Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 16-01-2009, 15:42   #1341
RineQ
Użytkownik Forum
 
RineQ's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2006

Posty: 29
Domyślny

Przyszedł do mnie pan i powiedział , że wszyscy na gry narzekają tylko .
Jak mam problem to mam napisać do administratora gry hahaha
RineQ jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 16-01-2009, 17:30   #1342
MordercaCienia
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 08 2007
Wiek: 34

Posty: 123
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: -
Świat: Askara
Poziom: 104
Skille: 89/60
Poziom mag.: 19
Domyślny

od 13 do 16:30 nie mialem lagow.

przyszedl pan technik ktory mial przyniesc nowy modem i przez 30 min cos tam robil

niestety nie mogl go podlaczyc bo modem nie byl nowy, bo takich nie maja, tylko pochodzil od kogos kto go oddal i "był niewyczyszczony"

cos tam poustawial i zapewnil, ze na 100% nie bedzie lagow teraz

zaraz po tym jak wyszedl zalogowalem sie i sa lagi

w poniedzialek ma przyniesc kolejny modem.
__________________
Every man dies
not every man
really lives...
MordercaCienia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-01-2009, 17:30   #1343
demoninator
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 01 2006

Posty: 402
Stan: Niegrający
Profesja: Brak (Rookgaard)
Domyślny

@up
Trzeba było mu powiedzieć że dziwne jest to że w KAŻDEJ grze tak jest ;p

Znajomy z innego miasta (z pare km odległej Iławy) powiedział mi, że MM wymienia łącza na światłowody i to przez to tak jest i ma to trwać kilka tygodni.


@down
Może są tak nieudolni że od kilku miesięcy to robią xd

Ostatnio edytowany przez demoninator - 16-01-2009 o 17:52.
demoninator jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-01-2009, 17:32   #1344
MordercaCienia
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 08 2007
Wiek: 34

Posty: 123
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: -
Świat: Askara
Poziom: 104
Skille: 89/60
Poziom mag.: 19
Domyślny

kilka tygodni? ja tak mam od 4 miesiecy...
__________________
Every man dies
not every man
really lives...
MordercaCienia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-01-2009, 17:56   #1345
Mario-1987
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 12 2008
Lokacja: Gorzów Wlkp

Posty: 44
Stan: Na Emeryturze
Imię: x
Profesja: Paladin
Świat: nerana
Poziom: x
Skille: xx / xx
Poziom mag.: xx
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Miałem się nie wypowiadać ale...



Mam rozumieć, że radą można nazwać tylko radę która przyniesie pozytywny skutek? Człowiek to nie bóg, nie potrafi poprawnie odpowiedzieć na każde pytanie, a ty mi tutaj wyskakujesz "sprawdziło się, ok; nie sprawdziło: wypi***alaj".

To GL w życiu, widać kilka osób z tego tematu naprawdę nie wie co to jest prawdziwy świat, nie tak idealny jak wy sobie wyobrażacie. Powiem tylko tyle: nie padnijcie na zawał jak dorośniecie.
Czlowieku podaj mi definicje prawdziwego zycia lub tez opisz swje bo pewnie uwazasz ze jest ono wzrem do nasladowania. Widac ze przeszkadza tobie jak ktos gra sobie w gierki... pewnie jakby to bylo na temat ogladania telewizji to tez bys mogl to samo napisac. Prawda jest ze krowa ktora duzo ryczy malo mleka daje. Jesli wiesz tak naprawde co mam na mysli. Czasami mam wrazenie ze chodzisz po forach i piszesz jakies bzdury bo takie masz hobby... na samosia , onet czat i inne wlazisz przed wejsciem na poczte i wypisujesz jakies brednie jak tutaj. Ktos chce sie wyzyc na forum t niech sie wyzyje... tyle ze najgorszy jest taki pajac jak ty co wejdzie i zacznie pisac jaki to z ciebie no lifer...
Mario-1987 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-01-2009, 18:25   #1346
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Endderx Druid Pokaż post
Nie pojmuje twojego rozumowania ...
gdzie jest napisane że macie wy*******ać bo nie działa ?
Twierdziłem że wasze rady gówno dały. Napisałem to waszym językiem gdyż połowa z was nie zrozumiała by słowa "nie pomogły"

Ty człowieku nie wiesz jeszcze co to jest prawdziwe życie ... ale nie po to wszedłem tu, więc ten temat przemilczę.
To tyle na ten temat chyba.
"Twierdziłem że wasze rady gówno dały", o to mi chodzi. Jak nie pomogły, to od razu źle. Ktoś ci próbuje pomóc, a ty, jeśli ta rada ci nie pomoże, od razu mówisz że gówno dają. Jak pani na stoisku ubraniowym mówi, że dobrze wyglądasz w tej bluzce, a tobie się ona nie podoba (bluzka) to też ją tak traktujesz? Ja nie pisałem tego wszystkiego z myślą "to na pewno pomoże", tylko "jeśli pomoże to dobrze, jeśli nie to trzeba wykombinować coś innego".
Poza tym, nigdzie nie zwróciłem się bezpośrednio do ciebie, jeśli chodzi o życie (a raczej świat, nie myl pojęć), a ty (jak zwykle) na mnie wjeżdżasz. Poza tym miałem co innego na myśli, między innymi to, że za dużo wymagacie od ludzi (dawaj mi tu dobra radę, ta jest do dupy, ci ludzie to frajerzy). Kiedyś też znajdziesz się w sytuacji, w której nie będziesz wiedział co zrobić, a ludzie będą cię tylko obrażać, zobaczymy co wtedy zrobisz (nie zarzucam ci, że na pewno ci się nie uda).

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mario-1987 Pokaż post
Czlowieku podaj mi definicje prawdziwego zycia lub tez opisz swje bo pewnie uwazasz ze jest ono wzrem do nasladowania. Widac ze przeszkadza tobie jak ktos gra sobie w gierki... pewnie jakby to bylo na temat ogladania telewizji to tez bys mogl to samo napisac. Prawda jest ze krowa ktora duzo ryczy malo mleka daje. Jesli wiesz tak naprawde co mam na mysli. Czasami mam wrazenie ze chodzisz po forach i piszesz jakies bzdury bo takie masz hobby... na samosia , onet czat i inne wlazisz przed wejsciem na poczte i wypisujesz jakies brednie jak tutaj. Ktos chce sie wyzyc na forum t niech sie wyzyje... tyle ze najgorszy jest taki pajac jak ty co wejdzie i zacznie pisac jaki to z ciebie no lifer...
Znów życie... Ja powiedziałem świat, ale ok niech wam będzie... Nie ma konkretnej definicji życia, ile ludzi, tyle teorii. Chodzi tu bardziej o jego cechy. Że nie jest idealny, nie zawsze wszystko jest po naszej myśli, nie zawsze mamy rację itp. Nie będę opisywał swojego życia, to jest forum publiczne, poza tym nie wymagaj ode mnie czegoś czego sam nie zrobiłeś. Znów wymyślasz jakieś dziwne fakty o mnie, że uważam swoje życie za wzór do naśladowania... Nigdzie tego nie napisałem, więc nie wiem o co ci chodzi. Co do krowy - naprawdę nie mam pojęcia o co chodzi, byłbym wdzięczny gdybyś mi wytłumaczył. Jedyne forum jakie odwiedzam to tibia.pl, nie wiem co to samosia (?!) a onet chat... Nie szukam virtual dziewczyny ani miłego pana który chętnie się ze mną "spotka". Ja się na forum nie wyżywam, są o wiele lepsze metody Znów pajac - najlepiej jest jeździć po innych, a nie poddawać się samokrytyce. Ale wyzywaj mnie dalej, mi to satysfakcję daje, bo mi nie puszczają nerwy, a tobie najwidoczniej tak. I nigdzie nie napisałem, że jesteś no-lifer.

A to, że ktoś gra w gierki, czemu ma mi przeszkadzać? Sam gram, a sam fakt, że się tu wypowiadam, jest spowodowany tym, że wiele osób ma problemy z MOIM dostawcą internetowym, i że może nadejść i moja kolej.

3,2,1... START! KONTRA MODE ON!
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-01-2009, 18:34   #1347
Zego
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 07 2007
Lokacja: Gdynia

Posty: 155
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Antica
Domyślny

##MordercaCienia##
Napisz czy jak da ci nowy modem to czy nie bedzie lagow.



Chodzi ktos do Czwórki w Gdyni?

Ostatnio edytowany przez Zego - 16-01-2009 o 18:35.
Zego jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-01-2009, 18:47   #1348
Szyszkati
Użytkownik Forum
 
Szyszkati's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2007
Lokacja: Gdynia
Wiek: 32

Posty: 179
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Exusu
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Last Hope
Świat: Menera
Poziom: 168
Skille: 105/78
Poziom mag.: 24
Domyślny

0 poprawy jak laguje tak laguje dalej.

Zego@

Ja chodzę do TT
Szyszkati jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-01-2009, 19:14   #1349
Zego
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 07 2007
Lokacja: Gdynia

Posty: 155
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Antica
Domyślny

Do 4 obok kolorowych?
W jakiek klasie jestes?
Zego jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-01-2009, 21:02   #1350
pentagram
Zbanowany
 
pentagram's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2005
Wiek: 31
Wpisy bloga: 1

Posty: 75
Domyślny

E tam.

Już mam to w dupie. Wcale nie są tak często te lagi. Troche pobędą nie da się pograć, ale po godzince, góra dwóch już śmiga normalnie. Oczywiście bd dalej dzwonił do nich, bo przecież płace za szybki i dobrze działający internet. To tak samo jakbym im płacił połowe należnej opłaty za neta. Chyba tak zrobię.
pentagram jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2009, 08:07   #1351
Enrynib
Użytkownik forum
 
Enrynib's Avatar
 
Data dołączenia: 10 01 2009
Lokacja: Localhost

Posty: 4
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Menera
Poziom: 22
Skille: 70+/50+
Poziom mag.: 8
Domyślny

Nadal Te same problemy widzę ? ... Mi lagi przeszły po 3 tyg jakoś.... I na razie odpukać jest ok
Enrynib jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2009, 08:36   #1352
Furiat
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 01 2009

Posty: 30
Domyślny

znowu lagi w multimedi nie mialem przez 5 dni ;o
Furiat jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2009, 10:36   #1353
Mario-1987
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 12 2008
Lokacja: Gorzów Wlkp

Posty: 44
Stan: Na Emeryturze
Imię: x
Profesja: Paladin
Świat: nerana
Poziom: x
Skille: xx / xx
Poziom mag.: xx
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
"Twierdziłem że wasze rady gówno dały", o to mi chodzi. Jak nie pomogły, to od razu źle. Ktoś ci próbuje pomóc, a ty, jeśli ta rada ci nie pomoże, od razu mówisz że gówno dają. Jak pani na stoisku ubraniowym mówi, że dobrze wyglądasz w tej bluzce, a tobie się ona nie podoba (bluzka) to też ją tak traktujesz? Ja nie pisałem tego wszystkiego z myślą "to na pewno pomoże", tylko "jeśli pomoże to dobrze, jeśli nie to trzeba wykombinować coś innego".
Poza tym, nigdzie nie zwróciłem się bezpośrednio do ciebie, jeśli chodzi o życie (a raczej świat, nie myl pojęć), a ty (jak zwykle) na mnie wjeżdżasz. Poza tym miałem co innego na myśli, między innymi to, że za dużo wymagacie od ludzi (dawaj mi tu dobra radę, ta jest do dupy, ci ludzie to frajerzy). Kiedyś też znajdziesz się w sytuacji, w której nie będziesz wiedział co zrobić, a ludzie będą cię tylko obrażać, zobaczymy co wtedy zrobisz (nie zarzucam ci, że na pewno ci się nie uda).



Znów życie... Ja powiedziałem świat, ale ok niech wam będzie... Nie ma konkretnej definicji życia, ile ludzi, tyle teorii. Chodzi tu bardziej o jego cechy. Że nie jest idealny, nie zawsze wszystko jest po naszej myśli, nie zawsze mamy rację itp. Nie będę opisywał swojego życia, to jest forum publiczne, poza tym nie wymagaj ode mnie czegoś czego sam nie zrobiłeś. Znów wymyślasz jakieś dziwne fakty o mnie, że uważam swoje życie za wzór do naśladowania... Nigdzie tego nie napisałem, więc nie wiem o co ci chodzi. Co do krowy - naprawdę nie mam pojęcia o co chodzi, byłbym wdzięczny gdybyś mi wytłumaczył. Jedyne forum jakie odwiedzam to tibia.pl, nie wiem co to samosia (?!) a onet chat... Nie szukam virtual dziewczyny ani miłego pana który chętnie się ze mną "spotka". Ja się na forum nie wyżywam, są o wiele lepsze metody Znów pajac - najlepiej jest jeździć po innych, a nie poddawać się samokrytyce. Ale wyzywaj mnie dalej, mi to satysfakcję daje, bo mi nie puszczają nerwy, a tobie najwidoczniej tak. I nigdzie nie napisałem, że jesteś no-lifer.

A to, że ktoś gra w gierki, czemu ma mi przeszkadzać? Sam gram, a sam fakt, że się tu wypowiadam, jest spowodowany tym, że wiele osób ma problemy z MOIM dostawcą internetowym, i że może nadejść i moja kolej.

3,2,1... START! KONTRA MODE ON!
MODE OFF bo mi sie nie chce, musisz mi wybaczyc, puszczaja mi nerwy bo postepuje konkretnie w zyciu, ktos sie wtraca w nie swoje wiec mi to przeszkadza. Napisales komus ze GL w zyciu prywatnym ze cos tam cos tam... nie chce mi sie strone wracac. Ewidentnie zarzucasz ludziom ktorzy graja w tibie ze to strata czasu itp. Skoro ty napisales ze w nia nie grasz t wniosek jest prosty ... ze masz lepsze i ciekawsze zycie niz my bo gramy w tibie. Tutaj pasuje wlasnie to przyslwie ze ktora krowa duzo ryczy, malo mleka daje. Jesli jeszcze nie wpadles o c chdzi to masz rebus bo najlepszy efekt bedzie jak sam to pojmiesz a nie jak ja tobie to wytlumacze. Zaraz oczywiscie napiszesz napisze ze przeciez nikomu nie mowiles ze masz lepsze zycie od innych bla bla bla ale taki jest wniosek z twjej wypowiedzi wiec moze lepiej skladaj zzdania bo my cie nie znamy jaki jestes ale to z tego tutaj wynika. Miala byc kontra mode off ale niestety sie rozpisalem ;<
Mario-1987 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2009, 10:38   #1354
Mario-1987
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 12 2008
Lokacja: Gorzów Wlkp

Posty: 44
Stan: Na Emeryturze
Imię: x
Profesja: Paladin
Świat: nerana
Poziom: x
Skille: xx / xx
Poziom mag.: xx
Domyślny

swoja droga mam lagi od 5-6 dni non stop... w nic nie idzie pograc... jak dzwonilem do szanownych panow z multimedii to cos moje maile do nich z tracertami nie chca dochodzic... juz nawet z rznych knt im wysylalem ale nadal nic... wysylal ktos do nich mail na [email protected] ? bo moze cos zle maila mam podanego, niestety musze sie jeszcze z miesiac pomeczyc z multimedia ...
Mario-1987 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2009, 11:27   #1355
Furiat
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 01 2009

Posty: 30
Domyślny

coraz mniej osob pisze na forum bo kazdemu przechodza lagi KURWA ale ja mam JE CIAGLE W*****AM SIE I TO KONKRETNIE
Furiat jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2009, 12:50   #1356
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

:>

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mario-1987 Pokaż post
MODE OFF bo mi sie nie chce, musisz mi wybaczyc, puszczaja mi nerwy bo postepuje konkretnie w zyciu, ktos sie wtraca w nie swoje wiec mi to przeszkadza.
Nie napisałem, że nie postępujesz konkretnie w życiu. Poza tym, może nie wiesz, to jest forum PUBLICZNE, i ludzie będą się wtrącać w twoje sprawy czy chcesz czy nie. Jak chcesz prywatności to załóż pamiętnik.
Cytuj:
Napisales komus ze GL w zyciu prywatnym ze cos tam cos tam... nie chce mi sie strone wracac. Ewidentnie zarzucasz ludziom ktorzy graja w tibie ze to strata czasu itp. Skoro ty napisales ze w nia nie grasz t wniosek jest prosty ... ze masz lepsze i ciekawsze zycie niz my bo gramy w tibie.
W ogóle nie wspominałem nic o życiu prywatnym. Przestań zmyślać jakieś rzeczy na mój temat ok? Leczysz tak swoje kompleksy? Tak samo, nie zarzucam nic ludziom którzy grają w Tibię, nie wiem jak to wywnioskowałeś. Gra jak każda inna. I ja, w przeciwieństwie do ciebie, nie oceniam życia innych w ogóle ich nie znając. Weź się ogarnij.
Cytuj:
Tutaj pasuje wlasnie to przyslwie ze ktora krowa duzo ryczy, malo mleka daje. Jesli jeszcze nie wpadles o c chdzi to masz rebus bo najlepszy efekt bedzie jak sam to pojmiesz a nie jak ja tobie to wytlumacze.
Idąc twoim tokiem myślenia, nie powinniśmy w ogóle chodzić do szkoły tylko uczyć się sami w domu, bo wtedy będzie "lepszy efekt".

Cytuj:
Zaraz oczywiscie napiszesz napisze ze przeciez nikomu nie mowiles ze masz lepsze zycie od innych bla bla bla ale taki jest wniosek z twjej wypowiedzi wiec moze lepiej skladaj zzdania bo my cie nie znamy jaki jestes ale to z tego tutaj wynika.
To w takim razie źle układasz wnioski i interpretujesz wypowiedzi innych. Czytania ze zrozumieniem uczyło się w czwartej klasie... Albo jeszcze do tego nie doszedłeś, albo spałeś na lekcji, albo na siłę próbujesz wymyślać jakieś historie rodem z Muminków.

Więc taka mała prośba. Przeczytaj kilka razy posty i nie odpowiadaj jeśli nie wiesz jak, bo to co ty tutaj piszesz nie ma żadnego związku z moimi postami i nie ma jakichkolwiek argumentów.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2009, 14:28   #1357
Mario-1987
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 12 2008
Lokacja: Gorzów Wlkp

Posty: 44
Stan: Na Emeryturze
Imię: x
Profesja: Paladin
Świat: nerana
Poziom: x
Skille: xx / xx
Poziom mag.: xx
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
:>


Nie napisałem, że nie postępujesz konkretnie w życiu. Poza tym, może nie wiesz, to jest forum PUBLICZNE, i ludzie będą się wtrącać w twoje sprawy czy chcesz czy nie. Jak chcesz prywatności to załóż pamiętnik.

W ogóle nie wspominałem nic o życiu prywatnym. Przestań zmyślać jakieś rzeczy na mój temat ok? Leczysz tak swoje kompleksy? Tak samo, nie zarzucam nic ludziom którzy grają w Tibię, nie wiem jak to wywnioskowałeś. Gra jak każda inna. I ja, w przeciwieństwie do ciebie, nie oceniam życia innych w ogóle ich nie znając. Weź się ogarnij.

Idąc twoim tokiem myślenia, nie powinniśmy w ogóle chodzić do szkoły tylko uczyć się sami w domu, bo wtedy będzie "lepszy efekt".


To w takim razie źle układasz wnioski i interpretujesz wypowiedzi innych. Czytania ze zrozumieniem uczyło się w czwartej klasie... Albo jeszcze do tego nie doszedłeś, albo spałeś na lekcji, albo na siłę próbujesz wymyślać jakieś historie rodem z Muminków.

Więc taka mała prośba. Przeczytaj kilka razy posty i nie odpowiadaj jeśli nie wiesz jak, bo to co ty tutaj piszesz nie ma żadnego związku z moimi postami i nie ma jakichkolwiek argumentów.

robisz dokladnie to samo c ja, nie znasz mnie a oceniasz, podsumowujesz i reszte inne bla bla bla... no comment
Mario-1987 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2009, 14:33   #1358
Mario-1987
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 12 2008
Lokacja: Gorzów Wlkp

Posty: 44
Stan: Na Emeryturze
Imię: x
Profesja: Paladin
Świat: nerana
Poziom: x
Skille: xx / xx
Poziom mag.: xx
Domyślny

glupio mi sie przyznac ale wlasnie tak lecze swoje kompleksy, jestem bez zycia, jestem bezduszny bo nie chodzi mi internet jak powinien a ja dzwonie na infolinie mm i sie zale... tibia to moje zycie, przepraszam ze najezdzam was multimedio, wy tak sie staracie mi dogodzic a jednak ja nadal jestem niezadowolny
Mario-1987 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2009, 15:13   #1359
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mario-1987 Pokaż post
robisz dokladnie to samo c ja, nie znasz mnie a oceniasz, podsumowujesz i reszte inne bla bla bla... no comment
Wskaż mi gdzie cię oceniam. Ja tylko poprawnie interpretuję to, co piszesz.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mario-1987 Pokaż post
glupio mi sie przyznac ale wlasnie tak lecze swoje kompleksy, jestem bez zycia, jestem bezduszny bo nie chodzi mi internet jak powinien a ja dzwonie na infolinie mm i sie zale... tibia to moje zycie, przepraszam ze najezdzam was multimedio, wy tak sie staracie mi dogodzic a jednak ja nadal jestem niezadowolny
W końcu się przyznałeś (marna ironia). I na przyszłość edytuj posty, bo robisz tu śmietnik.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2009, 15:22   #1360
Zego
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 07 2007
Lokacja: Gdynia

Posty: 155
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Antica
Domyślny

Umnie lagi powoli powoli powoli przechodza czasem mam czasem nie, najlepiej czekac cierpliwie i nie tracic kase na telefony do tych skorwieli bo i tak maja w nas wyjebane ze mamy cos zjebane z jakas gra
Zego jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:34.


Powered by vBulletin 3