Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp.

Notki

tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp. Tutaj możesz wyrazić swoją opinię na temat strony, wskazać błąd i zasugerować czego brakuje.

Pokaż wyniki sondy: Jesteś za wprowadzeniem tej Akcji w życie?
Tak, jak najbardziej! 21 26.92%
Nie. 50 64.10%
Tak, ale potrzeba paru poprawek. (Zaraz napiszę w temacie jakich.) 7 8.97%
Głosujących: 78. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 17-05-2009, 18:23   #61
Fayny
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 04 2009
Lokacja: Naprawde daleko Procent Fajności: 98,9 %
Wpisy bloga: 2

Posty: 102
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Akurat lubię rpg, i nie zaliczam się do grupy która oprócz expienia nic nie robi, poczym wogóle to wywnioskowałeś ?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Falcon Wings Pokaż post
Drom.. Powiedz poprostu ze nie zgadzasz sie na propozycje, bo nie przyniesie Ci zadnych dochodow. Rozumiem ze ciezko jest to wszystko oplacic i ze administracja takim portalem jak ten jest ciezka. Pamietaj jednak ze tibia.pl stalaby sie slawniejsza niz kiedykolwiek. To by byl jedyny spoil do tego questu jaki by sie ukazal w internecie. Otworzyloby Ci to game ogromnych mozliwosci. Byc moze doszedlbys do jakiejs wspolpracy z zagranicznymi stonami o tibii. Przemysl to.
Ta przyniosła by mu takie zyski że h*j. hahah omg. JAKIE ZYSKI ?
Wszyscy pokopiowali by se ten spoil na swoją strone i po herbacie.
Nawet jeśli ktoś jest w posiadaniu spoila to po co go sprzedawać ?
I wogóle jaka jest gwarancja że on da te kasę ( 30 zł od usera hahahah ) na cele charytatywne ?

Ostatnio edytowany przez Fayny - 17-05-2009 o 18:27.
Fayny jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 17-05-2009, 18:25   #62
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Falcon Wings Pokaż post
@Rocket Slayer
Powiedz mi, jakich dokladnie argumentow potrzebujesz.
Czekaj... jak to się nazywa... netykieta? Zachowywać się inaczej w necie niż w rzeczywistości? Też mogę ludziom powciskać kit. Od tak, choćby dla mojej chorej satysfakcji.

Cytuj:
Jestem pewien ze Piombon Ci ich udzieli, o ile jeszcze niewystarczajaco odrzucily go morale tego forum.
Sugerujesz, że miałaby go odstraszyć ludzka ostrożność? On frajerów szuka?

Jak ludzie potrafią być ślepi... Od razu mi się przypomnieli ludzie a'la "ręce, które leczą". Muahahah
Cytuj:
Dodam jeszcze, ze uwazam to za wielka szkode tak traktowac czlowieka ktory chce zrobic cos dobrze.
A ja sądzę, że ci hitlerowcy nie mieli złych zamiarów uśmiercając Żydów. Oni chcieli dobrze! Wielka szkoda, że ich później karano.



Cytuj:
On niechce sobie tych pieniedzy przywlaszczyc, chce je przeznaczyc na cele charytatywne.
Ej, podam wam numer konta. Obiecuję, że prześlę pieniądzę na cele charytatywne, tylko że szybciej niż on! Po co dzieci mają czekać? Wysyłajcie prędko!

Cytuj:
Drom.. Powiedz poprostu ze nie zgadzasz sie na propozycje, bo nie przyniesie Ci zadnych dochodow.
Lol, ty serio zakładasz, że większa część użytkowników wyśle po te 30zł?

@Dk
Jak się nie ma swoich, dobrych argumentów, to trzeba się podpisać pod cudzymi, by oddać komuś i pokazać że "potrafisz" wyjść z klasą, nie? Jakiś ty biedny...
__________________

Podoba Ci się ta pszczyla? Może chcesz jej wystawić 10 na fotce.pl?

Ostatnio edytowany przez Rocket Slayer - 17-05-2009 o 18:29.
Rocket Slayer jest offline  
stary 17-05-2009, 18:34   #63
DK-LOG.911
Użytkownik Forum
 
DK-LOG.911's Avatar
 
Data dołączenia: 19 01 2008
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 1

Posty: 482
Stan: Na Emeryturze
DK-LOG.911 ma numer GG 9863330 DK-LOG.911 ma login Tlenu gfos@tlen.pl
Domyślny

@up
dziękuję

@topic
Piom na allegro kiedys sprzedawal pakiety z sekretami (m.in. 469), i mial wielu zadowolonych klientow.
__________________
I am allways glad to share the memory of the old times - Taghor Mithrilbasher
DK-LOG.911 jest offline  
stary 17-05-2009, 18:47   #64
Alanus Lutinum
Użytkownik Forum
 
Alanus Lutinum's Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2005
Wpisy bloga: 1

Posty: 735
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Obsidia
Alanus Lutinum ma numer GG 6972780
Domyślny

Czy to w ogóle zgodne z prawem?
Alanus Lutinum jest offline  
stary 17-05-2009, 18:52   #65
Fayny
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 04 2009
Lokacja: Naprawde daleko Procent Fajności: 98,9 %
Wpisy bloga: 2

Posty: 102
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez DK-LOG.911 Pokaż post
@topic
Piom na allegro kiedys sprzedawal pakiety z sekretami (m.in. 469), i mial wielu zadowolonych klientow.
To niech dalej tam sprzedaje.
__________________
Terrorcore
IN MY HEAD
www.terrorcore.pl
Muzic Or Noize ?
Cytaty Miesiąca :
"Donald Tusk o swoich obietnicach wyborczych : błogosławieni ci którzy nie widzieli a zagłosowali."
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez piternet Pokaż post
Skoro Fayny mówi, że on jest fajny to musi być fajny!
Wiadomo.



faJny na 98,9 %
Fayny jest offline  
stary 17-05-2009, 18:53   #66
Leik~
Użytkownik Forum
 
Leik~'s Avatar
 
Data dołączenia: 14 06 2006
Wiek: 34

Posty: 293
Profesja: Elite Knight
Świat: Astera
Poziom: 170
Poziom mag.: 9
Domyślny

Sprzedawal to co w kilka osob udalo im sie odkryc cudownie po prostu.
To, ze chce przeznaczyc pieniadze na cele charytatywne mogl od razu powiedziec a nie po tym jak zmieszano go z blotem. Ma wiedze? To niech sobie ja ma, Ci ktorzy w tym siedza dluzej raczej by tego nie kupili, a Ci ktorzy podniecaja sie 469 nawet po kupieniu 'niby spoilera' nie wiedzieli by do czego ta wiedze konkretnie uzyc.

@Falcon Wings
Tibia.pl slawniejsza niz kiedykolwiek? haha co za bzdura, po tym jak kazdy by przeczytal tego spoila i zrobil quest jezeli takowy istnieje spoil ukazal by sie na xx stronach poswieconych o tibi, a glownie na tibia wiki, wiec tibia.pl na pewno by sie stala slawniejsza o/
__________________
"Every number is infinite; there is no difference.
Help me, o warrior lord of Thebes, in my unveiling before the Children of men!
Be thou Hadit, my secret centre, my heart and my tongue!"
Leik~ jest offline  
stary 17-05-2009, 19:12   #67
Lord Dreathan
Użytkownik Forum
 
Lord Dreathan's Avatar
 
Data dołączenia: 06 08 2004
Wiek: 34
Wpisy bloga: 4

Posty: 1,520
Stan: Niegrający
Lord Dreathan ma numer GG 5945841
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nerczio Pokaż post
Interesująca hipoteza bez potwierdzenia ^.-?

@Topic
Największym problemem dla Ciebie Piombon jest, że
1. połowa ludzi się tym nie interesuje
2. druga połowa, która się tym interesuje, to gracze RPG, a ci z kolei wolą rozwiązać zagadkę sami

http://forum.tibia.org.pl/showthread...=Winged+helmet

Tu jest opisany rzekomo cały WHQ, gdzieś tam jest link do tematu/oświadczenia, w którym Avarion przyznaje się do sfingowania całego spoila;p
__________________
Althunus, Fallen Dark, Harlequin Vito, Gutesco Vito, Acutus and Sinistril - always in my heart.

"We are falling - falling to rise"


Ukryty tekst:
[b] Pomogłem? Wkurzyłem? Mam fajny nick? Zostaw po sobie ślad w postaci NOTKI

Ostatnio edytowany przez Lord Dreathan - 17-05-2009 o 19:14.
Lord Dreathan jest offline  
stary 17-05-2009, 19:44   #68
Duch Niespokojny
Moderator
 
Duch Niespokojny's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005

Posty: 2,347
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Akurat w tym przypadku to żadna niespodzianka, bo w "spoilu" umieścił on wieżę w Femur Hills i po jej otwarciu przez Cipsoft wyszło szydło z worka.
Duch Niespokojny jest offline  
stary 17-05-2009, 19:58   #69
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Akurat Avariona kazdy, kto ma w miare niezle pojecie o matematyce wysmialby z miejsca.
__________________
Vil jest offline  
stary 17-05-2009, 20:19   #70
Falcon Wings
Użytkownik Forum
 
Falcon Wings's Avatar
 
Data dołączenia: 20 04 2005
Lokacja: Deutschland
Wiek: 31

Posty: 148
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Avecander
Profesja: Paladin
Gildia: Fenix Squad
Świat: Arcania
Wyślij wiadomość przez ICQ do Falcon Wings Falcon Wings ma numer GG 4269381
Domyślny

@Fayny
A jednak, niektorzy zapamietali by gdzie ten spoiler najpierw sie pojawil. Pozatym kopiowanie tresci stron bez zgody administratora nie jest bezkarne.
Co do rpg: wywnioskowalem to po Twoich wypowiedziach. "Co komu da 32x32 w Tibii".

@Rocket Slayer
Nadal nie powiedziales mi, jakich argumentow potrzebujesz.
Sugeruje, ze moglby go odstraszyc brak respektu co do jego osoby, brak uznania dla jego trudow. Ostroznosc nie ma tu nic wspolnego z takim zazartym probowanie zrobienia z niego kogos kompletnie nie godnego chociaz szczypty zaufania. Ba, probujecie z niego zrobic outsider'a. On tylko przedstawil swoja oferte.
Co do Hitlerowcow- To Hitler chcial dobrze, nie jego ludzie. Wiekszosc zabojstw, gwaltow i tym podobnych stalo sie bez jego wiedzy. Wiekszosc, lecz nie wszystkie oczywiscie. Jedna osoba nie byla w stanie kompletnie zapanowac nad tak ogromnym panstwem. I nie bedziemy juz o tym pisac, bo to nie ma nic wspolnego z tematem. Okej?
Czemu mamy Ci wysylac pieniadze? Nic za to nie dostaniemy. Autor oferuje nam mity tibijskie spisane w jezyku polskim, spoile do najbardziej owianych tajemnica questow i pewnie kilka innych ciekawostek.
I nie, nie zakladam ze wiekszosc userow wysle jakiekolwiek pieniadze. Nie, jezeli nikt pierwszy nie wysle pieniedzy i sie nie przekona, ewentualnie nie ujawni kawalka otrzymanych informacji. I nawet wtedy nie kupi tego wiekszosc, bo jak juz dwa czy trzy razy napisalem- wiekszosc chce miec lvl, a nie wiedze.
Odpowiadalem pokolej odnosnie Twoich wypowiedzi.

@Alanus Lutinum
Mysle ze tak. Wkoncu ta wiedza nie jest gdzie przedstawiona, aczykolwiek nie za darmo, nie w takiej tresci i nie w polskim jezyku.

@Leik
Pierwsze dwie linijki wypowiedzi do Faynego, tycza sie rowniez Twojego posta.

EDIT
@down
Czemu cytujesz moja wypowiedz, a nie tego ktory zaczal dyskusje o owej postaci? >.<
__________________

W sprawiedliwosc nie wierze
Dopoki sam jej nie wymierze
Jak dzikie zwierze w penerze
Wymierze, uderze
Dopoki nie leze, dopoki dycham, poki nie zdycham


Ostatnio edytowany przez Falcon Wings - 17-05-2009 o 21:18.
Falcon Wings jest offline  
stary 17-05-2009, 21:14   #71
Medegar
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 05 2009

Posty: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Falcon Wings Pokaż post


Co do Hitlerowcow- To Hitler chcial dobrze, nie jego ludzie. Wiekszosc zabojstw, gwaltow i tym podobnych stalo sie bez jego wiedzy. Wiekszosc, lecz nie wszystkie oczywiscie. Jedna osoba nie byla w stanie kompletnie zapanowac nad tak ogromnym panstwem. I nie bedziemy juz o tym pisac, bo to nie ma nic wspolnego z tematem. Okej?
Eh, znowu o tym Hitlerze...
No, ale w końcu zgodnie z prawem Godwina:
Podczas przeciągającej się dyskusji w Internecie prawdopodobieństwo przyrównania czegoś lub kogoś do nazizmu bądź Hitlera dąży do 1.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Prawo_Godwina
Medegar jest offline  
stary 17-05-2009, 21:35   #72
Kashek
Użytkownik Forum
 
Kashek's Avatar
 
Data dołączenia: 07 04 2007
Lokacja: Białystok
Wpisy bloga: 9

Posty: 401
Stan: Na Emeryturze
Imię: (Rencista)
Kashek ma numer GG 406216 Kashek ma login Tlenu cornn@tlen.pl
Domyślny

Dzieci babilonu...
Wyjdź.
Kashek jest offline  
stary 17-05-2009, 22:06   #73
shoq
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 08 2005
Lokacja: Mordor

Posty: 915
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Druid
Poziom mag.: 45
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Medegar Pokaż post
Eh, znowu o tym Hitlerze...
No, ale w końcu zgodnie z prawem Godwina:
Podczas przeciągającej się dyskusji w Internecie prawdopodobieństwo przyrównania czegoś lub kogoś do nazizmu bądź Hitlera dąży do 1.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Prawo_Godwina
Genialne prawo. Ja mogę też powiedzieć, że podczas przedłużającej się dyskusji w Internecie, prawdopodobieństwo użycia przez kogoś słowa "wysublmowany" dąży do 1. I nie udowodnisz mi, że nie.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez forum.tibia.pl
Mam XX kasy. Co kupić? Co wybrać?
Kup.Se.Musk
Dzisiaj, 09:12 >
shoq jest offline  
stary 17-05-2009, 22:24   #74
Piombon
Użytkownik Forum
 
Piombon's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2009
Lokacja: Wielkopolska

Posty: 46
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Astera
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
Akurat Avariona kazdy, kto ma w miare niezle pojecie o matematyce wysmialby z miejsca.
Gdyby każdy potrafił czytać pomiędzy wierszami postów Avariona, nie byłoby pojęcia "spoiler", gdyż wszystkie mity zostałyby odkryte i opublikowane. Gdyby nie on i jego pomoc - nie zajmowałbym się sekretami i nie byłyby moim hobby. Być może czasem są bzdury, ale "jedno prowadzi do trzeciego".

Najwidoczniej większość nie wie, co się stało 13, jak i 14 grudnia 2008 roku. Podczas tamtych dni odbył się TDF, czyli Toruńskie Dni Fantastyki, oczywiście w Toruniu. Wieść została rozgłoszona na forum konkurencyjnym i ludzie także byli nastawieni w ten sposób: ,,Oszust i kretyn.". Zdecydowaliśmy, by spotkać się właśnie na owym zgromadzeniu. Największe niedowiarki, najlepsi kandydaci na członków DDI i ważne osoby zadeklarowały się na przybycie. Niestety - przyjechałem jedynie ja. Udałem się do moderatora globalnego wyżej wspomnianego forum, jak i człowieka o wysokiej posadzie w DDI. Ukazałem mu Księgę w której są moje zapiski, skąd są sławne jego teksty "Tu ***, już chciałem zgwałcić Piombona, lecz niestety zasłaniał Księgą wejście do swego o*bytu". Ową księgę widział także Redaktor Naczelny sławnego serwisu fantastycznego Enklawa Magii. Także parę innych osób. Na mojej prelekcji było 17 osób w tym autor tekstu o Księdze. O czym rozprawialiśmy na niej? Że jednak w Tibii potrafi być RPG i doszukiwaliśmy się wspólnie różnych przykładów, które przybysze sami odnajdowali po krótkiej próbce. Szybko się zniechęcali po grafice, lecz ja im opowiadałem o 469, o sekretach! Ach - sporo nawet osób było z tamtego forum, lecz tacy, którzy nie przyznawali się do przyjazdu.

Wniosek? Nikt zapowiedziany nie przyjechał, prócz gospodarzy - czyli DDI'owców.

Resztę wniosków oddaję w Wasze ręcę. Czy to będzie pozytywne, czy negatywne. Wasza sprawa. Wiem, co zrobiłem, co robię i co pragnę dokonać.

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam, Piombon.
__________________
† 24.04.2008 - Wielki Człowiek zmarł z powodu przeciwności Losu; śpij spokojnie, Łukaszu...
Kompendium Tibijskich Mitów i Sekretów (w tym Wyspa Nowych!)
Piombon jest offline  
stary 17-05-2009, 22:40   #75
Medegar
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 05 2009

Posty: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez shoq Pokaż post
Genialne prawo. Ja mogę też powiedzieć, że podczas przedłużającej się dyskusji w Internecie, prawdopodobieństwo użycia przez kogoś słowa "wysublmowany" dąży do 1. I nie udowodnisz mi, że nie.
Oczywiście, że użycie każdego słowa podczas przedłużającej się dyskusji w Internecie dąży do 1. Jednakże prawdopodobieństwo, które to prawo opisuje jest większe niż prawdopodobieństwo wystąpienia słowa wysublmowany(czy też wysublimowany, co też mogłeś mieć na myśli) w dyskusji internetowej, więc dlatego ma ono racje bytu.
Medegar jest offline  
stary 17-05-2009, 23:54   #76
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piombon Pokaż post
Gdyby każdy potrafił czytać pomiędzy wierszami postów Avariona, nie byłoby pojęcia "spoiler", gdyż wszystkie mity zostałyby odkryte i opublikowane. Gdyby nie on i jego pomoc - nie zajmowałbym się sekretami i nie byłyby moim hobby. Być może czasem są bzdury, ale "jedno prowadzi do trzeciego".
No ale wytluszcz mi, dlaczego ja mam tracic zycie na zajmowanie sie 20 stronami jego radosnej tworczosci, skoro gosc po 4 linijkach pierwszego postu najzwyczajniej w swiecie traci wiarygodnosc? Dlaczego mam sie zaglebiac miedzy wiersze, jesli gosc powoluje sie na nieistniejaca osobe, niemajaca sensu metode matematyczna, a dzieci sie do tego slinia tylko i wylacznie dlatego, ze nie rozumieja polowy slow ktorych on uzywa ?

A co do samego 469, nadal podtrzymuje, podpierając sie doswiadczeniem i wiedza matematyczna moja i paru moich kolegow, ze rozwiazanie calej zagadki najprawdopodobniej nie istnieje, a jesli istnieje to jest nie do uzyskania za posrednictwem normalnych srodkow. A szukanie miliona odnosnikow w literaturze w niczym nie pomaga ( moze poza okazja do autopromocji dla paru osob ) bo dla metodycznego podejscia do jezykow i kodow jest zupelnie bezuzyteczne.
__________________

Ostatnio edytowany przez Vil - 18-05-2009 o 00:06.
Vil jest offline  
stary 18-05-2009, 06:43   #77
shoq
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 08 2005
Lokacja: Mordor

Posty: 915
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Druid
Poziom mag.: 45
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
No ale wytluszcz mi, dlaczego ja mam tracic zycie na zajmowanie sie 20 stronami jego radosnej tworczosci, skoro gosc po 4 linijkach pierwszego postu najzwyczajniej w swiecie traci wiarygodnosc? Dlaczego mam sie zaglebiac miedzy wiersze, jesli gosc powoluje sie na nieistniejaca osobe, niemajaca sensu metode matematyczna, a dzieci sie do tego slinia tylko i wylacznie dlatego, ze nie rozumieja polowy slow ktorych on uzywa ?
Chociażby po to, że Avarion nie wszystko wymyślił, jedynie połączył istniejące elementy. Jeśli będziesz w stanie odróżnić prawdę od kłamstwa, to wyciągniesz z tego kilka interesujących faktów i spostrzeżeń. Jeśli nie - będziesz dzieckiem, które ślepo wierzy, lub ignorantem, który uzna to za bełkot w czystej postaci.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez forum.tibia.pl
Mam XX kasy. Co kupić? Co wybrać?
Kup.Se.Musk
Dzisiaj, 09:12 >
shoq jest offline  
stary 18-05-2009, 07:07   #78
Piombon
Użytkownik Forum
 
Piombon's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2009
Lokacja: Wielkopolska

Posty: 46
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Astera
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
No ale wytluszcz mi, dlaczego ja mam tracic zycie na zajmowanie sie 20 stronami jego radosnej tworczosci, skoro gosc po 4 linijkach pierwszego postu najzwyczajniej w swiecie traci wiarygodnosc? Dlaczego mam sie zaglebiac miedzy wiersze, jesli gosc powoluje sie na nieistniejaca osobe, niemajaca sensu metode matematyczna, a dzieci sie do tego slinia tylko i wylacznie dlatego, ze nie rozumieja polowy slow ktorych on uzywa ?

A co do samego 469, nadal podtrzymuje, podpierając sie doswiadczeniem i wiedza matematyczna moja i paru moich kolegow, ze rozwiazanie calej zagadki najprawdopodobniej nie istnieje, a jesli istnieje to jest nie do uzyskania za posrednictwem normalnych srodkow. A szukanie miliona odnosnikow w literaturze w niczym nie pomaga ( moze poza okazja do autopromocji dla paru osob ) bo dla metodycznego podejscia do jezykow i kodow jest zupelnie bezuzyteczne.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez shoq Pokaż post
Chociażby po to, że Avarion nie wszystko wymyślił, jedynie połączył istniejące elementy. Jeśli będziesz w stanie odróżnić prawdę od kłamstwa, to wyciągniesz z tego kilka interesujących faktów i spostrzeżeń. Jeśli nie - będziesz dzieckiem, które ślepo wierzy, lub ignorantem, który uzna to za bełkot w czystej postaci.
Lepiej odpowiedzi dla Ciebie, Vil ująć nie mogłem, więc posłużę się postem shoqa. Jest to najlepsza metoda do ukrywania informacji. Poza tym, jeśli ktoś zna się na matematyce i wie na czym polegają czynności matematyczne, które podał Avarion niekoniecznie łączy to w jedno działanie, lecz zależności społeczne. Ciężko to wyjaśnić, ale wezmę przykład na xyz.

To Twoje rozumienie słów Avariona:
x*y*z.
A oto moje:
1. x
2. x+y
3. z^2

To na podstawie tych trzech literek rozumowanie działań matematycznych Avariona. Oczywiście nie w sposób jaki przedstawiłem, ale każdy widząc literki bez odstępu twierdzi, że to mnożenie. Ja np. wspominając, że x jest krzyżowaniem pozostawiam czyste w pierwszym dowodzie. Następnie łączę je z kolejnym skrzyżowaniem itd...

Avarion ukrył tam 3 spoilery, a bzdury, które się wyodrębnia są dość zabawne. : )

Pozdrawiam.
__________________
† 24.04.2008 - Wielki Człowiek zmarł z powodu przeciwności Losu; śpij spokojnie, Łukaszu...
Kompendium Tibijskich Mitów i Sekretów (w tym Wyspa Nowych!)
Piombon jest offline  
stary 18-05-2009, 10:51   #79
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Nadal nie rozumiesz.

Cala sprawa rozbija sie tak naprawde o jedna rzecz: dlaczego ktos ma tracic czas zeby w tych bredniach kopac (ewentualnie wierzyc Tobie/ wam ze cos tam jest), skoro doslownie wszystko co mozna z tamtego tekstu syntetycznie wyodbrebnic to bzdury? Gosc ma 0 (ZERO) wiarygodnosci, nie jest wiec dla mnie jakimkolwiek punktem zaczepienia do czegokolwiek. Może do stosu wyssanych z palca informacji dodac pare oczywistosci, ale i tak nie podwyzszy tym wartosci calego tekstu.

Cytuj:
To Twoje rozumienie słów Avariona:
x*y*z.
A oto moje:
1. x
2. x+y
3. z^2

To na podstawie tych trzech literek rozumowanie działań matematycznych Avariona. Oczywiście nie w sposób jaki przedstawiłem, ale każdy widząc literki bez odstępu twierdzi, że to mnożenie. Ja np. wspominając, że x jest krzyżowaniem pozostawiam czyste w pierwszym dowodzie. Następnie łączę je z kolejnym skrzyżowaniem itd...
Po pierwsze, nie przypominam sobie zebym gdziekolwiek pisal na jakim etapie grzebania w 469 jestem ani jak go rozumiem. Po drugie, sama korelacja ktora chcesz tu stosowac (chyba, tylko podajesz w charakterze przykladu) daje ci jako rezultat co tylko zechcesz i przy zastosowaniu odpowiedniej procedury mozesz np. znalesc w jednej z ksiazek przepis na wigilijnego karpia.
__________________

Ostatnio edytowany przez Vil - 18-05-2009 o 10:55.
Vil jest offline  
stary 18-05-2009, 12:16   #80
DRoN
Użytkownik Forum
 
DRoN's Avatar
 
Data dołączenia: 02 08 2005
Lokacja: Przasnysz
Wiek: 33

Posty: 970
Domyślny

Piombon, wierzyłem Ci dopóki nie doczytałem do "dajcie po 30zł, a jak będzie dużo, to wtedy...".
Fakt ładnie się wysławiasz, ale ciągle mam wrażenie robienia tutaj dymu-zabawy.
Nawet jeśli wynalazłeś co trzeba do 469, to wgm nie jest złe to że chcesz to sprzedać, chociaż nie wierzę w charytatywność Twojego działania.
Odniosłem wrażenie, że napomnienie o tym było jedynie ironiczną odpowiedzią na post QRAS'a.

Jednak po ostatnich wypowiedziach mogę równie dobrze stwierdzić, że sam teraz używasz Super-Szyfru i śmiejesz się z nas głupiutkich, gdyż ciągle wsadzasz w tym temacie rozwiązania do, po kolei, wszystkich questów o jakich nawet CipSoft nie słyszał o.O

Ostatnio edytowany przez DRoN - 18-05-2009 o 12:18.
DRoN jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:09.


Powered by vBulletin 3