Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 23-06-2006, 16:33   #261
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

za przeproszeniem, p*******

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Doomknight
Co do solowania potworków, to według mnie nie ma bata żeby knight solował potworki takie jak np. sorc na tym samy lvlu.
No a nie ma bata zeby sorc zablokowal demona na tym samym levelu.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Doomknight
Pozatym, piszecie że sorc musi wydawać dużo na SD, według mnie to gówno prawda. Wystarczy że sorc nabije 45 lvl i już wtedy nic go nie zatrzyma, bo będzie sobie robil SD na własne potrzeby.
Nie wiem jaki jestes dobry z matematyki, ale ciezko nie zauwazyc, ze bp sd robi sie pare godzin, a strzela max minute.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Doomknight
Jeszcze jedno, piszecie ze knight ma dużo hp i mymiata. Może i tak jest, ale żeby zaatakowac musi podbiec do ofiary, a zanim do niej podbiegnie, może już mieć red hp, albo nawet dednąć.
Jasne, bedzie na oslep biegl na cos co go zabije w kilka sek, pewnie jeszcze z zamiarem atakowania tego czegos ? Zauwaz, ze z reguly ma tarcze, a na moby walace z magii wybera sie z odpowiednim levelem.. Dla porownania, w sytuacji o ktorej piszesz sorc nawet nie zauwazylby co go zabilo.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Doomknight
A i jeszcze coś, sorc/druid ma zawsze stałe obrażenia, dzięki temu wiesz np ile runek trzeba zabrać na hunt.
jakos nie mam problemu z ocena ile mam zabrac uhow knightem ..

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Doomknight
Podsumowując, według mnie knight dostaje w dupe od każdej innej profesji.
...
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 23-06-2006, 17:17   #262
Keel
Użytkownik Forum
 
Keel's Avatar
 
Data dołączenia: 24 03 2006
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 532
Stan: Początkujący
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Fortera
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mumakil
chciałem się spytać czy ttesz tak sądzicie
ostatnio ogladalem duzo filmow hihg level knighto i onie expuia glownie z explosion -_-
czy tesz uwazacie ze na wyzszych levelach knoightowe zycie robi sie nieco nudne?
Tez tak uwazam, m.in. dlatego, ze nie widac jak knight bije z axe/cluba/sworda, a gdy sorc/druid bije z wanda/roda albo pal z luku/kuszy to widac. Po za tym gra palem/sorcem jest o wiele ciekawsza wedlug mnie.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Przybitek Pokaż post
heh nie popisałeś się powód jest inny na demony nie działa exeta res..
Keel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-06-2006, 00:10   #263
Rihan
Użytkownik forum
 
Rihan's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2006

Posty: 15
Stan: Aktywny gracz
Imię: Rihanu
Profesja: Knight
Świat: Calmera
Poziom: 29
Rihan ma numer GG 3050404
Domyślny

Gra knightem nie jest nudna jest poprostu inna od gry druidem czy sorkiem
A to ze h lvele expia explo to chyba nie dziwi
Rihan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-06-2006, 01:11   #264
damtob
Użytkownik Forum
 
damtob's Avatar
 
Data dołączenia: 21 07 2005
Lokacja: De Gie ;]

Posty: 141
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Poziom: 185
Poziom mag.: 75
damtob ma numer GG 2535107
Domyślny

Dla mnie lepiej sie expi knightem i szybciej ... ale za to pall/sor jest lepszy na wojnie... i niepiszcie mi ze jesli dopadnie takiego sorca trap to padnie szybciej nisz knight....bo na wojnie niejest sie samemu
damtob jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-06-2006, 08:00   #265
Stożek
Użytkownik Forum
 
Stożek's Avatar
 
Data dołączenia: 05 07 2005
Lokacja: 50 cm od ekranu

Posty: 759
Stan: Niegrający
Imię: Forestman
Profesja: Elder Druid
Świat: Eternia
Poziom: 33
Skille: 13/21
Poziom mag.: 29
Stożek ma numer GG 9888628
Domyślny

Znowu jakies low-levele z Harmoni, Calmery czy Secury kluca sie o pvp pojednczych okazow knighta?! OMG jak juz wspominalem ktory idota atakuje jak jest sam, i to jeszce kogos kto moze go spokojnie rozlozyc? No chyba, ze robi sie to na test-serverze.

Pvp najtem opeira sie o wspolprace, o dzialanie skoordynowane, nie jest to wbrew pozorom uciekanie na oslep bez ladu i skladu(kto widzial ten wie o co chodzi) jest to unikanie SD od postaci ich uzywajacych, zabicie w pojedynke najta jest tak samo trudne jak zabicie kazdej innej profesji. Jesli chodzi o pvp-grupa zawsze wygrywa i taka jest prawda, gdy idzie sie z zamiarem pozbawienia kogos zycia zabiera sie ze soba towarzyszy. Najt jest potrzebny zawsze i wszedzie! Tibia bez tysiecy EK blokujacych przerozne mooby, pomagajacym w wojnach, huntach na ludzi bylaby bez sensu, bo zycie kazdego osobnika wisialoby na nitce kilka razy dziennie.
Stożek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-06-2006, 23:15   #266
Villaric
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 04 2006

Posty: 20
Stan: Aktywny gracz
Imię: Vixaric
Profesja: Knight
Świat: Refugia
Poziom: 18+
Skille: xXx
Poziom mag.: 4
Villaric ma numer GG 9126515
Domyślny

wiec koniec koncow chlopak sie nie dowiedzial jak to jest tym knightem xD ale zrob jak ktos madrze powiedzial 4 voc i graj potem jedna z nich
Villaric jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-06-2006, 11:58   #267
Piter Knight
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 06 2006
Lokacja: Zamość
Wiek: 30

Posty: 16
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Galana
Poziom: 63
Skille: 80/76
Poziom mag.: 6
Domyślny

Uważam że knight jest na początku trochę nudny ale potem jak sie ma już dobre skille to jest najlepszy!!! sam mam knigta i na 23 lvlu mam skille 67/66 (obecnie) skilluje do 80/80 i robie 50 lvl
Piter Knight jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-06-2006, 22:37   #268
Kaiser_of_Arcania
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 09 02 2006
Lokacja: Chrzanów

Posty: 24
Kaiser_of_Arcania ma numer GG 7521524
Domyślny

Ja powiem tyle: jeśli ktoś oglągał filmik z Anhi w wykonaniu Astronisa, to wie że tam Gebba (sorc) dednął po 14 sekundach, a Astro (knight) jako jedyny przeżył do końca i zgarnął SoVa. Pomijam, że zeszło 35 bp UHów, 32 IR, 20 might ringów itd. ale w końcu przeszedł. Zainteresowanych odsyłam tutaj: http://video.google.com/videoplay?do...q=tibia%20anhi

Co do trenienia. Przecież pozostałe profki też muszą trenić. Palek jeszcze na to kase wykłada. Magowie muszą żarcia mieć dużo. A taki rycek to tylko siedzi i moby tłucze. A jak masz już dobre skille to mało kto ci podskoczy. Chyba że ci co lubią na rooka z maina wracać xD

EDIT: Aha i na tym Anhi Astro pobił swój rekord: 393 w Demona z IR Demona zsolował jak go 5 naraz waliło i FE

Ostatnio edytowany przez Kaiser_of_Arcania - 30-06-2006 o 22:57.
Kaiser_of_Arcania jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-06-2006, 22:55   #269
Vysal sath
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 06 2006

Posty: 53
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez K0nki
co do wbicia 50lvl sorcem/drutem to wystarczy pacc 2 kumpli i hydry całymi dniami.
A Knight ma na tyle dobrze że nie potrzebuje nikogo do huntów (no chyba ze ma bloczyc albo jakies hunty dla kilku knightów ale ogólnie hunci sam)
a co do szybkości expienia to porównaj Expienie cachero i jakiegoś druta hlvl Cacherowi (dobrze odmieniłem? ) lurują behe on góra dół UE a druid?
nie mówie tu tylko o takim dużym lvl ale 60ms może lepiej poexpić z ue niz 60ed. Chyba że ma kumpli na hunty ale...
Ja osobiście przeżuciłem się z sorca na knighta aktualnie jestem w fazie wbijania skilli ale z większym lvl sądze że będzie owiele lepiej mi się grało niż sorcerem chociaż sorc najlepszy do pvp (dlatego knightem wybrałem nopvp )

@up niesądze aby dali rade coś z tym zrobić tak już musi być chociaż taki knight musi trenić skille.

Behemoty z ue? po pierwsze 99.999% sorków/drutów expiacych na behemotach powyzej 100lv urzywa morta

ue na wojny ,czyszczenie questów i dla zabawy
__________________
RETRAYED!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vysal sath jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2006, 02:31   #270
Majkel TrajerQ
Użytkownik forum
 
Majkel TrajerQ's Avatar
 
Data dołączenia: 23 04 2006
Lokacja: Nowa Sól

Posty: 9
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Carlin
Poziom: 48
Skille: 70/70
Poziom mag.: 5
Majkel TrajerQ ma numer GG 6534351
Domyślny

[Doomknight]
Podsumowując, według mnie knight dostaje w dupe od każdej innej profesji.

Moim Zdaniem Pisałeś Te Głupoty Na Bani Albo Jesteś Idiotą Który Gra W Tą Gra Od Miesiąca.Po 1 jestem pewny że nigdy nie grałeś knightem który by miał powyżej 10 lvl i myślisz że to taka marna istotka która prucz dużej ilości pkt życia nie ma tak naprawde nic dobrego.Nie będę się teraz zagłębiał w zalety knighta ale powiem jedno że sorc po spaleniu many jest niczym i jeżeli knight wytrzyma te ataki to sorc z tą swoją marną ilością hp nie ma szans...Palladyni nie posiadają tarczy dlatego są łatwą postacią do zabicia dla knighta...Praktycznie jedynym ratunkiem dla palla jest ucieczka w innym wypadq wyświetla się biały napis you are dead.Mówie o rycerzu który jest doświadczony i troche w tym siedzi i jestem pewien że taki kolos by ciebie dojechał na loozie.Widać że się nie znasz i nie wiesz co dobre...Pozdro Dla Wszystkich Knightów

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mithgar XX
Mnie najbardziej smuci to, że 8sorc po wyjściu na maina bez problemów pokona 8knighta...Powinni coś z tym zrobić, bo taki knight po wyjściu z rooka ma 17skilla, nie ma exury ani nie może używać ih. A taki sorc idzie po free wanda i wymiata!
A Wiesz Kolego Że 15 knight może dojechać 15 sorc bez problemu?Zresztą wybacz ale nabic knightem z 8 lvl na 9 lvl to nic trudnego.Skoro to twój problem to po wyjściu z rooka wybierz miasto Carlin tam masz niedaleczko kopalnie troli nikt Cię nie zaatakuje bo jest blisko miasta jak już powiedziałem Zręsztą mało kto leje małe lvl...bo w waszym bagu tylko line mozna znalesc

[quote=K0nki]
Paladyn - Skille i nie musi kupować eq ani broni (tylko kusza łuk i amunicja)
[quote]

Nie musi kupować dobrego eq , hmm... zawsze dobre eq sie przyda...A amonicja dla palla jest droga i to ze nie musisz mieć wspaniałego eq jak knight się wyrównuje.Pallem od 8-15lvl gra sie strasznie ciężko bo nie ma skąd brać kase na bolty strzaly itd...Często mnie proszą pallowie zebym im zbieral bolty...Knight jest wiele lepszy pod tym względem , bo nim zdobywanie kasy na eq to nic trudnego a pall czasem nawet nie ma czym poexpic

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez debil123
Moim skromnym zdaniem to zależy od gustu. Np. jeden lubi ciachać mieczem a drugi patrzeć na błyski. Ja wolę knighta, mój kumpel który nie gra, ale jakby grał to by wybrał sorca lub pałę... to, że go nudzi ta postać to tylko gusto. A może dlatego, że nie zna mocy tej postaci tak uważa?
Co nas obchodzi twój kolega a że lubi pały to bym tego nie ujawniał...Mały i głupi jak Ty i już pedał niesamowite

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Andalon
Knight jest swietny sorc jest swietny .Knight kiedy go dobrze wyszkolisz (im nizszy lev tym lepiej) jest najlepsza profesja . Z dobrymi skillami szybko idziesz sobie na dwarf guardy dwarfy soldiery i robisz loot bagi. Knight ma o tyle latwiej ze nie musi kupowac runkow(no oprocz uhow oczywiscie ) ani zadnej amonicji (sorc hmm itp / pall belty) Wedlug mnie jednak najlepsi high levele to sorcowie.
Dopatrzyłem się tu kilkq błędów Niezgodze się z tym że im niższy lvl ma knight tym jest lepszy A co do kupowania runek to knight tez kupuje przeciez hmm i gfb fieldy tak samo...wiec troche Ci sie pomyliło

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez bombelek
Kurde! Kazdy gra tym kim lubi... Ja gram Knightem bo lubie w grach rpg podejsc i przyladowac komus z bliska. Magie srednio lubie, same podstawowe rzeczy! I wydaje mi sie ze grajac Rycerzem trzeba byc chyba najbardziej cierpliwym zeby cos osiagnac.
To źle Ci się wydaje Sorkiem i druidem strasznie wolno sie expi i nim znaczeni trudniej do czegos dojsc Sork na 10 lvl lupie po 15 a knight juz po 30.Na 17 lvl z fire swordem i skillem po 50 moze walnac kolo 70 a sork wali po 25 widzisz roznice szybciej zabijasz szybciej expisz szybciej robisz lvl

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kupcio
U widze ze niezLy sór sie tutaj zrobil miedzy profesjami.
Według mnie knightci nie są ubogimi postaciami.
Zaraz po wyjsciu z rooka skillowanie moze troche nudzic i odpychać od gry knightem ale wytrwali napewno sie nie zlamią . Mocny knight powinien tez posiadac swoje źródło pieniędzy w tym wypadku Druida Uhmakera .
Wysoko levelowy knight z uhmakerem to bardzo silna postac poniewaz zawsze ma ze soba przynajmniej bp uhów lub hmm czy też gfb.
Podsumowujac knight jest dobra postacia dla osób które lubia skilowac i maja silne nerwy.

Nie wiem czy wiesz ale knightem na poczatq skilluje sie tylko do 45 co zajmie max 1-3 dni.Potem sie expi co jest najfajniejsze w knightcie...dobijasz 15 lvl potem skillujesz do 55 itd itd itd...A cos co moze odrzucac to szybkosc sorca w zdobywaniu expa...mam sorka i knighta i osobiscie wole skillowac niz meczyc sie slaba rozdzka w expieniu.A co do uhmakera to sie nie zgadza ja tam wole dobic sam ten 20 lvl skille 60 i pujsc sobie na ghoule z ktorych mozna zarobic szybko kase chodzi o przyjemnosc zreszta tez na plus wyjdziesz....W godzine w ghostlandzie mozna zdobyc 2,5k a robienie uhow jest nudne

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Van_Waterflew
ja grałem jusz wszystkimi profesjami i moim faworytem jest pall, poniewarz:
jak chcem walczyć na dystans to biore kusze/łuk troche boltów/strzał i wale z dystansu a jak chcem walić w zwarciu to biore troche spearów i wale wzarciu i trace na silniejszych potworkach trace mniej uhuw nisz knight poniewasz mam vity hehe
w starciu 30 lvlowych postaci palla i knighta w ktorym kazdy ma bp uh twoj pallek dostanie po dupie

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Karo22
Knight blokuje i przez to ze jest blisko potworka to po śmierci raczej szybciej zabierze loot
Ale nie dostaje expa a jak blokujesz to znajomemu i musi byc podzial...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil
@up:
-z uhmakerow korzystaja ludzie, ktorzy nie potrafia zarabiac pieniedzy w normalny sposob albo hlevele robiacy runy 5-6 drutami. W innych przypadkach, zakladajac ze grasz uczciwie ( bez mc ) uhmaker sie nie oplaca
-bp uhow nosi sie dla bezpieczenstwa nawet od 15 lev ( zalezy kiedy wpada 4mlvl ), hlevele nosza zwykle kilkanascie/kilkadziesiat bp uh
-mocny knight zarabia krocie na prawie kazdym hunting spocie z ktorego korzysta ( guardy, mint itp ), musi sporo wydac na eq ale zarabia najszybciej ze wszystkich
-silne nerwy przydaja sie raczej palkom / sorcom ;p
Zgadzam Się W 100%.Pozdro Dla Ciebie ... Przywracasz Mi Wiare W To Że Człowiek To Istota Myśląca

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bulboglowy
@up EDIT: Już zapodaje:
Sorcerer jest super szybki i ma potężne czary, dzięki trenowanemu przez lata celowaniu trafia za każdym razem i ma super PvP.
Knight obrońca jest niedoświadczonym graczem, nawet nie umie się UH-ać biegając i ma słabe PvP. Jednakże jego level jest taki sam jak super-wymiot Sorcerera, bo kupił... *ekhm* dużo sam grał.
Sorcerer biega w kółko, atakowany Knight nawet nie może go trafić, bo stoi w miejscu żeby zdążyć się leczyć (przypadkiem znalazł spore zasoby run w plecaku, w końcu 150 zł *ohh* 150h ciężkiego grania!).
Walka wygląda tak: Sorcerer strzela z SD/GEB/UE, Knight w tym czasie tylko się UH-a. Po niedługiej chwili Sorcerer ucieka, bo mu się runy skończyły.

@Bucik: Podoba ci się mój poradnik ? Wszystko co robi Knight to stoi, chyba proste.

Proszę o nie umieszczanie mojego super-poradnika:" ,, JAK PORADZIĆ SOBIE Z ATAKIEM SORCA " w roli obronnej knight ma sie rozumieć" w dziale wasze poradniki. Oczywiście zawiera on prawdziwe informacje, ale jest mało przejrzyście napisany, no i temat taki płytki.
Nie wiem czy wiesz ale mozna sie uhnac w biegu...

Ostatnio edytowany przez Gremlin - 02-07-2006 o 18:18.
Majkel TrajerQ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2006, 09:41   #271
Okrutny
Użytkownik Forum
 
Okrutny's Avatar
 
Data dołączenia: 06 08 2005
Lokacja: Gorzów Wielkopolski
Wiek: 34

Posty: 206
Okrutny ma numer GG 2232732 Okrutny ma login Tlenu orbes@o2.pl
Domyślny

Majkel, gadasz prawie dobrze (prawie robi wielką różnice), ja sie nei wypowiadam w takich tematach, bo kto wyrga zależy od skilla gracza ale powiem ci jedno. Zmusiłes mnie aby zreportować to. Nie szłyszałeś o takiej fukncki jak edytuj? 8 postów pod rząd? Pogięło? O_o
-----------------------------------------
Knighta trudno jest zabic w 1v1, sorca też, paladyna też. Jak sie PKuje to sie idzie grupą, bo na wyższych lv (o ile to nie allegro user) każdy nosi wystarczającą ilość uh, aby uciec/poczekać na znajomych
__________________
Cytuj:
11:03 Ghart: no to najlepiej przebywac jak najdalej od lagow
11:04 Okrutny: wiesz z co to jest lag?
11:04 Ghart: no potwor pisali w poradniku ale jaki to nie wiem
Gram dla przyjemności - play 4fun. Tibia to tylko gra.
Okrutny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-07-2006, 05:59   #272
Mati66
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 07 2006

Posty: 75
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hoop
obilo ci ??knight jest cool np co taki palek zrobi dragowi bez knighta?(gowno)
a knight nie dosc ze se zdobedzie exp to jeszcze zarobi moze i dragon shield a palek nie bedzie o tym nic wiedzial i co ty na to ??


<puchar><puchar><puchar>!!Knight Rox!!<puchar><puchar><puchar>
1.KAZDA profesja zabije solo draga na odpowiednim lvl i przy odcpowiednich skillach/magic levelu
2.Naszczęście po up date to się zmieni
Bo to shooterzy zadają większe hity
Mati66 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-07-2006, 18:39   #273
Łyju
Guest
 

Posty: n/a
Cool

Ja gram knightem. Dla mnie wszystkie profesaje są cool. Ale knight chyba naprawdę jest dobry szczególnie gdy ma duży lvl i dobre skile. Też mam knighta a kumpel druida on męczy orca warriora 30 sek. a ja biore go na 1 hit dla tych którzy myślą że knight to cienka profesja. Tibia bez knightów byłaby NUDNA
  Odpowiedz z Cytatem
stary 28-07-2006, 19:11   #274
Karfhud
Użytkownik forum
 
Karfhud's Avatar
 
Data dołączenia: 05 12 2005

Posty: 20
Profesja: Elite Knight
Domyślny

knight jest spox i wogule zajafka
Karfhud jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-08-2006, 20:50   #275
Dragu Knight
Użytkownik forum
 
Dragu Knight's Avatar
 
Data dołączenia: 17 08 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 11
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 11
Skille: 45/45
Poziom mag.: 2
Dragu Knight ma numer GG 5084151
Domyślny

Ja będę knightem bo mi się nie chce czarować chce mi się tylko stać w miejscu i skillować xD
Dragu Knight jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-08-2006, 21:23   #276
Aris
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 05 2006

Posty: 51
Stan: Na emeryturze
Profesja: Druid
Poziom: 21
Skille: xD
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Majkel TrajerQ Pokaż post
[Doomknight]
To źle Ci się wydaje Sorkiem i druidem strasznie wolno sie expi i nim znaczeni trudniej do czegos dojsc Sork na 10 lvl lupie po 15 a knight juz po 30.Na 17 lvl z fire swordem i skillem po 50 moze walnac kolo 70 a sork wali po 25 widzisz roznice szybciej zabijasz szybciej expisz szybciej robisz lvl
70 ? to chyba taki druid jest bez eq ostatnio po desercie pk'wal mnie 60 ek i best hit to 81 a mialem na sobie plate legi, nooble armor, guardian shield, dark helmet, no i wanda
__________________
name:Aris'XXXXX
level: 19
profesja: druid
mlv : 19
świat: Guardia
Aris jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-08-2006, 22:02   #277
Slayer Shaphiree
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 08 2006

Posty: 75
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Łi Ran id!
Świat: Elysia
Poziom: 217
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ]v[ichal Pokaż post
Knight śmierdzi...trening,exp i nudne lootbagi...żałuje wyboru rycerza szczerze mowiac
Sam jestes nudny . Ale cie nie rozumiem dobiles skille po 77 i dopiero ci sie odechcialo grac???
2. Sorce smierdza bo sa noobami i zabijaja knightowi potworki jak skilluje a pallowi speary pod*******aja(wulg)
__________________
Joł, czikirap, madafaka, bicz!
Slayer Shaphiree jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-08-2006, 11:57   #278
Richard_kr_l
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 03 06 2006
Lokacja: Carlin

Posty: 6
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Gildia: brak
Świat: Honera
Poziom: 17
Skille: 42/36
Poziom mag.: 3
Richard_kr_l ma numer GG 2445410 Send a message via Skype™ to Richard_kr_l
Domyślny

Wedlog mnie, wręcz przeciwnie.
Richard_kr_l jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-08-2006, 13:58   #279
móc
Użytkownik Forum
 
móc's Avatar
 
Data dołączenia: 08 08 2006

Posty: 208
Domyślny

Cytuj:
Sorce smierdza bo sa noobami i zabijaja knightowi potworki jak skilluje a pallowi speary pod*******aja(wulg)
Knighty sa noobami bo zajmuja spoty do expienia dla lowlvli majac 50+ i jeszcze do tego groza przy tym slowami typu: "leave or die".
móc jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-08-2006, 15:36   #280
Stożek
Użytkownik Forum
 
Stożek's Avatar
 
Data dołączenia: 05 07 2005
Lokacja: 50 cm od ekranu

Posty: 759
Stan: Niegrający
Imię: Forestman
Profesja: Elder Druid
Świat: Eternia
Poziom: 33
Skille: 13/21
Poziom mag.: 29
Stożek ma numer GG 9888628
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez móc Pokaż post
Knighty sa noobami bo zajmuja spoty do expienia dla lowlvli majac 50+ i jeszcze do tego groza przy tym slowami typu: "leave or die".
Masz na mysli elfy i dworci gdzie nikt oprocz knightow nie expi? Czy moze guardy, ktore sa traktowane przez graczy na 13lvlu z wandami jako ich wlasnosc? Moze tomby, gdzie low lvl sorc menczy sie wpadajac z respa na resp lurujac sobie pojedynczo potwory?
__________________
Po co mamy znecac sie okrutnie nad modkami? Sami sie wykoncza...
Stożek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:06.


Powered by vBulletin 3