Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp.

Notki

tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp. Tutaj możesz wyrazić swoją opinię na temat strony, wskazać błąd i zasugerować czego brakuje.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 06-09-2007, 20:18   #1
Childish'Thug
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 08 2007

Posty: 35
Domyślny Czego sie nie zrobi zeby zarobic - SKANDAL !!!

Chcialem poruszyc temat... hummm teraz juz mysle chamskiego zarabiania na stronie tibia.pl dokladniej, oczywiscie jak mozna zarabiac? przez coraz bardziej denerwujace reklamy -.-'
okienka z boku reklamy google ok
okienka popup jeszcze w miare
ale kiedy to wejdziemy na tibia.pl patrzymy na gorze na newsy z hunted.pl gdzie wszystkie sie bardzo wolno przewijaja ostatni news nas interesuje wchodzimy tam a tam co ? wchodzimy na strone jakiejs beznadziejnej gry gdzie pierwsze okno jest oczywiscie zaspamowane reklamami.
Co zrobia modzi ? Zakladam ze usuna ten temat zeby nie robic afery ^^
Ale taka jest prawda wg mnie to poprostu chciwosc i chamstwo !!!
Powinni was przez te reklamy usunac z fansite -.-
__________________
Zarob Sobie na Pacc ;]
Childish'Thug jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 06-09-2007, 20:35   #2
Pramus
Tupac Legacy
 
Pramus's Avatar
 
Data dołączenia: 05 12 2004
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 33

Posty: 817
Stan: Na Emeryturze
Imię: Midurion
Profesja: Elder Druid
Świat: Furora
Pramus ma numer GG 4183891
Domyślny

To prawda, ze jest tu sporo reklam, ale wez pod uwage jedna rzecz... Czy CIPsoft organizuje konkursy? Nie wydaje mi sie.... Powiedz mi kiedy CIPsoft dal komukolwiek cos za co musial zaplacic? NIGDY. Wiec dlaczego Tibia.pl mialaby zostac wywalona z programu Supported Fansites? Tutaj mozna wygrac PACC za ktory trzeba zaplacic. To samo jest z Laptopami, MP3 itd. Czesc kasy idzie na podarunki za pomoc w prowadzeniu serwisu. Pomysl troche...
__________________
"I'm not saying I'm gonna change the world, but I guarantee that I will spark the brain that will change the world."

Tupac Amaru Shakur


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ujo
To by była akopalipsa czy jak to jej
Pramus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-09-2007, 20:39   #3
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Daj kasę na utrzymanie serwera, to nie będzie reklam.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-09-2007, 20:54   #4
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

I przy okazji możesz mi trochę dorzucić, na colę będę miał...
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-09-2007, 21:02   #5
Childish'Thug
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 08 2007

Posty: 35
Domyślny

Drogi modku, uwierz mi nie jestem taki glupi za jakiego pewnie mnie uwazasz, przemyslalem to co napisalem.
Odnosnie tego ze tibia.pl musi zarobic na utrzymanie serva. Bardzo dziwne jakos do czasu byly same reklamy googli z boku. Potem okienka popup, a teraz gdy chesz wejsc na podstrone wywala cie na stronke jakiejs beznadziejnej gry. Jezeli reklamy googli i okienka popup nie wystarczaja wspaniale konkursy o ktorych wspomniales. NIE WIERZE ZE JESTES MODEM

Cytuj:
Tutaj mozna wygrac PACC za ktory trzeba zaplacic. To samo jest z Laptopami, MP3 itd. Czesc kasy idzie na podarunki za pomoc w prowadzeniu serwisu.
haaa powiedz mi kto za te pacce placi ???

Podpowiem Ci, pod kazdym z konkursow widnieje napis malym druczkiem. Gloszacy iz gdy wyslane smsy na konkurs nie zwroca kosztow nagrod, konkurs sie nie odbedzie wiec co ? Smiesz powiedziec ze wspanialy zespol tibia.pl placi za to ??? hahahahaha on na tym nie traci tylko zarabia i to jaka kase ? Jestes tylko moderatorem powiedz mi co dostales za swoja prace? Za to ze udzielasz odpowiedzi CHOcIAZBY mi, bannujesz za lamanie prawa na forum etc.
Oczywiscie Cipsoft wcale nie jest lepszy, ale co bronisz tibia.pl tym ze ktos jest gorszy ? zal...
Cipsoft oczywiscie sam zarabia krocie na premium chociaz nie do konca jest juz nie wiem dokladnie ale ponad 20 servow, a oni tak se w urodziny rozdali (moge byc w bledzie ale nie chce mi sie juz dokladnie szukac) 1000 pacc... chyba na plus im to nie wyszlo.
__________________
Zarob Sobie na Pacc ;]
Childish'Thug jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-09-2007, 21:10   #6
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Childish'Thug Pokaż post
NIE WIERZE ZE JESTES MODEM
Może dlatego, że nim nie jest? o.O

@down:

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Childish'Thug Pokaż post
Support:
Wpółpracownicy Tibia.pl

Sry wiele chyba sie chyba nie rozni...
Różni się bardzo.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.

Ostatnio edytowany przez Lasooch - 06-09-2007 o 21:29.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-09-2007, 21:22   #7
Childish'Thug
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 08 2007

Posty: 35
Domyślny

Support:
Wpółpracownicy Tibia.pl

Sry wiele chyba sie chyba nie rozni...
ale tak czy tak czekam na odpowiedz odwolujaca sie do tego co napisalem, btw juz wiem ze to nie modek ;d
__________________
Zarob Sobie na Pacc ;]
Childish'Thug jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-09-2007, 21:27   #8
Dwimenor
Born to Ban
 
Dwimenor's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: inny wymiar
Wiek: 37
Wpisy bloga: 7

Posty: 2,783
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 88
Skille: 87/62
Poziom mag.: 18
Dwimenor ma numer GG 7472583
Domyślny

Zacznijmy od tego, że hunted.pl to nie tibia.pl. No, niech będzie-wywodzi się od nas etc....ale zależność jest taka jak firmą Drom a konkursem SMS-sporo osób myli te dwie...z braku lepszego słowa....instytucje.

Druga rzecz: Pramus nie jest modem, tylko jednym z starszych supporterów.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Childish'Thug Pokaż post
Drogi modku, uwierz mi nie jestem taki glupi za jakiego pewnie mnie uwazasz, przemyslalem to co napisalem.
Odnosnie tego ze tibia.pl musi zarobic na utrzymanie serva. Bardzo dziwne jakos do czasu byly same reklamy googli z boku. Potem okienka popup, a teraz gdy chesz wejsc na podstrone wywala cie na stronke jakiejs beznadziejnej gry. Jezeli reklamy googli i okienka popup nie wystarczaja wspaniale konkursy o ktorych wspomniales. NIE WIERZE ZE JESTES MODEM

haaa powiedz mi kto za te pacce placi ???

Podpowiem Ci, pod kazdym z konkursow widnieje napis malym druczkiem. Gloszacy iz gdy wyslane smsy na konkurs nie zwroca kosztow nagrod, konkurs sie nie odbedzie wiec co ?
Przedłuża się po prostu czas zbierania SMSów. Na szczęście jeszcze się nie zdarzyło tak, aby losowanie się nie odbyło.
Cytuj:
Smiesz powiedziec ze wspanialy zespol tibia.pl placi za to ??? hahahahaha on na tym nie traci tylko zarabia i to jaka kase ?
Ani nie traci, anie nie zarabia. Na portalach tego typu nie da się zrobić kokosów.

Cytuj:
Jestes tylko moderatorem powiedz mi co dostales za swoja prace? Za to ze udzielasz odpowiedzi CHOcIAZBY mi, bannujesz za lamanie prawa na forum etc.
No, nie jest modem, ale ja jestem. A kwestia wynagrodzenia za naszą ciężką pracę to nasza sprawa. Podpowiem: osoby biorące udział w konkursach nie opłacają moderatorów

Cytuj:
Oczywiscie Cipsoft wcale nie jest lepszy, ale co bronisz tibia.pl tym ze ktos jest gorszy ? zal...
Cipsoft oczywiscie sam zarabia krocie na premium chociaz nie do konca jest juz nie wiem dokladnie ale ponad 20 servow, a oni tak se w urodziny rozdali (moge byc w bledzie ale nie chce mi sie juz dokladnie szukac) 1000 pacc... chyba na plus im to nie wyszlo.
www.cipsoft.com, poszukaj a znajdziesz dane ile zarabiają. Plus GMowie mają status Premium account póki sprawują tą funkcję.




Ok, teraz sprawa tej reklamy średniowiecza. Dojść natarczywa, nieprawdaż? Nie uważasz, że słono kazaliśmy sobie zapłacić za takie cudo? Nie sądzisz, że kasa pójdzie między innymi na nagrody? W końcu z czegoś trzeba opłacić te PS3, laptopy, pacce gdyby zabrakło kasy z SMSów.....




Edit
Cytuj:
Support:
Wpółpracownicy Tibia.pl

Sry wiele chyba sie chyba nie rozni...
Bardzo się różni, oj bardzo.
__________________
Poniższe zdanie jest fałszywe
Powyższe zdanie jest prawdziwe.
Dwimenor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-09-2007, 21:29   #9
Gangrel
Fallen Angel
 
Gangrel's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2004
Lokacja: At the end of Rainbow.
Wiek: 34

Posty: 3,001
Stan: Na Emeryturze
Imię: Va'esse
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 48
Gangrel ma numer GG 1366254 Gangrel ma login Tlenu gangrel_6@tlen.pl
Domyślny

Jednak jesteś...no dobra, dzień dobroci mam, to nie powiem co myślę.

a) Nikt z nas tematu nie usunie, bo to nie afera, co więcej, było to mówione wiele razy.
b) Konkursy sms to inna sprawa. Organizowane są różne konkursy, zapraszam do działu w którym można znaleść informacje na ich temat, jak i do archiwum newsów.
c) Mylisz się, różni się bardzo. Pramus nie jest moderatorem, i nie ma wglądu na forum na którym omawia się zarządzanie stroną. Support odpowiada za treści umieszczone na stronie. Owszem, są w pewnym sensie grupą elitarną, ale w hierarchi mimo wszystko poniżej moderatorów.
d) Nie masz pojęcia ile może kosztować taki server. Pomyśl ile osób dziennie odwiedza tibia.pl. Wyobraź sobie że zakładasz stronę na jakimś darmowym hostingu. Nawet jeśli przepuścisz połowe tego co my mamy, i tak w dzień łącze się zatka. Ponadto, nie pomyślałeś że provider może podnosić opłaty?

Tak w ramach ciekawostki...gdyby mi płacono podstawową stawkę godzinną za pracę na forum jaka wynosi 4,5 zł za godzinę, czyli tyle co przy taśmie w jakiejś fabryce, zarobiłbym całkiem sporo. Jak do tej pory za 2 lata pracy dostałem pacca i plakacik. Inni moderatorzy, którzy mieli pecha w naszym losowaniu, nawet tego nie.
__________________
Va'esse deireadh aep eigean...


Ostatnio edytowany przez Gangrel - 06-09-2007 o 21:32.
Gangrel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-09-2007, 21:35   #10
Thero
Użytkownik Forum
 
Thero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004

Posty: 2,105
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Childish'Thug Pokaż post
Sry wiele chyba sie chyba nie rozni...
Nie ma żadnych jego uprawnień.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Childish'Thug Pokaż post
Odnosnie tego ze tibia.pl musi zarobic na utrzymanie serva. Bardzo dziwne jakos do czasu byly same reklamy googli z boku.
Życie kręci się wokół kasy. Nie powineneś się bulwersować, nawet jeśli Drom wkładałby sobie do kieszeni większość pieniążków z tego interesu. Dlaczego? On uczciwie zarabia. W stosunku do nas - o tyle uczciwie, że reklam możemy się bez problemu pozbyć.
Ale załóżę się, że jak grzecznie poprosisz to Drom zgodzi się nie zarabiać... To nie tak, że chcesz walczyć z wiatrakami, czy coś...
Cytuj:
Podpowiem Ci, pod kazdym z konkursow widnieje napis malym druczkiem. Gloszacy iz gdy wyslane smsy na konkurs nie zwroca kosztow nagrod, konkurs sie nie odbedzie wiec co ? Smiesz powiedziec ze wspanialy zespol tibia.pl placi za to ??? hahahahaha on na tym nie traci tylko zarabia i to jaka kase ?
To straszne! Ktoś się powinien tym zająć i odpowiednio zinwigilować Droma!
Cytuj:
Oczywiscie Cipsoft wcale nie jest lepszy, ale co bronisz tibia.pl tym ze ktos jest gorszy ? zal...
Gorszy jest, bo zarabia?

Ostatnio edytowany przez Thero - 06-09-2007 o 21:36.
Thero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-09-2007, 21:44   #11
Childish'Thug
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 08 2007

Posty: 35
Domyślny

Cytuj:
Ok, teraz sprawa tej reklamy średniowiecza. Dojść natarczywa, nieprawdaż? Nie uważasz, że słono kazaliśmy sobie zapłacić za takie cudo? Nie sądzisz, że kasa pójdzie między innymi na nagrody? W końcu z czegoś trzeba opłacić te PS3, laptopy, pacce gdyby zabrakło kasy z SMSów.....

Gdyby zabraklo kasy z smsow to by konkursu nie bylo ?
__________________
Zarob Sobie na Pacc ;]
Childish'Thug jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-09-2007, 21:56   #12
Kejmilo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 05 2007
Wiek: 32

Posty: 307
Stan: Niegrający
Domyślny

Ohhh... Ciekawe, że innym to nie przeszkadza? Bo jakoś nie widzę tu podobnych do tego tematów... A twoja stronka w podpisie? SKANDAL! Siedzi na dupie i klika w bezsensowne literki i cyferki, i jeszcze mu za to płaca! HMPF FOCH!

Przemyśl to co napisałeś. Strona należy do... no sam nie wiem kogo () i to on decyduje jakie reklamy/ile reklam tu będzie a tobie nic do tego. Zawsze możesz iść na torga, gdzie kase zbierają z hakniętych postaci z p setami. Amen.
__________________
Podpis? Nie mam pomysłu ;<
Kejmilo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-09-2007, 22:11   #13
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thero Pokaż post
Gorszy jest, bo zarabia?
Tak! PRECZ Z KAPITALISTYCZNYMI ZARABIAJĄCYMI (OMUJ ZBULWERSOWAŁEM SIĘ!11) ŚWINIAMI!
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-09-2007, 23:28   #14
Pramus
Tupac Legacy
 
Pramus's Avatar
 
Data dołączenia: 05 12 2004
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 33

Posty: 817
Stan: Na Emeryturze
Imię: Midurion
Profesja: Elder Druid
Świat: Furora
Pramus ma numer GG 4183891
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Childish'Thug Pokaż post
Drogi modku, uwierz mi nie jestem taki glupi za jakiego pewnie mnie uwazasz, przemyslalem to co napisalem.
Odnosnie tego ze tibia.pl musi zarobic na utrzymanie serva. Bardzo dziwne jakos do czasu byly same reklamy googli z boku. Potem okienka popup, a teraz gdy chesz wejsc na podstrone wywala cie na stronke jakiejs beznadziejnej gry. Jezeli reklamy googli i okienka popup nie wystarczaja wspaniale konkursy o ktorych wspomniales. NIE WIERZE ZE JESTES MODEM



haaa powiedz mi kto za te pacce placi ???

Podpowiem Ci, pod kazdym z konkursow widnieje napis malym druczkiem. Gloszacy iz gdy wyslane smsy na konkurs nie zwroca kosztow nagrod, konkurs sie nie odbedzie wiec co ? Smiesz powiedziec ze wspanialy zespol tibia.pl placi za to ??? hahahahaha on na tym nie traci tylko zarabia i to jaka kase ? Jestes tylko moderatorem powiedz mi co dostales za swoja prace? Za to ze udzielasz odpowiedzi CHOcIAZBY mi, bannujesz za lamanie prawa na forum etc.
Oczywiscie Cipsoft wcale nie jest lepszy, ale co bronisz tibia.pl tym ze ktos jest gorszy ? zal...
Cipsoft oczywiscie sam zarabia krocie na premium chociaz nie do konca jest juz nie wiem dokladnie ale ponad 20 servow, a oni tak se w urodziny rozdali (moge byc w bledzie ale nie chce mi sie juz dokladnie szukac) 1000 pacc... chyba na plus im to nie wyszlo.
Jak juz kilka osob powiedzialo - nie jestem modem. Zastanawiam sie tylko dlaczego najpierw mowisz do mnie per 'moderator', pozniej, ze nie wierzysz, ze nim jestem, a na koncu znow, ze jestem... Zaburzenia osobowosci?..

Co do CIPsoftu.. 20 servów? Dodasz drugie tyle i wciaz bedzie za malo. Mowisz, ze rozdali 1000 Pacc. Nawet jesli to co z tego? Zaplacili za to? Nie...
__________________
"I'm not saying I'm gonna change the world, but I guarantee that I will spark the brain that will change the world."

Tupac Amaru Shakur


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ujo
To by była akopalipsa czy jak to jej
Pramus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-09-2007, 10:37   #15
emilok
pokrzywa
 
emilok's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2004
Lokacja: malopolska
Wiek: 37

Posty: 1,772
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Solera
Poziom: 111
Skille: 94/92
Poziom mag.: 7
emilok ma numer GG 8170610 emilok ma login Tlenu emilok@o2.pl
Domyślny

Thero, Drom ani jego firma nie jest tą, która stoi za sms.tibia.pl.
__________________
Najlepsze strony o WseiSeoNinja w internecie -> WSEISEONINJA oraz WSEISEONINJA
emilok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-09-2007, 12:29   #16
Scobel
Redaktor
 
Scobel's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: IR/PL

Posty: 754
Stan: Początkujący
Imię: Nenagh
Profesja: Rookstayer
Gildia: AoR
Świat: Nerana
Poziom: 57~
Skille: XX/YY
Poziom mag.: 0o
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Childish'Thug Pokaż post
Chcialem poruszyc temat... hummm teraz juz mysle chamskiego zarabiania na stronie tibia.pl dokladniej, oczywiscie jak mozna zarabiac? przez coraz bardziej denerwujace reklamy -.-'
okienka z boku reklamy google ok
okienka popup jeszcze w miare
ale kiedy to wejdziemy na tibia.pl patrzymy na gorze na newsy z hunted.pl gdzie wszystkie sie bardzo wolno przewijaja ostatni news nas interesuje wchodzimy tam a tam co ? wchodzimy na strone jakiejs beznadziejnej gry gdzie pierwsze okno jest oczywiscie zaspamowane reklamami.
Co zrobia modzi ? Zakladam ze usuna ten temat zeby nie robic afery ^^
Ale taka jest prawda wg mnie to poprostu chciwosc i chamstwo !!!
Powinni was przez te reklamy usunac z fansite -.-
No a tak na to odpowiedzial tylko w innym temacie BOSAL
"Te "ZLE"* poltergeisty wyleca z tibia.pl pod koniec miesiaca jak sie arbomedii kampania wykonczy mam zapewnienie ze pozniej juz ich nie bedzie"

*Bylo lekko inne slowko

A co do konkursow sms itp itd. Nagrody sa od sponsorow, Tibia.pl za nie (chyba) nie placi ... Bo mysle ze jak by miala placic to by byly nagrody bardziej w klimacie Tibii lub bardziej do niej potrzebne, niz psp, ps3, mp3.
__________________

To napisał Scobel z Altaron Team.

Ostatnio edytowany przez Scobel - 11-09-2007 o 12:32.
Scobel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-09-2007, 15:06   #17
Thero
Użytkownik Forum
 
Thero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004

Posty: 2,105
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez emilok Pokaż post
Thero, Drom ani jego firma nie jest tą, która stoi za sms.tibia.pl.
Masz rację. Ja pisałem o reklamach ogólnie; może niezbyt jasno.
Thero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-09-2007, 16:40   #18
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

A Wy dalej odpowiadacie na te głupie pytania o reklamy, zamiast zamknąć temat z miejsca i nakazać użyć szukajki? Ile można odpowiadać na te same pytania : p
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-09-2007, 14:53   #19
Misza
Użytkownik Forum
 
Misza's Avatar
 
Data dołączenia: 30 06 2005
Lokacja: -+*≡☼SZWECJA☼≡*+-
Wpisy bloga: 3

Posty: 1,324
Domyślny

Ale ta reklama na hunted.pl naprawdę denerwuje. Bo linki wewnętrzne są bezużyteczne. Nie można by zrobić prostego przekierowania przy kliknięciu 'Enter', tak jak na forum przy logowaniu?
__________________
HELIUM~
Misza jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-09-2007, 20:33   #20
BartG
Programista
 
BartG's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2007

Posty: 20
Strzałka

Ja dobrze mi wiadomo, tibia.pl traci (dokładniej provider) ~5 000 zł (TAK! pięć tysięcy złotych). Za co?? Server i dobre łącze do servera! Nawet nie wiecie jaki ruch generuje tyle osób. Brak reklam?? Znajdź providera co wybuli jeszcze więcej niż ten i już
__________________
http://hernas.pl
BartG jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:35.


Powered by vBulletin 3