Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 26-10-2008, 10:07   #101
Ghernie
Użytkownik Forum
 
Ghernie's Avatar
 
Data dołączenia: 26 10 2008
Wpisy bloga: 12

Posty: 521
Domyślny

@Topic

Cos tam to niby jest, ale mnie to nie przekonuje... Niektorzy maja 7 palcow u rak no i co z tego?
__________________
Ghernie jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 26-10-2008, 11:34   #102
Grimo
Użytkownik Forum
 
Grimo's Avatar
 
Data dołączenia: 25 10 2008
Lokacja: Bielsko-Biała

Posty: 22
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

A moze oni lubią się tak tylko nami bawić ? Zwrócie uwage na to ,że są npc mające nazwy sławnych ludzi,grobowce z ich imionami itd. Moze oni bawią się tylko nami?
__________________
Grimo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-10-2008, 11:44   #103
Marcin24
Użytkownik Forum
 
Marcin24's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 1,639
Stan: Na Emeryturze
Marcin24 ma numer GG 184833 Send a message via Skype™ to Marcin24
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Grimo Pokaż post
A moze oni lubią się tak tylko nami bawić ? Zwrócie uwage na to ,że są npc mające nazwy sławnych ludzi,grobowce z ich imionami itd. Moze oni bawią się tylko nami?
Ja na Rookgaardzie nie widzę żadnych powiązań ze światem realnym.
@2up
Co ma piernik do wiatraka?
__________________

To pisałem ja, Marcin bez 24.
__________________
Grupa Rookgaard zaprasza! Rekrutacja chwilowo wstrzymana, jednak można składać podania! Napisz PM!
Marcin24 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-10-2008, 12:15   #104
Hakuoh
Użytkownik Forum
 
Hakuoh's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2005
Lokacja: Bełchatów/Reading
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,622
Stan: Niegrający
Imię: Eldryzif
Profesja: Rookstayer
Świat: Calmera
Poziom: 74
Domyślny

Oni się z nami bawią? Co to za filozofia?
__________________
I'm in league with satan. Obey his commands. With the goat of Mendes. Sitting at his left hand. I'm in league with satan. I love the dead. No one prayed for Sodom. As the people fled.
Hakuoh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-10-2008, 13:00   #105
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Marcin24 Pokaż post
Ja na Rookgaardzie nie widzę żadnych powiązań ze światem realnym.
@2up
Co ma piernik do wiatraka?
Nie widzisz? No to Ci pomogę , od razu mówię, że nie jest to wyssane z palca, na prawdę to było ICH zamiarem na pierwszy ogień marki szeroko znane na rynku niemieckim:
1. Obi - prowadzi sklep - w rl - sklepy Obi
2. Al Dee - sklep - w rl sklepy Aldi
3. Lee'Delle - sklep - w rl Lidl
4. Quest na salmona, Kapitan Iglues - w rl Käpt'n Iglo, paluszki rybne
5. Norma - sklepy Norma, poza tym chce zmienić imię na Marylin (because it sounds more glamorous - jak sama mówi) czyli Marylin Monroe.
jest jeszcze kilka, to na razie co mi się przypomniały

A teraz mniej oczywiste:
Postać związana z biblioteką Rookgaardu i z kilkoma mitami Alistair Cropwell - w rlu Aleister Crowley - kim był jeden i drugi pozostawiam dla tych którym zależy na odkrywaniu tajemnic (a nie na kolejnym temcie z AS, Shadow Rexem czy Ghoulem).
Dallheim - związek z realem Hajmdal (od staroislandzkiego Heimdall = "Początek Wszystkiego" lub Heim Dall = "Drzewo Świata" - a.k.a CRUNOR) w mitologii nordyckiej bóg strzegący Tęczowego Mostu zwanego Bifrost, będącego wejściem do Asgardu.
A samo imię Wspaniałego Boga Kirok'a? Pewien odcinek Star Treka

Jest tego więcej, dużo więcej, a to dopiero Rookgaard! Na majnie jest tego PEŁNO
Tu się potwierdza moja teoria, że nawet najlepszy Dungeon Master nie wymyśli czegoś z niczego, nie podpierając się nieco.


That is not dead which can eternal lie, And with strange aeons even death may die
Hail Brotherhood of Kirok.
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri


Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-10-2008, 13:16   #106
Marcin24
Użytkownik Forum
 
Marcin24's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 1,639
Stan: Na Emeryturze
Marcin24 ma numer GG 184833 Send a message via Skype™ to Marcin24
Domyślny

@up
No dobrze, ale mi konkretniej chodziło o powiązania w tym co omawiamy t.j. 7 grobów, MM i inne takie rzeczy. Bo nie sądzę, że Obi, czy Norma a'ka Marylin Monroe nam pomoże.
__________________

To pisałem ja, Marcin bez 24.
__________________
Grupa Rookgaard zaprasza! Rekrutacja chwilowo wstrzymana, jednak można składać podania! Napisz PM!
Marcin24 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-10-2008, 13:23   #107
Crusard
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 06 2008

Posty: 31
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Ale Alistair Cropwell raczej tak .
Crusard jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-10-2008, 13:45   #108
Marcin24
Użytkownik Forum
 
Marcin24's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 1,639
Stan: Na Emeryturze
Marcin24 ma numer GG 184833 Send a message via Skype™ to Marcin24
Domyślny

Poszukałem trochę o tych dwóch.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Elevarm, tibia.pl
Co do historii Erina - jego ojciec Alistair (jego grób można znależc na cmentarzu w Thais) byl wielkim podroznikiem. Odkrył jakies starożytne miasto pełne stworzen które doprowadziły go do szaleństwa i król Thais skazal go na smierc, ale w uznaniu zasług dostal mniejscówke na cmentarzu. Erin postanowil kontynuowac dzielo swojego ojca i odkryl Jakundaf, a o ruinach tej wiezy na pustyni powiedzial mu kaplan Fafnara (najpewniej Adrenius). Erin ozenil sie z niejaka Lynda Valtiras (NPC Lynda), ale pozniej wyruszyl zbadac podziemia pustyni... i co sie stalo dalej wiemy.
Tutaj miejscówka na Thais'owskim cmentarzu:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez tibia.org.pl
Wreszcie coś ciekawszego, poszukam więcej ciekawych informacji. Nadmienię jeszcze, że rodzina Cropwelli sięga najdawniejszych tibijskich czasów.
__________________

To pisałem ja, Marcin bez 24.
__________________
Grupa Rookgaard zaprasza! Rekrutacja chwilowo wstrzymana, jednak można składać podania! Napisz PM!

Ostatnio edytowany przez Marcin24 - 26-10-2008 o 13:47.
Marcin24 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-10-2008, 14:14   #109
Grimo
Użytkownik Forum
 
Grimo's Avatar
 
Data dołączenia: 25 10 2008
Lokacja: Bielsko-Biała

Posty: 22
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Proponuje poszukac koło thais w mount~ tam są z tego co wiem grobowce
__________________
Grimo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-10-2008, 14:50   #110
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Marcin24 Pokaż post
(...) Nadmienię jeszcze, że rodzina Cropwelli sięga najdawniejszych tibijskich czasów.
Ba, nawet jeden z nich jest ściśle związany z Rookgaardem, np z językiem orków poniekąd

EDIT
Nie kłamie, tylko źle to wyraża. Ponieważ Amber zna tylko parę słów w tym języku, już ja znam więcej

Nie chodzi mi o to że On znał ten język, tylko że dzięki niemu my znamy go lepiej, potrafimy powiedzieć pewne słowo które jest niezbędne, a które moim zdaniem najtrudniej odszukać

Nie chcę jednak robić tutaj offtopa, myślę że dyskusję na temat tej rodziny lepiej przenieść do Legend i mitów
Chociaż może miał on związek z tymi grobami, podobno zwiedził całą wyspę, a powrócił jako szaleniec. Kto wie co zobaczył.
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri



Ostatnio edytowany przez Pan Klocek - 26-10-2008 o 18:30.
Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-10-2008, 16:46   #111
Marcin24
Użytkownik Forum
 
Marcin24's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 1,639
Stan: Na Emeryturze
Marcin24 ma numer GG 184833 Send a message via Skype™ to Marcin24
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pan Klocek Pokaż post
Ba, nawet jeden z nich jest ściśle związany z Rookgaardem, np z językiem orków poniekąd
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez TibiaWiki
Jest to język Orców przydatny na wyspie Rookgaard. Jedyną osobą rasy ludzkiej, która poznała ten język, jest NPC Amber.
W takim razie Tibia Wiki kłamie.
__________________

To pisałem ja, Marcin bez 24.
__________________
Grupa Rookgaard zaprasza! Rekrutacja chwilowo wstrzymana, jednak można składać podania! Napisz PM!
Marcin24 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2008, 15:36   #112
daro8159
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 10 2008
Lokacja: ksiestwo Radom xDD
Wiek: 31

Posty: 20
Stan: Niegrający
Świat: Amera
Domyślny

przyznam ze zaintrygowaly mnie te powiazania tibi z rl jednak z ktorej strony na to nie patrzec nijak sie to ma do 7 grobow (a chyba taki jest temat tego posta)
daro8159 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2008, 17:46   #113
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez daro8159 Pokaż post
przyznam ze zaintrygowaly mnie te powiazania tibi z rl jednak z ktorej strony na to nie patrzec nijak sie to ma do 7 grobow (a chyba taki jest temat tego posta)
Może 7 wspaniałych?
Co do Cropwell'a to możliwe, ze te groby mają coś wspólnego. Jak wiemy rodzinka była nieco pokręcona i interesowała się czarną magia, demonologią i magia chaosu. Właśnie, magia, pewnie każdy interesował się tym kręgiem nad 7 grobami.

Możliwe, że te miejsca są powiązane. Jeśli ktoś byłby taki miły i potwierdził czy powstały w tym samym czasie. Chodzi o to, że oba miejsca emanują magia. Tego nie da się zaprzeczyć. Krąg może reprezentować ołtarz ofiarny ku czci Broga, Boga Orków. Ciało wilka to ofiara złożona z dziecka Crunor'a, przeciwnika Broga. Jednak zastanawia mnie ilość filarów - 8 + ołtarz 9. 9 węzłów, trochę nietypowy sygil. Poszperałem trochę i przypomniały mi się sesje Warhammera, może chodzi o to:
http://z.about.com/d/altreligion/1/0/d/F/2/chaos.jpg
Jest to gwiazda chaosu. Znak osób które zajmują się tym odłamem magii.
W sumie pasowałoby to do rodziny Cropwell'w jak i do prawdziwego Aleister's Crowley'a którego to jeden z uczniów utworzył kult chaosu i napisał wiele książek które służą chaomantom do dzisiaj...
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri



Ostatnio edytowany przez Pan Klocek - 28-10-2008 o 11:42.
Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-10-2008, 14:31   #114
Prezydent_czuwa
Użytkownik Forum
 
Prezydent_czuwa's Avatar
 
Data dołączenia: 07 04 2008
Lokacja: W kancelarii
Wiek: 74

Posty: 166
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Saphera
Poziom: 13
Skille: 9/9
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pan Klocek Pokaż post
Ciało wilka to ofiara złożona z dziecka Crunor'a, przeciwnika Broga. Jednak zastanawia mnie ilość filarów - 8 + ołtarz 9. 9 węzłów, trochę nietypowy sygil. Poszperałem trochę i przypomniały mi się sesje Warhammera, może chodzi o to:
http://z.about.com/d/altreligion/1/0/d/F/2/chaos.jpg
Jest to gwiazda chaosu.
Gdyby popatrzeć na to z innej strony to jest to bardzo ciekawe, że 8 + 1 akurat kojarzy się z tą, jak jej tam, gwieździe chaosu, i strzałki odchodzą od niej, czyli jakby szerzona ta magia?

A co do tibiawiki to jest to total-szit, każdy może wpisać że mino mag jest związany z księdzem bo ma szatę, lol...

Aha mam jeszcze fajną ciekawostkę co do tej gwiazdy chaosu :d patrzcie na to:

Gwiazda chaosu (ang. Chaostar), zwana także chaosferą, - symbol magii chaosu. Najczęściej przedstawiana jest jako osiem strzałek wychodzących z centralnego punktu. Oryginalnie została zaczerpnięta od autora fantasy Michaela Moorcocka jak symbol chaosu (nieskończonych możliwości). Obecny wygląd został pierwszy raz przedstawiony przez autora i maga Petera Carrolla.

Symbol ten występuje też w logo zespołu Behemoth.


xD
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez skarabeusz323 Pokaż post
twoja mama is assshujoczita ale tylko dla tego bo cie splodzila
Prezydent_czuwa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-10-2008, 08:38   #115
Ace70ne
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 06 2008

Posty: 201
Domyślny

A ja zczaiłem coś takiego:

Na dole jest 7 grobów.
W tym samym pokoiku znajdują się 4 skeletony.
Piętro wyżej znajdują się 2 kolejne, które pokonały pierwsze schody.
A przy wyjściu ten jeden, który uciekł już najdalej. (4+2+1=7)

Według mnie jest to po prostu w ładny sposób pokazany motyw chęci powrotu zmarłych do życia. 7 skeletonów, które powychodziły ze swoich mogił, a każdy następny jest bliżej wyjścia z grobowca. Dla mnie jest to ładnie przygotowany spawn, ale jak chcecie to bawcie się w poszukiwaczy skarbów

Tyle ode mnie

@Klocek
Dużo i ładnie piszesz, ale nic z tego nie ma niestety.
__________________
NEWS: Poszli z dymem.

Ostatnio edytowany przez Ace70ne - 29-10-2008 o 14:42.
Ace70ne jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-10-2008, 14:38   #116
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ace70ne Pokaż post
A ja zczaiłem coś takiego:

Na dole jest 7 grobów.
W tym samym pokoiku znajdują się 4 skeletony.
Piętro wyżej znajdują się 2 kolejne, które pokonały pierwsze schody.
A przy wyjściu ten jeden, który uciekł już najdalej. (4+2+1=7)

Według mnie jest to po prostu w ładny sposób pokazany motyw chęci powrotu zmarłych do życia. 7 skeletonów, które powychodziły ze swoich mogił, a każdy następny jest bliżej wyjścia z grobowca. Dla mnie jest to ładnie przygotowany spawn, ale jak chcecie to bawcie się w poszukiwaczy skarbów

Tyle ode mnie
Thank You Captain Obvious

@Prezydent_czuwa
Racja, miałem to dopisać w edicie, ale zbetoniłem u kolegi przy Sofi semi dry
Ten symbol został tam użyty jako pierwszy. Używany był w systemie Warhammer od praktycznie samego początku. Ten system RPG był swego czasu baaaaardzo popularny i wiele gier i filmów czerpało z niego.
Pewien uczeń Aleistera Crowleya (czyli pierwowzoru postaci z Tibi Alistair'a Cropwell'a) Austin Osman Spare, uznawany za ojca chrzestnego magii chaosu.
I znów mamy to nazwisko, Cropwell. Najlepsze jest to iż jeden z członków tej rodziny (nie pamiętam czy to tu pisałem) był wielkim odkrywcą, zwiedził podobno wszystkie zakamarki Rookgaardu. Napisał większość książek które mamy w bibliotece.
A teraz najlepsze: po pewnej wyprawie wrócił kompletnie szalony! Podobno widział coś, czego normalny człowiek nie powinien oglądać. Po tym wydarzeniu zaczął zajmować się magią demonów i neckromantów.
Nikt wie gdzie go pochowano. Grób odnalazł jego wnuk i próbował go wskrzesić z martwych z pomyślnym skutkiem. Jednak pewien oddany żołnierz króla Tibianusa przez przypadek to zobaczył, aresztował żywego a nieumarłego wygnał na powrót do grobu.
Ciekawe co takiego znalazła na rooku odkrywca?
Czy było to aż tak ważne że jego wnuk uciekł się do praktyk necromanckich?
Gdzie go pochowano? Może tam gdzie odznaczył się największymi zasługami zanim zaczął zajmować się zakazaną magia, albo w ogóle nie opuścił wyspy?
I kim był ten anonimowy żołnierz?

Sporo pytań i przypuszczeń, a tak ciężko o choćby fragment odpowiedzi
Na pocieszenie taki cytat, w sumie jeden z ważniejszych jeśli chodzi o rodzinę Cropwell'ów"

"- Do you want power?
- I have knowledge, and knowledge is power."

EDIT @UP
Nic? Czy aby na pewno? Nic materialnego, owszem, ale pomniejszasz swoją niewiedzę na różne tematy. Czasami ludzie mnie zaczepiają i mówią, że wiem dużo, to nie prawda, ja po prostu mam mniejszą niewiedzę o Tibi niż początkujący odkrywca. Moim celem było to aby kiedyś z czystym sumieniem powiedzieć tak jak ten Cropwell: I have knowledge, and knowledge is power.
Kiedyś ktoś bardzo mądry wskazał mi ścieżkę, zarośniętą i trudną do śledzenia. Często błądzę, ale wiem jedno. Nagrodą za odkrycie tajemnic nie jest coś materialnego, sama droga do poznania jest nagrodą i to wielką. Dzięki niej masz możliwości.
Oczywiście zaraz ktoś się odezwie, że znów gadam niepotrzebne bzdury. Hmm, czy na prawdę sądzicie, że nie mam nic innego do roboty? Skoro spędzam nad tym czas, to znaczy, że widzę w tym sens prawda? A może nawet i rozwiązanie.
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri



Ostatnio edytowany przez Pan Klocek - 29-10-2008 o 16:22.
Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-10-2008, 18:26   #117
Prezydent_czuwa
Użytkownik Forum
 
Prezydent_czuwa's Avatar
 
Data dołączenia: 07 04 2008
Lokacja: W kancelarii
Wiek: 74

Posty: 166
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Saphera
Poziom: 13
Skille: 9/9
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pan Klocek Pokaż post
A teraz najlepsze: po pewnej wyprawie wrócił kompletnie szalony! Podobno widział coś, czego normalny człowiek nie powinien oglądać. Po tym wydarzeniu zaczął zajmować się magią demonów i neckromantów.
Nikt wie gdzie go pochowano. Grób odnalazł jego wnuk i próbował go wskrzesić z martwych z pomyślnym skutkiem. Jednak pewien oddany żołnierz króla Tibianusa przez przypadek to zobaczył, aresztował żywego a nieumarłego wygnał na powrót do grobu.
Ciekawe co takiego znalazła na rooku odkrywca?
Czy było to aż tak ważne że jego wnuk uciekł się do praktyk necromanckich?
Gdzie go pochowano? Może tam gdzie odznaczył się największymi zasługami zanim zaczął zajmować się zakazaną magia, albo w ogóle nie opuścił wyspy?
I kim był ten anonimowy żołnierz?
Skąd ty to wiesz? ;o

Ale co takiego mógłby znaleźć na takiej beznadziejnej, zacofanej wyspie? Ghoul? Może był właśnie tam? Bo na mino hellu to chyba nic by mu się takiego nie stało, a ghoul mógł coś z nim skombinować. :d

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pan Klocek Pokaż post
Moim celem było to aby kiedyś z czystym sumieniem powiedzieć tak jak ten Cropwell: I have knowledge, and knowledge is power.
Spokojnie możesz to powiedzieć, tyle się o tobie nasłuchałem. No ale wciąż pragnę zobaczyć ten nick online!
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez skarabeusz323 Pokaż post
twoja mama is assshujoczita ale tylko dla tego bo cie splodzila
Prezydent_czuwa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-03-2009, 15:40   #118
kardox
Użytkownik Forum
 
kardox's Avatar
 
Data dołączenia: 31 10 2007
Lokacja: Częstochowa
Wiek: 27

Posty: 94
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
kardox ma numer GG 4404801
Domyślny Wole Nie

Człowieku 7 grobów jest niedaleko wasp tower a ten tunel jest do buguw
jak by co moge ci pokazac na Harmoni jak co to pisz na gg
__________________
www.pustamiska.pl
Klikaj codziennie i pomagaj zwierzętom ze schronisk.

BANZAI!
kardox jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-03-2009, 13:17   #119
mariannos
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2009
Lokacja: Zgolek

Posty: 56
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: berylia
Poziom: 30~
Skille: 60~/50~
Poziom mag.: 8~
Domyślny

@3up @topic
A może spotkał mino maga on pokazal mu ciemną magię i narobił mu mętliku w głowie
__________________
LINKIN PARK ROX !!!

Śmierć jest przecinkiem w zdaniu twego życia.
— Rafał Wojaczek

Walczyć za Polske to zaszczyt, umrzeć za Polske to błogosławieństwo
-Ja podczas spaceru z psem
mariannos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-03-2009, 13:46   #120
Szpec
Zbanowany
 
Data dołączenia: 22 11 2008
Lokacja: KrK

Posty: 119
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Kyra
Poziom: 97
Skille: 24/31
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pan Klocek Pokaż post
Ba, nawet jeden z nich jest ściśle związany z Rookgaardem, np z językiem orków poniekąd

EDIT
Nie kłamie, tylko źle to wyraża. Ponieważ Amber zna tylko parę słów w tym języku, już ja znam więcej

potrafimy powiedzieć pewne słowo które jest niezbędne, a które moim zdaniem najtrudniej odszukać
Gdzie najlepiej zacząć szukania wskazówek do tego?
Jakie to słowo po polsku, co ono daje?
Szpec jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:11.


Powered by vBulletin 3