Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Pokaż wyniki sondy: Czy ptrzylaczysz sie do akcji ?
Tak (mam rookstayera) 338 44.07%
Nie (mam rookstayera) 90 11.73%
Nie (poniewaz nie posiadam rookstayera) 339 44.20%
Głosujących: 767. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 05-02-2005, 14:32   #61
FUZJANIJ-ELVANS
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 19 09 2004

Posty: 22
Domyślny

Moim zdaniem ten ghul jest jednom z kolejnych z tajemniczych zagadek. Na początku przecierz napewno nie wierzyli w martwego smoka i copper shielda. Ktos przyniusl i uwierzyli. Tak samo bedzie z ghulem kiedys ktos na rooku pokaze innym scalle armor i zdradzi tajemnice ghula i kazdy bedzie tam latal po ekwipunek(i zdychał w większości ). Osobiscie chcialbym jak najszybciej zobaczyc screna jak ktos zabija tego ghula.
FUZJANIJ-ELVANS jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 05-02-2005, 16:40   #62
-_- nie mistrz
Użytkownik forum
 
-_- nie mistrz's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2005

Posty: 11
Strzałka Sunrise

Powiem tak : kocham takie tematy!
Na pacuszkowie ( pacc arena ) jest zejscie na ghoula, nawet na dwa.
Sunrise (tak mysle) ma scale armora z questa jaki jest na pacuszkowie z 2 ghoulami. To sa tylko domysly moje i moich kolegow ale kto wie moze to jest prawda. Sunrise ma jeszcze chain legi (quest)

Ostatnio edytowany przez -_- nie mistrz - 05-02-2005 o 16:41.
-_- nie mistrz jest offline  
stary 05-02-2005, 17:34   #63
Muczaszak
Użytkownik forum
 
Muczaszak's Avatar
 
Data dołączenia: 09 01 2005
Lokacja: Sandomierz
Wiek: 34

Posty: 21
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Askara
Poziom: 9
Skille: 26/22
Poziom mag.: 2
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez -_- nie mistrz
Powiem tak : kocham takie tematy!
Na pacuszkowie ( pacc arena ) jest zejscie na ghoula, nawet na dwa.
Sunrise (tak mysle) ma scale armora z questa jaki jest na pacuszkowie z 2 ghoulami. To sa tylko domysly moje i moich kolegow ale kto wie moze to jest prawda. Sunrise ma jeszcze chain legi (quest)

Skąd wiesz, że Sunrise ma taki equip? Mówił ci? I jak na Pacc area jest zejście na ghoule, to czemu ludzie nie mają scale armorów i innych rzezy które wypadają z ghouli? Człowieku (chyba) torche myślenia.......


A ja mam pomysł prosty, na który nikt nie wpadł. Przekopać kilofem miejsce nad ghoulem
Muczaszak jest offline  
stary 05-02-2005, 21:41   #64
Mitutayo
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 12 2004
Lokacja: Ab;]

Posty: 10
Domyślny

@up
Już tyle osób próbowało... Ja też

@topic
Każdy będzie miał swoje zdanie na ten temat jak każdy ma swoje zdanie na każdy temat.. No cóż życze powodzenia wszystkim którzy badają ghoula.. Może wkrótce..
Mitutayo jest offline  
stary 05-02-2005, 22:59   #65
sceptile
Użytkownik Forum
 
sceptile's Avatar
 
Data dołączenia: 09 01 2005
Lokacja: Warszawa
Wiek: 31

Posty: 257
Stan: Zbanowany
Profesja: Sorcerer
Świat: Celesta 4ever
Poziom: 30
Skille: 20/23
Poziom mag.: 41
sceptile ma numer GG 8309315
Żarówka a może...

możliwe jest także to, że n.p. istnieje jakiś klucz na mainie który nic nie otwiera (albo zwyczajny klucz) , i on może otwiera drzwi do mino maga, otwieramy jakieś drzwi, i tam jest przełącznik i teleport, jak się przełączy przełącznik (lol) to się otwiera ta ściana za którą jest ghoul, a teleport prowadzi właśnie do tego pokoju z ghoulem
__________________
_
<*|___/|
|____ / <- to jest kaczuszka, wstaw ja do swoje podpisu aby była w twoim podpisie

Przepraszam za wszystkie błędy ortograficzne. Nie jestem dyslektykiem, dysmózgiem czy dyskimśtam, ale czasami piszę posty w pośpiechu.
sceptile jest offline  
stary 05-02-2005, 23:49   #66
Sir Dubeh
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 08 2004
Wiek: 35

Posty: 50
Stan: Aktywny gracz
Imię: Sir Dubeh
Profesja: Elder Druid
Świat: Aldora
Poziom: 75
Poziom mag.: 62
Sir Dubeh ma numer GG 6940991
Domyślny

A wiesz tak myslalem o czyms podobnym tylko stwierdzilem "po co?"... skoro na main'ie to zwykly smiec...ktory mozemy kupic za okolo 100 gp od drugiego gracza a w sklepie 230 chyba... :/osobiscie sadze ze quest z Bassiliskiem ,Mino Magiem,Ghoulem sa tylko po to zeby przykuc wieksza ilosc graczy do tibi...pomyslcie jaka jest zabawa z gry o ktorej wszystko wiecie ?
__________________
"Don't ask me why I did something , ask me for Who I did it"
Sir Dubeh jest offline  
stary 09-02-2005, 12:02   #67
Malumiasta
Użytkownik Forum
 
Malumiasta's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2004
Lokacja: Z nienacka

Posty: 43
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Malumcia
Profesja: Elder Druid
Gildia: Dies Irae
Świat: Secura
Poziom: 113
Skille: 66/66
Poziom mag.: 73
Wyślij wiadomość przez ICQ do Malumiasta Malumiasta ma numer GG 6058709
Domyślny hmm

Sorcie jeśli powielam wątek albo coś [ale mam mało czasu i nie chce mi się brnąć przez te 7 stron ] być może to plotka, ale odnośnio mino maga to słyszałam, że na którymś ze światów jest rooksteyer o na prawde choleeeernie wysokim poziomie i ponoć tylko on wie gdzie jest/ma klucz do mina... ale ja tylko tak słyszałam pzdr
__________________
Cytuj:
NastEMpnym razem to zmniejsz troche tą grafikę
//mod
~ HAIL DIES IRAE ~
Malumiasta jest offline  
stary 10-02-2005, 21:11   #68
Master druid
Użytkownik Forum
 
Master druid's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2004

Posty: 39
Stan: Tutor
Dumny Powrót

Często jestem na tym forum, zbierałem info od kiedy tylko zaczełem grać: sprawa stoi tak:
- mino mag - moim zdaniem bajka
- ghul OBOK KATANA ROOM - bajka
- CHAIN LEGS'Y na rooku (coś nowego na forum chyba) - są jest to quest w pacuszkowie
- GHULE - 2 GHULE strzegą "skrzynki?" z chain legami
Możeci pier**** że jestem nOOb wiadomości w 10000% sprawdzone. Nie dam żadnych screenów ani filma. Nie wiem gdzie to jest dokładnie ale specjalnie żeby tam iść kupuje pacca a wy róbta co chceta, ghule istnieją, czyli jest scale armor co z nich wypada a legi to kwestia zabicia 2 ghuli Cya.
__________________


Master druid jest offline  
stary 10-02-2005, 21:30   #69
sceptile
Użytkownik Forum
 
sceptile's Avatar
 
Data dołączenia: 09 01 2005
Lokacja: Warszawa
Wiek: 31

Posty: 257
Stan: Zbanowany
Profesja: Sorcerer
Świat: Celesta 4ever
Poziom: 30
Skille: 20/23
Poziom mag.: 41
sceptile ma numer GG 8309315
Domyślny Skąd to wiesz?

Skąd to niby wiesz, jeśli masz taką pewność? Skoro nie masz PACC'a...
Może kumpel powiedział? A tak wogóle, gdzie jest ten quest? to nie był by chyba quest spoiling ...
__________________
_
<*|___/|
|____ / <- to jest kaczuszka, wstaw ja do swoje podpisu aby była w twoim podpisie

Przepraszam za wszystkie błędy ortograficzne. Nie jestem dyslektykiem, dysmózgiem czy dyskimśtam, ale czasami piszę posty w pośpiechu.
sceptile jest offline  
stary 11-02-2005, 14:16   #70
Master druid
Użytkownik Forum
 
Master druid's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2004

Posty: 39
Stan: Tutor
Cool

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sceptile
Skąd to niby wiesz, jeśli masz taką pewność? Skoro nie masz PACC'a...
Może kumpel powiedział? A tak wogóle, gdzie jest ten quest? to nie był by chyba quest spoiling ...
Pewność mam i jestem pewny że jakby ktos nad tym ostro pomyślał z paczką tak jak ja tesz by do tego doszedł ... Wiem to stad ze zebrałem się z kumplami i myśleliśmy nad tym przez dobry miech czasu 1 z nas miał PACC'a i sprawdzał hipotezy, metodą prób i błędów się udało ... Nara ja nie caritas.
__________________


Master druid jest offline  
stary 11-02-2005, 15:01   #71
..::QRAS::..
Manga & Anime
 
..::QRAS::..'s Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2005
Wiek: 35

Posty: 1,795
..::QRAS::.. ma numer GG 638092
Domyślny

ja tak mysle ze gdzies na roku w pewnym ukrytym miejscu jest jakas dzwignia ktora otwozy ta sciane dzielaca ghula ...
..::QRAS::.. jest offline  
stary 11-02-2005, 22:18   #72
Khaid
Użytkownik forum
 
Khaid's Avatar
 
Data dołączenia: 25 11 2004
Lokacja: W.r.o.c.l.a.w.

Posty: 18
Khaid ma numer GG 7857425
Domyślny Lol

EJ TAMTEN TYP KTORY PIERDZIELIL O MINO MAGU MOGE CI ZAPLACIC SUMA NIEJEST ISTOTNA OGRANICZAM SIE DO 15k ALE PWOIEDZ MOJ NUMER GG:7857425
Khaid jest offline  
stary 12-02-2005, 00:59   #73
Philten
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 10 2004

Posty: 6
Domyślny

Ale wy bajki piszecie. Na rooku jest 1 ghoul. Na obszarze dla pacc nie ma zadnych ghouli ani tym bardziej scale armor czy chain legs..... -.-
Philten jest offline  
stary 17-02-2005, 14:26   #74
Dj-bebzonista
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Mino mag.

W mino hell na rooku leżała książka, troche sobie poczytałem i zrozumiałem troszeczkę. Jesli się nie mylę to pisało tam coś o teleporcie z mint wallin (sorry za błąd jęsli źle napisałem). Możliwe że do tego miejsca będzie mozna się teleportować jakoś z tamtąd. Fajnie by było pogadac se z kimś na rooku przez ścianke . A co do ghoula, wydaje mi się że jedna z dziur które są na wielu skałach napewno do niego prowadzi, mozliwe nawet że jeszcze do jakis innych potworów. Nie wiem jak wy ale ja sporo widziałem takich zakopanych dziur dzie potrzebne były krzesełka. I jeszcze jedno, co sadzicie o minosie na skale? Słyszałem że jak abije się go bez broni dostanie sie spike sworda. Kiedyś byłem na tej skale ale jakoś mi nie wyszło załatwienie potworka
 
stary 17-02-2005, 16:45   #75
Malumiasta
Użytkownik Forum
 
Malumiasta's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2004
Lokacja: Z nienacka

Posty: 43
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Malumcia
Profesja: Elder Druid
Gildia: Dies Irae
Świat: Secura
Poziom: 113
Skille: 66/66
Poziom mag.: 73
Wyślij wiadomość przez ICQ do Malumiasta Malumiasta ma numer GG 6058709
Domyślny

Co do minosa - wątpię, żeby za zabicie go bez broni był ss, a z bronią tym bardziej - już nie raz go zabijałyśmy z moją kumpelą [secura rook]
__________________
Cytuj:
NastEMpnym razem to zmniejsz troche tą grafikę
//mod
~ HAIL DIES IRAE ~
Malumiasta jest offline  
stary 17-02-2005, 17:35   #76
miedzik
Użytkownik forum
 
miedzik's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2003
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 36

Posty: 5
miedzik ma numer GG 3223413
Domyślny

Moim zdaniem można to trochę porównać do np. wiary w istnieniew ufo. Jedni wierzą, drudzy nie, wszyscy się kłócą i szukają dowodów za lub przeciw. Jednakże, jak ktoś napisał '.. jeśli czytalibyście inne fora to wiedzielibyście, że nie można dojść do ghoula' - coś w tym stylu..' Możliwe, że nie można, możliwe, że można.

Teraz do tych co uważają wierzących w ghoula za głupców.
Wejdźcie sobie na tibia.de lub tibia.news chodzi mi o Knight Watch Tower.
Dotychczas nikt tam nie był, 2 lata temu przejście zostało zablokowane po upku. Większość zapewne nie wierzyła, że można tam dojść, a teraz pierwsza osoba odkryła sekret tej wieży i sama wpadła na pomysł jak tam wejść.

Reasumując. Sam nie wiem czy wierzę w możliwość dojścia do ghoula, ale nie podoba mi się jak 'realiści' jadą fantastów i marzycieli.

Życzę powodzenia nieustraszonym rookstayer'om. Jeżeli was to kręci i wierzycie, że wam się uda to próbujcie dalej. Ahh.. może mi się uda udowodnić lub obalić Hipotezę Goldbacha ;]
miedzik jest offline  
stary 19-02-2005, 14:40   #77
Malumiasta
Użytkownik Forum
 
Malumiasta's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2004
Lokacja: Z nienacka

Posty: 43
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Malumcia
Profesja: Elder Druid
Gildia: Dies Irae
Świat: Secura
Poziom: 113
Skille: 66/66
Poziom mag.: 73
Wyślij wiadomość przez ICQ do Malumiasta Malumiasta ma numer GG 6058709
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dj-bebzonista
W mino hell na rooku leżała książka, troche sobie poczytałem i zrozumiałem troszeczkę. Jesli się nie mylę to pisało tam coś o teleporcie z mint wallin (sorry za błąd jęsli źle napisałem)
Hm, nie powiem zaciekawiłeś mnie tym więc przespaceorwałam sie do mino hell i mam tę książkę [jeśli ktoś jest sam ciekaw jej treści prosz mówić] rzeczywiście, pisze tam coś o mint wallin i teleporcie, ale sama więcej nie jestem wstanie z tego wyciągnąć [ale razem z innymi rooksteyerami zaczynamy już kombinować ] pzdr
__________________
Cytuj:
NastEMpnym razem to zmniejsz troche tą grafikę
//mod
~ HAIL DIES IRAE ~
Malumiasta jest offline  
stary 19-02-2005, 22:46   #78
Marek Tibioman
Użytkownik Forum
 
Marek Tibioman's Avatar
 
Data dołączenia: 01 02 2005
Lokacja: Piła
Wiek: 32

Posty: 208
Profesja: Elite Knight
Świat: Danubia
Poziom: 74
Skille: 82/78
Poziom mag.: 6
Żarówka Wnioski z tego co napisaliscie dotychczas...

Ja sobie dobrze przetytalem ten temat i skomentuje wszystko co mnie w jakis sposob zaintrygowalo A wiec po pierwsze: mam pewien plan co do tego ghoula... na tym forum w dziale mainland i temacie " co jest pod...?" przeczytalem ze aby dostac sie na mainie pod northportem na poziom -3 nalezy znalezc bardzo dobrze ukryta dzwignie! Mysle ze z tym(i) ghoulem(ami) jest tak samo. Moze jednak jest tak jak tu ktos juz na forum pisal (nie pamietam kto ) ze trzeba pod ta sciana ryc kilofem az sie znajdzie ukryta dziure.... A z drugiej strony bardzo ciekawe sa tez te dziury na roznych skalach!!! Jakby ktos bardzo chcial odkryc ta zagadke niech poodkopuje te dziury na skalach
Po drugie: co do spike sworda to wydaje mi sie ze mozna go zdobyc. Nie watpie w to ze trzeba pokonac minosa golymi lapami i pojawi sie teleport teleportujacy na wysepke ze spike swordem, ale trzeba by wtedy bardzo duzo trenowac fist ;/
Po trzecie: Mino mag. Nie mam pojecia jak sie tam dostac, ale nie wykluczone ze ta ksiega na w tym pokoju (nie pamietam jak sie nazywal cos tam mintwallin hell... ) wyjasnia jak sie dostac do mino maga, ale i tak nawet sunrise nie pokonal by go (na rooku sa za slabe itemy ) Ale ja mam swoj zupelnie inny pomysl z tym mino magem Jak sie dojdzie do tego pokoju gdzie sa te 3 skrzynki (boxy) z carlin swordami i innymi cennymi itemami [tam co pilnuja ich minotaury i sie tam idzie przez ta krętą jaskinie wolfow] to w tym pokoju jest jeszcze taka skrzynka co sie zwie chest. I moze tam trzeba wlozyc jakas cenna na Rooku rzecz i przeteleportuje wtedy do pokoju z minomagiem ... nie wiem. Wydaje mi sie ze moj pomysl z mino magiem jest najbardziej prawdopodobny
P.S. Nigdy na Rooku nie mialem katany wiec nie wiem gdzie jest i jak sie dostac do tego katana room (powiedzcie mi na gg 4565540 plz ) ale nie obsmiewwajcie mnie za to ze np. pomyslicie sobie tak: "eee tam jakis n00b pisal ten post nie wiem po co on to pisal skoro nigdy nie byl w katana room to on pewnie w tibie nie umie grac a rookgaardu woghoule nie zna" TEN POST PISALEM NA PODSTAWIE TEGO CO PRZECZYTALEM W TYM TEMACIE A JAK JUZ MOWILEM JA SOBIE BARDZO DOKLADNIE PRZECZYTALEM CALY TEN TEMAT!!!
__________________



22/08/2005r. - mój 100 post na forum :-)
Marek Tibioman jest offline  
stary 19-02-2005, 22:54   #79
Saviol007
Użytkownik Forum
 
Saviol007's Avatar
 
Data dołączenia: 25 11 2004
Lokacja: Wałbrzych...
Wiek: 36

Posty: 257
Profesja: Elite Knight
Gildia: No Mercy
Świat: Calmera
Poziom: 86
Skille: 90/89
Poziom mag.: 7
Saviol007 ma numer GG 6852017
Cool

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dwimenor
A moze trzeba było zacząć od poszukania na Forum?? Ghul to taka sama atrakcja jak Mino Mag w Mino Hell.
a niby czemu tak twierdzisz, mino jest ale nieda sie do niego chyba dostac przecie babcia niekrzyczy lern the sekret of deth --.--
__________________
[.....Loading.....] please wait 10 hours
PG mode in progress....
Milosc z odwzajemnieniem to tak jakby slonce swiecilo na ans z dwoch stwon..
Filmik Wmv w moim wykonaniu:
http://rapidshare.de/files/20189385/lolhaha*****.html
tu link dla ludzi obawiajacych sie keya:
http://rapidshare.de/files/20231358/lolhaha*****.html
jest to Jeden z moich najlepszych projektow WMV.
Photobucket by Czarek.
http://s2.photobucket.com/albums/y27/Zulik/

Ostatnio edytowany przez Saviol007 - 19-02-2005 o 22:55.
Saviol007 jest offline  
stary 21-02-2005, 16:16   #80
Wertk Powraca
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Dziwne Tunele

Dzisiaj trafilem na dziwny tunel wstawilem boxy i na gurze byla dziura odkopalem lopatom i wszedlem byly tam orci spermany,nie wiem co jest dalej to jest na isarze moge komus pokazac ten tunel
 
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:43.


Powered by vBulletin 3