Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 15-03-2007, 21:06   #61
draenei
Użytkownik Forum
 
draenei's Avatar
 
Data dołączenia: 06 03 2007

Posty: 229
Profesja: Knight
Gildia: Starlight
Świat: Antica
Poziom: 34
Poziom mag.: 4
draenei ma numer GG 2814551 Send a message via Skype™ to draenei
Domyślny

Tak. to prawda leżał. Ale to był bug mapki.

A co do tematu. Nie sądzę, że ten klucz istnieje. A sunrise i brass armor. On ma też podobno scale armor z ghoul'a którego kiedyś zabił i wie jak się tam dostać. Ale w życiu jest tylko jedno pewne, a dokładnie to, iż nic nie jest pewne. Tak więc ja mogę powiedzieć, że mi brass wyleciał z orca. I to będzie tak wiarygodne jak opowieści Sunrisa.
draenei jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 18-03-2007, 12:59   #62
Astron
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 01 2007

Posty: 33
Domyślny

A nie pomyśleliście ze do tego mino maga da sie dojśc z mintwalin?
Jesli tym tp minotaury przesylaly se costam z maina to moze jakos z tamtad sie da wejsc to bylo by dobre siedzi se jakis noobek w minohell patrzy a tam z maina 100 lvl wpada
Astron jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-03-2007, 07:29   #63
Hakuoh
Użytkownik Forum
 
Hakuoh's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2005
Lokacja: Bełchatów/Reading
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,622
Stan: Niegrający
Imię: Eldryzif
Profesja: Rookstayer
Świat: Calmera
Poziom: 74
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Astron Pokaż post
A nie pomyśleliście ze do tego mino maga da sie dojśc z mintwalin?
Jesli tym tp minotaury przesylaly se costam z maina to moze jakos z tamtad sie da wejsc to bylo by dobre siedzi se jakis noobek w minohell patrzy a tam z maina 100 lvl wpada
Gdyby rzwczywiście tak było, to bym se druidem poszedł na Rooka i bym siochał rookstayerów.
Ile jeszcze takich plagiato-pomysłów będzie?
__________________
I'm in league with satan. Obey his commands. With the goat of Mendes. Sitting at his left hand. I'm in league with satan. I love the dead. No one prayed for Sodom. As the people fled.
Hakuoh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-03-2007, 13:34   #64
Astron
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 01 2007

Posty: 33
Domyślny

No ale to moze jakas czesc qestu z maina ze trzeba zajsc na rook do tego mino pocostam ale wyjsc sie nieda z pomieszczenia bo ten klucz gdzies zagina o ktorym mowa
Astron jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-04-2007, 14:02   #65
Szlaja
Użytkownik Forum
 
Szlaja's Avatar
 
Data dołączenia: 01 02 2007

Posty: 275
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Nebula
Poziom: 8
Skille: 10/14
Poziom mag.: 1
Domyślny

no ok. uporzadkujmy fakty! wiec
1. TP przy MMie prowadzi do miasta minoskow (Mitawlain czy jakos tak)
2. Po uptade 7.92 mamy nowego potworka Aprentice Sheng (chyba tak sie pisalo)
3. Sheng to zastepca mino maga(?) ktory wylazl z tp jak ktos wczesniej wspomnial tp jest niestabilny to, dowodzi ze Sheng zadko na rooka przychodzi! (kumacie? xD)
4. Sunrise. Watpie ze zabil MMa. Ale moglo tak byc- Jesli Sunrise mial Keya to mogl otworzyc drzwi i wlazlo by pelno rookstayerow, ludzi, noobow i by go zajebali!
5. Sunrise raczej dostal od GMa Brass A. Za zaslugi!
6. Cipy nie usuwaja QS! Np. przyghoulu byl QS ale go zamnkneli!
7. A moze dzwignia Toma cos da? I Jest jeszcze Npc. Venorir czy jakos tak Baaaaardzo zadko z Dixi sie zmienia prowadzeniem sklepu...
8. UWAGAAAAAA! -> Kiedys z minoskow wypadaly brass armory!
9. W Mintawlin (jakos tak) jest TP ale zamkniety.
__________________
"Nie doceniacie potęgi szczurów!" ;>!
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hudy_Pogromca Pokaż post
"Faithfully minotaur mage has escaped from secret room!" po przetłumaczeniu "Wiernie Minotaur mage popiół cytował z sekretnego pokoju!"
Najsz. Ja tag nje umjem! Plox nałucz mnje!

Ostatnio edytowany przez Szlaja - 03-04-2007 o 14:16.
Szlaja jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-04-2007, 15:30   #66
Dratris
Zbanowany
 
Data dołączenia: 11 02 2007
Lokacja: 127.0.0.1/localhost

Posty: 147
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Domyślny

http://tibia.pl/books.php?b=48
Dratris jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-04-2007, 17:05   #67
Adi Ninjax
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Jeżeli chodzi o Mino maga to był quest dawniej.
Ale spike sword według mnie to na pokaz dla słabych graczy co ich czeka na mainie ale to tylko moje zdanie
  Odpowiedz z Cytatem
stary 07-04-2007, 19:18   #68
Wiechoss
Użytkownik Forum
 
Wiechoss's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2007
Lokacja: Poland

Posty: 116
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Neo Thrill
Profesja: Knight
Gildia: -||-
Świat: Eternia
Wiechoss ma numer GG 3352375
Cool

Soft Bootsy i Sprite Wand tez istnialy ale byly niedostepne na mainie , byly najskrytszym marzeniem wiekszosci graczy teraz dostepne sa z questa , moze na rooku tez dodadza to jako quest =) (oczywiscie spike sword albo mino mag do zabicia)
Wiechoss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-05-2007, 00:33   #69
Nuflon
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 05 2007
Lokacja: Strzelce Opolskie
Wiek: 30

Posty: 8
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Gildia: Brak
Świat: Arcania
Poziom: 21
Skille: 19/23
Nuflon ma numer GG 8427195
Pergamin

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Instynkt Pokaż post
Solowanie Mino Maga. Hmm calkiem przyjemne doswiadczenie, ktore mialam okazje doswiadczyc. Teraz pewnie glowicie sie coniektorzy jak mi udalo sie tam dostac. HA odpowiedz jest bardzo prosta - po co glowic sie nad MM na Rooku skoro pelno biega ich na Mainie??

Plan polegal na tym. Mialam wowczas chyba 70 lvl +/- 2. Aby w trakcie wybijania Trolli nie urosly mi skille (chcialam zachowac statystyki z Rooka) wybralam profesje Sorca. Z Venore w towarzystwie dwoch panow udalam sie do jaskini z Mino Magiem (po drodze do Kazo), w ktorej grasowalo pelno Trolli. Mialam na sobie podstawe rookowe eq wraz z life fluidami. Jak sie okazalo przeliczylam sie ze swoimi mozliwosciami i zaczely sie problemy. Widzac, ze moj wysilek nie przynosi efektow (max hit jakim go podarowalam wyniosl 3hp), pozyczylam eq od znajomego i dalej poszlo jak po masle. Cala akcje mozecie zobaczyc na mojej stronie, ktorej link widzicie ponizej.

Klucz 4602 - bez komentarza.

Sunrise i jego walka z Mino Magiem - bez komentarza.

Sunrise i jego Brass Armor - narazie bez komentarza =]

Ciekawostka - na Rook mozna wrocic majac nawet 150 lvl. Ale jak to zrobic zachowam dla siebie.
Solo Minotaura Mage nie da rady zrobić Kataną/mace/hatchetem najlepiej luk poison arrows i jest gicior ;] gdziesz widzialem screena gdzie master slayer, sunrise i ktos tam jeszce ubijaja mino maga (moze to fakie ale nei jestem pewien) A teraz sry za offtopic mam pytanko do pani rookguardian~ jakie masz skille bo jestem bardzo ciekawy ;]
Co do klucza to nie mam pojecia. Moze ma go Sunrise za pierwszy 50 lvl ? Ale nie mowcie na mnie odrazu noob bo tylko mowie jak moze byc -.-

Ostatnio edytowany przez Nuflon - 07-05-2007 o 00:41. Powód: Sry nie wiedzialem że temat jest o kluczu xD
Nuflon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-05-2007, 00:38   #70
Scobel
Redaktor
 
Scobel's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: IR/PL

Posty: 754
Stan: Początkujący
Imię: Nenagh
Profesja: Rookstayer
Gildia: AoR
Świat: Nerana
Poziom: 57~
Skille: XX/YY
Poziom mag.: 0o
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nuflon Pokaż post
Solo Minotaura Mage nie da rady zrobić Kataną/mace/hatchetem najlepiej luk poison arrows i jest gicior ;] gdziesz widzialem screena gdzie master slayer, sunrise i ktos tam jeszce ubijaja mino maga (moze to fakie ale nei jestem pewien) A teraz sry za offtopic mam pytanko do pani rookguardian~ jakies masz skille bo jestem bardzo ciekawy ;]
Jak ci powie jakie skille to bedziesz tym pierwszym procz jej samej ... ale kto wie moze ludzie sie zmieniaja ... wedle mnie modek powinien byc otwarty na ludzi a nie ...
__________________

To napisał Scobel z Altaron Team.
Scobel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-05-2007, 00:51   #71
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wiechoss Pokaż post
Soft Bootsy i Sprite Wand tez istnialy ale byly niedostepne na mainie , byly najskrytszym marzeniem wiekszosci graczy teraz dostepne sa z questa , moze na rooku tez dodadza to jako quest =) (oczywiscie spike sword albo mino mag do zabicia)
Soft buty były dostępne przed PoI. Niejaki Mulf był w ich posiadaniu. I nie tylko ich! Nawet takie itemki jak horned helmet czy bronze necklace zdobiły podłogę jego domu.....
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri


Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-06-2007, 20:50   #72
walet-94
Użytkownik forum
 
walet-94's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2007
Lokacja: Polska

Posty: 5
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Labdi
Profesja: Sorcerer
Świat: Secura
Poziom: 23
Skille: 10/27
Poziom mag.: 35
walet-94 ma login Tlenu pik94@tlen.pl
Pergamin

mi sie wydaje ze sunrise ma chaina arma studded legi legion helmet bow i takie tak po cholere mówicie że on ma te wszystkie rary on jako jedyny nabił 100 lvl na roku i dlatego tak mowicie, apamietajmy ze sa gracze ktorzy grali przed nim w tibie i dlaczego oni nie mieli by miec sike i brassa??? porozmyslajcie nad tym
walet-94 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-06-2007, 23:21   #73
Gospodorz
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 06 2007

Posty: 9
Żarówka Historyjka

Opowiem wam historyjke, która jest potwierdzona książkami i kolega pomógł mi ją skleić w jedną całość... Dawno, dawno temu rookiem władały potwory. Lecz ludzie zaczęli ich pokonywać. Minotaury uważały, że orki to głupie istoty, dlatego nie były na samym dole... Acha był jeszcze bearroom w którym ukryła się część armi minosów. Gdy mino mag dowiedział się, że bearroom nie radzi sobie w obronie zakopał eq w ziemi (tutaj mowa o kluczu do bearroom itd.) i zamknoł się w swoim pokoju... Zapomniałem powiedzieć że minosy wzywały posiłki z minitwalin lecz stracili łączność (czyli teraz teleport może prowadzić gdzie indziej...). Powiedziane jest, że drzwi zostały zamknięte magią i tylko magia je morze otworzyć...

Teraz o spike swordzie...
Jest taki npc co jest wszędzie napisane, że na zmiane z kimś pracuje a nigdzie go nie ma (nie pamiętam imienia więc go będe anonimem nazywał) W takim razie anonim ukradł jakiemuś tam npc spike sworda... Ten npc chciał go zabić więc anonim ukrył spike sworda na wyspie i uciekł na maina... W książce napisane, że nie pozna go księżyc ani blask latarni i że wita nowych... Pomyślcie......................... Jak myślicie kto ukrył spike sworda na wyspie..... Oczywiście cipifield - wita nowych i taki niepozorny...

Comment...
Gospodorz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-06-2007, 00:51   #74
darushu
Użytkownik Forum
 
darushu's Avatar
 
Data dołączenia: 23 12 2006
Lokacja: Małopolska
Wiek: 32

Posty: 271
Imię: Darushu
Profesja: Rookstayer
Świat: Morgana
Poziom: 47
Skille: 23.29
Domyślny

@up
Dobra, dobra... powiedzmy ze masz racje. Ale com potem?
Jak chcesz przelac wszystko z ksiażek na solucje?
otoz to... tu sie zaczyna wlasnie problem.
A niczego tu nowego nienapisales, bo kiedys ludzie tez pisali bardzo przyblizone do Twej, teorie.
Ino nie z samych teorii czlowiek zyje, i takim czyms raczej do niczego wielkiego niedojdziemy.

[+] za to ze chociaz kombinujesz, a nie piszesz durnych postów (jak mój) nic niewnoszących do tematu.
pzdr0.
__________________
Chcesz podlać mi drzewko?
Zapraszam!

Podlej mi drzewko!
Dziękuje za wszystkie odwiedziny

Chcesz wyrazić swoje własne zdanie na temat mojej osoby?
Zapraszam!

Wstaw mi notkę!

Ostatnio edytowany przez darushu - 21-06-2007 o 00:53.
darushu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-06-2007, 04:51   #75
Jareczek90
Użytkownik forum
 
Jareczek90's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2007
Lokacja: Sieradz
Wiek: 33

Posty: 14
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Nie pamietam
Poziom: 2
Jareczek90 ma numer GG 2063380
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gospodorz Pokaż post
Jest taki npc co jest wszędzie napisane, że na zmiane z kimś pracuje a nigdzie go nie ma
Chryste panie litosci ile razy juz było mówione że "vendor" to po ang sprzedawca i opis na tibia.pl został zle przetłumaczony!
Jareczek90 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-06-2007, 11:41   #76
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gospodorz Pokaż post
bla bla bla

To samo co Pan nade mną + dodatkowo: skąd ty niby tą drugą książkę wziąłeś, ja jestem w posiadaniu ogromnej ilości książek ale jakoś tej nie mam. Będę wdzięczny jak chociaż podasz tytuły tych książek albo miejsce gdzie one są.
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri


Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-06-2007, 13:40   #77
Wiceros
Użytkownik Forum
 
Wiceros's Avatar
 
Data dołączenia: 01 06 2006
Lokacja: Elblag
Wiek: 32

Posty: 48
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 57
Wiceros ma numer GG 5668088
Domyślny

A mnie sie wydawalo ze Brass Armor byl dostepny na RookGaard Kiedys kiedys kiedy to Minosy opuszczaly go Uhm tibia rok 1998? ;o

Pozdrawiam,
Mateusz
Wiceros jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-06-2007, 11:58   #78
Rav
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 06 2007
Wpisy bloga: 1

Posty: 907
Domyślny

Jesli chodzi o temat to jest niemozliwe zeby bylo jak mowicie. Zadna teoria raczej nie jest prawidlowa poniewaz gdyby byl taki key to co by sie dzialo to sam sobie wyobrazic nie moge, zapewne wlasciciel takiego keya organizowal by wycieczki na questa za oplata i na rooku bylo by wiecej ss niz katan. pozatym rookgaard jest to wyspa zeby wbic na niej tylko 8 lvl i isc dalej. Cipsoft nie lubi rookstayerow gdyby nas akceptowali robili by cos w kierunki zeby rook rozwinac a tu nic nie dodaja a na nowe tereny jest zapotrzebowanie jak i na wiecej potworkow. Moze to sie kiedys zmieni a moze nie. Tyle ze z drugiej strony na co mieli by maperzy robic tego spike sworda na wyspie ghoula zamknietego minomaga w roomie a za nim teleport....... Ale jak juz wspomnialem wyzej cip nie lubi rookstayerow wiec nie zrobil by questa na taka bron. kiedys czytalem posta jak ktos wlasnie pisal ze cipsoft nie lubi nas graczy rookgaardu a drugi ktos napisal ze tak bylo kiedys teraz sie zmienilo ale nie wydaje mi sie. mnie irytuje jak chce wyjsc z tej wyspy jak najszybciej a tu podejdzie jakis 20level i wszystko wybija podchodzi nawet do mojego trolla z ktorym sie mecze juz 5min i zabija go i to jest promowanie gry dla poczatkujacych?

sry za bledy ortograficzne i stylistyke zdan xd

Instynkt wyzej w postach napisal "Ciekawostka - na Rook mozna wrocic majac nawet 150 lvl. Ale jak to zrobic zachowam dla siebie." - ja wiem jak wrucic na rooka majac 152 level ;O

Ostatnio edytowany przez Rav - 24-06-2007 o 12:00. Powód: ..
Rav jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-06-2007, 12:42   #79
Drangir
Użytkownik Forum
 
Drangir's Avatar
 
Data dołączenia: 19 05 2006

Posty: 119
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Azura
Poziom: --
Skille: --
Poziom mag.: --
Domyślny

Questy na addony i boss... to nie mały krok dla rookstayerów?
Czy może wolisz 7 lvla zbierającego 100 minoleather na addon, hm?
__________________
Yo, nigga
Drangir jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-06-2007, 13:36   #80
Rav
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 06 2007
Wpisy bloga: 1

Posty: 907
Domyślny

jak juz sa takie monstery co mozna skompletowac addon to czemu mialo by nie byc a boss monster to wiesz kilka osob pujdzie i moment zabija nie koneicznie ze skillami wiekszymi niz 16 kiedys widzialem filmik jak 4 osoby robic chcialy questa na carlin sworda a bys sheng to go zabili ale loota nie znam bo nie mieli party a operator kamery nie dostal duzo expa tak na marginesie ;p
Rav jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:25.


Powered by vBulletin 3