Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 14-01-2009, 21:00   #1321
demoninator
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 01 2006

Posty: 402
Stan: Niegrający
Profesja: Brak (Rookgaard)
Domyślny

@up
Ostróda ;p a Ty?
demoninator jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 14-01-2009, 21:19   #1322
Moroxs
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 06 2006
Lokacja: Gdynia

Posty: 13
Imię: Moroxs
Profesja: Paladin
Gildia: brak
Świat: Guardia
Poziom: 62
Skille: 82
Poziom mag.: 18
Domyślny

a wiec juz wiem co musze zrobic dzieki wielkie czyli chodzi o slaby sygnal przez 3,5 roku mialem ok i teraz przez ostatnie 0.5 roku mam takie straszne lagi frezzy kicki i wszystko ze nie moge nawet przejsc 5 kratek -.- , postaram sie to zalatwic ale watpie jak to wyjdzie, oby pozytwynie tylko nie mam co z nimi zrywac bo moge tylko od nich neta brac wiec musze blef puscic ;P
Moroxs jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-01-2009, 21:20   #1323
RineQ
Użytkownik Forum
 
RineQ's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2006

Posty: 29
Domyślny

Olsztyn..................................
RineQ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-01-2009, 21:52   #1324
gryfik
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

witam

mimo ze nie gram w Tibie tylko w wowa to mam ten sam problem ;]
BtW Gdynia wita ;]
U nas w gilldi( na nieszczescie wiekszosc osób związana z multimedia) problem sie zaczal jakies pół roku temu , latency w jednej chwili z niczego podskakiwalo do rekordowych wyników ;] zamieszane to było mniej wiecej koło 20 osób , nasz kochana multimedia oczywiscie cała wine zrzucala na konkretne osoby nie widzac winy po swojej stronie ,to prosze nie bronic multimedi bo to co oni za przeproszeniem odpier... to żal sciska ....
na szczescie kazdy powoli zmienia abonamenta ( ja juz tylko miesiac sie jeszcze z multimedia pomecze ;]) wiec radze jezeli macie taka mozliwosc zróbcie to dziwne to ze zawsze multimedia dobrze chodzila do jakiegos sierpnia 2008 ,potem rozpoczely sie lagi i zaczely wystepwowac u coraz wiekszej liczbie osob, dzwonilismy wysylalismy meile itd ale problem jeszcze sie nie rozwiał a czas mija , oczywisice teraz to pisze gdyz na wowie mam masakryczne lagi chociaz przyznam ze ostatni tydzien był wyjatkowo spokojny

ja akutat gram na priv serwie a moj brat na oficjalnym i jest jeden problem ja mam masakryczne lagi na privie a moj brat nigdy ich nie mial na officialu, niewiem czemu , to akurat jest nasz wielka tajemnica kochanej multimedi
pozdrowieni z Gdynii i zycze zmiany operatora ;]

Ostatnio edytowany przez gryfik - 14-01-2009 o 21:58.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 14-01-2009, 22:56   #1325
Mario-1987
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 12 2008
Lokacja: Gorzów Wlkp

Posty: 44
Stan: Na Emeryturze
Imię: x
Profesja: Paladin
Świat: nerana
Poziom: x
Skille: xx / xx
Poziom mag.: xx
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez demoninator Pokaż post
@Mario coś tam
Sorbet przynajmniej stara nam się pomóc, z łagodzić nasze frustracje bo wyzywanie ciągle pracowników nic wam nie da.

Ktoś wcześniej pisał że Sorbet wkurza ludzi. Jakoś tylko jedna, dwie osoby tak powiedziały więc nie wiem czy wkurza wszystkich, ale za to z wszystkich tu obecnych pisze coś sensownego.

A co do tego czy ktoś ma lagi w tibi czy w czymś innym to to też są lagi przecież nie? Ma problem z internet z MM to czemu ma się tu nie wypowiadać? Może gra w ultime? Może w WoWa? Ale ma taki sam problem jak my to czemu ma osobno radzić jak może i nam coś poradzi?

@up
W moim mieście z tą awarią mieli się uporać już i w poniedziałek miało być wszystko ok jednak tak nie jest...


Orientuje się ktoś czy trzeba mieć też telefon czy wystarczy samo to że zostanie założone gniazdko i neostrada będzie działać?
Demo cos tam cos tam...

jesli widac ze wszyscy pisza ze maja taki sam problem z lagami, ze nie da sie nic zrobic i widac ewidentnie ze t wina multimedi a ktos mi pisze ze najpierw sprawdzmy nasze kmputery itp ze pewnie t cos u nas to jak tu sie nie odzywac? nie sadze zeby to bylo sensowne gadanie, wiekszosc wypowiada sie pod wplywem emocji i tyle, zreszta nie bede tez juz sie wypowiadal tutaj (chyba ze bede mial cos sensownego do powiedzenia) cs mialem jeszcze napisac ale zapomnialem, bye
Mario-1987 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-01-2009, 14:09   #1326
demoninator
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 01 2006

Posty: 402
Stan: Niegrający
Profesja: Brak (Rookgaard)
Domyślny

@up
:*
I do tego że sami mamy sprawdzić czy coś mamy z kompami to nie jest bez sensu gdyż kolega pare bloków dalej zrobił formata i mu wszystko działa idealnie (też ma MM) więc jednak zaczęcie od siebie jest dobrym wyborem.


@Gryfik
To masz fajnie, tylko miech, ja jeszcze mam z rok bo niedawno umowa została przedłużona gdyż wszystko było ok i myślałem że już tak pozostanie...to był jednak błąd. Czas się rozejrzeć za nowym providerem. A lagi jak były tak są nic się nie uspokaja chociaż podobno coś miało być już zrobione. Nawet o 6 rano są lagi ;/.
demoninator jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-01-2009, 14:42   #1327
Mario-1987
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 12 2008
Lokacja: Gorzów Wlkp

Posty: 44
Stan: Na Emeryturze
Imię: x
Profesja: Paladin
Świat: nerana
Poziom: x
Skille: xx / xx
Poziom mag.: xx
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez demoninator Pokaż post
@up
:*
I do tego że sami mamy sprawdzić czy coś mamy z kompami to nie jest bez sensu gdyż kolega pare bloków dalej zrobił formata i mu wszystko działa idealnie (też ma MM) więc jednak zaczęcie od siebie jest dobrym wyborem.


@Gryfik
To masz fajnie, tylko miech, ja jeszcze mam z rok bo niedawno umowa została przedłużona gdyż wszystko było ok i myślałem że już tak pozostanie...to był jednak błąd. Czas się rozejrzeć za nowym providerem. A lagi jak były tak są nic się nie uspokaja chociaż podobno coś miało być już zrobione. Nawet o 6 rano są lagi ;/.

brawo dla twojego kolegi! moge go usciskac? ja nie mam takich kolegow "mondrych" u mnie wszystkim nie dziala, tylko pozazdroscic

Ostatnio edytowany przez Mario-1987 - 15-01-2009 o 16:38.
Mario-1987 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-01-2009, 15:11   #1328
Litin_Kaire
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 08 2007

Posty: 321
Profesja: Elite Knight
Gildia: Silent Force
Świat: Candia
Poziom: 300
Poziom mag.: 10
Domyślny

OMG! Co wy pierdolicie o formatach.. Gdyby problem byl po twojej stronie, lagi bys mial NON-STOP ! Nawet na 5 minut by Ci nie odpuscilo.. Wiec prosze, zastanow sie nim cos napiszesz bo to naprawde jest bez sensu -.-
Czekam niby na odpowiedz od tego administratora, dzwoniac do multimedii codziennie, a oni sobie chuj z tego robia.. Lagi jak byly tak i sa, chociaz sa momenty w ktorych idzie normalnie pograc..

Dla innych ktorzy placza, zeby odpuscic tibie.. Nie tylko w tibii mam lagi, wiec jak mamy nie robic nagonki na multimedie skoro naprawde maja cos zjebane..
Litin_Kaire jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-01-2009, 15:26   #1329
pentagram
Zbanowany
 
pentagram's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2005
Wiek: 31
Wpisy bloga: 1

Posty: 75
Domyślny

@up
Litin wyluzuj.
Na taką głupote nie ma rady.

@top

Ja jestem 2 tyg. bez lagów i się z tego cieszę. Już zapomniałem jak to jest sobie pograć i się nie denerwować : )
pentagram jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-01-2009, 16:37   #1330
Mario-1987
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 12 2008
Lokacja: Gorzów Wlkp

Posty: 44
Stan: Na Emeryturze
Imię: x
Profesja: Paladin
Świat: nerana
Poziom: x
Skille: xx / xx
Poziom mag.: xx
Domyślny

ja juz zrezygnowalem z multimedii, teraz tylk suzkam co by tu innego wymyslec, netie chyba mozna sobie podlaczyc jak sie ma w telekomunikacji telefon... ;< jest cos dobrego w gorzowie??

najlepsze jak dzisiaj gdzies na necie przeczytalem jaki tam sie gnoj zaczal robic w tej multimedii, teraz juz wiem ze to grono nieprofesjnalnych "fachowcow", odlaczali kablowke, internet bo ponoc ktos nie placil za ich uslugi a oni nawet nie wysylali faktur do zaplaty... zainteresowanym polecam poszukac na necie informacji z gorzowa o multimedii, pozdro dla nich
Mario-1987 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-01-2009, 07:25   #1331
Endderx Druid
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 05 2004
Lokacja: Gdynia

Posty: 47
Stan: Na Emeryturze
Imię: Gondimil
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 74
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pentagram Pokaż post
@up

I co napiszę ? "Nie podoba mi się post użytkownika CytrynowySorbet".

: P

Zresztą jak widzę Ci któży na Ciebie wieżdżają siędzą w tym temacie od tygodnia i widać nie czytali całego topa.
A ja siedze od prawie początku ... i co z tego skoro niczego pożytecznego się nie dowiedziałem ?
__________________
Old Shea :-)
Endderx Druid jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-01-2009, 10:41   #1332
Litin_Kaire
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 08 2007

Posty: 321
Profesja: Elite Knight
Gildia: Silent Force
Świat: Candia
Poziom: 300
Poziom mag.: 10
Domyślny

@up
Ty a moze my jeszcze za Ciebie mamy dzwonic do nich? SKORO MASZ PROBLEM I NIC Z NIM NIE ROBISZ TO JAK CI MOGA NAPRAWIC NETA? Siedzac tylko na forum i czekajac az ktos cie wyreczy i powie co zrobic zeby nie miec lagow gowno zrobisz.
Litin_Kaire jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-01-2009, 11:08   #1333
pyzio2
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 05 2004

Posty: 106
Stan: Aktywny Gracz
Imię: :)
Profesja: Elite Knight
Świat: Morgana
Poziom: xxx
Skille: xx
Poziom mag.: x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Litin_Kaire Pokaż post
@up
Ty a moze my jeszcze za Ciebie mamy dzwonic do nich? SKORO MASZ PROBLEM I NIC Z NIM NIE ROBISZ TO JAK CI MOGA NAPRAWIC NETA? Siedzac tylko na forum i czekajac az ktos cie wyreczy i powie co zrobic zeby nie miec lagow gowno zrobisz.
@Litin wiekoszosc stad tak robi i oczekuje cudow

@Endderx Druid widocznie zle czytasz bo pisalem jak udowodnic im wysokie pingi i straty pakietow to wystarczy aby wysłac im tracerta ktory jest dowodem na ich nieudolnosc

@topic

co do formatow etc etc. tez mysalem ze to moj komp tylko po formacie nic sie nie zmienilo co lepsze na lapie na sieci bezprzewodowej chodzi to o niebo lepiej niz MM

po drugie dzialania mm zmierzaja do tego 1 tydzien ja mam dobrze drugi tydzien litin i tak w kolko. Ludzie z gorzowa pracujacy w mm mowia ze jest przeciazenie na serwerach i cos w tym musi byc skoro 3 dni po telefonie mam dobry net potem znowu lipa i kolejny telefon i tak w kolko. Prosty stad wniosek przelaczanie uzytkownikow ciagle trwa a dlaczego tak sie dzieje ?? przeciazenia na laczach, slaby sprzet.

Dla porownania podam wam przyklad jak Telekomunikacja traktuje swoich klientow gdy wystapil podobny problem. informowali ich ze jest problem i zostanie rozwiazany jak najszybciej trwalo to 3 tyg. ale bylo wiadomo ze jest cos nie tak. MM nie potrafi sie do tego przyznac.
tyle do tematu

Ostatnio edytowany przez pyzio2 - 16-01-2009 o 11:10.
pyzio2 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-01-2009, 11:30   #1334
Mario-1987
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 12 2008
Lokacja: Gorzów Wlkp

Posty: 44
Stan: Na Emeryturze
Imię: x
Profesja: Paladin
Świat: nerana
Poziom: x
Skille: xx / xx
Poziom mag.: xx
Domyślny

bede chyba zakladal GTP, nie wiem czy dbry wybor ale wydaje mi sie ze lacze bedzie o wiele stabilniejsze
Mario-1987 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-01-2009, 14:03   #1335
RineQ
Użytkownik Forum
 
RineQ's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2006

Posty: 29
Domyślny

ja mam nadzieje , ze dzis skonczal sie moje klpoty bo przychodzi dzis pan od mm i mam dostac nowy modem
RineQ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-01-2009, 14:47   #1336
MordercaCienia
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 08 2007
Wiek: 34

Posty: 123
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: -
Świat: Askara
Poziom: 104
Skille: 89/60
Poziom mag.: 19
Domyślny

ja tez dzis

chociaz pewnie ci nie dadza, do mnie mieli przyjsc w piatek, nie bylo, przepraszali ze nie przyszli. mieli byc w nastepna srode, nie przyszli i dowiedzialem sie, ze moj modem jest dobry i nowego nie dostane
__________________
Every man dies
not every man
really lives...
MordercaCienia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-01-2009, 14:51   #1337
Endderx Druid
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 05 2004
Lokacja: Gdynia

Posty: 47
Stan: Na Emeryturze
Imię: Gondimil
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 74
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Litin_Kaire Pokaż post
@up
Ty a moze my jeszcze za Ciebie mamy dzwonic do nich? SKORO MASZ PROBLEM I NIC Z NIM NIE ROBISZ TO JAK CI MOGA NAPRAWIC NETA? Siedzac tylko na forum i czekajac az ktos cie wyreczy i powie co zrobic zeby nie miec lagow gowno zrobisz.

No pewnie chcesz to dzwoń
Sorry bardzo ale ...
DZOWLNIŁEM ZASTOSOWAŁEM SIĘ DO WASZYCH RAD I CO TO DAŁO ? GÓWNO ZA PRZEPROSZENIEM
PS. darowałem sobie tibie ponieważ jestem już na to za stary by się użerać z gówniarzami w grze.

Ja już nie chce by mi naprawili neta ponieważ tak jak z niego korzystam nie widze aktualnie żadnych wad


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pyzio2 Pokaż post
@Litin wiekoszosc stad tak robi i oczekuje cudow

@Endderx Druid widocznie zle czytasz bo pisalem jak udowodnic im wysokie pingi i straty pakietow to wystarczy aby wysłac im tracerta ktory jest dowodem na ich nieudolnosc

@topic

co do formatow etc etc. tez mysalem ze to moj komp tylko po formacie nic sie nie zmienilo co lepsze na lapie na sieci bezprzewodowej chodzi to o niebo lepiej niz MM

po drugie dzialania mm zmierzaja do tego 1 tydzien ja mam dobrze drugi tydzien litin i tak w kolko. Ludzie z gorzowa pracujacy w mm mowia ze jest przeciazenie na serwerach i cos w tym musi byc skoro 3 dni po telefonie mam dobry net potem znowu lipa i kolejny telefon i tak w kolko. Prosty stad wniosek przelaczanie uzytkownikow ciagle trwa a dlaczego tak sie dzieje ?? przeciazenia na laczach, slaby sprzet.

Dla porownania podam wam przyklad jak Telekomunikacja traktuje swoich klientow gdy wystapil podobny problem. informowali ich ze jest problem i zostanie rozwiazany jak najszybciej trwalo to 3 tyg. ale bylo wiadomo ze jest cos nie tak. MM nie potrafi sie do tego przyznac.
tyle do tematu
Dokładnie, pan X ma lagi przez tydzień, a nastepnego tygodnia ma pan Y, szkoda że w moim przypadku lagi mam prawie 24/7.
Choć nie wiem jak wygląda teraz sytuacja.
__________________
Old Shea :-)
Endderx Druid jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-01-2009, 15:08   #1338
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Miałem się nie wypowiadać ale...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Endderx Druid Pokaż post
No pewnie chcesz to dzwoń
Sorry bardzo ale ...
DZOWLNIŁEM ZASTOSOWAŁEM SIĘ DO WASZYCH RAD I CO TO DAŁO ? GÓWNO ZA PRZEPROSZENIEM
Mam rozumieć, że radą można nazwać tylko radę która przyniesie pozytywny skutek? Człowiek to nie bóg, nie potrafi poprawnie odpowiedzieć na każde pytanie, a ty mi tutaj wyskakujesz "sprawdziło się, ok; nie sprawdziło: wypi***alaj".

To GL w życiu, widać kilka osób z tego tematu naprawdę nie wie co to jest prawdziwy świat, nie tak idealny jak wy sobie wyobrażacie. Powiem tylko tyle: nie padnijcie na zawał jak dorośniecie.

Ostatnio edytowany przez CytrynowySorbet - 16-01-2009 o 15:09.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-01-2009, 15:29   #1339
Litin_Kaire
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 08 2007

Posty: 321
Profesja: Elite Knight
Gildia: Silent Force
Świat: Candia
Poziom: 300
Poziom mag.: 10
Domyślny

Dziś mi powiedziano, że przyślą do mnie technika w piątek za tydzień. Wspomniałem im również o * * * występujących w tracertach, a dokładniej chodzi o taki przypadek jak:

Trasa śledzenia do wp.pl [212.77.100.101]
przewyższa maksymalną liczbę przeskoków 30

1 5 ms 6 ms 6 ms 10.34.0.1
2 * * * Upłynął limit czasu żądania.
3 * * * Upłynął limit czasu żądania.
4 11 ms 12 ms 11 ms szelsat-task-gw.task.gda.pl [153.19.102.233]
5 143 ms 215 ms 215 ms 153.19.102.6
6 12 ms 11 ms 10 ms do-r2.rtrd1.adm.wp-sa.pl [212.77.96.98]
7 11 ms 11 ms 12 ms www.wp.pl [212.77.100.101]

Gdzie widać, że na 2 i 3 hopie (należącym do mm), tracimy połączenie.
Powiedziano mi, że możliwe że jest to powód lagów, ponieważ dużo gier online jest czułe na tracenie sygnału.

Tyle na dziś. Bibi
Litin_Kaire jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-01-2009, 15:33   #1340
Endderx Druid
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 05 2004
Lokacja: Gdynia

Posty: 47
Stan: Na Emeryturze
Imię: Gondimil
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 74
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Miałem się nie wypowiadać ale...



Mam rozumieć, że radą można nazwać tylko radę która przyniesie pozytywny skutek? Człowiek to nie bóg, nie potrafi poprawnie odpowiedzieć na każde pytanie, a ty mi tutaj wyskakujesz "sprawdziło się, ok; nie sprawdziło: wypi***alaj".

To GL w życiu, widać kilka osób z tego tematu naprawdę nie wie co to jest prawdziwy świat, nie tak idealny jak wy sobie wyobrażacie. Powiem tylko tyle: nie padnijcie na zawał jak dorośniecie.

Nie pojmuje twojego rozumowania ...
gdzie jest napisane że macie wy*******ać bo nie działa ?
Twierdziłem że wasze rady gówno dały. Napisałem to waszym językiem gdyż połowa z was nie zrozumiała by słowa "nie pomogły"

Ty człowieku nie wiesz jeszcze co to jest prawdziwe życie ... ale nie po to wszedłem tu, więc ten temat przemilczę.
To tyle na ten temat chyba.
__________________
Old Shea :-)
Endderx Druid jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:21.


Powered by vBulletin 3