intelekt, to nie wszystko (oczywiście mięśnie, to wcale nie "reszta"). Równie dobrze mogę zaryzykować stwierdzenie, że też jesteś kretynem, bo ja bez uczenia miałem średnią w granicach 4,8-5,0 (5,07 w III gimnazjum).
DRoN jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-05-2007, 20:24   #50
RaHak
Użytkownik Forum
 
RaHak's Avatar
 
Data dołączenia: 10 03 2006
Lokacja: Warszawa
Wiek: 31

Posty: 105
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Danubia
RaHak ma numer GG 1939845 Send a message via Skype™ to RaHak
Domyślny

@:autor

To fajnych ziomof masz w szkole...

A tak wogóle to roczek temu to pisałem ;p.
__________________
Emeryturka i basta
RaHak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-05-2007, 20:26   #51
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Cytuj:
Idź na jakieś emo-forum i usłyszysz, że jak masz więcej niż 20, to jesteś kujon.
Co dowodzi, że nie ważne ile masz punktów. Ja mam tyle ile mam i mi zwisa czy ktoś uważa tak a ktoś tak. Każdy ma prawo do własnego zdania.
Erhion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-05-2007, 20:40   #52
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Luka$ek Pokaż post
Miałem 28 pkt (...) raczej jestem z siebie zadowolony
;O

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez DRoN Pokaż post
Niekoniecznie najmądrzejsi, bo jeden test Einstein'em nie czyni (są ludzie z 30+ punktami, których mógłbym nazwać debilami), a nie widzisz wielu wyników 30-, bo taki wynik nie jest powodem do dumy (szczególnie z czegoś tak banalnego). Żeby podejść do tego testu trzeba tylko umieć czytać i rozumieć to, co się przeczyta (a z tym to jest już bardzo ciężko wśród większości - ale brak jednej zdolności nie robi z nich automatycznie debili).
Imho jak ktoś nie potrafi wykonywać czynności, którą ja opanowałem około pierwszej/drugiej klasy podstawówki (czytanie ze zrozumieniem mam na myśli), mając lat o 4-5 więcej, to coś z nim jest nie tak. Albo ja jestem genialny - a jak wiadomo nie jestem.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez DRoN Pokaż post
"Głupie" jest porównywanie ludzi. Nie ma uniwersalnych testów iq. Poza tym intelekt, to nie wszystko (oczywiście mięśnie, to wcale nie "reszta"). Równie dobrze mogę zaryzykować stwierdzenie, że też jesteś kretynem, bo ja bez uczenia miałem średnią w granicach 4,8-5,0 (5,07 w III gimnazjum).
Tu pod pewnym względem przyznam Ci rację. Ale zauważ, że chodzisz do innej szkoły. Mam znajomego, który będzie miał średnią powyżej 5.0 (3 klasa gimnazjum). Przy czym ma 2 szóstki za to, że nauczyciel go lubi. Średnia nie jest _żadnym_ wymiernikiem umiejętności/wiedzy ucznia. Ja tymczasem w zależności od wahających się ocen będę miał średnią 3,9-4,3 (chodzę do innej szkoły niż on, w mojej klasie na pewno nie miałby powyżej 5,0, chociaż powyżej 4,5 - niewykluczone). Przy czym i tak z przedmiotów liczących się do klasy liceum, do której idę, będę miał 6 (angielski), 5 (polski), 5 (informatyka) i 4 (matematyka) (ewentualnie 4 z fizyki zamiast 5 z informatyki, zależy, czy się dostanę do szkoły I wyboru).

Z kolei punkty w testach kompetencji są wymiernikiem dobrym (o ile jest to ten sam egzemplarz testu). W końcu każdy pisze to samo, nikogo nie oceni ktoś o 10 pkt. wyżej, bo go lubi, wszyscy startują z równego poziomu - i tu wychodzi, kto jest lepszy, a kto gorszy.

Taki mały 'statement' - nie chodzi mi o wywyższanie się, tylko dlatego, że miałem te 10 punktów więcej. Chodzi mi o wyśmianie ludzi, którzy cieszą się z wyniku b. słabego, bo 'inni mieli gorzej'. U mnie w podstawówce (wśród moich rówieśników) najgorszy wynik wyniósł 8 pkt. Ale równać powinniśmy do góry.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-05-2007, 20:46   #53
Caer
Użytkownik Forum
 
Caer's Avatar
 
Data dołączenia: 15 01 2005
Lokacja: Łódź

Posty: 967
Caer ma numer GG 6319946
Domyślny

4 lata temu miałem na tym egzaminie 40 pkt.
IMHO był prosty.
Niestety, na egzaminie gimnazjalnym już nie było tak kolorowo
__________________
Follower of the Flying Spaghetti Monster.
Proud Pastafari.
Caer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-05-2007, 21:09   #54
Skurka
Użytkownik Forum
 
Skurka's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2005
Lokacja: Płock/Toruń
Wiek: 36

Posty: 173
Skurka ma numer GG 1552544
Domyślny

E tam się nie znacie, ja nie miałem żadnego testu na koniec podstawówki i żyję ^^
__________________


\o/Monstrum\o/
Do walki stań
I w górę unieś miecz
Niech zabrzmi znów, metalu dźwięk
I niech nas porwie szalony wir
Heavy Metalu zwycięski krzyk!
Skurka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-05-2007, 23:17   #55
ripper
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Wiek: 33

Posty: 3,349
Stan: Na emeryturze
ripper ma numer GG 3603576
Domyślny

Cytuj:
Co dowodzi, że nie ważne ile masz punktów. Ja mam tyle ile mam i mi zwisa czy ktoś uważa tak a ktoś tak. Każdy ma prawo do własnego zdania.
W skrajnych przypadkach ilość punktów nie świadczy o osobie. Z reguły jednak można wyciągnąć bardzo trafne wnioski na podstawie ich analizy.
ripper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-05-2007, 23:26   #56
DRoN
Użytkownik Forum
 
DRoN's Avatar
 
Data dołączenia: 02 08 2005
Lokacja: Przasnysz
Wiek: 33

Posty: 970
Domyślny

Cytuj:
Imho jak ktoś nie potrafi wykonywać czynności, którą ja opanowałem około pierwszej/drugiej klasy podstawówki (czytanie ze zrozumieniem mam na myśli), mając lat o 4-5 więcej, to coś z nim jest nie tak. Albo ja jestem genialny - a jak wiadomo nie jestem.
Anegdotka:
Żyję sobie w polis Sparta, wszyscy śmieją się ze mnie, bo taka ze mnie ciota (nie mam zadatków na atletę). Jestem bardziej skoxany niż "teraz", ale na jakimś teście sprawności fizycznej zdobyłem 20%, podczas gdy reszta po 50%+. I też rzucają tekstami "Tyle co on, to ja robiłem 5 lat temu. Jakiś cofnięty w rozwoju." itp.

Cytuj:
Tu pod pewnym względem przyznam Ci rację. Ale zauważ, że chodzisz do innej szkoły.
True.

Cytuj:
Średnia nie jest _żadnym_ wymiernikiem umiejętności/wiedzy ucznia.
Ironia losu, że ludzie się nią tak bardzo sugerują. Koleś z mojej klasy gimnazjalnej ma średnią niewiele mniejszą (0,1-0,2) ode mnie, podczas gdy w gimnazjum miałem od niego 0,8 więcej. Teraz jesteśmy w różnych klasach (on humanistyczny, ja mata-fiza), ale bardzo się tym sugeruje (dowartościowywuje ) i mówi że taki byłem dobry, a teraz jestem na jego poziomie.

Cytuj:
6 (angielski), 5 (polski), 5 (informatyka) i 4 (matematyka) (ewentualnie 4 z fizyki zamiast 5 z informatyki, zależy, czy się dostanę do szkoły I wyboru).
Też zaszpanuje ocenami
6 (mata), 6 (fiza), 5 (rosyjski), 4 (polski),

Cytuj:
Z kolei punkty w testach kompetencji są wymiernikiem dobrym (o ile jest to ten sam egzemplarz testu). W końcu każdy pisze to samo, nikogo nie oceni ktoś o 10 pkt. wyżej, bo go lubi, wszyscy startują z równego poziomu - i tu wychodzi, kto jest lepszy, a kto gorszy.
Zawsze można trafić w pytania, które nam odpowiadają i/lub mamy większą wiedzę na dany temat. Np. z bioli miałem ledwo 3 na semestr, a teraz dostałem z 2 klasówek 4 i 5, bo mi pytania przypasiły.

Cytuj:
Taki mały 'statement' - nie chodzi mi o wywyższanie się, tylko dlatego, że miałem te 10 punktów więcej. Chodzi mi o wyśmianie ludzi, którzy cieszą się z wyniku b. słabego, bo 'inni mieli gorzej'. U mnie w podstawówce (wśród moich rówieśników) najgorszy wynik wyniósł 8 pkt. Ale równać powinniśmy do góry.
Tu masz rację.
Ja np. żałuję, że na czymś straciłem te 3 punkty w podstawówkowym teście. Na gimnazjalnym też coś spieprzyłem (chociaż wyniku wiele osób by się nie powstydziło - 87 pkt= 48 mata + 39 human).
A jeśli ktoś dostaje 25 pkt i chwali niebiosa, to może faktycznie coś z nim jest nie tak. Może się noga podwinąć (kilka razy), ale nie uważam za wielki wysiłek napisanie na te 30 pkt.

Kiedyś nie szanowałem kujonów (takich realnych), który wyuczy się i dostanie 5, a przyjdzie test, koleś uczy się 3h/dobę testów, a potem okazuje się, że nie wykuł takich, a takich wiadomości/zadań i mając średnią 5,0+ dostaje 20-30 pkt z testu.
Teraz wiem, że wcale nie jestem lepszy, bo mógłbym się uczyć. Najgorsze zaś jest, gdy ktoś jest aż tak niezdolny, że kuje na 2. Szkoda mi takich ludzi (takich, którzy by coś chcieli osiągnąć, a nie ze zjaranym-elo mózgiem), chociaż nie wiem jak to jest, uczyć się i nie umieć.

@ down
W podstawówce mialem 5,0 (w szóstej chyba 4,9).
W I gim 4,5.
W II gim 4,6.
W III gim 5,1 - na koniec roku się trochę do nauki przyłożyłem.
Dziwię się, że tak bardzo spadłeś, chociaż może ma to związek też z gim. U mnie sielanka była w 1 gim. Oceny dużo nie spadły, ale szok był, jak się wszystko zmieniło. Poziom niedużo urósł, ale nie mogłem się na początku przyzwyczaić.

Powiem, że liceum to sielanka. Oceny mi z 5,1 do 3,9 spadły. Teraz zacząłem czytać notatki (nie tylko przed lekcją, jak w gim) i będe miał 4,1

Ostatnio edytowany przez DRoN - 30-05-2007 o 00:07.
DRoN jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-05-2007, 23:35   #57
Don^Mokate
Użytkownik Forum
 
Don^Mokate's Avatar
 
Data dołączenia: 16 12 2006
Lokacja: Siedlce
Wiek: 33

Posty: 201
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Don Mokate
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Luminera
Poziom: 104
Poziom mag.: 67
Domyślny

teraz maj tern lityl padawans
mialem 38/40 pkt.pierwszy wynik w szkole, zero nauki<hail> ale sielanka udzielila mi sie w gimnazjum i mowie wam wszystkim ze tam dlugo nie pociagniecie na samym uwazaniu na lekcjach;] przy sredniej 5.3 w 6 podst. w 2. gim mialem juz tylko 4.0
__________________

nie szkoda ci kotka?;/

Ostatnio edytowany przez Don^Mokate - 29-05-2007 o 23:38. Powód: gupi blont
Don^Mokate jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-05-2007, 00:10   #58
Mazur199
Użytkownik Forum
 
Mazur199's Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2005
Lokacja: krk

Posty: 1,221
Stan: Zbanowany
Profesja: Royal Paladin
Adres Jabbera do Mazur199
Domyślny

36pkt,3 years ago

noneoeooeoeo!!!!!111
__________________
http://datingsidorsingel.com/
Mazur199 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-05-2007, 02:11   #59
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Don^Mokate Pokaż post
teraz maj tern lityl padawans
mialem 38/40 pkt.pierwszy wynik w szkole, zero nauki<hail> ale sielanka udzielila mi sie w gimnazjum i mowie wam wszystkim ze tam dlugo nie pociagniecie na samym uwazaniu na lekcjach;] przy sredniej 5.3 w 6 podst. w 2. gim mialem juz tylko 4.0
Nie strasz tak ludzi... Nie jest tak zle jak mowisz. W 6 klasie mialam srednia 5.89 (bo nie chcialo mi sie pisac wypracowania z gery). Udalo mi sie dostac tam gdzie chcialam (nie powiem co to za szkola bo kujonem zostane, jak zwykle) i obijajac sie doszlam do 5 klasy, zdalam mature i ani razu nie mialam sredniej ponizej 4.0. A nie powiem, bym cokolwiek robila. Nawet na lekcjach nie uwazalam.
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec
Slythia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-05-2007, 07:37   #60
Kulikos
Użytkownik Forum
 
Kulikos's Avatar
 
Data dołączenia: 15 08 2004
Lokacja: Gdansk

Posty: 780
Stan: Niegrający
Świat: TVP 1
Domyślny

38. A czemu nie 40? "Nieczytelne pismo". Nauczyciele to jednak debile są ;p
Btw u mnie w klasie były same ponad 30, no może jeden czy dwóch uczniów miało poniżej... To naprawde było banalne, pamiętam, że część pisemna była "Jakie były skutki rozwoju żeglarstwa" czy cuś takiego ;p
__________________
21:00 Auro Dano [13]: buy wand of dwarfenbreath
Oddech krasnoluda r0x

-Hi
-Notka
-No?
-So Stfu&Bye Nob!1
Kulikos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:40.


Powered by vBulletin 3