Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 30-11-2006, 18:02   #81
Sir Radzio Angelus
Zbanowany
 
Data dołączenia: 27 12 2005
Lokacja: w domu
Wiek: 35

Posty: 218
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Calmera
Poziom: 25
Skille: 70/69
Poziom mag.: 4
Sir Radzio Angelus ma numer GG 3677348
Domyślny

Wystarczyłoby, że cipki w zimowym updacie naprawiłyby bronie dystansowe (żeby się nie łamały), dały kusze jednoręczną i do tego jakieś silniejsze bolce, jak już ktoś wspomniał np. iron bolts
Sir Radzio Angelus jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 30-11-2006, 18:06   #82
Deaf Scream
Użytkownik Forum
 
Deaf Scream's Avatar
 
Data dołączenia: 02 09 2004
Lokacja: Włocławek
Wiek: 39

Posty: 199
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Flaxizo
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Berylia
Poziom: 20
Skille: xx/xx
Poziom mag.: ~
Deaf Scream ma numer GG 1975803
Domyślny

chociaz nie powiem ...mogliby dac jakies nowe kusze....nic moze by w expieniu nie zmienilo..ale jesli ktos patrzy na eq/ gre w stylu rpg..to np dla niego bylaby roznica czy np ma luk/kusze z kosci, drzewa, jakies runy wyryte na kuszy itp ;P... wiem ze neirealne ale jak juz gdybacie to pogdybam i ja!
Deaf Scream jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-11-2006, 18:54   #83
Marciniek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 11 2005
Wiek: 35

Posty: 117
Imię: Marciniek
Profesja: Knight
Gildia: Invisibles
Świat: Guardia
Poziom: 108
Skille: 100/99
Poziom mag.: 8
Domyślny

Wydaje mi się, że udogonieniem dla palków byłaby zmiana miejsca na amunicje, aby trzymać ją w drugiej ręce, zamiast w miejscu na podręczne rzeczy.
Marciniek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-11-2006, 20:37   #84
Deaf Scream
Użytkownik Forum
 
Deaf Scream's Avatar
 
Data dołączenia: 02 09 2004
Lokacja: Włocławek
Wiek: 39

Posty: 199
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Flaxizo
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Berylia
Poziom: 20
Skille: xx/xx
Poziom mag.: ~
Deaf Scream ma numer GG 1975803
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Marciniek Pokaż post
Wydaje mi się, że udogonieniem dla palków byłaby zmiana miejsca na amunicje, aby trzymać ją w drugiej ręce, zamiast w miejscu na podręczne rzeczy.
w sumie to nie glupie..swojego czasu jak gralem palkiem przyznaje sie ze czasem uzywalem light hacka .... niedlugo ale uzywalem... bo ogolnie wole miec wlasne swiatlo..jakos bardziej klimatycznie..ale niemozliwosc trzymania torcha jest wkurzajaca..adlatego obecnie mam jasnosc na 100% czyli light hack zafundowany przez cipsoft..gdybym mogl miec torch lub magick light wand na bank bym zrobil miedzy 0-25 ...ale niestety nie moge bo many po prostu szkoda na swiatlo...:> wiem wiem zaraz sie odezwa niemile glosy w moim kierunku..ale jak mowie light hacka uzywalem czasami...jak mialem problemy zapasami na mfl..lub zacyznalo brakowac many na leczenie to wtedy odpalalem..zawsze na widocznosc jakby utevo lux bylo puszczone..no ale bylo..
Deaf Scream jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-11-2006, 22:19   #85
Tentotrix
Użytkownik Forum
 
Tentotrix's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2006
Lokacja: Stąd

Posty: 358
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Deaf Scream Pokaż post
w sumie to nie glupie..swojego czasu jak gralem palkiem przyznaje sie ze czasem uzywalem light hacka .... niedlugo ale uzywalem... bo ogolnie wole miec wlasne swiatlo..jakos bardziej klimatycznie..ale niemozliwosc trzymania torcha jest wkurzajaca..adlatego obecnie mam jasnosc na 100% czyli light hack zafundowany przez cipsoft..gdybym mogl miec torch lub magick light wand na bank bym zrobil miedzy 0-25 ...ale niestety nie moge bo many po prostu szkoda na swiatlo...:> wiem wiem zaraz sie odezwa niemile glosy w moim kierunku..ale jak mowie light hacka uzywalem czasami...jak mialem problemy zapasami na mfl..lub zacyznalo brakowac many na leczenie to wtedy odpalalem..zawsze na widocznosc jakby utevo lux bylo puszczone..no ale bylo..
nie wiele osób wie ze teraz swiatło jest wbudowane w tibie!!!
Wchodzisz na tibie- pod eq masz napis "options"klikasz ,potem "graphics",nastepnie "advanced " ,pozniej mamy prawie na samej gorze "Set ambient light: i ustawiamy na 100%" klikamy ok i mamy swiatło
mam nadzieje ze komus to pomoglo
Tentotrix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-11-2006, 22:28   #86
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez DRoN Pokaż post
Z góry zakładasz, że amunicja ma dmg, a broń jest potrzebna tylko by jej użyć.
to wal sama kusza i opisz wrazenia.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-11-2006, 22:42   #87
Ukaszek0622
Użytkownik Forum
 
Ukaszek0622's Avatar
 
Data dołączenia: 07 09 2006
Lokacja: Stojowice

Posty: 110
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Danera
Poziom: 117
Skille: 94+
Poziom mag.: 20
Domyślny

DLaczego pall mialby nie dostac kuszy ktora ma xx ataku jak mag dostal roda
Jestem prawie na 100% pewny ze teraz CipSoft zrobi cos z palkiem, a za rok z knightem oni nigdy niedojda do tego zeby profesje byly rowne i ludzia zastanawiali sie jaka profesje wybra!! Proste chcesz isc na latwizne bierzesz maga, masz czas na nude, graszj knightem, masz troszke kasy zrob palka

Ostatnio edytowany przez Ukaszek0622 - 30-11-2006 o 22:44.
Ukaszek0622 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2006, 11:59   #88
DRoN
Użytkownik Forum
 
DRoN's Avatar
 
Data dołączenia: 02 08 2005
Lokacja: Przasnysz
Wiek: 33

Posty: 970
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
to wal sama kusza i opisz wrazenia.
Proszę bardzo.

kusza 30 ataku ->
-> brak amunicji 0*atak kuszy
Hmm, dmg 0 mi wyszedł.
DRoN jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2006, 15:44   #89
viper555
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 04 2006
Lokacja: OPOLE
Wiek: 33

Posty: 181
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Vipperek
Profesja: Royal Paladin
Świat: Aldora
Poziom: 60
Skille: 82/57
Poziom mag.: 16
viper555 ma numer GG 6546501
Domyślny

niektórzy tu mówią żeby kusza była jedno reczna ale wydaje mi sie ze trzeba ulepszyc pala ale nie az do takiego stopnia palem zrobic 70 shelda nie jest az takim duzym problemem wiec jakby mogli zakladac tarcze to co taki knajt mu zrobi??NIC!!! i znowu by byl problem ze knajt do dupy...
__________________


Viper Rox xDDD
viper555 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2006, 16:39   #90
Flisik
Użytkownik Forum
 
Flisik's Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2006
Lokacja: Stalowa Wola
Wiek: 31

Posty: 332
Profesja: Knight
Świat: Thoria/Calmera
Domyślny

Powinni dodać te bolty i arrowy, ponieważ we wszystkich expowiskach górują magowie. Zrobily by też coś ze skilowaniem np. train spear, który miałby mniejszy atak, ale łamałby się rzadziej i mógłby być droższy. Od tego pamiętnego uptadu skilowanie jest strasznie upierdliwe (piszę właśnie idąc do thais po speary), a wszystkie inne profesje są coraz potężniejsze.

Ostatnio edytowany przez Flisik - 01-12-2006 o 17:10.
Flisik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-12-2006, 21:43   #91
Spidway
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 12 2006
Lokacja: Venore

Posty: 14
Stan: Aktywny Gracz
Imię: XxX
Profesja: Knight
Świat: Antica
Poziom: 23
Skille: Bije je
Poziom mag.: 3
Spidway ma numer GG 8315987
Domyślny

Flisik masz rację gdy idę dobić skilla na amazon camp to widze tam tylko samych Sorców nie w zpomnę o innych expowiskach jedynym expowiskiem gdzie widze dużo pallów to Poh ale przydało by się jakies ułatwienie dla Pallów
bo trudno się skilluje
Spidway jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-12-2006, 21:52   #92
DRoN
Użytkownik Forum
 
DRoN's Avatar
 
Data dołączenia: 02 08 2005
Lokacja: Przasnysz
Wiek: 33

Posty: 970
Domyślny

Co by dało to, że szybciej się skilluje?
Byłoby niewiele lepiej, a dla mnie gorzej. Po prostu ludzie na niższych lvlach tłukliby mocniej (na niższych fizycy i tak są lepsi od magów), a na 100+ lvlu co? Hity większe o 10dmg? Super, a na 200+ znowu byłby krzyk, że hity są syfiaste.
Poprostu wpleść jakoś ładnie siłę magiczną (czyli głównie lvl) do dmg melee.
DRoN jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-12-2006, 22:14   #93
Spidway
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 12 2006
Lokacja: Venore

Posty: 14
Stan: Aktywny Gracz
Imię: XxX
Profesja: Knight
Świat: Antica
Poziom: 23
Skille: Bije je
Poziom mag.: 3
Spidway ma numer GG 8315987
Domyślny

Skillowanie pallem nie jest łatwe ale nie jest bardzo trudne osobiście do skillowania pallem na niskim lvlu polecam Amazon Camp spear jest prawie w każdej valkyrii wieć wam nie braknie tylko nie radzę zabijac valkyrii na niskim lvlu dużo hp można stracić na amazonkach skille i lvl szybko lecą
Spidway jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-12-2006, 22:55   #94
Pan Goner
Zbanowany
 
Pan Goner's Avatar
 
Data dołączenia: 23 07 2006
Lokacja: Szczecin

Posty: 158
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Lakamen
Profesja: Knight
Świat: Calmera
Poziom: 20
Skille: 65~/65~
Poziom mag.: 4
Pan Goner ma numer GG 5157895
Domyślny od razu mowie ze nei czytalem wszystkich stron....

sam gram pallem i jest naprawde glupio skillowac a expic to nei jest teraz za bardzo dyzu problem...skillowanei jest najgorsze...skilluje se spokojnie...zostawiam na chwile an afk bno ide powiedzmy DO KIBLA,przychodze i juz nie mam spearow a na priv pisze mi tylko noob :"Thx for the spears noob hauhaua" -.-' co to ma byc? na exp nei nazekam bo mam 17 lvl i chodzie sobie na beholdery(ustawiaja sie tak ze akurat ladne hity wchodza ) ale potem(po30 vlu) jest troche gorzej...dragi? chybA TYLKO DLA SPORTU...uwazam ze zrabali strasznie palladynow poniewaz wbijam ten 17 lvl chyab kilak miechow...i juz mi sie nie chce nim grac...chyab robie druta

PS:
huh,troche sie rozpisalem
(sory za bledy)
Pan Goner jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-12-2006, 10:06   #95
ripper
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Wiek: 33

Posty: 3,349
Stan: Na emeryturze
ripper ma numer GG 3603576
Domyślny

Ja czyściłem resp dragów na PoHu (ten koło temple) razem z orcami i undeadami od 15-16 lvla, a od 27 expiłem do 30 na dragach w Venore D Lair (i expił bym jeszcze dalej, ale nie chciało mi się już grać, lol). Więc nie pitol, że dragi na 30 lvlu dla sportu. Chyba, że ktoś grać nie umie, to nie wykluczam.
ripper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-12-2006, 10:25   #96
Flisik
Użytkownik Forum
 
Flisik's Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2006
Lokacja: Stalowa Wola
Wiek: 31

Posty: 332
Profesja: Knight
Świat: Thoria/Calmera
Domyślny

@up
Prawda. małe respy dragów można rozwalać już nawet od 20lvl, ale żeby się nie było gigantycznego waste to lepiej mieć dobre skile (tak z 65+).

@spidway
Na amazon campie mozna wbić ten 15lvl i pozbierać speary, bo potem się już nie opłaca. Raz że ci wszyscy Valkyrie zabijają jak chcesz skilować , a expienie ze spearami jest uciążliwe po uptadzie z lootem potworów.
Flisik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-12-2006, 12:03   #97
Necron
Użytkownik Forum
 
Necron's Avatar
 
Data dołączenia: 27 01 2004
Lokacja: Poznań
Wiek: 33

Posty: 212
Stan: Niegrający
Imię: Solinari
Profesja: Royal Paladin
Świat: Danubia
Poziom: 63
Skille: 89/59
Poziom mag.: 15
Necron ma numer GG 3180413
Domyślny ...

Widze, że nie rozumiecie istoty tej gry, jest to gra dla wielu graczy wiec powinniscie trzymac sie razem. Ta gra na poczatku - nie mowie ze teraz bo Tibia jest zmieniana pod ludzi takich jak czesc z Was (czerpiacych przyjemnosc z samotnego wielogodzinnego i monotonnego expienia) miala w zalozeniu ze kazda profesja sie uzupelnia. Teraz teez tak jest, pare stron wczesniej kolega opisal przyklad druida i knighta a wy go wysmialiscie. Gdybyscie chociaz raz zagrali w jakiegos prawdziwego eRPeGa ( Warhammer, Earthdown, Dungeons & Dragons) zaczelibyscie czerpac przyjemnosc z gry w MMORPG a nie w cwyklego cRPG'a jakiego robicie z Tibii. Z tej gry zaczyna sie robic MU albo inny shit w ktorym komunikacja z graczami ograniczona jest do minimum - wiekszosc graczy z niej rezygnuje. Przeciez czat zajmujacy 1/3 okna chyba o czyms swiadczy? W tej grze postawiono na interakcje miedzy graczami czlowiek - czlowiek, a nie czlowiek - SI! Wiec wykorzystajcie to czego nie widzicie. Wezcie kumpli i idzcie na dragi - pewnie odrazu beda odpowiedzi - nie bo waste etc. Dorbze Twoja sprawa, ale jesli wolisz siedziec na guardach przez kilka godzin a Ty piszesz jedynie do kumpli "You advanced to ..." zeby uslyszec "gz" rzucane juz na odczepke to wspolczuje.
Bo wedlug mnie nie ma sensu grac w Tibie jako cRPG - z taka grafika, zerowa trudnoscia gry - nie masz przyjemnosci z gry. To juz wole pograc w Baldurs Gate albo IW'a - przynajmniej sie rozwijasz a nie cofasz w rozwoju - uprawiajac powergaming. Kilku moich kumpli ktorzy kiedys byli spoko teraz zupelnie "oglupli" nie chodza na dragony, dl'e, bk bo waste, maly exp szkoda czasu.
ZAL


//nie pisze polskich znakow bo mi tak zostalo od dziecka wiec sie nie czepiac
__________________
na forum od 27.01.2004 !!!

End of my humanity has come on.
Necron jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-12-2006, 12:13   #98
Tentotrix
Użytkownik Forum
 
Tentotrix's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2006
Lokacja: Stąd

Posty: 358
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

@up
pięknie napisane chociaz na tym forum takie wypowiedzi sa krytykowane,wysmiewane,przez dzieci ktore zamiast uczyc sie zasad ortografi pisza : "ty H** jak kó** pier** pżecierz tibia jest cool! " ja sie z Toba zgadzam..
Tentotrix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-12-2006, 12:38   #99
Sunspot_69
Użytkownik Forum
 
Sunspot_69's Avatar
 
Data dołączenia: 15 11 2006
Lokacja: ŁDZ

Posty: 38
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Devil ~
Profesja: Paladin
Świat: Trimera
Poziom: 54
Skille: 95/81
Poziom mag.: 18
Domyślny

Heh .. .czytajac to przypomnialo mi sie jak zaczynalem gre z kumplami i 0 pojecia o tibi mielismy. Na slepo chodzilo sie na orki cyce itp ale zawsze razem xD Jak sie znalazlo fajne miejsce pozwalajace zarboic 700 gp w godzine to all happy itp itd . Przez ten czas tibia bardzo sie zmienila i kazdy leci tylko w lev dlatego w 100% zgadam sie z Necronem. PZDR~
Sunspot_69 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-12-2006, 14:34   #100
Necron
Użytkownik Forum
 
Necron's Avatar
 
Data dołączenia: 27 01 2004
Lokacja: Poznań
Wiek: 33

Posty: 212
Stan: Niegrający
Imię: Solinari
Profesja: Royal Paladin
Świat: Danubia
Poziom: 63
Skille: 89/59
Poziom mag.: 15
Necron ma numer GG 3180413
Domyślny

hehe
ja na poczatku nie wiedzialem ze istnieje glowny kontynent jak sie okazalo że "ten posag" umie mowic to uuuuuuuu... xD
__________________
na forum od 27.01.2004 !!!

End of my humanity has come on.
Necron jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:01.


Powered by vBulletin 3