Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Pokaż wyniki sondy: Czy ptrzylaczysz sie do akcji ?
Tak (mam rookstayera) 338 44.07%
Nie (mam rookstayera) 90 11.73%
Nie (poniewaz nie posiadam rookstayera) 339 44.20%
Głosujących: 767. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 21-02-2005, 19:07   #81
Nietypowy
Użytkownik Forum
 
Nietypowy's Avatar
 
Data dołączenia: 15 02 2005
Lokacja: Aleksandrów Kujawski
Wiek: 33

Posty: 134
Nietypowy ma numer GG 2435687
Domyślny

Załącze screena niedługo czekajcie jeszcze dzisiaj bedzie z czyms co moze byc ciekawe

Ostatnio edytowany przez Nietypowy - 21-02-2005 o 19:12.
Nietypowy jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 21-02-2005, 20:07   #82
Malumiasta
Użytkownik Forum
 
Malumiasta's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2004
Lokacja: Z nienacka

Posty: 43
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Malumcia
Profesja: Elder Druid
Gildia: Dies Irae
Świat: Secura
Poziom: 113
Skille: 66/66
Poziom mag.: 73
Wyślij wiadomość przez ICQ do Malumiasta Malumiasta ma numer GG 6058709
Domyślny

Rozumiem, że tyczy się do M.M albo Ghoula... czekamy niecierpliwie cokolwiek to jest
__________________
Cytuj:
NastEMpnym razem to zmniejsz troche tą grafikę
//mod
~ HAIL DIES IRAE ~
Malumiasta jest offline  
stary 21-02-2005, 21:09   #83
kemotk2000
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 10 2004
Lokacja: Kolacja?

Posty: 47
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wertk Powraca
Dzisiaj trafilem na dziwny tunel wstawilem boxy i na gurze byla dziura odkopalem lopatom i wszedlem byly tam orci spermany,nie wiem co jest dalej to jest na isarze moge komus pokazac ten tunel
Po stronie Facc czy Pacc? Możesz opisać gdzie to, albo jakiegoś screena dać?
kemotk2000 jest offline  
stary 21-02-2005, 21:28   #84
Moon-Rider
Użytkownik Forum
 
Moon-Rider's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2005

Posty: 19
Domyślny

Cytuj:
Dzisiaj trafilem na dziwny tunel wstawilem boxy i na gurze byla dziura odkopalem lopatom i wszedlem byly tam orci spermany,nie wiem co jest dalej to jest na isarze moge komus pokazac ten tunel
Pokaz mi ... Tzn jak bedziesz gral
to sie odezwe i mi pokazesz ...

Cytuj:
Po stronie Facc czy Pacc? Możesz opisać gdzie to, albo jakiegoś screena dać?
Dla facc ...

Cytuj:
Załącze screena niedługo czekajcie jeszcze dzisiaj bedzie z czyms co moze byc ciekawe
Czekam niecierpliwie ...
Moon-Rider jest offline  
stary 22-02-2005, 00:07   #85
sceptile
Użytkownik Forum
 
sceptile's Avatar
 
Data dołączenia: 09 01 2005
Lokacja: Warszawa
Wiek: 31

Posty: 257
Stan: Zbanowany
Profesja: Sorcerer
Świat: Celesta 4ever
Poziom: 30
Skille: 20/23
Poziom mag.: 41
sceptile ma numer GG 8309315
Domyślny

ja czytałem pewną książke (w grze ) i tam było napisane, że mag sam się tam zamknął, i zabezbieczył energy fieldami, aby nikt mu nie przeszkadzał w badaniach, i to się działo kiedy minosy przybyły na wyspę zwaną rookgard.
nie pamiętam dokładnie. wogóle, rzeczy z minosami są dziwne.


@offtop
ja na mainie znalazłem czarną książke gdzie jest napisane, że minosy kopały tunel, i była twarda skała, a za nią jakiś kolo, z niebieskim miieczem, który zabił jego mino guardy i potem obrócił się w jegio kierunku. to pewnie coś do questu, ale może... tunel main-rook ?
__________________
_
<*|___/|
|____ / <- to jest kaczuszka, wstaw ja do swoje podpisu aby była w twoim podpisie

Przepraszam za wszystkie błędy ortograficzne. Nie jestem dyslektykiem, dysmózgiem czy dyskimśtam, ale czasami piszę posty w pośpiechu.
sceptile jest offline  
stary 22-02-2005, 20:45   #86
Towarzysz Broni
Użytkownik forum
 
Towarzysz Broni's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2005
Lokacja: Lincoln
Wiek: 32

Posty: 15
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Gildia: Ave
Świat: Galana
Poziom: 46
Poziom mag.: 5
Towarzysz Broni ma numer GG 2551524
Pergamin Hmm...

Mino Mage pilnowal kiedys droge do questu ze spike swordem. Usuneli go poniewaz pewien czlowiek wchodzac do srodka nie zamkna za soba drzwi na klucz i pelno ludzi na niskich levelach weszlo i zdobylo spike sworda. Cip'y doszly do wniosku ze ten quest jest bez sensu ze 1 lvle ~ wchodza po spike sworda. Czy juz wiecie co to jest ten mino mag ?? świetnie co do ghula to on zawsze byl tak dla urozmaicenia terenu ;p moze kiedys bedzie tam quest ale podkreslam MOZE KIEDYS...
Towarzysz Broni jest offline  
stary 23-02-2005, 14:35   #87
Malumiasta
Użytkownik Forum
 
Malumiasta's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2004
Lokacja: Z nienacka

Posty: 43
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Malumcia
Profesja: Elder Druid
Gildia: Dies Irae
Świat: Secura
Poziom: 113
Skille: 66/66
Poziom mag.: 73
Wyślij wiadomość przez ICQ do Malumiasta Malumiasta ma numer GG 6058709
Domyślny

Ad mino maga - tak jak pisałam którąś tam stronę temu, słyszałam, że ktoś ma/miał klucz do mm... czyli jednak quest był ale go usunięto.

Teraz mogę powiedzieć, że prawdopodobnie taka sama sytuacja ma miejsce z Ghoulem. Praktycznie przez przypadek się o tym dowiedziałam, już piszę jak wygląda sprawa: w króciutkim skrócie - na rooku wpadł na mnie pewien kolo dziwiąc się, że mam chaina a nie scale armora i dlaczego jeszcze nie poszłam na ghoula, poczym się wylogował. Jakieś pół godziny temu udało mi się go dorwać online i wyjaśniłam z nim tę sprawę... a więc jego kumpel pokazywał mu swojego scala, którego zdobył na rooku. Tłumacząc mi, jak tam dojść, powiedział, że 'jest dziura nad katana questem, jak się do niej wlezie to trza parę rotów ubić i potem liną do góry do ghoula i że najszybciej jest go distancem ubić'... haczyk taki, że to wszystko było przed którymś tam updatem.

Wybrałam się do katana questu, sprawdziłam wszystkie piętra, ubiłam co się dało i po jakiejkolwiek dziurze ani śladu... więc o ile nie trza jej odkrywać pickiem to wejście do ghoula zostało usunięte.

A co do wątku, który chyba się pojawił na którejś ze stron - iż niby na części pacc są ghoule - ghoul za skeletami jest jedyny.

Bóg zapłać za wysłuchanie
Amen
__________________
Cytuj:
NastEMpnym razem to zmniejsz troche tą grafikę
//mod
~ HAIL DIES IRAE ~
Malumiasta jest offline  
stary 23-02-2005, 15:37   #88
kemotk2000
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 10 2004
Lokacja: Kolacja?

Posty: 47
Domyślny

Prosiłem już, ale cisza. Możecie powiedziec albo dac screena o jaki tunel chodzi z tymi spearmanami? On gdzieś koło Ghula?? Ja tam nie kojażę nic takiego. Powiedzcie plis
kemotk2000 jest offline  
stary 23-02-2005, 21:57   #89
Moon-Rider
Użytkownik Forum
 
Moon-Rider's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2005

Posty: 19
Domyślny

Cytuj:
Prosiłem już, ale cisza. Możecie powiedziec albo dac screena o jaki tunel chodzi z tymi spearmanami? On gdzieś koło Ghula?? Ja tam nie kojażę nic takiego. Powiedzcie plis

Nom... Ja tez chce tego .. bo na tibi nie moge zlapac Rokgardzisty (nie mylic z Roockgardzista) ...

... A wogole To ja tak przeglądałem co nie co ... I na gorze skał w tych wejsciach co lopata trza rozkopac ... to nic nie ma ... bo powinno to byc widac na mapie ... Chyba ze na mapie tez to ukryto ...
Moon-Rider jest offline  
stary 24-02-2005, 00:26   #90
Malumiasta
Użytkownik Forum
 
Malumiasta's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2004
Lokacja: Z nienacka

Posty: 43
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Malumcia
Profesja: Elder Druid
Gildia: Dies Irae
Świat: Secura
Poziom: 113
Skille: 66/66
Poziom mag.: 73
Wyślij wiadomość przez ICQ do Malumiasta Malumiasta ma numer GG 6058709
Domyślny

Nawet jeśli są, to trudno byś je zobaczył na mapie, skoro są prawdopodobnie na wyższym poziomie terenu niż Ty... ile jest tych 'dziurek' tak na oko? Najwygodniej będzie skołować ekipę, kilka skrzynek i pospacerować trochę kto się na to pisze?
__________________
Cytuj:
NastEMpnym razem to zmniejsz troche tą grafikę
//mod
~ HAIL DIES IRAE ~
Malumiasta jest offline  
stary 12-06-2005, 21:43   #91
Dweron Abyth
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 05 2005
Lokacja: Sieradz
Wiek: 33

Posty: 78
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wertk Powraca
Dzisiaj trafilem na dziwny tunel wstawilem boxy i na gurze byla dziura odkopalem lopatom i wszedlem byly tam orci spermany,nie wiem co jest dalej to jest na isarze moge komus pokazac ten tunel
No to dwaj screena. BO jak na razie to wydaje się ze ty kręcisz.

A co do chain legs... tez dajcie screena...

A co do tej knigi z mino hall:
orginalny tekst:
"The mystic portal remains unstable so reinforcements from Mintwallin seldom areive here.
The royal mage managed to impress the primitive local orcs though and we can usce them as slaves and runefodder. The trolls surrendered immediately andcan be used for lesser services.
The human base has to be destroyed since more and more arrive there. These enemies are not strong but their number might cause some problems. As long as they will be revived at tahis mystic vortex even they can ruin our plans. We have to figure out how to destroy the vortex first. The mage locked himself up in his quarters and wants not to be disturbed anymore. He entrused me with the duty to coordinate all our actions here."

A oto tekst po polsku:
Mistyczny portal pozostaje niestabilny, więc posiłki z Mintwalin rzadko tu dochodzą.
Jednak królewskiemu magowi udało się zaimponować lokalnym i prymitywnym orkom i możemy ich użyc jako niewolników i (cośtam z runami nie wiem co).Trolle natychmiast się poddały i mogą być użyte do lżejszych zadań.
Baza ludzi musi być zniszczona ponieważ coraz więcej tam przybywa. Ci wrogowie nie są silni, lecz ich liczebność może sprawić troche kłoptów. Dopóki będą wskrzeszani w tym mistycznym portalu nawet oni mogą zniweczyć nasze zamiary. Musimy wpierw wymyśleć sposób by zniszczyć ten portal. Mag zamknąl się w swojej kwaterze i nie chce by mu przeszkadzać. Zaszczycił mnie obowiązkiem skoordynowania wszystkich naszych działań w tym miejscu.
Dzieki za tłumaczenie Avatar Zemst

Mintwalin to stolica minosów na mainie...

Ostatnio edytowany przez Dweron Abyth - 12-06-2005 o 21:55.
Dweron Abyth jest offline  
stary 13-06-2005, 18:45   #92
Dweron Abyth
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 05 2005
Lokacja: Sieradz
Wiek: 33

Posty: 78
Domyślny

no to opisz jak zdobyc te chain legsy...
jeszcze nie widze tych screen
Dweron Abyth jest offline  
stary 13-06-2005, 20:18   #93
3dsmaxman
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 01 2005

Posty: 60
Domyślny

omg...
jak macie problmy, to puscie maila do CipSoft G.m.b.H z nastepujacym zapytaniem:
"Greetings. I'm Noob and I have a little question ok? Can I get to Minotaur Mage or Ghoul on Rookgaard? Or they're just for fun? Message me fast, please!
Your faithully,
Noob"

recze, ze wam odpowiedza
__________________
name: Niepomocny Czuprynkowi
proff:
lev: 19
pretector: CZUPRYN (moj second char
kiedys 11 skill na servie w , teraz ech, po kilku dedach...
3dsmaxman jest offline  
stary 13-06-2005, 21:48   #94
Dweron Abyth
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 05 2005
Lokacja: Sieradz
Wiek: 33

Posty: 78
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez 3dsmaxman
omg...
jak macie problmy, to puscie maila do CipSoft G.m.b.H z nastepujacym zapytaniem:
"Greetings. I'm Noob and I have a little question ok? Can I get to Minotaur Mage or Ghoul on Rookgaard? Or they're just for fun? Message me fast, please!
Your faithully,
Noob"

recze, ze wam odpowiedza
Bardzo śmieszne... oni prubują zdaobyć "legendarne itemy" Sam w to szczeze wątpie ale...
Dweron Abyth jest offline  
stary 14-06-2005, 14:07   #95
Hellraiser
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 06 2005
Wiek: 34

Posty: 1,072
Stan: Niegrający
Świat: Aurora
Domyślny

Witam Jestem Rookstayerem, ale jeszcze nie ujawnie swego name. ale widze pełno tu bajek o tym Ghoulu i MM Etc. Ja widze i mam prawie potwierdzenie ze tak jest z tym. Ghoulem i MM.
Za dużo n00basi i Newbie sie tu bawi wymyslając te pierdoły bez obrazy xD. Ale Te questy są zablokowane ! Przez CipSoft Nie ma zadnych juz kluczy zadnych podkopów to mnie najbardziej rozśmieszyło .Nawet na faworyzowanej Antice nie ma tam wejscia ;] Ani na MM I na ghoula. A jeszcze wracając do kwesti P Dagerra Na tym swiecie gram nie ma od poczatku a juz troche lat ten serw takie itemki Jak P Dagger tez jest raczej blokowane na swiezych serwach nawet ktore maja z 4-5 lat .Tylko widzialem na Antice P Daggera poniewaz ten serw jest faworyzowany wiec dlatego CipSoft Nie zblokowalo tej itemki i na innych serwach tez bardzo starych raczej moga byc ale to juz moja teoria.Jeszcze wracajac do Spike i do Ghoula . Zadna osoba nie ma tej itemki i nie spotkal sie na rooku z ghoulem.Aha i chyba ostatnie myslalem ze wiecej osob jest powaznych tutaj myslalem ze ta akcja bedzie polegac na napisanie listu do CipSoftu czy cos zeby wznowili te questy. a nie szukanie dziur A jesli po tym poscie wyskoczy ktos ze ma p Dagera albo znalazl cos nowego na rooku Niech udowodni to i Nie myslcie ze jestem taki wazniak podejcie do tego z loozem. Co tu napisalem nie chcialem nikogo obrazic ale moja wersja do czegos sie przyczyni Paps :*
Aha czytalem malo poprzednich postow wiec moze ktos to juz napisal

Ostatnio edytowany przez Hellraiser - 14-06-2005 o 14:09.
Hellraiser jest offline  
stary 14-06-2005, 17:12   #96
Alekss
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 03 2005

Posty: 13
Domyślny A wlasnie ze nie

Jak bylem nobem moja 1 postac w tibi szlem sobie i patrze o fuck moscik do spike sworda i go tam nie ma.Napoczatku chcialem tam wejsc i poczekac na save serva ale sie przestraszylem ze z tamtad nie wyjde i ucieklem.Ale bylem glupi jak by teraz znoiwu mi sie to przytrawil to bym inaczej zrobil.
Alekss jest offline  
stary 14-06-2005, 18:01   #97
-Res-
Użytkownik Forum
 
-Res-'s Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2004
Lokacja: Niewazne...
Wiek: 32

Posty: 788
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Alekss
Jak bylem nobem moja 1 postac w tibi szlem sobie i patrze o fuck moscik do spike sworda i go tam nie ma.Napoczatku chcialem tam wejsc i poczekac na save serva ale sie przestraszylem ze z tamtad nie wyjde i ucieklem.Ale bylem glupi jak by teraz znoiwu mi sie to przytrawil to bym inaczej zrobil.
tiaaa...a ja miałem scale armor i dwarven shield pierwszym charem...
NIE WYMYŚLAJ GŁUPOT !
-Res- jest offline  
stary 14-06-2005, 20:10   #98
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Znowu jakies opowiastki, wg mnie nie da sie dojsc do ghula i mino maga, co do o daggera to pytalem sie pewnego uzytkownika forum, ktory mial 50 lvl na rooku, moze 51 i nie znalazl p daggera wiec watpie zeby istnial na rooku
Rybzor jest offline  
stary 15-06-2005, 07:29   #99
Dweron Abyth
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 05 2005
Lokacja: Sieradz
Wiek: 33

Posty: 78
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Alekss
Jak bylem nobem moja 1 postac w tibi szlem sobie i patrze o fuck moscik do spike sworda i go tam nie ma.Napoczatku chcialem tam wejsc i poczekac na save serva ale sie przestraszylem ze z tamtad nie wyjde i ucieklem.Ale bylem glupi jak by teraz znoiwu mi sie to przytrawil to bym inaczej zrobil.
Ile będzie jeszcze takich nOObów co myślą że da się z tamtąd wziąść spike sworda. Każdy wie ze był kiedyś quest z mino mage (nagroda to spike sword) ale nie miał on NIC wspólnego ze spike swordem na wyspie. Kiedyś tam leżał fire sword...

Ostatnio edytowany przez Dweron Abyth - 15-06-2005 o 11:41.
Dweron Abyth jest offline  
stary 15-06-2005, 09:17   #100
Kulikos
Użytkownik Forum
 
Kulikos's Avatar
 
Data dołączenia: 15 08 2004
Lokacja: Gdansk

Posty: 780
Stan: Niegrający
Świat: TVP 1
Domyślny

A ja mysle ze Mino Mag i Ghul to tylko urozmaicenie... takie cos zeby ludzie ktorzy 1 raz graja w Tibie sie podniecili i raczej zgadzam sie z Dwimenor'em, tyle ludzi probowalo, tyle ludzi kopalo, i nic z tego nie wyszlo, wiec probojcie, ale wedlug mnie nic z tego nie wyjdzie ;/.
__________________
21:00 Auro Dano [13]: buy wand of dwarfenbreath
Oddech krasnoluda r0x

-Hi
-Notka
-No?
-So Stfu&Bye Nob!1
Kulikos jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:40.


Powered by vBulletin 3