Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Zdjęcia

Notki

Zdjęcia Podziel się z innymi wszystkimi swoimi najlepszymi momentami z Tibii.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 13-10-2009, 21:56   #521
Niedziel
Użytkownik Forum
 
Niedziel's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2006

Posty: 20
Domyślny

a pamięta ktoś starego dsm??
__________________


Niedziel jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 19-10-2009, 23:29   #522
Pacek
Użytkownik Forum
 
Pacek's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2004
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 37

Posty: 603
Stan: Niegrający
Imię: Pacek man
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Julera
Domyślny

Kto by niepamiętał tej kurteczi...

Narzekaczy chciałem troszke ostudzic z tym hura optymizmem na temat Tibi którą znałem czyli od wersji 6.x do 7.4.
Nikt z was niepamięta tego że było mniej niż 10 serwerów, można było się wbijac na FACC tylko do 15 potem już było to skrajnie niemożliwe, jedynym ratunkiem była Tibia Proxy.
Farmy druidów... 40% online to byli druidzi zalogowani na na dual boxie. GM pojawiali sie z przypadku od świeta i głównie na Antice wiec w skrajnych przypadkach taki druid mógł sobie stac nawet kilkadziesiąt godzin.
Kiedyś niebyło tyle dzieciaków...śmieszna teza bo idiotów w tej grze akórat nigdy niebrakowało
Klimat RPG...? zobaczcie co znaczy termin RPG a potem pomyślcie nad klimatem. Prawda jest taka że każdy będzie wspominał poczatki bo przez swoja nieznajomośc gry robiło się dziwne niepotrzebne rzeczy. Teraz jest nie do pomyślenia że można 20lvl wbijac 3 tygodnie.
Każdy update kwitowany był że to już koniec, że gracze od Tibi zaczna odchodzic etc... ilu z was pamięta czasy gdy Palkiem na 21lvl ganiało się po PoHu tłucząc GS, teraz jest to nie do pomyślenia.
Głupi knight set był wart tyle co teraz MPA...
Ograniczona liczba broni powodowała że tak narawde wiekszosc biegala w tym samym sprzecie, kto miał fire axa ten był gośc
10h strzelania run żeby iśc na godzinny kox z którego nic niewypadło...co znaczy że człowiek po całym dniu siedzenia był sporo w plecy

Czy to naprawde było taie fajne? Niewypowiadam się bo nie wiem jak jest teraz od 3 czy 4 lat niegram... życie jest ciekawsze niż jakakolwiek gra ale czas który spędzałem po szkole grajac w Tibie z ludźmi z bloku i klasy bede wspominał miło, oby nigdy niepowrócił
__________________
"Czemu nas tam nie ma gdzie za darmo wszystko dają...."

"płoń płoń płoń parlamęcie niech spali cię ogień na historii zakręcie"

Pacek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-11-2009, 15:37   #523
arturo16
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny siemka

witam ostatni zobaczyłem zdjecie w internecie i zastanawiam sie jak to jest mozliwe ze postac na 4 lvl ma dragon shielda tu jest link do zdjecia http://wyslijto.pl/files/download/mt1edzkkwm prosze o odpowiedz pozdrawiam
  Odpowiedz z Cytatem
stary 04-11-2009, 15:18   #524
Blessedman
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 11 2008
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 30

Posty: 19
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Gildia: ---
Świat: Fortera
Poziom: 25
Poziom mag.: 22
Blessedman ma numer GG 8682522 Send a message via Skype™ to Blessedman
Domyślny

kaylogger plx ?
przeproś i wyjdz ?
@topic starej tibi nie pamietam byłem małym szczylem ale te sski fajne ;x
__________________
Cause in a town called sorrow there was joy↵Yes and there I met the painless tear↵Freed he expressed emotions that egos fear↵My life is full of colors yeah my mind is clear↵Found I mercy in every sunrise↵I am born again from the womb of the
LEGALIZE IT
Blessedman jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2009, 21:23   #525
harios
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 07 2006
Lokacja: W okolicach

Posty: 55
Stan: Na Emeryturze
Imię: <TAJNE>
Profesja: Rookstayer
Świat: Galana
Poziom: 64
Domyślny

Gdy by nie bylo tych kurw@ hotkeyi ani zmian ktore zaczely wchodzic od tibi 7.92 + to byscie ciagle darli mordy ze szans nie macie z BOTAMI! Bo to one by ze swoimi Aim botami i wgl ownowali wszystkich! A tak jakis balans zrobili i sie cieszcie, ze sa te hotkeye bo byscie plakali a wtedy to juz gra wgl nie miala by sensu! I przestancie narzekac! Tibia jest jedna z niewielu tak popularnych gier ktore sie ciagle rozwiaja! Conajmniej 4 up daty w rokU! A Np; Silkroad? Metin ? Mu online?! Niema nic! Wiecz nie placcie, bo jakby tibia stanela na 7.4 to wtedy bylo by zajebis*ie co?! No peewnie... Sam zaczalem gra na 6.x (to bylo ok. 6 lat temu wiec nie pamietam dokladnie) Uwierzcie - przyjemnosc byla tylko dlatego ze to bylo 1 raz odkrywanie tibii i wgl! Boty ? - nie slyszlalem o nich, dlugo, dlugo! I szczerze mowiac gdyby nie te strony fanowskie tibia.xxx malo kto by o nich wiedzial! Co prawda kumpel koledze a kolega nastepnemu poda, ale to i tak nie to samo co na np; forum!
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Drewno_ Pokaż post
Nie jest tak zle ziomek blenduw sie nie dopatszylem
harios jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-11-2009, 00:11   #526
NOHAS
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 11 2006

Posty: 121
Imię: --------
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: ------
Świat: Galana
Poziom: ---
Skille: -----
Poziom mag.: --
Domyślny

Gadacie bzdury o botach, Tibia zjebala sie przez to ze zaczeli balansowac profesje. Pierw sorca, potem knighta, wprowadzali ciagle poprawki etc nie myslac nawet o wycofaniu wczesniejszej. Gdyby nie bylo run w sklepach, gmp, smp etc to by nie bylo tylu 200+ lvli. Kiedys wiekszosc jak szla expic to expila ok. 1h bo run brakowalo lub czegos tam. Teraz kazdy idzie do sklepu odkupuje sie i hunt na 5h. Wprowadzali glupie balansacje i nowe potwory ktore ulatwialy tylko tzw. PG.
NOHAS jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-11-2009, 22:22   #527
Mieru94
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rester Pokaż post
Tak placzecie za stara tibia, ale nikt nie pamieta jak kazdy knight byl zabijany jak szamta w trapie na statku?

Albo kiedy dla knighta 40-50k / h to bylo cos wyjebistego? =]

Kazdy upadate ma swoje dobre i zle strony, nie podoba sie to nie grac, nie ma co ryczec jak dzieci kiedy zabawke straca :<
Z takimi postami to się nie zgodzę.Pamiętacie może takiego gracza jak Mulf ? To był pro znał tajemnice które każdy z was by chciał znać, sam wywołał wojne całej gildi i wygrał
Albo taki Eo kiedyś to było coś mieć taki lvl jak oni mieli a teraz takiego 200 ek składa paru low sdekerów


Ostatnio edytowany przez Mieru94 - 24-11-2009 o 18:42.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 08-12-2009, 16:24   #528
Valdas de'Vito
Użytkownik Forum
 
Valdas de'Vito's Avatar
 
Data dołączenia: 12 06 2006
Lokacja: Płock

Posty: 329
Imię: Sefrhil
Domyślny

Hail old tibia!:/ szkoda, że tamte czasy już nie wrócą.
__________________
08:29 *** [8]: plz eq
08:29 *** [83]: plz stfu
08:29 *** [8]: NO HEV
________
11:26 Sewe knight [16]: jakie jest zaklencie na utevo gran lux

One club, one love, Barca!<3

(;
Valdas de'Vito jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-12-2009, 14:26   #529
Rajtar
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

12 Grudnia na Rooku był przy queście na Carlin Sworda Apprentice Sheng .

  Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2010, 02:32   #530
SirAdi
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 01 02 2010
Lokacja: Rybnik

Posty: 6
Profesja: Rookstayer
Świat: Antica
Domyślny

Pamiętam jak grałem na 7.3

Chyba najbardziej mnie boli utrata mojego ukochanego outfitu rycerza taka puszka ^^
SirAdi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-05-2010, 17:13   #531
toudi96
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 12 2008

Posty: 24
Stan: Na Emeryturze
Imię: Barbarion
Profesja: Sorcerer
Świat: Celesta
Poziom: 20
Domyślny

mi najbardziej brakuje tych wyzwisk: fuck u! noob!! itp dzis tylko spie*dalaj...
dzis sie nawet za party nie dziekuje, pamietam jak raz expilem w Kazo, 5h z blokerem, myslalem ze mu duzo zaplace, okazalo sie ze chcial tlyko shielda wbic, a ze loot byl dla niego to mial okazje tez zarobic, byl brazolem ale i tak mi podziekowal ze "dotrzymalem mu towarzystwa"

pewnie za rok albo 2 bedzie tibia 3d :/
gdyby teraz chociaz na 3 dni dali 7.6 i wszystko co tam bylo, prawdopodobnie przez 3 dni "bylbym chory" xD
z reszta... pieniadze rzadza ludzmi, CipSoft robi te updaty dla kasy, dzieci wydaja siano na pacca... kiedys to co 6 osoba w Tibi miala premium, dzis prawie co 3, jakis tydzien temu wbilem do tibii, poszedlem na dwarfy- co sie okazalo? 2 pietra puste, tylko ja i dwarfy, kiedys to tam nawet 15 osob expilo, dzis tylko 1...
toudi96 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-05-2010, 17:37   #532
Zedd
Użytkownik Forum
 
Zedd's Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2006

Posty: 27
Stan: Początkujący
Imię: ;x
Profesja: Elite Knight
Świat: Lunara
Poziom: 120
Poziom mag.: 7
Zedd ma numer GG 8806652
Domyślny ...

Wielu z was mowi ze by wrocili na stara tibie a przeciez macie taka mozliwosc.

Polecam server www.classictibia.com tibia 7.4 200 osob online stoi juz poltora roku i wogole fajna atmosfera
__________________


Zedd jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-05-2010, 19:37   #533
Azatar90
Użytkownik Forum
 
Azatar90's Avatar
 
Data dołączenia: 20 11 2006
Lokacja: Łódż
Wiek: 34

Posty: 172
Stan: Na Emeryturze
Poziom: 348
Domyślny

Hmmm czytajac wiele waszych postow w tym temacie , wynika ze kiedys bylo lepiej . Kiedys zawsze bylo inaczej za 5lat powiecie to samo a cipsoft bedzie dawal wam kolejne produkty do kupienia ja osobiscie robil bym to samo , wracajac do tematu ze kiedys byli inni ludzie hmmm ja sobie przypominam co innego jeszcze wieksze stado gnojow niz teraz , jarajacy sie ludzie na bohy , medusy shield osoby ktore za itemy w grze oddaly by wszystko , osoby ktore graly po 11 h dziennie albo wiecej pelno run markerow , wiecej pk to byly czasy ? Ta gra w tym okresie nie miala do pracowania teraz gdy juz sie stala do pracowana zepsula ja era elf botow nie widzieliscie nie kupowaliscie , napewno wiecie ile osob kupilo licencja pisac dalej ? a ile osob korzysta z ng czy innych podrobow ludzkich ktore zepsoly dosc fajna gierke ? Ktos mi powie to graj bez i nie patrz na innych ? Aja odpowiem wlacz elfa i zobaczymy czy bedziesz gral bez bota (chyba ze nie umiesz sie nim obslugiwac ) . Gra napewno swoj klimat ma i miec bedzie system walki jest naprawde super dopracowany kazde pk , war , ob , czy innego typu akacja bedzie ceniona oprocz tego paymenty , wpadanie na expy stwarza nie zapomniane chwile
. Questy tez sa dosc ciekawe sprobojcie je wykonac tylko ze znajomymi POI , INQ , YALAHAR ,DHQ.... . Wracajac do tematow botow to wlasnie jest glowny argument ze gra bedzie upadac mass bany nic nie dadza malo kogo odstrasza ( np mnie ) musza wymyslec cos co zwikliduje zupelnie boty w grze a wtedy (bedzie mniej ludzi gralo to pewne ) pujda ceny na allegro w gore i znowu bedzie tu gralo sporo dobrych figterow pisac ogolem mozna bylo by jeszcze o wiele wiecej bo dlamnie to temat nie skonczony ale niestety nie pracuje w tej firmie i im nie pomoge
__________________

Azatar90 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-06-2010, 16:58   #534
zeus1985
Użytkownik Forum
 
zeus1985's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2003
Lokacja: Opole
Wiek: 38

Posty: 555
Stan: Na Emeryturze
Imię: Yavimava
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Poziom: 131
Skille: 98/97
Poziom mag.: 8
Domyślny

Tutaj macie kilka(a raczej ponad sto) SS'ów z Tibii (ponad 3 letnich)
http://smg.photobucket.com/albums/v447/zeus85/Tibia/
__________________
I was Playing in memory of old times.
I was Playing in memory of old friends.
I was Playing in memory of old memories.
Retired.
zeus1985 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2010, 08:14   #535
Ric
Użytkownik Forum
 
Ric's Avatar
 
Data dołączenia: 08 09 2008
Lokacja: Puock

Posty: 45
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Ricsson
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Little Hero
Świat: Celesta
Poziom: 146
Skille: 96/78
Poziom mag.: 22
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mieru94 Pokaż post
Co to za zbroja pod Mulfem i to "coś" pod SoVami ?? Z góry thx.

Trochu żałuję, że nie grałem wcześniej, chciałbym zobaczyć jak to jest ;] Moja 1sza Tibia to chyba 7.81
__________________
21:09 GM Heartlistener on Celesta [2]: If you cheat, you get banished. HEHEHE
Ric jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2010, 08:21   #536
Alarik
Użytkownik Forum
 
Alarik's Avatar
 
Data dołączenia: 15 08 2006
Lokacja: Jelenia Góra
Wiek: 30

Posty: 135
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Alarik ma numer GG 9298541
Domyślny

Zbroi nie poznaję, ale to "coś" pod sovami to MMS
__________________
Kliknij i pomóż!

Alarik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2010, 11:59   #537
Alkonn_89
Użytkownik Forum
 
Alkonn_89's Avatar
 
Data dołączenia: 14 05 2008
Lokacja: Wrocław
Wiek: 34

Posty: 71
Stan: Na Emeryturze
Imię: Alkonn
Profesja: Royal Paladin
Świat: Askara
Poziom: 180
Skille: 101/81
Poziom mag.: 24
Domyślny

golden armor
Alkonn_89 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-06-2010, 20:20   #538
Omernon
Użytkownik Forum
 
Omernon's Avatar
 
Data dołączenia: 09 02 2007
Lokacja: Poznań

Posty: 60
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Candia
Domyślny

Cytuj:
Wracajac do tematow botow to wlasnie jest glowny argument ze gra bedzie upadac mass bany nic nie dadza malo kogo odstrasza ( np mnie ) musza wymyslec cos co zwikliduje zupelnie boty w grze a wtedy (bedzie mniej ludzi gralo to pewne ) pujda ceny na allegro w gore i znowu bedzie tu gralo sporo dobrych figterow pisac ogolem mozna bylo by jeszcze o wiele wiecej bo dlamnie to temat nie skonczony ale niestety nie pracuje w tej firmie i im nie pomoge
Co jak co, ale 40 tysięcy zbanowanych kont w ciągu roku to całkiem dużo. Dziś może Ci się upiekło, ale jutro możesz być następną "ofiarą". ;-)

Z ludźmi jest tak, że wspominają dawne czasy lepiej mimo, że tak nie było. Ile razy słyszeliście od dziadków słynne ,,kiedyś były lepsze czasy"? Kiedyś było więcej botów, idiotów, pkerów i oszustów. Cała podstawówka grywała w Tibię, ludzie masowo chodzili do kafejek itp. A nawet słynny incydent z krzesłem...
__________________
Rock, Metal and Punk!!!! \,,/

This is my riffle!
This is my gun!
This is for fighting!
This is for fun!
Omernon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-06-2010, 00:45   #539
Gelt
Da Old school.
 
Gelt's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2005
Lokacja: Szpital dla psychicznie i nerwowo chorych Drewnica

Posty: 2,508
Stan: Na Emeryturze
Gelt ma numer GG 4445444
Domyślny

Ja używam długo bota do treningów i jakoś nie dostałem bana :s
__________________
Jestem oazą spokoju, zajeb*** wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora.

Jeśli Ci będzie smutno i bardzo źle, to pomyśl, że byłeś najbardziej niesfornym i aktywnym plemnikiem w całej swojej grupie.



Poradnik "Jak dojść do Demony"
Gelt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-07-2010, 12:18   #540
MistrzLeo
Użytkownik Forum
 
MistrzLeo's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2007
Lokacja: Swinoujscie
Wiek: 29

Posty: 272
Stan: Na Emeryturze
Imię: Speedy xd
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Sexy Team
Świat: Nerana
Poziom: B
Skille: I
Poziom mag.: G
Domyślny

http://s22.photobucket.com/home/Prowezyr


moj pb. pod koniec są starsze fotki )
MistrzLeo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:02.


Powered by vBulletin 3