Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Potwory

Notki

Potwory Wszystko o potworach. Jak się zachowują, jakie taktyki, jakie mają słabe punkty. To wszystko znajdziesz tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 07-05-2011, 13:44   #1
Feralnie
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 07 2007
Lokacja: Wrocław

Posty: 13
Domyślny Powrót po 3 latach

Zachciało mi się ponownie grać w tibie.. po 3 latach, przypomniałem sobie hasło do forum, no i mam pytania.
Kupiłem pacca na 30dni dla mojego 64 ED z 60mlvlem, włóczę się bez celu, odkrywam miasta, no ale nie ukrywam, że chciałbym poexpić.
No i ponieważ świat tibi jest teraz o wiele większy niż za moich czasów i kompletnie nie wiem co, gdzie, jak i po co. Dlatego pisząc tego posta chciałbym się zwrócić do was o porady, gdzie mogę poexpić? Zysk może być, ale nie musi, wystarczy mi żebym wychodził na 0
Feralnie jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-05-2011, 14:46   #2
demoninator
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 01 2006

Posty: 402
Stan: Niegrający
Profesja: Brak (Rookgaard)
Domyślny

Wszelkie tomby na pustynii koło Ankrahmun (nie powiem Ci jaki bo druidem w nich nie expiłem, expił mój kolega głównie na tombie w ruinach blisko przejścia na darashie, bodajże na -3 siedział albo za teleportem). Zrób sobie quest na dostęp do yalahar tam w okół miasta masz pełno expowisk, na pewno znajdziesz coś dla siebie, np mutated raty do taska możesz robić i przy okazji dobry exp. Może earth elementale na edron albo water koło port hope.
demoninator jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-05-2011, 16:09   #3
Niwe92
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 09 2006
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 193
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Nerana
Poziom: 268
Skille: 96/92
Poziom mag.: 9
Domyślny

Mam taki sam problem ale gram knightem ~100lvl mam pełno kasy (kilka mln gp) najlepsze eq, ale nie wiem gdzie dobrze expic(serwer pvp). A w tibie nie grałem od updatu w ktorym wprowadzili różdżki.
Niwe92 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-05-2011, 20:30   #4
demoninator
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 01 2006

Posty: 402
Stan: Niegrający
Profesja: Brak (Rookgaard)
Domyślny

@up
No to trochę czasu nie grałeś chłopie.

Powiem tak zrób sobie też yalahar a potem blood brother quest, tam jest fajne expowisko na wyspie.
Na svargrond możesz poexpić na dużym campie barbarianów. No i wszelkie dragi.
demoninator jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-05-2011, 23:04   #5
Niwe92
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 09 2006
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 193
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Nerana
Poziom: 268
Skille: 96/92
Poziom mag.: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez demoninator Pokaż post
@up
No to trochę czasu nie grałeś chłopie.

Powiem tak zrób sobie też yalahar a potem blood brother quest, tam jest fajne expowisko na wyspie.
Na svargrond możesz poexpić na dużym campie barbarianów. No i wszelkie dragi.
Szukalem smoków, ale przeważnie zajete.

Yalahar zrobiłem i tam nie ma nic specjalnego dla mnie.
-mutanted rat i humany zawsze oblegane
-smoki zajete przez boty
-culty nawet nie dalem rady sprawdzić jak wyglada resp bo nonstop ktoś expi
-resp zombie jest za mały
-mistrock nawet spoko, mozna zaliczyć
-do respów pod wodą jeszcze nie doszedłem więc jak ktoś był to moze opisać, ale licze za dłuższą wypowiedz - szczegółową
-no i na koniec Bug ridery, mary, grimy - to jeszcze nie dla mnie

barbariany duży camp to jedyny dobry na mój lvl, exp dobry, loot nie wiem bo nie zbieram, ale podejrzewam, że idzie dobrze zarobić. I szukam respu z podobnym expem bez waste.


Licze, że ktoś mi pomoże poszukać czegos dobrego. Dodam jeszcze, że

-na małpach byłem i exp dupy nie urywa więc odpada.
-cyclopolis - na plus, ale zawsze mi ktoś przeszkodzi więc juz tam nie chodze


Jeszcze mógł by ktoś opisać tomby dla takiego ~100ek czy jest sens expienia tam. Nightstalkery, znam tylko resp na wzgórzach liberty bay, ten gdzie sa one z bonebestami, dwoma Gsami, wyverną ale respawn jest zbyt wolny i ogólnie za mało tam tego jest żeby szybko expić.

Czekam na pomoc.
Niwe92 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-05-2011, 00:12   #6
demoninator
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 01 2006

Posty: 402
Stan: Niegrający
Profesja: Brak (Rookgaard)
Domyślny

Zobacz sobie Blood Brother QUest na tibiawiki i dasz rade pewnie zrobić misje żeby mieć dostęp na wyspę, a na niej znajdują się drzewka, demon szkielety tarantule. Demon szkieletów jest mało ale i tak są słabe, tarantule schodzą na 2-3 hity a te drzewka mmm miodzio exp jak na ten lvl i kasa też, ja od 80 lvla tam siedziałem to na samych softach, w godzinke zwracało się za softy reszta na plus, na samych softach jak dobrze wyszło to było 40-50k na plusie, teraz doszły jeszcze te shity takie do sprzedania tylko to jeszcze więcej można uzbierać. Więc polecam Ci bo na ten lvl to chyba najlepszy exp solo bez waste.

Może zobacz culty na goromie, one są po drodze na demony. Sporo ich tam nawet więc exp może być niezły. Są jeszcze lizardy na port hopie. No i zawsze możesz sobie odblokować Zao i za tp biegać po górach na dragach i dlach, ewentualnie jakiegoś lizarda zahaczyć.

Co do lootu na barbarian campie to jest miodzio na prawdę. Opłaca się zbierać prawie wszystko. Jak będziesz miał jakieś pytania to możesz napisać przez wiadomość to mogę Ci jakoś pomóc. Sam gram ekiem )
demoninator jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-05-2011, 15:19   #7
Torric
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 05 2011

Posty: 3
Domyślny

Sam mam ED 70lvl, nie grałem z 2 lata i też właśnie kupiłem PACCa na 30 dni. No powiem Ci tak, dobre miejsca to dragony na yalahar i darashii, ancient scaraby, tomby, necro/culty na yalahar. Z blokerem możesz chodzić po kopalniach/behemotach.
Torric jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-05-2011, 15:38   #8
Feralnie
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 07 2007
Lokacja: Wrocław

Posty: 13
Domyślny

Z racji sporej przerwy, nie mam żadnego znajomego blokera, jedyną znajomą i grającą osobą jest 70+ RP.
Szukam miejscówki nazwijmy to bezpiecznej ( bo zawsze się obawiam, że padnę i wszystko stracę ) i expo dajnej. Może w końcu nadszedł czas, żebym przezwyciężył obawy, że za każdym rogiem czai się ded dla mojego druida ;p
Feralnie jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-05-2011, 15:41   #9
Torric
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 05 2011

Posty: 3
Domyślny

Możecie razem chodzić na hydry. Aj tam jebać, jebać, nic się nie bać. To tylko tibia stary
Torric jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:10.


Powered by vBulletin 3