Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Arcania

Notki

Arcania Wydarzenia ze świata Arcania

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 24-05-2009, 17:15   #21
MMApanowieMMA
Użytkownik Forum
 
MMApanowieMMA's Avatar
 
Data dołączenia: 09 04 2009
Wiek: 98

Posty: 157
Stan: Niegrający
Imię: Popek
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dragostino Pokaż post
Ale piepszycie ... Teraz macie jedną z najlepszych okazji do pokonania Interrowców i nagle wam sie dupy nie chce ruszyc zeby stanac po jednej ze stron...
a dlaczego mamy komukolwiek pomagac, ziom?
MMApanowieMMA jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 24-05-2009, 17:21   #22
Lafa_elo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 10 2008

Posty: 393
Domyślny

ciebie tylko na otsy wolaja ;D
Lafa_elo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-05-2009, 18:32   #23
Dragostino
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 06 2008
Lokacja: KrK

Posty: 128
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Arcania
Poziom: 188
Skille: Slabe
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MMApanowieMMA Pokaż post
a dlaczego mamy komukolwiek pomagac, ziom?
Dla , jak to mówicie "Lepszej Arcanii"
Dragostino jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-05-2009, 19:22   #24
skarabeusz323
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 09 2005

Posty: 284
Stan: Niegrający
Imię: xXx
Profesja: Rookstayer
Gildia: echo srecho
Świat: arcania
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dragostino Pokaż post
Dla , jak to mówicie "Lepszej Arcanii"
nie ma takiej i nie będzie

jak się bydło dorwie władzy to nie będzie za dobrze
skarabeusz323 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-05-2009, 19:55   #25
Notopeczek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 07 2008

Posty: 232
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Poll Pokaż post
nie grajcie w to
dokaldnie
Notopeczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-05-2009, 21:51   #26
MMApanowieMMA
Użytkownik Forum
 
MMApanowieMMA's Avatar
 
Data dołączenia: 09 04 2009
Wiek: 98

Posty: 157
Stan: Niegrający
Imię: Popek
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dragostino Pokaż post
Dla , jak to mówicie "Lepszej Arcanii"
a ta lepsza Arcania to ktora strona? btw dzis wbilem 22 procent plus lootnalem two handed sworda
MMApanowieMMA jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-05-2009, 08:52   #27
bemo
Użytkownik Forum
 
bemo's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2006
Lokacja: Kalisz
Wiek: 32

Posty: 2,095
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Berylia
Skille: 100/72
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Atee Pokaż post
its safe to make pz gajs?
no offence ale wtedy kazdy lizal dupe lukiemu co byl u niego w gildii kazdy sie dorobil na jego koncie, bez niego bylby praktycznie nikim no lub takim mid lvlem ktory nigdy w nic sie nie wpieprzal.
tutaj troche glupio ze praktycznie prawie polowa ludzi odeszla zwlaszcza tych loyal to the end po tylu latach bycia z it. nikogo tu nie bronie, jestem zaskoczony ze postawili na swoim i mieli jaja zeby wywolac wojne.

edit@
obejrzalem drugiego cama, ate nie dosc ze nie walvczysz to jeszcze latasz za nimi "siema, co tam, war?, siema" wg mnie to bardzo przeszkadza i nic nie wnosi do gry, ba to jest nawet smieszne ._.
__________________
I'm not perfect. I live on the planet Earth where humans live. Humans aren't perfect. Never have been. Never will be. I don't always make the right choices. I don't look like a fashion model. I don't always do what people expect of me. I'm human. I'm imperfect. But there is no one else like me in this whole wide world. I'm unique. I'm a miracle. I'm a legend, and my enemies envy me.


bemko'

Ostatnio edytowany przez bemo - 25-05-2009 o 09:02.
bemo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-05-2009, 09:32   #28
Partyzant_Felix
Zbanowany
 
Data dołączenia: 21 12 2008
Lokacja: Polska, Grudziądz Postów: 872
Wiek: 30

Posty: 508
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Betrayed
Świat: Arcania
Poziom: 132
Skille: ^ był
Poziom mag.: 66
Partyzant_Felix ma numer GG 3458037
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez bemo Pokaż post
no offence ale wtedy kazdy lizal dupe lukiemu co byl u niego w gildii kazdy sie dorobil na jego koncie, bez niego bylby praktycznie nikim no lub takim mid lvlem ktory nigdy w nic sie nie wpieprzal.
tutaj troche glupio ze praktycznie prawie polowa ludzi odeszla zwlaszcza tych loyal to the end po tylu latach bycia z it. nikogo tu nie bronie, jestem zaskoczony ze postawili na swoim i mieli jaja zeby wywolac wojne.

edit@
obejrzalem drugiego cama, ate nie dosc ze nie walvczysz to jeszcze latasz za nimi "siema, co tam, war?, siema" wg mnie to bardzo przeszkadza i nic nie wnosi do gry, ba to jest nawet smieszne ._.
bemo, teMpy chuju, jakby nie oni to luki bylby wyjebany przez lr wiec to dziala w dwie strony teMpaku
Partyzant_Felix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-05-2009, 09:33   #29
Istna
Użytkownik Forum
 
Istna's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2009
Lokacja: Grudziądz

Posty: 87
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Gildia: Echo
Świat: Arcania
Domyślny

@Bemo

Nie masz pojecia jak wygladala sytuacja w Interregnum od bardzo dawna , jedyna grupa ktora trzymala sie razem bylo terazniejsze Echo , to ze rzadzilismy na serverze nie bylo tak jak mowisz zasluga tylko i wylacznie Lukiego , gdyby nie tacy aktywni ludzie w poprzednich wojnach jak Ames czy Boil wiekszosc servera biegala by bez butow.

Co do Ate mial swoje powody i nie dolaczyl do nas wczesniej.

Ostatnio edytowany przez Istna - 25-05-2009 o 10:09.
Istna jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-05-2009, 09:46   #30
okozaoko
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 02 2009

Posty: 48
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Gildia: In Pectore
Poziom: 138
Domyślny

co do aktywnosi echo narazie , daje inte 2 - 3 dni i zaczna cos robic jak poukladaja sobie wszystko , wtedy sie zobaczy co i jak bedzie , pozatym niedlugo nowa fala banow ;D a z tego co wiem to wiekszosc ucho nie miala jeszcze bana
okozaoko jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-05-2009, 09:56   #31
Partyzant_Felix
Zbanowany
 
Data dołączenia: 21 12 2008
Lokacja: Polska, Grudziądz Postów: 872
Wiek: 30

Posty: 508
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Betrayed
Świat: Arcania
Poziom: 132
Skille: ^ był
Poziom mag.: 66
Partyzant_Felix ma numer GG 3458037
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Istna Pokaż post
@Bemo

Nie masz pojecia jak wygladala sytuacja w Interregnum od bardzo dawna , jedyna grupa ktora trzymala sie razem bylo terazniejsze Echo , to ze rzadzilismy na serverze nie bylo tak jak mowisz zasluga tylko i wylacznie Lukiego , gdyby nie tacy aktywni ludzie w poprzednich wojnach jak Ames czy Boil wiekszosc servera biegala by bez butow.

Co do Ate mial swoje powody dlaczego nie dolaczyl do nas wczesniej.
ty juz bez przesady ziomek, u nas same pisendlowmejkery ;] ;] ;] ;] ;] ;] ;] ;] ;] ;] ; ];] ;]
Partyzant_Felix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-05-2009, 10:05   #32
Istna
Użytkownik Forum
 
Istna's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2009
Lokacja: Grudziądz

Posty: 87
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Gildia: Echo
Świat: Arcania
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez okozaoko Pokaż post
co do aktywnosi echo narazie , daje inte 2 - 3 dni i zaczna cos robic jak poukladaja sobie wszystko , wtedy sie zobaczy co i jak bedzie , pozatym niedlugo nowa fala banow ;D a z tego co wiem to wiekszosc ucho nie miala jeszcze bana
CZESC MEDIVH
Istna jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-05-2009, 10:13   #33
okozaoko
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 02 2009

Posty: 48
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Gildia: In Pectore
Poziom: 138
Domyślny

tak sie sklada ze nie jestem tym za kogo mnie masz , ale proboj dalej , nawet borumirem nie jestem , ale powiem ci dala ulatwienia ze jeszcze nie jestem w inte ale niedlugo bede wiec obserwuj dochodzace osoby a sie moze dowiesz

Ostatnio edytowany przez okozaoko - 25-05-2009 o 10:17.
okozaoko jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-05-2009, 10:26   #34
bemo
Użytkownik Forum
 
bemo's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2006
Lokacja: Kalisz
Wiek: 32

Posty: 2,095
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Berylia
Skille: 100/72
Domyślny

moze nie mam ale jakby wszyscy o tym mysleli tak jak wy to by sie odwrocili od lukiego zostawili go z jego mala grupka (watpie zeby zostalo wiecej niz 15 osob) i oni rzadzili serverem, tez by mogli wbijac lvle itd
__________________
I'm not perfect. I live on the planet Earth where humans live. Humans aren't perfect. Never have been. Never will be. I don't always make the right choices. I don't look like a fashion model. I don't always do what people expect of me. I'm human. I'm imperfect. But there is no one else like me in this whole wide world. I'm unique. I'm a miracle. I'm a legend, and my enemies envy me.


bemko'
bemo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-05-2009, 10:28   #35
Tookie
Użytkownik Forum
 
Tookie's Avatar
 
Data dołączenia: 07 06 2007
Lokacja: Wilczyn
Wiek: 34

Posty: 21
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Name: Uczciwy czarnoskory mezczyzna
Sex: male
Profession: Druid
Level: 19
World: Arcania

Tj. ten okozaokokokokokokkook
Tookie jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-05-2009, 10:58   #36
AtticusDoubleCross
Użytkownik Forum
 
AtticusDoubleCross's Avatar
 
Data dołączenia: 21 08 2008

Posty: 31
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: EcHO
Świat: Arcania
Poziom: 196
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez okozaoko Pokaż post
co do aktywnosi echo narazie , daje inte 2 - 3 dni i zaczna cos robic jak poukladaja sobie wszystko , wtedy sie zobaczy co i jak bedzie , pozatym niedlugo nowa fala banow ;D a z tego co wiem to wiekszosc ucho nie miala jeszcze bana
Jesli masz cos do aktywności echo to każdy ci powie, że to właście Ci ludzie włożyli w obie wojny naprawdę sporo siły i czasu, a bez nich żaden open by się nie odbył. Echo to prawie 90% 2nd venta za czasow LR.

"Poukladają sobie w 2-3 dni" = zainvitują polowe serwera? Luki inaczej mówil, że tą ekipą która została w inter da nam bez problemu radę.

A ten "war" jak to niektóre osoby nazywają jest tylko po to by pokazać Lukiemu i innym osobom, że wszyscy w gildi sa bardzo ważni a nie zdanie Lidera i Vice. Pamiętajcie, że wszyscy są tak samo ważni bo sam wojny nikt nie wygrał... Skończyło się słuchanie tekstów "Ja mam więcej od was do powiedzenia". Więc jeśli nikt nie chciał nas wysłuchać, poinformować o pewnych rzeczach lepiej było podjąć decyzje po za plecami 90% ludzi... Szkoda, że daliśmy się tak traktować. Luki oraz Vice pamiętajcie, że obie wojny nie wygraliście sami. To my razem pracowaliśmy na wygrane akcje ale jeśli zostajemy sami teraz to widać, że ktoś myśli tylko o sobie. Guildcash przeciez jest tylko twój Luki więc po co ci już dawni membersi...
AtticusDoubleCross jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-05-2009, 11:16   #37
MMApanowieMMA
Użytkownik Forum
 
MMApanowieMMA's Avatar
 
Data dołączenia: 09 04 2009
Wiek: 98

Posty: 157
Stan: Niegrający
Imię: Popek
Profesja: Rookstayer
Domyślny

z tymi co zostali to nie wroze im dobrej przyszłości. btw co z hiszpanami pokroju abyheari chipiron itd
MMApanowieMMA jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-05-2009, 12:33   #38
Istna
Użytkownik Forum
 
Istna's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2009
Lokacja: Grudziądz

Posty: 87
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Gildia: Echo
Świat: Arcania
Domyślny

czipiron sie kurwa nadaje na paliki do pomidorów
Istna jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-05-2009, 15:55   #39
MMApanowieMMA
Użytkownik Forum
 
MMApanowieMMA's Avatar
 
Data dołączenia: 09 04 2009
Wiek: 98

Posty: 157
Stan: Niegrający
Imię: Popek
Profesja: Rookstayer
Domyślny

tak tez myslalem. korwa zara na dodatkowy angielski, sam nie wiem po co chodze i tak po trzech kurwa latach za*******ania dodatkowo po szkole potrafie na forum napisac jedynie 'gratz!'. pozatym to chyba wieje nuda i nic sie nie dzieje na arc sialalala
MMApanowieMMA jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-05-2009, 16:20   #40
KITEKAT
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 05 2009

Posty: 45
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez AtticusDoubleCross Pokaż post
Jesli masz cos do aktywności echo to każdy ci powie, że to właście Ci ludzie włożyli w obie wojny naprawdę sporo siły i czasu, a bez nich żaden open by się nie odbył. Echo to prawie 90% 2nd venta za czasow LR.

"Poukladają sobie w 2-3 dni" = zainvitują polowe serwera? Luki inaczej mówil, że tą ekipą która została w inter da nam bez problemu radę.

A ten "war" jak to niektóre osoby nazywają jest tylko po to by pokazać Lukiemu i innym osobom, że wszyscy w gildi sa bardzo ważni a nie zdanie Lidera i Vice. Pamiętajcie, że wszyscy są tak samo ważni bo sam wojny nikt nie wygrał... Skończyło się słuchanie tekstów "Ja mam więcej od was do powiedzenia". Więc jeśli nikt nie chciał nas wysłuchać, poinformować o pewnych rzeczach lepiej było podjąć decyzje po za plecami 90% ludzi... Szkoda, że daliśmy się tak traktować. Luki oraz Vice pamiętajcie, że obie wojny nie wygraliście sami. To my razem pracowaliśmy na wygrane akcje ale jeśli zostajemy sami teraz to widać, że ktoś myśli tylko o sobie. Guildcash przeciez jest tylko twój Luki więc po co ci już dawni membersi...
Mowiac o sile i czasie masz na myśli czas ktorzy ludzie spedzili przed PC, ze wzgledu na to ze nia maja co robic w Rl zyciu,tj. wola grac niz sie wyspac jak czlowiek, wola grac niz wyjsc gdzies, chodzby na zewnatrz zalapac troche opalnizny,wola grac niz isc do szkoly, itp. O tym wolnym czasie mowisz?

W podobnym stylu rozpoczeła sie wojna DPft&SF vs LR, w skrocie luki nie chce sie podzielic kasa, i luki nie liczy sie ze zdaniem membersow.
KITEKAT jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:24.


Powered by vBulletin 3