Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Zdjęcia

Notki

Zdjęcia Podziel się z innymi wszystkimi swoimi najlepszymi momentami z Tibii.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 26-11-2008, 19:15   #11841
Danareth
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 10 2008

Posty: 66
Domyślny

poprawiłem się nie płacz ; \
Danareth jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 26-11-2008, 19:34   #11842
-Thug-
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 07 2008
Lokacja: szn

Posty: 368
Stan: Usunięty
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wronqa Pokaż post
jaki jest sens tej wypowiedzi? - żaden

żeby wbić level - nawet na bocie - musisz poświęcić kilka godzin. by stracić kilka leveli wystarczy kilka sekund
Znowu... czytasz w ogóle to co piszesz?

Miskow robi co 2 słowo orta, u ciebie co 2 zdanie nie ma za grosz sensu/ośmiesza ciebie samego. Jeśli tego nie widzisz to nie mamy po co rozmawiać. A, jak już poprawiasz innych to powiedz mi co to znaczy 'tibi' ; / ?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wronqa Pokaż post
jAzer jest dla mnie bardziej pro niż wy - bo wiadomo że łatwiej jest niszczyć (zabijać) niż budować (wbijać levele, skile itp)
xddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd

Ostatnio edytowany przez -Thug- - 26-11-2008 o 19:37.
-Thug- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-11-2008, 19:38   #11843
Seli
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 08 2008

Posty: 22
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Gildia: Panteon
Świat: Astera
Poziom: 129
Skille: 97/76
Poziom mag.: 21
Oczko

co do mojej ostatniej wypowiedzi powiem tylko tyle : wronqa i thar pewnie widzieli podpisy ludzi odwiedzajacych to forum 2 miesiące temu ,
royal miskow : ty też masz 11 lat???
oskar wielki knight :????
royal miskow: lecic ci juz sperma
Jakost tak to szło jeśli mi niewierzycie proszę zwiedzić strony od 460-500

Ostatnio edytowany przez Seli - 26-11-2008 o 19:40.
Seli jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-11-2008, 20:56   #11844
Szkapa145
Użytkownik Forum
 
Szkapa145's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2008
Lokacja: Głubczyce

Posty: 252
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Tracy
Profesja: Elder Druid
Domyślny

Dzisiaj hack... Jaki to człowiek durny jest nabrałem sie na cama z naszego forum info dla znajomych... Elo
Szkapa145 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-11-2008, 03:20   #11845
Szlaga
Użytkownik Forum
 
Szlaga's Avatar
 
Data dołączenia: 24 11 2006
Lokacja: Rumia

Posty: 651
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Nie wiem czemu ja zostalem w ta rozmowe na bardzo duzym poziomie wmieszany no ale ok trzeba sie troche po smiac i dac innym posmiac ;p

Ten z fatalnych dzieci i reszta co uwaza ze wbicie duzego lvl i skili itp mozna wbic na bocie to czemu wy tego nie macie?? zaraz napiszecie ze was gra(wbijanie lvl itp) nie interesuje ale mimo to gracie i lvl wam jako tako rosna na bocie czy tez sami wbijacie

A co do kupowania kasy to co was to interesuje co kto robi z swoja zarobiona,znaleziona,wygrana czy dostana kasa rl? rl kasa to tylko "item" nie w grze a w rl zyciu jedna osoba ma ich wiecej inna mniej a po to jest kasa zeby ja wydawac lepiej wydac i sie dobrze bawic niz trzymac na koncie w banku i jutro zginac i nic z niej nie miec
Takie moje zdanie i ten co nie zrozumie to najwidoczniej jest za glupi i kasa mu nie pomoze w tym bo "musku" sobie nie kupi

Jakies zdjecie bo wieszak wpadnie i bedzie zle
__________________
01:05 GM Laylee Hydra-Breeder [2]: you are lucky this time, but next time you lure, you risk a ban
Szlaga jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-11-2008, 09:26   #11846
JeyEd
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 05 2008
Wiek: 35

Posty: 80
Stan: Na Emeryturze
Imię: DHD
Profesja: Elder Druid
Gildia: PL
Świat: Astera
Poziom: 403
Skille: 1/1
Poziom mag.: 1
Domyślny 3tygodnie i święta :)

@azer
wszystko fajnie, ale nie mogę się zgodzić, co do:
1.
Cytuj:
rl kasa to tylko "item" nie w grze a w rl zyciu jedna osoba ma ich wiecej inna mniej a po to jest kasa zeby ja wydawac lepiej wydac i sie dobrze bawic niz trzymac na koncie w banku i jutro zginac i nic z niej nie miec
życie z dnia na dzień dla przeciętnego polaka jest sposobem na życie, jednakże odkladając do tego banku, comiesiąc choć pare 'gp' (czyt. złotówek) to masz pewność, że gdy coś się stanie masz z czego żyć, nie musisz chodzić po śmietnikach itp..., no chyba, że jesteś jakimś baronem paliwowym-wtedy rozumiem, że nie opłaca się wkładać do banku na marne (teraz już) ~9% ale lepiej inwestować w akcje czy obligacje, bądz dla inteligętniejszych na giełdzie.
Azer, sory nigdy nic do Ciebie nie miałem, ale zrozum, że życie to nie tibia. nie możesz wyjść przed blok, dom i zabić dema, frosta czy nita...

2.
Cytuj:
po to jest kasa zeby ja wydawac lepiej wydac i sie dobrze bawic niz trzymac na koncie w banku i jutro zginac i nic z niej nie miec
(i przemyśl, czy wolisz siedzieć cały dzień i grać w tibię z mnustwem zakupionej kasy, czy np wyjechać do ciepłych krajów się poopalać ŻEBY coś mieć z tej kasy...
musisz być jeszcze młody, skoro tak naprawdę uwarzasz...
to tyle.

Moja wypowiedź nie miała na celu krytykować Cię, ale podyskutować oraz wymienić poglądy.
__________________
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Cytuj:
^^ PIRAMIDA ^^

______________________
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Cytuj:
^^ PIRAMIDA ^^
JeyEd jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-11-2008, 11:03   #11847
Szczurnik
Użytkownik Forum
 
Szczurnik's Avatar
 
Data dołączenia: 02 12 2006
Lokacja: Konin/Warszawa

Posty: 65
Stan: Na Emeryturze
Imię: Vampreczek
Profesja: Paladin
Świat: Astera
Poziom: 197
Skille: 101/80
Poziom mag.: 25
Domyślny

Zgadzam się z wypowiedzią przedmówcy moim zdaniem inwestowanie w coś nierealnego jest dość dziwne... cóż tego ze kupisz sobie gp i posiedzisz 10 h więcej przed kompem z przyjemnością.... jeżeli nie pójdziesz się spotkać z kolegami lub koleżankami.....



__________________

14:28 Vampreczek [82]: no ile dales za ta postac
14:28 Hold Amix [48]: oco hodzi
14:29 Hold Amix [48]: a Z KAD WIESZ
14:29 Vampreczek [82]: bo ja wiem wszytko
Szczurnik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-11-2008, 12:09   #11848
Szlaga
Użytkownik Forum
 
Szlaga's Avatar
 
Data dołączenia: 24 11 2006
Lokacja: Rumia

Posty: 651
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Moze i masz racje ale wiekszosc was ocenia kogos po dlugosci czasu online w grze a nikt nie wpadl na pomysl ze moze koles zwiedzil pol swiata "opalal sie w cieplych kraja" i mu sie to znudzilo? teraz sobie siedzi w domu i kupil pare gp zeby lepiej sie gralo i w ten sposob sobie uprzyjemnia wolny czas?
I co ci da inwestowanie na gieldzie itp skoro np jutro idac do banku wpadniesz pod samochod i smierc na miejscu? wiadomo nie kazdy ma taki nie fart ale w tym wypadku kasa ci nie pomoze i nie wezmiesz jej ze soba i jaki sens mialo inwestowanie w cos itp skoro sie nic z tego nie ma

Up
Ok ale sa ludzie co nie koniecznie musza teraz byc w polsce a za granica np nikogo nie znaja i jak maja na chwile obecna wyjsc sie spotkac z znajomymi?
I wedlug mnie kupowanie gp po to zeby je miec jest glupie ale sa takie osoby co wlasnie nie maja tych 10h zeby grac i siedziec np na malpach i zarabiac gp dla tego wlasnie kupuja gp zeby je zwastowac na czyms lepszym i sie przy tym dobrze bawic w 2h a nie 10h na malpach
__________________
01:05 GM Laylee Hydra-Breeder [2]: you are lucky this time, but next time you lure, you risk a ban
Szlaga jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-11-2008, 12:47   #11849
JeyEd
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 05 2008
Wiek: 35

Posty: 80
Stan: Na Emeryturze
Imię: DHD
Profesja: Elder Druid
Gildia: PL
Świat: Astera
Poziom: 403
Skille: 1/1
Poziom mag.: 1
Domyślny

@szczurnik

hihi nie ma to jak relax ;p

@azer
po co inwestować? Aby posiadać więcej, oraz dla samej przyjemności inwestowania (polecam). Zakładasz, że lepiej nie inwestować bo i tak możesz jutro zginąć... wybacz ale to jest poprostu głupie! A myjesz się? skoro możesz jutro zginąć! A przebierasz się? Dla mnie to żaden argument.
Dzień jutrzejszy jest właśnie dlatego wspaniały bo nie wiesz co się stanie. Lepiej żyć na maxa i przeżyć super życie, niż nic nie osiągnąć i żyć w ciągłym negatywnym nastawieniu i przemęczyć życie. Masz 10,000.00 zł zainwestujesz(teraz jest bessa wiec mozna kupowac, aby zarobic ) załóżmy, że zarobiłeś 10% (masz 11,000.00) już coś itp... po paru latach na hossie masz (zakładamy, że wig20 osiągnął poziom 5000 ) masz 500,000.00 zl. I co teraz... twój poziom społeczny, jest dużo lepszy niż był. Możesz sobie na więcej pozwolić, na częstsze wizyty znajomych u Ciebie a Ty u nich (skoro jestes za granica)[co do tego, to też nie możesz powiedzieć, że moi znajomi zostali daleko... idź poznaj nowych znajomych, tak to działa], i nawet jeśli coś ci się stanie, masz pieniądze aby zapewnić sobie i swoim najbliższym dobra ochnone medyczną lub poprostu chleb swojej rodzinie.

Naprawdę przemyśl to, czy warto NEGATYWNIE myśleć? (napisz mi na pw ile masz lat) pozytywne myślenie, ma o wiele więcej korzyści

edit:
no spam

(cos photobucket mi zjebal zdjecie, best lvl jaki mialem ;P)
__________________
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Cytuj:
^^ PIRAMIDA ^^

______________________
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Cytuj:
^^ PIRAMIDA ^^

Ostatnio edytowany przez JeyEd - 27-11-2008 o 12:49.
JeyEd jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-11-2008, 12:52   #11850
hoT_sauce
Użytkownik Forum
 
hoT_sauce's Avatar
 
Data dołączenia: 02 11 2008

Posty: 96
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Allen Goth
Profesja: Elite Knight
Gildia: Hell Reapers
Świat: Astera
Poziom: 100
Skille: 83/79
Poziom mag.: 6
Evul

Azer!! Wielkie gratulacje
Teraz kumam jak pytałem czy się wyprowadzasz z veno to do ss'a było
__________________



Nigdy nie wdawaj się w kłótnię z debilem, sprowadzi cię do swojego poziomu, a później wygra doświadczeniem.

Temat o moim knighcie na Astera.
hoT_sauce jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-11-2008, 14:42   #11851
Wronqa
Użytkownik Forum
 
Wronqa's Avatar
 
Data dołączenia: 25 05 2008
Lokacja: Sulejów
Wiek: 31

Posty: 219
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Astera
Poziom: 101
Skille: 82/80
Poziom mag.: 7
Wronqa ma numer GG 5084168
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Szczurnik Pokaż post
Up
Wiesz 99% ludzi kupujących gp na allegro to dzieciaki które dostały kilka zł od babci, chcą być pro i pokazać ze sa dobrymi graczami ...ma taki podnietę ze pokaże awans z 40 lv na 41 skilla z full setem ;] Chcą być fajni w tibi bo w rl im nie wychodzi za dobrze
Ciekawe skąd taka wiedza. Może niektórzy kupują na allegro żeby mieć fajny outfit? Może specjalnie poszli do pracy na wakacje żeby móc sobie na to pozwolić. Wszystko zależy od tego co dla kogo jest ważne. Jak ktoś wydaje wszystko na tibie to niekoniecznie musi mieć nie po kolei. Jeden kupi rower drugi gp. Pieniądze są po to by je wydawać - po to idziesz do pracy żeby pierwszego odebrać pieniądze i kupić nowy mebel, prezent żonie lub jak kto woli gp. Jak ktoś chodzi do pracy po to żeby mieć nie wiadomo ile zer przy stanie konta to ten ma problem.
__________________


Cytuj:
Otrzymałeś ostrzeżenie na Forum Tibia.pl.

Powód: Dodawanie zdjęcia do postu \"aby było żeby modkowie się nie czepili\"
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Aryyt Pokaż post
Good lock.
Wronqa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-11-2008, 15:20   #11852
Szlaga
Użytkownik Forum
 
Szlaga's Avatar
 
Data dołączenia: 24 11 2006
Lokacja: Rumia

Posty: 651
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wronqa Pokaż post
Ciekawe skąd taka wiedza. Może niektórzy kupują na allegro żeby mieć fajny outfit? Może specjalnie poszli do pracy na wakacje żeby móc sobie na to pozwolić. Wszystko zależy od tego co dla kogo jest ważne. Jak ktoś wydaje wszystko na tibie to niekoniecznie musi mieć nie po kolei. Jeden kupi rower drugi gp. Pieniądze są po to by je wydawać - po to idziesz do pracy żeby pierwszego odebrać pieniądze i kupić nowy mebel, prezent żonie lub jak kto woli gp. Jak ktoś chodzi do pracy po to żeby mieć nie wiadomo ile zer przy stanie konta to ten ma problem.
No i wlasnie o to mi chodzilo ty to bardziej jasniej napisales ale pewno i tak nikt nie zrozumie bo z tego co widze to wiekszosc osob tutaj to materialisci itp
A co do negatywnego myslenia to poprostu ja mysle w dobra i zla strona i zyje dniem dzisiejszym a nie tym co bedzie za xxx dni,lat itp i majac kase myslisz ze masz takich znajomych jak bys jej nie mial? nie oni beda tylko sie trzymac z toba do poki masz kase skonczy sie to wyleja na ciebie i tyle

Ok jestes za granica i wyjdz poznaj znajomych ale jestes w angli ok dogadasz sie z kims bo powiedzmy ze znasz ang a jestes np w brazyli umiesz portugalski? jestes w chinach znasz chinski(czy tam po jakiemu oni gadaja)? nie sadze wiec jak juz wczesniej napisalem ocenia tutaj kazdy kazdego a gowno o nim wie tak naprawde
__________________
01:05 GM Laylee Hydra-Breeder [2]: you are lucky this time, but next time you lure, you risk a ban
Szlaga jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-11-2008, 15:21   #11853
Tyrranitar
Użytkownik Forum
 
Tyrranitar's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2007
Lokacja: Zabrze

Posty: 37
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Tyrranitar
Profesja: Elite Knight
Gildia: MARVELOUS!
Świat: Astera
Poziom: 244
Skille: 101/97
Poziom mag.: 9
Domyślny

150:


Tyrranitar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-11-2008, 16:18   #11854
Seli
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 08 2008

Posty: 22
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Gildia: Panteon
Świat: Astera
Poziom: 129
Skille: 97/76
Poziom mag.: 21
Cool

Nierozumiem po co kłucić się ,kto kupuje gp a kto nie skoro ktos ma na to kase to niech kupuje mi to ,,wisi i powiewa" ja niekupuje gp bo akurat niechce wydawać na to kasy.
Seli jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-11-2008, 16:39   #11855
-Thug-
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 07 2008
Lokacja: szn

Posty: 368
Stan: Usunięty
Domyślny

@Jayed
Czemu nie możesz zawsze tak sensownie nawijać? Tak jak było ze mną na pw, podczas naszego, pierwszego flame ;d
btw. carlsberg/żubr (<3) > warka

@Azer
Wiesz dlaczego, nigdy nie wbiliśmy xxx lvl'a na asterze? Bo nam na tym nie zależało. Możesz nie wierzyć, możesz mówić, że to nasza stała wymówka ale taka jest prawda. Graliśmy (bo większość z nas już nie gra, ja np. od września miałem zaledwie parę 1-3 tygodniowych zajawek na grę, teraz już nawet nie chce mi się odpalać bota na neranie) dla fun'u. Po pewnym czasie zaczęły nas nudzić trapy kręcone ciągle w tym samych miejscówkach a lvl nas ograniczał. Większości nie chciało się expić, retired za retired'em i dlatego jest jak jest.

Ponadto, nie wiesz dlaczego większość normalnych ludzi mniej ceni kogoś, kto wbił x lvl? Do tego, w dzisiejszej tibii, nie potrzeba chuj wie jakiego skilla. Wystarczy bot/no-lifing. No offence ale przytoczę tu twój przykład - 20h/doba. Co wtedy robiłeś? Stałeś pod dp? Wątpię
Mało tego, chyba logicznym jest, że dla większości ludzi, normalniejszym jest pójście zabakać/popić/spotkać się ze znajomymi, niż wydać kasę na gp i zarwać nockę żeby zostać hardym graczem

Cytuj:
nie oni beda tylko sie trzymac z toba do poki masz kase skonczy sie to wyleja na ciebie i tyle
masz w takim razie znajomych gówna nie wartych

btw. twoje argumenty są na zasadzie 'a gdyby', przytaczasz co post jakąś mało prawdopodobną sytuacje. Wg. mnie jest to bez sensu.

@Wronqa
Jak wspomniałem wyżej, dla większości - rl > gra.
Ale kiszenie się na małpach/dragach/lizardach/piratach czy innym syfie, żeby tylko kupić szpanerskie eq/rap addony a potem lansować zerami w tibijskim banku nie ma za chuj sensu. Nie zaprzeczaj, że tak nie robisz, bo kiedyś mi się do tego przyznałeś.





elo

Ostatnio edytowany przez -Thug- - 27-11-2008 o 16:42.
-Thug- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-11-2008, 17:40   #11856
Wronqa
Użytkownik Forum
 
Wronqa's Avatar
 
Data dołączenia: 25 05 2008
Lokacja: Sulejów
Wiek: 31

Posty: 219
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Astera
Poziom: 101
Skille: 82/80
Poziom mag.: 7
Wronqa ma numer GG 5084168
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez -Thug- Pokaż post
@Wronqa
Jak wspomniałem wyżej, dla większości - rl > gra.
Ale kiszenie się na małpach/dragach/lizardach/piratach czy innym syfie, żeby tylko kupić szpanerskie eq/rap addony a potem lansować zerami w tibijskim banku nie ma za chuj sensu. Nie zaprzeczaj, że tak nie robisz, bo kiedyś mi się do tego przyznałeś.
Nie twierdze że nie ale jak wiadomo wszędzie są wyjątki (jak napisałem wyżej).
To że lubie robić addony czy biegać w dobrym eq to moja sprawa. Że zamiast iść na coś lepszego to siedziałem na lizardach/piratach/barbach (małpy odwiedzam coraz żadziej) również moja sprawa - sam na to zarobiłem. Lubie expić sam, może dlatego że większość znajomych to ek. Nigdy nie pisałem na default jaki mam acc balance. Kilka razy do kolegów jak chcieli pożyczyć kasy.


Tak to ten bot co wczoraj

@Seli
To nie jest kłótnia tylko dyskusja ;p
__________________


Cytuj:
Otrzymałeś ostrzeżenie na Forum Tibia.pl.

Powód: Dodawanie zdjęcia do postu \"aby było żeby modkowie się nie czepili\"
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Aryyt Pokaż post
Good lock.

Ostatnio edytowany przez Wronqa - 27-11-2008 o 17:49.
Wronqa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-11-2008, 18:18   #11857
JeyEd
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 05 2008
Wiek: 35

Posty: 80
Stan: Na Emeryturze
Imię: DHD
Profesja: Elder Druid
Gildia: PL
Świat: Astera
Poziom: 403
Skille: 1/1
Poziom mag.: 1
Domyślny [=

@thug
warka rox ;p
nie znasz sie xd

@wronqa
wolisz miec 100000... zer w tibi niz w w NBP ? gz gz gz jak cos to moge podac ci numer mojego konta (rl) i bedziesz mi wszystko odsylal, nie ma problemu pomoge ci.

@azer
Moim zdaniem jesteś pesymistyczny. Racja można nie znać danego języka ale jak mówił Fisz - "muzyka jest językiem wrzechświata", nie dokładnie chodzi mi oto abyś śpiewał, choć jestem pewien, że to też by podziało. Tylko oto, że gdy ktoś coś chce to wszystko jest w stanie osiągnąć nawet dogadać się z Chińczykiem(właśnie po angielsku, badź kupić słownik CHIN-POL itp.)
co to zer... jestem materialista. Oczywiście nie zaprzecze. W swoim życiu poznałem duzo ludzi, z biednych rodzin, którzy teraz są bogaci psychologicznie. To co najważniejsze- zdrowie i rodzina. nie koniecznie pieniądze, ale żyjąc tylko dzien dzisiejszym, ktoś kto chce założyć rodzine, skazuje ją na biede, choroby i problemy(chyba, że ma bogatych robidziców... ale to inna sprawa). Bywa w życiu tak, że często są problemy i te 'pare zer na koncie' przydają się aby opłacić leki, lekarzy czy szpitale. Myślisz tylko o sobie pisząc, że jestem materialista bo teraz nie potrzebujesz na leczenie, ale chcesz mieć kiedyś rodzine? chcesz aby twoje dzieci miały czyste ubranka i zabawki ? poto te pare zer na koncie a co do GP na allegro- można czasem sobie kupić, żeby poświrować, ale niektóre osoby wypierając się tego bardziej siebie ośmieszają niż to warte. tyle ;p
latka lecą, a znimi przychodzi... hm nuda ? hihi

@edit
Cytuj:
Nie chodziło mi o mieć w tibii/rl. Jak masz kase na rl to możesz sobie kupić to co chcesz.
a czy ty czytales co pisalem ? ŻYJĄC TYLKO DNIEM DZISIEJSZYM DALEKO NIE ZAJEDZIESZ !!! zapewne mieszkasz z rodzicami i szybko nie zrozumiesz co znaczy żyć na własny rachunek, za własne pieniądze. :| nie będę ci już więcej tłumaczył.

@EDIT2
a ja tam sie kórwa bawiłęm w piaskownicy !!! tak btw niektórych ze sceny politycznej ... więc jeśli nie widzicie u siebie podobieństwa do jara ka. to nie piszcie juz o tej piaskownicy !!!

"Dwadzieścia lat minęło jak jeden dzień
Nie masz co wspominać?
Lepiej swe życie zmień
Póki czas
Nie czeka na nas
Więc zaśpiewaj jeszcze raz
Mamy po dwadzieścia lat
Przed sobą cały świat
Przed sobą cały życia szmat"
__________________
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Cytuj:
^^ PIRAMIDA ^^

______________________
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Cytuj:
^^ PIRAMIDA ^^

Ostatnio edytowany przez JeyEd - 27-11-2008 o 19:41.
JeyEd jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-11-2008, 18:34   #11858
Wronqa
Użytkownik Forum
 
Wronqa's Avatar
 
Data dołączenia: 25 05 2008
Lokacja: Sulejów
Wiek: 31

Posty: 219
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Astera
Poziom: 101
Skille: 82/80
Poziom mag.: 7
Wronqa ma numer GG 5084168
Domyślny

@up
Chyba nie zabardzo zrozumiałeś to co napisałem. Nie chodziło mi o mieć w tibii/rl. Jak masz kase na rl to możesz sobie kupić to co chcesz.]

@down
jaki spam
__________________


Cytuj:
Otrzymałeś ostrzeżenie na Forum Tibia.pl.

Powód: Dodawanie zdjęcia do postu \"aby było żeby modkowie się nie czepili\"
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Aryyt Pokaż post
Good lock.

Ostatnio edytowany przez Wronqa - 27-11-2008 o 19:21.
Wronqa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-11-2008, 19:09   #11859
pietrek15
Użytkownik Forum
 
pietrek15's Avatar
 
Data dołączenia: 25 11 2007
Lokacja: Tm !xd!
Wiek: 31

Posty: 186
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: Er Zet
Świat: AsTeRa
Poziom: 183
Skille: 97/92
Poziom mag.: 9
Domyślny

2up
ten ukryty tekst mnie rozjebal xd
__________________
22:23 Thor Zamixuz [172]: 22:20 Manster Gelo [84]: pomurz 22:21 Manster Gelo [84]: pomorz*
pietrek15 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-11-2008, 19:22   #11860
Bali*
Użytkownik Forum
 
Bali*'s Avatar
 
Data dołączenia: 20 09 2008
Wiek: 33

Posty: 403
Stan: Niegrający
Imię: Bali*
Profesja: Elder Druid
Świat: Astera
Poziom: 272
Poziom mag.: 90
Domyślny

Thug i Thar wracajcie na astera bo dzieci zaczynają udawać was...

A Wronqa się nie podniecaj że zabijasz 27 knighta.... Takich to ja po 5x na dzień zabijam...
A ss nie daje bo żal że takiego lvl zabiłem...

Dobra dam jeszcze tego ss bo jeszcze ktoś mi da ostrzeżenie

49 LvL.


Ostatnio edytowany przez Bali* - 27-11-2008 o 19:24.
Bali* jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:06.


Powered by vBulletin 3