Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 24-11-2012, 20:03   #1
meta
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 01 2009

Posty: 4
Domyślny Gildia Butchers Rekrutuje. (Legend Of Edda)


Gildia Butchers ma przyjemność zaprosić wszystkich chętnych do wspólnej gry Legend of Edda. CBT 29 listopada o godzinie 20:00, prawdopodobnie 1-2 tygodnie później rozpocznie się open beta. Gra premierę miała dwa lata temu, kto grał ten wie, że produkcja sama w sobie stoi na dobrym poziomie. Były wtedy dwie duże aktywne polskie gildie po stronie Titan. Zabawa była przednia. Jak na razie to plany oraz zebranie składu, kilka osób mamy chętnych na cbt ale liczymy na więcej. Przewidywalna ilość nieograniczona ale, żeby zachować kulturę i porządek 30-50 osób wystarczy, zależy od zainteresowania tym tytułem. Należymy do społeczności Zakonu Fenixa, który aktualnie gra w wiele gier mmorpg/fps.


Wymagania:
-kultura osobista
-wiek nie ma, aż takiego znaczenia jak dojrzałość emocjonalna. Mile widziane starsze jak i zarówno młodsze osoby.
-aktywność

Strona główna: http://portal.fenixpolska.eu/
Komunikator głosowy: Teamspeak 3/ ts3.fenixpolska.eu/ pokój Butchers [Legend Of Edda]

Chętnych zapraszam na ts lub o kontakt na pw ewentualnie w tym kontakcie. Rekrutacja obecnie tak na "dziko", następnie zostanie założona sekcja na forum naszej strony i tam będzie odbywać się rekrutacja na zasadzie podań.

W razie pytań gg: 45398756
meta jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 12-01-2013, 08:30   #2
angleblue63
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Mam pytanie związane z Ulem na Hive. Może mi ktoś wytłumaczyć jak robić 2 i 3 etap?
Zabrałem się wczoraj za to z kumplem i zrobiliśmy po 50 tasków z nadzieją że będziemy mieli dostęp do 2 części ula, a tu dupa. Gdzieś wyczytaliśmy że to dopiero po ssie ale nie ma nadal. O co chidzi i co trzeba tam zrobić?
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:10.


Powered by vBulletin 3