Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 12-08-2004, 14:03   #1
Akifue
Użytkownik forum
 
Akifue's Avatar
 
Data dołączenia: 12 08 2004
Lokacja: Kraków

Posty: 3
Smutny Dlaczego nie gram już w Tibie, czyli o chamstwie.

Hmm no cóż - w końcu się wkurzyłem i skasowałem klienta z dysku. A miała być miła gra. Kazdy kto gra w Tibie to chyba rozumie - totalny brak koleżeństwa, wzajemne podkładanie sobie nóg i ogólny TJTP (to jest twój problem) w stosunku do innych graczy. Z klasyki zachowań Tibijczyków - wezwać kogoś do pomocy w walce z potworem, przerzucić go, zaklinować żeby się nie ruszył, poczekać az potwór go zabije i obrabować zwłoki. Zatrzasnąć kogoś tak żeby nie mógł wyjść i zażądać opłaty za uwolnienie. Każdy inny gracz to frajer i trzeba go wydymać. Totalne olewanie reguł gry, przekleństwa i brak choćby prób utrzymania klimatu RPG. Tu się ekspi, chodzi na cyce, bierze levele palkiem...Tak grałem chwile - 3 dni, dość intensywnie, i zastanawiałem się gdzie jestem. Na osiedlu pod blokiem? Na ławeczce z dresami? Ciekawe czy to wynika z tego ze Elysia na ktorej grałem jest opanowana przez polaków.
Ludzie, nie dość macie takiego chamskiego klimatu w domu, na ulicy, w szkole? Jeszcze do gry, która ma być podobno przyjemna wnosicie to błoto na butach? A może po prostu większość Tibijczyków tak lubi? Bo dobrze sie z tym czują, jak muchy w szambie?
Pewnie, jak się komuś nie podoba, to nie musi grać. Właśnie przestałem.

Akifue

Ostatnio edytowany przez Akifue - 12-08-2004 o 14:05.
Akifue jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 12-08-2004, 14:54   #2
Gohan
Użytkownik Forum
 
Gohan's Avatar
 
Data dołączenia: 03 03 2004
Lokacja: Whitestok
Wiek: 34

Posty: 172
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Druid
Świat: Harmonia
Poziom: 23
Poziom mag.: 22
Gohan ma numer GG 3536396
Problem łotpowiedź

popieram wsio co napisałeś

moja rada do innych gier online: "Staraj się nie ufać nikomu, nawet przyjaciołom!"
Gohan jest offline  
stary 12-08-2004, 15:23   #3
natalek
Użytkownik Forum
 
natalek's Avatar
 
Data dołączenia: 14 06 2004
Lokacja: Katowice

Posty: 304
Profesja: Elder Druid
Gildia: Perly Lotry
Świat: Calmera
Poziom: 61
Poziom mag.: 57
natalek ma numer GG 4831701
Domyślny

masz racje, ja nie ufam nikomu tylko przyjaciolom z rzeczywistosci zadko kiedy zaufam obcemu... musze z nim bardzo dlugo grac i duuuuzo gadac
natalek jest offline  
stary 12-08-2004, 15:30   #4
Faith Keeper
Użytkownik Forum
 
Faith Keeper's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2004
Lokacja: Poznan
Wiek: 39

Posty: 48
Faith Keeper ma numer GG 5197324
Smutny

Swieta racja! :/ A najlepsze jest to ze to Polacy w wiekszosci sa takie chamy. Kumpel kumpla moze obrabowac czy nawet zabic. A jak wzywasz o pomoc to slyszysz tylko -sorry ale nie mam czasu. :/ i co to ma byc ?!
Panie i Panowie Tiba zaczyna zchodzic na psy. Osobiscie coraz bardziej sie wacham czy grac dalej:/
__________________
Faith Keeper
Titania - Faith Keeper - Palladyn - 50 lev - 78 dista One of the Brothers in Arms

"I have eys of the hawk and ears of the fox"
Faith Keeper jest offline  
stary 12-08-2004, 15:38   #5
Drackmir
Użytkownik Forum
 
Drackmir's Avatar
 
Data dołączenia: 11 08 2004
Lokacja: Poznań
Wiek: 34

Posty: 183
Imię: Łukasz
Drackmir ma numer GG 6646379
Domyślny

Każdy chce sie ,,nachapać'' zanim zrobią to inni.

Tak ostatnio to własny przyjaciel zarządał ode mnie 20k tylko za

to że mam większy magiczny level od miego (śmieszne)
__________________
Amor vincit omnia ....... contra spem spero ......
Drackmir jest offline  
stary 12-08-2004, 15:52   #6
Siergiey
Użytkownik Forum
 
Siergiey's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2004

Posty: 458
Gildia: Draco~ 4ever
Świat: j3bac tibie
Domyślny

Trzeba miec szczescie do ludzi. Raz sie trafi cham, a raz spox koles. Tez gralem na elysii no i poznalem tam fajnych ludzi nie tylko z polski, (tak na marginesie: pozdrowienia dla "so" family xD) jak i totalnych debili (mowie o polakach). I nie trzeba sie tym zalamywac. Poprostu, nie zwracaj uwagi na debila, olej go, tak jak tych dresow pod blokiem - nie gadasz z dresami? Tak samo z ludzmi, ktorzy ci nie pasuja w tibii ZACHOWANIEM nie gadaj, olewaj ich. W przeciwenstwie do realnego zycia, tam mozesz nakopac kolesiowi, a w realu nie wiem czy bys sapal do dresa
Siergiey jest offline  
stary 12-08-2004, 15:55   #7
djkuter
Użytkownik Forum
 
djkuter's Avatar
 
Data dołączenia: 23 04 2004
Lokacja: Jastrzębie Zdrój Kolor skóry: Biały!

Posty: 809
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Celesta
Poziom: 8
Skille: 23/25
Poziom mag.: 1
Wyślij wiadomość przez ICQ do djkuter djkuter ma numer GG 3596971 djkuter ma login Tlenu laik6@tlen.pl Adres Jabbera do djkuter Send a message via Skype™ to djkuter
Smutny Dobry Kolega

Ja koledze przeszedłem rooka 2 postaciami i odhackowałem 17 lvl. Gdy raz zagrałem tym 17 lvl i zużyłem 1 rune na pk-era top tak mi nazwymyślał, że hej. Miał dać mi za to 2 k i p-set. A nic nie dał, i jeszcze zabił. Przeniosłem sie teraz na inny serv i gram dalej.
__________________
djkuter jest offline  
stary 12-08-2004, 16:00   #8
Drackmir
Użytkownik Forum
 
Drackmir's Avatar
 
Data dołączenia: 11 08 2004
Lokacja: Poznań
Wiek: 34

Posty: 183
Imię: Łukasz
Drackmir ma numer GG 6646379
Domyślny

Ja bardziej ufam czerwonym czaskom niż kumplom

bo oni przynajmniej są dla ciebie mili i rzyczliwi

( niektórzy taniop sprzedają przedmioty )

i jeszcze sie na nich nie zawiodlam
__________________
Amor vincit omnia ....... contra spem spero ......
Drackmir jest offline  
stary 12-08-2004, 16:33   #9
McCooper
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 06 2004
Lokacja: Białogard
Wiek: 42

Posty: 64
McCooper ma numer GG 3915659
Domyślny

Ej a co wy chcieliscie. Dzieki takim akcjom Tibia ma swoj klimat. Przecie inaczej to wygladalo by tak. Expowanie/Trenowanie/Expowanie/Trenowanie/Sprzedawanie loota/Expowanie i tak do znudzenia. Idzcie pograc na swiatach non pvp gdzie aby byc bogatym to trzeba byc dobrym zlodziejem i samemu nie dac sie okrasc. Simple
McCooper jest offline  
stary 12-08-2004, 18:08   #10
Rincewind
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 01 2004
Lokacja: Lublin
Wiek: 35

Posty: 203
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez McCooper
Ej a co wy chcieliscie. Dzieki takim akcjom Tibia ma swoj klimat. Przecie inaczej to wygladalo by tak. Expowanie/Trenowanie/Expowanie/Trenowanie/Sprzedawanie loota/Expowanie i tak do znudzenia. Idzcie pograc na swiatach non pvp gdzie aby byc bogatym to trzeba byc dobrym zlodziejem i samemu nie dac sie okrasc. Simple
uwazasz ze zabijanie\okradanie swoich kolegow dodaje klimatu?? i kto ci powiedzial ze na non pvp kazdy kto jest bogaty jest zlodziejem?? chyba wogole niewiesz co piszesz zreszta w tibii powinien panowac klimat rpg a nie ma go wcale...
Rincewind jest offline  
stary 12-08-2004, 18:31   #11
eldian
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 10 2003
Lokacja: Venore
Wiek: 31

Posty: 289
Stan: Na emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Secura
Poziom: 36
Skille: 68/59
Poziom mag.: 15
eldian ma numer GG 7414703 eldian ma login Tlenu Eldian@o2.pl
Domyślny

...Ja mam paru zaufanych kolegów a tylko 2 z reala reszta z tibi tyle że nie są to hamscy koledzy (Prosisz żeby wam dał do drugiej postaci on się zgadza i zabiera) Polacy nie są źli chodziaz zalezy to od serwera...
eldian jest offline  
stary 12-08-2004, 18:57   #12
p.l
eX Moderator
 
p.l's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2003
Lokacja: Fotel przed monitorem
Wiek: 36

Posty: 1,139
p.l ma numer GG koniec tego dobrego
Domyślny O qwa, ale ty odkrywczy jesteś

o człowieku, amerykę odkryłeś. To jest charakterystyczna cecha (obecnej) tibii. Jak chcesz klimatu polecam UO, taki polski serw
p.l jest offline  
stary 12-08-2004, 18:59   #13
Akifue
Użytkownik forum
 
Akifue's Avatar
 
Data dołączenia: 12 08 2004
Lokacja: Kraków

Posty: 3
Domyślny Dzięki :-)

Hmm, może jednak warto grać :-) Teraz spróbowałem na Securze. Trochę lepiej - na razie tylko raz mnie jakaś laska zablokowała i pozwoliła ubić szkieletom. No cóż. Uczy zdrowego podejscia do ludzi :-) To znaczy najlepiej nie wchodzić w niepewne sytuacje z kimś tylko samemu - bo tylko na siebie można liczyć. Podobno na securze dostaje się bana za takie numery? Ech rookgard....
A dresom w realu też trzeba dawac odpór uczyć się walczyc i nosic kieszonkowy składany morgenstern.

Mam pytanie - jakie waszym zdaniem są najlepsze swiaty pod tym wzgledem? Najmniej n00bies?
Akifue jest offline  
stary 12-08-2004, 19:01   #14
eldian
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 10 2003
Lokacja: Venore
Wiek: 31

Posty: 289
Stan: Na emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Secura
Poziom: 36
Skille: 68/59
Poziom mag.: 15
eldian ma numer GG 7414703 eldian ma login Tlenu Eldian@o2.pl
Domyślny

...jaki masz nick to na mainie ci pomoge (gram na securze)
Spotaksz mnie w godzinach 9-11 rano mój nick :Eldian Do'Urdenn

Ostatnio edytowany przez eldian - 12-08-2004 o 19:02.
eldian jest offline  
stary 12-08-2004, 19:05   #15
McCooper
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 06 2004
Lokacja: Białogard
Wiek: 42

Posty: 64
McCooper ma numer GG 3915659
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rincewind
uwazasz ze zabijanie\okradanie swoich kolegow dodaje klimatu?? i kto ci powiedzial ze na non pvp kazdy kto jest bogaty jest zlodziejem?? chyba wogole niewiesz co piszesz zreszta w tibii powinien panowac klimat rpg a nie ma go wcale...
Nie nie uwazam tak ale mialem na mysli ludzi typu PK. A na non PvP to jak inaczej mozna sie dorobic fortuny ?? Tylko zabijajac potworki i zbierajac loota/kase a pozniej to jakos bezpiecznie sprzedac. Pozatym dlaczgo tibia wg ciebie nie ma klimatu RPG ?? Sa smok (nawet 2 rodzaje), elfy (3 rodzaje), dwarvy (4 rodzaje). Sa magowie, druidzi, paladyni, wojownicy. Sa questy i NPC z questami. Jest rozbudowany swiat z masa ludzi ktorzy moga cie zabic, okrasc lub byc kompanami w podrozy.

Najpierw sie zastanow troche zanim cos napiszesz.
McCooper jest offline  
stary 12-08-2004, 19:54   #16
Rincewind
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 01 2004
Lokacja: Lublin
Wiek: 35

Posty: 203
Domyślny

@McCooper
ehhh chyba nie wiesz co to jest klimat rpg. uwazasz ze jak podejdziesz do kogos powiesz siema on odpowie yo a potem poprzezywacie kogos posmiejecie sie z newbich to jest w klimacie rpg??
Rincewind jest offline  
stary 12-08-2004, 20:03   #17
Master Of Dragon
Użytkownik Forum
 
Master Of Dragon's Avatar
 
Data dołączenia: 12 07 2004
Lokacja: Barlinek
Wiek: 31

Posty: 71
Master Of Dragon ma numer GG 1906892 Master Of Dragon ma login Tlenu voltex200
Domyślny

Ehhhhh
Mam paru qumpli którym da sie zaufać... Nieraz gdy nie miałem liny to mój kolega z venore biegl az do Carlin tylko po to aby mnie wydostac... Inny Ci powie: Teraz nie moge , musze konczyc itp. etc...
To własnie wwia mnie do jasnej czerwonosci!!!!
Pier..... BR !!!!
To sa takie hamy jak ....
Swe zrozmie "Mine" a Br :
Ja: Mine!
Ja: Plz!
BR: What? I bije potworka
Nawed chciałem kupić bp hmmow i ide do goscia BR mowie Buy on daje trade ja daje i mowi fast fast , no to ja se pomyslalem ze nie kazdy BR jest zly... Acc bez sprawdzania , co drugi HMM byl po 2 strzaly !!
Teraz gram na Harmonii ,jest w ... n00bow! Każdy jest n00bem ! Polacy tez!
Niektorzy to sa tak perfidni ze stoja przed wejsciem na rota i czekaja az ja wejde jak wejde schodza i wala w niego bo po co maja HP tracic ?
NO PO CO ?
!!!!!!!!!!?!?!?!
Widzi ze ognien cie zrzera , to ci ...... zablokuje droge i wyczekuje.... You are Dead i tylko armor , miecz kasa!
To nie jest klimat prawdziwego RPG!
Tez chciałem skończyć z Tibią , lecz to jest jak fajki...

Pozdro
Master Of Dragon jest offline  
stary 12-08-2004, 20:14   #18
bryn
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 02 2004

Posty: 27
bryn ma numer GG 2364185
Domyślny

No moze ja dziwny jestem, ale w Tibii nie mam w ogole kumpli z rl, za to mam kilku zaufanych kolegow z tibii, wiem ze oni mi ufaja, a ja im.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez McCooper
Pozatym dlaczgo tibia wg ciebie nie ma klimatu RPG ?? Sa smok (nawet 2 rodzaje), elfy (3 rodzaje), dwarvy (4 rodzaje). Sa magowie, druidzi, paladyni, wojownicy. Sa questy i NPC z questami. Jest rozbudowany swiat z masa ludzi ktorzy moga cie zabic, okrasc lub byc kompanami w podrozy.
Tylko ze to NIE jest klimat rpg... Czlowieku, pograj sobie w Arkadie. Tam jest zabroniona rozmowa w takim jezyku w jakim ja teraz || pisac racze, albowiem rozmowy w Arkadyjskim swiecie opierac sie na RPGowym klimacie winny, wzbronionym jest || uzywanie emotow. Ba, nawet kiedys kolezanka zapytala sie mnie jak idzie mi lowienie ryb, a gdy jej odpowiedzialem ze "Wszystko OK" to dostalo mi sie za mowienie runami (czyli uzywanie zwrotow niezgodnych z klimatem RPG)... Tam WSZYSTKO jest trzymane jak najscislej w klimacie RPG, nie ma nawet restartu serwera tylko "Apokalipsa", etc...
bryn jest offline  
stary 12-08-2004, 20:30   #19
Matibu
Użytkownik Forum
 
Matibu's Avatar
 
Data dołączenia: 07 02 2004
Lokacja: Steel Home
Wiek: 36

Posty: 67
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Gildia: Doom Brigade
Świat: Iridia
Poziom: 58
Skille: 82/80
Poziom mag.: 6
Matibu ma numer GG 3678509
Domyślny

Ja mam grupkę ludzi którym ufam bezwraunkowo, przyjaciół z tibii którzy kiedy ich o to porosiłem przenieśli się na srwer do mnie( Respect Tomo mój mały braciszku ) Ludzi którzy gdy potrzeboweałem pomocy byli dostępni (greymir, alleran, finid, haba-master) Kocham tą grę , gram w nią nie dla samej gry ale właśnie dla tej grupki ludzi xD Bez tych paru osób ta gra nie ma sensu, bo odpowiedzmy sobie szczerze czy gralibyśmy tę grę gdyby nie pewne szczególne w niej osoby ?
__________________
Podpisano, Ezekiel Armanio
Dumny Aurak Brygady Śmierci.
(Deszcz Tysiąca Płomieni)


"Doom Brigade is a State of Mind"

Ronin.
Matibu jest offline  
stary 12-08-2004, 20:43   #20
Asieks
Użytkownik Forum
 
Asieks's Avatar
 
Data dołączenia: 12 09 2003
Lokacja: Pustków City
Wiek: 34

Posty: 172
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Asieks
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Lunara
Asieks ma numer GG 2998491
Smutny . . .Prawda

Z przykroscia musze potwierdzic te "zeznania" na temat Obecnego klimatu w Tibi.Chamstwo sie tak rozprzeszczenia, Ale All wiaze sie z Urazem Psychicznym No bo jak wszyscy traktuja nas jak smiec którego mozna sie pozbyc to z biegiem gry i lvl zaczynamy traktowac ludzi z dystansem.Sądze ze najgorsi sa POlacy nie wszyscy ale wiekszosc.Przyznajmy sie ze Zawsze nadajemy na tych Szwedów i Brazylianów ale sami nie jestesmy lepsi

Ostatnio edytowany przez Asieks - 12-08-2004 o 20:45.
Asieks jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:14.


Powered by vBulletin 3