Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 24-03-2007, 23:47   #41
piesio
Użytkownik Forum
 
piesio's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2006

Posty: 32
Stan: Usunięty
Król Chyba doradze

Ja ci polecam zrobic palka tak jak ja :
1.po zejsciu z roka idz do ab nabij 15 lvl na trolach.Na poczotku bendzie trudno bo malo ktury spear tafi w cel i bendziesz mial problemy z anumicja.
2.Jak masz jakiegos kumpla na pvp:
a)knight naj lepiej lvl podobny do twojego. Ty masz tylko tarcze i kamyki a knight plate seta i dobra tarcze oraz najslabszom bron w jego kategori.Wes tez np. po 2 raty dla ciebie i knighta dla shieldu
b)sorc lub druid 27+lvl tu najlepiej monk i trenujesz res sobie jeszcze np. 2 rat do shieldu.
c)pall lvl taki jak twoj i podobne skille tez 2 raty bierzecie jak tarcze i kamyki a jak benda zbytduze hity mozna zbroje.
3.Na no-pvp som 2 wyjscia.
a)idz na trole i trenuj na nich
b)nie ktos cipostawi monka na dworf geom i tren
4.po nabiciu skilli 70+ zacznij exp do 30 lvl na guardach a potem mozeszna gs na poh czy dragony.

p.s
skille wedlug mnie
15lvl - 55 7mlvl
20lvl - 60 10mlvl
25lvl - 65 12mlvl
30lvl - 70 13mlvl
45lvl - 80 15mlvl(sd)
65lvl - 90 20mlvl
potem jak juz chcesz

eq:
plate set/dark helmet i to w sumie wystarczy.Mozna ewentualnie blue robe i crown helmet dla udzwigu.Ale najwazniejsze dla padalyna sa boh ,jak wiesz pall wali na dystans i musi szybko chodzic by uciec przed potworkami wiec boh to podstawa.

Na konie kusza czy luk.
koszt anumini na jednego hunta podobny jednak z luku mniejsze obrazenia wiec wiecej ciosow i lepiej skille rosna ale jak nabijesz juz super skille to kusza.
__________________
end
piesio jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 25-03-2007, 00:07   #42
Tomcio Pall
Użytkownik Forum
 
Tomcio Pall's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2005
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 30

Posty: 519
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Arashi/KoA
Świat: Thoria/Aldora
Tomcio Pall ma numer GG 1669739
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez piesio Pokaż post

4.po nabiciu skilli 70+ zacznij exp do 30 lvl na guardach a potem mozeszna gs na poh czy dragony.


65lvl - 90 20mlvl
To mnie rozbiło. Kto mądry skilluje palekiem do 70 dist? Od 30 na gsy? Hahaha pójdź i nagraj filmik. Założę się że jak będziesz cały czas uciekał to na pierwszym może drugim padasz.

65lvl i 90 dista oraz 20mlvl? Mój kumpel palek na 100lvl ma 20mlvl i 93 dista.

Rozbawiłeś mnie.



Ja mając palka to do 13lvl expiłem na rotach obok venore ze spirami, potem na soldy i exp dobry oraz z lootbagami szło na duży "+"


Trzeba umieć grać palem.
__________________
'Świat schodzi na psy, razem z nim Ty wierzysz mi?'
'Niech rap da Tobie siłę, nadzieje i wiarę'

Ostatnio edytowany przez Tomcio Pall - 25-03-2007 o 00:09.
Tomcio Pall jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-03-2007, 00:34   #43
Slimamoneko
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 12 2006
Lokacja: Nowa Sól

Posty: 168
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Domyślny

@up
Tym textem mnie rozjeb**es:

65lvl - 90 20mlvl

HAHA na 65 lvl palem 20 mlvl praktycznie nie wykonalne? Podaj mi nick i dowód ze jakis pal na 65 lvl ma 20 mlvl a 90 dysta tez zadko...

@topic
Ja gram palem jest to moj 3 pall i nie zamienie go na zadna inna postac z poczatku trudno (szczególnie na facc) ale potem to pall istny "wymiatacz".
Jeżelu na poczatku poswiecisz odpowiednio duzo czasu na trening to potem jush wogole nie musisz trenowacx bo skile wchodza podczas expienia Ja bym ci proponowal wbic 8 lvl na trole w ab z 10 lvl wbic i 45 dysta
potem kumepl
najlepiej druid ktory ma duzo czasu bijesz go 15 raz na 3-5 udezen a on na yellow hp exura gran:> Skil leci lepiej niz na monku tak na koledze wbijasz z 65 dysta do 20 lvl i jak masz jush to 65 dysta na tym 20 lvl to praktycznie koniec skilowania (chyba ze chcesz) bo skile same beda ci rasnac aha i napewno na 65 lvl nie bedziesz mial 20 mlvl
__________________
Energy power:>



Cytuj:
07:34 Vlteru [19]: hi
07:34 Yuski [16]: hi
07:34 Vlteru [19]: how long?;o
07:35 Yuski [16]: br?
07:35 Vlteru [19]: no...
07:35 Yuski [16]: yes
07:35 Vlteru [19]: how long?
07:35 Yuski [16]: yes
I jak tu ludzi moze byc nie żal...?


Feel The Power = FTP =Fuck Team PA

Ostatnio edytowany przez Slimamoneko - 25-03-2007 o 00:35. Powód: Błedy...
Slimamoneko jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-03-2007, 03:44   #44
sat
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 09 2006

Posty: 316
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Celesta
Poziom mag.: 49
Domyślny

mam 31 lvl palka z 17 mlvl... kiedys mialem zaj&@#@&ie duze lagi i jedyne co sie dalo robic to arrowy i bolce... no a souli ani staminy nie bylo, wiec produkcja szla do przodu
sat jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-03-2007, 12:06   #45
Goku_Sayian
Użytkownik Forum
 
Goku_Sayian's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2006
Wiek: 32

Posty: 154
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

ahh, przydaloby sie jednak wyskilic troche, zeby jak najmniejsze waste arrows bylo, bolty za drogie na poczatku. jednak sadze ze 70 to min. na monku, pozniej exp na cycach do 25 i pozniej guardy, a na guardach to kasa jednak jest, dalej z arrowsow, i jak sie ma mane tylko to robic strzaly zeby zniwelowac waste. napewno zarobisz wiecej niz 50GP/h
Goku_Sayian jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-03-2007, 12:59   #46
Liper
Użytkownik Forum
 
Liper's Avatar
 
Data dołączenia: 12 12 2006
Wiek: 33

Posty: 712
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Jeżeli palek ma blokera jest boski
Liper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-03-2007, 13:26   #47
Tibinosss
Użytkownik Forum
 
Tibinosss's Avatar
 
Data dołączenia: 22 03 2007

Posty: 199
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Candia
Poziom: 102
Skille: 81/76
Poziom mag.: 7
Domyślny

Czesc, jesli juz o tym gadacie to ja tez mam kilka pytań. Miałem problem z wyborem kim grać, sorkiem albo palkiem, wybralem palka i pytanie zrobilem nim 38 dista (ma 11lvl) i nie wiem czy juz isc expic czy zrobic 40, wkoncu 38 a 40 to niewielka roznica ;] A jesli ty zastanawiasz sie nad wyborem pal czy sork, radze ci pal, początek jest trudny, ale na poczatku większośc czasu to skillowanie dista, zrobisz 13lvl to kup sobie czar na robienie arrowsow i jak masz lagi albo ci sie nie chce expic to zrob sobie 100-200 arrows, od 20lvlu moze byc niezle z kasa bo pojdziesz na deserta a jak go zrobisz to idz na następne, podobno jest bardzo malo paladynkow i za to że pójdziesz z kims na deserta mozesz zarobic 1k-1,5k od kazdego, wychodzi ci 3k-4,5k za jeden quest ;]

Pal Rox !! !!
__________________




Cytuj:
Oryginalnie napisane przez matik1997
Wiem że to nie ten temat ale może mi ktoś powiedzieć jak zmienić nick??
_______________________________________________
Wspieram akcję: "Piszemy poprawną polszczyzną."
Tibinosss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-03-2007, 14:19   #48
Unnamed Glum
Użytkownik Forum
 
Unnamed Glum's Avatar
 
Data dołączenia: 19 01 2006
Lokacja: Żabno k. Tarnowa
Wiek: 34

Posty: 44
Świat: Isara
Domyślny

Witam!
Paladyn to naprawde ciekawa profesja jednak niedoceniona i konkretnie udupiona względem pozostałych. To moje zdanie i wiesz mi że gdy wbijesz 70 lvl bedzie miło. Solowanie bk hero bloczenie dli. Palek niestety ma 2 mankamenty. Strasznie marne hity względem sorcow (+ waga bolców) oraz tragiczny trening. To jeśli chodzi o temat. Teraz chciałbym sie poradzić co mam robić. Grałem kiedys na harmonii, wbiłem palkiem 70 lvl (87 dist/60 shield/17 mlvl). Niestety postać została shackowana jakieś 4 miesiące temu. Nie mogłem znaleźć r keya a hacker wyczyścił i zdedował. Zrobiłem sorca na isarze jednak wspomnienia o palku nie dawały mi spokoju. Znalazłem r-key. Mam postać. Tylko czy jest sens nią grać?
Bedzie wymagała jakiegoś miesiąca treningu i do tego każdy wie jak jest na harNOOBi. Jedyną nadzieją jest to, że w update faktycznie coś zmieni sie na lepsze. Osobiście chciałbym powrotu do tibii 7.6 ale to bez znaczenia. Pozdro!
__________________
"A człowiek pokonał bestię" i moja rada "Jak wodospad Niagara miej siłę uderzenia i siłe przetrwania jak wulkaniczna lawa"
Unnamed Glum jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-03-2007, 14:22   #49
Tibinosss
Użytkownik Forum
 
Tibinosss's Avatar
 
Data dołączenia: 22 03 2007

Posty: 199
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Candia
Poziom: 102
Skille: 81/76
Poziom mag.: 7
Domyślny

jeśli to jest sork, tak jak pisze pod twoim nickiem 46lvl, to powiedz jeszcze jaki palek ma aktualnie lvl
__________________




Cytuj:
Oryginalnie napisane przez matik1997
Wiem że to nie ten temat ale może mi ktoś powiedzieć jak zmienić nick??
_______________________________________________
Wspieram akcję: "Piszemy poprawną polszczyzną."
Tibinosss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-03-2007, 14:44   #50
michalbiel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 10 2006

Posty: 37
Domyślny

narzekaja na tego narzekaja mowia ze sa do bani a dlaczego bo kiedys bylo lepiej bo kiedys sie speary nie lamaly a teraz sie lamia i tez ludzie graja palami przez 3-4 dni pomeczysz sie trole/gobliny zbieranie spear/kamieni ale potem wbijesz ten 35/40 dist i jedziesz roty i po paru wyprawach 50 dist z 17 lvl i wtedy wybierasz (mino archery,rotwormy,soldy,cyklopy,amazon camp) na mino archery polecam brac bolce ale mino arch to raczej zabawa dla wyzszych skili i lvl ale ja sie bawilem z 50 distem i 17 lvl i wyszedlem na nich 600 + bo bylem pod kopalniami tam sa wolfy/mino/mino archy/dwarf soldy/dwarfy no i mi tam kusze lecialy ze hej a bolty tez wiec moglem dlugo siedziec
michalbiel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-03-2007, 14:47   #51
Tibinosss
Użytkownik Forum
 
Tibinosss's Avatar
 
Data dołączenia: 22 03 2007

Posty: 199
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Candia
Poziom: 102
Skille: 81/76
Poziom mag.: 7
Domyślny

nie z tematem ale przyda sie, może jeszcze mi powiedz czy na 38 distance fighting oplaca sie juz isc exp i juz nie skillowac czy do 40 i nie skillowac ?? wiem, jasne ze do 40 ale to mala roznica
__________________




Cytuj:
Oryginalnie napisane przez matik1997
Wiem że to nie ten temat ale może mi ktoś powiedzieć jak zmienić nick??
_______________________________________________
Wspieram akcję: "Piszemy poprawną polszczyzną."

Ostatnio edytowany przez Tibinosss - 25-03-2007 o 14:49.
Tibinosss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-03-2007, 16:05   #52
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez michalbiel Pokaż post
narzekaja na tego narzekaja mowia ze sa do bani a dlaczego bo kiedys bylo lepiej bo kiedys sie speary nie lamaly a teraz sie lamia i tez ludzie graja palami przez 3-4 dni pomeczysz sie trole/gobliny zbieranie spear/kamieni ale potem wbijesz ten 35/40 dist i jedziesz roty i po paru wyprawach 50 dist z 17 lvl i wtedy wybierasz (mino archery,rotwormy,soldy,cyklopy,amazon camp) na mino archery polecam brac bolce ale mino arch to raczej zabawa dla wyzszych skili i lvl ale ja sie bawilem z 50 distem i 17 lvl i wyszedlem na nich 600 + bo bylem pod kopalniami tam sa wolfy/mino/mino archy/dwarf soldy/dwarfy no i mi tam kusze lecialy ze hej a bolty tez wiec moglem dlugo siedziec

Panie i panowie, najdluzsze zdanie swiata bez znakow przestankowych !
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-03-2007, 16:19   #53
michalbiel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 10 2006

Posty: 37
Domyślny

vil nigdy nie robilem kropek duzych liter itp sorry ale nei bede robil aaa co do Tibinosss to raczej lec z 38 distem expic polecam fibula/kazordoon kopalnie ale tylko rotwormy dwarfy sie nie zwracaja
michalbiel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-03-2007, 17:37   #54
Okrutny
Użytkownik Forum
 
Okrutny's Avatar
 
Data dołączenia: 06 08 2005
Lokacja: Gorzów Wielkopolski
Wiek: 34

Posty: 206
Okrutny ma numer GG 2232732 Okrutny ma login Tlenu orbes@o2.pl
Domyślny

Nie idzźcie na fibule, bo ja tam expie

Co do najdłuższego zdania świata bez snaków przystakowych to jestem zdania, że da się cąłkowicie pobić ten rekord stosując nawet znaki przystankowe, gdyż przecinki pozwolą ci tworzyć zdania o dłuższej i bogatszej budowie dzięki czemu osiągniesz swój cel którym jest rekord, przecież tego chcesz, a to jest proste i jest tylko jedno ale - czy komuś będzie się chciało to czytać, skoro całe te zdanie nie będzie miało żadnego sensu, poniewaz się bawisz w filozofa lejąc wode na temat bez dna, tylko po to aby kogoś pokonać w tej dyscyplinie zwanej "rekord w długości jednego zdania bez znaków przystankowych" albo i z przystankowymi?

Ps. Nie mogłem sie opanować
__________________
Cytuj:
11:03 Ghart: no to najlepiej przebywac jak najdalej od lagow
11:04 Okrutny: wiesz z co to jest lag?
11:04 Ghart: no potwor pisali w poradniku ale jaki to nie wiem
Gram dla przyjemności - play 4fun. Tibia to tylko gra.
Okrutny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-03-2007, 15:01   #55
Lord Gumio
Użytkownik Forum
 
Lord Gumio's Avatar
 
Data dołączenia: 20 11 2005
Lokacja: MKS KOZIENICE
Wiek: 36

Posty: 94
Stan: Początkujący
Imię: Gumio
Profesja: Royal Paladin
Gildia: tez chce
Świat: Candia
Poziom: <|>
Skille: ../..
Poziom mag.: <>
Domyślny

Heh przeczytalem te 6 stron postow i chcialbym wam powiedziac jak wygladala moja historia. Obecnie postac ktora gram to paladyn wlasciwie to gralem tylko paladynami ten jest 3 w moim zyciu kazdym z tych paladynow osiagnolem 50lvl+ 80+ dysta i 15mlvl+. 1 paladynem gralem za czasow kiedy speary sie nie lamaly, poniewaz byl to swiat pvp moglem trenowac na kolegach jak i na monku gra ukladala sie niezle wbilem 70 dysta na 20 lvl szybko zaczolem expic i wbilem 60 lvl niestaty uslyszalem slowa "hunted" i przenioslem sie na swiaty non pvp. 2 paladyn to raczej epizod dlatego opowiem o 3 palku zaczolem trenowac na goblinach i trolach amunicji mi niebrakowalo poniewaz caly czas locilem nowa skilowalem tak do 45 dysta (wiem ze to nudne ale chcialem dobrze expic).nastepnie skilowalem na amazonkach do 55 dysta w miedzy czasie wbilem tez 50 shielda wiec valkiria niestanowalia problemu ,zaczolem expic z lukiem (guardy ,minosy ,gl) przydatny byl postman quest ktorego wykonalem na 15 lvlu, Guardy to doskonalem zrodlo pieniedzy za strzalki zwracalo mi sie z samej kasy a loot mialem dla siebie.Na bolty przerzucilem sie na 70 dysta wczesniej tez mozna ale mi akurat zalezalo na malych stratach. Wazne jest aby szybko kupic b robe poniewaz cap u palladyna jest bezcenny (wiecej cap wiecaj strzalek, boltow dluzszy hunt) obecnie skiluje shielding mam zamiar wbic 70 lub wiekszy poniewaz planuje hunty Solo na bk, hero na wyzszym lvlu rowniez behemoty. To tyle statystyki mojej postaci <<<<
__________________
See YoU On ThE OtHer SiDE..
Or iF You WaNT Enjoy the silence

Ostatnio edytowany przez Lord Gumio - 27-03-2007 o 15:11.
Lord Gumio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-03-2007, 18:35   #56
Liper
Użytkownik Forum
 
Liper's Avatar
 
Data dołączenia: 12 12 2006
Wiek: 33

Posty: 712
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tibinosss Pokaż post
Czesc, jesli juz o tym gadacie to ja tez mam kilka pytań. Miałem problem z wyborem kim grać, sorkiem albo palkiem, wybralem palka i pytanie zrobilem nim 38 dista (ma 11lvl) i nie wiem czy juz isc expic czy zrobic 40, wkoncu 38 a 40 to niewielka roznica ;] A jesli ty zastanawiasz sie nad wyborem pal czy sork, radze ci pal, początek jest trudny, ale na poczatku większośc czasu to skillowanie dista, zrobisz 13lvl to kup sobie czar na robienie arrowsow i jak masz lagi albo ci sie nie chce expic to zrob sobie 100-200 arrows, od 20lvlu moze byc niezle z kasa bo pojdziesz na deserta a jak go zrobisz to idz na następne, podobno jest bardzo malo paladynkow i za to że pójdziesz z kims na deserta mozesz zarobic 1k-1,5k od kazdego, wychodzi ci 3k-4,5k za jeden quest ;]

Pal Rox !! !!
100-200 arrowsow to starcza 20 minut.A skille miales zalosne.Mam 1 palka na 21 lvl i skille 60/40.
Liper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-03-2007, 08:39   #57
Lord Wardi
Zbanowany
 
Lord Wardi's Avatar
 
Data dołączenia: 01 03 2006
Lokacja: OW

Posty: 423
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Antica
Lord Wardi ma numer GG 5762125 Send a message via Skype™ to Lord Wardi
Domyślny

A nie lepiej nabić na 8lvlu skille 40/40, potem iść do kazo, nabić mieczem czy tam czymś 13 level i kupić conjure arrow?? Po co marnować kase na strzały? Ja tak zrobiłem i teraz wszystko idzie. Gitara no ;>

@up
fanta zapłaciła ci za reklame?

Ostatnio edytowany przez Lord Wardi - 28-03-2007 o 08:41.
Lord Wardi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-03-2007, 08:53   #58
alkoOholik
Zbanowany
 
alkoOholik's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2006
Lokacja: Konin

Posty: 161
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Garet Zen
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Pg
Świat: Askara
Poziom: 61
Skille: 81/51
Poziom mag.: 16
alkoOholik ma numer GG 8962800
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez michalbiel Pokaż post
vil nigdy nie robilem kropek duzych liter itp sorry ale nei bede robil aaa co do Tibinosss to raczej lec z 38 distem expic polecam fibula/kazordoon kopalnie ale tylko rotwormy dwarfy sie nie zwracaja

Rotwormy też nie są opłacalne... jak już to Ghostland... Skelety i Ghoule...
alkoOholik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-03-2007, 18:26   #59
Liper
Użytkownik Forum
 
Liper's Avatar
 
Data dołączenia: 12 12 2006
Wiek: 33

Posty: 712
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez alkoOholik Pokaż post
Rotwormy też nie są opłacalne... jak już to Ghostland... Skelety i Ghoule...
Ghostland jest najbardziej oplacalny dla pala od 35 lvl.Wiec radze jakies cyce itp.

@Lord Wardi
Fanta mi nie placi, a szkoda zawsze mialbym na pacc..
Liper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-03-2007, 19:45   #60
alkoOholik
Zbanowany
 
alkoOholik's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2006
Lokacja: Konin

Posty: 161
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Garet Zen
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Pg
Świat: Askara
Poziom: 61
Skille: 81/51
Poziom mag.: 16
alkoOholik ma numer GG 8962800
Domyślny

@up... omg mówimy o niskim lvlu a nie o 35... na 35lvlu jest dużo dobrych expowisk
alkoOholik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:00.


Powered by vBulletin 3