Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 12-07-2011, 22:54   #41
Dandan
Użytkownik Forum
 
Dandan's Avatar
 
Data dołączenia: 16 10 2010
Lokacja: Elbląg

Posty: 67
Stan: Na Emeryturze
Imię: Fraataa
Domyślny

Hiacynth boi sie szczurów, na wejściu na drogę do Mino Hella jest jeden, a Seymour zleca nam jako pierwsze zadanie, jakiego powinniśmy sie podjąć udowodnienie, że zabiliśmy szczura (przyniesienie ciała).
Czyżby zbieg okoliczności?

Nic to nie wnosi, ale na pewno podkręci klimat ; ).
#topic:
Od ~3 lat nie interesowałem sie tymi zagadkami, ale ten temat jakoś mnie do tego ponownie nakręcił : P.

/J.
__________________
I TAK OSIEDLA WYGLĄDAJĄ JAK PEARL HARBOUR...

Kuba już nie używa tego konta, nie wysyłajcie PW do niego .
Dandan jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 13-07-2011, 00:21   #42
voice
Użytkownik Forum
 
voice's Avatar
 
Data dołączenia: 08 06 2010
Lokacja: Puławy

Posty: 479
voice ma numer GG 8133179
Domyślny

Tu jest jeszcze większy zbieg okoliczności, ponieważ Hyacinth mówi, że "wykrywa jakiegoś zwolennika czarnej magii pod ziemią". Tu chodzi oczywiście o Mino Maga. I właśnie to co Dandan powiedział, przy wejściu na Mino Hell jest jeden, niepasujący do niczego szczurek, a Hyacinth właśnie boi się szczurów. I dobrze, że mój temat pomógł komuś od nowa zachęcić do odkrywania zagadek A co do Seymoura - jest to dowód, że potrafimy zabijać . Tu chodzi o taki "pierwszy quest" dla nowych, aby oswoili się z Tibią.
__________________

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ruszek Pokaż post
Rozmowa z Klaudią +8 do motywacji, Marta +20 do medżik penetrejszyn.

------------------------------------------
100 post - 11 lipiec 2011 16:42
200 post - 3 sierpień 2011 15:03
300 post - 14 wrzesień 2011 19:07
400 post - 11 października 2011 16:41

Ostatnio edytowany przez voice - 13-07-2011 o 00:22.
voice jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2011, 01:23   #43
oskaruniu
Użytkownik Forum
 
oskaruniu's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2011

Posty: 37
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Astera/Selena
Domyślny

Dandan, skrypty npc'kow zostaly skradzione jak i mapa, niema tam nic co bylo zwiazane ze szczurami(chyba, ze mobki tez maja hexy), a tak wogule na pierwszej misji nie kazali by nam zabic mino.


Takie krotkie info.

Co do sera (znowu ten ser), ser jest z mleka, mleko dodaje minosa sil (jest on np. kolo bear room quest). sa 2 rodzaje sera na rooku (splesnialy i normalny(z ratow)), gobliny na goblin hell slozyly w ofieze bogom splesnialy ser (swampy w venore z tego co widzialem to slozyly pilke do nogi) ale co to znaczy nie wiem.

Mino na skale obsluguje latarnie (pewnie by posilki doplynely) ale jakos nie doplywaja.



Postaram sie dzis wrzucic cos ciekawego (mam to w glowie ale mi sie nie chce pisac).

Ostatnio edytowany przez oskaruniu - 13-07-2011 o 02:00.
oskaruniu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2011, 01:30   #44
Dandan
Użytkownik Forum
 
Dandan's Avatar
 
Data dołączenia: 16 10 2010
Lokacja: Elbląg

Posty: 67
Stan: Na Emeryturze
Imię: Fraataa
Domyślny

#up:
Ale ja nie mówiłem nic o zabijaniu mino ; o

/J.
__________________
I TAK OSIEDLA WYGLĄDAJĄ JAK PEARL HARBOUR...

Kuba już nie używa tego konta, nie wysyłajcie PW do niego .
Dandan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2011, 01:34   #45
voice
Użytkownik Forum
 
voice's Avatar
 
Data dołączenia: 08 06 2010
Lokacja: Puławy

Posty: 479
voice ma numer GG 8133179
Domyślny

Niee, on dodaje info na temat tego minosa i sera
__________________

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ruszek Pokaż post
Rozmowa z Klaudią +8 do motywacji, Marta +20 do medżik penetrejszyn.

------------------------------------------
100 post - 11 lipiec 2011 16:42
200 post - 3 sierpień 2011 15:03
300 post - 14 wrzesień 2011 19:07
400 post - 11 października 2011 16:41
voice jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2011, 01:54   #46
oskaruniu
Użytkownik Forum
 
oskaruniu's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2011

Posty: 37
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Astera/Selena
Domyślny

Historia oparta na faktach (w kilku procetach), ta historia nie jest prowokacja a rowniez nikogo nie oskarzam o spisek, to zwykla teoria ktora ma zachecic do dyskusji, a rowniez pchnac ten temat troszeczke dalej.

Pewnego dnia pewien gracz po nieustannych poszukiwaniach spike sworda (bicie mino na wiezy z firsta itp.), w koncu odnalazl go, stwierdzil "co z tego, ze lepsze hity bede nawalal, niewarto go tez sprzedawac, bo co mi przyjdzie z tych fikcyjnych pieniedzy, tak wiec sprobuje zdobyc slawe dzieki niemu". nasz mlody bochater zaczol sie chwalic spike swordem na wszystkie strony, gdy tysiace ludzi walilo drzwiami i oknami z zazdrosci, im ocza ujawil sie gm (czy tam cm), otuz gm'i (czy tam ktos inny od cipu) mieli pilnowac spokoju w wioskach, i tego aby spike sworda nie trafil w niepowolane rece (chodzi tu o milczenie posiadaczy spike sworda aby quest nie byl powszechnie znany (chociaz pewnie i tak jest zmieniany co update (o ile quest istnieje))), "jego posiadacz nie byl niczego winny (chyba,ze gm mu powiedzial "nie mow nikomu inaczej odbiore spike sworda"), wiec nie moge go ukarac.(banem)" powiedział gm,(moglo by byc glosno o usunieciu konta jesli by to gm zrobil (w koncu za co?)) tak wiec odebral mu miecz (moze mu go oddal ostrzegajac i mowiac , ze ma nikomu go nie pokazywac) ale sprawa byla nadal nie wyjasniona, tak wiec gm ktory mial zaufanego czlowieka powiedzial mu "powiedz, ze ss'a dalas mu w ramach przyjazni i tam jeszcze kilka itemek."(ktorych nikt nie widzial, dziwne, ze chwalil sie tylko ss'sem), ten czlowiek tak uczynil, gdy ludzie pytaja go
"jakie itemy jeszcze zgarnelas z maina?" wymieniajac dodaje:"i jeszcze kilka zeczy ale kto by je tam spamietal" (kazdemu moze sie zapomninec o itemach, ktore wstrzasnely swiatem tibi).

KONIEC

Ostatnio edytowany przez oskaruniu - 13-07-2011 o 14:56.
oskaruniu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2011, 23:48   #47
voice
Użytkownik Forum
 
voice's Avatar
 
Data dołączenia: 08 06 2010
Lokacja: Puławy

Posty: 479
voice ma numer GG 8133179
Domyślny

To była prawda? Bo jestem ciekaw. A w ogóle to by był "szantaż" ze strony Cipów, nie można się chwalić itemami, bo od razu ban, albo zabranie SS.
__________________

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ruszek Pokaż post
Rozmowa z Klaudią +8 do motywacji, Marta +20 do medżik penetrejszyn.

------------------------------------------
100 post - 11 lipiec 2011 16:42
200 post - 3 sierpień 2011 15:03
300 post - 14 wrzesień 2011 19:07
400 post - 11 października 2011 16:41
voice jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-07-2011, 12:30   #48
n0_name
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 07 2008
Wpisy bloga: 1

Posty: 676
Domyślny

@oskaruniu
Jak piszesz takie długie wypociny to pisz je w wordzie niech Ci poprawia błędy i skopiuj dobrze napisany tekst bo nie mogę patrzeć na te byki.

@topic
Co do spajka kiedyś sam wierzyłem ze da się go zdobyć (istnieje quest czy coś w tym stylu). Teraz obserwuje jakie nastawienie cipsoft ma do rookerow w zasadzie ma ich w dupie i mogło by ich dla nich nie być więc wątpię żeby quest był robiony specjalnie dla nich.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez bobiokrentludka Pokaż post
bo z hakerami jest jak z sexem, tszeba umiec sie zabezpieczyc a ty tego najwyraśniej nie zrobiles wienc to normalna żecz taki hack
n0_name jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-07-2011, 22:09   #49
Matexowy
Użytkownik Forum
 
Matexowy's Avatar
 
Data dołączenia: 26 04 2011

Posty: 35
Profesja: Rookstayer
Świat: Selena
Poziom: 7
Skille: 15/15
Domyślny

Zająłem się tłumaczeniem orkowskich ksiąg na Rooku.

Niestety nie znam paru słów. Ale oto co zdołałem przetłumaczyć

Oryginał:
Omark ikem goshak ba batuk
Booz karek utash gort mora
ouk bota bana ikem

Tłumaczenie:
Masz łuk i ofertę
Boże. Karek (?) więcej ludzi wcześniej.
Mamy bota(?) niewolnikiem ja. (może to się wydawać trochę niespójne ale słowa nieprzetłumaczone przeszkadzały w spajaniu zdań)

Oryginał:
5 5 5 5 2 charcha
5 burka
5 burka bata
2 batuk
5 1 aka bora
3 tulak bora

Tłumaczenie

5 5 5 5 2 Szabla
5 Krótkich mieczy
5 Mieczy
2 Łuki
5 1 Skórzanych pancerzy
3 Studded pancerze.

(Orkowie robili listę rzeczy które muszą zrobić. Notke znalazłem w mino hell. Nasuwa się pytanie. Czy orkowie robili to dla minosów czy dla siebie. Podejrzewam że planowali powstanie co potwierdza następna książka.)

Oryginał:
taka arash ouk karak minotaur
batash ferut ouk taka
minotaur karakim kiskesh
ORC BUTA BANA
BUTA BANA

Tłumaczenie:
Dlaczego jesteśmy dominowani przez minotaury.
Co z tego dostaliśmy?
Minotaury zdominowały wszystkich.
ORKOWIE SĄ NIEWOLNIKAMI
SĄ NIEWOLNIKAMI.

Może Blind Orc został oślepiony właśnie w takim powstaniu? Popytam się go. Wytykajcie mi błędy tłumaczenia. Pozdrawiam.

PS: Wiem że to może nie wnosi nic o Spike Swordzie ale wydaje się to warte sprawdzenia.

Pamiętajcie o dwóch ważnych rzeczach. Po pierwsze Mino Mag na rooku a na mainlandzie może się zupełnie różnić. Może mieć inne HP inne damage inny loot. Przecież są demony i demony o statystykach goblina! A o 2 punktach dowiedzieliśmy poprzez kradzież map Cipsoftu. Mogli powiedzieć o dwóch punktach a o trzecim nic nie wspomnieć. Inny loot może mieć także ghul. A spike sword może mieć inny damage np. atk:17 a def:14. Więc jak widać jest co odkrywać.

@down dzięki już edytuje.

Ostatnio edytowany przez Matexowy - 15-07-2011 o 09:01. Powód: Ważny dopisek
Matexowy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-07-2011, 23:22   #50
voice
Użytkownik Forum
 
voice's Avatar
 
Data dołączenia: 08 06 2010
Lokacja: Puławy

Posty: 479
voice ma numer GG 8133179
Domyślny

Demon a Demon o statystykach goblina są to dwa różne potwory i pojawiają się w dwóch różnych miejsach, dlatego Mino Mag, to normalny potwór, tak jak z Mainlandu, to samo z Ghoulem. Jeżeli chcesz postawić na swojej teorii, skłaniałbym się tutaj do tego, że w niektórych miejscach jeżeli położysz jakąś rzecz na pewnym polu, to potwór do pokonania pojawia się osłabiony. Tak było w jednym z questów, gdzie gdy położyłeś Garlic Necklace na grobie, zamiast Vampire (cośtam), pojawiał się Weakned Vampire (cośtam). No ale to też są dwa różne potwory, ale kto wie. A co do SS - na wysepce widnieje normalny Spike, o normalnych statystykach, dlatego nie sądzę, aby SS z Rooka miałby inne. I dzięki za przetłumaczenie książek, spróbuję je trochę przeanalizować, może coś przetłumaczę? A Blind Orc został oślepiony przez Amber, która uciekła z niewoli u orców (przynajmniej tak mi się wydaje).

TŁUMACZENIE:

"ba" to w języku orców jest po prostu "i", także pierwsza linijka brzmi

Masz łuk i ofertę

Być może chodziło o Handel pomiędzy Minotaurami o Orcami, albo samymi Orcami.

Trzecia księga. Trochę źle przetłumaczyłeś drugą linijkę, ponieważ w zdaniu Co nam tutaj przychodzi, orkom chodzi jaki mają w tym zysk, co tutaj dostają itp.
__________________

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ruszek Pokaż post
Rozmowa z Klaudią +8 do motywacji, Marta +20 do medżik penetrejszyn.

------------------------------------------
100 post - 11 lipiec 2011 16:42
200 post - 3 sierpień 2011 15:03
300 post - 14 wrzesień 2011 19:07
400 post - 11 października 2011 16:41

Ostatnio edytowany przez voice - 14-07-2011 o 23:24.
voice jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-07-2011, 00:34   #51
oskaruniu
Użytkownik Forum
 
oskaruniu's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2011

Posty: 37
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Astera/Selena
Domyślny

n0_name, czytajac twoją wypowiedź nie dopatrzyłem się błędów ortograficznych, lecz twój post nic nie wniusł.

Matexowy, po pierwsze thx za tlumaczenie, przeczytalem, ze w bear room jest wyposazenie minotaurow do walki z ludzmi, orki poddaly sie po tym jak mino mag pokazal im magie (o poddaniu orkow i troli pisze w ksiazce w mino hell),
orki w bear room pomagaly w zaopatrzeniu i spisywaly ile czego jest:

5 5 5 5 2 Szabla
5 Krótkich mieczy
5 Mieczy
2 Łuki
5 1 Skórzanych pancerzy
3 Studded pancerze,

tylko jak wczesniej czytalem to orki potrfia liczyc tylko do pieciu dlatego tyle piatek, ale oprucz spisu zaopatrzenia zala sie, ze sa niewolnikami, i pisza ze coraz wiecej ludu przychodzi aby ich pokonac.

czytalem angielskie tlumaczenie tego tekstu i rowniez te slowa ktore nie przetlumaczyles byly nie przetlumaczone.

Matexowy, tak jak pisales kazdy mobek moze miec inny lot i ilosc hp.

Przypominam o tym, ze zebralismy sie na selenie i tam zdobywamy wiadomosci na temat spike sworda.

Razem z Voice i Fallows dowiedzielismy sie, ze aby spike sword znikl trzeba nadrepnac na pole a nie tylko na nim stac (polegalo to na tym, ze Fallows stal na drugim polu a ja nadreplem na pierwsze, spike sword nie znikl) wnioskiem jest, ze quest nie polega np na tym, ze trzeba stac jakis czas na dwuch polach, jak rowniez aby poszukiwac trzeciego nie wystarczy stac na dwuch polach tylko trzeba na nie wchodzic i zchodzic.

Przeczytałem również, że mleko można zdobyć z goblin hell quest a w opisie quest nic nie piszą o możliwości jego zdobycia, dlaczego ?

Ostatnio edytowany przez oskaruniu - 15-07-2011 o 00:56.
oskaruniu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-07-2011, 09:06   #52
Matexowy
Użytkownik Forum
 
Matexowy's Avatar
 
Data dołączenia: 26 04 2011

Posty: 35
Profesja: Rookstayer
Świat: Selena
Poziom: 7
Skille: 15/15
Domyślny

Zastanawia mnie pamiętnik Amber. A przede wszystkim skąd Amber znała Ferumbrasa? Wie ktoś? Pozatym sądze że albo nagrodą za questa (o ile taki jest) jest osłabiony spike sword albo inny rar item na rookgardzie typu Chain Legsy.

PS: Vial przestał już być rzadkim itemem że go wyrzucają? Dzisiaj popytam blind orca o brakujące słowa. Może on coś wie. Btw. Słyszeliście o zaginionym zegarku Amber?

Ostatnio edytowany przez Matexowy - 15-07-2011 o 09:21.
Matexowy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-07-2011, 09:44   #53
Fallows
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 03 2011

Posty: 43
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Selena
Poziom: 51
Domyślny

Zegarek Amber. Tak słyszałem. Jak byłem na Mainie to z boxa wyjąłem jakiś. hehe.

Edit:
A w ogóle zauważyliście, że poziom nad mino magiem wygląda jak wolf?

Ostatnio edytowany przez Fallows - 15-07-2011 o 10:08.
Fallows jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-07-2011, 10:21   #54
Matexowy
Użytkownik Forum
 
Matexowy's Avatar
 
Data dołączenia: 26 04 2011

Posty: 35
Profesja: Rookstayer
Świat: Selena
Poziom: 7
Skille: 15/15
Domyślny

Propo podobieństw jeden z poziomów nad spider queen (-2 bądź -3) wygląda jak pająk?

Edytuj:
Niestety Blind Orc milczy na temat orków,minotaurów,niewolników oraz nieprzetłumaczonych słów. Gram na selenie więc mógłbym ci pomóc Fallows. Ale raczej nie w walce. Postać mam od wczoraj wieczór i dopiero 7 level.

Ostatnio edytowany przez Matexowy - 15-07-2011 o 10:52.
Matexowy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-07-2011, 13:01   #55
Vermilion
Użytkownik Forum
 
Vermilion's Avatar
 
Data dołączenia: 05 11 2007
Lokacja: s piekua

Posty: 180
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Matexowy Pokaż post
Btw. Słyszeliście o zaginionym zegarku Amber?
Amber popłynęła na Mainland tratwą, wracając na rook straciła go podczas sztormu.
__________________
15:25 Ten Oto Knight [15]: Soul Binger to chlopak i oszust Zal mi tego Nooba i udaje cwaniaka jego mama nie ma plecuw a on pisze uszami

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mentuss Pokaż post
ej blind orc jest orkiem
ORLY???!!!!111?
Vermilion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-07-2011, 15:04   #56
Matexowy
Użytkownik Forum
 
Matexowy's Avatar
 
Data dołączenia: 26 04 2011

Posty: 35
Profesja: Rookstayer
Świat: Selena
Poziom: 7
Skille: 15/15
Domyślny

Ja dalej jestem za tezą że orkowie przygotowywali się do buntu. Zauważcie że większość rzeczy na tej liście można wylootować właśnie z orków a nie minosów. Pozatym kumpel (który niestety już nie gra) niedawno powiązał tą całą sprawę z... sennikiem. Czyli śnisz coś a sennik przedstawia znaczenie snu (jakby ktoś nie wiedział)
Więc tak:

Zamknięcie w pomieszczeniu (jak ghul): Walka o wyzwolenie energii twórczej. (ściana od ghula coraz bardziej się niszczy)
Spotkanie ucznia (Apprentince Sheng): Dobre wieści na temat interesów,pracy zawodowej. (Podobno Sheng pojawia się często po zniknięciu Spike Sworda.)

Może to głupie ale jak dla mnie coś w tym jest.
Matexowy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2011, 00:28   #57
oskaruniu
Użytkownik Forum
 
oskaruniu's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2011

Posty: 37
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Astera/Selena
Domyślny

Vial na rooku pojawia sie w skrzynce w bear room.

Gdzie moge przeczytac pamietnik Amber?
oskaruniu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2011, 01:41   #58
voice
Użytkownik Forum
 
voice's Avatar
 
Data dołączenia: 08 06 2010
Lokacja: Puławy

Posty: 479
voice ma numer GG 8133179
Domyślny

Heh. Widać mój temat się rozwija, także ilość osób na Seleniee ^^. Cieszę się bardzo. A teraz kilka sprostowań:

Cytuj:
Zastanawia mnie pamiętnik Amber. A przede wszystkim skąd Amber znała Ferumbrasa?
Ferumbras kiedyś był NPC'tem na Mainie. Pamiętnik ten pochodzi z przed Tibii 8.0, później tego NPC usunęli, a pamiętnik zostawili. Tej informacji nie jestem zbytnio pewien. Wiem natomiast co oznaczają te gwiazdki - są to NPC które coś sprzedają. Dwie gwiazdki o był chyba ekwipunek, 4 to jedzenie. Nie pamiętam. Przed chwilą skojarzyłem sobie pewne fakty:
- Amber prowadziła pamiętnik co kto sprzedaje
- Dwie gwiazdki w pamiętniku Amber to ekwipunek
- Amber była więziona przez Orców
- Orcowie zrobili listę rzeczy, które (w gruncie rzeczy), są ekwipunkiem.

Hmm...

Cytuj:
A w ogóle zauważyliście, że poziom nad mino magiem wygląda jak wolf?
Mógłbyś jaśniej? Nie za bardzo dzisiaj kumam ;P

Cytuj:
Propo podobieństw jeden z poziomów nad spider queen (-2 bądź -3) wygląda jak pająk?
To samo co wyżej ;P. Bardzo bym prosił.

Cytuj:
(ściana od ghula coraz bardziej się niszczy)
Cipy potwierdziły, że Ghoula umieściły w pokoiku, ponieważ kiedyś na Katana Quest były potwory: Ghoul, Rotworm i dwa skelety. Cipsoft pomyślał (to oni umieją? 0o) że ten quest będzie za trudny, dlatego umieściły go za ścianą. A ściana się nie niszczy, tylko Cipy celowo ją "niszczą" . Chociaż nie wiem jaki w tym cel _/

EDIT: Fall, ty też znikałeś Spajka z nami? ;o. Myślałem że to tylko ja i oskaruniu ;o. Nic nie powiedziałeś
__________________

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ruszek Pokaż post
Rozmowa z Klaudią +8 do motywacji, Marta +20 do medżik penetrejszyn.

------------------------------------------
100 post - 11 lipiec 2011 16:42
200 post - 3 sierpień 2011 15:03
300 post - 14 wrzesień 2011 19:07
400 post - 11 października 2011 16:41

Ostatnio edytowany przez voice - 16-07-2011 o 01:46.
voice jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2011, 09:47   #59
Matexowy
Użytkownik Forum
 
Matexowy's Avatar
 
Data dołączenia: 26 04 2011

Posty: 35
Profesja: Rookstayer
Świat: Selena
Poziom: 7
Skille: 15/15
Domyślny

@up już tłumaczę. Na poziomie -2 (3 bądź 4 poziomy nad Spider Queen) znajduje się komnata. Jest ona cała zielona (na minimapie) nielicząc ścian. I właśnie na minimapie to zielone wygląda jak pająk. Ma odnóża,kły,tułów. A Sof musi być powiązany z jakimś questem. Bo naprzykład jest ghul,mino mag,tarantula. I z nimi nie da się nic zrobić. A z SS? Można go zniknąć. Gdyby to miał być tylko element dekoracyjny zachęcający ludzi do wyjścia na main to po co by dali znikanie Spike Sworda? Przecież Cipsoft nie lubi rookstayerów a dodał także appretince Shenga którego przeciętny koleś z 7 levelem by nie pokonał. Więc albo ten quest jest albo ludzie z Cipsoftu to ostatni kretyni.

Ostatnio edytowany przez Matexowy - 16-07-2011 o 09:48.
Matexowy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2011, 13:11   #60
voice
Użytkownik Forum
 
voice's Avatar
 
Data dołączenia: 08 06 2010
Lokacja: Puławy

Posty: 479
voice ma numer GG 8133179
Domyślny

Hmm... nigdy z tej strony nie patrzyłem. Ciekawe, ciekawe.
__________________

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ruszek Pokaż post
Rozmowa z Klaudią +8 do motywacji, Marta +20 do medżik penetrejszyn.

------------------------------------------
100 post - 11 lipiec 2011 16:42
200 post - 3 sierpień 2011 15:03
300 post - 14 wrzesień 2011 19:07
400 post - 11 października 2011 16:41
voice jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:12.


Powered by vBulletin 3