Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Potwory

Notki

Potwory Wszystko o potworach. Jak się zachowują, jakie taktyki, jakie mają słabe punkty. To wszystko znajdziesz tutaj.

Pokaż wyniki sondy: Widziałeś Bazyliszka ??
Tak 723 40.41%
Nie 297 16.60%
Słyszałem o nim 671 37.51%
Co to Bazyliszek ? 98 5.48%
Głosujących: 1789. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 19-08-2005, 11:05   #81
-Res-
Użytkownik Forum
 
-Res-'s Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2004
Lokacja: Niewazne...
Wiek: 32

Posty: 788
Domyślny

Cytuj:
=tymon samuraj

aha i jaką wiedzmę?
Witch-Wiedźma pisze się use with
-Res- jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 19-08-2005, 12:13   #82
Nirwana
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 01 2005
Wiek: 33

Posty: 19
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dziewka
mi sie wydaje ze trzeba poprostu tam sie teleportowac zagadac do niego i np kiedy juz z nim pogadasz on sie zmieni w zdechlego snejka zabierzesz go i jakims sposobem musisz sie tp znowu i zaniesc do kruzaka xD

o tym samym pomyslalem. prawie wszyscy tutaj mówią, że skoro nie da sie go zaatakowac to musi byc to NPC. wcale nie. moze trzeba wlasnie z nim pogadac i z tego wyniknela by walka. przecierz Tibia jest w pewnej czesci grą strategiczną, a w strategiach takie cos sie zdarza nie?
Nirwana jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-08-2005, 12:16   #83
Miernota
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 08 2005

Posty: 17
Pytanie

być może jest teleport do niego i z tym wszystko jest możliwe czyli:bramka lvlowa,WSZĘDZIE szukać,rużne(bądź wszystkie) rodzaje potworuw lub czekac do nowocześniejszych update
Miernota jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-08-2005, 19:08   #84
Owi3c
Użytkownik Forum
 
Owi3c's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2005
Lokacja: Gdynia City
Wiek: 33

Posty: 41
Stan: Na emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Askara
Poziom: 24
Skille: 6*/6*
Poziom mag.: 4
Owi3c ma numer GG 2450388 Owi3c ma login Tlenu tibia_o2
Domyślny

Bazyliszek.... Wiem ze na Allegro są ludki które sprzedają informacje jak dojść do niego ale to z tego co wiem jest jedno wielkie kłamstwo.....
Owi3c jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2005, 00:19   #85
Vlosman
Guest
 

Posty: n/a
Król a ja wam cos pokaze...

sadzicie ze basilisk to bujda? to patrzcie na to!
http://tibia.gamigo.de/forum/attachm...hmentid=156709 NIE MA SKRZYNI? JEST! TELEPORT TEZ JEST! odpisujcie!!!
  Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2005, 00:40   #86
Sadamq
Użytkownik Forum
 
Sadamq's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2004

Posty: 141
Stan: Aktywny gracz
Imię: ---
Profesja: Knight
Świat: Saphira
Poziom: 27
Poziom mag.: 4
Domyślny

Odpisuje... ze to Fake. Bylo o tym mówione... =='
__________________
World : Saphira
Vocation : Sorcerer
Level : 1x
Magic : x
Sadamq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2005, 10:06   #87
Amoresso
Użytkownik Forum
 
Amoresso's Avatar
 
Data dołączenia: 28 08 2005
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 32

Posty: 67
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Domyślny

Cos mi swita w glowie moze bardziej gracze co mieszakja w kazoo beda wiedziec. jak jest ta tabliczka beaware of baslisk to sa od niej w gore 2 drogi jedan krotka w lewo a drugo dluzsza co zchodzi w dol i mozna tam na dole zobaczyc basiliska. ta krotka droga moze prowadzic do bazyliszka ale jak niektorzy wiedza jest zablokowana przez kamienie. szkoda ze runa desintegrate na to nie dziala ale jakos tamta zablokowana dziura moze prowadzic do naszego tajemniczego bazyliszka. a propo co z niego wypada jedni mowia ze klucz do skarbca a inni tylko ze drag scale legsy. wiec moim zdaniem jest to bajer CipSoftu chcac dodac bardziej atmosfery fantasy a pozatym podobno z bazyliszkiem sie nie walczy tylko gada i mamy do rozwiazania zagadki ktore raczej sa trudne.
__________________
Jestem lepszy od Chucka Norrisa!! na 26lvl bez eq z kusza bloknołem gs'a na 8 uh czemu mam kłamać... Chuck by mnie za to zabił.
Amoresso jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2005, 14:17   #88
Vlosman
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny no comment

fake? jestes smieszny. to zdjecie pochodzi z pewnego serwera, GameMasterzy teleportuja sie do tego pomieszczenia wiec ****a jesli myslisz ze to fake to WYJDZ!
  Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2005, 14:56   #89
Lorte Zirano
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 07 2005
Lokacja: Toruń
Wiek: 32

Posty: 17
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Valoria
Poziom: 30
Poziom mag.: 4
Żarówka to fake

to fake byla juz o tym mowa na chyba wszystkich forach to nie caly screen i wlasnie ta tej pozostalej czesci jest szczegol ktory mowi ze to FAKE
Lorte Zirano jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2005, 15:01   #90
Gniew Mroku
Użytkownik Forum
 
Gniew Mroku's Avatar
 
Data dołączenia: 22 02 2004
Wiek: 35

Posty: 292
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vlosman
fake? jestes smieszny. to zdjecie pochodzi z pewnego serwera, GameMasterzy teleportuja sie do tego pomieszczenia wiec ****a jesli myslisz ze to fake to WYJDZ!
Zwłaszcza, że a) na WoT jest w dziale Fake i b) nie zgadza się z minimapką.
Więc to ty jesteś śmieszny.
__________________
Gniew Mroku jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-09-2005, 22:01   #91
Boximus
Użytkownik Forum
 
Boximus's Avatar
 
Data dołączenia: 25 12 2004
Lokacja: Skąd
Wiek: 32
Wpisy bloga: 1

Posty: 82
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Celesta
Poziom: 12
Skille: 17/20
Boximus ma numer GG 3454319
Domyślny Pomysł ^^

Moj kolega nie powiem kto wpadl na pewien pomysl. Jak mozna sciagnac zestaw map do wgrania w plik tibii, to sie ma wszystkie mapy. I moj kumpel odkryl droge do basiliska. Ja wiem ona jest zastawiona kamienia, desingre... eee ten czar dla PACC nie moze zniszczyc kamieni. Na jednym ssie jest dziura wykopana a na innym nie ma. Moim zdaniem wszystkie ssy to fake. Jednak co do jednego mam wątpliwości. http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=17374 pierwszy post w tym temacie to ss. Gościu sie pyta co to jest na tym screenie. Przy bazylu widac dziure. Po pierwsze jak to mozliwe jesli bazyl jest 8 pieter w dól to maks! Po drugie na rooku jest quest na chain armor. Jak mnie kiedys zamkneli w bear room nie mialem klucza to wlazlem do tunelu. Wylazlem po drugiej stronie drzwi przy scianie. Ale do tej dziury nie mogłem wejsć. Więc jesli na podanym wyżej ssku widać dziure może to jest tak samo jak w bear room. Wchodzi sie gdzies a wychodzi tu. A jesli od bazyla nie ma wyjścia?? Moim zdaniem jest teleport na drugim koncu jaskini bo sski nie ukazuja calej komnaty. Jak kumpel zrobi ssa to zedytuje posta. Mysle ze to polacy rozwiaza ta zagadke. Jeszcze jest jedna nie wiem czy kto rozwiazał. Mianowicie roty w kazz -.- ale o tym pozniej
__________________
Obrazek w podpisie przekraczał 20KB.
Boximus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-09-2005, 22:16   #92
Huo
Użytkownik Forum
 
Huo's Avatar
 
Data dołączenia: 19 07 2005
Lokacja: W świecie piękna i dobroci
Wiek: 29

Posty: 221
Stan: Aktywny gracz
Imię: Kenetopu
Profesja: Knight
Gildia: -
Świat: Harmonia
Poziom: 25
Skille: 62/60
Poziom mag.: 4
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Boximus
Moj kolega nie powiem kto wpadl na pewien pomysl. Jak mozna sciagnac zestaw map do wgrania w plik tibii, to sie ma wszystkie mapy. I moj kumpel odkryl droge do basiliska. Ja wiem ona jest zastawiona kamienia, desingre... eee ten czar dla PACC nie moze zniszczyc kamieni. Na jednym ssie jest dziura wykopana a na innym nie ma. Moim zdaniem wszystkie ssy to fake. Jednak co do jednego mam wątpliwości. http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=17374 pierwszy post w tym temacie to ss. Gościu sie pyta co to jest na tym screenie. Przy bazylu widac dziure. Po pierwsze jak to mozliwe jesli bazyl jest 8 pieter w dól to maks! Po drugie na rooku jest quest na chain armor. Jak mnie kiedys zamkneli w bear room nie mialem klucza to wlazlem do tunelu. Wylazlem po drugiej stronie drzwi przy scianie. Ale do tej dziury nie mogłem wejsć. Więc jesli na podanym wyżej ssku widać dziure może to jest tak samo jak w bear room. Wchodzi sie gdzies a wychodzi tu. A jesli od bazyla nie ma wyjścia?? Moim zdaniem jest teleport na drugim koncu jaskini bo sski nie ukazuja calej komnaty. Jak kumpel zrobi ssa to zedytuje posta. Mysle ze to polacy rozwiaza ta zagadke. Jeszcze jest jedna nie wiem czy kto rozwiazał. Mianowicie roty w kazz -.- ale o tym pozniej

Hmmm interesujące :>
Huo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-09-2005, 22:28   #93
Boximus
Użytkownik Forum
 
Boximus's Avatar
 
Data dołączenia: 25 12 2004
Lokacja: Skąd
Wiek: 32
Wpisy bloga: 1

Posty: 82
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Celesta
Poziom: 12
Skille: 17/20
Boximus ma numer GG 3454319
Domyślny Tytuł:

Nie ma potrzeby edytowania posta bo to zupełnie z innej beczki. Tera ja patrze na mojej mapie nad pokojem z bazylem jest lawa! To by znaczyło ze nie mozna do niego wejsc z gory. A bazylek jest na najnizszym mozliwym piętrze. Więc nie można go zajśc od dołu. Ktoś tu mówił że Kruzakowi sie daje martwego bazyla. Nie wieze w to. Ale moim zdaniem to Kruzak teleportuje do Bazyla. Przy bazylu widzać trzy żółte kropki które oznaczają wejścia/zejscia. Nie wiem ale teleport tez chyba jest oznaczany taka kropką. Przejrzałem cały temat i wiem że tej informacji jeszcze nie było. Niedługo ss ale musze go dostac od kolegi i sprawdzić czy jest prawdziwy (czy sie zgadza mapa z ssa z moja mapa z gry).
__________________
Obrazek w podpisie przekraczał 20KB.
Boximus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-09-2005, 22:32   #94
Monster
Użytkownik Forum
 
Monster's Avatar
 
Data dołączenia: 29 03 2005
Lokacja: za 7-mioma górami ;)
Wiek: 32

Posty: 29
Stan: Niegrający
Profesja: Sorcerer
Świat: Guardia
Domyślny

No to z moich obserwacji wynika tak:
-do bazyliszka nie da sie podkopać bo nad nim jest lawa
-na screenie w tym temacie pokazana jest dzióra od dołu czyli możliwe jest że istnieje wejście od poziomu -9 (który chyba nie istnieje)
-bazyliszek jest npc-em - próbował ktoś do niego zagadać "hi" albo coś takiego ?? chociaż może bazyliszki mają swój język i można się z nimi dogadać tak jak z ślepym orkiem na rookgardzie...
-na mapkach które sobie sciągnąłem razem z tibia map viewrem są w jaskini bazyliszka 3 zaznaczone na żółto miejsca takie jak schody czy wejścia/zejścia - czyli istnieją inne wejścia do tej jaskini... tylko je znaleźć...
edit: Boximus - ubiegłeś minie o małą chwilke a napisaliśmy prawie to samo
__________________
łaaa...
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jolly Old Saint Nicholes & Septan Flesh
19:27 Jolly Old Saint Nicholes: I got A Present For YU HO HO HO!!!
19:27 Septan Flesh: Voce tem tocha para vender?
19:27 Jolly Old Saint Nicholes: BR?!!!
19:27 Jolly Old Saint Nicholes: death to br!!!

Ostatnio edytowany przez Monster - 02-09-2005 o 22:34.
Monster jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-09-2005, 23:05   #95
Boximus
Użytkownik Forum
 
Boximus's Avatar
 
Data dołączenia: 25 12 2004
Lokacja: Skąd
Wiek: 32
Wpisy bloga: 1

Posty: 82
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Celesta
Poziom: 12
Skille: 17/20
Boximus ma numer GG 3454319
Domyślny

Nawiązując do poprzedniego mojego posta mówię że na screenie z bazylem na mapce widać jego pomieszczenie. Widać trzy żółte kropki. Każda oznacza schody/drabinke/dziure/teleport. Na screenach widac jedno to wejscie! To jest dziura prowadząca w dół. Czyli jest fałszywa!! Niżej niż bazyl nie da sie zejść. Pozostają dwa wejscia/zejscia. Nie widziałem ich ale jedno jest pod lawa! Czyli tez do niczego raczej nie prowadzi (chyba ze jak Mojżesz stuknie lawa i sie rozstąpi - sorry za porównania do religii ale tak może być że jakiś npc tak robi ). Pozostaje nam trzecie zejscie nad którym pracujemy z kumplami. Kto chce pomoc niech sie zglosi do Walecznego Feniksa lub Jack Varina na Celescie. Cały czas czekam na ss i moze jutro juz bedzie ja juz dzisiaj nic nie pisze Cya!

To co tera napisałem wymyślił Jack Varin. Ja mam taki pomysł. Żeby uwzględniając górne piętro, dorysować brakujący kawałek pokoju! Widać że sie urywa. Może tam sa kolejne wejścia! Cya!
__________________
Obrazek w podpisie przekraczał 20KB.
Boximus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-09-2005, 23:12   #96
Car Spider
Użytkownik forum
 
Car Spider's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2005
Lokacja: Bieruń
Wiek: 33

Posty: 15
Car Spider ma numer GG 7555034
Król :(

można zdobyć klucz do skarbca w kaz ale nic nie da sie wziasc to jest pod przezroczysta podloga
Car Spider jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2005, 13:16   #97
Boximus
Użytkownik Forum
 
Boximus's Avatar
 
Data dołączenia: 25 12 2004
Lokacja: Skąd
Wiek: 32
Wpisy bloga: 1

Posty: 82
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Celesta
Poziom: 12
Skille: 17/20
Boximus ma numer GG 3454319
Domyślny Nowy wątek

A teraz coś zupełnie innego. Księgi jakieś mówią o bossie demonów Barshaalu. Przywował on tysiąc snaków i tysiąc beholderów. Stąd można wywnioskować ze snaki to potomkowie beholderów więc i Bazyl też! Wszyscy byli npc. Podczas wojny zostali zabici. Oprócz Barshaala i Jednego snaka. Być może a wręcz na pewno to Bazyl. Uwięziono go razem ze skarbem. Co z tego wynika?? Ze jeśli to potomek behów to rzeba do niego zagadać w języku beholderów. I jeszcze jedno... czy w kazz nie ma beholdera?? Jest! I to przy samym wejściu! Co o tym myślicie?? Była mowa o żywym ogniu. Mamy z kolegą trzy pomysły:
a) lawa - żywy ogien moze być lawą pod którą znajduje sie jedno z wejść do komnaty tajemnic (lol z bazylem )
b) FE (Fire elemental) - żywy ogien jako FE może strzec komnaty z Bazylem lub skarbu
c) Barshaal - był oon bossem demonów i wszystkich ognistych potworów.

Nad zagadką pracują:
Waleczny Feniks i Jack Varin
Na serwerze Celesta
__________________
Obrazek w podpisie przekraczał 20KB.
Boximus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2005, 14:09   #98
Lifjana
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 02 04 2005

Posty: 17
Domyślny

@up
Jezeli snake to potomek beholderow to jednego NPC jakiego kojarze ze jest BH to ten hellgate biblotekarz tam sie przejdzcieale ten quest to podobnyjak z knight watch tower pewnie dawno zamkniety
Lifjana jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2005, 15:39   #99
Ikai Anch
Użytkownik Forum
 
Ikai Anch's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2005
Lokacja: Suwałki

Posty: 33
Domyślny

Czytałem troche i ktoś pisał że nagroda za skóre bazyla od króla wąż zrzuca skóre jęsli nie wiecie więc może jęsli pogadasz da ci skóre
__________________
Tibia?
A co to jest?
Ikai Anch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2005, 15:46   #100
OpTyK
Użytkownik Forum
 
OpTyK's Avatar
 
Data dołączenia: 03 05 2004
Lokacja: Z kątowni koło blachowni.

Posty: 72
Imię: Froys
Profesja: Knight
Świat: Saphira
Poziom: 28
Skille: 64/63
Poziom mag.: 4
OpTyK ma numer GG 7440117 Adres Jabbera do OpTyK
Domyślny

No to musze Was rozczarowac...
Popatrzcie na to:

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gniew Mroku
Bazyliszek:

Nie da się do niego dojść, nad nim sama lawa, pod nim nicość.
I nie mowcie, ze to fake, poniewaz modowie potwierdzili realnosc ss.

Link do ww. tematu z tym zdjeciem:
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=40902

@Down:
Chodzi Ci o ten ss?


Jak bys czytal forum na tibia.gemigo.de to bys wiedzial ze to fake. Ja Cie nie chce przekonac, ze ten ss co dalem jest prawdziwy, bo ja wiem prawde, bylem z Gniewem jak robil tego ss i to jest jedyna PRAWDZIWA rekonstrukcja jaskini z bazyliszkiem. Wiem jak otrzymac widok co jest pod toba, a w temacie co podalem wyzej moderator potwierdzil realnosc ss. Ktos z Was ma jeszcze jakies watpliwosci?
__________________

Ostatnio edytowany przez OpTyK - 03-09-2005 o 16:56.
OpTyK jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:05.


Powered by vBulletin 3