Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 17-01-2009, 18:32   #1361
Furiat
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 01 2009

Posty: 30
Domyślny

hehe Multimedia to najgorszy shit w Polsce nie ma co ukrywac jebac ich
Furiat jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 17-01-2009, 18:42   #1362
Mario-1987
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 12 2008
Lokacja: Gorzów Wlkp

Posty: 44
Stan: Na Emeryturze
Imię: x
Profesja: Paladin
Świat: nerana
Poziom: x
Skille: xx / xx
Poziom mag.: xx
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Wskaż mi gdzie cię oceniam. Ja tylko poprawnie interpretuję to, co piszesz.



W końcu się przyznałeś (marna ironia). I na przyszłość edytuj posty, bo robisz tu śmietnik.

to nie byla irnia tylk prawda rozgryzles mnie ... bedzie z ciebie psycholog, szkoda ze nie mam takich kumpli jak ty, super ze ty umiesz dobrze interpretowac a np ja nie umiem tego samego zrobic wobec ciebie hehe <-- zinterpretuj to sobie na deser

wskazywac mi sie nie chce i cytowac z innych postow bo mi sie nie chce szukac, nie bede cie nianczyl moj drogi... moze przeprwadzic za raczke przez uliczke?


przepraszam za śmietnik, czasami brak gdzies litery "o" ale to juz wina mojej klawiatury, za to tez przepraszam

Ostatnio edytowany przez Mario-1987 - 17-01-2009 o 18:44.
Mario-1987 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2009, 18:46   #1363
Mario-1987
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 12 2008
Lokacja: Gorzów Wlkp

Posty: 44
Stan: Na Emeryturze
Imię: x
Profesja: Paladin
Świat: nerana
Poziom: x
Skille: xx / xx
Poziom mag.: xx
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Furiat Pokaż post
hehe Multimedia to najgorszy shit w Polsce nie ma co ukrywac jebac ich

gdzies sie pogubili niestety, w tym momencie nie nadaja sie do niczego, oby tym ktorym minely lagi, minely one na zawsze bo juz tez tak bywalo ze mijaly ale tylko na jakis czas

Ostatnio edytowany przez Mario-1987 - 17-01-2009 o 18:59.
Mario-1987 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2009, 20:02   #1364
Szyszkati
Użytkownik Forum
 
Szyszkati's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2007
Lokacja: Gdynia
Wiek: 32

Posty: 179
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Exusu
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Last Hope
Świat: Menera
Poziom: 168
Skille: 105/78
Poziom mag.: 24
Domyślny

Dziś pierwszy raz od Września nie miałem lagów, więc już jakiś sukces jest? Oby tak dalej i niech to wyeliminują do końca.
Szyszkati jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2009, 20:32   #1365
Furiat
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 01 2009

Posty: 30
Domyślny

chyba nie przejda lagi mi szybko jutro formata jeszcze raz zrobie i kurwa jak nie bedzie to wam powiem ale mam wyjebane nawet jak lagi przestana to nie zmienie zdania o multimedi ;] nie bd pisal z duzych liter bo na to nie zasluguja
Furiat jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2009, 20:54   #1366
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mario-1987 Pokaż post
to nie byla irnia tylk prawda rozgryzles mnie ... bedzie z ciebie psycholog, szkoda ze nie mam takich kumpli jak ty, super ze ty umiesz dobrze interpretowac a np ja nie umiem tego samego zrobic wobec ciebie hehe <-- zinterpretuj to sobie na deser

wskazywac mi sie nie chce i cytowac z innych postow bo mi sie nie chce szukac, nie bede cie nianczyl moj drogi... moze przeprwadzic za raczke przez uliczke?


przepraszam za śmietnik, czasami brak gdzies litery "o" ale to juz wina mojej klawiatury, za to tez przepraszam
Pisałem już, jak nie masz nic sensownego do napisania to nie pisz w ogóle. "Nie chce mi się" to nie. Ja górą. Jak zwykle. A niańczyć mnie nie trzeba, ale jak już mówiłem: kompleksy?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mario-1987 Pokaż post
gdzies sie pogubili niestety, w tym momencie nie nadaja sie do niczego, oby tym ktorym minely lagi, minely one na zawsze bo juz tez tak bywalo ze mijaly ale tylko na jakis czas
Nie nadają się do niczego? Jesteście marnym odsetkiem klientów MM, którzy mają problemy, reszta, np. ja, ma normalnie więc nie są "do niczego".
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2009, 21:31   #1367
RineQ
Użytkownik Forum
 
RineQ's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2006

Posty: 29
Domyślny

ja wczoraj caly dzien gralem na poczatku troszke lagow a pozniej exp do 24 i nic a dzis od rana lagi -.-
RineQ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2009, 23:44   #1368
Bristan
Użytkownik Forum
 
Bristan's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2007
Lokacja: Ankrahmun

Posty: 103
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Bristan
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Isara
Poziom: 53
Poziom mag.: 48
Domyślny

dziś koło 16 podczas expa dopadły mnie mega lagi ;/ nie bylo ich ze 2 miesiace :/ zamiast 1mb mam 10kb transfer... A i w nocy teraz od 23 do 11 multimedia daje transfer 2x szybszy... rzeczywiscie z 10kb/sec podskoczylo na 20kb/sec... Pewnie znów debile coś majstrują ;/

ktoś wyżej mówił że kładą swiatłowody, kształcę się w dziedzinie teleinformatyka i o tych rzeczach wiem sporo... światłowody są bardzo drogie lecz o niebo lepsze posiadają cechy... nośnikiem danych w nich nie jest prąd lecz fotony. Ich koncówki trudno jest zakończyć. Światłowody się kładzie powoli i ostroznie.. nie że sięwykopie rów wrzuci kabel i bum jak już wszedzie je wymienia bedzie się mozna pozegnac z lagami na najbliższe 25 lat tyle wynosi średni okres eksploatacji światłowodu
__________________
21:25 Avast: nie ma jak za czasow Gierka
21:25 Avast: ; |
21:25 Bristan Palek: a jak
21:25 Bristan Palek: 7.6 rox
21:25 Avast: xd
21:25 Avast: Wtedy chleb byl na kartki
21:25 Avast: ;|


Ostatnio edytowany przez Bristan - 17-01-2009 o 23:49.
Bristan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-01-2009, 00:03   #1369
Mario-1987
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 12 2008
Lokacja: Gorzów Wlkp

Posty: 44
Stan: Na Emeryturze
Imię: x
Profesja: Paladin
Świat: nerana
Poziom: x
Skille: xx / xx
Poziom mag.: xx
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Pisałem już, jak nie masz nic sensownego do napisania to nie pisz w ogóle. "Nie chce mi się" to nie. Ja górą. Jak zwykle. A niańczyć mnie nie trzeba, ale jak już mówiłem: kompleksy?



Nie nadają się do niczego? Jesteście marnym odsetkiem klientów MM, którzy mają problemy, reszta, np. ja, ma normalnie więc nie są "do niczego".
masakra jaki kolo:d tez nic tu sensownego na temat nie napisales wiec japson... nie pierdziel glupot jasiu.... pisalem ci juz cos z tych komplekach w innym poscie stary, nie trafiaja do mnie teksty dzieciakow z osiedla typy kompleksy, jestem gora, czy jestem lepszy a ty gorszy... "A niańczyć mnie nie trzeba, ale jak już mówiłem: kompleksy?" zabolalo cie z tym nanczeniem widze ale to juz ty sie z tym musisz uporac, uwazaj sobie tam ze jestes gora, czy ze jestes psychologiem czy astronautom... MM jest do niczego, wiem to ja i wie to wiecej niz "marny odsetek" polowa gorzowa ma z nimi problemy z fakturami , z oplatami i innymi takimi... to nie tylko net, to sa poprostu partacze, mieli klientow po swojej stronie ale mam nadzieje ze to sie zmieni, ja nikomu nie polecam ich uslug

Ostatnio edytowany przez Mario-1987 - 18-01-2009 o 00:06.
Mario-1987 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-01-2009, 08:20   #1370
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mario-1987 Pokaż post
masakra jaki kolo:d tez nic tu sensownego na temat nie napisales wiec japson... nie pierdziel glupot jasiu.... pisalem ci juz cos z tych komplekach w innym poscie stary, nie trafiaja do mnie teksty dzieciakow z osiedla typy kompleksy, jestem gora, czy jestem lepszy a ty gorszy... "A niańczyć mnie nie trzeba, ale jak już mówiłem: kompleksy?" zabolalo cie z tym nanczeniem widze ale to juz ty sie z tym musisz uporac, uwazaj sobie tam ze jestes gora, czy ze jestes psychologiem czy astronautom... MM jest do niczego, wiem to ja i wie to wiecej niz "marny odsetek" polowa gorzowa ma z nimi problemy z fakturami , z oplatami i innymi takimi... to nie tylko net, to sa poprostu partacze, mieli klientow po swojej stronie ale mam nadzieje ze to sie zmieni, ja nikomu nie polecam ich uslug
Ehh dziecko, wystarczyła mi jedna książka o psychologii człowieka (którą przeczytałem) żeby rozgryźć twój portret psychologiczny. Wciąż wjeżdżając na mnie udowadniasz, że masz z tym jakieś "złe wspomnienia" lub masz ze sobą jakiś problem. Nauce nie zaprzeczysz, bo pracowało nad tym masa ludzi z intelektem o którym ty możesz pomarzyć (japson, jasiu, pajacu - a to niby skąd? Chyba z placu zabaw). To tak jak ze znęcaniem się nad młodszymi. Jak byłeś mały to ktoś się nad tobą znęcał, dorosłeś, i pomyślałeś że czas wyrównać rachunki. Tak właśnie pracuje ludzki mózg. Przecząc, próbujesz mi udowadniać że nie jesteś człowiekiem. Mnie tu nic nie boli, czuję nawet satysfakcję, bo moje posty mają poparcie w różnych dziedzinach. Twoje są wyssane z palca i pisane pod wpływem emocji, co ci wyraźnie nie służy. Połowa gorzowa, co to jest? Taki ksenofob z ciebie, że uważasz swoje miasto za wspaniałe i zdolne do wystawiania ostatecznej opinii o MM? Jesteście może 10% wszystkich klientów. Po prostu partacze... Już wcześniej pisałem: oskarżasz CAŁĄ MM i uważasz ich za najgorszych na świecie. To ja się boję pomyśleć co by było jakby cię z domu eksmitowali. Zorganizowałbyś zamach na prezydenta?

I naucz się poprawnie pisać, albo ściągnij FF3, bo jak cytuję twoje posty to połowa ekranu staje się czerwona.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-01-2009, 10:02   #1371
demoninator
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 01 2006

Posty: 402
Stan: Niegrający
Profesja: Brak (Rookgaard)
Domyślny

@Wy dwaj up

Możecie sobie założyć własny temat albo nie wiem na privie albo gadu sobie pogadać? Bo pewnie kilka osób wchodzi sobie bo myśli że zaraz poczyta jak tam się sprawy z lagami mają a tu tylko... no sami wiecie co.

@Bristan
Więc to, że lagi są tak długo to sprawa wyjaśniona (jeżeli naprawde kładą te światłowody). Więc wystarczy nam jeszcze troche czekać i czekać.
Nie wiem jak u innych ale mój transfer działa tak jak działać powinien na 1mb, więc może coś u Ciebie się stało? A może masz neta z limitami?
demoninator jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-01-2009, 12:12   #1372
Furiat
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 01 2009

Posty: 30
Domyślny

nici z formata teraz czekanie
na te szczescie ;||||||| zeby laggow nie bylo
Furiat jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-01-2009, 13:01   #1373
Furiat
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 01 2009

Posty: 30
Domyślny

juz kurwa bylem happy wbilem patrze nie ma lagow... pogralem 30 minut ~~ i znowu lagi wychodzi na to ze co 2 dni moge po 30 minut grac zal kurwa
Furiat jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-01-2009, 15:05   #1374
RineQ
Użytkownik Forum
 
RineQ's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2006

Posty: 29
Domyślny

mam tak samo jak dominator normalnie 1mb ale lagi sa ;/
RineQ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-01-2009, 15:26   #1375
Panicz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 07 2005
Lokacja: Olsztyn

Posty: 136
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Iridia
Poziom: ~
Poziom mag.: ~
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez demoninator Pokaż post

@Bristan
Więc to, że lagi są tak długo to sprawa wyjaśniona (jeżeli naprawde kładą te światłowody). Więc wystarczy nam jeszcze troche czekać i czekać.
ja to sie obawiam ze cos spieprzyli z jakoscia polozenia swiatlowodow;p

predkosc niby jest ,a sygnal jakby gdzies bladzil czy tracil moc......i stad mega pingi.....oby nie xd
Panicz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-01-2009, 15:28   #1376
pentagram
Zbanowany
 
pentagram's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2005
Wiek: 31
Wpisy bloga: 1

Posty: 75
Domyślny

Nie działa MultiMedia kurwa.
Jak nie naprawią to dostane szału.
Jak przyjdzie czas zapłaty to wyśle im 30% kasy ciekawe jak zareagują.
pentagram jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-01-2009, 15:38   #1377
Mario-1987
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 12 2008
Lokacja: Gorzów Wlkp

Posty: 44
Stan: Na Emeryturze
Imię: x
Profesja: Paladin
Świat: nerana
Poziom: x
Skille: xx / xx
Poziom mag.: xx
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Ehh dziecko, wystarczyła mi jedna książka o psychologii człowieka (którą przeczytałem) żeby rozgryźć twój portret psychologiczny. Wciąż wjeżdżając na mnie udowadniasz, że masz z tym jakieś "złe wspomnienia" lub masz ze sobą jakiś problem. Nauce nie zaprzeczysz, bo pracowało nad tym masa ludzi z intelektem o którym ty możesz pomarzyć (japson, jasiu, pajacu - a to niby skąd? Chyba z placu zabaw). To tak jak ze znęcaniem się nad młodszymi. Jak byłeś mały to ktoś się nad tobą znęcał, dorosłeś, i pomyślałeś że czas wyrównać rachunki. Tak właśnie pracuje ludzki mózg. Przecząc, próbujesz mi udowadniać że nie jesteś człowiekiem. Mnie tu nic nie boli, czuję nawet satysfakcję, bo moje posty mają poparcie w różnych dziedzinach. Twoje są wyssane z palca i pisane pod wpływem emocji, co ci wyraźnie nie służy. Połowa gorzowa, co to jest? Taki ksenofob z ciebie, że uważasz swoje miasto za wspaniałe i zdolne do wystawiania ostatecznej opinii o MM? Jesteście może 10% wszystkich klientów. Po prostu partacze... Już wcześniej pisałem: oskarżasz CAŁĄ MM i uważasz ich za najgorszych na świecie. To ja się boję pomyśleć co by było jakby cię z domu eksmitowali. Zorganizowałbyś zamach na prezydenta?

I naucz się poprawnie pisać, albo ściągnij FF3, bo jak cytuję twoje posty to połowa ekranu staje się czerwona.
za bardzo jasiu sbie pochlebiasz, nie wystarczy przeczytac ksiazki zeby byc psychlogiem, dla mnie jestes poprostu amatorem ktory mysli ze jest fajny i wyedukowany, nie chce mi sie juz pisac z toba jasiu b nie bede sie wiecej znizal d tego poziomu, mam to gdzies ze pisze niepoprawnie na forum bez "ś" "ć" i innych bo nie staram sie byc fajny jak np ty... MM to partacze bo nawet nie ptorafia utrzymac standardu jaki mieli a byli calkiem dobrzy, to jest moje zdanie i mam to gdzies c o tym sadzisz, sadza tak samo ludzie na tym forum, moze twoj ojciec zywi wasza rodzice i jest pracownikiem multimedii i dlateg tak sie sadzisz... nie wiem bynajmniej to wasz problem i zostaw go w swoim otoczeniu.. nie osmieszaj sie piszac cos o zamachach na prezydenta prosze cie a na koniec to ladnie piszesz ... widac ze jestes "mondry" jak twoi koledzy co po formacie oszukuja multimedie i lagi im mijaja


plum
Mario-1987 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-01-2009, 15:39   #1378
Mario-1987
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 12 2008
Lokacja: Gorzów Wlkp

Posty: 44
Stan: Na Emeryturze
Imię: x
Profesja: Paladin
Świat: nerana
Poziom: x
Skille: xx / xx
Poziom mag.: xx
Domyślny

zrb przysluge i napisz jak masz problem na moje gadu, jest na innym poscie gdzies wczesniej i nie zasmiecajmy forum, chyba ze chcesz napisac o lagach czy czyms tam na temat, ja juz tu nie bede pisal bo szkoda mi innych ktorzy by sie chcieli cos nrmalnego dowiedziec

plum
Mario-1987 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-01-2009, 15:52   #1379
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mario-1987 Pokaż post
za bardzo jasiu sbie pochlebiasz, nie wystarczy przeczytac ksiazki zeby byc psychlogiem, dla mnie jestes poprostu amatorem ktory mysli ze jest fajny i wyedukowany, nie chce mi sie juz pisac z toba jasiu b nie bede sie wiecej znizal d tego poziomu, mam to gdzies ze pisze niepoprawnie na forum bez "ś" "ć" i innych bo nie staram sie byc fajny jak np ty... MM to partacze bo nawet nie ptorafia utrzymac standardu jaki mieli a byli calkiem dobrzy, to jest moje zdanie i mam to gdzies c o tym sadzisz, sadza tak samo ludzie na tym forum, moze twoj ojciec zywi wasza rodzice i jest pracownikiem multimedii i dlateg tak sie sadzisz... nie wiem bynajmniej to wasz problem i zostaw go w swoim otoczeniu.. nie osmieszaj sie piszac cos o zamachach na prezydenta prosze cie a na koniec to ladnie piszesz ... widac ze jestes "mondry" jak twoi koledzy co po formacie oszukuja multimedie i lagi im mijaja


plum
Widać, że taktyka spokojnego nie działa, więc będę na ciebie wjeżdżał, czyt. pisał w twoim języku. Znowu jasiu, to jakiś pan, który cię kiedyś "wykorzystał" i zapadło ci to w pamięć? Dalej nie rozumiem po jakiego członka ty myślisz że ja jestem/chcę być psychologiem, widać zazdrościsz mi że ja mam ambicje. Dla mnie jesteś dzieciakiem z piaskownicy które "CHĘTNIE by coś zrobiło, ale akurat TERAZ mu się nie chce (czyt. nigdy bo się boi)". I nie wiem jak niby masz się zniżyć do mojego poziomu, skoro mój jest wyższy. Udowadnia to twój styl pisania (nie starasz się być fajny? Jak będziesz pisał podanie o pracę to dyrektor fajnie cię spławi) i dziecięce teksty typu "ja bym im nawrzucał". Jakbyś czytał inne posty to byś wiedział, czemu niektórzy mają ostatnio lagi, światłowody to bardzo zaawansowana technologia, ty oczywiście zrobiłbyś to idealnie, ale ci się nie chce :< Poza tym nie zauważyłeś, że udziela się tu dużo mniej osób? Sam to zinterpretuj. Tak samo sądzą ludzie na tym forum? A masz dowód? Spytajmy przeciętnego użytkownika forum.tibia.pl czy MM to partacze, ciekawe jak odpowie. Gówno ci do tego gdzie pracuje mój ojciec, pocieszę cię tylko, że nie w MM, bo inaczej cierpiałbyś dłużej. I jaki problem? Bo ja nie widzę. To ty masz problem, że wymyślasz rzeczy wyssane z palca. Dowody, argumenty PLX, albo zamilcz. O zamachu na prezydenta wcale się nie ośmieszyłem, był to przykład, jak byś się zachował. To ty się ośmieszasz poruszając temat moich rodziców. Jestem mądry, na pewno mądrzejszy od ciebie. I żaden z moich kolegów nie ma problemów z MM. A format czasem może pomóc, jak nie wiesz to się nie wypowiadaj na ten temat. Ale ty po prostu zazdrościsz, bo inni mieli lagi przez wirusy, a ty masz bo rodzice taką prośbę złożyli do MM, bo chcą żeby coś z ciebie wyrosło (to było napisane na twoim poziomie).

Ogólnie to żal, ból i rozpacz. Jak coś ode mnie chcesz to na priv, choć możesz i tu, chętnie jeszcze bardziej cię ośmieszę.

@up: "nie chce mi się zaglądać parę stron wcześniej".
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-01-2009, 15:59   #1380
Furiat
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 01 2009

Posty: 30
Domyślny

kurwa szaalu dostaje ja juz nie mowie o tej tibi ja mowie o KAZDEJ ONLINE GRZE KURWA MULTIMEDIA DLA MNIE TO PSY ( CI CO SIE ZAJMUJA LAGAMI ) jestem w*****ony masakrycznie z kazdym dniem coraz bardziej terraz jak widze kurwa kompa albo kurwa przechodze po olsztynie i widze jakis plakat multimedia wywieszony to zygac mi sie chce a jak jakies ulotki wysylaja do bloku to wy*******am te chujostwo do kosza zeby nikt inny nie bral uslugi MM jebac tych ****i i zamknij pizde CYTRYNOWY SORBET bo wiem ze zaraz to skomentujesz dziwko bedziesz zapewne pierdolil ze zale sie bo w Tibie grac nie moge a taka prawda ze NIC MI NIE CHODZI
PLACE ZA TEN JEBANY INTERNET I CO Z tEGO KURWA MAM? ze nie moge z niego korzystac? nie mow mi ze jak mam lagi to mam siedziec na youtube i inne bajery bo mi sie zle robi jak juz na to wchodze bo majac 3 miesiace lagi siedzialem ciagle na youtube...
Furiat jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:55.


Powered by vBulletin 3