Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 15-07-2007, 22:41   #21
traws16
Użytkownik Forum
 
traws16's Avatar
 
Data dołączenia: 11 02 2007
Lokacja: FałataStreet

Posty: 69
Stan: Na Emeryturze
Imię: .i.
Świat: Eternia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
Zauwaz, ze sytuacja profesji magicznych przybliza sie do tego co bylo przed updatem z tania mana, biezacy update przycial troche to, co zostalo dane niesprawiedliwie i nieprzemyslanie a nie perfidnie oslabil profesje. Gdyby przyszedl do ciebie Misztal i pozwolil ci sie powozic przez 1 dzien maybachem, odczuwalbys prawo do plucia sie gdy tego maybacha by ci zabierano, czy cieszylbys sie ze mogles sie nim pobawic, chocby przez 1 dzien ?
Bardzo dobrze powiedziane cieszcie się że takie hity waliliście.
A co do druidów to i tak za mocno biją bo CIPy powinni zrobić że exp leci w party na pół i obniżyć jeszcze bardziej hity Drutów. Wtedy taki Drut by brał party i by se leczył towarzysza a ten ktoś by expił. W wszystkich grach mmo Drut jest od leczenia a tu se normalnie expi sam i czasami se Uha zrobi.
traws16 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 15-07-2007, 23:00   #22
michalll
Użytkownik Forum
 
michalll's Avatar
 
Data dołączenia: 16 10 2005
Lokacja: Zgierz
Wiek: 33

Posty: 320
Imię: Sold.
Profesja: Elite Knight
Gildia: allegro
Świat: Candia
Poziom: 137
Skille: 100/99
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kshaq Pokaż post
po prostu brak miejsc do expienia.
Ja pamiętam jak biegałem na hurze po żółwiach, żeby wyprzedzić niższe levele i zdobyć te trochę więcej expa (non pvp - zero respektu, że ktoś był pierwszy), teraz jest podobnie, tyle że na mocniejszych potworach. Jeszcze przed moim hackiem, 114 lvl, zaraz po upie, chodził ze mną 102 ms i biliśmy dragi razem - 5 dragów więcej expa zabrałem ja, 5 dragów więcej expa zabrał on, przy czym ja musiałem dużo trenować na moje 94 skilla, a on miał swój mlvl z samego expa.

Mogliby w następnym update znacznie zwiększyć mapę, rozwiązałoby to odwieczny problem z niemożliwością znalezienia miejsca do expa w godziny szczytu na średnio i bardzo zaludnionych serwerach.
__________________
22:14 GM Faerwynn on Candia [2]: you'll end up in a prison, picking up soap for some bald guy

Ostatnio edytowany przez michalll - 15-07-2007 o 23:02.
michalll jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2007, 00:13   #23
lvlanius
Użytkownik Forum
 
lvlanius's Avatar
 
Data dołączenia: 24 05 2007
Lokacja: Olszowa
Wiek: 31

Posty: 113
Stan: Usunięty
Profesja: Royal Paladin
Świat: Keltera
Poziom: 70
Skille: 88/75
lvlanius ma numer GG 7835949
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
5x dluzej niz po debilnym update czy 5x dluzej niz przed ? Pierwsza opcja byla juz przerabiana.

Zauwaz, ze sytuacja profesji magicznych przybliza sie do tego co bylo przed updatem z tania mana, biezacy update przycial troche to, co zostalo dane niesprawiedliwie i nieprzemyslanie a nie perfidnie oslabil profesje. Gdyby przyszedl do ciebie Misztal i pozwolil ci sie powozic przez 1 dzien maybachem, odczuwalbys prawo do plucia sie gdy tego maybacha by ci zabierano, czy cieszylbys sie ze mogles sie nim pobawic, chocby przez 1 dzien ?
Nie no nie chodzi mi tutaj o to żeby sie z Toba klucic przyszedlem w pokojowych zamiarach. Dobra powiem Ci tak maybachem jezdze 1 dzien i przez jeden dzien nie da rady sie do luksusu przyzwyczaic mam go przez rok i mam teraz jezdzic zalozmy taka bora (a przez rok idzie sie przyzwyczaic) i co teraz nie czuc wyraznej roznicy w drodze z warszawy do berlina poprzednio gdy mialem maybacha i gdy teraz mam bore? zobacz tez z tej strony
lvlanius jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2007, 19:12   #24
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez traws16 Pokaż post
Bardzo dobrze powiedziane cieszcie się że takie hity waliliście.
A co do druidów to i tak za mocno biją bo CIPy powinni zrobić że exp leci w party na pół i obniżyć jeszcze bardziej hity Drutów. Wtedy taki Drut by brał party i by se leczył towarzysza a ten ktoś by expił. W wszystkich grach mmo Drut jest od leczenia a tu se normalnie expi sam i czasami se Uha zrobi.
Taa, idzie 150 Msek expic na wrl, bierze do party 8 lvla, i po 2 h koles ma 30 lvl... mysl zanim cos powiesz
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2007, 19:25   #25
The Shodow
Użytkownik Forum
 
The Shodow's Avatar
 
Data dołączenia: 22 07 2005

Posty: 242
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piotrek Marycha Pokaż post
a co w tym dziwnego?
A czy ja mowie, ze cos dziwnego? Poprostu ja sie ciesze

No wiesz, sorki, bo sorki są - no sorki ...

lol

Ostatnio edytowany przez The Shodow - 16-07-2007 o 19:27. Powód: Powód: Powód: Powód: Powód:
The Shodow jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2007, 19:53   #26
Gered
Użytkownik Forum
 
Gered's Avatar
 
Data dołączenia: 31 08 2005

Posty: 102
Imię: Allaris
Profesja: Elder Druid
Świat: Refugia
Poziom: 63
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kshaq Pokaż post
Jeżeli ktoś zna dobre miejsce na 40 sorca druta niech się wypowie w tym temacie.
tomby, dragi, mino, nargor etc...

btw. na forum zrobilo sie stanowczo za duzo tematow takich, jak ten, czyli "co ten cipsoft robi z tibia, zniszczyli mojego sorka!!!", albo "koncze z tibia, zepsuli mi mojego druta, co ja mam teraz zrobic!!!". Prawda jest taka: sorkowie i druidzi mieli za dobrze - to ich pogorszyli. Może nie byl to jakis super-hiper-genialny update, ale wg. mnie nadal jest OK (nie, nie jestem knightem ani palem - sam jestem driudem). A więc przestańcie marudzić, tym bardziej, że Cipsoft zapowiedzial, że następny update będzie poświęcony postaciom magicznym...
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez www.tibia.com
Oczywiście, wyrównywanie profesji nie jest jeszcze skończone. Jesteśmy tego świadomi, że potrzebne są dalsze zmiany, które zostaną wprowadzone w następnych aktualizacjach.
Gered jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2007, 20:01   #27
ripper
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Wiek: 33

Posty: 3,349
Stan: Na emeryturze
ripper ma numer GG 3603576
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piotrek Marycha Pokaż post
Taa, idzie 150 Msek expic na wrl, bierze do party 8 lvla, i po 2 h koles ma 30 lvl... mysl zanim cos powiesz
Takie problemy można rozwiązać.
ripper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2007, 21:25   #28
exeros
Zbanowany
 
exeros's Avatar
 
Data dołączenia: 20 03 2006
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 245
Domyślny

@up
Aby dostać expa z party należy-
Stać do 5 sqm od reszty członków party
(8 lvl na wrlck nie wejdzie, na powiedzmy dragz ma szanse oberwac z wave +gfb i tyle z plvla)
Gdy lvl jest na poziomie większym niż 30- dostaje się naprawdę marnego expa
Itp Itd. Bo sytuacji z Turf Battles bym w tibi nie chciał-spam plvl plx itp
Bierze się kogoś z lvlem 1, to po 10 min na mobach które ci nawet nie dają 1% lvla tamten dostaje po 3 lvle za mobka(jednak na mocniejszych mobach dostajemy +% za każdego członka party)
Max w party tam to 15 osób-2/1 osoba biją, reszta tylko uważa na swoje hp i tyle...

Ale to nie temat o turfie ...ups xD


Pzdro.

@Edit
A, pozatym exp z party nie szedł by na pół, taki ktoś z -30 lvli dostawał by powiedzmy z 5% expa...
A ktoś mieszczący się w tych 30lvlach dostawał by expa tak jak bijący(gdy sam też będzie bił) +bonusowy exp dla obu
aby ludzie chodzili w party na hunty (element rpg, którego w tibi i tak nie ma?
Cu, lecę grać w GW

Ostatnio edytowany przez exeros - 16-07-2007 o 21:30.
exeros jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2007, 23:35   #29
Linkater
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 08 2006

Posty: 86
Świat: Morgana
Domyślny

Wszystkie osoby które sie wypowiedziały, nie wypowiedziały , i wypowiadać sie będą muszą zrozumieć jakie sa specyfikacje klas.

- Sorcerer płaci za każdy hit, przez co powinien być o jakieś 50% większy. Ryzykowanie expi, ma mało hp etc. przez co na mocniejsze potworki (solo) expi baaardzo późno.
- Druid nie jest klasa ofensywna. Jego rola jest pomoc w expienie na huntach (exura sio/uhy/ihy) Praktycznie nie może sie nigdzie ruszyć bez blokera, ale expienie rodem starcza na wbicie 24 lva... Potem można expic bez tych wszystkich super wypasionych czaruff sorca z teamem... jakieś 2x szybciej np. na hydrach/d lair, podobnie jak sorc płaci za hity.
- Knight jest klasa która ma za zadanie osłaniać resztę grupy, i chronić cherlawych magów przed zgubnym działaniem obrażeń (czyt. zgonem). Wastuje masę uhów, ale koszty odbija sobie na darmowych atakach, które trzeba mozolnie skilowac (hm, po apdejcie zrobiłem sobie najta, i bez skilowania na 20lv mam skile 59/54...)
- Palladyn skiluje na monku około dwóch razy szybciej od knighta (blood hity ze spirów). Uderza na odległość, i dla równowagi ma mniejszy dmg (po upadte jakoś kłamliwie to brzmi...)Dobrze posluguje sie magia.

Jeśli już to wiecie to sory

Najbardziej wkur*iają mnie posty typu <nie podoba sie, nie graj / zrupp se nayta!>. Rozumiem, tyle lat byliście... niejako w cieniu magów. Ok, niech was ulepszą, ale nie naszym kosztem! Kupiłem Pacc miesiąc przed update, przyszedł update a tu ch*j! Dwa miesiące Paccu poszło sie jebać, bo nagle okazało się, że nie mogę przez tych 60min dziennie poexpić z rl'ami na gsach, czy dragach. Nie dość że wale im hity o połowę mniejsze, to jeszcze wspomniani koledzy nie mają czasu, nie sa na moim poziomie...

Wszelkie wypowiedzi autora, w każdej formie, są wyrazem jego własnych poglądów i nie podlegają cenzurze. Copyright, wszystkie prawa zastrzeżone.

@Edit
Hmm ciekawe co powiecie, moje biedne najciki, jak sie nagle okaże, iż ceny uhów podskoczyły...W sumie można zawastować nieco czasu i zrobić druida, ba, cała farmę... Ale zacznie brakować teamów na deserta -,^

Całuski!

Ostatnio edytowany przez Linkater - 16-07-2007 o 23:45. Powód: Litruffka
Linkater jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-07-2007, 00:06   #30
Vis
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 03 2005
Lokacja: Neverland
Wiek: 38

Posty: 50
Świat: Pythera
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Linkater Pokaż post
Hmm ciekawe co powiecie, moje biedne najciki, jak sie nagle okaże, iż ceny uhów podskoczyły...
Będziemy kupować uhy drożej?

@ Biedne magiki

To już exp Wam z potworków nie wypada? Albo na expowiska wchodzić nie możecie? Expicie wolniej, ok. Mniej opłacalnie, ok. I co z tego? Po co wyżalać się tutaj, i na tibii.com, skoro to i tak nie pomoże? Weźcie się w garść i grajcie jak przed up'em, profesje magiczne nadal mogą całkiem sporo
__________________
"We must always fear evil men. But there is another kind of evil that we must fear the most, and that is the indifference of good men."
Vis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-07-2007, 00:06   #31
juran_se_spychowa
Użytkownik Forum
 
juran_se_spychowa's Avatar
 
Data dołączenia: 04 04 2007
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 308
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Gildia: Sin
Świat: Selena
Poziom: 43
Skille: 71/50
Poziom mag.: 11
Cool

U lol...każdy gada, że sorc gdzie nie pójdzie ma źle i waste...a jak przed upem knightci siedzą na dwarfech/slimach i skilują a sorc w ten czas zrobi sobie 20 lvl póki knight dobije skille 70/70 -.-

Dragi...żeby expić knightem bez waste trzeba mieć lvl 80 i skille 85/85 (no może przesadzam )a sorc... 30 lvl 2 ds'y i HMM i wychodzi na 0

GS'y.., kto widział żeby jakiś knight przed upem huncił GS'y? A sorc to "vis..vis..vis..Ahhhh...vis...vis...vis...vis. .vis i GS pada

Hero ,to samo co z GS'em tylko że mort

Itp.

Ogólnie przed upem to sorc solował więcej potworków bez waste , ale na szczęście to sie zmieniło i sorcowie zostali zdegradowani do zera

\,,/(^.^)\,,/ Pozdro
__________________
Cytuj:
Prosze o zamieszczenie linkuw lub obrazuw przedstawiające gdzie mozna odkopac tego tomba.
Jeśli zly dzial lub jest juz taki temat przepraszam.
Nie lubię "matoluw"

09:38 Ciekiera [20]: chcesz miec dobre itemki na Selenie?? jak tak to napisz do gm na gg 1148937


15:49 Elite Bloodseeker [8]: Sprzedam zestaw mlodego lucznika lók+ 100 arrows~~~~~
juran_se_spychowa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-07-2007, 01:31   #32
janek@
Użytkownik Forum
 
janek@'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 03 2005

Posty: 1,033
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xambler Pokaż post
Zal.br // Jak 230 ms z 80 mlvl walil z wave po tyle samo co jakis 45 ms z 45 mlvl przed upem to wybacz ale jest różnica. Weź pod uwagę że power bolt=SD więc bp power boltów kosztuję 12k i masz 2000 strzałów, a za 12k kupisz 2bp SD i masz 40 strzałów.
Taaa ;p
Ale nie zauwazyles przypadkiem, ze przed ciosem z sd nic nie obroni? Ponadto pallek by moc strzelac z tych boltow musi trenowac przez kilka dni, w ktorych sorc zarobilby na lootach z 10k? Pomijajac missy, ktore sie zdarzaja podczas ataku boltami.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kshaq Pokaż post
Wiesz dlaczego ten update dotyczy także mnie? Nie zostały zmniejszone moje hity, ani nic - po prostu brak miejsc do expienia. Opisywałem tutaj nie tylko siebie. Poza tym dlaczego miałbym nie mieć innego chara?
omg A jak pall siedzial CALE zycie na dl'ach, dragach to bylo fair?

Nie zenujcie tak, ze nie walicie w morgarotha za 500 tylko za 250... Prawda jest, ze knightci i palowie rowniez dostali w pupe.
Teraz przy atakach magicznych liczy sie mlvl, a wiec palkowie i knightci beda uzaleznieni tylko, i wylacznie od swojego skilla. Nowe umiejetnosci sie nie przydadza poniewaz do ich uzycia potrzebna jest mana, na ktora palowie/knightci beda musieli troche poczekac badz zregenerowac ja mf'ami, za ktore zaplaca wiecej niz za runke.
Krotko mowiac nie oplaca sie im nawalac z tych umiejetnosci dlatego jest im nijak.

Wracajac do sprawy palka i hitu po 800.
Palek by osiagnac taki hit musial przejsc prawdziwa charowke zanim nie rzucil z tej gwiazdki. Zdobyc kompletny outfit assasina+ skill+missowanie.

Innymi slowym grajcie ta profka, ktora najlepiej sie wam gra nie zwazajac na opinie innych.
janek@ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-07-2007, 01:46   #33
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez janek@ Pokaż post
Nowe umiejetnosci sie nie przydadza poniewaz do ich uzycia potrzebna jest mana, na ktora palowie/knightci beda musieli troche poczekac badz zregenerowac ja mf'ami, za ktore zaplaca wiecej niz za runke.
Krotko mowiac nie oplaca sie im nawalac z tych umiejetnosci dlatego jest im nijak.
Sorka, ale jak widze atak obszarowy 3x3 pola za xxx many bijacy pod 400-500, to jestem na 100% pewien ze nie nalezy go od razu skreslac, bo na pewno w niektorych scenariuszach sie przyda. Przed updatem knighci expili czasem na behemotach z exori, koszty chyba wieksze a dmg znacznie slabszy ...

Cytuj:
Druid nie jest klasa ofensywna.
W grze w ktorej 100% mozliwego expa musisz zdobywac atakujac samemu ( bo innych mozliwosci wbijania leveli po prostu nie ma ) kazda klasa musi byc odpowiednio ofensywna.

Cytuj:
koszty odbija sobie na darmowych atakach
wielokrotnie bylo udowadniane, ze zarowno przed jak i po update te ataki sa darmowe wylacznie wirtualnie. Zreszta cala darmowosc tez nie jest wazna tak dlugo jak expimy tak zeby nam sie zwracalo.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-07-2007, 09:00   #34
=Pekin=
Użytkownik Forum
 
=Pekin='s Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2006
Lokacja: South Park

Posty: 410
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 70+
=Pekin= ma numer GG 7778722
Domyślny

Poprostu teraz sorce nie beda expic od 100 lvla wzwyz
NIedlatego ze nie moga tylko dlatego ze sa zniecheceni..
Zostana te sorki co sie wyexpily za czasow ich dominacji a tak to zero.
__________________
Dont call me fat ass, Im big bones !

Screw you guys, Im going home.

Suck my balls Kyle.

Jak tu nie lubic Cartmana :>

http://www.youtube.com/watch?v=1uVA7iEtPss
Cartman- Screw you guys, Im going home.
Stan- But cartman we try..
Cartman-no, no, no Screw you guys > Home

Byhahahahahhahaaha
=Pekin= jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-07-2007, 09:23   #35
wrogonastawiony
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 07 2006
Lokacja: miast0 FxP

Posty: 1,014
Stan: Na Emeryturze
Imię: Namsto
Domyślny

Imho trzeba zaznaczyc, ze wiekszosc osob skarzacych sie tu na update ma nie wiecej niz 50-60 lvl, czyli nawet nie odczuli zmiany...
__________________
~ Founder of the Ufs.pl ~
wrogonastawiony jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-07-2007, 10:12   #36
Kejmilo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 05 2007
Wiek: 32

Posty: 307
Stan: Niegrający
Domyślny

Ich boli sam fakt, że będą gorsi
__________________
Podpis? Nie mam pomysłu ;<
Kejmilo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-07-2007, 10:29   #37
Oridrix
Użytkownik Forum
 
Oridrix's Avatar
 
Data dołączenia: 19 05 2007
Lokacja: Warszawa

Posty: 106
Stan: Początkujący
Profesja: Druid
Świat: Menera
Domyślny

Wcześniej mówioono że paladyn (wymiera) a teraz: widze jakiegoś na kazdym rogu
Teraz jest afera bo paladyn i knight ulepszeni a sorc bez zmian
__________________
Nazwa:**********
Profesja: None(narazie)
Magic: 0
Skille:10/10
Best solo:
Best team:

Ostatnia aktualizacja:
Oridrix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-07-2007, 11:31   #38
Linkater
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 08 2006

Posty: 86
Świat: Morgana
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vis Pokaż post
Będziemy kupować uhy drożej? :)
Właśnie xD

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vis Pokaż post
To już exp Wam z potworków nie wypada? Albo na expowiska wchodzić nie możecie?
No właśnie nie możemy :)

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vis Pokaż post
Expicie wolniej, ok. Mniej opłacalnie, ok. I co z tego?
Właśnie to co wymieniłeś :)
Linkater jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-07-2007, 10:28   #39
Verscetti
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 09 2006

Posty: 20
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Refugia
Poziom: 103
Skille: xx/xx
Poziom mag.: 7
Verscetti ma numer GG 9466645
Domyślny

Ja gram sorcem i nie narzekam na update. W*****a mnie tylko to że jak knight był do dupy to nikt nic nie mówił, a teraz jak sorc jest TROCHĘ słabszy od kiny to wszyscy płaczą
Verscetti jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-07-2007, 13:39   #40
zoliax
Użytkownik Forum
 
zoliax's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2004
Lokacja: Białystok
Wiek: 32

Posty: 830
zoliax ma numer GG 6035236 Adres Jabbera do zoliax
Domyślny

Oj mówili, mówili... Np. swego czasu niejaki Goboru wszędzie wskazywał na to, iż magowie są znacznie silniejsi... Twierdząc nawet, że pojedynczy sorc mógłby wykonać sam PoI, jeśli mnie pamięc nie myli... A z pewnością wspominał o załatwieniu solo Orshabaala.

Potem tylko, jakiś czas po zapowiedziach balansacji to trochę ucichło.
__________________
A tak na marginesie.... umrzyj.
zoliax jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:05.


Powered by vBulletin 3