Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Pokaż wyniki sondy: Jak nazwać naszą gazetke??
Julera News 38 31.93%
Julera Express 51 42.86%
Julera Mail 4 3.36%
Hail JULERA! 26 21.85%
Głosujących: 119. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 26-09-2005, 00:52   #1
Rafx
Użytkownik Forum
 
Rafx's Avatar
 
Data dołączenia: 07 11 2004
Lokacja: Venore
Wiek: 38

Posty: 190
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Rafx
Profesja: Elite Knight
Gildia: 7 SINS
Świat: Julera
Poziom: 182
Skille: 95/85
Poziom mag.: 9
Rafx ma numer GG 6432996
Pergamin Wydarzenia i ciekawostki

Witam!!
Z dniem 25.09.05r. rusza Tibijska gazetka, na której znajdą się ciekawostki oraz wydarzenia dotyczące naszej ukochanej Julery. Co tydzień będe starał się aktualizować naszą gazetkę i przekaże wam wszystkie najistotniejsze informacje dotyczące naszego servera. A więc do dzieła!

1. Newsy [25.09.05r.]/ Dodanie wywiadu [29.09.05r.]


Wydarzenia dotyczące gildii "Hell-fire":
-Jako, że jest to pierwszy numer pozwole sobie na krótkie przedstawienie mojej gildii. Cały squad naszej ekipy znajduje się na następującej stronie: http://www.tibia.com/community/?subt...Name=Hell-fire
Naszym liderem jest Michał Mały, do którego należy zgłaszać się jeżeli cokolwiek od nas się chce. Najwyższy lvl ma Sniada 115 lvl ,który jest jednym z najdłużej grających graczy na naszym serverze. I to by było na tyle reszte możecie dowiedzieć się otwierając link który podałem wyżej,
-Mimo ostatniego newsu jaki zamieściłem gilda Hell-fire rekrutuje graczy (tylko z Polski)
"Recruting only ppl from PoLaNd / Knights and Paladins ONLY +55 lvl / Sorc and Druids ONLY +50 :>"
-Jeśli chcesz do nas dołączyć i spełniasz wyżej wymienione warunki śmiało pisz do naszego lidera z prośbą o rekrutację,
-Gilda nie prowadzi obecnie żadnej wojny, nie ma wrogów, ani nikogo nie huntuje, jest to najsilniejsza Polska gilda na Julerze, ciesząca się dobrą reputacją, mająca jednocześnie wielu przyjaciół wraz z największymi lvlami naszego serveru.
__________________________________________________ _______________

Ciekawostki:
-Kolejny polak osiągnął 110 lvl!!

GRATZ MAPISAME!!
-Glug treni ostro skille stając sie powoli najlepiej wyskilowanym polskim knightem na naszym serverze 91/88, jednak daleko mu do najlepszego polskiego power skillera Wivivol 93/91. (obydwaj walczą swordem)
-Największy distance fighting posiada Mapisame 99, natomiast osobą posiadającą najwyższy mlvl wśród polaków jest Pit Kornes 69 mlvl, co ogólnie daje mu trzecie miejsce na naszym serverze GRATZ!!--> 2 miejsce ten co jest drugi na liście dostał delete account i już praktycznie nie istnieje,
-Najwyższe lvle na naszym serverze posiadają (100lvl+ Polacy)---> szczęśliwa 7
1.Sniada 115 lvl
2.Glug 111 lvl
3.Mapisame 111 lvl
4.Xodapi 107 lvl RETIRED FOREVER?
5.Michael Ders 102 lvl
6.Karatteka 101 lvl
7.Amader 100 lvl RETIRED AND HUNTED FOREVER?
-Na Julerze odbywa się Golden Legs lottery, w którym może wziąść udział każdy który spełni następujące warunki umieszczone w tym poście: http://forum.tibia.com/forum/index.p...hreadid=941389
Sponsorem nagród jest jeden z najwyższych lvli na Julerze Bronca'Botinhu of Hell 157 lvl Royal Paladin .
-Kolejna loterią jest Golden Armor Lottery, a więcej infomracji znajduje się tutaj: http://forum.tibia.com/forum/index.p...hreadid=960189 __________________________________________________ _______________

Questy (no spoiling):
-Wczoraj rano ok. 8:00 próbowano poraz kolejny wykonac Annihilator Quest jednak ekipa:
Aslima Revolution, Alextox, Xor Pareja, Clioquinol nie dała rady Następnym razem dopisze wam szczęście chłopaki!!,
-Poszukiwana jest ekipa na Blue Djinn Quest a więcej info znajdziecie tu: http://forum.tibia.com/forum/index.p...hreadid=958830
Moim zdaniem jeśli masz 40 lvl to naprawde wart iść,
-Następnym wydarzeniem jest quest, w którym znaleść można min. Devil Helmeta a więcej info na stronie: http://forum.tibia.com/forum/index.p...hreadid=959408
Na ten quest nie potrzebny jest pacc i potrzeba 30 lvl,
-Dziś miał odbyć się Demon Helmet Quest, który został przełożony na kolejny tydzień, więcej info napewno znajdzie się w przyszłym tygodniu, gdyż w składzie ekipy znalazł się nasz dobry kolega Michael Ders, Pozdrawiam!!
-W przyszłym tygodniu prawdopodobnie odbędzie się Banshee Quest, jednak nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, iż będzie to 1 Polski Banshee quest na naszym serverze a w skład ok. 10 osobowej grupy wchodzą tylko członkowie gildii Hell-fire i nikt więcej.
__________________________________________________ _______________

Ze świata br:
-Najsilniejsza gilda na naszym serverze "Ownage" wyrzuciła jednego ze swych członków za szpiegowanie. Cebolaetammi wyrzucony został po tym jak postanowił pomóc huntowanej osobie przez jego gilde. Za ten czyn Cebolaetammi publicznie musiał przepraszać na forum tibi.com i zapewne nie obyło się bez małej opłaty.
__________________________________________________ _______________

Statystyki:
5 Polaków najlepiej expiących na Julerze (exp z ubiegłego tygodnia)
-Mapisame (6 miejsce na serverze, GRATZ!!) +1,253,937 ,
-Jack from Rivendell (9) +892,728 ,
-Rafx (PIMP? 10) +845,758 <Jack i tak cie przegonie, masz fuksa że miałem deada>,
-Michael Ders (szczęśliwa 13) +815,440
-Karatteka (19) +624,806
Rekordy tygodnia:
-Rafx czyli ja, ustanowił swój best record dnia w expie +520,351
-Lord Zima także ustanowił swój rekord dnia +171,730
-Sir Tyczka także ustanowił swój rekord dnia +158,347 GRATZ!!
__________________________________________________ _______________

Wywiad:


Od tego wszystko się zaczeło.
Crazita, Amader hunted by br, Jotunic hunted by pl.

Raf: Yo:d dzięki za chwilkę czasu.
Glug: Cześć
Pit Kornes: Cześć
Raf: Wiecie pewnie o czym chciałem z wami porozmawiać. Zadam wam kilka pytań dotyczących kwesti wojny, która miała swoje miejsce ok. dwa tygodnie temu na Julerze pomiędzy gildiami Hell-fire a Bloody Shadows. Gotowi??
Pit Kornes: Ok.To nie była żadna wojna tlyko małe nieporozumienie wywołane przez jedną osobę z mojej gildii.
Glug: Dokładnie było tak jak mówi Pit.
Raf: No dobra To powiedzcie o co właściwie tam poszło?? Sądze że mało osób zna prawdziwy powód, wyjaśnicie im to??
Pit Kornes: No tak w zasadzie to poszło o Jotunica z mojej gildii...
Glug: Dobra dobra, Jotunic sam wszystkiego był sobie przecierz winien.
Raf: A więc to całe zamieszanie spowodował Jotunic??
Glug: Tak on już za dużo kozaczył i w tamtym momencie zdecydowanie przesadził.
Raf:Co zrobił?
Pit Kornes :Bawił się Firebombami etc, krótko przed zapisem servera.
Raf: Słyszałem ,że on był troche dziwny, ale czy to możliwe żeby on sam potrafił doprowadzić do wybuchu takiego konfliktu??
Glug: Należy jeszcze raz podkreślić ze jako takiej wojny nie było. Jak już mówiłem przesadził a ja pogoniłem go troche, gdyż zaatakował wielu moich kolegów, którzy prosili nie tylko mnie o pomoc. Niestety po paru minutach nadszedł zapis servera i on odrazu się wylogował.
Raf: No Glug ale przecierz zaraz po zapisie kiedy sie lognełeś zaatakował cię Pit i jego ekipa i po kilkunastu minutach padłeś w trapie, co nie??
Pit Kornes: Bo nie wiedzieliśmy o co tak naprawdę poszło a Jotunic prosił nas o ratunek.
Glug: Eh to była dziwna sytuacja, mały incydent a nie żadna wojna.
Raf: No ale pamiętam jak nasza gilda próbowała zabić Pita i Jotunica, którzy schronili się w swoich domkach.
Glug: To był impuls, co ty byś zrobił jakby ciebie ubili?
Pit Kornes: Ale już wszystko jest w porządku i taka sytuacja się już nie powtórzy.
Raf: No mam nadzieję .
Glug: Teraz wszyscy Polacy trzymają się razem. Stara gilda nie istnieje a jej liderzy znaleźli się w naszej gildzie.
Pit Kornes: Raf przecierz to ty wszystkich namawiałeś by trzymać się razem co nie??
Raf: heheh faktycznie.
Raf: Ok dzięki za wyjaśnienie calego konfliktu, a teraz do roboty wbijać lvle i HAIL Hell-fire!!
Glug: Nie ma sprawy pa.
Pit Kornes: Pozdro Raf.
Glug: I pamietajcie, Tibia to tylko gra i niekiedy trzeba paść żeby mieć motywację do grania.
Raf: Dokładnie Tibia to tylko gra, powinniście o tym pamiętać!!

Pamiątkowa fotka.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++

Witam ponownie!! Oto druga część newsow z Julery. Miłego czytania!!!
Niestety w tym tygodniu gazetka w głównej mierze przeznaczona jest naszemu koledze, który postanowił zerwac z Tibią, Hail Michael Ders!!!
Z reszty rzeczy nic specjalnego się nie wydarzyło (ach ta szkoła, zaczeły sie klasówki i trzeba się uczyć)

2. Wydanie specjalne na cześć jednego z najlepszych graczy na Julerze [1.10.05r.] / Newsy [3.10.05r.]


Hail Michael Ders:



17:46:50 to bardzo smutna dla nas wszystkich chwila. O tej właśnie porze, dnia 30 września rozpoczęło się rookowanie Michaela Dersa, jednego z najlepszych polskich graczy na Julerze, bardzo lubianego , nie mającego wrogów. Nikt tak naprawde nie zna prawdziwej przyczyny, można domniemywać że gracz został shackowany a następnie zrookowany. Sądzę jednak, że to nieprawda. Kiedy tylko się o wszystkim dowiedziałem, zalogowałem się, pobiegłem do thais i postanowiłem porozmawiać z Michaelem. Podczas rozmowy wydawało mi się że na 100% nie jest hacknięty. Michael tłumaczył, że nie będzie dalej grał dzięki swemu dostarczycielowi netu. Mówił, że cała sytuacja jest związana z dwoma jego ostatnimi deadami:

Sep 28 2005, 17:20:22 CET Killed at Level 102 by a dragon
Sep 11 2005, 17:04:27 CET Killed at Level 100 by a dragon

Jednak coś tu nie gra, ponieważ miały one miejsce już jakiś czas temu i takie tłumaczenie nie jest wystarczające. Może jednak hack?? Wszystko jest możliwe, jednak jeszcze raz należy podkreślić, że podczas rozmowy odnosiło się wrażenie, iż gada się z prawdziwym Michaelem.
Szkoda chara, straconej pracy. Michael lognij sie jeszcze na twój char!!!!
Thais - nigdy nie lubiłem tego miasta, teraz jeszcze bardziej!!
BTW. Na miejscu było wielu Polaków, którzy nawet nie próbowali powstrzymać Michaela, robiąc jednocześnie wielką sensację. Gdy ja się pojawiłem miał on już 15lvl
Temat tak naprawdę nie został napisany żeby rozmyślać co się stało. Napisałem go żebyśmy o Michaelu Dersie zawsze pamiętali, jednocześnie chciałem przypomnięć te oto słowa :
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rafx
Glug: I pamietajcie, Tibia to tylko gra i niekiedy trzeba paść żeby mieć motywację do grania.
Raf: Dokładnie Tibia to tylko gra, powinniście o tym pamiętać!!


!!!Hail Michael Ders!!!


__________________________________________________ _______________
Ciekawostki
- Ciągle trwa Golden Legs loterry
http://forum.tibia.com/forum/index.p...hreadid=941389 , których sposorem jest Bronca'Botinhu of Hell ,
- Niedługo na Julerze będziemy mieli kolejnego gracza, który osiągnie 200 lvl.
Dulokz bo o nim mowa, jest Elite Knightem (182 lvl) z gildii Ownage. Patrząc na postępy jakie robi (zdobywany exp dziennie), jeśli nic nie stannie mu na przeszkodzie za około miesiąc Julera prawdopodobnie stanie się w najgorszym wypadku trzecim serverem posiadającym dwóch graczy na 200 lvlu+.
Btw Antica już ma dwie postacie na ponad 200 lvlu. Drugim serverem prawdopodobnie będzie Calmera. Wszystko w rękach Luisingy Elite Knighta (192) lvl z Calmery,
- Najlepiej wyskilowanym Knightem na Julerze jest Mortadulo of Norsland, który walczy swordami (102.100). Natomiast palladynem posiadającym najwięcej dista jest Mattryxzin (107 dist).
-Na Julerze pojawił się dawno nie widziany Gm, o którego istnieniu już prawie wszyscy zapomnieli. Dał bana Alextox. Po dokładne informacje wysyłam do tego tematu www.forum.tibia.pl/showthread.php?t=52137 .
Ciekawe czy na kolejne wejście Gma na nasz server będziemy musieli czekać kolejne 3 miesiące czy być może Gmy zaczną pojawiać się częściej????.

__________________________________________________ _______________

Questy:
-Niestety wspominany w ubiegłym tygodniu Banshee Quest nie odbył się i przełożony on został na czas nieokreślony ,
-Wracając do Banshee Questa to prawdopodobnie zrobiła go inna ekipa ,która zgłosiła się na to wezwanie
http://forum.tibia.com/forum/index.p...hreadid=966430
Organizatorem był Crosis'Botinhu of Hell, a blokerem słynny już Streeck.
Niestety brak jakichkolwiek informacji czy Crosis'Botinhu of Hell zebrał wystarczającą ekipę i czy quest sie odbył. Warunkiem brania udziału była drobna opłata dla Streecka 10k od osoby,

__________________________________________________ _______________

Statystyka:
5 Polaków najlepiej expiących na Julerze (exp z ubiegłego tygodnia)
-Rafx +528,355
-Johny Kornes +436,976
-Kanedziak +429,571
-Lorz Zima +351,726
-Yakkuzzaa +308,316
Miejsca na serverze są tak słabe, że nie będę pisać którzy byliśmy
Rekordy tygodnia:
-Johny Kornes ustanowił swój rekord dnia w expie +436,895,
-Kanedziak także ustanowił swój rekord dnia +170,507 GRATZ!!

Najczęsciej padający na naszym serverze w ciągu ostatniego tygodnia:
REKORDZISCI!! W ZGUBIONYM EXPIE:d
-Bronca'Botinhu of Hell -926,453 (1 dead, standarowy)
-Caleb Mandrake -707,048 (1 dead, hunt u ludzi, nie kupione blessy)
-Crazita -626,723 (2 deady, 2 hunty u ludzi, nie kupione blessy)
-Dewos -565,185 (1 dead, hunt u ludzi, nie kupione blessy)
-El Moriatt -476,957 (1 dead, hunt u ludzi, nie kupione blessy)

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++

Witam na trzeciej już (spóźnionej) odsłonie wieści z Julery. Aby nie przedłużać jedziemy z tym koksem Ogólnie jednak szkoła ruszyła na dobre i prawie nic się nie dzieje!!!!

3.Troche info mniej i bardziej przyjemnych [14.10.05r.]


Hell-fire:
-Nasza rodzina stale się powiększa!! Coraz więcej Polaków postanawia wkroczyć w nasze szeregi i nie pozostaje mi nic innego niż przypomnieć co zostało już kiedys powiedziane!!
Recruting only ppl from PoLaNd / Knights and Paladins ONLY +55 lvl / Sorc and Druids ONLY +50 :>
Dlaczego to powtarzam?? W ostatnim czasie pojawili się nowi gracze na servie, którzy piszą "widziałem temat na tibi.pl itp". Po paru chwilach zaczynają oni jednak pytać "a przyjmniecie mnie??" A spełniasz wymogi?? Mam 18 lvl ale nie jestem noobem. WTF!!?? Chyba jednak nie czytałes tematu!! Po co denerwujesz możesz narobić se tylko zbędnych kłopotów.

__________________________________________________ _______________

Ciekawostki:
-Glug: Glug wbił 113lvl i wypadł mu Rots. Co niby w tym takiego cieakwego?
No jest to pierwszy taki ring an servie z tego co wiem (na 100%), jaki wypadł Polakowi. Każdy chce dokonać czegoś jako pierwszy W momencie gdy to pisze Glug nadal siedzi na wlach wraz z Jackiem (takim jednym lolkiem heheh)
Ostatecznie wypadły im wtedy 2 ringi of the sky Gratz!!!,
-Safado'Botinhu of Hell dwa razy próbował wykonać solo Demon Helmet Questa. Jednak nie udało mu się i ekpia z którą szedł będzie musiała jeszcze poczekać. Kenozu popełnił samobójstwo, safado nie dał rady z magic wallami,
W składzie ekipy był jeden Polak a mianowicie Karatteka.
-Zercker jest kolejnym knightem , który wbił 100 sworda. GRATULUJEMY,

__________________________________________________ ______________

QUESTY:
-Próbowano wykonać Demon Helmeta Questa, co opisałem już wyżej. Niestety dwie próby okazały sie niepomyślne,
-Wykonano Warlock Questa na Edron koło Demonów, był tam min Lord Zima,
-Szykuje się ekipa na Behemot Quest , poniewarz nasz lider osiagnął 80 lvl i poszukuje ludzi na ten quest,
-Próbowaliśmy z kumplami wykonać Questa w katedrze jednak nie udało sie nam, !!Prośba!! Jeśli któs kto to czyta wie jak go wykonac niech mi napisze wiadomość pls,

__________________________________________________ _______________


Statystyka:

Niestety bardzo mało grałem i nie wiem kto jakie zrobił postępy.
Zainteresowanych odsyłam na strone.
www.erig.net
Gdzie dowiemy się nie tylko kto ile robi expa ale i znajdziemy dużo innych ciekawych informacji. POLECAM!!


++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++

YO, aż sam sie dziwie , że ciągle tu jestem, he. ZACZYNAMY!!

4.Oj będzie się działo [2.11.05r.]

Hell-Fire:
-Pozdrawiamy wszystkich tych, którzy już sie cieszyli, że się rozpadamy!! -Kolesia co pisał temat na tibi.com o Karatece i polakach na Julerze szczególnie!
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jack from Rivendell
Narazie troche zastój ma gildia w expieniu bo duza czesc osob dostala bany za Premium acc. (zapewne wszycy kupilismy go od tej samej osoby bardzo dawno temu ). Hell-Fire w 1/5 zbanowana. Najbardziej mi jednak szkoda Mapisame'go ktory najpierw mial hacka a teraz dostal na dokladke bana . Ja sie jednak nie poddaje bo nie moge zostac z lvlem 99 , wiec czas leci a wszyscy probója kupic sobie pacc powolutku. Mam nadzieje ze juz nigdy wiecej nie bedziemy mieli takich NIEmilych niespodzianek...
-Nie tylko Polacy dostali bany ale tez np Knight Hugo (brazylijczyk)
-Nie ma sesnu pisać kto dostał bana bo to nie jest żaden powód do dumy ani śmiechu!,
-Spoko Jack niedlugo wszyscy będą mieć 100 lvle.
-Btw Pit Kornes wbił 70 mlvl, GRATZ!! JEST 3 na serverze, setzera to ty nie dogonisz ale walcz o 2 miejsce w rankingu!!
__________________________________________________ _______________

HALLOWEEN:
-Cipsoft bardzo miło nas zaskoczył ostatnimi dniami. Najpierw na serverch zaczęły pojawiać się dziwne zające!

MAMY GO!!

-Potem okazało się że ludzie zaczęli zamieniać się w umarłych a dynie zaczęły straszyć i to nie tylko na amerykańskich serverach

Jednym słowem działo się, oj działo
__________________________________________________ _______________

!!JULERA WAR!!


-Wszystko zaczęło sie pięknego dnia, całkiem niespodziewanie, kiedy my polacy zapewne spaliśmy a brazylijczy mieli środek dnia
-Nie będe podawał zbędnych linków opowiem sam jak było
-Otóż pewnego razu kiedy to już dawno nie było żadnej wojny na Julerze,
Serverem dzieliła i panowała gilda Ownage (prawie sami Brazylijczycy) pewnemu kolesiowi zachciało się kolejnej wojny!
-Bronca (Bronca'Botinhu of Hell) zawołał do kafejki internetowej Mattryxzina i Dulokza i zaproponował wspólne przeciwstawienie się Ownage i wyeliminowanie Setzera.
-Dulokz i Matt odrazu poinformowali kumpli Seztera i samego zainteresowanego i tak wybuchła wojna,
-Dodać należy ,że gdyby Dulokz i Matt dołączyli Bronca miałby jakiekolwiek szanse, jednak tak sie nie stało i 1/3 ownage utworzyła własną gilde i została wywalona z servera!
-Stało się tak dlatego, poniewarz Bronca i jego kumple to sami pk i nikt nie chciał im pomóc, wszyscy deklarowali się że pomogą Setzerowi,
-Swoją drogą Nopirii oddawaj moje 150k!
-90% retired i huntow na serverze, było spowodowane huntem od Bronci i jego spółki i wszyscy o tym wiedzieli i nic nie robili, do czasu!

Made by Bispo. Helo Man, Respect!
-Inne foty
http://www.fotolog.net/knight_hugo/ Helo man
Foty maja daty: 26.10 i 21.10.05r.

PS. COS MI NET NAWALA JUTRO DODAM RESZTE I POPRAWIE BŁEDY!!
POZDRO 600:d
__________________

Rok temu bylo tak: Teraz jest tak:
112 lvl <----------->157lvl
skille 92/86<-------->skille 94/85
mlvl 7 <------------ >mlvl 8

Bylem Jestem
Szalony fighter Doswiadczony fighter

Ostatnio edytowany przez Rafx - 02-11-2005 o 20:11. Powód: Bo edytowac zawsze trzeba:)
Rafx jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 26-09-2005, 09:17   #2
Gietol
Użytkownik Forum
 
Gietol's Avatar
 
Data dołączenia: 08 11 2004

Posty: 86
Stan: Na emeryturze
Domyślny

julera....... czy ona kogos jescze obchodzi?
__________________
postac o nicku ~Gietol~ sprzedana dawno temu.
Gietol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2005, 09:52   #3
teletoobis
Użytkownik Forum
 
teletoobis's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2005
Lokacja: B-stok

Posty: 375
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
teletoobis ma numer GG 2751608
Domyślny

i dzięki takim ludziom jak Mapisane, Sniada, Rafx, Glug, Karatteka w przyszłości będziemy rządzić na Julerce
gz mapi ;]
__________________
Cytuj:
Czytałem sobie o różdżkach i przeczytałem o najsłabszej różdżce dla druidów, że dostaje się ją na początku, a ja dostałem maczugę DLACZEGO!!!!!!!!!!!????????
i jak ich nie kochać?

*2 rady od teletoobis'ia:
1. NIGDY nie dawać passów z forum młodszej zwierzynie
2.TULIMY!

Wiesz, jednego Ci zazdroszczę: kiedy ja siedze na forum pełnym idiotów, Ty właśnie czytasz podpis geniusza i przyszłego władcy świata :/
Cytuj:
Bana nie ma a jednak jest a mimo to pisze :/ wtf?
teletoobis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2005, 10:06   #4
Piterkus
Użytkownik Forum
 
Piterkus's Avatar
 
Data dołączenia: 16 03 2004

Posty: 64
Stan: Aktywny gracz
Imię: Pit Kornes
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Brutality
Świat: Julera
Poziom: 113
Poziom mag.: 72
Brak ikony

Tak trzymać rafx, to mi sie podoba gazetka godna poświęcenia uwagi
Btw. jesli ktos potrzebuje jakiegos ue za mfy to zglaszac sie do mnie
Piterkus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2005, 10:23   #5
Jack from Rivendell
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 09 2005
Lokacja: Starachowice
Wiek: 35

Posty: 10
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Hell fire
Świat: Julera
Poziom: 115
Skille: 98/72
Poziom mag.: 20
Domyślny

Gratz Rafx! Powinienes zostac dziennikarzem wojennym w RLu . Sam nie wiedzialem o tych lotteriach i o tym ze Demon Helmeta na przyszly tydzien przelozyli (moze zdarze jeszcze? ). Thx za info i oby tak dalej.
PS. Co do lvlu to gon mnie gon (Tobie latwiej, bo ja mam szkole ).
PS2. Mapi !! gogogo dist 100 .
Rafx, juz jest po rowno deadow - Sep 26 2005, 11:12:12 CET Killed at Level 95 by a dragon.

Ostatnio edytowany przez Jack from Rivendell - 26-09-2005 o 13:04.
Jack from Rivendell jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2005, 13:05   #6
Zima
Użytkownik forum
 
Zima's Avatar
 
Data dołączenia: 10 04 2005
Lokacja: Białystok

Posty: 9
Imię: Lord Zima
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Hell-Fire
Świat: Julera
Poziom: 111
Skille: 97/55
Poziom mag.: 20
Domyślny

Rafx bedziesz dobrym dziennikarzem ^^ wiecej takich newsow z julery plx
Zima jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2005, 13:23   #7
kher
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 26 04 2005

Posty: 7
Domyślny

wielkie gratz juz sie niemoge doczekac nastempnej części moze za pare miesiecy dedziesz pisał też o mnie w gazetce jeszcze troche ju julera bedize polsko brazylijskim serwem nie tylko br;[
kher jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2005, 13:55   #8
Macio-Julera
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Trzymaj tak dalej,a bedzie Fajnie
  Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2005, 13:57   #9
Celtharis
Użytkownik Forum
 
Celtharis's Avatar
 
Data dołączenia: 18 09 2005
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 48
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Celtharis
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Julera
Poziom: 116
Celtharis ma numer GG 8621453
Domyślny

GZ RAFX Dobra gazetka.
__________________
†Born to be WILD†
Została nas już tylko garstka reszta to boty <----
Celtharis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2005, 14:30   #10
Klimus =]
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 02 2005

Posty: 38
Stan: Na Emeryturze
Imię: Kara
Profesja: Royal Paladin
Świat: Galana
Poziom: 77
Poziom mag.: 18
Domyślny

wszystko najważniejsze 3maj tak dalej a bedzie spox
Klimus =] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2005, 14:31   #11
Taras
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 09 2005

Posty: 3
Świat: Julera
Domyślny

No nie Mapi padł z tego co slyszalem to jakies freezy od servera... i to nie tylko on je mial tylk owszyscy grajacy na julerze... mial pecha ;/ Mapi gogogo bedziesz najlepszy!
Taras jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2005, 17:23   #12
Gala Zazater
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Domaradz
Wiek: 33

Posty: 32
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Julera
Poziom: 67
Skille: 22/28
Poziom mag.: 59
Domyślny Gz Rafx

Rafx super pomysł !
Gala Zazater jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2005, 19:01   #13
Mapisame
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 07 2005
Wiek: 39

Posty: 12
Stan: Aktywny gracz
Imię: Mapisame
Profesja: Paladin
Gildia: ownage
Świat: julera
Poziom: 110
Skille: 99/78
Poziom mag.: 20
Domyślny gazetka

gz za pomysl czekamy na wiecej
je.... freezy ;/
odrobi sie
Mapisame jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2005, 19:14   #14
Matikl
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 11 2004
Lokacja: Starachowice

Posty: 6
Stan: Aktywny gracz
Imię: Dylu
Profesja: Knight
Świat: Julera
Poziom: 25
Skille: 61/60
Poziom mag.: 4
Matikl ma numer GG 3294030
Domyślny Hail Julera!

No ładny pomysł nie powiem Rafx myśli przyszłościowo POZDRO!!
Matikl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2005, 22:09   #15
Gietol
Użytkownik Forum
 
Gietol's Avatar
 
Data dołączenia: 08 11 2004

Posty: 86
Stan: Na emeryturze
Domyślny

ja podziwiam wsyzstkich ktorzy graja dalej na serverze julera
z jednej strony ciesze sie ze sprzedalem postac z 2 nieeeeeeeeeee dlatego ze zostawilem moich kumpli od 8lvli na julerze < no coz ale i tak teraz juz powoli zapominaja o dobrym starym Gietolu >

a po 2 julera=american server = BIG LAGGGGGGGG!!!
jak juz to only niemieckie
__________________
postac o nicku ~Gietol~ sprzedana dawno temu.
Gietol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2005, 22:29   #16
MInDeK
Użytkownik forum
 
MInDeK's Avatar
 
Data dołączenia: 26 09 2005
Lokacja: Starachowice

Posty: 9
Stan: Aktywny gracz
Imię: Mindslayer
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Brutality
Świat: JULERA
Poziom: 85+
Skille: 91/66
Poziom mag.: 19
MInDeK ma numer GG 5275035
Żarówka Rafx ma racje:P

No co by tu mówic,Gz Map,go go rafx&jack&yakuzza go go 100 !.ja póki co wolno expie niemoge zabardzo grać starzy glowe oto ryjom POZDRO ALL.......
MInDeK jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-09-2005, 02:05   #17
Bool
Użytkownik forum
 
Bool's Avatar
 
Data dołączenia: 22 07 2005
Lokacja: Płock
Wiek: 36

Posty: 11
Stan: Na emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Julera
Poziom: 48
Skille: 80/79
Bool ma numer GG 3328990
Domyślny ♦•☻☺♥

To ze polacy tak ladnie expia to mnie bardzo cieszy. Tylko szkoda ze mamy malo do powiedzenia brazyljanom w sumie jest spoko ale i tak dalej panuje terror i agresja ze strony br. Bez problemy obdaza cie huntem nie wazne z jak blahego powodu, albo wywala cie z expopowiska i nie mozesz nawet pisnac slowka.

Ostatnio edytowany przez Bool - 27-09-2005 o 02:08.
Bool jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-09-2005, 15:45   #18
Psemek
Użytkownik forum
 
Psemek's Avatar
 
Data dołączenia: 11 08 2004
Lokacja: Płock
Wiek: 37

Posty: 4
Domyślny

Gratulacje pomyslu
W tibie nie gram ale chetnie poczytam o znajomych z bylego serwa.
Rafx gogogo 100lvl
Psemek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-09-2005, 20:26   #19
Mapisame
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 07 2005
Wiek: 39

Posty: 12
Stan: Aktywny gracz
Imię: Mapisame
Profesja: Paladin
Gildia: ownage
Świat: julera
Poziom: 110
Skille: 99/78
Poziom mag.: 20
Domyślny Gietol

Oh Gietol siedzisz i tylko narzekasz wrociłbyś i tyle co do brów no to nie mamy z nimi szans ;/ oni nie zadają pytań tylko odrazu guild hunt ... ps zawsze są zgrani no ale może kiedyś (marzenia) cya
Mapisame jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-09-2005, 20:42   #20
Piterkus
Użytkownik Forum
 
Piterkus's Avatar
 
Data dołączenia: 16 03 2004

Posty: 64
Stan: Aktywny gracz
Imię: Pit Kornes
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Brutality
Świat: Julera
Poziom: 113
Poziom mag.: 72
Domyślny

No własnie mapisame moze kiedys sie nam uda
Szczerze zebysmy sie wszyscy teraz dobrze zgrali no to mielibysmy szanse na dojscie do slowa
No ale narazie trzeba expic i rosnac w sile
Piterkus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:28.


Powered by vBulletin 3