Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 01-02-2007, 18:55   #81
Mortyr_Pixel
Użytkownik Forum
 
Mortyr_Pixel's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2007

Posty: 29
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Eternia
Poziom: 18
Poziom mag.: 17
Domyślny

KOlego, knight jest raczej przeznaczony do obrony druidow sorcow i pallow. Stanowi funkcje ochroniarza. Przydaje sie w gildiach jako ztwy pancerz
Mortyr_Pixel jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 01-02-2007, 18:57   #82
d4rqu
Zbanowany
 
Data dołączenia: 28 11 2006

Posty: 297
Domyślny

BaxCrow: Ja najtem 40lv zarabiam minimum 20k w 3h expiąć na mino guardach/magach/beholderach (facc). Więc te 10k to się wysiliłeś A co do tego ubijania pałków to ja jestem zdania, że z mieczyka tylko nooba ubijesz który nie umie się uhnąć. Prawdziwe pk to ekipa sorców/drutów i sd combo.

re5pekcik: Co do tych skillów knighta. Zauważ, że on musiał trenować x godzin, a sorc/druit za ten czas expili. Jakby oni trenowali mlev to na 25lv nie mieli by 25mlev tylko 50mlev

Ostatnio edytowany przez d4rqu - 01-02-2007 o 18:59.
d4rqu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2007, 19:04   #83
BaxCrow
Użytkownik Forum
 
BaxCrow's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2006
Lokacja: Żory
Wiek: 32

Posty: 653
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez d4rqu Pokaż post
BaxCrow: Ja najtem 40lv zarabiam minimum 20k w 3h expiąć na mino guardach/magach/beholderach (facc). Więc te 10k to się wysiliłeś A co do tego ubijania pałków to ja jestem zdania, że z mieczyka tylko nooba ubijesz który nie umie się uhnąć. Prawdziwe pk to ekipa sorców/drutów i sd combo.

re5pekcik: Co do tych skillów knighta. Zauważ, że on musiał trenować x godzin, a sorc/druit za ten czas expili. Jakby oni trenowali mlev to na 25lv nie mieli by 25mlev tylko 50mlev

I co z tego, że expili, ja nabije skille 75/75 ide expić wbijam 50 lvl to mogą mnie bić w 5 osób Same Sorki i Druty i mnie nie ubiją....
A co do prawdziwego PK to jest 3 Najtów, 2 Sorków i 3 Druidów... to jest prawdziwe PK... Zauważ, że Najci robią trapa i a reszta bije a Druid Uha najtów gdyby ubijany miał opory...
__________________
Jeżeli nie wiesz co przedstawia ten obrazek.
To znaczy, że nie wiesz co to prawdziwy futbol.
Jeżeli nigdy ich nie widziałeś.
To znaczy, że nie wiele w życiu widziałeś.
Jeżeli nie znasz ich przydomku.
To znaczy, że nie rozumiesz mnie.
Jeżeli mnie nie rozumiesz.
To znaczy, że... CZERWONE DIABŁY!

NA ZAWSZE WIERNY! OD 1997 ROKU!

You see dead Game. You recognized Tibia. It was killed by CipSoft.

Ostatnio edytowany przez BaxCrow - 01-02-2007 o 19:05.
BaxCrow jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2007, 19:12   #84
Midarth
Użytkownik Forum
 
Midarth's Avatar
 
Data dołączenia: 26 05 2004

Posty: 613
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
4 knightow vs 4 sorcow = win dla knightow.
Grałeś kiedykolwiek sorcem? Pomijajać fakt, że gdyby wszyscy mieli po 60 lvl, to na knighta wystarczą 4 sd - jego uh - 4 ue [oczywiście potrzeba teamspeaka/ventrillo, aby wiedzieć kiedy założyć ss'y]. Oczywiście to jest skrajnosć, ale przymując, że wszyscy mają po 40 lvl, to 4 sorców, jest w stanie summonować dsy/fe, co nie daje knightom najmniejszych szans na przeżycie. Napiszesz zapewnie, że musieliby to ustawić przed walką itp., a knightci musieliby być nieprzygotowani na atak. Bah, z mojego doświadczenia wiem [szukaj: Siejnik the movie], że jednym sorcem na 30 lvlu można zdjąć knighta o 20 lvli wyższego [miałem parę takich fragów, już po wprowadzeniu systemu hotkey'i], a w czterech sorców można zrobić naprawdę dużo. Ot. tak dla przykładu, stary frag mojej ekipy na 100ek. Było nas 2 * 40 knightci i 4 * sorców na lvlach ~ 30. Teoretycznie siła ognia wyniosła by ~ 400-450 hp na rundę [bez summonów], jednak 100 ek wiedział, że chcemy go zabić, a mimo to poszedł do sklepu w kazo sprzedawać loota, firebomba, trap, summonowanie i siła ognia wzrosła o 3 dsy i 3 fe, co dało jakieś 900 hp na rundę. Pomijajac fakt, że knight nie uhał się za dobrze, tak czy siak miał małe szanse na przeżycie. Niby, trapowało go 2ch knightow, ale w podobny sposób zabliśmy sporo osób z lvlami 40-80. Jestem pewnien, że w walce 4 na 4, sorcowie mieliby znacznie większe szanse na zwycięstwo, oczywiście pod warunkiem nie spotkania skrajnosci, czyli knightów ze skillami 85, z których każdy miałby icerapiery i stale był gotowy do użycia exori.



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez BaxCrow Pokaż post
I co z tego, że expili, ja nabije skille75/75 ide expić wbijam 50 lvl to mogą mnie bić w 5 osób Same Sorki iDruty i mnie nie ubiją....
A co do prawdziwego PK to jest 3 Najtów, 2 Sorków i 3 Druidów... tojest prawdziwe PK... Zauważ, że Najci robią trapa i a reszta bije aDruid Uha najtów gdyby ubijany miał opory...
5 sorców = 10 dsów, zakładając że dojdą Cię przy jakiejś ścianie potrzebne będzie tylko np. 6, 2 się zabije i postawi 4 fe, co daję siłę ognia [lekko licząc] 500hp [sd] + 400hp [dsy] + 400hp [fe] = 1300hp. Mimo iż jest to wartość orientacyjna, idealnego comba, to tak czy siak nie wytrzymałbyś dłużej niż 40 sekund, wiem z doświadczenia.
A co do prawdziwego pk to się nie wypowiem, bo w profilu widzę, że grasz na non-pvp i nie chce Cię pogrążać.
__________________


Buy k-legs!

Ostatnio edytowany przez Midarth - 01-02-2007 o 19:16.
Midarth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2007, 19:26   #85
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Midarth Pokaż post
Jestem pewnien, że w walce 4 na 4, sorcowie mieliby znacznie większe szanse na zwycięstwo, oczywiście pod warunkiem nie spotkania skrajnosci, czyli knightów ze skillami 85, z których każdy miałby icerapiery i stale był gotowy do użycia exori.
Moze doswiadczenia wojennego nie mam za duzego, ale wiem, ze wystrzelic kilka UE w odpowiednim momencie jest niezmiernie trudno, polaczyc to z utrzymaniem na sobie SSA zakladajac ze przeciwnik nie stoi jak glupi jeszcze trudniej. Widzialem 1 przypadek w ktorym to sie komus udalo.

Zauwaz, ze na danym levelu knight jest w stanie wytrzymac ponad 4 SDki sorca na takim samym levelu i przezyc, nie widze problemu w tym zeby pozostali ludzie z grupy leczyli atakowanego knighta ( przy 4 sorcach wystarczy 2 knightow - sam poszkodowany i 1 kolega ), zwlaszcza, ze bedzie w stanie przezyc wystarczajaco dlugo zeby bylo wiadomo kto jest celem ataku. Dodaj do tego diametralnie rozna taktyke knightow, ktorzy beda starali sie trapnac sorca, fakt, ze gdy juz ten trap sie uda przynajmnniej 2 sorcow bedzie wylaczonych z atakowania ( bo zabiora sie za leczenie ) oraz to, ze usilowanie unikniecia trapa troche utrudnia atakowanie.

A co do grania sorcem, to nie, nie gralem, ale wielokrotnie uciekalem 2-3 sorcom i pare razy zdarzylo mi sie pojedynczych zabijac.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2007, 19:27   #86
re5pekcik
Guest
 

Posty: n/a
Strzałka :d

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez BaxCrow Pokaż post
I co z tego, że expili, ja nabije skille 75/75 ide expić wbijam 50 lvl to mogą mnie bić w 5 osób Same Sorki i Druty i mnie nie ubiją....
To Jest prawda! Moj kolega na Obsidii jak sie lalismy z ukraincami w kazzo zdupczyl przed 5 graczami! W tym 45, 33, 41 masterami/ 51 Pallem i 71 elitem!

Co prawda to prawda Ukr-y to nooby no ale [...]

Ostatnio edytowany przez re5pekcik - 01-02-2007 o 19:29. Powód: error xd
  Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2007, 19:33   #87
BeNcHaKeR
Użytkownik Forum
 
BeNcHaKeR's Avatar
 
Data dołączenia: 25 10 2006

Posty: 140
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Guest 1900 Pokaż post
@up3x

jak cos sie komus nie podoba to sie o tym nie mowi a ty na odwrót ... panie ekspercie ....
nie zgadzam się z tobą każdy ma prawo wyrazić to co czuje a to że on jest noobkiem to nie twoja sprawa już
__________________
Gangrel tu był.
BeNcHaKeR jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2007, 19:38   #88
Midarth
Użytkownik Forum
 
Midarth's Avatar
 
Data dołączenia: 26 05 2004

Posty: 613
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
Moze doswiadczenia wojennego nie mam za duzego, ale wiem, ze wystrzelic kilka UE w odpowiednim momencie jest niezmiernie trudno, polaczyc to z utrzymaniem na sobie SSA zakladajac ze przeciwnik nie stoi jak glupi jeszcze trudniej. Widzialem 1 przypadek w ktorym to sie komus udalo.

Zauwaz, ze na danym levelu knight jest w stanie wytrzymac ponad 4 SDki sorca na takim samym levelu i przezyc, nie widze problemu w tym zeby pozostali ludzie z grupy leczyli atakowanego knighta ( przy 4 sorcach wystarczy 2 knightow - sam poszkodowany i 1 kolega ), zwlaszcza, ze bedzie w stanie przezyc wystarczajaco dlugo zeby bylo wiadomo kto jest celem ataku. Dodaj do tego diametralnie rozna taktyke knightow, ktorzy beda starali sie trapnac sorca, fakt, ze gdy juz ten trap sie uda przynajmnniej 2 sorcow bedzie wylaczonych z atakowania ( bo zabiora sie za leczenie ) oraz to, ze usilowanie unikniecia trapa troche utrudnia atakowanie.

A co do grania sorcem, to nie, nie gralem, ale wielokrotnie uciekalem 2-3 sorcom i pare razy zdarzylo mi sie pojedynczych zabijac.


Trafienie takiego knighta z UE nie jest trudne, szczególnie kiedy bije się z kimś z twojej grupy i cały czas porusza się kratkę za nim.

Sorcowie z dobrym zgraniem, są nie do przewidzenia i nieraz podczas mojej gry zdażało się, że przy walce z większą ilością osób zmienialiśmy nagle cel, nie dając szans ogarnąć, ani ofiarze, ani całej reszcie co się dzieje. Zresztą moim skromnym zdaniem, obaj mamy rację, w tym co piszemy i wszystko zależy od tego, kto by na takich postaciach grał, czyli wszystko sprowadza się do umiejętności danych graczy. A żeby pokazać talent w działaniu oto krótki dialog przed atakiem 3 sorców ~40 lvle na 118 knighta ^^

13:40 Toruviel [37]: lejemy
13:40 Blant'Mage [34]: 118 kina
13:40 Blant'Mage [34]: ...
13:40 Toruviel [37]: ale tylko kina
13:40 Pofer [39]: bez pacc
13:40 Toruviel [37]: nie ma exori
13:40 Pofer [39]: mhm

Pomijając sam fakt, że knighta miał sca i 100 axe'a, a jeden z nas tak się nieszczęśliwie ustawił, że dostawał od FE, to padliśmy dopiero wtedy kiedy na odsiecz przybył 160 royal ;p.



@Down
Mam nadzieję, że Ci się przypadkiem mózg nie spalił podaczas wymyślania, tak wysoce rozwniętego dialogu, pełnego zwrotów akcji i nieprzewidywalnego końca. I nie, nie byłeś zabawny.
__________________


Buy k-legs!

Ostatnio edytowany przez Midarth - 01-02-2007 o 20:13.
Midarth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2007, 20:06   #89
Fagaro
Użytkownik Forum
 
Fagaro's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2006

Posty: 493
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Fagaro
Profesja: Elite Knight
Gildia: Redeemers
Świat: Eternia
Poziom: 209
Skille: 99/97
Poziom mag.: 9
Domyślny

to ja przedstawie swoj dialog

13:40 Fagaro [114]: lejemy Taifun Devilry?
13:40 Eternal Oblivion [290]: nie mam kasy na explo
13:40 Fagaro [114]: ...
13:40 Fagarol [114]: ale to tylko MS, pozycze Ci LMM
13:40 Eternal Oblivion [290]: no ok,
13:40 Fagaro [114]: exiva "Taifun Devilry
13:40 Eternal Oblivion [290]: zaraz przyjde


I tak z kumplem prawie uwalilismy tafiuna, ale Mateusz Dragon Wielki i Bubble przyszli mu z odsiecza.
__________________
goburu nie jest trolem. goburu jest TROLEM.
Fagaro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2007, 20:12   #90
BaxCrow
Użytkownik Forum
 
BaxCrow's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2006
Lokacja: Żory
Wiek: 32

Posty: 653
Stan: Na Emeryturze
Domyślny Lol...

Ktoś tam ładnie liczył, że ileś tam HP strace najtem w ileś tam sekund.... po takim combo jak ktoś padnie to jest wybitnie daremny.... ja wiem co mowie bo jak sie bloczy 3 DL'e i 4 Dragi naraz na 53 lvl to chyba wiem na co mnie stać... po za tym na 38 EK walił mnie team jak to powiedział ktoś 4 Mega Sorków z UE... ich intelignecja sprawiła, że przeżył z nich tylko jeden bo wszyscy 4 walneli UE iu każdy z nich dostał od siebie po 300+ z UE bez Vitki i było papatki.... bo ja jako że miałem explo i parę GFb i exori lajtowo ich podobijałem...
__________________
Jeżeli nie wiesz co przedstawia ten obrazek.
To znaczy, że nie wiesz co to prawdziwy futbol.
Jeżeli nigdy ich nie widziałeś.
To znaczy, że nie wiele w życiu widziałeś.
Jeżeli nie znasz ich przydomku.
To znaczy, że nie rozumiesz mnie.
Jeżeli mnie nie rozumiesz.
To znaczy, że... CZERWONE DIABŁY!

NA ZAWSZE WIERNY! OD 1997 ROKU!

You see dead Game. You recognized Tibia. It was killed by CipSoft.

Ostatnio edytowany przez BaxCrow - 01-02-2007 o 20:13.
BaxCrow jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2007, 20:21   #91
Midarth
Użytkownik Forum
 
Midarth's Avatar
 
Data dołączenia: 26 05 2004

Posty: 613
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez BaxCrow Pokaż post
Ktoś tam ładnie liczył, że ileś tam HP strace najtem w ileś tam sekund.... po takim combo jak ktoś padnie to jest wybitnie daremny.... ja wiem co mowie bo jak sie bloczy 3 DL'e i 4 Dragi naraz na 53 lvl to chyba wiem na co mnie stać... po za tym na 38 EK walił mnie team jak to powiedział ktoś 4 Mega Sorków z UE... ich intelignecja sprawiła, że przeżył z nich tylko jeden bo wszyscy 4 walneli UE iu każdy z nich dostał od siebie po 300+ z UE bez Vitki i było papatki.... bo ja jako że miałem explo i parę GFb i exori lajtowo ich podobijałem...
Ksiązkę najlepiej napisz, coś jak baśnie Andresena.


Jak się bloczy 3 dle i 4 dragi to trzeba mieć daremne szczęscie, żeby przeżyć. A żeby dostać 2 comba, nie do wyuhania wystraczy 5 osób. Oczywiście po tym jak czterech sorców się trafiło z ue, a ty zdążyłeś wszystkich czterech dobić z explo, kilku strzałów gfb i exori, pojawił się GM Xadam i powiedział, że musisz się zalować na www.shakujmnie.pl, aby usunąć się z jego blacklisty.
Bah, ja na potwierdzenie tego co zawarłem we wcześniejszych postach mam filmiki [.rec], pozapisywane logi i kilka filmów wmv z pkingiem na koncie, więc wszelkie ironiczne komentarze i opisy tego co się działo, a co się nie działo, możesz [-cie, ktoś już wcześniej napisał "zabawny" dialog] sobie wsadzić ekhm... głęboko. Tak chciałem napisać, ale możecie tego nie zrozumieć, więc napiszę dosadnie: w dupę.
__________________


Buy k-legs!
Midarth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2007, 20:28   #92
Anonimus
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 09 01 2007

Posty: 16
Problem Ziomki słuchać mnie !!

To prawda wtedy co nie mgołem ubić mino maga (bo się scykałem i uciekłem) to potem wziął mnie nowy z zaskoczenia i go ujebałem na 2 ciosy(to raczej było 126 i 24 ale nie jestem pewien [Bright Sword]) więc jedno jest pewne.... jeśli się wybierasz na potwora który ma atak na dystans to nie możesz się go bać (i uciekać bo cię też bije) tylko podejść ujebać zabrać loot i iść ;p to nie zmienia faktu że knight jest słaby może być dobry tylko na low levelu z dobrymi skillami bo potem hity np. z visa albo sd przwyzszaja hity knighta i knight staje się żywą zbroją i ochroniażem jak koledzy wyżej napisali
@edit
może żeby dorównać knighta do innych profesji powinni zrobić runę z której knight wali najwiencej :
Prawie nie możliwe żeby knight miał większe hity od innych bo ma słaby MLVL .... Ahaa jest pomysł !!
Siłę runa pobierała by z posiadanych skilli wzór: np. sword i shield (tylko skille knighta nie dyst) np.Knight ma 75 sworda i 75 shielda = 150 hit (2x skill) + co 2 levele knight by walil tą runą o 5 hp więcej czyli założmy EO ma skill np. 100 tego i 100 tego = 200 plus level np. 260 (jego level przypusxzczalny) podzielic na 2 130 x 5 = 650 = 910 (chyba) i można coś zmienić ja tylko daje przytkład nie jestem dobry z matmy więc pozostaje do spekulacji ( i wbicia w ziemię np. przez Vila) Coment plax: !!

Ostatnio edytowany przez Anonimus - 01-02-2007 o 20:40. Powód: Dodanie Zdania xD : kru...
Anonimus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2007, 20:54   #93
Andrealfus
Zbanowany
 
Andrealfus's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2006
Lokacja: Żory
Wiek: 32

Posty: 894
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Andrealfus
Profesja: Elite Knight
Świat: Trimera
Poziom: 106
Skille: 87/84
Poziom mag.: 7
Andrealfus ma numer GG 8673236
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dinrakit Pokaż post
Bo średnia z visa jest 2,5 razy wieksza niz z broni wiec expi sie 2 razy szybciej sorcem/drutem (nie caly czas bije sie potwory dlatego 2 a nie 2,5)

A pojdziesz na demony solo 200 knightem? Nie? No widzisz, a sorc pojdzie i ma zysk.

Jakby sorc expil z run to dopiero byloby sprawiedliwe. Teraz ma zdecydowanie za duza przewage. Przeciez gdyby nie vis to expilby z wand+hmm i byloby zdecydowanie lepiej bo nie odjeżdżałby tak knightowi w lvlu jak teraz.

No wbijamy lvl po to zeby uderzac coraz mocniej ze wszystkich czarow a nie tylko uhac sie o 1 hp wiecej tak jak knight.

A co cie to obchodzi? Nie, nie askara.
A czemu to znowu ja widze ciebie jak oczerniasz knighta? widze ze bardzo dluuuuuugo grales knightem. Knight gdy osiaga 1k hp to jest poprostu czolg.

Probowales grac moze drutem przed update na 7.6? Nie bylo wandow, naprawde trzeba bylo pokazac ze sie umi grac aby wbic postacia magiczna 40lvl a teraz? Kazdy frajer nabija magicznym 50lvl bo wystarczy z rozdzka + mf ganiac.

mam dla ciebie rade :
Zrob knighta na poziomie 70+ skillami 80+ i kup paca i sie okaze czy masz racje.

Bo narazie to twego 46drutka jak by byl na pvp to bym zetarl.
ps. mowilem ci gdzie sobie mozesz srednia wsadzic

Ostatnio edytowany przez Andrealfus - 01-02-2007 o 20:55.
Andrealfus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2007, 21:34   #94
BaxCrow
Użytkownik Forum
 
BaxCrow's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2006
Lokacja: Żory
Wiek: 32

Posty: 653
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Midarth Pokaż post
Ksiązkę najlepiej napisz, coś jak baśnie Andresena.


Jak się bloczy 3 dle i 4 dragi to trzeba mieć daremne szczęscie, żeby przeżyć. A żeby dostać 2 comba, nie do wyuhania wystraczy 5 osób. Oczywiście po tym jak czterech sorców się trafiło z ue, a ty zdążyłeś wszystkich czterech dobić z explo, kilku strzałów gfb i exori, pojawił się GM Xadam i powiedział, że musisz się zalować na www.shakujmnie.pl, aby usunąć się z jego blacklisty.
Bah, ja na potwierdzenie tego co zawarłem we wcześniejszych postach mam filmiki [.rec], pozapisywane logi i kilka filmów wmv z pkingiem na koncie, więc wszelkie ironiczne komentarze i opisy tego co się działo, a co się nie działo, możesz [-cie, ktoś już wcześniej napisał "zabawny" dialog] sobie wsadzić ekhm... głęboko. Tak chciałem napisać, ale możecie tego nie zrozumieć, więc napiszę dosadnie: w dupę.

Żal.pl dla tego pana...
To, że ty nie umiesz Draga zbloczyć nie znaczy nie znaczy, że każdy jest taki upośledzony... a do tych UE to tak samo... to, że ty jak widzisz PK srasz w porty nie znaczy, że ja też musze... byś wiedział jak to wyglądało to może byś cicho siedział.... filmiku nie mam bo trudno się spodziewać, że cię PK zacznął bić chyba. nie? oni mnie trapnęli po każdym UE sie uhałem, więc nie mieli możliwości mnie ubić a potem było tylko Exori, parę Explo i GFB i sorkowie pozamiatani...
__________________
Jeżeli nie wiesz co przedstawia ten obrazek.
To znaczy, że nie wiesz co to prawdziwy futbol.
Jeżeli nigdy ich nie widziałeś.
To znaczy, że nie wiele w życiu widziałeś.
Jeżeli nie znasz ich przydomku.
To znaczy, że nie rozumiesz mnie.
Jeżeli mnie nie rozumiesz.
To znaczy, że... CZERWONE DIABŁY!

NA ZAWSZE WIERNY! OD 1997 ROKU!

You see dead Game. You recognized Tibia. It was killed by CipSoft.

Ostatnio edytowany przez BaxCrow - 01-02-2007 o 21:35.
BaxCrow jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2007, 21:35   #95
piotr8787
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

1. Nie zgadzam sie z żadnym Twoim zdaniem napisanym
2. Knight ze skillami 65/65 na 30 lvl jest słaby , ponieważ ma słabe skile
3. Myślałeś kiedyś co by sie stało jak palladyn albo mag znalazł by sie z knightem w korytarzu gdzie nie ma przestrzeni do uciekania. Proste knight ma wtedy ogromna przewagę.
4. Owszem moze i na 30 lvl nie ma szans , ale za to na wyższych to jest przeciwnie. Knight ma duzo HP i najwiecej uzupelnia mu sie HP poprzez UH'y. Natomiast mag nie nadąży z mf.
5. A jeżeli uważasz tak jak pisaleś to chyba pomyliłeś profesję. Wybierz maga albo paladyna . Tylko nie pisz za 2 tygodnie , że mag albo paladyn jest do du... .
6. KAŻDA profesja jest najlepsza tylko poprostu trzeba ją lubieć, a nie grać bo kolega gra akurat taką i mówi że jest najlepsza.
KNIGHT JEST NAJLEPSZY
  Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2007, 21:46   #96
Midarth
Użytkownik Forum
 
Midarth's Avatar
 
Data dołączenia: 26 05 2004

Posty: 613
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez BaxCrow Pokaż post
Żal.pl dla tego pana...
To, że ty nie umiesz Draga zbloczyć nie znaczy nie znaczy, że każdy jest taki upośledzony... a do tych UE to tak samo... to, że ty jak widzisz PK srasz w porty nie znaczy, że ja też musze... byś wiedział jak to wyglądało to może byś cicho siedział.... filmiku nie mam bo trudno się spodziewać, że cię PK zacznął bić chyba. nie? oni mnie trapnęli po każdym UE sie uhałem, więc nie mieli możliwości mnie ubić a potem było tylko Exori, parę Explo i GFB i sorkowie pozamiatani...
To co przedstawiłeś w swoim poście wygląda na opowieść z otsa i póki nie pokażesz jakiegoś dowodu nadal będę uważał ją za wymyśloną przez Ciebie bajeczkę. Co do pkowania, nie pierdol więcej głupot, tylko wracaj do blokowania dragów i dl'i, aby przekonać się o tym czego możesz dokonać rotfl. Jeżeli naprawdę chcesz się przekonać o moich umiejętnościach, to wpisz sobie w szukaj: siejnik i obejrzyj robionie przezemnie wmv, a tu masz link do ostatniej akcji, którą filmowałem: http://tibicams.tibianetwork.net/en/movies/show/14484
__________________


Buy k-legs!
Midarth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2007, 22:04   #97
ari2423
Użytkownik Forum
 
ari2423's Avatar
 
Data dołączenia: 17 04 2005
Lokacja: Annihilator Room
Wiek: 33

Posty: 260
Stan: Na Emeryturze
Imię: Aris Xetr
Profesja: Rookstayer
Gildia: Selint Hill
Świat: Guardia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez re5pekcik Pokaż post
a w sorcka hity wchodzą jak w masełko nawet i 100+

no chyba jesli jeszcze uzywa explosion



ja na 22 lvl (sorc) z noble arm, p legs, c helmet, scarf, tower shield dostawalem hity po max 60 od 89 lvl ..... i z łatwością się leczyłem
ari2423 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2007, 22:36   #98
piotr8787
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

ja na 22 lvl (sorc) z noble arm, p legs, c helmet, scarf, tower shield dostawalem hity po max 60 od 89 lvl ..... i z łatwością się leczyłem[/quote]


Ciekawe kto CIe atakował. Knight na 15 lvl ze skillami 40/40
  Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2007, 23:09   #99
BaxCrow
Użytkownik Forum
 
BaxCrow's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2006
Lokacja: Żory
Wiek: 32

Posty: 653
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Midarth Pokaż post
To co przedstawiłeś w swoim poście wygląda na opowieść z otsa i póki nie pokażesz jakiegoś dowodu nadal będę uważał ją za wymyśloną przez Ciebie bajeczkę. Co do pkowania, nie pierdol więcej głupot, tylko wracaj do blokowania dragów i dl'i, aby przekonać się o tym czego możesz dokonać rotfl. Jeżeli naprawdę chcesz się przekonać o moich umiejętnościach, to wpisz sobie w szukaj: siejnik i obejrzyj robionie przezemnie wmv, a tu masz link do ostatniej akcji, którą filmowałem: http://tibicams.tibianetwork.net/en/movies/show/14484


Congratz, kolejny człowiek, który chce sam siebie przekonać, że jest Pro Gamer... N/C!!! Ja nic tobie nie muszę udowadniać moi kumple wiedzą co umiem, a ja tylko wyraziłem swoją opinię, a ty się do mnie doczepiłeś, więc CYA! Jak chcesz pokazać, że jesteś Geniusz Tibijskii to idź się z BR'ami zaprzyjaźnij oni robią to samo, udają, że są geniuszami, a są zwykłymi noobami...
__________________
Jeżeli nie wiesz co przedstawia ten obrazek.
To znaczy, że nie wiesz co to prawdziwy futbol.
Jeżeli nigdy ich nie widziałeś.
To znaczy, że nie wiele w życiu widziałeś.
Jeżeli nie znasz ich przydomku.
To znaczy, że nie rozumiesz mnie.
Jeżeli mnie nie rozumiesz.
To znaczy, że... CZERWONE DIABŁY!

NA ZAWSZE WIERNY! OD 1997 ROKU!

You see dead Game. You recognized Tibia. It was killed by CipSoft.
BaxCrow jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2007, 23:17   #100
Macia
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

MAsz cos do Brazylijczykow oraz ludzi z Ameryki Pd. rasisto ??
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:35.


Powered by vBulletin 3