Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 05-11-2006, 13:21   #21
Slay
Użytkownik Forum
 
Slay's Avatar
 
Data dołączenia: 27 03 2005

Posty: 1,427
Slay ma numer GG 1676568
Domyślny

Zastanawiam sie, ilu tak zagorzalych zwolennikow kary smierci dla Husseina byloby rownie wylewnych, gdyby chodzilo o ich rodziny czy ich samych.
Sytuacja weryfikuje poglady...
Slay jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 05-11-2006, 13:23   #22
Scream
Użytkownik Forum
 
Scream's Avatar
 
Data dołączenia: 30 07 2004
Lokacja: who cares.....?
Wiek: 35

Posty: 1,112
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Świat: tu i tam
Poziom mag.: wy
Scream ma numer GG 9478893
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Saddam Hussein
Some people say that i'm a bad guy..
They may be right, they may be right.
But it's not as if I don't try..
I just fuck up, try as I might

But I can change, I can change!
I can learn to keep my promises, I swear it!
I'll open up my heart and I will share it..
Any minute now I will be born again!

Yes I can change, I can change!
I know i've been a dirty little bastard
I like to kill! I like to maim! Yes, I'm insane!
But it's okay, 'COS I CAN CHANGE!!

It's not my fault that i'm so evil..
It's society, society.
You see my parents were sometimes abusive..
And it made, a prick of me.
saddam umrze i pojdzie do piekla uprawiac seks analny z szatanem ~~
generalnie, bawia mnie ludzie ktorzy chca smierci kogos za to ze zabijal - dana osoba byla zla, bo robila cos zlego, wiec wy go ukazecie robiac ta sama zla rzecz; strasznie paranoiczne mi sie to wydaje. sami jestescie malymi husseinami ;]
__________________


kliknij pana garrisona!

Scream jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2006, 13:33   #23
ripper
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Wiek: 33

Posty: 3,349
Stan: Na emeryturze
ripper ma numer GG 3603576
Domyślny

Niech go wyślą do więzienia na dożywocie i do celi wsadzą kilku napalonych pedałów ; ) Będzie fajnie.
ripper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2006, 13:48   #24
OnlyM(PL)
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Jak go maja juz wieszac to za jajca '; )
  Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2006, 14:02   #25
TehRegent
Zbanowany
 
TehRegent's Avatar
 
Data dołączenia: 06 02 2005

Posty: 542
TehRegent ma numer GG 4790363
Domyślny

Tak gadacie o powieszeniu...ale który rodzaj? Z łamaniem karku czy duszeniem?

Pal też zależy jaki był. Długi zabijał odrazu (rozrywał wszystko co napotkał na drodze, serce też), a na krótkim ktoś mógł zdychać nawet 2 tygodnie
TehRegent jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2006, 14:04   #26
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Kara śmierci? to za dobra kara dla pana Saddama, powinien męczyć sie w jakiejś obsranej celi do konca życia i powiesic sie sam.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2006, 14:07   #27
Scream
Użytkownik Forum
 
Scream's Avatar
 
Data dołączenia: 30 07 2004
Lokacja: who cares.....?
Wiek: 35

Posty: 1,112
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Świat: tu i tam
Poziom mag.: wy
Scream ma numer GG 9478893
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rege-N-tuS Pokaż post
Tak gadacie o powieszeniu...ale który rodzaj? Z łamaniem karku czy duszeniem?

Pal też zależy jaki był. Długi zabijał odrazu (rozrywał wszystko co napotkał na drodze, serce też), a na krótkim ktoś mógł zdychać nawet 2 tygodnie


omg, to twoje hobby?(; praktykujesz?^^
__________________


kliknij pana garrisona!

Scream jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2006, 14:10   #28
Tompior
UnlimitedWarnWorks
 
Tompior's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34

Posty: 2,362
Stan: Na Emeryturze
Tompior ma numer GG 3186363
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wieszok Pokaż post
Czy wyrok sprawiedliwy? tego ni wim, to zależy od tego jak się patrzy na Husajna i na karę śmierci. A co do pomysłu puszczenia egzekucji Live TV, to by była już dla mnie przesada... Może zrobimy z tego Show? ke? "Multikino! Piątek, 20:00 "Egzekucja Saddama" bilety po 13,37zł Popcorn gratis!" ...

Śmierć przez powieszenie? Czy zaczynamy się powoli cofać w historii? Za parę lat stosy?...
Egzekucje Nicolaia Caucesku (czy jakos tak) pokazywali na zywo w tv. Rozstrzelali go.
__________________
Tompior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2006, 14:25   #29
Kedven
Zbanowany
 
Data dołączenia: 23 09 2005

Posty: 470
Kedven ma numer GG 7644256
Domyślny

Dożywocie w odosobnieniu to o wiele gorsza kara niż powiesznie. Co byście robili przez 15-20 lat (w jego przypadku) sami w celi? W końcu sam by się powiesił, albo kisił by się tam do śmierci.
Kedven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2006, 14:29   #30
Ghost Nieudany
Użytkownik Forum
 
Ghost Nieudany's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2004
Lokacja: TO MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ!

Posty: 1,333
Ghost Nieudany ma numer GG 2875067 Adres Jabbera do Ghost Nieudany
Domyślny

Wściekłe bojówki wujka Osamy zwiększą teraz średnią normę zabitych Amerykanów o jakieś dwieście osób, nic nowego.

To, że zostanie skazany na śmierć, było przewidywalne, ale jego śmierć pociągnie za sobą kolejne zamachy.

Cytuj:
Egzekucje Nicolaia Caucesku (czy jakos tak) pokazywali na zywo w tv. Rozstrzelali go.
Tylko że wiesz, Ceaucescu (Geniusz Karpat) cierpił na taką paranoję odnośnie własnej śmierci, że uchodził za kogoś, kogo nikt normalny nie zabije, więc akurat transmitowanie takiego Wydarzenia było czymś normalnym.
__________________
*+10 punktów do lansu

Ostatnio edytowany przez Ghost Nieudany - 05-11-2006 o 14:38.
Ghost Nieudany jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2006, 15:13   #31
Vanhelsen
Użyszkodnik
 
Vanhelsen's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2004
Lokacja: Festung Breslau
Wiek: 34

Posty: 4,597
Stan: Początkujący
Imię: Vanhelsen
Profesja: Druid
Gildia: Inner Circle
Świat: Auchindoun
Poziom: 80
Skille: LW/Skin
Poziom mag.: 2k
Vanhelsen ma numer GG 2690575
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tompior Pokaż post
Egzekucje Nicolaia Caucesku (czy jakos tak) pokazywali na zywo w tv. Rozstrzelali go.
kiedyś palono na stosie za poglądy sprzeczne z kościołem, może to tego powrócimy, bo tak było?!
To, że cos kiedyś zrobiono, nie znaczy, że było to good... dzisu chrajst... Bez urazy, ale co drugi postu tutaj wygląda jak by pisał go zakompleksiony gówniarz rządny krwi...
Vanhelsen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2006, 15:15   #32
Caer
Użytkownik Forum
 
Caer's Avatar
 
Data dołączenia: 15 01 2005
Lokacja: Łódź

Posty: 967
Caer ma numer GG 6319946
Domyślny

Nie wydaje mi się, żeby po śmierci Husseina tak bardzo nasiliła sie ilość ataków terrorystycznych w Iraku. Sytuacja jest już w takim stanie, że to raczej nei wywoła większej zmiany. Poza tym, że Hussein urośnie do rangi męczennika w oczach swoich fanatyków.

Kara śmierci to zbyt łagodny wyrok? A co innego mieliby zrobić? Dozywocie? Przecież dla takiego człowieka jak Hussein, człowieka który wyrządił tyle zła, byłoby to jak nagroda.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slay
Zastanawiam sie, ilu tak zagorzalych zwolennikow kary smierci dla Husseina byloby rownie wylewnych, gdyby chodzilo o ich rodziny czy ich samych.
Gdyby ktoś z mojej rodziny wyrządził tyle zła, nie płakałbym gdyby skazano go na śmierć.
__________________
Follower of the Flying Spaghetti Monster.
Proud Pastafari.
Caer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2006, 16:11   #33
Tompior
UnlimitedWarnWorks
 
Tompior's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34

Posty: 2,362
Stan: Na Emeryturze
Tompior ma numer GG 3186363
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wieszok Pokaż post
kiedyś palono na stosie za poglądy sprzeczne z kościołem, może to tego powrócimy, bo tak było?!
To, że cos kiedyś zrobiono, nie znaczy, że było to good... dzisu chrajst... Bez urazy, ale co drugi postu tutaj wygląda jak by pisał go zakompleksiony gówniarz rządny krwi...
Omg czlowieku...
A co mozna zrobic z osoba odpowiedzialna za ataki terrorystyczne + masakry ze 180 tys. ofiar??
Kara smierci jest dla niego odpowiednia (na kare smierci sa zkazywani ludzie z o wiele mniejszymi zbrodniami). A za to ze zabil on az tylu ludzi to powieszenie jest takze odpowiednie aby sie dluzej pomeczyl.

Taka jest moja opinia..
__________________
Tompior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2006, 16:13   #34
Zotemut
Zbanowany
 
Zotemut's Avatar
 
Data dołączenia: 24 07 2006

Posty: 248
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Caer Pokaż post
Nie wydaje mi się, żeby po śmierci Husseina tak bardzo nasiliła sie ilość ataków terrorystycznych w Iraku. Sytuacja jest już w takim stanie, że to raczej nei wywoła większej zmiany. Poza tym, że Hussein urośnie do rangi męczennika w oczach swoich fanatyków.

Kara śmierci to zbyt łagodny wyrok? A co innego mieliby zrobić? Dozywocie? Przecież dla takiego człowieka jak Hussein, człowieka który wyrządił tyle zła, byłoby to jak nagroda.


Gdyby ktoś z mojej rodziny wyrządził tyle zła, nie płakałbym gdyby skazano go na śmierć.
I Ty jestes fanem Boba huhu >.<

@TOPIC
Ja bym mu zastosowal tortury, albo powoli bym go palil.
HuHu ^^

Ostatnio edytowany przez Zotemut - 05-11-2006 o 16:14.
Zotemut jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2006, 16:17   #35
Thimburd
Użytkownik Forum
 
Thimburd's Avatar
 
Data dołączenia: 20 07 2004
Lokacja: Odległa Galaktyka
Wiek: 34

Posty: 743
Stan: Na emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 103
Poziom mag.: 60
Thimburd ma numer GG 8659724
Domyślny

Kara śmierci to według mnie kiepska kara - to raczej ulga dla winnego, bo czyż nie lepiej żeby gnił całe życie w jakimś brudnym, zimnym i śmierdzącym 1 metrze kwadratowym, o brudnej wodzie i starym chlebie? Tak powinno to wyglądać.
Wogóle IMO w Polsce powinno się w ten sposób zaostrzyć kary, za małe przestępstwa jak i duże. I nie dawać takim mordercom wygodnych cel, bo co to za kara? Lepiej 1 metr kwadratowy, bez kontaktu z nikim i w warunkach takich jak pisałem wyżej, dzięki temu więcej miejsc w takim więzieniu i winny gnije i cierpi, a taka śmierć (wracając do kary Hussein'a)... Puf, i gościa nie ma, a co się dzieje po śmierci nie wiemy, więc nie możemy stwierdzić, czy czasami śmierć nie jest nagrodą...
__________________
..: May the Force be with You! :..

Ostatnio edytowany przez Thimburd - 05-11-2006 o 16:19.
Thimburd jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2006, 16:28   #36
Vanhelsen
Użyszkodnik
 
Vanhelsen's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2004
Lokacja: Festung Breslau
Wiek: 34

Posty: 4,597
Stan: Początkujący
Imię: Vanhelsen
Profesja: Druid
Gildia: Inner Circle
Świat: Auchindoun
Poziom: 80
Skille: LW/Skin
Poziom mag.: 2k
Vanhelsen ma numer GG 2690575
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tompior Pokaż post
Omg czlowieku...
A co mozna zrobic z osoba odpowiedzialna za ataki terrorystyczne + masakry ze 180 tys. ofiar??
Kara smierci jest dla niego odpowiednia (na kare smierci sa zkazywani ludzie z o wiele mniejszymi zbrodniami). A za to ze zabil on az tylu ludzi to powieszenie jest takze odpowiednie aby sie dluzej pomeczyl.

Taka jest moja opinia..
Jezuuuuu zero umiejętności czytania ze zrozumieniem!
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wieszok
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tompior Pokaż post
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wieszok
Czy wyrok sprawiedliwy? tego ni wim, to zależy od tego jak się patrzy na Husajna i na karę śmierci. A co do pomysłu puszczenia egzekucji Live TV, to by była już dla mnie przesada... Może zrobimy z tego Show? ke? "Multikino! Piątek, 20:00 "Egzekucja Saddama" bilety po 13,37zł Popcorn gratis!" ...

Śmierć przez powieszenie? Czy zaczynamy się powoli cofać w historii? Za parę lat stosy?...
Egzekucje Nicolaia Caucesku (czy jakos tak) pokazywali na zywo w tv. Rozstrzelali go.
kiedyś palono na stosie za poglądy sprzeczne z kościołem, może to tego powrócimy, bo tak było?!
To, że cos kiedyś zrobiono, nie znaczy, że było to good... dzisu chrajst... Bez urazy, ale co drugi postu tutaj wygląda jak by pisał go zakompleksiony gówniarz rządny krwi...
A czy śmierć to odpowiednia kara? Ok, będzie nieżył i co z tego? Zero wyrzutów sumienia, sero innych pierdół...
Vanhelsen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2006, 16:30   #37
Matek
Użytkownik Forum
 
Matek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2004
Lokacja: Węgorzewo/Gdańsk

Posty: 1,859
Matek ma numer GG 3933509
Domyślny

No i co z tego, ze dostal kare smierci? Czeka go jeszcze tyle procesow, ze spokojnie dozyje starosci.
__________________


"Miła, błagam, nie zrozum mnie źle
Kocham cię tak jak swoje przestworza pokochał wiatr"

Moj jogger
Matek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2006, 16:36   #38
Slay
Użytkownik Forum
 
Slay's Avatar
 
Data dołączenia: 27 03 2005

Posty: 1,427
Slay ma numer GG 1676568
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tompior Pokaż post
A za to ze zabil on az tylu ludzi to powieszenie jest takze odpowiednie aby sie dluzej pomeczyl.
Wychodzi Twoja ignorancja. Smierc przez powieszenie nastepuje blyskawicznie i raczej nie ma czasu, zeby sie meczyc. =)
Slay jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2006, 16:45   #39
Władca Ciemności
Użytkownik Forum
 
Władca Ciemności's Avatar
 
Data dołączenia: 12 08 2005
Lokacja: przed komputerem
Wiek: 29

Posty: 34
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Gildia: brak
Świat: Thoria
Poziom: 15+
Skille: 19 shld
Poziom mag.: 10
Wyślij wiadomość przez ICQ do Władca Ciemności Władca Ciemności ma numer GG 1370099 Władca Ciemności ma login Tlenu GG@tlen.pl Adres Jabbera do Władca Ciemności
Domyślny

On zasługuje na tortury, a nie na powieszenie, niech się skur++el męczy.. :|
__________________
Klik w pajaca
Władca Ciemności jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2006, 16:59   #40
Eivrel
Użytkownik Forum
 
Eivrel's Avatar
 
Data dołączenia: 25 06 2006
Wpisy bloga: 1

Posty: 281
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Slay ma troche racji, jeśli zabijał, to czemu s*****el ma mieć zakończone życie, zamiast się jeszcze troche pomęczyć?
Cytuj:
Zgadzam się. Śmierć to za łagodna kara. Dobrze, że przynajmniej przez powieszenie - podobno to okropna śmierć. (ale jestem okrutny )
Cytuj:
Jak się uprzemy, to można mu tak męczącą i długą śmierć zapewnić, że pewnie sam, by się zabił tempą łyżeczką z bulu... tyle, że wtedy by poszedł wielki lincz za niehumanitarność...
Cytuj:
Najokropniejszą śmiercią jest śmierć przez ukrzyżowanie. A on na to jak najbardziej zasługuje. Imho, wyrok jest w połowie sprawiedliwy. W sumie, to mogliby go wywieźć gdzieś tam, żeby zdychał jak pies w straszliwych męczarniach. A kara śmierci.... no może zasłużył. Tyle że sie facet za wszystkich nie wymęczy. Powisi kilkanaście sekund i po ptokach...
Cytuj:
Kara śmierci? to za dobra kara dla pana Saddama, powinien męczyć sie w jakiejś obsranej celi do konca życia i powiesic sie sam.
Itd.
Zaraz zaraz. Ale co to da że on przeżyje największe męczarnie jakie można sobie wyobrazić? Czy to naprawi wszystkie szkody za jakie został skazany? Pewno że nie. Więc po co to. Powiecie że jeżeli on będzie cierpiał to ktoś inny już się tego nie dopuści. A gówno prawda moi drodzy. Wy nie wiecie co w głowach terrorystów się dzieje. Wkręcą sobie że walczą w imię czegoś tam i nic ich nie powstrzyma. Ba powiem więcej. To że wymyślacie takie okropne rzeczy świadczy tylko o okrutnej naturze człowieka! Myślicie że to się mu należy i że zasłużył na to a tak naprawdę podświadomie pragniecie po prostu jakiejś potwornej rzeczy. Przytoczę tutaj podpis pewnego usera. Nie pamiętam ofc go na pamięć. To było jakoś tak: ,,Smoki były bezlitosne i okrutne, ale coś ci powiem, smoki nigdy nie zabijały, nie torturowały i nie nazywały tego moralnością!" Myślę że idealnie pasuje do sytuacji.

Ps. Nie znam się na polityce nie wiem za co skazano Husseina dlatego pisałem tak ogólnie.

Edit:
A jeszcze zapomniałem skomentować pomysłu z transmisją egzekucji. Boże ludzie to już jest chore! Naprawdę tak was kręci patrzenie na ból i cierpienie? Nie wiem co poradzić może pooglądajcie sobie jakieś horrory +18 albo coś w tym stylu. Tylko się modlić żebyście nie wyrośli na bandytów.

Ostatnio edytowany przez Eivrel - 05-11-2006 o 17:08.
Eivrel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:47.


Powered by vBulletin 3