Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 02-02-2009, 17:13   #581
Kileros fire'son
Użytkownik Forum
 
Kileros fire'son's Avatar
 
Data dołączenia: 31 10 2005
Lokacja: Wodzisław Śląski.

Posty: 413
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rocket Slayer Pokaż post
1. Nie porównywałem PK do morderstwa w Rl.
2. Pokazywałem proste analogie, które dziecko w wieku gimnazjalnym nie powinno mieć problemów w zrozumieniu, gdyby się chwilę zastanowiło.
3. Jeżeli tego nie rozumiesz to znaczy, że bierzesz to zbyt dosłownie.
To teraz, powiedz mi, co ma wspólnego PK, do morderstwa w rl? Oprócz tego, że i tu i tu zabijasz. Bo to chyba nie jest dobre porównanie. Zbyt dosłownie, to Ty bierzesz tą grę.

Cytuj:
A: ty ch*u!
B: sam żeś ch*j!

Śmieszne, nie?


;=/ Zrobiłem błąd i uległem tak marnej prowokacji...
Tak, śmieszne. Bo nie masz podstaw do nazywania mnie idiotą.
Kileros fire'son jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 02-02-2009, 17:24   #582
ajeja
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 01 02 2009

Posty: 6
Domyślny

Cytuj:
Masz może jakiś tajny sposób na zabicie solo na non-pvp 150 ek na dragach w yalahar, nie botującego afk?
Właśnie o to sie rozchodzi, że głównie boterzy są przy kompie i czasem patrzą na swoje chary jak im idzie a w tym czasie np robią zadanie. Skoro nie są afk to równie dobrze mogliby sami expic, ale może nie chce im sie zbierac kasy i co chwila klikać na innego potwora? Ja nie mówie o tych co bocą 10-15h na dzień bo to jest przegięcie ale jeśli ktoś se włączy bota tak jak ja dajmy na to na 5h i odpowiada zawsze jak do niego piszesz to chyba wielkich pretensji nie masz?
Cytuj:
A jak wlaże o 9, a o 9:15 wchodzi mi na respa jakis idiota i od razu włącza bota?
Ale ja nie mówie o takich jełopach, na pvp tak nie ma widzisz ze ktos ci sie wrył to atakujesz go dopoki ktos nie siadze przy kompie i mowisz mu ze byles pierwszy. Ja tak robie zawsze i nie mam z tym problemów. Ale skoro grasz na non-pvp to powinienes sie liczyc z tym, że nawet gość grający manualnie wbije ci na respa bo co mu możesz zrobić? Zwyzywa go?
ajeja jest offline  
stary 02-02-2009, 17:48   #583
Robson235
Użytkownik Forum
 
Robson235's Avatar
 
Data dołączenia: 01 02 2009

Posty: 28
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

i bardzo dobrze
__________________
Moj mały poradnik
Robson235 jest offline  
stary 02-02-2009, 18:10   #584
cavebotter
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rocket Slayer Pokaż post
Btw - to ty non stop siedzisz przed monitorem, że masz pewność iż nikogo nie spotykasz/nikomu nie przeszkodziłeś?
Owszem, siedzę. Dlatego puszczam na te 3 godziny dziennie bo tyle jestem przy komputerze. W tym czasie bawię się Gimpem, piszę na forach, gadam na Gadu-Gadu - ale co chwilę maksymalizuję Tibię i sprawdzam czy nie ma nikogo wokół. Uwierz, moim boceniem nie kradnę potworków innym graczom- a mógłbym, w dodatku bym na tym skorzystał.

Jeszcze raz mówię, że nie chcę się usprawiedliwiać z używania bota.

ale jak taka

Kod:
18:39 Lilly Cherrys [29]: exura
i tak samo było jak dzisiaj byłem na kompie o 8 to chyba przesada? ^.-

Ostatnio edytowany przez cavebotter - 02-02-2009 o 18:56.
 
stary 02-02-2009, 18:56   #585
informat6
Użytkownik Forum
 
informat6's Avatar
 
Data dołączenia: 30 06 2007

Posty: 78
Stan: Niegrający
Domyślny

@UP
Powinni wlepiać bany za offtop -.-

@Topic
w końcu zaczynają coś robić. Niech zmienią regulamin, że będą mogli w tibi dodać wyszukiwarkę botów i będzie git . Albo jeszcze lepiej - niech dadzą do tibi ochronę taką jaką w antivirusach (antivirusy bronią się wirusami próbującymi włamać się do nich (czyli czytać adresy)).
__________________


informat6 jest offline  
stary 02-02-2009, 21:38   #586
Ze'To
Użytkownik Forum
 
Ze'To's Avatar
 
Data dołączenia: 13 10 2008
Lokacja: Gdańsk

Posty: 234
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

@ Rocket

już nie mam zamiaru mieszać się w tą bezsensowną dyskusję tutaj ale czytając Twoje posty nie da się nie zauważyć jednego : masz kompleks wyższości... skąd do chuja ty możesz wiedzieć czy ktoś chodzi do gimnazjum czy do jebanego przedszkola ? Pasowałbyś idealnie na zastępcę jarka co ukradł księżyc... Naucz się w końcu przyjmować do wiadomości nieco inne poglądy niż Twoje i przestań zachowywać się jak zasmarkany bachor, który z głupim uśmieszkiem próbuje każdego w*****ć wmawiając mu, że chodzi do gimnazjum... to że ty miałeś tego typu ze sobą problemu w takim wieku nie oznacza, że każdy na około je ma !
I tak ogólnie : ogarnij się...
__________________

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
albo tak jak my to ostatnio robimy , na lekcji taka cisza itp. ja się nadstawiam kolega mnie po mordzie a ja krzyczę "PANI ! BIJO!!!" ;D
Ze'To jest offline  
stary 02-02-2009, 21:42   #587
ZapodajMuze
Użytkownik Forum
 
ZapodajMuze's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2008

Posty: 562
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Ja tam toleruje cave boty , tylko nie lubie elfa w pvp . A prawda jest taka ,ze wszyscy ci co bronia anty botowanie to albo : nie umieja botowac (uwierzcie ze to tez trzeba umiec ) , z ich lvlem juz sie to nie oplaca albo nigdy nie oplacalo czy nie rozumieja tak naprawde idei cave bota .
ZapodajMuze jest offline  
stary 02-02-2009, 21:52   #588
MunioxD
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

elo
mam pytanie : dostalem bana tyle ze nie wiem za co ;/ botterem nie jestem

na tibia.com pisze mi : Account banished until Mar 01 2009, 13:51:41 CET because of using unofficial software to play (Automatically detected.)

a takze pisze cos takiego using unofficial software to play, account will be deleted in case of further rule violations!


czy moglby mi ktos to przetlumaczyc i powiedziec co to jest.
prosze pisac na nr gg 7174262
 
stary 02-02-2009, 22:38   #589
Tr0k
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 07 2007

Posty: 59
Domyślny

smutne <znaki>
Tr0k jest offline  
stary 02-02-2009, 23:57   #590
Setro
Użytkownik Forum
 
Setro's Avatar
 
Data dołączenia: 06 11 2008
Wiek: 31

Posty: 28
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Calmera
Domyślny

Rocket, jesteś frajerem, bo twoje życie opiera się na tibii. Policz sobie ile pączków kupisz za godzine huncenia dragów. HhahahHAHah FAIL!

@Ze'To

Może go bili w gimnazjum HAHAHAHAHHAHA.
Setro jest offline  
stary 03-02-2009, 00:16   #591
Ze'To
Użytkownik Forum
 
Ze'To's Avatar
 
Data dołączenia: 13 10 2008
Lokacja: Gdańsk

Posty: 234
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

@up

w to nie mam zamiaru wnikać, jeśli nawet to nie powinien być to obiekt żartów...
__________________

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
albo tak jak my to ostatnio robimy , na lekcji taka cisza itp. ja się nadstawiam kolega mnie po mordzie a ja krzyczę "PANI ! BIJO!!!" ;D
Ze'To jest offline  
stary 03-02-2009, 00:23   #592
informat6
Użytkownik Forum
 
informat6's Avatar
 
Data dołączenia: 30 06 2007

Posty: 78
Stan: Niegrający
Domyślny

proponuje zamknąć temat, gdyż to nie są komentarze lecz bezsensowna dyskusja offtopowa
__________________


informat6 jest offline  
stary 03-02-2009, 01:30   #593
Setro
Użytkownik Forum
 
Setro's Avatar
 
Data dołączenia: 06 11 2008
Wiek: 31

Posty: 28
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Calmera
Domyślny

@Ze'To

No, może i tak. Ale ja nie będę taki powściągliwy jak Ty, mam za słabe nerwy do takich przypałów.
Setro jest offline  
stary 03-02-2009, 04:00   #594
Zabanicjowany
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 01 2009

Posty: 67
Domyślny

Dzisiaj padłem, mój kolega (marny ~70 ms) który nie potrafi odpalić bota i nigdy nie próbował bo jest przeciwnikiem dostał bana. Leżę i kwicze na ten nowy system wykrywający i zastanawiam się ile osób z tych 4000 nigdy nie używało bota, a bana w pysk dostało, i jeszcze w dodatku mój kolega kupuje pacci więc ładnie go wyruchali...

A ja od kilku lat jadę na botach tibia auto, ng bot, w obecnej chwili blackd proxy i nigdy nie złapałem bana! Tylko raz za lurowanie gsów do dziurki na pohu! I kilka notatek za jakieś śmieszne rzeczy...

@edit
Nie porównujcie reala do virtuala. W gta zabiłem z okrucieństwem masę ludzi, w tibii również, truskawa to m.in. limit zabójstw żeby hlvle nie przesadzały, a w realu nigdy bym nie zabił nikogo! A nie jestem cipą, może w ostatniej obronie mógłbym coś komuś zrobić, ale nie potrafiłbym tak sobie zabić jak w grach. Wiem gdzie kończą się granice.

Ostatnio edytowany przez Zabanicjowany - 03-02-2009 o 04:14.
Zabanicjowany jest offline  
stary 03-02-2009, 06:32   #595
Trol-Trol
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 01 2009

Posty: 41
Domyślny

jesli to prawda ze nie uzywal bota i dostal bana i bylo wiecej takich osob to moze wycofaja te bany bylo by fajnie a gral z kims tym charem czy sam ??

Ostatnio edytowany przez Trol-Trol - 03-02-2009 o 06:35.
Trol-Trol jest offline  
stary 03-02-2009, 10:36   #596
Duch Niespokojny
Moderator
 
Duch Niespokojny's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005

Posty: 2,347
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ZapodajMuze Pokaż post
A prawda jest taka ,ze wszyscy ci co bronia anty botowanie to albo : nie umieja botowac (uwierzcie ze to tez trzeba umiec ) , z ich lvlem juz sie to nie oplaca albo nigdy nie oplacalo czy nie rozumieja tak naprawde idei cave bota .
Wytłumacz mi "ideę" cavebota, o wielki!
Duch Niespokojny jest offline  
stary 03-02-2009, 10:52   #597
Gucias
Użytkownik Forum
 
Gucias's Avatar
 
Data dołączenia: 08 07 2005
Wiek: 36

Posty: 219
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Calmera
Poziom: 81
Skille: 95/82
Poziom mag.: 20
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ZapodajMuze Pokaż post
Ja tam toleruje cave boty , tylko nie lubie elfa w pvp . A prawda jest taka ,ze wszyscy ci co bronia anty botowanie to albo : nie umieja botowac (uwierzcie ze to tez trzeba umiec ) , z ich lvlem juz sie to nie oplaca albo nigdy nie oplacalo czy nie rozumieja tak naprawde idei cave bota .

Ja nie botowałem bo jeszcze na głowę nie upadłem, żeby dokładać kasę za jakiegoś bota do gry 2D. A darmowe boty to w 99% murowany hack więc też za bardzo się nie opłaca.


Ludzie którzy dostali bany i mieli pacca(często nawet nie wiedzą jak to już jest bez pacca) nie zrezygnują tak łatwo - z uzależnienia tak łatwo się nie wychodzi

@down
Wiem, ale na razie nie potrzebuje

Ostatnio edytowany przez Gucias - 03-02-2009 o 10:57.
Gucias jest offline  
stary 03-02-2009, 10:54   #598
Setro
Użytkownik Forum
 
Setro's Avatar
 
Data dołączenia: 06 11 2008
Wiek: 31

Posty: 28
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Calmera
Domyślny

@2up
Pozwól, że jak ci to wytłumaczę jeśli jesteś taki tępy. Idea cavebota opiera się na za*******aniu okrążeń po tych samych checkpointach (tudzież waypointach) i zabijaniu przy tym napotkanych potworów. UFFF.........

@up
BlackD Proxy możesz kupić za 100k, prawie na każdym świecie. I co do twojej teorii z nałogiem, nie gram w tibie przez bana, a mam oprócz main chara jeszcze inne wysokie levele.

Ostatnio edytowany przez Setro - 03-02-2009 o 10:59.
Setro jest offline  
stary 03-02-2009, 11:31   #599
Duch Niespokojny
Moderator
 
Duch Niespokojny's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005

Posty: 2,347
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Setro Pokaż post
Pozwól, że jak ci to wytłumaczę jeśli jesteś taki tępy. Idea cavebota opiera się na za*******aniu okrążeń po tych samych checkpointach (tudzież waypointach) i zabijaniu przy tym napotkanych potworów. UFFF.........
1. Kultura ffs!
2. To nie jest żadna "idea". Jeśli nie wiesz nawet co to słowo znaczy, racz nie wyzywać innych od tępaków z tego powodu.
Duch Niespokojny jest offline  
stary 03-02-2009, 16:40   #600
Setro
Użytkownik Forum
 
Setro's Avatar
 
Data dołączenia: 06 11 2008
Wiek: 31

Posty: 28
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Calmera
Domyślny

Jak nie wiesz co jest ideą botowania to masz HÓDY MUSK.
(Dla HÓDYH MUSKUW: wbicie jak największego levela, zgarnięcie jak największej kasy,a to wszystko w jak najkrótszym czasie)
Setro jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:58.


Powered by vBulletin 3