Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 10-07-2006, 04:27   #121
Fooq
Użytkownik forum
 
Fooq's Avatar
 
Data dołączenia: 06 07 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 7
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: -
Świat: Furora
Poziom: 80+
Poziom mag.: 63
Fooq ma numer GG 9791880 Send a message via Skype™ to Fooq
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Oxygane
A za kolejne trzy lata:
(CUT)
Hehehehe...

@Rocznica: No tak, gratuluje 3 rocznicy działania tej wspaniałej strony, mam nadzieje że będzie ona działac kolejne lata, dużo więcej niż 3

@Konkurs: GS (Giant Skeleon) super, Gryffin rox, ale ten Soul Herb... W sumie mogli by go wprowadzic do gry, ale nie na dworce, wiele low lvli na nich expi, a z Soul Herbami mogli by sobie już nie poradzic... Ja naprzykład Druidem tam soule napełniam i sporo kasy z nich leci

Pozdrawiam wszystkich użytkowników oraz adminów/modków

Nie cytujemy zdjęć

Ostatnio edytowany przez Raynold - 11-07-2006 o 06:52.
Fooq jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 10-07-2006, 08:24   #122
Anders
Użytkownik Forum
 
Anders's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2005
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 38

Posty: 108
Stan: Niegrający
Anders ma numer GG 5930030
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nekromanta
Masz dowod na to, ze traktujesz sie lepszym, niz jestes. A ja mam dwie nogi i tez uwazam, ze gryf jest dosc mocno przerobionym smokiem - co ani go nie dyskwalifikuje, bo mozna bylo MOCNO modyfikowac stworki, a po drugie wyglada naprawde ladnie i jest ladnie opisany.
Jaki jest ten dowód, że traktuje siebie lepszym niż jestem? To że z pracy dyplomowej, którym był film stworzony przezemnie grafiką 3d i 2d dostałem 6? Nie znasz mnie człowieku, a tym bardziej moich możliwości np. w grafice komputerowej więc nie zajmuj zdania w kwesti o której nie masz pojęcia...
A co do gryfa to z tego co pamiętem w jednym z postów autorka napisała o powstaniu swojej pracy:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Evinio
Dla twojej informacji- mój gryf powstał od podstaw, nie przerabiałam żadnego potwora, więc jeśli nie do końca znasz się na sprawie, to proszę- nie obrażaj ludzi. Długo nad nim pracowałam, sama tworzyłam kontury OD ZERA, więc jestem szczęśliwa, że owoc mojej ciężkiej pracy został nagrodzony .
Najwyraźniej nie masz racji Nekromato, lordzie sith, że jest to bardzo przerobiony smok i pogódź się z tym, że w niektórych dziedzinach życia są ludzie, którzy mogą dysponować większą wiedzą niż Ty.
Anders jest offline  
stary 10-07-2006, 08:47   #123
Borneo
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 01 07 2006

Posty: 6
Domyślny

Już 3 lata, ale to szybko zleciało....
Gratuluję i życzę wszystkiego najlepszego
Borneo jest offline  
stary 10-07-2006, 09:29   #124
Warlord Shadow
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 07 2005

Posty: 5
Domyślny

W życiu nie wezmę udziału w tych waszych zasranych konkursach! Pewno już przed konkursem było wiadomo kto wygra Zmarnowałem tydzień! Macie mi go oddać!
Warlord Shadow jest offline  
stary 10-07-2006, 10:02   #125
Master Mind
Użytkownik Forum
 
Master Mind's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2005
Lokacja: W RL'u
Wiek: 35

Posty: 170
Stan: Usunięty
Profesja: Royal Paladin
Świat: Aurea
Poziom: 55
Skille: 81
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Walekifa
Gloria Victis!

Wielkie gratulacje dla zasłużonych zwycięzców, a tibi.pl wszystkiego najlebszego z okacji trzeciej rocznicy wspaniałego działania.
Gloria Victis z łacińskiego to nie chwała zwycięscom tylko chwała pokonanym.
-.-
Master Mind jest offline  
stary 10-07-2006, 10:18   #126
Angel of Death
Użytkownik Forum
 
Angel of Death's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2004
Lokacja: Szczecin
Wiek: 33

Posty: 1,013
Stan: Na Emeryturze
Imię: ---
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 62
Skille: 84/70
Poziom mag.: 15
Domyślny

@Up A może jednak nie ? http://www.slownik-online.home.pl/ko...DA005F0AD7.php

@down No to chyba przecież praktycznie to samo -.-'
__________________

Ostatnio edytowany przez Angel of Death - 10-07-2006 o 11:07.
Angel of Death jest offline  
stary 10-07-2006, 11:00   #127
Tawer Redeye
Użytkownik Forum
 
Tawer Redeye's Avatar
 
Data dołączenia: 20 03 2006
Lokacja: Wrocław
Wpisy bloga: 1

Posty: 261
Stan: Na Emeryturze
Tawer Redeye ma numer GG 631049 Tawer Redeye ma login Tlenu kamix21@o2.pl
Domyślny

Jednak nie - tam pisze chwała ZWYCIĘŻONYMa nie chwała zwycięzcom
Sto lat dla tibia.pl 3 praca była słaba
@up nie to samo
Cytuj:
Być zwyciężonym i nie ulec - to zwycięstwo
podobne ale inne.
__________________
Jarassimus- na zawsze w naszej pamięci
:F
Może wróciłem, może nie
272 posty

Ostatnio edytowany przez Tawer Redeye - 10-07-2006 o 12:07.
Tawer Redeye jest offline  
stary 10-07-2006, 11:42   #128
Walekifa
Użytkownik Forum
 
Walekifa's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2004
Wiek: 32

Posty: 1,743
Walekifa ma numer GG 8714993
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Master Mind
Gloria Victis z łacińskiego to nie chwała zwycięscom tylko chwała pokonanym.
-.-
CO ty Pier*** ? O.o
Walekifa jest offline  
stary 10-07-2006, 12:00   #129
Angel of Death
Użytkownik Forum
 
Angel of Death's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2004
Lokacja: Szczecin
Wiek: 33

Posty: 1,013
Stan: Na Emeryturze
Imię: ---
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 62
Skille: 84/70
Poziom mag.: 15
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tawer Redeye
Jednak nie - tam pisze chwała ZWYCIĘŻONYMa nie chwała zwycięzcom
Sto lat dla tibia.pl 3 praca była słaba
@up nie to samo podobne ale inne zwyciężony czyli ktoś go pokonał
Sry ale co ty chrzanisz -.^ "zwyciężony czyli ktoś go pokonał" rotfl ?
__________________
Angel of Death jest offline  
stary 10-07-2006, 12:07   #130
Tawer Redeye
Użytkownik Forum
 
Tawer Redeye's Avatar
 
Data dołączenia: 20 03 2006
Lokacja: Wrocław
Wpisy bloga: 1

Posty: 261
Stan: Na Emeryturze
Tawer Redeye ma numer GG 631049 Tawer Redeye ma login Tlenu kamix21@o2.pl
Domyślny

@up poszukaj w jakimś słowniku
__________________
Jarassimus- na zawsze w naszej pamięci
:F
Może wróciłem, może nie
272 posty
Tawer Redeye jest offline  
stary 10-07-2006, 13:07   #131
Kon Warrior
Użytkownik forum
 
Kon Warrior's Avatar
 
Data dołączenia: 23 02 2006
Lokacja: w kartonie pod mostem

Posty: 16
Imię: Crainte
Świat: Danubia
Kon Warrior ma numer GG 3609800
Domyślny

ludzie, po co robicie tyle szumu o jakies glupie dwa slowa???!!!
ta wasza klutnia nie ma sensu, wiec przestancie spamowac i piszcie na temat

@topic
najbardziej z tych czterech prac podoba mi sie Aqua Bubblesniper, tylko szkoda, ze autor zapomnial o odpowiedniej perspektywie
Giant Skieleton i Griffin tez sa bardzo fajne i mysle, ze zasluzyly na zdobyte miejsca
najgorzej moim zdaniem wypadl Soul Herb, ale to nie mi jest dane oceniac te prace

co do urodzinek, to zycze wszystkiego naj naj naj zarowno moderatorom jak i userom
stronka jest naprawde fajna i mam nadzieje, ze dalej bedzie sie rozwijac w dobrym kierunku

P.S. bardzo chcialbym zobaczyc inne prace i nie moge sie doczekac tej galerii najlepszych grafik
Kon Warrior jest offline  
stary 10-07-2006, 14:17   #132
Aval'yah
Użytkownik Forum
 
Aval'yah's Avatar
 
Data dołączenia: 15 08 2004
Lokacja: Kwidzyn
Wiek: 33

Posty: 593
Aval'yah ma numer GG 8876263 Aval'yah ma login Tlenu aval-yah@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Angel of Death
Sry ale co ty chrzanisz -.^ "zwyciężony czyli ktoś go pokonał" rotfl ?
A co to wg ciebie znaczy "zwyciężony"? o.o
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez SJP
'zwyciężony- ten, kto został pokonany, przegrał’
@Topic
Gratluacje dla zwycięzców , mimo że sam wybrałbym inne prace ;P
I wszystkiego najlepszgo Tibia.pl
__________________
clipside of the pinkeye flight
i'm not the percent you think survives
i need sanctuary in the pages of this book.
gestating with all the other rats
nurse said that my skin will need a graft.
i am of pockmarked shapes
The vermin you need to loathe.
Aval'yah jest offline  
stary 10-07-2006, 17:37   #133
Iter
Użytkownik forum
 
Iter's Avatar
 
Data dołączenia: 14 06 2006
Lokacja: Łódź

Posty: 7
Stan: Aktywny gracz
Send a message via Skype™ to Iter
Dumny moja ocena

giant skeleton- super
gryfin-fajnie wyglada
soul herb-dziwny
Aqua Bubblesniper- jakis dziwny
fajnie ze juz 3 lata
Iter jest offline  
stary 10-07-2006, 21:26   #134
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Sto lat dla Tibia.pl (?)
A prace konkursowe na poziomie dosyc wysokim lecz bez zadnych fajerwerkow. Sam bym takich nie zrobil wiec nie napisze nic wiecej
__________________
spider-bialystok jest offline  
stary 11-07-2006, 01:27   #135
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Anders
Jaki jest ten dowód, że traktuje siebie lepszym niż jestem? To że z pracy dyplomowej, którym był film stworzony przezemnie grafiką 3d i 2d dostałem 6?
Tym, ze od razu zaznaczasz, ze jest ktos lepszy od xxx. Nawet w tym poscie to widac. Ale zeby nie bylo
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ciebie
Czarny Lotosie, jak nie znasz sie na grafice to sie nie wypowiadaj. Ja w czerwcu obroniłem prace dyplomową na 6 z grafiki komputerowej więc raczej wiem lepiej.
Tak wiec piszesz, ze "wiesz lepiej", bo masz 6 z pracy dyplomowej. A ja sie zapytam...i co z tego? Papierek nie swiadczy o umiejetnosciach, bo znalazlbym kupe idiotow, ktorzy maja dobre swiadectwa. Po drugie, skad wiesz, ze on sie nie zna na grafice? Czyzbys mial kompleks kujona?
Cytuj:
Nie znasz mnie człowieku, a tym bardziej moich możliwości np. w grafice komputerowej więc nie zajmuj zdania w kwesti o której nie masz pojęcia...
O, a tu znowu pokazujesz, ze JA nie mam pojecia o czyms, co TY doskonale znasz. Pozatym, moge cie oceniac po poziomie twojego zarozumialstwa, na co pozwala mi konstytucja RP.
Cytuj:
A co do gryfa to z tego co pamiętem w jednym z postów autorka napisała o powstaniu swojej pracy.
W takim razie w tym poscie ja napisze, ze pod domem mam czerwone Ferrari, w domu wanne wieksza niz twoje mieszkanie, a teraz wlasnie niewolnica mnie wachluje galazka palmy. Uwierz mi, czlowieku!
Cytuj:
Najwyraźniej nie masz racji Nekromato, lordzie sith, że jest to bardzo przerobiony smok i pogódź się z tym, że w niektórych dziedzinach życia są ludzie, którzy mogą dysponować większą wiedzą niż Ty.
Ok, skoro mowisz to Ty, Andersie, przyjme z pokora twe slowa i uwierze, ze nie jest to przerobiony mocno smok (co na gole oko widac, czego wciaz bede sie trzymal).

Ps. Nie mam zadnych pretensji do nikogo, przeciez mozna bylo mocno modyfikowac grafiki z Tibii. Autorce gratuluje pomyslu i wykonania, bo praca jest b.ladna - powtarzam to po raz drugi. Ale jestem jak Tomasz - nie uwierze, ze to jest praca wykonana od podstaw, jesli nie zobacze szkicow z etapow prac.
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline  
stary 11-07-2006, 07:52   #136
Anders
Użytkownik Forum
 
Anders's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2005
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 38

Posty: 108
Stan: Niegrający
Anders ma numer GG 5930030
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nekromanta
Tym, ze od razu zaznaczasz, ze jest ktos lepszy od xxx. Nawet w tym poscie to widac. Ale zeby nie bylo

Tak wiec piszesz, ze "wiesz lepiej", bo masz 6 z pracy dyplomowej. A ja sie zapytam...i co z tego? Papierek nie swiadczy o umiejetnosciach, bo znalazlbym kupe idiotow, ktorzy maja dobre swiadectwa. Po drugie, skad wiesz, ze on sie nie zna na grafice? Czyzbys mial kompleks kujona?

O, a tu znowu pokazujesz, ze JA nie mam pojecia o czyms, co TY doskonale znasz. Pozatym, moge cie oceniac po poziomie twojego zarozumialstwa, na co pozwala mi konstytucja RP.

W takim razie w tym poscie ja napisze, ze pod domem mam czerwone Ferrari, w domu wanne wieksza niz twoje mieszkanie, a teraz wlasnie niewolnica mnie wachluje galazka palmy. Uwierz mi, czlowieku!

Ok, skoro mowisz to Ty, Andersie, przyjme z pokora twe slowa i uwierze, ze nie jest to przerobiony mocno smok (co na gole oko widac, czego wciaz bede sie trzymal).

Ps. Nie mam zadnych pretensji do nikogo, przeciez mozna bylo mocno modyfikowac grafiki z Tibii. Autorce gratuluje pomyslu i wykonania, bo praca jest b.ladna - powtarzam to po raz drugi. Ale jestem jak Tomasz - nie uwierze, ze to jest praca wykonana od podstaw, jesli nie zobacze szkicow z etapow prac.
Mówisz, że papierek nie świadczy o umiejętnościach, ale jednak ten papierek uzyskałem głównie za zrobioną pracę a nie tylko za wiedzę, poza tym jeśli uważasz że "papierek" nic nie znaczy to spróbuj się dostać na dobrą uczelnie z samymi dwójkami na świadectwie i nie zapomnij dopisać "oceny o niczym nie świadczą, bo ja mam umięjetności" -.-'''' Poza tym nie napisałem nigdzie, że ktoś się nie zna na grafice, a ta osoba o której mowa w końcu sama przyznała, że nie miała racji co do Gryfa. Jak chcesz to możesz sobie wmawiać, że to przerobiony smok a jak dla mnie, możesz sobie nawet uważać, że jest to przerobiony szczur. Ja natomiast uważam ze nie masz zielonego pojęcia o tworzeniu i analizie takiego typu grafiki skoro z uporem maniaka bronisz swojego zdania, które niekoniecznie jest słuszne. A jeśli nadal masz mi coś do powiedzenie to pisz na PW/maila/gg bo zapewne wielu ludzi nie ma zamiaru oglądać tych wywodów, po za tym nie chcem zaśmiecać tematu...

Ostatnio edytowany przez Anders - 11-07-2006 o 10:37.
Anders jest offline  
stary 11-07-2006, 10:32   #137
Evinio
Użytkownik forum
 
Evinio's Avatar
 
Data dołączenia: 02 06 2006
Wiek: 36

Posty: 20
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Celesta
Poziom: 58
Poziom mag.: 63
Evinio ma numer GG 6359872
Cool

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nekromanta
Tym, ze od razu zaznaczasz, ze jest ktos lepszy od xxx. Nawet w tym poscie to widac. Ale zeby nie bylo

Tak wiec piszesz, ze "wiesz lepiej", bo masz 6 z pracy dyplomowej. A ja sie zapytam...i co z tego? Papierek nie swiadczy o umiejetnosciach, bo znalazlbym kupe idiotow, ktorzy maja dobre swiadectwa. Po drugie, skad wiesz, ze on sie nie zna na grafice? Czyzbys mial kompleks kujona?

O, a tu znowu pokazujesz, ze JA nie mam pojecia o czyms, co TY doskonale znasz. Pozatym, moge cie oceniac po poziomie twojego zarozumialstwa, na co pozwala mi konstytucja RP.

W takim razie w tym poscie ja napisze, ze pod domem mam czerwone Ferrari, w domu wanne wieksza niz twoje mieszkanie, a teraz wlasnie niewolnica mnie wachluje galazka palmy. Uwierz mi, czlowieku!

Ok, skoro mowisz to Ty, Andersie, przyjme z pokora twe slowa i uwierze, ze nie jest to przerobiony mocno smok (co na gole oko widac, czego wciaz bede sie trzymal).

Ps. Nie mam zadnych pretensji do nikogo, przeciez mozna bylo mocno modyfikowac grafiki z Tibii. Autorce gratuluje pomyslu i wykonania, bo praca jest b.ladna - powtarzam to po raz drugi. Ale jestem jak Tomasz - nie uwierze, ze to jest praca wykonana od podstaw, jesli nie zobacze szkicow z etapow prac.
dzięki za gratulacje
a poza tym bez obrazy,ale to ty mi wyglądasz na zarozumialca... Dzięki Bogu, że tobie niczego nie musiałam udowadniać, ku mojemu szczęściu nie byłeś w jury... Powienies się zastanowić nad tym co piszesz, bo tym obrażasz jury ... Chyba wiedzą co robią, widzieli dowody na autentyczność mojej pracy, przecież inaczej bym nie wygrała tej nagrody... Niestety- ku twojemu niezadowoleniu pozostaniesz niewierzątym tomaszem, nikt ci nie ulży w tej dociekliwości, a ja nie potrzebuję udowadniać tobie że to moja praca, bo w końcu po co miałabym to robić.
A tak poza tym spójrz jak obrażasz innych ludzi... Wyobraź sobie że są na tym świecie jeszcze mądrzy i zdolni ludzie, którzy naprawdę dużo potrafią, ja znam takich kilku...Być może obracasz się kręgu takiej grupy ludzi, którą opisałeś w swoim poście- nic mi do tego, ale skoro nie znsz człowieka to go nie oceniaj, bo sam wyrabiasz sobie złą opinię A ten opis o ferrari jak dla mnie nie jest ani śmieszny ani nie świadczy o zbytniej inteligencji- raczej o wybujałej wyobrażni... taką przypadłość często nazywa się schizofrenią... Czyżby ?
Evinio jest offline  
stary 11-07-2006, 10:34   #138
pijany rolnik
Użytkownik Forum
 
pijany rolnik's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2005
Lokacja: Gdynia

Posty: 193
Profesja: Master Sorcerer
pijany rolnik ma numer GG 2939702
Domyślny

zgadzam sie to musi byc fajne
__________________
Łamanie prawa.
pijany rolnik jest offline  
stary 11-07-2006, 11:00   #139
KISIEL
Użytkownik Forum
 
KISIEL's Avatar
 
Data dołączenia: 31 08 2004
Wiek: 37

Posty: 16
Domyślny

Good Job
KISIEL jest offline  
stary 11-07-2006, 11:33   #140
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Evinio
Powienies się zastanowić nad tym co piszesz, bo tym obrażasz jury ...
Nie wydaje mi sie, zeby to bylo w jakikolwiek sposob krzywdzace dla w/w jury
Cytuj:
Chyba wiedzą co robią, widzieli dowody na autentyczność mojej pracy, przecież inaczej bym nie wygrała tej nagrody...
Oj, a gdzie ja napisalem, ze twoja praca nie jest autentyczna? Nie wspominajac o tym, ze uwazam, iz nagroda jest ci udzielona slusznie.
Cytuj:
Niestety- ku twojemu niezadowoleniu pozostaniesz niewierzątym tomaszem, nikt ci nie ulży w tej dociekliwości, a ja nie potrzebuję udowadniać tobie że to moja praca, bo w końcu po co miałabym to robić.
Uwierz mi, ze nie zalezy mi na tym udowodnieniu, tak jak i tobie nie zalezy na potwierdzeniu informacji, jakie Ferrari stoi pod moim domem
Cytuj:
A tak poza tym spójrz jak obrażasz innych ludzi... Wyobraź sobie że są na tym świecie jeszcze mądrzy i zdolni ludzie, którzy naprawdę dużo potrafią, ja znam takich kilku...
W ktorym miejscu kogos obrazilem? Powiedzeniem, ze dobre swiadectwa maja tez idioci? A to nie jest prawda? Nigdzie tu nie obrazilem tych, ktorzy otrzymali takie swiadectwo zasluzenie.
Cytuj:
A ten opis o ferrari jak dla mnie nie jest ani śmieszny ani nie świadczy o zbytniej inteligencji- raczej o wybujałej wyobrażni... taką przypadłość często nazywa się schizofrenią... Czyżby ?
Ludzie inteligentni maja "bardziej rozwinieta" wyobraznie od tych prostych, wiec... No, ale skoro wedlug ciebie wybujala wyobraznia to choroba psychiczna, to pozazdroscic Tolkienowi

@Anders : owszem, nie mam zielonego pojecia o tworzeniu grafiki. Zapewne, gdybym posiadal taka wiedze, jaka ty dysponujesz, nie wydawaloby mi sie, ze jest to przerobiony smok
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:10.


Powered by vBulletin 3