Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Poradniki

Notki

Poradniki Poradniki napisane przez użytkowników forum.
Podfora : Wasze propozycje poradników ; Poradniki archwialne; Poradniki nie związane z Tibią
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 23-08-2004, 14:34   #1
Khan
Użytkownik Forum
 
Khan's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2004
Lokacja: Brzydgoszcz, Fordograd
Wiek: 36

Posty: 1,317
Profesja: Knight
Świat: RL
Pergamin "No PK!" - czyli rodzaje skuli.

(jestem bardzo wk******y bo pisze ten post juz drugi raz. Pierwszy sie popsuł przez bliżej nie określony błąd w logowaniu. Nie mój.)


Konnichiwa.
Jak nie trudno zauważyć po świecie Tibii walają sie całe hordy ludków ze skullami. Każdy krzyczy 'PK!' itp itd. Ale czy na powno kazdy ludek z czachą to potencjalny morderca kobiet i dzieci? Udało mi sie wyróżnić 7 rodzajów peków. Przeczytajcie i oceńcie sami.

1. BLOKERSI
Wygląd: Wysoki level. Najczęściej outfit pacc knighta. Stoją sobie i gadają ze znajomymi. Czasem sie pokłucą, czesem jeden drugiego chlaśnie bez powodu z nudów. Popisują się zaklęciami. Często też krecą się w pobliżu summonowane lub lurowane raty, bugi, monki ghoule itp.
Występowanie: Okolice domków, guildhouse'ów i depo.
Reakcja na spotkanie: Oleją cię. Czasem poproszą byś odszedł - "get lost n00b!" lub "go away".
Reakcja na "PK!": Koleś z czaszką wyśmieje cię. Inni zaczną grozić byś spadał. "u wanna die?"
Reakcja na atak: Błąd. Zostajesz potraktowany z Hmm, FF, lub przegoniony siłą fizyczną.
Reakcja na ucieczkę: Jeszcze raz cię wyśmieją ale przestaną atakować.

2. RED SKULL'E
Wygląd: Wysoki level. Najczęściej outfit pacca. Charakterystyczna czerwona czaszka oznaczająca, że nasz retskal wysłał już do Hadesa sporo exśmiertelników.
Występowanie: A różnie.
Reakcja na spotkanie: Oleją cię.
Reakcja na "PK!": Znów cię oleją. Ostatecznie wyśmieją cię.
Reakcja na atak: Redskal zostawi cie raczej w spokoju. Jeszcze jeden mord może go doprowadzic do bana.
Reakcja na ucieczkę: Brak reakcji, bo raczej nie ma specjalnie przed czym 'uciekać'.

3. MISKLIKI
Wygląd: Dośc niski level (10-15). Ukrywają się. Przez przypadek pociągnęli z runka kogoś kto stał koło potworka, lub kliknęli na potwora z 'battle window' w tym samym momencie, w ktorym w polu ich widzenia pojawił sie inny człowieczek i ostatecznie zaatakowali jego.
Występowanie: W terenie, w jaskiniach.
Reakcja na spotkanie: Krzyczą "no PK!" i "missclick"
Reakcja na "PK!": Jeszcze bardziej krzyczą.
Reakcja na atak: Uciekają i dalej krzyczą.
Reakcja na ucieczkę: Przestają wołać. Pozostają, gdzie ich znalazłeś. Czasem, ale rzadko, podziękują za łaskę.

4. NEUTRALNI
Wygląd: Neutralni to PK, którzy nie atakują NAS. Gonią kogoś innego, a ten ktoś krzyczy o pomoc.
Występowanie: Tam gdzie PK czyli praktycznie wszedzie.
Reakcja na spotkanie: Raczej oleją cię. Ofiara natomiast zacznie wołać o pomoc.
Reakcja na "PK!": Zaczną się tłumaczyć. Że złodzieja gonią, że zabił ich innego chara, że mu lootbaga podkosił itp. Ofiara będzie się wypierać i dalej twardo wołać o pomoc.
Reakcja na atak: Napastnik może zacząć uciekać (jeśli masz wyższy lev niż on i ofiara), zaatakuję cię (jeśli masz niższy lev), lub normalnie oleje (nie moze atakowac naraz dwóch.) Jeśli dobrze to rozegrasz to po ewentualnym zwycięstwie Ofiara zostaje twoim kumplem.
Reakcja na ucieczkę: Raczej brak reakcji. Napastnik dalej bedzie gonił Ofiarę, aż ją w końcu dorwie i zabije.

5. NAJEMNICY
Wygląd: Wysoki lev. Najczęściej outfit pacca. Profesja zazwyczaj Palladyn. Są to Siły specjalne, wysłane specjalnie z dedykacją dla ciebie. Najprawdopodobniej naraziłeś się jednemu z silniejszych graczy. Może zabiłeś jego chara, buchnąłeś lootbaga, rozwaliłeś summona itp itd. Teraz on nasłał na ciebie lepszą postać, by się zemścić. Jeśli masz szczęście zginiesz raz. A jeśli nie - wrócisz na rook.
Występowanie: Jak jesteś niewinny - nie musisz sie obawiać, a jak jesteś winny - znajdą cię wszędzie...
Reakcja na spotkanie: Mówią, kto ich nasłał i dlaczego po czym atakują. A mają czym atakować! Duży level, doświadczenie w PvP, sporo runów i łuk lub kusza w przypadku Palladyna.
Reakcja na "PK!": To na nic.
Reakcja na atak: Już mówiłem! Nie masz szans! A nawet jeśli planety ułożą się w jednej linii i wygrasz - powiedzmy koleś sam się walnie sd-kiem, summonięte mino archy zbuntują się, przez przypadek zgubi F-Sworda i C-Armor, pomyli UH z Poison Fieldem a na dodatek w poblizu będą 2 Black Knighty i 3 Giant Spidery ze wścieklizną to i tak wróci i naśle kogoś silniejszego!!
Reakcja na ucieczkę: Zabójca odpali 'Haste' o zacznie cię ścigać. Lepiej nie myśl o ucieczce tylko módl się, żeby nie zgubić po śmierci zbyt dużo sprzętu.

6. SAMOBÓJCY
Wygląd: Bardzo niski lev (gorszy niż 8). Często outfit zwykłego ludzika. Bardzo mili ludzie kopnięci przez los. Prawdopodobnie zginęli i stracili cały sprzęt. Nie mają znajomych, ani kasy. Lub po prostu znudziła im się profesja, a nie chcą tracić swojego "Giga Demon Slayer from Greatest Deep of Inferno in HELL" imienia.
Występowanie: Kręcą się koło świątyń.
Reakcja na spotkanie: Atakują cię i krzyczą: "i wonna die" lub "kill me" (<--- cytat z Aliena)
Reakcja na "PK!": Brak reakcji. Dalej atakują.
Reakcja na atak: Dalej nic. Osobiście nie radzę ich zabijać. Raz, że tylko zaśmiecicie sobie limit trupów w tygodniu; Dwa, że nie bedziecie mogli wejść do depo ani wylogować się przez 15 min; Trzy, że ktoś się może przyczepić, że mordujecie niskopoziomowców; Cztery, że i tak nie dostaniesz expa ani lootu.
Reakcja na ucieczkę: Gonią cię. Jak będziesz wyraźnie odmawiał to w końcu sobie pójdą.

i w końcu... (werble plz)

7. PK (Playa Killa)
Wygląd: Wysoki lev (zazwyczaj koło 20-40). Najczęsciej Palladyni. To bardzo niemili ludzie, którzy napadają na słabszych od siebie. W zasadzie nie różnią się zbytnio od zwykłych bandytów z reala. Generalnie każdy chciałby, żeby raz na zawsze opuścili świat Tibii, ale bez nich było by 'nudno'
Występowanie: Praktycznie wszedzie. Często łażą w miejscach gdzie trenią lub expią słabsi od nich.
Reakcja na spotkanie: Na chwilę się zatrzymują, żeby sprawdzić twój lev i vocc. Potem albo zapraszają do treningu albo od razu atakują.
Reakcja na "PK!": Dalej cię atakują. Baaaardzo rzadko wycofują się kiedy zaczynasz wrzeszczeć (yell) "Help PK!".
Reakcja na atak: Z PK łatwiej wygrać niż z Najemnikiem. Są zazwyczaj słabsi i działają pod wpływem impulsu. Jeśli masz szczęście, zdołasz ich przegonić FB lub nawet FF. Ale generalnie szanse, że wygrasz są i tak bardzo małe.
Reakcja na ucieczkę: Będzie cię gonił. Zazwyczaj bez 'haste'. Jeśli bedziesz na tyle zręczny, żeby go zgubić, nie bedzie się raczej fatygować żeby cię szukać.


Ty by było na tyle. Jeśli znacie jeszcze jakieś inne rodzaje PKów, lub znaleźliście jakieś błędy (szczególnie spodziewam się przy Redskalach bo ich dobrze nie znam) - piszcie.

Sayonara.

Ostatnio edytowany przez Khan - 09-10-2004 o 22:26.
Khan jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 23-08-2004, 14:58   #2
El Cubanito
Użytkownik Forum
 
El Cubanito's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2004

Posty: 83
Domyślny

~¤&raquo;Ç•Ö•Ń•G•&reg;•Ŕ•†•Ű•L•Ŕ•†•Í•Ř•Ń•§&laquo;¤ ~

Bardzo ładny Poradnik + For You

pozdrawiam.

El Cubanito
__________________
Na co mi ten podpis ?
El Cubanito jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-08-2004, 15:34   #3
Sir Dubeh
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 08 2004
Wiek: 35

Posty: 50
Stan: Aktywny gracz
Imię: Sir Dubeh
Profesja: Elder Druid
Świat: Aldora
Poziom: 75
Poziom mag.: 62
Sir Dubeh ma numer GG 6940991
Domyślny

Z tego co wiem to za zaatakowanie red skulla nie dostaje sie czaszki tak samo jak bys zaatakowal zwyklego skulla mozna jeszcze dodac cwaniaka z Sumonkiem najlepiej uciekacz poziom nizej badz wyzej gdyz nie zejda ani nie wejda bo bez sumonka sie boja mój kumpel mial cos takiego nazwal bym to pkowski lamer
Sir Dubeh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-08-2004, 15:55   #4
Vicious Phoenix
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Khan
RED SKULL'E
Wygląd: Wysoki level. Najczęściej outfit pacca. Charakterystyczna czerwona czaszka oznaczająca, że nasz retskal wysłał już do Hadesa sporo exśmiertelników.
Występowanie: A różnie.
Reakcja na spotkanie: Oleją cię.
Reakcja na "PK!": Znów cię oleją. Ostatecznie wyśmieją cię.
Reakcja na atak: Z tego co wiem sam dostaniesz skulla. Sam redskal zostawi cie raczej w spokoju. Jeszcze jeden mord może go doprowadzic do bana.
Reakcja na ucieczkę: Brak reakcji, bo raczej nie ma specjalnie przed czym 'uciekać'.
Dostajesz yellow skulla, a red skull ma prawo Cię zabić w obronie własnej i nie zostanie za to zbanowany.

Artykuł dobry, choć jest parę błędów. Plus jak najbardziej na miejscu

Ostatnio edytowany przez Vicious Phoenix - 23-08-2004 o 16:00.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 24-08-2004, 07:02   #5
Gremlin
Buuuuu
 
Gremlin's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2003
Lokacja: Edron

Posty: 1,637
Stan: Niegrający
Imię: Sir Grali
Profesja: Elder Druid
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Domyślny

Sprostowanie o czaszkach (rozwiniecie posta powyzej).

Jesli ktos cie zaatakuje a ty nie masz czaszki to koles ma biala czaszke widoczna dla wszystkich (proste).

Jesli ktos (kogo wczesniej nie atakowales) cie zaatakuje ale wczesniej miales czaszke to kolesiowi pokaze sie zolta czaszka (widoczna tylko dla ciebie).

Jesli zaatakujesz kogos i ten ktos bedzie sie bronil to nie dostaje czaszki i zabojstwo liczy sie jako nieuzasadnione.

Jesli ktos cie zaatakuje i ty go zabijesz (przyklad z low lvl) to wtedy dostaje koles czaszke i zabojstwo jest liczone jako "dobre"... ale uwaga moze to byc haker Rookujacy komus postac i pozniej moze ktos stwierdzic ze to wy ukradliscie mu postac.
Gremlin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-08-2004, 13:06   #6
Vicious Phoenix
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Dobra ja dodam skolei 8 rodzaj panów PK :
8. Poirytowany podczas treningu

Wygląd: Mój pal lvl 25 w niebieskim ubranku.
Reakcja na spotkanie: Olewka
Reakcja na "PK!": Olewka
Reakcja na atak: Kontratak
Reakcja na atak stowrka z którym trenie : Pewny dead !
Reakcja na ucieczkę: Nie będę marnować sił na gonienie, dalej trenie ze stworkiem.

No tutaj zamieściłem typ PK, którym sam jestem. Bo bardzo, ale to bardzo mnie denerwuje jak mi stworka z którym trenie zabiera. Mówisz takiemu, "mine!", "mine!" a on nic, tłumaczysz mu, że "atks me = mine" a on nadal nic. No to postanowiłem wreszcie inaczej załatwić sprawy i dziś upolowałem 2 kolesi, którzy mnie poirytowali.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 24-08-2004, 13:40   #7
Pasorzytek
Użytkownik Forum
 
Pasorzytek's Avatar
 
Data dołączenia: 05 05 2004
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 36

Posty: 278
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Aurea
Poziom: 25
Skille: 75/75
Poziom mag.: 4
Pasorzytek ma numer GG 3955373 Pasorzytek ma login Tlenu pasorzytek@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vicious Phoenix
Dobra ja dodam skolei 8 rodzaj panów PK :
8. Poirytowany podczas treningu

Wygląd: Mój pal lvl 25 w niebieskim ubranku.
Reakcja na spotkanie: Olewka
Reakcja na "PK!": Olewka
Reakcja na atak: Kontratak
Reakcja na atak stowrka z którym trenie : Pewny dead !
Reakcja na ucieczkę: Nie będę marnować sił na gonienie, dalej trenie ze stworkiem.

No tutaj zamieściłem typ PK, którym sam jestem. Bo bardzo, ale to bardzo mnie denerwuje jak mi stworka z którym trenie zabiera. Mówisz takiemu, "mine!", "mine!" a on nic, tłumaczysz mu, że "atks me = mine" a on nadal nic. No to postanowiłem wreszcie inaczej załatwić sprawy i dziś upolowałem 2 kolesi, którzy mnie poirytowali.
z kad aj to znam ;p sam mam przezto redskula
__________________
Pasorzytek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-08-2004, 16:03   #8
PitBull
Użytkownik Forum
 
PitBull's Avatar
 
Data dołączenia: 13 08 2004
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 33

Posty: 70
Brak ikony Poradnik super, ale...

Poradnik jest super , mimo kilku malusienkich blębów. Wydaje mi sie, że pisal go ziomek z postaciołą z wyższym lvl, PONIEWAŻ Z OSTATNIM SIE NIEZGODŻE, ŻE BEZ PK BYŁO BY 'NUDNO'...
Ogułem jest super!!! Masz plusik odemnie!!!


------------------------!!!SORKA ZA ORTOGRAFIE!!!------------------------

Ostatnio edytowany przez PitBull - 24-08-2004 o 16:14.
PitBull jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-08-2004, 17:37   #9
Pasorzytek
Użytkownik Forum
 
Pasorzytek's Avatar
 
Data dołączenia: 05 05 2004
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 36

Posty: 278
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Aurea
Poziom: 25
Skille: 75/75
Poziom mag.: 4
Pasorzytek ma numer GG 3955373 Pasorzytek ma login Tlenu pasorzytek@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez PitBull
Poradnik jest super , mimo kilku malusienkich blębów. Wydaje mi sie, że pisal go ziomek z postaciołą z wyższym lvl, PONIEWAŻ Z OSTATNIM SIE NIEZGODŻE, ŻE BEZ PK BYŁO BY 'NUDNO'...
Ogułem jest super!!! Masz plusik odemnie!!!


------------------------!!!SORKA ZA ORTOGRAFIE!!!------------------------
oj byloby byloby wiesz jaka zabawa jest grac 120lvl knightem i stworzyc nowego chara i ktos ci napisze na nowego hunted pay 20k or bye a ty sie przelogowujesz na knighta 120 i odpisujesz realy?? gosc cie przeprasza i to on ci placi ;p
__________________
Pasorzytek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-08-2004, 18:43   #10
Vhailor
Użytkownik forum
 
Vhailor's Avatar
 
Data dołączenia: 11 08 2004
Lokacja: Warszawa

Posty: 16
Domyślny Jak Zpokwac

Najlepiej wejdz do malej dziury walnij fire bombe (lepiej energy ale rub jak chcesz) na wyjscie (chodzi o dziure do kturej potrzeba liny) , wtedy on nie wyjdzie(to masz juz pewne) wal go najlepiej z hmmek jesli jestes palladynem to z kuszy jesli jestes Knightem to walnij ff na wyjscie (muwie ci bedzie lepiej, chyba ze masz juz 5 magic lvl) i tluczesz go wrecz (ewentualnie z runkuw) Sorc i druid zrobia to abrdzo szybko walisz fire bombe i szybko sdkami

NAJLEPIEJ NOSIC NA HUNTY (nieee nie jak jestes pk! jak boisz sie byc zpokowanym) Destroy fieldy!!!

Najlepsze miejsca do pkowania: Ghostland,Amazon camp, Wieza orkuw kolo ab ,a na niskie lvle gobliny obok cavu z cyckami i hunterem.

Jesli komus pomoglem w pkowaniu lub unikaniu bycia zpkowanym poprosze plusika
Vhailor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-08-2004, 18:49   #11
mcsis
Użytkownik Forum
 
mcsis's Avatar
 
Data dołączenia: 12 08 2004
Lokacja: Łódź
Wiek: 36

Posty: 64
Stan: Niegrający
Świat: Valoria
mcsis ma numer GG 1799429
Szczęśliwy

Hmm... Poradnik... ale do czego ? Nie no w sumie poprawia humorek
Dobrze jest troche sie pośmiać

Vhailor - chyba pomyliłeś temat To bardziej pasuje to linka podanego niżej

Zapraszam na temat o pekowaniu (jeśli chcecie)--->
http://www.tibia.pl/forum/showthread.php?t=9582
__________________
54 68 69 73 20 69 73 20 74 68 65 20 77 61 79 20 49 20 70 72 61 79 2E

Ostatnio edytowany przez mcsis - 24-08-2004 o 18:52.
mcsis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-08-2004, 22:30   #12
Khan
Użytkownik Forum
 
Khan's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2004
Lokacja: Brzydgoszcz, Fordograd
Wiek: 36

Posty: 1,317
Profesja: Knight
Świat: RL
Król To sem ja.

Heh. Dzięki za korekty i plusy.
Sory za bugi - szczegolnie przy redskalach (nigdy takim nie bylem ani z takim nie walczylem :/ )

Ten 'Poirytowany PK' nawet nieźle wyszedł Taa.. wiem, że to nieładnie jak ktoś ci podpierza potwora, ale ja zazwyczaj nic z tym nie robię. Nie raz się zdarzyło, że po następnym respawnie kolo oddawał stwory mi, lub zostawiał ubite monstrum, bym ograbił zwłoki i przyjał loot jako ofiarę dziękczynną.
A jak serio ktoś ci monstra podpieprza i to cie denerwuje (<-- czyt. 'niemiłosiernie wku***a) to lepiej po'GRRR'yrać. To chyba działa lepiej.
Khan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2004, 12:34   #13
dyzio-1993
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 07 2004
Lokacja: Rybnik
Wiek: 30

Posty: 31
Stan: Aktywny gracz
Imię: Herubiin
Profesja: Sorcerer
Świat: Azura
Poziom: 21
Poziom mag.: 28
dyzio-1993 ma numer GG 2379699
Domyślny

Mógłby mi ktoś powiedzieć co robi yellow skull
dyzio-1993 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2004, 16:25   #14
Hez
Użytkownik Forum
 
Hez's Avatar
 
Data dołączenia: 16 07 2004

Posty: 82
Hez ma login Tlenu jozzo@tlen.pl
Domyślny

@up Ten kogo zaatakowales ma prawo cie zabic bez konsekwencji.
Hez jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-02-2005, 17:32   #15
Adsin Fokus
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 12 02 2005

Posty: 5
Żarówka Błąd

jak by co red scull gdy go zaatakujesz zagrozi ci lub cię zabije
Adsin Fokus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-02-2005, 17:34   #16
Adsin Fokus
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 12 02 2005

Posty: 5
Domyślny 2 inne rodzaje sculli

są jeszcze golden sculle....
golde sculla otrzymojesz gdy zaatakujesz nikogo nie atakujacego sculla
znika on wraz ze smiercia "lagodnego"sculla
gdy zaatakujesz golden sculla to tak jakbys zaatakowal zwyklego tibijczyka bez sculla <wiec dostajesz whie sculla>

Są jeszcze green sculle one pojawiaja sie podczas treningu na party nikt ih nie wiedzi oprucz trenujacych
no to będzie na tyle

Ostatnio edytowany przez Adsin Fokus - 16-02-2005 o 17:37.
Adsin Fokus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-02-2005, 19:33   #17
Knight Nirvana Org
Użytkownik forum
 
Knight Nirvana Org's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2005
Lokacja: Rybnik
Wiek: 28

Posty: 21
Knight Nirvana Org ma numer GG 6726593
Evul To jest bardzo dobrze napisane.

Wstawiam duży + Jesli chodzi o tresc to prawda bo sam doświadczyłem już wszystich rodzajów PK (to były bardzo niemiłe doświadczenia)
Knight Nirvana Org jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-02-2005, 20:11   #18
Staraznik Nobow
Guest
 

Posty: n/a
Dumny Strażnik Nobow

Jak wiecie od początku dziarzenia w Tibia nie lubiłem Pk Kiedy po raz pierwszy wyszedlem z kapliczki w Thais dednąlem przez 137lv.Napisał mi że testeował sd na Noobach!!!To mnie zatkało bo miałem kilka postaci po 8lv na róznych światach.Tak się dzieje na Julerze.Ten kolo na 100% mieszkał w Carlin.Na Julerze jeste to Players kiuller's City.Proszę was Nigdy jak gracie na Julerze nie,nie ,nie wybierajcie Carlin!!! Proszę was!!!mINĘŁO KILKA LAT...

NIE JESTEM JUŻ nOOb.GRAM JUŻ W TIBIĘ 4 LATA.WSZYSKIE MOJE POSTACIE NA 4 SREWERACH MAJA PO 20 LV I JEDNA POSTAC MA 31LV.mAM DOŚWIADCZENIE I JUŻNIGDY PRZENIGDY PK MNIE NIE ZAATAKUJE!!! wIEM JAK UCIEKAĆ, BRONIĆ SIĘ I WOGLE!!!

Jak uciekacie od pk wyższego lv od siebie to co gdziess 45sec rubcie exury w zależności od hitów napastnika.Uh na siebie co 5 min lub jak many wam zabraknie.I pamiętajcie NOŚCIE PB OF UH przynajmniej 1!!!!!!!!!!
  Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2005, 05:21   #19
Eleander
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 08 2004
Lokacja: Kraków

Posty: 77
Domyślny hmm

Czekaj bo nie jarze grasz w tibie 4 lata i Twoje postacie maja 20-30 level ?
I sie wypowiadasz ze nie jestes newbie ? Eee to nie moze byc prawda chciles napisac80 level kazda postac , prawda ?
__________________
Harmonia Rulezzzzzzzzzz.
Eleander jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2005, 17:10   #20
Zielona Firanka
Użytkownik Forum
 
Zielona Firanka's Avatar
 
Data dołączenia: 13 02 2005

Posty: 78
Świat: Azura
Domyślny

Hmmm...
Poradnik na duuuży +
Ale mam pytanko... Z tego co wiem, nie da się zaatakować playera w okienku z battle ... Błąd czy ja niedoinformowana? ;D
A sama sprawdzałam
Zielona Firanka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:57.


Powered by vBulletin 3