Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...
Pokaż wyniki sondy: Czy ptrzylaczysz sie do akcji ?
Tak (mam rookstayera) 338 44.07%
Nie (mam rookstayera) 90 11.73%
Nie (poniewaz nie posiadam rookstayera) 339 44.20%
Głosujących: 767. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 21-01-2005, 21:10   #21
"BuRsZtYn"
Użytkownik Forum
 
"BuRsZtYn"'s Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004
Lokacja: Na polance pod drzewkiem =]
Wiek: 33

Posty: 61
"BuRsZtYn" ma numer GG 7185582
Domyślny Bezsens

Ja uwazam ze ten temat jest bez sensu poniewaz, gdyby ktos wiedzial jak dostac sie do tego ghula, to juz by o tym huczalo na forum. No i pewnie rookstayerzy z takich swiatuw jak antica czy nova juz by robili masowe hunty na tego monstera. Ktos by z pewnosciom mial juz tez scale armor, a jestem pewien ze gdyby byl juz ktos taki to by sie tym pochwalil na forum.
Wiec moim skromnym zdaniem temat ghula jest bezsensowny
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rycerz apokalipsy
jesli nawed urzywa ain bota to zroisz mu coś za to ? i jak masz coś to mnie to przyjdz na isare i powiedz mi to prosto w dyńe
"BuRsZtYn" jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 21-01-2005, 21:12   #22
Master druid
Użytkownik Forum
 
Master druid's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2004

Posty: 39
Stan: Tutor
Evul Heh...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez moF
Jezeli mowisz prawde to moze bardzo pomoc nawet jezeli nie powiesz co i jak , jezeli klamiesz to n/c ... nie chce nic wiecej jak tylko nick twojego kolegi ktory na rooku padl na minomagu . Z gory thx.
Chciałem tylko rozwiać wątpliwości, nie traććnie wiary, co do ghula TO TYLKO PLOTKA !!! to słyszałem że można do niego wejść przez dziure którą trzeba rozkopać kilofem (idziemy do All Dee czy jakoś tak dajemy mu small axe i dostajemy kilof chyba jakoś tak) i jest do niego wejście. A spike sword to tylko ładna wysepka dla ozdoby Co do ghula to myśle że to tylko bajka, ale po co jest ten kwiatek na wierzy waspów? Może powiązane z mino magiem? Pomyśl stary ... Ja i muj kumpel chcemy tylko wam pomuc, ale zostajemy tajniakami ...
__________________


Master druid jest offline  
stary 21-01-2005, 21:16   #23
Emil1
Użytkownik Forum
 
Emil1's Avatar
 
Data dołączenia: 09 11 2003
Wiek: 34

Posty: 160
Emil1 ma numer GG 3909000
Domyślny

Ja mam pewną teorie ale jako, że niechce mi się jej sprawdzać i nie mam z kim to może ty spróbujesz. No więc tak. Teleport, ale jest jest jedno ale gdy tylko wchodzisz do pokoju zawsze masz x (krzyżyki). Ustawiasz się pod ścianą jak do teleportu, Ciebie ogradzają ludzie i czekasz 15 minut, aż Cię wyloguje. Potem się logujesz i fight!

Niestety to tylko mój pomysł który wymyśliłem będąc tam z kumplami. Oni wpadli na teleport, a ja na 15minut.
Ps: Jak zadziała, nie przypisuj sobie pomysłu
__________________
Nie każde złoto blask odkrywa,
Ani wędrowiec myli drogi,
Starość dojrzała siłą bywa,
Korzeni mróz nie sięga srogi.

(czy ciebie chlopie cos pokopalo zeby sobie wsadzac 120kb animacje do podpisu?)
Emil1 jest offline  
stary 21-01-2005, 21:17   #24
moF
Użytkownik Forum
 
moF's Avatar
 
Data dołączenia: 10 12 2004
Lokacja: CalmerA
Wiek: 32

Posty: 447
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Calmera
Poziom: 68
Skille: 83/82
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez BuRsZtYn
Ja uwazam ze ten temat jest bez sensu poniewaz, gdyby ktos wiedzial jak dostac sie do tego ghula, to juz by o tym huczalo na forum. No i pewnie rookstayerzy z takich swiatuw jak antica czy nova juz by robili masowe hunty na tego monstera. Ktos by z pewnosciom mial juz tez scale armor, a jestem pewien ze gdyby byl juz ktos taki to by sie tym pochwalil na forum.
Wiec moim skromnym zdaniem temat ghula jest bezsensowny
Dzieki za wypowiedz ale chyba nie rozumiesz o czym ten topic ... -.-''


Cytuj:
Chciałem tylko rozwiać wątpliwości, nie traććnie wiary, co do ghula TO TYLKO PLOTKA !!! to słyszałem że można do niego wejść przez dziure którą trzeba rozkopać kilofem (idziemy do All Dee czy jakoś tak dajemy mu small axe i dostajemy kilof chyba jakoś tak) i jest do niego wejście. A spike sword to tylko ładna wysepka dla ozdoby Co do ghula to myśle że to tylko bajka, ale po co jest ten kwiatek na wierzy waspów? Może powiązane z mino magiem? Pomyśl stary ... Ja i muj kumpel chcemy tylko wam pomuc, ale zostajemy tajniakami ...
Spoko powiedzmy ze ci wierze ... podajac nick twojego kumpla . Nikomu nie podpowiesz pomijajac fakt ze udowodnisz ze mino mag to nie zwierzak w zoo ... Wielu ludzi moze powiedziec teraz ze jestes "oszlomem siejacym ploty" ja tak nie sadze .
__________________
Twoja sygnatura łamała regulamin z powodu swojej wielkości lub sumarycznej wagi obrazków.

Ostatnio edytowany przez moF - 21-01-2005 o 21:37.
moF jest offline  
stary 21-01-2005, 21:24   #25
Dr.Unknown
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 06 2004
Lokacja: 19°58'E 50°05'N
Wiek: 34

Posty: 3,253
Stan: Na Emeryturze
Świat: Secura
Dr.Unknown ma numer GG 3815114 Send a message via Skype™ to Dr.Unknown
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Master druid
Nie uwierzycie mi bo mam dopiero rokmastera na 14 lvl, ale do mino maga jeszcze da sie dostać, podejdźcie na max do ściany na wprost, widać teleport ? Muj ziomek z Calmery się tam dostał na moich oczach, tam jest klucz do czego ? Do mino maga, ale nie radze kombinować tylko otworzył drzwi i ... "You are dead" :/ stracił klucz, ale wiem jak tam wszedł ... Jak już niektórzy z was muwili, tacy newbie jak ja nie wyjawia jednej z największych tajemnic rooka Ale prubujcie, fajnie jest mieć deada od Mino Maga na rooku. Zaszczyt
A muj qmpel widal DEIMONA NA ROKU! Nei bujam on go widal!1111Nawet mu dal jenego hita ale potem uciekl11!1
-----------------
Proszę o dowody.
Dr.Unknown jest offline  
stary 21-01-2005, 21:25   #26
Master druid
Użytkownik Forum
 
Master druid's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2004

Posty: 39
Stan: Tutor
Domyślny cd.

Ja grałem pewien czas w Diablo 1 to działa na tej samej zasadzie. "Pewnego dnia był se 50lvl (tylko tyle jest w diablo 1) i zaczą grać postacia od początku, nudziło mu sie to wszsytkie rzeczy z katakumb wyrzucił przed kościuł, o dziwo otworzył się teleport od tajnego cow lvl (świata gdzie chodziły krow na 2 łapach i zabijały)", i powiedział o tym kiedyś na forum, debile z całego świata rzucili sie w poszukiwaniu cow lvl i go nie znaleźli i co sie okazało cow lvl istnieje bo go z kumplem odkryłem, TYLKO ZE LUDZIE NIE ZDOLNI DO MYŚLENIA POWIEDZIELI ŻE TEGO LVL NIE MA I W KOŃCU została to tylko legenda, tak jest w Tibi założe się że są inne osoby na Tibi, które znają rozwiązanie zagadek z ghulem, spike swordem, mino magiem itp.
__________________


Master druid jest offline  
stary 21-01-2005, 21:35   #27
Master druid
Użytkownik Forum
 
Master druid's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2004

Posty: 39
Stan: Tutor
Problem

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dr.Unknown
A muj qmpel widal DEIMONA NA ROKU! Nei bujam on go widal!1111Nawet mu dal jenego hita ale potem uciekl11!1
-----------------
Proszę o dowody.

Ja ci powiem tylko że da się tam wejść i może to być powiązane z kwiatem na waspach, ale wiesz że o questach na tym forum nie można gadać, bede solidarny, dałem wam wskazówki ale questa nie wyjaśnie całego ... A dla tych których interesi ten temat to muj kumpel jak wyszedł z teleportu i podszedł do drzwi widział pomieszczenie takie wielkościa jak katana room z 1 skrzynią. Kończe z tym tematem bo nie chce słyszeć skamlania takiego UNKOWNA KTÓRY NIGDY NIE PRÓBOWAŁ wyjaśnić żadnej zagadki
__________________


Master druid jest offline  
stary 21-01-2005, 21:44   #28
moF
Użytkownik Forum
 
moF's Avatar
 
Data dołączenia: 10 12 2004
Lokacja: CalmerA
Wiek: 32

Posty: 447
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Calmera
Poziom: 68
Skille: 83/82
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Master druid
Ja ci powiem tylko że da się tam wejść i może to być powiązane z kwiatem na waspach, ale wiesz że o questach na tym forum nie można gadać, bede solidarny, dałem wam wskazówki ale questa nie wyjaśnie całego ... A dla tych których interesi ten temat to muj kumpel jak wyszedł z teleportu i podszedł do drzwi widział pomieszczenie takie wielkościa jak katana room z 1 skrzynią. Kończe z tym tematem bo nie chce słyszeć skamlania takiego UNKOWNA KTÓRY NIGDY NIE PRÓBOWAŁ wyjaśnić żadnej zagadki
W sumie to sie wsypales ... Kwiatek z wasp tower to latwy wszystkim bardzo znany quest za ktorego wykonanie dostaje sie studded legsy (wiecej nie powiem bo bylo by QS) wiec wnioske jest jeden ... chyba klamiesz .
__________________
Twoja sygnatura łamała regulamin z powodu swojej wielkości lub sumarycznej wagi obrazków.

Ostatnio edytowany przez moF - 21-01-2005 o 21:46.
moF jest offline  
stary 21-01-2005, 21:48   #29
Tigin
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 01 2005
Lokacja: Żory
Wiek: 34

Posty: 4
Tigin ma numer GG 5813546
Domyślny

Do Mino Maga i do Ghula wejść nie można, jest to tylko atrakcja turystyczna. Kiedyś, dawno temu, żedy zdobyć katanę trzeba było pokonać tego ghula, dwa roty i dwa szkielety, później wywalono tego ghula za ścianę. Klucz do Mino Maga był, ale został zlikwidowany. Trzeba było przejść obok Mino Maga i wejść do teleportu, lądowałeś na wysepce, bez możliwości powrotu, brałeś Spike Sworda i ginąłeś modląc się żeby ci nie wypadł. Kwiatek na górce z Waspami jest, jeśli dobrze pamiętam, do questa na studded legsy, tylko dla PACC.
Tigin jest offline  
stary 21-01-2005, 21:51   #30
Mistyczny
Użytkownik Forum
 
Mistyczny's Avatar
 
Data dołączenia: 11 12 2004
Lokacja: Venore

Posty: 167
Domyślny

A ja odkryłem pewną teorie (troche żałosna ale chyba najlepsza z tych wszystkich) wszedłem do katany room i poukładalem dedy szkielety tak jak w pokoju z Ghoulem i zaczołem po nich chodzić tak jak to robi Ghoul w tym pokoju .Pozornie to łatwe ale 1 raz sie pogubiłem Zaczołem ponownie i Ghoul nagle zaczoł się dziwnie zachowywać po kilku minutach zaczoł sie leczyć co 1 krok i się znowu pomyliłem i przestał zaczoł chodzić normalnie .Jakiś sens w tym jest ale mały powodzenia w odkrywaniu
__________________
Ice Warriors
Mistyczny jest offline  
stary 21-01-2005, 21:56   #31
Master druid
Użytkownik Forum
 
Master druid's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2004

Posty: 39
Stan: Tutor
Domyślny Ostatni raz ku** pisze

Co do tego kwiata i legsów, nie spotkałeś się nigdy z questem dwuznacznym np. znalazłeś czekolade i możesz ja wymienic na magic plate armor albo ta czekolada jest przepustką do innego questa ??

-------------------------------------------------------

"Tigin" morze mieć racje nie wiem kiedy tego questa mogli wycofać bo mi sie zdaje że go nie wycofali, ale po ostatnim updacie, tu zdradze po położeniu kwiatka w odpowiednim miejscu można było przedostać sie do teleportu, potem szło sie przez mino paga do skrzyni, moze jednak nie ma jusz tego questa ... Ale muj kumpel tam wszedł to bylo około miech temu. Jak wprowadziłem kogos w błąd to sorka. Znam swoje fakty.
__________________



Ostatnio edytowany przez Master druid - 21-01-2005 o 22:04.
Master druid jest offline  
stary 21-01-2005, 22:25   #32
moF
Użytkownik Forum
 
moF's Avatar
 
Data dołączenia: 10 12 2004
Lokacja: CalmerA
Wiek: 32

Posty: 447
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Calmera
Poziom: 68
Skille: 83/82
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mistyczny
A ja odkryłem pewną teorie (troche żałosna ale chyba najlepsza z tych wszystkich) wszedłem do katany room i poukładalem dedy szkielety tak jak w pokoju z Ghoulem i zaczołem po nich chodzić tak jak to robi Ghoul w tym pokoju .Pozornie to łatwe ale 1 raz sie pogubiłem Zaczołem ponownie i Ghoul nagle zaczoł się dziwnie zachowywać po kilku minutach zaczoł sie leczyć co 1 krok i się znowu pomyliłem i przestał zaczoł chodzić normalnie .Jakiś sens w tym jest ale mały powodzenia w odkrywaniu
Spoko sprawdze ... Mam propozycje jezeli zalozyl bys postac na Aldorce (rookstayer) latwiej by sie nam szukalo ... Wkonam z toba wszystkie questy . I wogule odezwij sie potem na GG (7569414)
__________________
Twoja sygnatura łamała regulamin z powodu swojej wielkości lub sumarycznej wagi obrazków.
moF jest offline  
stary 21-01-2005, 22:31   #33
Mistyczny
Użytkownik Forum
 
Mistyczny's Avatar
 
Data dołączenia: 11 12 2004
Lokacja: Venore

Posty: 167
Domyślny

To bądz dostępny to pogadamy
__________________
Ice Warriors
Mistyczny jest offline  
stary 21-01-2005, 23:06   #34
Mistyczny_Smok
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mistyczny
Zgadzam się z tobą i też probuje tego Ghula rozgryść (ale zauważ że Sunrise juz 1 miesiąć nie gra czy coś sie stało)
powiedz mi kto nie probowal tego rozgryzc??
 
stary 21-01-2005, 23:11   #35
moF
Użytkownik Forum
 
moF's Avatar
 
Data dołączenia: 10 12 2004
Lokacja: CalmerA
Wiek: 32

Posty: 447
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Calmera
Poziom: 68
Skille: 83/82
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mistyczny_Smok
powiedz mi kto nie probowal tego rozgryzc??
Ty ... Po co takie posty piszesz ?!
__________________
Twoja sygnatura łamała regulamin z powodu swojej wielkości lub sumarycznej wagi obrazków.
moF jest offline  
stary 22-01-2005, 09:17   #36
Mistyczny
Użytkownik Forum
 
Mistyczny's Avatar
 
Data dołączenia: 11 12 2004
Lokacja: Venore

Posty: 167
Domyślny

Ten Temet nie służy temu by jakiś noobek przyszedł i napisał -A tam yy.... do
Guuukhla się nie da dojść bo jest ściana yy.... .Tylko poto żeby zebrała się grupa ludzi którzy chcą pomódz i coś zrobią nawet coś małego ale żeby coś
o tym ghoulu było wiadomo i tylko wtedy jesteśmy wstanie do czegoś dojść (tak uważam) No co jest nie chcecie żeby polacy odkryli co jest z tym ghoulem ?
__________________
Ice Warriors
Mistyczny jest offline  
stary 22-01-2005, 10:04   #37
moF
Użytkownik Forum
 
moF's Avatar
 
Data dołączenia: 10 12 2004
Lokacja: CalmerA
Wiek: 32

Posty: 447
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Calmera
Poziom: 68
Skille: 83/82
Poziom mag.: 7
Domyślny

Poprostu my (polacy) sami nie wierzymy ze potrafimy ... dlatego zaklada sie ze jezeli ekipa z anticy tego nie zrobila to czemu miala by to zrobic "banda debili z polski"
__________________
Twoja sygnatura łamała regulamin z powodu swojej wielkości lub sumarycznej wagi obrazków.

Ostatnio edytowany przez moF - 22-01-2005 o 11:23.
moF jest offline  
stary 22-01-2005, 10:59   #38
Mistyczny
Użytkownik Forum
 
Mistyczny's Avatar
 
Data dołączenia: 11 12 2004
Lokacja: Venore

Posty: 167
Domyślny

A grupa z Antiki nie zrobiła ? hmm... Ale jak wczodzisz na tibi com i wpisujesz
Sunrise (kazdy wie o co chodzi więc nie musze tłumaczyć) i wchodzic karta
Sursise tem pierdoły 77 lv. i nie ma kiedy dedneła może dedneła o ghoula tylko Cip to zataił ?
__________________
Ice Warriors
Mistyczny jest offline  
stary 22-01-2005, 11:22   #39
moF
Użytkownik Forum
 
moF's Avatar
 
Data dołączenia: 10 12 2004
Lokacja: CalmerA
Wiek: 32

Posty: 447
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Calmera
Poziom: 68
Skille: 83/82
Poziom mag.: 7
Domyślny

to pierwsze co sprawdzilem ... sprawdzilem cala gildie z anticy ...nikt nie ma "killed by ghoul"
__________________
Twoja sygnatura łamała regulamin z powodu swojej wielkości lub sumarycznej wagi obrazków.
moF jest offline  
stary 22-01-2005, 12:16   #40
Dudek_13
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 12 2004
Lokacja: P-ń WLKP
Wiek: 32

Posty: 17
Dudek_13 ma numer GG 5188058
Domyślny

Jezeli byscie go otworzyli to pokoj o odpowiednich rozmiarach(nie wiem jakie tam sa) powiedzmy 10x10 starczy do zabicia ghula lekko biezesz luk i zaczynasz walic luk kupujsez u blind orca strzaly tez
Dudek_13 jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:09.


Powered by vBulletin 3