Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 08-11-2009, 12:49   #161
Asia14
Użytkownik forum
 
Asia14's Avatar
 
Data dołączenia: 18 10 2009
Lokacja: piwnica miejsce brudu smrodu i gnijoncyh kotuw

Posty: 9
Stan: Niegrający
Imię: <cenzura>
Profesja: Royal Paladin
Świat: elopienćdwazero
Poziom: 99%
Skille: chujowe
Poziom mag.: jp
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Beh0lder Pokaż post
@top s.p.i.k.e NIE i.s.t.n.i.e.j.e
Istnieje, leży on na wysepce widocznej z północnej części wyspy
Asia14 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 08-11-2009, 13:44   #162
Ufocznik
Użytkownik Forum
 
Ufocznik's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2004
Lokacja: Piła/Poznań

Posty: 1,425
Stan: Niegrający
Imię: Ufoczix
Ufocznik ma numer GG 1483849
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blader19948 Pokaż post
Argumenty na istnienie SoF. Gdyby ktoś przeczytał mój temat to by znał.

1. Niema dowodów na jego permanentne (dosadne) nieistnienie, więc drogą dedukcji prawdopodobnie istnieje.
2. CM Craban na zapytanie o istnieniu Questa odpowiedział, że istnieje.
3. Sam Cipsoft powiedział, że jesteśmy bardzo blisko rozwiązania zagadki, ale wciąż za daleko szukamy.
4. Sam fakt, że jest on na wysepce świadczy o tym, że Cipsoft po coś go tam umieścił.
5. Jeśli przynajmniej jedno zdjęcie/film spośród tysięcy nie jest fake'iem tzn., że quest istnieje.
6. Ja gdybym zdobył SoF to bym o tym nie opowiadał, a już na pewno nie zamieszczał jego QS na jakimś tibijskim forum.

Dowody są niepotwierdzone, nie przedstawiają mojego osobistego zdania na ten temat. Są tylko zbiorem informacji znalezionych w różnych tematach.
I po co to? I tak zawsze będzie słowo vs słowo.

1. Nie ma dowodów na jego istnienie, wiec prawdopodobnie (drogą dedukcji) nie istnieje.
2. Gdzie i kiedy to powiedział?
3. Gdzie i kiedy to powiedział?
4. Może właśnie po to, żeby tam był? rotfl
5. Pokaż mi takie zdjęcie/film.
6. I na co to jest dowód?

Cytuj:

Dowody są niepotwierdzone, nie przedstawiają mojego osobistego zdania na ten temat. Są tylko zbiorem informacji znalezionych w różnych tematach.
To po cholerę nazywasz to dowodami? Jeśli te informacje są niepotwierdzone tzn., że nie są kur*a żadnymi dowodami, tylko twoimi wymysłami!

Pieprzysz jakieś głupoty, nie wiadomo po co, do tego nazywasz mnie "forumowym lanserem", podczas gdy ja się na tym forum wypowiadam średnio raz na tydzień licząc wszystkie działy.
Poza tym:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blader19948 Pokaż post
Ty mi każesz używać opcji "Szukaj" ?! Stary, mój mózg posiada więcej informacji o Sword of Fury niż twój zdołałby pomieścić. To ty używaj opcji szukaj bo gdybyś chociaż trochę się wysilił znalazłbyś to.
To twoje kompendium jest o kant dupy potłuc. Nawet mi się nie chce wymieniać dlaczego. to ty jesteś lanserem, bo starasz się wylansować na drugiego piombona. Jemu nie wyszło, tobie też nie wyjdzie.

Ostatnio edytowany przez Ufocznik - 08-11-2009 o 13:53.
Ufocznik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-11-2009, 14:10   #163
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Asia14 Pokaż post
Istnieje, leży on na wysepce widocznej z północnej części wyspy
Cytuj:
// nie bawcie sie w gierki slowne bo dobrze wiecie o co mi chodzi
... chyba wiesz o co mi chodzi jesli nie to sie nie odzywaj ^^
Cytuj:
To twoje kompendium jest o kant dupy potłuc.
Do niego to nie dotrze .
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-11-2009, 18:49   #164
Blader19948
Użytkownik Forum
 
Blader19948's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2007
Lokacja: Górzów Wlkp.
Wiek: 30

Posty: 178
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Aldora
Poziom: 32
Skille: Fist 21
Blader19948 ma numer GG 6065817
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ufocznik Pokaż post
I po co to? I tak zawsze będzie słowo vs słowo.

1. Nie ma dowodów na jego istnienie, wiec prawdopodobnie (drogą dedukcji) nie istnieje.
2. Gdzie i kiedy to powiedział?
3. Gdzie i kiedy to powiedział?
4. Może właśnie po to, żeby tam był? rotfl
5. Pokaż mi takie zdjęcie/film.
6. I na co to jest dowód?



To po cholerę nazywasz to dowodami? Jeśli te informacje są niepotwierdzone tzn., że nie są kur*a żadnymi dowodami, tylko twoimi wymysłami!

Pieprzysz jakieś głupoty, nie wiadomo po co, do tego nazywasz mnie "forumowym lanserem", podczas gdy ja się na tym forum wypowiadam średnio raz na tydzień licząc wszystkie działy.
Poza tym:

To twoje kompendium jest o kant dupy potłuc. Nawet mi się nie chce wymieniać dlaczego. to ty jesteś lanserem, bo starasz się wylansować na drugiego piombona. Jemu nie wyszło, tobie też nie wyjdzie.
Nie będę się z tobą kłócił bo to niema sensu. Tylko gwoli ścisłości wyjaśnię parę rzeczy.

2. CM Craban, po zaraportowaniu buga. Gdybyś przeczytał mój temat to byś wiedział.
3. Knightmare w wywiadzie dla tibia-news. Poszukaj sobie w google. Gdybyś czytał mój temat to byś wiedział.
5. Jest tysiące takich zdjęć zobacz sobie choćby te z mojego tematu.
6. To, że jeśli ktoś go ma (co moim zdaniem jest bardzo prawdopodobne), nie znaczy, że musi się tym pochwalić.

Nie musisz używać przekleństw, żeby stać się wyrazistszą postacią, wystarczy zwykłe "kurcze" .

Forumowy lanser to moim zdaniem komplement. Wszyscy chcemy stać się dr Housem. Ale ty moim zdaniem jesteś naprawdę legendą, wypromowałeś własną unikalną osobowość, jesteś tyraczem tyrających. A do dziś dnia nawet moim idolem.

Normalnie następny Ameriov, spalmy go na stosie itp. itd., ale, żeby powiedzieć co jest źle to ostatni są, tym bardziej, że większości podoba się moje kompendium.

Na koniec nie "To twoje kompendium jest o kant dupy potłuc." tylko "To twoje kompendium można sobie o kant dupy potłuc." Takie znane ludowe przysłowie.
__________________
Najlepszy podpis, to brak podpisu.

Ostatnio edytowany przez Blader19948 - 08-11-2009 o 18:52.
Blader19948 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-11-2009, 19:20   #165
Ufocznik
Użytkownik Forum
 
Ufocznik's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2004
Lokacja: Piła/Poznań

Posty: 1,425
Stan: Niegrający
Imię: Ufoczix
Ufocznik ma numer GG 1483849
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blader19948 Pokaż post
Nie będę się z tobą kłócił bo to niema sensu. Tylko gwoli ścisłości wyjaśnię parę rzeczy.
Ja też się kłócić nie mam zamiaru, chcę ci tylko coś wytłumaczyć. Logiczne rozumowanie byłoby takie:
a hej, mam 100000zł
b niemożliwe, pokaż
a ok <pokazuje>
b no rzeczywiście, masz 100000 zł, bo udowodniłeś to

Twoje rozumowanie natomiast, jest takie:
a hej, mam 100000zł
b niemożliwe, pokaż
a a ty możesz udowodnić, że nie mam? to znaczy, że mam!

Cytuj:
2. CM Craban, po zaraportowaniu buga. Gdybyś przeczytał mój temat to byś wiedział.
On nie powiedział, że istnieje quest na SoF. Powiedział dokładnie: "The sword is real, yes, but I cannot tell you how to get it". Sam wiesz, że cipsoft już nieraz na trudne pytania odpowiadał wymijająco i tym razem może być podobnie. Owszem, to zdanie brzmi tak jakby chciał powiedzieć, że istnieje, ale równie dobrze można je zinterpretować: miecz jest prawdziwy, tak <- racja, jest, leży sobie na wysepce; Ale nie moge ci powiedzieć jak go zdobyć <- może nie powie, bo nie da się tego zrobić? Nie twierdzę, że nie ma tego questa. Ale nie ma dowodów na jego istnienie. I nie wierz we wszystko co mówią, bo słowo nie jest żadnym dowodem.

Cytuj:
3. Knightmare w wywiadzie dla tibia-news. Poszukaj sobie w google. Gdybyś czytał mój temat to byś wiedział.
O ile się nie mylę, to powiedział, że "rozwiązanie mamy pod nosem" czy coś takiego. To też można na różne sposoby zinterpretować. Ty sobie z góry założyłeś, że quest istnieje, dlatego uznajesz tę wypowiedź za dowód.

Cytuj:
5. Jest tysiące takich zdjęć zobacz sobie choćby te z mojego tematu.
Chodzi mi o zdjęcie, które nie jest fejkiem.

Cytuj:
6. To, że jeśli ktoś go ma (co moim zdaniem jest bardzo prawdopodobne), nie znaczy, że musi się tym pochwalić.
A to, że 4567476 osób się nim nie chwali, nie znaczy, że któraś z nich go ma.

Cytuj:
Nie musisz używać przekleństw, żeby stać się wyrazistszą postacią, wystarczy zwykłe "kurcze" .
Przekleństwa w moich postach pełnią funkcję ekspresywną.

Cytuj:
Normalnie następny Ameriov, spalmy go na stosie itp. itd., ale, żeby powiedzieć co jest źle to ostatni są, tym bardziej, że większości podoba się moje kompendium.
Nie chodzi o to, że twoje kompendium jest złe. Jest dobre, wszystko fajnie napisane itp. itd. Chodzi o to, że jest niepotrzebne i nikomu się do niczego nie przyda.

Cytuj:
Na koniec nie "To twoje kompendium jest o kant dupy potłuc." tylko "To twoje kompendium można sobie o kant dupy potłuc." Takie znane ludowe przysłowie.
Dobrze, więc: twoje kompendium jest "o kant dupy potłuc". Lepiej? Nie czepiaj się słówek, bo w twoim poście naliczyłem 10 błędów
Ufocznik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-11-2009, 11:48   #166
Whacz
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Dobra teraz kilka słów ode mnie. Moim zdaniem istnieje quest a o to dowody.

Wielu sądzi ze to tylko reklama maina
To wielka głupota?! Jak juz by mieli reklamować to walneliby tam magic sworda. A takto spike sword moze być elementem questowym.

A pomyslcie inaczej. Tylko pokorny dostanie. pierwszy 100 lvl otrzymał. Moze teraz czekaja na 200? i to jest ta pokora ze pokornie siedzi na rooku? I stąd przypuszczenia cipek że jesteśmy blisko. ?
  Odpowiedz z Cytatem
stary 20-11-2009, 14:25   #167
Vermilion
Użytkownik Forum
 
Vermilion's Avatar
 
Data dołączenia: 05 11 2007
Lokacja: s piekua

Posty: 180
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Whacz Pokaż post
pierwszy 100 lvl otrzymał.
A to ciekawe.
__________________
15:25 Ten Oto Knight [15]: Soul Binger to chlopak i oszust Zal mi tego Nooba i udaje cwaniaka jego mama nie ma plecuw a on pisze uszami

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mentuss Pokaż post
ej blind orc jest orkiem
ORLY???!!!!111?
Vermilion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-11-2009, 16:38   #168
rzalibul_
Użytkownik forum
 
rzalibul_'s Avatar
 
Data dołączenia: 19 11 2009
Lokacja: na banicji.

Posty: 7
Stan: Zbanowany
Poziom: 427
Skille: durze
Poziom mag.: jp
rzalibul_ ma numer GG 997
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Whacz Pokaż post
Dobra teraz kilka słów ode mnie. Moim zdaniem istnieje quest a o to dowody.

Wielu sądzi ze to tylko reklama maina
To wielka głupota?! Jak juz by mieli reklamować to walneliby tam magic sworda. A takto spike sword moze być elementem questowym.

A pomyslcie inaczej. Tylko pokorny dostanie. pierwszy 100 lvl otrzymał. Moze teraz czekaja na 200? i to jest ta pokora ze pokornie siedzi na rooku? I stąd przypuszczenia cipek że jesteśmy blisko. ?
to w koncu twoim zdaniem istnieje ten quest czy mozna zdobyc szpajk szforta od cipkow ?
rzalibul_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-11-2009, 17:46   #169
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Wielu sądzi ze to tylko reklama maina
To wielka głupota?! Jak juz by mieli reklamować to walneliby tam magic sworda. A takto spike sword moze być elementem questowym.
O nie , widziales sciane w dp ? Po co ona tam jest ? Przeciez mogli tam walnac zwykly ogien ! Ta sciana musi byc elementem questowym !!!!!!!!!!
Cytuj:
A pomyslcie inaczej. Tylko pokorny dostanie. pierwszy 100 lvl otrzymał. Moze teraz czekaja na 200? i to jest ta pokora ze pokornie siedzi na rooku? I stąd przypuszczenia cipek że jesteśmy blisko. ?
Lol 1st 100 lvl nie dostal nic ^^. Pokornie byłoby zrobić tak jak sobie cipsoft zyczy i wyjsc na maina...
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-11-2009, 00:53   #170
Blader19948
Użytkownik Forum
 
Blader19948's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2007
Lokacja: Górzów Wlkp.
Wiek: 30

Posty: 178
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Aldora
Poziom: 32
Skille: Fist 21
Blader19948 ma numer GG 6065817
Problem Przestańcie z tym Sunrisem!

No już mnie zaczynacie wku*wiać z tym Sunrisem. Pierwszy zdobył 100lvl na rooku. KONIEC!
Nie posiada on Spike Sworda, Brass Armor, Iron Helmeta;
nie walczył on z tarantulą, gulem ani minotaurem magiem;
nie jest GM'em, postacią Cipsoftu; nie znał Durina, Knightmare, Ducha Świętego czy Jezusa Chrystusa;
nie gra już od dłuższego czasu i do cholery nie umarł w wypadku (proszę nie kasujcie tego linku).

O wiele ciekawszymi postaciami, jeśli już sięgamy zagranicę są Master Slayer i Payton.
__________________
Najlepszy podpis, to brak podpisu.
Blader19948 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-11-2009, 01:42   #171
Ufocznik
Użytkownik Forum
 
Ufocznik's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2004
Lokacja: Piła/Poznań

Posty: 1,425
Stan: Niegrający
Imię: Ufoczix
Ufocznik ma numer GG 1483849
Domyślny

Z tym brass armem nie byłbym taki pewien. Przecież leciały kiedyś z mino? Zresztą nadal można je sprzedawać po 150gp o któregoś tam NPCa.
Ufocznik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-11-2009, 15:00   #172
DK-LOG.911
Użytkownik Forum
 
DK-LOG.911's Avatar
 
Data dołączenia: 19 01 2008
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 1

Posty: 482
Stan: Na Emeryturze
DK-LOG.911 ma numer GG 9863330 DK-LOG.911 ma login Tlenu gfos@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blader19948 Pokaż post
O wiele ciekawszymi postaciami, jeśli już sięgamy zagranicę są Master Slayer i Payton.
Wszystko z MS to fake'i, jego kumpel jak został GM'em na TeeSach dawał mu różne itemy, tpował go do ghuola, na wyspe z ss, itd. Co do Paytona nic nie wiem...
__________________
I am allways glad to share the memory of the old times - Taghor Mithrilbasher
DK-LOG.911 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-11-2009, 18:00   #173
Vestroso
Użytkownik forum
 
Vestroso's Avatar
 
Data dołączenia: 14 06 2009

Posty: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Whacz Pokaż post
Wielu sądzi ze to tylko reklama maina
To wielka głupota?! Jak juz by mieli reklamować to walneliby tam magic sworda. A takto spike sword moze być elementem questowym.
A na isle of destiny za kratami leza najlepsze itemki, przecież pokazanie trudnych do zdobycia itemkow, pokazanie co bedzie w "dalszej częsci gry" jest bezsensowne ! Biegajcie i szukajcie wejścia za kraty, Cipsoft bez powodu tam nie położył itemków !

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ufocznik Pokaż post
Z tym brass armem nie byłbym taki pewien. Przecież leciały kiedyś z mino? Zresztą nadal można je sprzedawać po 150gp o któregoś tam NPCa.
A na mainie można sprzedać u npc blessed/great shielda.

Tak, raczej można było zdobyć brass arma, poison daggera też (wierząc Tibii.pl ).

Na tabliczce przy SoFie pisało, że pokorny może zdobyc miecz itd. itd. Może to jest powiązane z The Oracle ?
Vestroso jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-11-2009, 18:12   #174
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vestroso Pokaż post
A Cipsoft bez powodu tam nie położył itemków !
Bawił się nowym RME .

Cytuj:
A na mainie można sprzedać u npc blessed/great shielda.
Bo najwidoczniej ktoś je może mieć ;>.
Cytuj:
Tak, raczej można było zdobyć brass arma, poison daggera też (wierząc Tibii.pl ).
brass arma moze i mozna byloby zdobyc , czy jakis egzemplarz przetrwal ? Raczej nie. A p daggera sam widziałem na rooku.
Cytuj:
Na tabliczce przy SoFie pisało, że pokorny może zdobyc miecz itd. itd. Może to jest powiązane z The Oracle ?
A może ma powiązanie z Frodem w thais ? :d to bezsens
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-11-2009, 19:16   #175
DK-LOG.911
Użytkownik Forum
 
DK-LOG.911's Avatar
 
Data dołączenia: 19 01 2008
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 1

Posty: 482
Stan: Na Emeryturze
DK-LOG.911 ma numer GG 9863330 DK-LOG.911 ma login Tlenu gfos@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
brass arma moze i mozna byloby zdobyc , czy jakis egzemplarz przetrwal ? Raczej nie.
Na Antice pełno ludzi go ma, więc nie wiem dlaczego jesteś taki pewny.
__________________
I am allways glad to share the memory of the old times - Taghor Mithrilbasher
DK-LOG.911 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-11-2009, 23:20   #176
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Raczej nie. nie oznacza ze jestem pewny -.^. Ja nigdy nie widziałem na rooku.
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-11-2009, 15:20   #177
DD-ExpLo.
Użytkownik Forum
 
DD-ExpLo.'s Avatar
 
Data dołączenia: 23 07 2009

Posty: 60
Profesja: Knight
Gildia: Dragonesti
Świat: Celesta
Poziom: 51+
Skille: 71+/69+
Poziom mag.: 5+
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vestroso Pokaż post
A na isle of destiny za kratami leza najlepsze itemki, przecież pokazanie trudnych do zdobycia itemkow, pokazanie co bedzie w "dalszej częsci gry" jest bezsensowne ! Biegajcie i szukajcie wejścia za kraty, Cipsoft bez powodu tam nie położył itemków !



A na mainie można sprzedać u npc blessed/great shielda.

Tak, raczej można było zdobyć brass arma, poison daggera też (wierząc Tibii.pl ).

Na tabliczce przy SoFie pisało, że pokorny może zdobyc miecz itd. itd. Może to jest powiązane z The Oracle ?

Żałosny jesteś... Wiesz co to ozdoby? I od kiedy DSM jest najlepszym itemkiem? Bohy? Pharaoh Sword?........
Napisz zagadaj do oracle i sie sam przekonaj. Ona jedynie wie jak cie wygonic na maina.
DD-ExpLo. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-11-2009, 23:07   #178
Luker's
Użytkownik Forum
 
Luker's's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2008
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 519
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Gildia: Brak
Świat: Thoria
Poziom: 1
Skille: 10/10
Luker's ma numer GG 8570011
Domyślny

Dawno nie pisałem tutaj:
Do niektórych z was nasuwa mi się tylko jedno:
Co wy w ogóle piszecie? Nie macie bladego pojęcia co piszecie wasze posty zamiast coś wprowadzić robią tylko bez sensowną spamowalnie...

To że na 10 urodziny dostaliście internet to nie znaczy że można wam wszystko? Myślcie dzieci... Myślcie dzieci...
------- Edit------
@down
Super mam błąd w Tekście to dla ciebie od razu faza... nie masz co mówić o poziomie bo nic nie wiesz i przy tym zostań.
Chce zauważyć że też nic nie wniosłeś więc mnie nie pouczaj...
-------Edit-2------
@2down
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blader19948 Pokaż post
Gdyby Ufocznik chciał to by cię zniszczył.
teraz to mnie rozbawiłeś...
__________________

----------------- o LoLu... ------------------
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ruszek Pokaż post
Rybzor i Lukers to wyższa liga, oni z pospólstwem się nie zadają

Ostatnio edytowany przez Luker's - 27-11-2009 o 23:31.
Luker's jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-11-2009, 00:58   #179
Ufocznik
Użytkownik Forum
 
Ufocznik's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2004
Lokacja: Piła/Poznań

Posty: 1,425
Stan: Niegrający
Imię: Ufoczix
Ufocznik ma numer GG 1483849
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Luker's Pokaż post
Dawno nie pisałem tutaj:
Do niektórych z was nasuwa mi się tylko jedno:
Co wy wogulę piszecie? Nie macie bladego pojęcia co piszecie wasze posty zamiast coś wprowadzić robią tylko bez sensowną spamowalnie...

To że na 10 urodziny dostaliście internet to nie znaczy że można wam wszystko? Myślcie dzieci... Myślcie dzieci...
Dawno nie pisałeś i najlepiej gdyby już tak zostało, bo sam nie wniosłeś nic (oprócz błędów typu "wogule", które poniekąd świadczą o twoim poziomie).
Ufocznik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-11-2009, 22:48   #180
Blader19948
Użytkownik Forum
 
Blader19948's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2007
Lokacja: Górzów Wlkp.
Wiek: 30

Posty: 178
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Aldora
Poziom: 32
Skille: Fist 21
Blader19948 ma numer GG 6065817
Strzałka Enjoy my style

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Luker's Pokaż post
@down
Super mam błąd w Tekście to dla ciebie od razu faza... nie masz co mówić o poziomie bo nic nie wiesz i przy tym zostań.
Chce zauważyć że też nic nie wniosłeś więc mnie nie pouczaj...
Gdyby Ufocznik chciał to by cię zniszczył.

W sumie to nie mam co cytować, ale na upartego zawsze można wygrzebać coś do czepiania.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ufocznik Pokaż post
Z tym brass armem nie byłbym taki pewien. Przecież leciały kiedyś z mino? Zresztą nadal można je sprzedawać po 150gp o któregoś tam NPCa.
Nie. Nie można.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez DK-LOG.911 Pokaż post
Wszystko z MS to fake'i, jego kumpel jak został GM'em na TeeSach dawał mu różne itemy, tpował go do ghuola, na wyspe z ss, itd. Co do Paytona nic nie wiem...
Skoro jego kumpel to robił, to to nie były fake'i. Nie chodziło mi o "ciekawe" w sensie "tajemnicze". Bardziej o osobowość Payton rozmawiał ze wszystkimi największymi noobami, udzielał wywiadów. Sunrise był zamknięty w sobie, tak jaby miał ignore na cały świat, był tylko małą figurką czmychającą tu i tam między expowiskami. Zaryzykowałbym twierdzenie, że miał autyzm.
__________________
Najlepszy podpis, to brak podpisu.
Blader19948 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:35.


Powered by vBulletin 3