Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Potwory

Notki

Potwory Wszystko o potworach. Jak się zachowują, jakie taktyki, jakie mają słabe punkty. To wszystko znajdziesz tutaj.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 31-12-2006, 20:29   #41
Kraaj
Użytkownik Forum
 
Kraaj's Avatar
 
Data dołączenia: 15 02 2006
Lokacja: Śląsk
Wiek: 33

Posty: 115
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Eternia
Poziom: 21
Skille: 17/20
Poziom mag.: 30
Kraaj ma login Tlenu arakin-90@tlen.pl
Pergamin

Z tego co pamiętam, to koło budki z Hunterem i paroma wild warriorami
Kraaj jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 02-01-2007, 21:12   #42
Sathre
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 12 2006

Posty: 3
Domyślny

mozna spotkac i 2 huntery i pare wild warriorow ale moze byc tak ze zluruja gsa a mi sie takie cos przytrafilo
Sathre jest offline  
stary 02-01-2007, 21:27   #43
murhaja
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 12 01 2006

Posty: 23
Profesja: Knight
Świat: Obsidia
Poziom: 66
Skille: 81/81
Poziom mag.: 6
Domyślny

i bardzo dobrze że postawili tam gsa, dzieki temu nie kręci się tam bez przerwy 20 noobów-złodzieji expa teraz przynajmniej w tym miejscu mogą expić postacie dla których te expowisko jest przeznaczone(30+ knighci) , jak dla mnie mogli by dac jeszcze jednego gsa blisko wejscia

Ostatnio edytowany przez murhaja - 02-01-2007 o 21:29.
murhaja jest offline  
stary 05-01-2007, 12:53   #44
mwlodi
Użytkownik Forum
 
mwlodi's Avatar
 
Data dołączenia: 28 10 2005
Lokacja: K-g

Posty: 272
Domyślny

są 2 mostki, 1szy koło respu ww a 2gi koło hunterów, ww i banditów
__________________
Pozdro & poćwicz!



Ten podpis jest trochę głupi, więc pewnie go nie będzie...
Heh...albo wiecie co...
Nie będzie go...
Bo właśnie go przeczytaliście.
mwlodi jest offline  
stary 05-01-2007, 13:17   #45
Cygan Slejter
Użytkownik Forum
 
Cygan Slejter's Avatar
 
Data dołączenia: 20 06 2006
Lokacja: Jawor
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 828
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

hyhy ja na 25 lv z strong haste uciekałem na lajcie gsowi ;] ja jak szedlem na katedre to niestety spotkalem gs, ale wszytko dobrze sie skonczylo bo mialem sprzet zeby go zabic
__________________
Cygan Slejter jest offline  
stary 08-01-2007, 23:40   #46
Goc1
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 01 2007
Lokacja: Nove

Posty: 5
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Elysia
Poziom: 60
Skille: 79/77
LOL Spoko

Wez utamo vite, pozniej utani gran hur i jazda gs cie nawet nie dogoni
Goc1 jest offline  
stary 10-01-2007, 15:12   #47
Pavel321
Użytkownik Forum
 
Pavel321's Avatar
 
Data dołączenia: 06 01 2007
Lokacja: Venore

Posty: 412
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Luminera
Poziom: 48
Skille: 76/74
Poziom mag.: 5
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dcortez Pokaż post
Ehh...w drodze na DC radz uwazac tez na noobkow typu Undead'Slayer 58 MS z Candii, ktorzy to pisza do Ciebie przez godzine - "prosze, chodz na deserta, brakuje nam tylko druida", " dostaniesz 2 bp uhow i roha" itp. wychodzisz z pz a tu nagle wyskakuje zloorowany "maly pajaczek" a oto efekty:
Dec 11 2006, 18:06:56 CET Died at Level 25 by a giant spider
Lol ostatnio go spotkalem (mam 19 lvl sorcer na Candia) Na poczatku super kumpel proponuje ci ze bedze ci blokowal potwory i blokuje ... ale puzniej czeka na resp DS na górce na poh i luruje all cyce na ludzi puzniej all wbijaja na górke i kazdy dead :/
Pavel321 jest offline  
stary 10-01-2007, 15:18   #48
Cwenu
Zbanowany
 
Cwenu's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2006
Lokacja: Bochnia

Posty: 186
Stan: Zbanowany
Imię: Small Mike
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Titania
Poziom: 32
Skille: 18/22
Poziom mag.: 41
Domyślny

jak jestes na refugi zrob dwa fire elementary i roz*******asz poha
+ 2 bp hmmow

Tylko nie luruj wszystkiego

pozatym w pisze ci 40lvl i 40mlvl wiece nie wiem czy masz na non pvp

na pvp tez mozna ale ostrozniej

Z sdkow bedzie waste ale jesli chcesz solo to mozesz

NIedawno typek wrzucil filmik jak rozjebal 2gsy zwascil bp sdkow xDDDDD
a loot 15gp chyba xDD
Cwenu jest offline  
stary 10-01-2007, 15:23   #49
Princes
Użytkownik Forum
 
Princes's Avatar
 
Data dołączenia: 15 12 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 80
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Way It Was
Świat: Kyra
Poziom: 125
Skille: 96/93
Poziom mag.: 8
Domyślny

kiedys lurowalem po 2 gsy i pare dragon lordow po most dwarfow, albo pod thais. ginelo mase postaci. Teraz 1 GS i wielkie halo, poprostu trzeba uwazec i tyle. Masz za maly level nie uciekniesz GS'owi to nie idz tam.
Najprosciej kup sobie time ringa bohy i utani. Kazdym levelem uciekniesz.
Princes jest offline  
stary 10-01-2007, 16:31   #50
Xolord
Użytkownik forum
 
Xolord's Avatar
 
Data dołączenia: 06 08 2006
Lokacja: Siewierz

Posty: 12
Stan: Aktywny gracz
Imię: Xolord
Profesja: Knight
Świat: Furora
Poziom: 15
Skille: 50\49
Poziom mag.: 3
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sathre Pokaż post
mozna spotkac i 2 huntery i pare wild warriorow ale moze byc tak ze zluruja gsa a mi sie takie cos przytrafilo
No to chyba wtedy by znikl bo bylby oddalony od swojego terytorium nie pomyslales?? a i prosze all 10-25 lwl odposcie se dc
Xolord jest offline  
stary 10-01-2007, 16:34   #51
Xolord
Użytkownik forum
 
Xolord's Avatar
 
Data dołączenia: 06 08 2006
Lokacja: Siewierz

Posty: 12
Stan: Aktywny gracz
Imię: Xolord
Profesja: Knight
Świat: Furora
Poziom: 15
Skille: 50\49
Poziom mag.: 3
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Princes Pokaż post
kiedys lurowalem po 2 gsy i pare dragon lordow po most dwarfow, albo pod thais. ginelo mase postaci. Teraz 1 GS i wielkie halo, poprostu trzeba uwazec i tyle. Masz za maly level nie uciekniesz GS'owi to nie idz tam.
Najprosciej kup sobie time ringa bohy i utani. Kazdym levelem uciekniesz.
hueheuehueheuhee z kad ty to lurowales ?? noobku nie ma tak blisko dl'ow i gs'ow zeby pod thais albo db lurowac bo by zniknely i tak i siak chyba ci sie dl i gs z wolfem i spiderem pomylil
Xolord jest offline  
stary 10-01-2007, 16:38   #52
Upierz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 11 2005
Lokacja: Sosnowiec
Wiek: 30

Posty: 1,629
Upierz ma numer GG 8248642
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xolord Pokaż post
hueheuehueheuhee z kad ty to lurowales ?? noobku nie ma tak blisko dl'ow i gs'ow zeby pod thais albo db lurowac bo by zniknely i tak i siak chyba ci sie dl i gs z wolfem i spiderem pomylil
Jak nie wiesz o czym on mówi to się nie kompromituj, kiedyś nie było czegoś takiego jak Anti-Luring system i takie zabawy były w 100% możliwe.

Ontop: Jedyne dobre co zrobił CipSoft.
Upierz jest offline  
stary 10-01-2007, 16:39   #53
Kraaj
Użytkownik Forum
 
Kraaj's Avatar
 
Data dołączenia: 15 02 2006
Lokacja: Śląsk
Wiek: 33

Posty: 115
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Eternia
Poziom: 21
Skille: 17/20
Poziom mag.: 30
Kraaj ma login Tlenu arakin-90@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xolord Pokaż post
hueheuehueheuhee z kad ty to lurowales ?? noobku nie ma tak blisko dl'ow i gs'ow zeby pod thais albo db lurowac bo by zniknely i tak i siak chyba ci sie dl i gs z wolfem i spiderem pomylil
Kiedyś się dało ^^
__________________
like diamonds we'll be shining bright before we turn to stone

Kraaj jest offline  
stary 10-01-2007, 20:31   #54
Tali-Tubisiek
Użytkownik forum
 
Tali-Tubisiek's Avatar
 
Data dołączenia: 06 01 2007

Posty: 11
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xolord Pokaż post
hueheuehueheuhee z kad ty to lurowales ?? noobku nie ma tak blisko dl'ow i gs'ow zeby pod thais albo db lurowac bo by zniknely i tak i siak chyba ci sie dl i gs z wolfem i spiderem pomylil
LOL kiedys się dało widać,że nie jestes obeznany i grasz od jakiegos (hmm...miesiąca) i się nie wypowiadaj na ten temat z lurowaniem jak nie wiesz,nawet kiedyś nie było schodów,tylko drabinki i sie dało do venore do miasta wpuścić DLe legalnie nad depo biegały(i nie obrazaj innych użytkowników forum,skoro to co mówisz najbardziej pasuje do ciebie[te z noobkiem])

@Topic:
ja to tak sobie myślę,że oni tego GSa tam postawili,żeby małe lvle (15+) kupowały sobie PACC i expiły na PACC Area's

poprawcie mnie jeśli się mylę,ale chyba mam racje,przyznajcie

Ostatnio edytowany przez Tali-Tubisiek - 10-01-2007 o 20:34.
Tali-Tubisiek jest offline  
stary 10-01-2007, 20:41   #55
Zephi
Użytkownik Forum
 
Zephi's Avatar
 
Data dołączenia: 05 09 2006

Posty: 41
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xolord Pokaż post
a i prosze all 10-25 lwl odposcie se dc
No właaaaaaaaaaaaaaaaśnie frzyskje 10-25 lwl spadaicje s cD Buo mJe KrAdNieCJe Ekspa I Luta Wy zLOdzZIeje! Bo TuJaJestEm MiSZcZem BoO MaM 15 lewel i WyMjAtAm! HaNDeT On MaJNNN gM Iz mAj BraDer EnD aj Noł TaFujN deRlivy!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xolord Pokaż post
hueheuehueheuhee z kad ty to lurowales ?? noobku nie ma tak blisko dl'ow i gs'ow zeby pod thais albo db lurowac bo by zniknely i tak i siak chyba ci sie dl i gs z wolfem i spiderem pomylil
Typowy dzieciak, 11-latek probojacy byc kewl... Chlopczyku, nie zgrywaj nam tu cfaniaka, bo widac ze grasz w Tibie od 2 miesiecy i twoje doswiadczenie konczy sie na wyjsciu z rooka i biciu trolli do 15 levela. Reszte expowisk znasz pewnie z opowiadan, prawda?


BTW: W ostatnich czasach, GS kolo DC jest jednym z lepszych pomyslow cipow, razem z levelem pokazywanym w oknie czatu i kilkoma zmianami mapy na rooku (noobki nie wbijaja np. na bugi i nie krzycza "rope me plx", co mnie osobiscie wkurzalo najbardziej ).

Ostatnio edytowany przez Zephi - 10-01-2007 o 20:47.
Zephi jest offline  
stary 10-01-2007, 20:53   #56
Tabulator
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 01 2006
Lokacja: Gdańsk

Posty: 23
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Askara
Poziom: 77
Skille: --/--
Poziom mag.: 59
Domyślny

^.^ Co racja to racja. Ja ostatnio tam poszłem po długim niezaglądaniu a tu GS wyskakuje
__________________
Life is brutal and full of zasadzkas
Tabulator jest offline  
stary 10-01-2007, 21:13   #57
LarvaExotech
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 05 2005

Posty: 253
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zephi Pokaż post
BTW: W ostatnich czasach, GS kolo DC jest jednym z lepszych pomyslow cipow, razem z levelem pokazywanym w oknie czatu i kilkoma zmianami mapy na rooku (noobki nie wbijaja np. na bugi i nie krzycza "rope me plx", co mnie osobiscie wkurzalo najbardziej ).
Z tymi rope place'ami, zrobili to nie dlatego, że nie lubią krzyczących newbów Po prostu ta gra jest za mało user-friendly... 80% graczy ktorzy wlaczaja na chwile tibię wyłączają ją po chwili bo nie wiedzą co mają robić. Sam system atakowania, sterowania jest załamujący (tibia classic control rox;D), w pierwszych chwilach ciężko pojąć co i jak. Zaraz na starcie mamy do czynienia z bandą palantów, którzy zamiast iść zabijać szczury w innym miejscu na upartego blokują takiego newba jak 3 raty go koszą, chociaż widzieli, że przed chwilą się zalogował i jedyne co wydropi to coat, club i jabłko kurwa mać. To samo z kradzieżą ścierw, typowy gracz na rooku na 10 zabitych szczurów jednego zlootował (jeśli pokapował się jak otworzyć ciałko) - inne zabierali złodzieje. Tak samo pierwsza wyprawa do poison spider cave i nachalni gracze próbujący za wszelką cene wlać w ciebie wielkie ilości szlamu, aby wylootować coat i studded club (zakładając, że taki typowy gracz odnalazł się w szalonym świecie handlu tibii "BUY MACE" "SELL MACE"). Typowy gracz nie ma pojęcia i nerwów aby zabić 840 szczurów i wydostać się z dziury zwanej rookgard. Koleś pada, traci wszystko, jak jest wytrzymały to relognie i pozwiedza dalej, pójdzie, przejdzie, wyjdzie, wskoczy, wyskoczy, pójdzie dalej, skończy przybity do ściany spearami orca spearmana. Powie "ale tibia to g***o, ilu ludzi traci czas na taką przybitą gre", da loga i nigdy nie wróci. Ogromne straty doświadczenia i sprzętu skutecznie eliminują miłą gre początkującego gracza do poziomu trzydziestego, kiedy to przypadkowi eliminatorzy 'z nudów' pozbawiają nadzei na gre typowego newba rzucając w niego paroma sdkami/boltami, a byle głupi potwór zabije gracza na takim poziomie i przy takim doświadczeniu w grze bez problemu. Dlatego właśnie cipy ułatwiają gre początkującym (mało skutecznie mimo wszystko). A któremu newbowi chce się czytać 200stronicowego manuala żeby pograć sobie w pare pikseli?
LarvaExotech jest offline  
stary 11-01-2007, 13:46   #58
Princes
Użytkownik Forum
 
Princes's Avatar
 
Data dołączenia: 15 12 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 80
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Way It Was
Świat: Kyra
Poziom: 125
Skille: 96/93
Poziom mag.: 8
Domyślny

Tam kolega mnie nazwal od nobow itd hehe ze sie nie da lurowac,
buhehehe, pozostawie bez komentarza. Mialem gdzies screena jak bylo 5 GSOW pod dwarf bridge i pare Lordow hehe to byly czasy. Jednak to bylo bardzo niesprawiedliwe dla posataci o slabych levelach. Dobrze ze tego juz nie ma.
Tylko nie rozumie dlaczego nie mozna lurowac rata ;/

Jest taki potwor nazywa Grorlam i respi sie w podziemiach Greenshore, da sie go lurowac pod Thais z systemem anty-luring. Bo bossow da sie lurowac eheh Chyba ze cos sie zmienilo. Bardzo szybko sie leczy i mozna nim pozabijac troszke. Knight na od 40+ levela mysle ze sobie poradzi z ucieczka ale inne postaci moga pasc.
Princes jest offline  
stary 11-01-2007, 14:07   #59
Lillius
Użytkownik Forum
 
Lillius's Avatar
 
Data dołączenia: 24 10 2006
Lokacja: Tam gdzie nie dochodzi światło

Posty: 90
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Hiberna
Strzałka haha

Dobrze, że zrobili tego GSa, bo nooby już tak tam nie będziecie chodzić, skończyło się dobre
__________________
Tylko nie mówcie "żal!".
Lillius jest offline  
stary 11-01-2007, 14:33   #60
Nari
Użytkownik Forum
 
Nari's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2006
Lokacja: www.tibiaspy.com

Posty: 1,549
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Princes Pokaż post
Tam kolega mnie nazwal od nobow itd hehe ze sie nie da lurowac,
buhehehe, pozostawie bez komentarza. Mialem gdzies screena jak bylo 5 GSOW pod dwarf bridge i pare Lordow hehe to byly czasy. Jednak to bylo bardzo niesprawiedliwe dla posataci o slabych levelach. Dobrze ze tego juz nie ma.
Tylko nie rozumie dlaczego nie mozna lurowac rata ;/

Jest taki potwor nazywa Grorlam i respi sie w podziemiach Greenshore, da sie go lurowac pod Thais z systemem anty-luring. Bo bossow da sie lurowac eheh Chyba ze cos sie zmienilo. Bardzo szybko sie leczy i mozna nim pozabijac troszke. Knight na od 40+ levela mysle ze sobie poradzi z ucieczka ale inne postaci moga pasc.
Kiedys byl na Tibia.Pl(chyba) SS z 12 Gsami pod Dwarf Brigde ;] To byly jaja jak szedles na PoH i caly resp(czyt. mase potworow) ciagnales za soba ;p.


Dobrze zrobili z tym GSem ;p Beda fajne wyzwania "jak doszedlem do DC" ;]
__________________
*Tooku sora mado no mukou*

Nari jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:51.


Powered by vBulletin 3