Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 30-12-2012, 14:03   #1
Koima
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Heroes Of the Realm[OB]




Niechciało mi się osobiscie rozpisywać więc skopiowałem z desercika. Wiec dla nich tam
all right reserved etc.

Cytuj:
OGPlanet przy współpracy z Bluceansoft Corp. ujawnił dziś swoją nową grę strategiczną z elementami RPG Heroes of the Realm, która zostanie wydana niedługo w Północnej Ameryce. W grze będziemy mogli zbudować własne królestwo, podnieść armię bohaterów i odnowić dawną świetność Śródziemia. Poprzez zdobywanie kolejnych herosów gracze będą mogli poszerzać granice swojego państwa, dodawać nowe struktury, odblokowywać nowe umiejętności. Jednak wgrze Heroes of the Realm skupić się należy przede wszystkim na rozwoju bohaterów, optymalizacji ich statystyk i formacji wojsk jakimi będą dowodzić. Aby przechodzić dalej w głąb rozgrywki zmuszeni będziemy wykonywać różnego rodzaju zadania, a także innych wyzwań przed nami pojawi się bez liku. Zwycięstwo tutaj nie będzie oparte na bogactwie, ale na moralach naszych obywateli.
Brzmi kusząco? W sumie zapowiedź jest fajna, ale znając życie wykonanie będzie kijowe. Poniżej macie kilka głównych funkcji jakie otrzymamy wraz z nową gra:
Ponad 350 unikalnych herosów do użycia w walce i zbierania, ale więcej dodanych zostanie już wkrótce.

Budowanie i poszerzanie naszego królestwa.

Personalizacja formacji, zespołu herosów, ustawienia AI i wiele więcej, aby strategia odgrywała tutaj największą rolę.

Walki PvP rozgrywane na Arenie albo w Koloseum.

Specjalne karty do odblokowywania najsilniejszych bohaterów.

Całość gry dostępna jest poprzez przeglądarkę, nie trzeba pobierać wielkich klientów gry.
Pare screenow














Gra jest naprawde dobra, szczególnie polecam tym którzy nie maja czasu na calo dobowe siedzenie przed komputerem.
Polecam tez wybrac nacje z zywnoscia na start inaczej bedzie nam jej potem brakowalo.
Szukam tez aktywnych graczy, ktorzy zechcieli by wstapic do jedynej jak narazie polskiej gildi.
Rekrituacja od 10 lvl bo tylko od tego da sie wstąpic po wybudowaniu guild office.
Nick: Koima

Link do gry
http://hotr.ogplanet.com/en/main.og

Jak ktos chce to moze wpisac moj nick w referal, aczkolwiek nie wiem czy cokolwiek to daje
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:31.


Powered by vBulletin 3