Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 19-01-2009, 13:39   #1401
Dawid_AG
Użytkownik Forum
 
Dawid_AG's Avatar
 
Data dołączenia: 24 11 2008
Lokacja: Gdynia

Posty: 24
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Furora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Wcale tak nie napisze, napisałem już wcześniej że wcale mnie nie bawi to że macie lagi. Ale opanujcie się trochę, bo takie przeklinanie non stop na pewno nie pomoże... Po prostu miejcie świadomość że jesteście lepsi od tych lapsów i tyle A wasi rodzice coś interweniowali u nich?



Nie jestem tępakiem, nie masz podstaw żeby mnie tak nazywać. Depczesz jak szmaty, ho ho. Napisałbym tu coś teraz, ale nie będę się zniżał do twojego poziomu, bo to tak jakbym skoczył z Mount Everest do Rowu Mariańskiego. Dalej wjeżdżasz na moich rodziców? Rób to dalej i ośmieszaj się dalej, poprawiasz mi nastrój, bo właśnie takie osoby jak ty są potrzebne do pracy w MPO Twoi rodzice są nikim, że cię poczęli, fajnie ci? Takie teksty najwyraźniej cię podniecają. I znów twoje bajeczki "co ty byś zrobił". Nie kituj, że masz pracę, bo ŻADEN dorosły człowiek nie pisze i nie zachowuje się jak ty. Może pomyliło ci się z podaniem do gimnazjum? Ta moja MM wcale nie jest moja, a że ja niby do niczego się nie nadaję? Hmm... W takim razie ty już dawno zostałeś spisany na straty. A jak ci się nie podoba jak oni pracują to załóż własną firmę, przecież to takie proste. "Pierdolone pajace", nie wiem skąd znasz takie słowa, chyba nauczyciele tak do was wołają w szkołach specjalnych. "Pewnie" to ty jesteś jakimś zmarnowanym plemnikiem który szlaja się po tym świecie i psuje zapach. Co do światłowodów, jakbyś czytał wszystkie posty, to byś wiedział, że już ktoś przede mną o tym wspomniał. Ale ty czytasz tylko moje posty, zakochałeś się we mnie? Od razu mówię, nie masz szans, wole być gejem niż zoofilem. Poza tym pisałeś że już nie będziesz się udzielał, to może ty jesteś dziewczyną, bo kobieta zmienną jest?

PRIV >>>
Cytrynowy Sorbet piszesz jaki ty jesteś mądry nudzisz nas swoimi mądrymi tekstami ja nierozumiem jak jakiś typek z gimnazjum spina sie do ciebie to go olej bo jak będziesz wdawał sie z nim w dyskusje to jeszcze bardziej na ciebie będzie jechał ale widać że Ciebie jak i Go to rajcuje,jeździcie sobie po rodzicach na ogólno dostepym forum jak jakieś zagubione 13 latki pełne nienawiści może założycie epulsa i moze tam w księdze wpisów albo w komentarzach fotek będziecie wyzywali sobie rodziców mówisz że przerastasz go swoim umsyłem i inteligencją a chuj go wie ile ty masz lat naprawde widze cie przez monitor ? nie więc nie pisz ze jestęs od kogoś mądrzejszy bo z tego co czytałem wcześniej dużo osób cie tu nielubi więc może zacznij od siebie a potem kwestionuj posty innych bo narazie po twoich postach wynika że jesteś przerosniętym ambicjami narcyzem który sie wychwala i mówi jaki to on nie jest wspaniały...
@top
ja skończyłem z tą grą mam ciekawsze zajęcia i inny ciekawe gry od tego całego ścierwa ..
__________________
My heart beats for you the yellow and the blue !

Ostatnio edytowany przez Dawid_AG - 19-01-2009 o 13:40.
Dawid_AG jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 19-01-2009, 15:22   #1402
pentagram
Zbanowany
 
pentagram's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2005
Wiek: 30
Wpisy bloga: 1

Posty: 75
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez RineQ Pokaż post
pentagram czy to ma byc ironia z twojej strony ;d? bo nie kminie.
Ironia, ironią, ale narzędzia już przygotowane.
pentagram jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-01-2009, 15:25   #1403
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Przeczytaj jeszcze raz mój post, bo chyba nie zrozumiałeś.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-01-2009, 16:41   #1404
Dawid_AG
Użytkownik Forum
 
Dawid_AG's Avatar
 
Data dołączenia: 24 11 2008
Lokacja: Gdynia

Posty: 24
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Furora
Domyślny

@up
ten post był tylko przypadkiem mówie o każdych innych ...
@top tak z ciekawości jeszcze dziś wszedłem chujnia z grzybnią jednym zdaniem lag,kick,freez,lag,kick ruch o jedna kratke,freez,lag
__________________
My heart beats for you the yellow and the blue !
Dawid_AG jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-01-2009, 19:18   #1405
Damian284
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ja nie miałem laggów od czwartku,wczoraj znowu powróciły..
  Odpowiedz z Cytatem
stary 19-01-2009, 19:43   #1406
Karol93
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Pomocy www.tibia.com

Od tygodnia www.tibia.com nie chce mi się włoczyc cały czas sie ładuję prosze o pomoc.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 19-01-2009, 22:08   #1407
pentagram
Zbanowany
 
pentagram's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2005
Wiek: 30
Wpisy bloga: 1

Posty: 75
Domyślny

@up
GŁUPKU.
Nie czytałeś tematu, więc nie wiesz, że jest to spowodowane lekką awarią głównych odbiorników.

Wstydziłbyś się.
pentagram jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-01-2009, 22:19   #1408
Furiat
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 01 2009

Posty: 30
Domyślny

mam rozwiazanie by nie miec lagow w multimedi!;d sformatowalem kompa chodzi elegancko na dodatek lagow 0 ;d
Furiat jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-01-2009, 22:36   #1409
Endderx Druid
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 05 2004
Lokacja: Gdynia

Posty: 47
Stan: Na Emeryturze
Imię: Gondimil
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 74
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dawid_AG Pokaż post
Cytrynowy Sorbet piszesz jaki ty jesteś mądry nudzisz nas swoimi mądrymi tekstami ja nierozumiem jak jakiś typek z gimnazjum spina sie do ciebie to go olej bo jak będziesz wdawał sie z nim w dyskusje to jeszcze bardziej na ciebie będzie jechał ale widać że Ciebie jak i Go to rajcuje,jeździcie sobie po rodzicach na ogólno dostepym forum jak jakieś zagubione 13 latki pełne nienawiści może założycie epulsa i moze tam w księdze wpisów albo w komentarzach fotek będziecie wyzywali sobie rodziców mówisz że przerastasz go swoim umsyłem i inteligencją a chuj go wie ile ty masz lat naprawde widze cie przez monitor ? nie więc nie pisz ze jestęs od kogoś mądrzejszy bo z tego co czytałem wcześniej dużo osób cie tu nielubi więc może zacznij od siebie a potem kwestionuj posty innych bo narazie po twoich postach wynika że jesteś przerosniętym ambicjami narcyzem który sie wychwala i mówi jaki to on nie jest wspaniały...
@top
ja skończyłem z tą grą mam ciekawsze zajęcia i inny ciekawe gry od tego całego ścierwa ..
Też go nie lubie ...
PS. Też olałem tibie
Polecam AA


@up
formata robić żeby grać w grę ?
To albo trzeba być uzależniony albo komputer służy ci tylko do grania w te 1 grę
Mi by było szkoda choćby głupiego archiwum tlena (3 lata)
A co ja mam pisać o notatkach do pracy
No ale to wasze komputery
__________________
Old Shea :-)

Ostatnio edytowany przez Endderx Druid - 19-01-2009 o 23:25.
Endderx Druid jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-01-2009, 23:25   #1410
pentagram
Zbanowany
 
pentagram's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2005
Wiek: 30
Wpisy bloga: 1

Posty: 75
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Furiat Pokaż post
mam rozwiazanie by nie miec lagow w multimedi!;d sformatowalem kompa chodzi elegancko na dodatek lagow 0 ;d
O ja.
Nie licz na to, że lagi zniknęły.

Robiłem 3x formata i nic. Po prostu po formacie miałeś farta i nie bylo lagów.
pentagram jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-01-2009, 23:41   #1411
Banczo
Użytkownik Forum
 
Banczo's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2008
Lokacja: Olsztyn

Posty: 58
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Jagenu
Profesja: Knight
Świat: Lunara
Poziom: 152
Skille: 101-98
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Furiat Pokaż post
kurwa szaalu dostaje ja juz nie mowie o tej tibi ja mowie o KAZDEJ ONLINE GRZE KURWA MULTIMEDIA DLA MNIE TO PSY ( CI CO SIE ZAJMUJA LAGAMI ) jestem w*****ony masakrycznie z kazdym dniem coraz bardziej terraz jak widze kurwa kompa albo kurwa przechodze po olsztynie i widze jakis plakat multimedia wywieszony to zygac mi sie chce a jak jakies ulotki wysylaja do bloku to wy*******am te chujostwo do kosza zeby nikt inny nie bral uslugi MM jebac tych ****i i zamknij pizde CYTRYNOWY SORBET bo wiem ze zaraz to skomentujesz dziwko bedziesz zapewne pierdolil ze zale sie bo w Tibie grac nie moge a taka prawda ze NIC MI NIE CHODZI
PLACE ZA TEN JEBANY INTERNET I CO Z tEGO KURWA MAM? ze nie moge z niego korzystac? nie mow mi ze jak mam lagi to mam siedziec na youtube i inne bajery bo mi sie zle robi jak juz na to wchodze bo majac 3 miesiace lagi siedzialem ciagle na youtube...

Wkoncu ktos normalnie skomentowal uslugi MM xD

A co do tych 2 klucacych sie panow to jestescie zalosni i tyle
__________________
~~Jagenu~~
Banczo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-01-2009, 23:42   #1412
Mario-1987
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 12 2008
Lokacja: Gorzów Wlkp

Posty: 44
Stan: Na Emeryturze
Imię: x
Profesja: Paladin
Świat: nerana
Poziom: x
Skille: xx / xx
Poziom mag.: xx
Domyślny

sorry DAWID AG jesli w*****ales sie czytajac nasze kltnie, uwazaj mnie za kogo chcesz ale czytajac wypowiedzi sorbeta nie moglem sie powstrzymac bo takich ludzi trzeba tepic, zgadzam sie z druga polowka twojej wypowiedzi
Mario-1987 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-01-2009, 23:44   #1413
Mario-1987
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 12 2008
Lokacja: Gorzów Wlkp

Posty: 44
Stan: Na Emeryturze
Imię: x
Profesja: Paladin
Świat: nerana
Poziom: x
Skille: xx / xx
Poziom mag.: xx
Domyślny

dzisiaj chyba 8 dzien lagow... ciekawe kiedy naprawia te glowne odbirniki... pozniej moze te srednie sie popsuja a po ich naprawie poloza swiatlwody i bedzie dobrze! nie martwcie sie, nie zrywajcie tylk umow bo nie bedzie kasy na swiatlwody
Mario-1987 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-01-2009, 00:21   #1414
Mario-1987
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 12 2008
Lokacja: Gorzów Wlkp

Posty: 44
Stan: Na Emeryturze
Imię: x
Profesja: Paladin
Świat: nerana
Poziom: x
Skille: xx / xx
Poziom mag.: xx
Domyślny

banczo tez juz jestes dla mnie zalosny, poprostu nie komentuj i tyle, nie bede sie juz nim wdawal w klutnie bo zauwazylem ze t nie ma sensu, masz jakis problem mozemy sie spotkac poza forum
Mario-1987 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-01-2009, 08:42   #1415
Litin_Kaire
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 08 2007

Posty: 321
Profesja: Elite Knight
Gildia: Silent Force
Świat: Candia
Poziom: 300
Poziom mag.: 10
Domyślny

Wczoraj net smigal normalnie, 0 laga, powrocila mi nadzieja, ze jednak cos z tym zrobili.. Czar prysnal wlasnie teraz, loguje sie a tam nasi dobrzy znajomi - Lagi :/
Litin_Kaire jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-01-2009, 08:56   #1416
Furiat
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 01 2009

Posty: 30
Domyślny

kurwa smigalo normalnie bez lagow a moj braciak na laptopie wlaczyl sciaganie filmu i znowu sie zaczely ;s znowu wstaje z rana i lagi kurwa .. ostatnio mialem tak ze 5 dni bez lagow moj braciak wlaczyl sciaganie na laptopie filmu i lagi ponownie sie zaczely przez kolejne dalsze dni ;] nie myslcie ze lagi bo sciagal bo on odrazu wylaczyl sciaganie kurwa zal pewnie idealnie by mi chodzilo bez lagow.. gdyby nie wlaczyl sciagania , to nie przypadek ze kurwa wlaczyl 2x sciaganie i chuj ..
Furiat jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-01-2009, 09:35   #1417
pentagram
Zbanowany
 
pentagram's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2005
Wiek: 30
Wpisy bloga: 1

Posty: 75
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Furiat Pokaż post
kurwa smigalo normalnie bez lagow a moj braciak na laptopie wlaczyl sciaganie filmu i znowu sie zaczely ;s znowu wstaje z rana i lagi kurwa .. ostatnio mialem tak ze 5 dni bez lagow moj braciak wlaczyl sciaganie na laptopie filmu i lagi ponownie sie zaczely przez kolejne dalsze dni ;] nie myslcie ze lagi bo sciagal bo on odrazu wylaczyl sciaganie kurwa zal pewnie idealnie by mi chodzilo bez lagow.. gdyby nie wlaczyl sciagania , to nie przypadek ze kurwa wlaczyl 2x sciaganie i chuj ..
Do you speak Polish ?!
pentagram jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-01-2009, 10:47   #1418
Mario-1987
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 12 2008
Lokacja: Gorzów Wlkp

Posty: 44
Stan: Na Emeryturze
Imię: x
Profesja: Paladin
Świat: nerana
Poziom: x
Skille: xx / xx
Poziom mag.: xx
Domyślny

a ja wlaczam tibie od 9 dni... czekam na ten dzien w ktorym chciaz chwile sobie pgram ale widocznie nie bylo mi dane... wczesniej chociaz 1 dzien dal rade psmigac ale teraz od 9 dni chodze jak raper
Mario-1987 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-01-2009, 10:58   #1419
pyzio2
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 05 2004

Posty: 106
Stan: Aktywny Gracz
Imię: :)
Profesja: Elite Knight
Świat: Morgana
Poziom: xxx
Skille: xx
Poziom mag.: x
Domyślny

1420 postów a problem pozostaje ....

@cytrynowy cos tam

madrosc z ciebie az kipi ale kto nam zabroni miec dobry internet ?? ja nawet na kurniku w karty nie moge zagrac o tibii nie wspomne ??

dzwonilem 2 tyg temu nawet nie raczyli odpowiedziec
pyzio2 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-01-2009, 11:13   #1420
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

@up: A czy ja gdzieś napisałem, że nie zasługujecie / cieszę się że nie macie? No właśnie...

@Do hołoty, która przyczepiła się do posta z odbiornikiem.

Czy ja gdzieś napisałem, że wy też macie ten problem? Czy napisałem, że to WAM pomoże? Napisałem, że to było KILKA LAT TEMU. Ale wy kurwa jak zwykle musicie się do czegoś przyczepić, niewyżyci jesteście? Widzę, że na serio mamy tu do czynienia z samymi dziećmi z podstawówki, bo nikt z was nie ma opanowanego czytania ze zrozumieniem, a uczyli tego właśnie w podstawówce. Cokolwiek będzie napisane to wy to przekręcicie, wymyślicie swoje bajeczki, podbudujecie sobie ego. Wcześniej się z was naśmiewałem, nie pasowało. Przybrałem taktykę pokoju - nie pasuje. Więc wracam do wyśmiewania i języka dzieci ulicy jakim dysponujecie.

Więc cieszę się że wam nie działa dobrze internet, może koło 40stki wyrosną z was ludzie, łachudry.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:36.


Powered by vBulletin 3