Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 09-05-2008, 12:43   #181
Iko419
Użytkownik Forum
 
Iko419's Avatar
 
Data dołączenia: 11 04 2008

Posty: 56
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Isara
Domyślny

Skoro knight wali z bliska, a paladyn dyst to czy druid albo sorc nie powinnien być takim jakby magiem bojowym, który walczy z bliska i wspomaga się całą gamą zaklęć ofensywnych.
__________________
Iko419 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 09-05-2008, 19:13   #182
matmaster2
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 05 2008

Posty: 44
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Celesta
Poziom: 86
Skille: 81/77
Poziom mag.: 6
Domyślny

Fist Warrior
skoro palek wykorzystuje distance knight axe/club/sword i wszyscy shielding to jedynym skilem (procz fisha) ktory jest "poszkodowany" jest fist skill wiec Fist Warrior walilby z wszelakiej masci rekawic
skile - rzecz oczywista - fist skill idzie kilka razy szybciej niz u innych profesji lecz axe/sword/cube skill idzie Fist Warriorwi tak jak druidowi czyli extremalnie wolno
magia - umie wiele czarow - cos w stylu sorca/druida ale umie mniej leczniczych (prawie wogole) ale za to kilka ofesnsywnych - co za tym idzie mlvl idzie w mialre szybko
shield skill - idzie tak jak knightowi

co lvl dostaje:
20 Capa
20 many
10 HP

edit:/ przepraszam za glupi blad ;]

Ostatnio edytowany przez matmaster2 - 09-05-2008 o 21:35.
matmaster2 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-05-2008, 19:41   #183
Zamne
Użytkownik Forum
 
Zamne's Avatar
 
Data dołączenia: 04 04 2006
Wpisy bloga: 7

Posty: 634
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Sorcerer
Świat: Isara
Poziom: 1
Skille: 10/10
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez matmaster2 Pokaż post
cube

weighted companion cube? (jak kto nie wie: to ta kostka z serduszkami z portalu)

na serio: dla takiego czegos musieliby sie meczyc z robieniem broni dla tego czegos, a jakie bronie dla niego da sie wymyslic oprocz kastetu? sam "goly" fist jest do dupy...

3dit:
gosc poprawil, juz nie ma "cube"
__________________
chcę tibicama

notka here
Ukryty tekst:
Cytuj:
gdzie najlepiej expić pallem na rooku?
Cytuj:
12:05 CM Andasstra on Askara [2]: no kurwa in here.. thats not nice-.-
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez TheDwarf
Cytuj:
daj, ja ci zrobie ludzika
..O
./|\
../\/
./
Ja przeczytalem zamiast ludzika, to "lodzika" i cale 60 sekund szukalem w tym obrazku czegos zboczonego HAHA
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mapa_Europy Pokaż post
Miał swoje 5 minet.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez OwntibiaForFree
Nie zdziwcie sie jak anty vir bedzie wam szalal wkoncu to keylogger
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Azris- Pokaż post
Mikolaj upil sie kakalem ;d

Ukryty tekst:

Ostatnio edytowany przez Zamne - 13-05-2008 o 20:25.
Zamne jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-05-2008, 00:25   #184
Vincento_Vampire
Użytkownik Forum
 
Vincento_Vampire's Avatar
 
Data dołączenia: 21 12 2007
Lokacja: pozdrawiam moich fanuf:cup:
Wpisy bloga: 5

Posty: 546
Stan: Niegrający
Profesja: Paladin
Świat: Iridia:cup:
Poziom: 007
Skille: durzeee
Domyślny

Wampir - łazi to to na rooku z halołinowym outfitem wampa wbije jakiś 6 level spamuje kogo popadnie i ma conajmniej 7k postów na liczniku

Wasz szczerze,
Shane

~
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Michoss Pokaż post
Nie żebym nie dostawał ataku drgawek na widok ortografii pana UP, ale wydaje mi się, że on dobrze gada.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Al'Bundy Pokaż post
Haha wincenty zmiazdzyl phoenixowi suty xD
I RULE THIS BOARD OBEY ME
Vincento_Vampire jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-05-2008, 00:57   #185
bartek10
Użytkownik Forum
 
bartek10's Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2007
Lokacja: Czeczenia.

Posty: 200
Stan: Początkujący
Profesja: Sorcerer
Świat: Menera RoX
Poziom: 45
Skille: 20/23
Poziom mag.: 44
Domyślny

Aha to jak po wprowadzeniu nowych profesji poczułby się taki knight który ma 200lvl albo inne profesje wtedy by był zamęt wszyscy by wszystkie prfoy chcieli mieć.Ale pomysły są super.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Damian93ns Pokaż post
Siemka wczoraj nabiłem 20 lev. na rooku i troche już mi się nie chciało grać ale poszłem sobie jeszcze na Mino Hell.Gdy tam wpadłem ujrzałem Apprentice Sheng na początku byłem zszokowany ale na szczęście miałem przy sobie BP potion fluidów. fluidów. I chwile to trwało ale powaliłem na ziemię Apprentice Sheng lot jaki z niego wyleciał to:wand that has energy i minotaur leather. Gram na świecie Nova.
bartek10 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-05-2008, 01:42   #186
druiT
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny PoFaNtAzIuJmY :D

Ninja-mana +10 co level, hp +10 co level. Magic level rośnie szybciej jak u Knight'a, lecz nie tak jak u Paladyna. (np. Pal-20 mlvl, Knight-7mlvl a Ninja-12mlvl +/-) Regeneracja HP jak u Paladyna, Regeneracja Many jak u Knighta.
SkilleShielding leprzy niż u Druid'a/Sorc'a lecz słabszy niż u Paladyna (np. Druid-28,Paladyn-75, Ninja-55)-co praktycznie uniemożliwia blokowanie silniejszych potworów.
Natomiast Club/Sword/Axe fighting rośnie jak distance u Paladyna. (np. Knight-85 club/sword/axe, Ninja-90 club/sword/axe).
BronieDla Ninja specjalne bronie typu: sztylety(sword), "kastety"/club, "ostrza na kościach przed łokcia"/axe (Możliwość używania jedynie przez Ninja. Sztylety itp. są zawsze dwa co uniemożliwia noszenie tarczy. Ze względu na dość wysokie skile najlepsze z tych broni miały by atak 46.)
MagiaMagia ograniczona do podstawowych czarów.
Potiony Specjalne potiony dla Ninja level 90+ (Dodające 600HP i 400Many) oraz level 170+ (dodające 900HP i 500many)
--------------------------------------------------------------------------------------
Po wprowadzeniu potionów Tibia straciła tzw. TANK'a
Więc może...:
Guardian-mana +15 co level, hp +5 co level. Magic level rośnie wolniej niż u Knight'a. (np. Knight-7mlvl a Guardian-5mlvl +/-) Regeneracja HP jak szybsza trzykrotnie niż u knighta, Regeneracja Many jak HP u Druida.
SkileShielding rośnie szybciej niż Distance u Paladyna (np.Knight shield-85, Guardian shield-100)
Club/Sword/Axe-rośnie troche wolniej niż u knighta, lecz nie tak wolno aby nie można było dobrze expić (np. Knight club/sword/axe-90, Guardian-80).
Bronie-Dostępne jak dla knighta (oprócz dwuręcznych).
MagiaMagic Level na tym samym poziom jak u Knighta, jednak większa ilość czarów umożliwiających przywołanie potwora (exeta res z obszarem jak
UE, oraz exeta res"np.Orshabaal-możliwość ściągania potworów na siebie na odległość i to wybranego potwora.)
Potiony Do 80 levela jak u Knighta. (Mana potiony-jedynie najsłabsze) Od 110+ levela potiony dodające 1500HP, od 190+ levela potiony dodające 2300HP. (W końcu Tank )
--------------------------------------------------------------------------------------

100% made by DruiT
  Odpowiedz z Cytatem
stary 10-05-2008, 01:52   #187
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Po pierwsze = nowych klas nie bedzie. Po drugie - 'po pierwsze' wystarczy za komentarz.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-05-2008, 02:03   #188
UNholy90's
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
Po pierwsze = nowych klas nie bedzie. Po drugie - 'po pierwsze' wystarczy za komentarz.
A ty co masz wtyki w CipSoft?

1.) Wprowadzili POTIONY -.-
2.) Można zchodzić pod wodę
3.) Można pływać
4.) Druid dostał "UE"
nie mam siły pisać więcej.........
........ale niby dlaczego nie w następnym upie, ale za dwa, trzy lata mieli by nie wprowadzić nowych klas?

@druiT
Guardian fajny ale 2.3k leczenie <fantazja?>
Ninja troche śmieszny bo po co mu nawet 50 shielda jak ma zajęta obie ręce ? :>

A tak ogólnie fajnie nawet.

3[L]0

3[L]0

Ostatnio edytowany przez UNholy90's - 10-05-2008 o 02:05.
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:09.


Powered by vBulletin 3