Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 04-10-2009, 22:24   #10721
Kele
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Każdy kibic Arsenalu uważa, że ich klub jeśli przegrywa, to ZAWSZE przez sędziów? To samo tyczy się wygranych innych zespołów? ; >
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 04-10-2009, 22:26   #10722
Fintex
Użytkownik Forum
 
Fintex's Avatar
 
Data dołączenia: 17 08 2005
Lokacja: Krosno
Wiek: 34

Posty: 968
Stan: Na Emeryturze
Imię: Seecinha
Świat: Astera
Poziom: 123
Fintex ma numer GG 5302851 Fintex ma login Tlenu maciekz9@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Owen już nie żyje. Park? Tyle razy mówiłem, że to leszcz i wszystkie mecze United w tym sezonie to dobitnie pokazują. Giggs jedyny dobry na tej ławce. Anderson? Beztalencie, manchesterowy Denilson. Scholes? Jedyne, co potrafi, to zbierać czerwone kartki. Hargreaves? Przecież on nie żyje, a sporo czasu mu zajmie dojście do optymalnej dyspozycji. Brown? To ten koleś, co cały rok nie grał i w sumie nadal nie gra? Neville? to paralita już jest. Evans? Z nim w obronie Sunderland strzela 2 bramki, no, świetny. Rafael i reszta - co, gnojki u-20 bez doświadczenia, bez niczego to ławka?
gnojki u20 bez doświadczenia... powiedział kibic arsenalu. ok, gdyby te twoje teorie mialy jeszcze jakiś przekład na rzeczywistość... przypomnij mi prosze kto wygrywał premiership ostatnie 2 lata?


real 1-0 w tył. do połowy.
Fintex jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-10-2009, 22:29   #10723
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Royal_Michael Pokaż post
Owen nie żyje?
ManU-ManC
96"

Co do reszty to wskaż mi lepszą ławkę w Premiership.
Almunia
Sagna - Gallas - Verma - Clichy
Denilson - Cesc - Song
Rosa - V. Persie - Arszawin

(najlepsza ofensywa w Anglii btw)
Ławka: Fabiański, Senderos, Traore, Eboue, Diaby, Eduardo, Nasri, Gibbs, Bendtner, Wilshere, Ramsey, Watt, Silvestre, Mannone, Walcott + jeszcze paru z rezerw.

Nie muszę mówić, że boki obrony Arsenalu > boki obrony United. Na środek konkretny jest tylko Silvestre - ale żelazny Verma i Gallas są nie do złamania. Eduardo, Nasri - no sorry, ale gracze, którzy mieliby właściwie w każdym klubie z Anglii miejsce w pierwszym składzie grzeją ławkę - ich jakość jest wspaniała. Diaby to solidny CM, który potrafi świetne kropnać z dystansu, Gibbs jako LB albo ML to solidna zmiana, chociaż lepiej go dać na LB. Bendtner jako wieżowiec udowodnił już, że zmiany daje świetne. Eboue to pan uniwersalny, wszędzie może grać i często da naprawdę niezłą zmianę. Ramsey po wejściu w ostatnich 15-20 minutach zawsze a to strzelił gola, a to zaliczył asystę. Wilshere to największy talent, jaki ostatnio widział świat. Mannone i Fabian to kiperzy. Walcott - nie lubię go, ale zmiany dawał bardzo dobre bardzo często. Traore w Portsmouth spisywał się świetnie i warto dawać mu szansę.

Wszyscy pozwalają dowolnie rotować zespołem, dają dużo możliwości i rozwiązań taktycznych i na pewno po wejściu dają większą jakość niż młode owce Manchesteru czy inne Scholesy i Parki.
__________________
Ooh to be a Gooner.

Ostatnio edytowany przez Yoh Asakura - 04-10-2009 o 22:35.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-10-2009, 22:33   #10724
Maggic
Chelsea Fan
 
Maggic's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Szczecin
Wiek: 34

Posty: 1,107
Stan: Na Emeryturze
Maggic ma numer GG 2111891
Domyślny

to ja Was znokautuje... Joe Cole, Żirkow, Deco, Kalou, Obi Mikel.

więcej nawet wymieniać nie muszę.
__________________
Wy macie historię, my ją tworzymy//
Maggic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-10-2009, 22:33   #10725
Xendriel
Użytkownik Forum
 
Xendriel's Avatar
 
Data dołączenia: 20 02 2008
Lokacja: okolice Bełchatowa

Posty: 681
Stan: Na Emeryturze
Xendriel ma numer GG 8764070
Domyślny

Wiedziałem, że Real przyfarci
Xendriel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-10-2009, 22:35   #10726
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
gnojki u20 bez doświadczenia... powiedział kibic arsenalu. ok, gdyby te twoje teorie mialy jeszcze jakiś przekład na rzeczywistość... przypomnij mi prosze kto wygrywał premiership ostatnie 2 lata?
A kto wygrał ligę 20 lat temu? I co z tego? United nie ma już Ronaldo i nie ma Teveza - stracili od groma swojej jakości. Valencia, Park, Nani? No sorry, ale z czym do ludzi?

Cytuj:
Każdy kibic Arsenalu uważa, że ich klub jeśli przegrywa, to ZAWSZE przez sędziów? To samo tyczy się wygranych innych zespołów? ; >

kthxbye.

Była nawet robiona jakaś statystyka i generalnie BAAARDZO często było tak, że United grało dopóki nie strzeliło.

Cytuj:
to ja Was znokautuje... Joe Cole, Żirkow, Deco, Kalou, Obi Mikel.
"jerk-off" nie zagrał ani jednego meczu i nie macie pojęcia, czy to dobry transfer czy nie. Cole to rekonwalescent, Deco jest stary, powolny i słaby (jak 3/4 pomocników Chelsea), Kalou nie potrafi nic prócz bezsensownego dryblowania, a Obi Mikel to mistrz podań w bok.
__________________
Ooh to be a Gooner.

Ostatnio edytowany przez Yoh Asakura - 04-10-2009 o 22:37.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-10-2009, 22:41   #10727
Kele
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Nie wątpię, że była robiona jakaś statystyka przez fanów Arsenalu A ta fotka, dobra ;D Kwestia tylko taka, że to van Persie zawsze wbija bramke w ostatniej minucie ;D

Edit: Fakt, zapomniałem o LM w 99 roku. Wtedy też pewnie poszedł przekręt.

Ostatnio edytowany przez Kele - 04-10-2009 o 22:45.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 04-10-2009, 22:44   #10728
Arka_Sath_Wielki
Użytkownik Forum
 
Arka_Sath_Wielki's Avatar
 
Data dołączenia: 23 12 2006
Lokacja: Bdg
Wiek: 30

Posty: 971
Stan: Na Emeryturze
Arka_Sath_Wielki ma numer GG 8017890 Send a message via Skype™ to Arka_Sath_Wielki
Domyślny

US Citta di Palermo
2 - 0
Juventus FC

74'

Je...ć juve oooooooooooooo jak bardzo jeeeeeeeee...........ć juve
__________________
23-12-2006 <-> 09.07.10 dzięki za wszystko.
Arka_Sath_Wielki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-10-2009, 22:48   #10729
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kele Pokaż post
Nie wątpię, że była robiona jakaś statystyka przez fanów Arsenalu A ta fotka, dobra ;D Kwestia tylko taka, że to van Persie zawsze wbija bramke w ostatniej minucie ;D
Wiem, że jesteś ignorant w tej kwestii i że pojęcie "Fergie time" jest ci obce, więc ci wybaczam.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-10-2009, 22:51   #10730
Swiety
Użytkownik Forum
 
Swiety's Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2008

Posty: 414
Stan: Niegrający
Domyślny

Dobra stary, to weź mi wytłumacz dlaczego Arsenal nie zdobędzie mistrza ani nic nie zwojuje w europejskich pucharach? Dlaczego tak jest od dawna?

Ide spać.
Swiety jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-10-2009, 22:55   #10731
Kele
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...jury-time.html

Cztery mecze, w przeciągu 15 lat. Domniemany błąd sędziów, jeżeli chodzi o doliczenie czasu. Faktycznie, Ferguson to musi być jednak przekręt.

Edit: Należy także dodać, że czas doliczany jest tylko na stronę United. ^^

Ostatnio edytowany przez Kele - 04-10-2009 o 22:57.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 04-10-2009, 22:59   #10732
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Swiety Pokaż post
Dobra stary, to weź mi wytłumacz dlaczego Arsenal nie zdobędzie mistrza ani nic nie zwojuje w europejskich pucharach?
Nostradamus?

Bez DMa i porządnej ławki i bez Arshavina dotarli do 1/2 LM. Dla mnie to świetny wyczyn.

A mistrz będzie, w tym sezonie. Bo jest Verma, Arsza i wrócił Dudu i Rosa.

Cytuj:
http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...jury-time.html

Cztery mecze, w przeciągu 15 lat. Domniemany błąd sędziów, jeżeli chodzi o doliczenie czasu. Faktycznie, Ferguson to musi być jednak przekręt.

Edit: Należy także dodać, że czas doliczany jest tylko na stronę United. ^^
Nie chodzi o doliczanie 3 minut, a granie do 96, tylko oto, że nie ma przerw w grze, a sędzia dolicza 5 minut z dupy.
__________________
Ooh to be a Gooner.

Ostatnio edytowany przez Yoh Asakura - 04-10-2009 o 23:01.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-10-2009, 23:01   #10733
Gagerr
Użytkownik Forum
 
Gagerr's Avatar
 
Data dołączenia: 10 07 2009

Posty: 88
Domyślny

Fabregas to jest jednak prze chuj. Nie dość, że strzelił bramkę, to jeszcze 4 razy asystował
Gagerr jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-10-2009, 23:04   #10734
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Thomas Vermaelen - 7 spotkań, 5 bramek. I to dwie przecudne z dystansu. Szczególnie ta z Wigan <3
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-10-2009, 23:05   #10735
Maggic
Chelsea Fan
 
Maggic's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Szczecin
Wiek: 34

Posty: 1,107
Stan: Na Emeryturze
Maggic ma numer GG 2111891
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
"jerk-off" nie zagrał ani jednego meczu i nie macie pojęcia, czy to dobry transfer czy nie. Cole to rekonwalescent, Deco jest stary, powolny i słaby (jak 3/4 pomocników Chelsea), Kalou nie potrafi nic prócz bezsensownego dryblowania, a Obi Mikel to mistrz podań w bok.
... rany boskie czemu Ty mnie do tego zmuszasz.

żirkow-tjaa może i masz rację.

j.cole-idąc twoim tokiem rozumowania, skreśl Eduardo ze swojej listy rezerw, dobrze że z Rosicky'm już to zrobiłeś.

p.s Cole vs Arsenal <3
1:20 - http://www.youtube.com/watch?v=wFXmQj3xeb4

deco-3/4 powolnych, starych i słabych pomocników Chelsea, jest sezon w sezon lepsza od szybkich, młodych i błyskotliwych talentów Wengera, kurwa to jakieś nie logiczne.

kalou- nie skomentuje.

obi-jeszcze jakiś czas temu wypowiadałeś się o nim w ciepłych słowach, jak bym się uparł to poświęcił bym ze 2 tygodnie i bym to znalazł.
__________________
Wy macie historię, my ją tworzymy//
Maggic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-10-2009, 23:08   #10736
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Niby czemu? Eduardo większą część tego sezonu siedział na ławce i z niej wchodził, często zdobywając ważne gole lub asystując.

Rosicky jak tylko wyzdrowiał, to od razu wskoczył do pierwszego składu, ale nie wiadomo, na jak długo, bo pewnie jak wyzdrowieje Nasri i Eduardo, to będzie duża rotacja.

Cytuj:
deco-3/4 powolnych, starych i słabych pomocników Chelsea, jest sezon w sezon lepsza od szybkich, młodych i błyskotliwych talentów Wengera, kurwa to jakieś nie logiczne.
Każdy menedżer Chelsea trąbi o tym, że The Blues brak szybkości, takich pomocników jak Lennon, którzy mają przyśpieszenie i ten zryw. Ale no ofc - ty wiesz lepiej.

Cytuj:
kalou- nie skomentuje.
Racja, ten gość nie jest wart jakiegokolwiek komentarza.

Cytuj:
obi-jeszcze jakiś czas temu wypowiadałeś się o nim w ciepłych słowach, jak bym się uparł to poświęcił bym ze 2 tygodnie i bym to znalazł.
No ofc, że tak. Ale widziałem kilka spotkań Chelsea w tym sezonie i w każdym Mikel robił tylko jedno - podawał w bok albo do najbliższego. Nic więcej.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-10-2009, 23:25   #10737
Maggic
Chelsea Fan
 
Maggic's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Szczecin
Wiek: 34

Posty: 1,107
Stan: Na Emeryturze
Maggic ma numer GG 2111891
Domyślny

Cytuj:
Każdy menedżer Chelsea trąbi o tym, że The Blues brak szybkości, takich pomocników jak Lennon, którzy mają przyśpieszenie i ten zryw. Ale no ofc - ty wiesz lepiej.
Malouda - końcówka tamtego sezonu i początek tego pokazuję że jednak wart był tej kasy a cierpliwość się opłaciła. Francuz jest w bardzo dobrej formie, i odpieprza kawał dobrej roboty.

Joe Cole - jeżeli jemu brak czegoś co ma np. Lennon to przestudiuj filmik z mojego poprzedniego posta ze dwa razy.

Kalou - młody, szybki, błyskotliwy, ale oczywiście według Ciebie do dupy, a skoro Ty masz taką opinię o jakimś graczu to już na pewno jej nie zmienisz.
Więc nawet nie będe się wypowiadał, ale tak szczerze... ile meczy z jego udziałem widziałeś? 3?

Niewiadomą jest jeszcze to co wniesie Żirkow, więc nie wiem na jakiej podstawię twierdzisz że Chelsea brakuje takich graczy.

Cytuj:
No ofc, że tak. Ale widziałem kilka spotkań Chelsea w tym sezonie i w każdym Mikel robił tylko jedno - podawał w bok albo do najbliższego. Nic więcej.
W tym sezonie nie gra rewelki, ale poprzedni pokazał jaki ma potencjał i myślę że na pewno go wykorzysta. ; ]
__________________
Wy macie historię, my ją tworzymy//
Maggic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-10-2009, 23:25   #10738
domin3x
Użytkownik Forum
 
domin3x's Avatar
 
Data dołączenia: 13 10 2005
Lokacja: Silesia Inferior

Posty: 2,162
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xevezq
Profesja: Knight
Świat: Pacera
Poziom: 166
Skille: 96/90
Poziom mag.: 8
Domyślny

Mamy lidera! Hej Barca mamy lidera!;d
__________________
Cześć.
.................................................. .................................................. ...................Dzięki.
Cześć.
domin3x jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-10-2009, 23:28   #10739
Fintex
Użytkownik Forum
 
Fintex's Avatar
 
Data dołączenia: 17 08 2005
Lokacja: Krosno
Wiek: 34

Posty: 968
Stan: Na Emeryturze
Imię: Seecinha
Świat: Astera
Poziom: 123
Fintex ma numer GG 5302851 Fintex ma login Tlenu maciekz9@tlen.pl
Domyślny

a Barca samodzielnym liderem! to co robili gracze Sevilli na prawym skrzydle to poezja. a raczej to co robili gracze Realu na lewej obronie to partactwo.

Z tego co piszesz joh, to wynika, ze cały świat się uwziął na twój Arsenal.. bo jak to wytlumaczyc, skoro macie najlepszych zawodników a innym cały czas czegoś brakuje, ale jednak to tym drugim zawsze się udaję zdobyć jakieś trofeum?
Fintex jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-10-2009, 23:34   #10740
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maggic Pokaż post
Malouda - końcówka tamtego sezonu i początek tego pokazuję że jednak wart był tej kasy a cierpliwość się opłaciła. Francuz jest w bardzo dobrej formie, i odpieprza kawał dobrej roboty.
Malouda demonem szybkości nie jest. I do najlepszych typu Ronaldo, Kaka, Arszawin dużo mu brakuje.

Cytuj:
Kalou - młody, szybki, błyskotliwy, ale oczywiście według Ciebie do dupy, a skoro Ty masz taką opinię o jakimś graczu to już na pewno jej nie zmienisz.
Więc nawet nie będe się wypowiadał, ale tak szczerze... ile meczy z jego udziałem widziałeś? 3?
Młody, szybki, nieograny, bez doświadczenia, gubi się, nie wie, co ma robić, bez pomysłu na dobre rozegranie, bezsensowne i jałowe dryblingi, przeciętne wykończenie - pardon, ale to jest gracz na Everton, a nie na zespół z Top4.
Widziałem dużo meczÓW z jego udziałem. Lwia część w zeszłym sezonie.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 4 (zarejestrowanych: 0, gości: 4)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:56.


Powered by vBulletin 3