Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > Grafiki

Notki

Grafiki Masz talent do grafik? Zamieść swoje prace tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 24-10-2004, 15:46   #41
Fixiha
Użytkownik Forum
 
Fixiha's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 34

Posty: 74
Fixiha ma numer GG 4349430
Domyślny

1) Tarcze sąrobione przezmnie i kumpla i nie ośmieszaj mnie bo ja laye do stron robie od dwóch lat i sprzedaje na forum www.webhelp.pl i widać że autor strony na temat ukradł mój projekt winać na stronie dokładnie że tekstutra jest wklejona a nie dopasowana do strony jak powino byćznasz możliwość PrtSnc i wklejasz do paina i tam wycinasz.

2) Jako że mnie ośmieszasz chyba ja poproszę o bana dla tego pana.

3) chcesz kupić laya moge ci zrobić ceny to od 80 zł do 200 zł projekty specjalne (tj. z dnia na dzień cała strona) 700 zł.

4) kur.wa myślisz że należy mi na herosach III od kilku lat nie gram w rzadne gry. tylko w tibie raz ma dwa mniechy wejde.

5) proszęo publiczne przeprosiny i nie kpienie sobie z porządnych ludzi. To że sam (może) używasz tej techniki bo jąświetnie znasz to nie mój problem.

6) z google nie korzystam bo jest to najbardziej obleśna wyszukirawka(juz nawet prywatne są lepsze[takie jest moje zdanie])

7) Spr. i nie jak byś sięprzypatrzyłna moim rysuku jest on dobracowany i był w forymie 119X68 a tu jest towiekszony i widać że są tak zwane rozstępy (domalowane pewnie w paincie)

8) k.urwa kim ty jesteś bogiem że będziesz mówił komu dać bana a komu nie nie wygrażaj siębo to ****a przez polski sąd jest karalne ( do dwóch lat więzienia)

9) I myślisz że masz 22 lata i jesteśna foru mto wszystko możesz weź się za studiowanie bo potem w polsce takie głąby jak politycy rosną co chcą wstawićpowiadomienie o instalowaniu cookies na każdym kompie.

10) Ta masz 22 lata i masz czas na takie pierdoły uważąj ty masz 22 lata a ja Pamela Anderson jestem.

11) cdn...
Fixiha jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 24-10-2004, 16:01   #42
Mr. Rabbit
Użytkownik Forum
 
Mr. Rabbit's Avatar
 
Data dołączenia: 18 10 2004
Lokacja: Tychy
Wiek: 42

Posty: 137
Mr. Rabbit ma numer GG 1284518
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fixiha
1) Tarcze sąrobione przezmnie i kumpla i nie ośmieszaj mnie bo ja laye do stron robie od dwóch lat i sprzedaje na forum www.webhelp.pl i widać że autor strony na temat ukradł mój projekt winać na stronie dokładnie że tekstutra jest wklejona a nie dopasowana do strony jak powino byćznasz możliwość PrtSnc i wklejasz do paina i tam wycinasz.
Tak i Wirtualna Polska też Ci ukradła projekt? A może kupiła od Ciebie? NC

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fixiha
2) Jako że mnie ośmieszasz chyba ja poproszę o bana dla tego pana.
Droga wolna

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fixiha
3) chcesz kupić laya moge ci zrobić ceny to od 80 zł do 200 zł projekty specjalne (tj. z dnia na dzień cała strona) 700 zł.
Nie dzięki, od złodziei nie kupuje . Tym bardziej, że sam tworzę i to za friko na potrzeby na przykład Stowarzyszenia Miłośników Fantasy Jaskinia Behemota. Dodam, że Stowarzyszenie jest zarejestrowane i w 100% ma wszelkie Prawa osoby prawnej

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fixiha
4) kur.wa myślisz że należy mi na herosach III od kilku lat nie gram w rzadne gry. tylko w tibie raz ma dwa mniechy wejde.
To chyba Twój problem, a nie mój.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fixiha
5) proszęo publiczne przeprosiny i nie kpienie sobie z porządnych ludzi. To że sam (może) używasz tej techniki bo jąświetnie znasz to nie mój problem.
Przeprosin nie otrzymasz. Jeszcze czego? Zostałeś przyłapany na oszustwie. W Google znajduje się jeszcze jdna tarcza, ale ni została umieszczona w konkursie to też o niej nie wspominałem.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fixiha
6) z google nie korzystam bo jest to najbardziej obleśna wyszukirawka(juz nawet prywatne są lepsze[takie jest moje zdanie])
Dobrze, że dopisałeś, że to jest Twoje zdanie. NC

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fixiha
7) Spr. i nie jak byś sięprzypatrzyłna moim rysuku jest on dobracowany i był w forymie 119X68 a tu jest towiekszony i widać że są tak zwane rozstępy (domalowane pewnie w paincie)
A moim zdaniem to Ty pomniejszyłeś.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fixiha
8) k.urwa kim ty jesteś bogiem że będziesz mówił komu dać bana a komu nie nie wygrażaj siębo to ****a przez polski sąd jest karalne ( do dwóch lat więzienia)
W regulaminie jest jasno napisane, że za oszustwo będę prosił moderatorów o bana i tak też czynię.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fixiha
9) I myślisz że masz 22 lata i jesteśna foru mto wszystko możesz weź się za studiowanie bo potem w polsce takie głąby jak politycy rosną co chcą wstawićpowiadomienie o instalowaniu cookies na każdym kompie.
Skoro mowa o studiowaniu to jestem na 7 semestrze Informatyki w Zarządzaniu i za półtorej roku będę miał tytuł magistra. Ty za się ciesz, że Podstawówkę skończyłeś .

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fixiha
10) Ta masz 22 lata i masz czas na takie pierdoły uważąj ty masz 22 lata a ja Pamela Anderson jestem.
Nawet na tym Forum są osoby, z którymi spotkałem się live i mogą poświadczyć. Zresztą nie jestem osobą, która musi się tłumaczyć takim malućkim jak Ty. W Konkursie udziału więcej nie bierzesz i jest to niezależne od decyzji moderatorów. Twoje słownistwo natomiast najlepiej świadczy o Tobie samym.
Mr. Rabbit jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-10-2004, 16:37   #43
Dr.Unknown
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 06 2004
Lokacja: 19°58'E 50°05'N
Wiek: 34

Posty: 3,253
Stan: Na Emeryturze
Świat: Secura
Dr.Unknown ma numer GG 3815114 Send a message via Skype™ to Dr.Unknown
Domyślny

Wow, ale mu nagadałeś, gdyby, podkreślam GDYBY on był niewinny, to by się tak niebulwersował...
Dr.Unknown jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-10-2004, 18:17   #44
Shanhaevel
Użytkownik Forum
 
Shanhaevel's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2004
Lokacja: Uwiędły Las

Posty: 2,391
Shanhaevel ma numer GG dam na pw.
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fixiha
1) Tarcze sąrobione przezmnie i kumpla i nie ośmieszaj mnie bo ja laye do stron robie od dwóch lat i sprzedaje na forum www.webhelp.pl i widać że autor strony na temat ukradł mój projekt winać na stronie dokładnie że tekstutra jest wklejona a nie dopasowana do strony jak powino byćznasz możliwość PrtSnc i wklejasz do paina i tam wycinasz.

2) Jako że mnie ośmieszasz chyba ja poproszę o bana dla tego pana.

3) chcesz kupić laya moge ci zrobić ceny to od 80 zł do 200 zł projekty specjalne (tj. z dnia na dzień cała strona) 700 zł.

4) kur.wa myślisz że należy mi na herosach III od kilku lat nie gram w rzadne gry. tylko w tibie raz ma dwa mniechy wejde.

5) proszęo publiczne przeprosiny i nie kpienie sobie z porządnych ludzi. To że sam (może) używasz tej techniki bo jąświetnie znasz to nie mój problem.

6) z google nie korzystam bo jest to najbardziej obleśna wyszukirawka(juz nawet prywatne są lepsze[takie jest moje zdanie])

7) Spr. i nie jak byś sięprzypatrzyłna moim rysuku jest on dobracowany i był w forymie 119X68 a tu jest towiekszony i widać że są tak zwane rozstępy (domalowane pewnie w paincie)

8) k.urwa kim ty jesteś bogiem że będziesz mówił komu dać bana a komu nie nie wygrażaj siębo to ****a przez polski sąd jest karalne ( do dwóch lat więzienia)

9) I myślisz że masz 22 lata i jesteśna foru mto wszystko możesz weź się za studiowanie bo potem w polsce takie głąby jak politycy rosną co chcą wstawićpowiadomienie o instalowaniu cookies na każdym kompie.

10) Ta masz 22 lata i masz czas na takie pierdoły uważąj ty masz 22 lata a ja Pamela Anderson jestem.

11) cdn...
Dowody, plz! Bez dowodów- bann. Aha, nazwy narodów pisze się z DUŻEJ litery. :|

Panowie, wybaczcie, ale to jest aż ZBYT dziwne... Rzeczywiście, gdyby był niewinny nie wpieniałby siętak o to, tylko spokojnie wytłumaczył i dał dowody.

Aha, tę tarczę z mieczem widziałem już na upadłej (niesety) stronie polskiego "Avatharu" (takiej odjechanej tekstówki).

Werdykt modów?

EDIT: A skoro to NIE jest plagiat (wg ciebie) to jak wyjaśnisz, że na jednej z tarcz jest obcięty hełm krzyżacki, a na stronie jest cały? Dorobiłeś sobie?

Ostatnio edytowany przez Shanhaevel - 24-10-2004 o 18:29.
Shanhaevel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-10-2004, 19:42   #45
Baron Kaldrick
Użytkownik Forum
 
Baron Kaldrick's Avatar
 
Data dołączenia: 06 03 2004
Lokacja: from Dwarves Lands...

Posty: 1,289
Domyślny

Dopoki sprawa sie nie wyjasni do konca, bana dac nie moge... mr. Rabbit, skontaktuj sie z administratorami danych stron - wtedy bedzie mozna podjac jakies dzialania.
__________________
Smoki powinny być okrutne, chytre, nieczułe i straszne. Ale coś ci powiem, czlowieku....
Smoki nigdy nie paliły na stosie, nie torturowały, nie rozpruwały na kawałki i nie nazywały tego moralnością.

Terry Pratchett, "Straż! Straż!"
Baron Kaldrick jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-10-2004, 19:46   #46
Mr. Rabbit
Użytkownik Forum
 
Mr. Rabbit's Avatar
 
Data dołączenia: 18 10 2004
Lokacja: Tychy
Wiek: 42

Posty: 137
Mr. Rabbit ma numer GG 1284518
Domyślny

Jeszcze dzisiaj wyślę odpowiednie mail'e z zapytaniem o dane grafiki. Mam nadzieję, że odpowiedzą. Strona z WP jak widać z linku należy jużdo Archiwum, więc może być ciężko.

Zdravim
Mr. Rabbit
Mr. Rabbit jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-10-2004, 19:58   #47
Fixiha
Użytkownik Forum
 
Fixiha's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 34

Posty: 74
Fixiha ma numer GG 4349430
Domyślny

zreszta zrobiłem tes na podobieństwo i podobieństw w taczy ze strona z historii jest 56% inne odcienie a w drugiej 100% także jestem winny nie rób se biedy. Ja mi bana jak chcesz naprawde nie zależy mi. przyznaje sie tąkrzyżacvką wziąłem inny nie. NIe tródz isę w szukanie e-maili

Ostatnio edytowany przez Fixiha - 24-10-2004 o 20:01.
Fixiha jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-10-2004, 20:13   #48
Sorcers of titania
Użytkownik Forum
 
Sorcers of titania's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2004
Lokacja: Nowa Sól
Wiek: 34

Posty: 150
Stan: Aktywny gracz
Imię: Latimerid
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Titania
Poziom: 60+
Skille: PoCoMi
Sorcers of titania ma numer GG 1804170
Problem

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fixiha
zreszta zrobiłem tes na podobieństwo i podobieństw w taczy ze strona z historii jest 56% inne odcienie a w drugiej 100% także jestem winny nie rób se biedy. Ja mi bana jak chcesz naprawde nie zależy mi. przyznaje sie tąkrzyżacvką wziąłem inny nie. NIe tródz isę w szukanie e-maili
Kurde ... naucz się polszczyzny ... bo nie rozumiem dobrze o co Ci chodzi w twoich postach .. eheh Mr. Rabbit dokopałeś mu hhehe ..ZBANOWAĆ GO !!. Aha tak na zaś jak już chciałeś oszukiwać to nie przyznawaj się do tego teraz tym bardziej uznają Cię za winnego małolacie
__________________
Take care about yourself...
Back off ! Before you die...

Lati~
Sorcers of titania jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-10-2004, 20:13   #49
Mr. Rabbit
Użytkownik Forum
 
Mr. Rabbit's Avatar
 
Data dołączenia: 18 10 2004
Lokacja: Tychy
Wiek: 42

Posty: 137
Mr. Rabbit ma numer GG 1284518
Domyślny

Do strony o Historii już mail'a posłałem, jak widać niepotrzebnie. A zatem proszę o decyzję moderatorów. Moją decyzją natomiast Twoje prace nie będą brane pod uwagę ani w tej edycji ani w żadnej następnej.

A tak poza oficjalem, to było trzeba się przyznać od razu. Tym bardziej, że reszta grafik, z tego co znalazłem też najprawdopodobniej nie jest Twoja, ale to nie moja sprawa. Mnie interesuje tylko konkurs i tylko o te dwie miałem pretensje.

Zdravim
Mr. Rabbit
Mr. Rabbit jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-10-2004, 20:16   #50
Baron Kaldrick
Użytkownik Forum
 
Baron Kaldrick's Avatar
 
Data dołączenia: 06 03 2004
Lokacja: from Dwarves Lands...

Posty: 1,289
Domyślny

Fixiha zostaje zbanowany pemamentnie. Za plagiat, klamstwo, oszczerstwa i bluzgi.
__________________
Smoki powinny być okrutne, chytre, nieczułe i straszne. Ale coś ci powiem, czlowieku....
Smoki nigdy nie paliły na stosie, nie torturowały, nie rozpruwały na kawałki i nie nazywały tego moralnością.

Terry Pratchett, "Straż! Straż!"
Baron Kaldrick jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-10-2004, 20:19   #51
Dr.Unknown
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 06 2004
Lokacja: 19°58'E 50°05'N
Wiek: 34

Posty: 3,253
Stan: Na Emeryturze
Świat: Secura
Dr.Unknown ma numer GG 3815114 Send a message via Skype™ to Dr.Unknown
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Baron Kaldrick
Fixiha zostaje zbanowany pemamentnie. Za plagiat, klamstwo, oszczerstwa i bluzgi.
PERNAMENTNIE?(nie niechodzi mi o to że zjadłeś "r", tylko że tak surowo), chociarz w sumie...zasłużył...ban na IP czy konto?
Dr.Unknown jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-10-2004, 20:21   #52
Mr. Rabbit
Użytkownik Forum
 
Mr. Rabbit's Avatar
 
Data dołączenia: 18 10 2004
Lokacja: Tychy
Wiek: 42

Posty: 137
Mr. Rabbit ma numer GG 1284518
Domyślny

Dziękuję za interwencję Baronie.

Mam nadzieję, że dla innych to będzie przestrogą przed wszelkim oszukiwaniem i kłamaniem.

A teraz czekam na następne prace .

Zdravim
Mr. Rabbit
Mr. Rabbit jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-10-2004, 20:24   #53
Baron Kaldrick
Użytkownik Forum
 
Baron Kaldrick's Avatar
 
Data dołączenia: 06 03 2004
Lokacja: from Dwarves Lands...

Posty: 1,289
Domyślny

@Dr.Unknown
Konto... A moze i IP? W tym panelu nie ma cholera podzialu pomiedzy jednym a drugim =/
__________________
Smoki powinny być okrutne, chytre, nieczułe i straszne. Ale coś ci powiem, czlowieku....
Smoki nigdy nie paliły na stosie, nie torturowały, nie rozpruwały na kawałki i nie nazywały tego moralnością.

Terry Pratchett, "Straż! Straż!"
Baron Kaldrick jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-10-2004, 20:36   #54
Dr.Unknown
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 06 2004
Lokacja: 19°58'E 50°05'N
Wiek: 34

Posty: 3,253
Stan: Na Emeryturze
Świat: Secura
Dr.Unknown ma numer GG 3815114 Send a message via Skype™ to Dr.Unknown
Domyślny

----------------------------------
Starałem się pocieszyć nieszczęśnika...
4349430 (20:33)
elo
S();4349430 (20:33)
to ja fixiha z banem
S();4349430 (20:33)
mam bana na konto
S();4349430 (20:33)
nie moge pisac
S();4349430 (20:33)
i mnie wyrzucili z grup prywatnych
S();4349430 (20:33)
[img]file:///D:/PLIKIZ~1/GADU-G~1/emots/1/wesoly.gif[/img]
S();4349430 (20:33)
tyle że tylko jedna praca była plagiatem
S();Dr.Unknown (20:33)
no troszkę jednak za surowo
S();Dr.Unknown (20:34)
dałbym bana na pół roku
S();Dr.Unknown (20:34)
góra
S();Dr.Unknown (20:34)
baron napisał że masz bana PERNAMENTNIE
S();4349430 (20:34)
no co to znaczy[img]file:///D:/PLIKIZ~1/GADU-G~1/emots/2/pytajnik.gif[/img]
S();Dr.Unknown (20:34)
na zawsze i bezpowrotnie
S();Dr.Unknown (20:34)
[img]file:///D:/PLIKIZ~1/GADU-G~1/emots/2/placze.gif[/img]
S();Dr.Unknown (20:35)
ale niewiem czy na IP czy na konto tylko
S();Dr.Unknown (20:35)
moze mam coś przekazac?
S();Dr.Unknown (20:36)
jestes?
S();

<edit>
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fixiha
przepraszam i postanawiam poprawe wycofujęswoją pracęz konkursu tylko tą z plagiatem dwie inne proszę o pozostawienie. no dobra tą jedną której nie znalał i przeraszam za moje bluzgi i oszczerstwa pod adresem Mr. Rabbita . Przepraszam, postanawiam poprawę. I proszę o wskazanie momentu kiedy ban zostanie zdjęty (proszę o jak najlżejszą karę gdyż się przyznałem). Dziękuje za wysłuchanie
Mój komentarz: Trzeba było od razu się przyznać...

Ostatnio edytowany przez Dr.Unknown - 24-10-2004 o 20:39.
Dr.Unknown jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-10-2004, 20:43   #55
Baron Kaldrick
Użytkownik Forum
 
Baron Kaldrick's Avatar
 
Data dołączenia: 06 03 2004
Lokacja: from Dwarves Lands...

Posty: 1,289
Domyślny

Cytuj:
bardzo przepraszam i postanawiam poprawe wycofujęswoją pracęz konkursu tylko tą z plagiatem dwie inne proszę o pozostawienie. no dobra tą jedną której nie znalał i przeraszam za moje bluzgi i oszczerstwa pod adresem Mr. Rabbita . Przepraszam, postanawiam poprawę. I proszę o wskazanie momentu kiedy ban zostanie zdjęty (proszę o jak najlżejszą karę gdyż się przyznałem). Dziękuje za wysłuchanie mnie Fixiha
Zmienilem bana z permamentnego na 3 miesieczny... Ale jeszcze jeden taki jego wybryk, a bedzie mial przeje.bane - nie tylko na tym forum, ale wogole na necie, bo plagiat jest karalny. Wedlug mnie, nie powinno sie dopuscic zadnej z 'jego' prac do konkursu.
__________________
Smoki powinny być okrutne, chytre, nieczułe i straszne. Ale coś ci powiem, czlowieku....
Smoki nigdy nie paliły na stosie, nie torturowały, nie rozpruwały na kawałki i nie nazywały tego moralnością.

Terry Pratchett, "Straż! Straż!"
Baron Kaldrick jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-10-2004, 20:47   #56
Dr.Unknown
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 06 2004
Lokacja: 19°58'E 50°05'N
Wiek: 34

Posty: 3,253
Stan: Na Emeryturze
Świat: Secura
Dr.Unknown ma numer GG 3815114 Send a message via Skype™ to Dr.Unknown
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fixiha
dziękuje i proszęaby jedna z moich prac ta bez plagiatu się dostała do konkursu
Mój komentarz: Kiedy dasz sobie spokuj, nie gniewaj jeszcze diab...Kalcricka, bo dał ci szanse...

<edit>
Wracając do tematu, teraz największe szanse ma Baron...

Ostatnio edytowany przez Dr.Unknown - 24-10-2004 o 20:50.
Dr.Unknown jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-10-2004, 20:52   #57
Baron Kaldrick
Użytkownik Forum
 
Baron Kaldrick's Avatar
 
Data dołączenia: 06 03 2004
Lokacja: from Dwarves Lands...

Posty: 1,289
Domyślny

Cytuj:
Wracając do tematu, teraz największe szanse ma Baron...
Ja jestem niejako poza konkursem... Tzn. jesli chodzi o ranking, to moglbym (i chcialbym) siebie zobaczyc, na ktorym miejscu jestem, ale nie chce nagrody~
__________________
Smoki powinny być okrutne, chytre, nieczułe i straszne. Ale coś ci powiem, czlowieku....
Smoki nigdy nie paliły na stosie, nie torturowały, nie rozpruwały na kawałki i nie nazywały tego moralnością.

Terry Pratchett, "Straż! Straż!"
Baron Kaldrick jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-10-2004, 20:56   #58
she_devil
Użytkownik Forum
 
she_devil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 03 2004
Lokacja: Tam gdzie rosną bubki.
Wiek: 63

Posty: 725
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Baron Kaldrick
Ja jestem niejako poza konkursem... Tzn. jesli chodzi o ranking, to moglbym (i chcialbym) siebie zobaczyc, na ktorym miejscu jestem, ale nie chce nagrody~
Nagrodę, zawsez możes zoddać tym, którzy jej pragną, a nie umieją rysować np. mnie ;]
she_devil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-10-2004, 21:02   #59
Mr. Rabbit
Użytkownik Forum
 
Mr. Rabbit's Avatar
 
Data dołączenia: 18 10 2004
Lokacja: Tychy
Wiek: 42

Posty: 137
Mr. Rabbit ma numer GG 1284518
Domyślny

Ale mam lagi w Tibi .

Przeprosiny przyjęte .

Nie do końca się zgadzam z 3-miesięcznym banem bo u mnie to by miał całkowitego. Na siłę wpierał, że to jego prace, a tymczasem... Ma szczęście, że Baron jest taki łaskawy.
Nie mniej ja taki łaskawy nie jestem i swojej decyzji nie cofnę. Pracę tego Pana nie biorą i nie wezmą udziału w żadnej edycji konkursu. Nie toleruje takiego zachowania. Może gdyby się od razu przyznał, to w następnych edycjach by wziął udział, ale że się upierał i jeszcze wyzywał to stanowcze NIE. Został przyłapany a pomimo to wpierał, że tak nie jest. Pomimo, że przyjmuje przeprosiny to jako sędzia nie dopuszczam i niedopuszcze go do konkursu.

Taka moja decyzja.

@Baron: Jak wygrasz to nagroda Ci się jak najbardziej należy i chciałbym żebyś ją przyjął. Na razie jednak jest czas i sam też nie przedstawiam moich faworytów.

@konkurs: Postanowiłem, że ja wybiorę 3 prace i utworzę 2-dniową ankietę, w której użytkownicy zadecydują kto wygrał. Zaraz też dopiszę to do regulaminu .

Zdravim
Mr. Rabbit
Mr. Rabbit jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-10-2004, 21:04   #60
Dr.Unknown
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 06 2004
Lokacja: 19°58'E 50°05'N
Wiek: 34

Posty: 3,253
Stan: Na Emeryturze
Świat: Secura
Dr.Unknown ma numer GG 3815114 Send a message via Skype™ to Dr.Unknown
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez she_devil
Nagrodę, zawsez możes zoddać tym, którzy jej pragną, a nie umieją rysować np. mnie ;]
Ej, ja narysowałem i też chce Herosa
Dr.Unknown jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:29.


Powered by vBulletin 3