Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu > Poradniki

Notki

Poradniki Zbiór wszystkich poradników związanych z Rookgaardem
Sonda: Czy podoba Ci się mój Poradnik?
Opcje sondy
Czy podoba Ci się mój Poradnik?

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 19-01-2007, 01:21   #1
Ciufcia
Użytkownik Forum
 
Ciufcia's Avatar
 
Data dołączenia: 22 01 2006
Lokacja: KrainaNibyNiby

Posty: 252
Profesja: Rookstayer
Świat: Eternia
Skille: 26 fist
Domyślny

Witam!

Na dzień dzisiejszy na Naszym Forum istnieje multum Poradników na temat życia i postępowania na Rookgaardzie. Postanowiłem więc zebrać wszystkie informację, dorzucić swoją wiedzę i stworzyć ten oto Temat. Nie jest to kolejny Poradnik na 'odczep się', tak więc proszę o sugestywną ocenę. Życzę miłej lektury.


Wstęp.

W związku z narastającą falę nowych Rookstayerów, postanowiłem napisać
Poradnik dla w.w. Bohaterów.
Skierowany jest on głównie do początkujących Rookstayerów, gdyż doświadczeni gracze więdzą już gdzie zdobywać doświadczenie, jak trenować swoje skille i chodzić na hunty. Przekaże Wam wiedzę zebraną podczas mojej 30-sto levelowej kariery Rookstayera.
Wiele wątków zostało świetnie przedstawionych przez innych Forumowiczów, dlatego będę Was odsyłał do ich Tematów poprzez linki.
Poradnik będzie podzielony na punkty i podpunkty:


1. Założenie konta.

..1.1 Tworzenie nowego konta i postaci.

..1.2 Założenie Recovery Key'a


2. Pierwsze minuty na wyspie.

..2.1 Wybór typu broni.

...2.1.1 Sword.

...2.1.2 Club.

...2.1.3 Axe.

..2.2 Początek przygody.


3. Dalsza kariera Rookstayera

..3.1 Gdzie zdobywać doświadczenie.

..3.2 W co i gdzie się zaopatrzyć.

...3.2.1 Life Fluid'y.

...3.2.2 Honey Flower.

...3.2.3 Inne.


4. Depochary.

5. Hunty.

..5.1 Rotworm Hunt

..5.2 Minotaur Hunt

6. Bank.


7. Distance na Newbie Island.


8. Linki dla Rookstayer'ów.

..8.1 Przydatne linki.

..8.2 Ciekawostki.


9. Zakończenie.



............1. Założenie konta.

Większośc osób posiada już własne konto i zapewne właśnie na nim stworzy swojego pierwszego Rookstayera. Są jednak gracze, którzy zechcą zacząć zabawę na nowym koncie. Ten punkt kierowany jest raczej do newby.

..1.1 Tworzenie nowego konta i postaci.

Poradnik napisany przez Dwarf'a.
Oto link: Klik

..1.2 Założenie recovery key'a.

Poradnik napisany przez MayGyver'a.
Oto link: Klik


............2. Pierwsze minuty na wyspie.

Wszyscy doskonale wiemy, że najtrudniejszy jest początek. Mamy słabe wyposażenie (tzw. eq), skille i brakuje na pieniędzy (tzw. gp) na Life Fluidy. Walka z potworkami typu wilk lub troll będą z góry skazane na niepowodzenie. Należy więc wziąść się w garść i stawić czoła przeciwnością losu.

..2.1 Wybór typu broni.

Podobnie jak Knight, tak i Rookstayer musi na początku wybrać typ broni jakim będzie walczył. Radzę dobrze się zastanowić nad wyborem oręża, gdyż wymiana na inny typ w późniejszym okresie będzie nieopłacalna.

...2.1.1 Sword.

Wg. mnie najodpowiedniejszy typ broni dla osoby, która chce zostać 'Pogromcą Rooka'.
Najlepszym przedstawicielem sword'ów na Wyspie Nowych jest Katana.

Statystyki: You see a katana (Atk:16 Def:12). It weighs 31.00 oz.
Pochodzenie: Rotworm/ Quest.

Ponadto trenowanie postaci w walce mieczami pozwoli Nam na nie zmienianie typu używanej broni w przypadku zdobycia Spike Sword'a lub Poison Dagger'a (to do tych, którzy wierzą w legendy Rookgaardu).

Podsumowanie: Swordy są zdecydowanie najlepszym typem broni dla Rookstayera. Sam ich używam i serdecznie Wam je polecam.

...2.1.2 Club.

Najlepszy z Club'ów dostępnych dla Rookstayera jest Mace .

Statystyki: You see a mace (Atk:16 Def:11). It weighs 38.00 oz.
Pochodzenie: Rotworm/Skeleton/Minotaur.

Podsumowanie: Łatwo dostępna broń. Jej cena rynkowa wynosi 35-45gp. Jeśli nie wierzysz w zdobycie czegoś lepszego od Katany nie przeszkadza Ci o 1 mniej obrony jest to właśnie broń dla Ciebie.

...2.1.3 Axe.
Jednym z niewielu i zarazem najlepszym ax'em jest Hatchet.

Statystyki: You see a hatchet (Atk:15 Def:8). It weighs 35.00 oz.
Pochodzenie: Skeleton.

Podsumowanie: Zdecydowanie odradzam ten typ broni.

..
2.2 Początek przygody.


Po zalogowaniu się do gry i wybraniu Outfit'u (wyglądu), możemy rozpocząć kariere Rookstayera. Na początek proponuje wykonać Quest na Doublet - statystycznie jest lepszy o 1 pkt od 'zbroi', którą dostajemy na początku. Pamiętajcie, każdy dodatkowy punkt w statystykach jest na wagę złota i może w niejednej sytuacji uratować Nam życie. Po zdobyciu pancerza (tzw. armor'u), możemy udać się w podziemia i wykonać Quest na Rapiera.
Jesteśmy już zaopatrzeni więc możemy się wybrać na szczury. Nie polecam zbierania ich ciał, gdyż są one zbyt ciężkie. Dużo bardziej opłaca się zbieranie serów, które w sklepie warte są tyle samo, czyli 2 gp.
Sprzedac je możemy u Williego



który znajduję się w tej części wyspy


Po uzbieraniu 15 gp możemy zakupić sobie wooden shielda, a następnie line za 50 gp w sklepie lub od gracza. Jej cena to około 20 gp . Na ratach możemy siedzieć nawet do 8 levela. W szczególności polecam raty pod sklepem Al Dee:



Al Dee znajduje się tu:



Do 8 lvl'a powinniśmy skompletować ekwipunek. Jednak nie będe przywiązywał do niego większej wagi.


............3. Dalsza kariera Rookstayera.

Mamy już 8 poziom. Od tego momentu zaczyna się Nasza kariera Rookstayera. W tym punkcie opiszę w co i gdzie należy się zaopatrzyć jak i gdzie zdobywać doświadzczenie, które będzie potrzebne by Nasza postać rosła w siłe.

..3.1 Gdzie zdobywać doświadczenie.

Gdzie zdobywać doświadczenie Rookstayer'em? Hmm... Dobre pytanie.

Najlepszym miejscem do 'expienia' dla Rookerów jest zdecydowanie Poison Cave (nie licząc wilków na pacc arena)



Jaskinia ta znajduję się na zachodzie wyspy, niedaleko wieży orców



8 poziom jest jednak zbyt niski, aby spokojnie i z zyskiem można było tam 'expić'. Minimalnym poziomem, odpowiednim do panujących tam warunków, jest wg. mnie 10 level. Do tego momentu czas na zdobywanie cennego doświadczenia należy poświęcić wężom, robakom, pająkom i wilkom. Później spokojne możemy poginać po wyżej wspomnianym Poison Cave (pamiętajmy jednak żeby zawsze mieć przy sobie pare life fluid'ów). Po wbiciu 15 poziomu możemy zacząć robić tzw. 'rundki'.
Wygląda to tak:



..Legenda:

1 - Wejście do jakskini robali =) (potrzebna łopata).
2 - Wyjście z jaskini.
Czerwona Linia - Droga do trolli.
Niebieska Linia - Droga do Posion Cave. Po drodze natkniemy się na sporą ilość węży.
żółta Linia - Droga do wieża orków, w której grasuje Orc Spearman.
3 - Wejście do jaskini szkieletonów (potrzebna łopata, przyda sie Honey Flower'em).
Biała Linia - Droga do wieży waspów (przyda się Honey Flower).
Szara Linia - Droga do węży. Gdy już tam będziemy idziemy w przeciwną stronę niż poprzednim razem zgodnie z liniami. Wracamy do miasta by np. sprzedać loot/uzupełnić życie.

Jak ktoś ma ochotę zobaczyć na żywo jak to wygląda zamieszczam film.
Działa na wersji 7.92:

http://tibicams.tibianetwork.net/en/movies/show/19035

Pogłoski o expieniu przez wysokopoziomowych Rookstayerów na Rotwormach i Minotaurach są nieprawdą. Duża obrona, spora ilość życia, mocne obrażenia jakie zadają i czas jaki trzeba poświęcić na ich zabicie powoduje, że każdy Rookers omija je z daleka. Czasami w ramach 'odejścia' od monotonnego expienia gracze decydują się na krótkie wypady na Mino Hell lub Rot Hell wraz z przyjaciółmi badź w samotności. Sposób jaki opisałem może Wam posłużyć na bardzo długi czas (ja dorobiłem się tak 30 level'u =] ).

..3.2 W co i gdzie się zaopatrzyć.

W co i gdzie ma się zaopatrzyć Rookstayer? Opiszę to tutaj xD.

...3.2.1 Life Fluid'y.

Life Fluid - płyn życia. Jedyny sposób szybkiego wyleczenia się na Rook'u. Można je nabyć u pustelnika Hyacinth'a



Znajduje się on na skale we wschodniej części Rookgaard'u. Koszt jednego takiego napoju wynosi 60 gp. Czasami ratują życie, więc warto mieć przy sobie pare tych fluid'ów. Na wyższym levelu warto zakupić plecak LF'ów.

...3.2.2 Honey Flower.

Honey Flower - kwiatek, który działa jak box (czyt. potwór nie może na niego wejść).
Można go zdobyć ... nie mogę powiedzieć bo będzie QS. Podpowiem, że ma związek z Osami (Wasp). Jest nieoceniony w przypadku huntów na Mino Hell/Rot Hell/Wasp Tower. Jego zaletą jest także waga (10 oz.) Cena rynkowa wynosi 50-100 gp.

...3.2.3 Inne.
Rope - Lina. Wiele jaskiń posiada drabinki umożliwiające wydostanie się na powierzchnię. Są jednak miejsca gdzie użycie liny jest jedynym rozwiązaniem. Można ją kupić w sklepie za 50 gp, lub od gracza za około 20 gp. Wypada dość często z Trolla.

Shovel - Łopata. Przydatna do odkopywania dziur. Kosztuje 10 gp. Czasami wypada z Minotaura.
Fishing Rod - Wędka. Służy do łowienia ryb. Przydatna gdy potrzebny jest nam food a w pobliżu nie ma żadnego potwora, który mógłby nam go dostarczyć.
Gdy chcemy coś złowić potrzebne na będą robaki (Worm's). Można je kupić w sklepie po 5 gp za 6 sztuk lub wylootować ze szczura, czy wilka.


............4. Depochary.

Depochary - postacie (przeważnie na 1 poziomie) służące nam jako depo (miejsce przechowywania Itemków), którego nie ma na Rookgaardzie.
Przetrzymujemy na nich rózne dla nas cenne przedmioty, na które nie mamy miejsca w naszym plecaku lub poprostu nie są nam potrzebne przez cały czas. Wskazane jest stworzenie jednej postaci do jednego typu zdobytych rzeczy (np. jedna postać do trzymania łuku i strzał, a druga do food'a =D ). Można też nazwać odpowiednio poszczególne depochary w zależności co one przetrzymują.

Przykład:
Twój nick - 'Czesiek'
Depochar od fooda - 'Czesiek-Food', 'Czesiek'Food' lub 'Czesiek od Fooda' :>


............5.Hunty.

Hunty są sposobem na odbicie się od niejednokrotnie nudnego 'levelowania'. Opiszę tu sposób zabijania Rotworm'ów i Minotaurów. Ludzie zabijają je z różnych powodów:

*Chcą zdobyć cenne przedmiotów (czyt. chęć wzbogacenia się sprzedając przykładowo Katane)
*Chcą zdobyć cenne przedmiotów (czyt. poszukują Itemk'ów potrzebnych do wykonania Quest'ów)
*Chcą zdobyć cenne punkty doświadczenia
*Chcą potrenować swoje skille (zwłaszcza distance)
*lub poprostu for Fun

..5.1 Rotworm hunt.

Na Rotwormach możemy polować już od 10 lvla. Bijemy je na Full Def lub Balance. Dojdziemy tam w ten sposób:



Pamiętajcie - wypady do Rot Hell są nieopłacalne. Mi jako 30-lvlowemu Rookstayerowi rzadko zwracają się poniesione koszty. Wszystko zależy od szczęścia.

Wygląda to tak:



*Chcą zdobyć cenne przedmiotów (czyt. chęć wzbogacenia się sprzedając przykładowo Katane)

Zysk... hmm... Każdy chciałby żeby mu się zwracało za hunt/expienie. Zabawy w Rot Hell najczęściej kończą się stratami finansowymi niż zyskiem, mimo iż Czerw zostawia itemki takie jak Katana, Cooper Shield czy Legion Helmet. Nie zdarza się to jednak z dużą częstotliwością.

*Chcą zdobyć cenne przedmiotów (czyt. poszukują Itemk'ów potrzebnych do wykonania Quest'ów)

Odnosi się to wyłącznie do Mino Hell.

*Chcą zdobyć cenne punkty doświadczenia

Jak napisałem wyżej. Jeśli masz zamiar wybrać się tam właśnie po to, możesz już z tego zrezygnować.

*Chcą potrenować swoje skille (zwłaszcza distance)

Dobre miejsce do trenowania. Trening z użyciem strzał (arrow's) jest niewskazany. Warto jednak wybrać się tam czasami z łukiem (bow) w celach rozrywkowych. W takim przypadku należy znaleść ciasny kąt i zabezpieczyć się Boxami lub Honey Flowerami. Dzięki temu unikniemy cięzkich obrażeń i nie będziemy musieli poświecać czas na ciągłą ucieczkę przed wrogimi hordami Rotwormów.

Wygląda to tak:



*lub poprostu for Fun

Główny powód moich najazdów na Rotwormy. Rzadko się zwraca (bije ze strzał), ale jak to mówią 'nie ma zabawy bez waste' .

UWAGA - Rotwormy są jednymi z 2 potworów na Rookgaardzie, których 'przesunięcie' jest niemożliwe. Jeżeli więc zablokują Cię przy ścianie przywitasz się z Cipfrendem=]

..5.2 Minotaur hunt.

Najwięcej Minotaurów możemy spotkać w Mino Hell. W zwiazku z QS nie mogę pokazać Wam drogi. Osobiście preferuje potyczki z Mino niz z Rotwormami. Minoski bijemy na Balance lub (gdy mamy większy level) na Full Attack'u.

Wygląda to tak:



*Chcą zdobyć cenne przedmiotów (czyt. chęć wzbogacenia się sprzedając przykładowo Mace)

Częstotliwość wypadania Itemów z Mino jest dużo większa niż z Rotworma. W ciele najczęściej natkniemy się na Mace / Sword / Plate Shield / czasem Chain Armor. W większości przypadków wypady na MH są finansowo korzystne.

*Chcą zdobyć cenne przedmiotów (czyt. poszukują Itemk'ów potrzebnych do wykonania Quest'ów)

Odnosi się to wyłącznie do Mino Hell. Minotaury żadko i sporadycznie gubią Minotaur Leather (tzw. skórkę), bez której wykonanie Questu na zdobycie Addona (dodatku do Outfitu - wyłącznie dla Pacców) jest niemożliwe. Często owy item osiąga zawrotną cenę. W zależności od serwera może wahać się w granicach 500gp-2000gp.

*Chcą zdobyć cenne punkty doświadczenia

Hm... Exp lepszy niż w RH, ale nie jest to miejsce do nabijania leveli.

*Chcą potrenować swoje skille (zwłaszcza distance)

Warto odwiedzić to miejsce w tym właśnie celu.



*lub poprostu for Fun

Bardzo dobre miejsce, żeby się odprężyć.


............6. Bank.

Poradnik napisany przez Vashrin'a.
Oto link: Bank


............7. Distance na Newbie Island.

Trenowanie Distance Fighting'u na Rooku jest trudne, nudne i stresujące. Skill ten rośnie bardzo wolno i nie liczcie, że wytrenujecie postać na więcej niż 22-23. Jeden ze sposobów trenowania opisałem wyżej. Przydaje się ona na Rot i Mino Huntach.


............8. Linki dla Rookstayer'ów.

..8.1 Przydatne linki.

Dam Wam tu pare przydatnych linków:

Rares and Valuables-czyli Poradnik Kolekcjonera - Kolekcjonowanie by - Prodigy -

Pułapki, czyli"catch me, if you can". - Trapowanie by Vantage

Lootbagi na Rookgaardzie - gdzie, co i jak? - Lootbag by Hakuoh

Album Rookgaardu - Album by Vantage

Język Blind Orca - Język Ślepego Orca. Przyda się gdy będziesz chciał kupić np. łuk lub strzały. by kill3r

RookStat - Statystyki Rookgaardu ze wszystkich serwerów

..8.2 Ciekawostki.

RookMonsters, czyli wszystko o faunie Rookgaardu - O potworach Rookgaardu by Res Khmer

Flora - czyli drobne wywody o Rookgaardu "Faunie" (?) - O roślinkach Rookgaardu by - Prodigy -

Pogromcy Mitów - Minotaur na Górce - Mit obalony by Pan Klocek


............9. Zakończenie.

Hmm... co mogę Wam napisać na zakończenie. Bądźcie wytrwali w swojej karierze Rookstayera i życze Wam powodzenia. Poradnik będe oczywiście ulepszał, gdy coś przyjdzie mi do głowy.
Prosiłbym też o subiektywną ocenę, gdyż włożyłem w ten Poradnik naprawdę dużo czasu i sprawi mi wielką przyjemność jeśli przyda się on chociaż jednej osobie.



~Ciufcia

Ostatnio edytowany przez Ciufcia - 09-05-2008 o 13:10. Powód: Bo tak
Ciufcia jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 06-06-2007, 21:17   #2
Yallah
Tibia.pl support
 
Yallah's Avatar
 
Data dołączenia: 18 03 2006
Lokacja: Ojcowski Dom
Wiek: 24

Posty: 225
Stan: Na Emeryturze
Yallah ma numer GG 3854396
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ciufcia
UWAGA - Rotwormy są jedynymi potworkami na Rookgaardzie, których 'przesunięcie' jest niemożliwe. Jeżeli więc zablokują Cię przy ścianie przywitasz się z Cipfrendem=]
Bear'ów też nie da się przesunąć.

Y'all
__________________
15:43 Sirblaze on Isara [1]: nie padne
15:44 You see a dead human (Vol:10). You recognize Sirblaze on Isara. He was killed by a rat.

Y'all
Yallah jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-10-2007, 14:16   #3
Luakszenko111
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 08 2007

Posty: 13
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: aurea
Poziom: 12
Skille: 39/25
Poziom mag.: 2
Luakszenko111 ma numer GG 8293866
Domyślny

Poradnik super napewno mi pomoze
Luakszenko111 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-10-2007, 15:40   #4
Tzeenth
Użytkownik Forum
 
Tzeenth's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2007
Lokacja: Oława
Wiek: 30

Posty: 25
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Reunion
Świat: Nova/Arcania
Poziom: 62
Skille: 87/68
Poziom mag.: 16
Tzeenth ma numer GG 2943728
Domyślny

Świetny poradnik, wszytko ładnie i przjżyście opisane!

Wielki +
__________________
Lubię śpiewać,
Lubię tańczyć,
Lubię zapach pomarańczy
Tzeenth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-12-2007, 15:57   #5
Halbi
Użytkownik Forum
 
Halbi's Avatar
 
Data dołączenia: 15 12 2007
Lokacja: Rook

Posty: 16
Stan: Aktywny Gracz
Imię: No Have
Profesja: Rookstayer
Gildia: Need
Świat: Szukam?
Poziom: --
Skille: -/-
Domyślny

Ta to mi wiele pomoze... napewno thx :* ;D
Halbi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-12-2007, 14:11   #6
Rav
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 06 2007
Wpisy bloga: 1

Posty: 907
Domyślny

Super poradnik widac ze Lokomotywka sie Postarał, super. ;p
Rav jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-12-2007, 09:48   #7
mikolaj99
Użytkownik Forum
 
mikolaj99's Avatar
 
Data dołączenia: 24 12 2007
Lokacja: We Wszechświecie
Wiek: 24

Posty: 322
Stan: Niegrający
mikolaj99 ma numer GG 1574050 Send a message via Skype™ to mikolaj99
Żarówka

[quote=Ciufcia;1207112]Witam!

UWAGA - Rotwormy są jednymi z 2 potworów na Rookgaardzie, których 'przesunięcie' jest niemożliwe. Jeżeli więc zablokują Cię przy ścianie przywitasz się z Cipfrendem=]


A nie lepiej przywitać się z Cipfriendem tak?
Wracamy do miasta wchodzimy do świątyni i mówimy do Cipfrienda Hi.
mikolaj99 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-12-2007, 15:16   #8
Syn-Wiatru
Użytkownik forum
 
Syn-Wiatru's Avatar
 
Data dołączenia: 31 12 2007
Lokacja: W domu

Posty: 13
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Drovel
Profesja: Knight
Świat: Menera
Syn-Wiatru ma numer GG 9009269
Domyślny

Poradnik ten na pewno pomoże wielu początkującym Rookstayerom.
Syn-Wiatru jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-02-2008, 18:46   #9
Mandarin
Użytkownik forum
 
Mandarin's Avatar
 
Data dołączenia: 12 02 2008
Lokacja: Łódź

Posty: 3
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Mandarinex
Profesja: Rookstayer
Świat: Antica
Poziom: 11
Skille: 17/19
Cool

Zajefajny poradnik 9,99/10
Mandarin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-02-2008, 13:32   #10
Herkay
Użytkownik forum
 
Herkay's Avatar
 
Data dołączenia: 20 02 2008
Lokacja: Legnica

Posty: 4
Stan: Początkujący
Świat: Dolera
Poziom: 1+
Skille: 10/10
Herkay ma numer GG 598645
Domyślny

Nooo, powiem że poradnik jest fajny
Herkay jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-02-2008, 15:01   #11
Hodal
Użytkownik Forum
 
Hodal's Avatar
 
Data dołączenia: 24 12 2007
Lokacja: Katowice
Wpisy bloga: 3

Posty: 439
Stan: Niegrający
Imię: Hodal~
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Kyra
Domyślny

Ładny, przejrzysty poradnik.. Może być 9,5/10

Co do legendy to może jeszcze jakoś oddziel PACC i FACC area

Ogólnie gz
__________________


---
http://animecalendar.net/
Hodal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2008, 21:17   #12
stanek000
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 01 2008
Lokacja: Frombork

Posty: 14
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: -
Świat: Celesta
Poziom: 10
Skille: 46/43
Poziom mag.: 2
stanek000 ma numer GG 5743691
Pergamin idealny

jest super duzo mi pomugl mam 54 lvl thx
stanek000 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-03-2008, 22:03   #13
DaimenPro
Użytkownik Forum
 
DaimenPro's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2008
Lokacja: Gotham.

Posty: 101
Stan: Na Emeryturze
Świat: Candia
DaimenPro ma numer GG 2966137
Szczęśliwy

No widzę że się postarałeś...


________________________________
Aha Bo już prawie zapomniałem wspomnieć mogłeś coś jeszcze napisaź na temat TRAPOWANIAHeh....
DaimenPro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-04-2008, 19:48   #14
*****tibia*****
Guest
 

Posty: n/a
LOL

8 poziom jest jednak zbyt niski, aby spokojnie i z zyskiem można było tam 'expić'. Minimalnym poziomem, odpowiednim do panujących tam warunków, jest wg. mnie 10 level. Do tego momentu czas na zdobywanie cennego doświadczenia należy poświęcić wężom, robakom, pająkom i wilkom









mam 7 lvl i expie tam bez problemu mam katane copper shield hain armor studded legs viking helmet. ciekawe czy mnie zabija?
  Odpowiedz z Cytatem
stary 11-04-2008, 22:46   #15
cipek13
Zbanowany
 
Data dołączenia: 14 02 2008
Lokacja: Warszawa takie thias Polski

Posty: 159
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Gildia: BRAK
Świat: Jakis tam
Poziom: 18
Skille: 19/20
Poziom mag.: 29
cipek13 ma numer GG 1852327
Domyślny

Powiem tak...

1 za wygląd
1 za brak błędów ortograficznych
1 za to że są obrazki
1 za dużo info
1 za to z rotami
1 za to bo cię lobię
1 za to nareszcie to pomoże
1 za to bo tak
1 za to ze brak mi słów
1 za to że ktoś się wysilił


suma to 10/10
cipek13 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-05-2008, 07:40   #16
D.K-K.K
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 01 01 2008

Posty: 3
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: ....
Świat: chimercia
Poziom: 199
Skille: 11c/19s
Poziom mag.: 76
Domyślny

exra mam duzy lvl na glownej wyspie (mainie) ale mysle ze wyzwaniem bedzie zagrac na rooku extra jeszcze raz dzieki jestes spoko i zycze ci tez powodzienia













11/10 ------------> zadzisz
D.K-K.K jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-05-2008, 11:29   #17
Elder-poskramiacz-katany
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 12 2007
Lokacja: Płock
Wiek: 19

Posty: 189
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Harmonia
Poziom: 43
Skille: 21/27
Poziom mag.: :<
Elder-poskramiacz-katany ma numer GG 7827914
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez D.K-K.K Pokaż post
exra mam duzy lvl na glownej wyspie (mainie) ale mysle ze wyzwaniem bedzie zagrac na rooku
wlasnie przez takich ludzi rook noobieje LUDZIE NIE ROBCIE PORADNIKOW O ROOKU !!!
a do poradnika nic nie mam do zarzucenia fajny wyszedl
__________________
Limity sygnatury zostały przekroczone
Elder-poskramiacz-katany jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-05-2008, 19:41   #18
druidek123
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 12 2007
Lokacja: Polska

Posty: 218
Stan: Niegrający
Imię: nie.
Profesja: Rookstayer
Gildia: nie mam
Świat: Harmonia
Problem

9/10 a czemu?
speary to najlepsza broń dla rookera a dlaczego? hehe dobre pytanie . wykonałem bear room quest i jutro z kolegą przejde Katana room quest ale nie mieliśmy antidote bo wycofali i mamy zablokowane postacie ale mam nową na 4 lvl która ma 16 w distu więc można...

Ostatnio edytowany przez druidek123 - 01-06-2008 o 11:03.
druidek123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-06-2008, 23:00   #19
mateuszt1994
Użytkownik forum
 
mateuszt1994's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2008
Lokacja: Bieruń

Posty: 5
Stan: Początkujący
Świat: Askara
Poziom: 1
Skille: 10/10
mateuszt1994 ma numer GG 4083182
Domyślny

Fajny poradnik=) Jestem nowy więc na 100% z niego skorzystam... Pisz jak najwięcej takich ładnych poradników... Ocena 10/10! Pozdro=)
mateuszt1994 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-06-2008, 23:43   #20
Xylion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 05 2008
Lokacja: Oława

Posty: 69
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Elysia
Poziom: 13
Skille: 17/18
Domyślny

Po 1. Lol? "Można siedzieć na ratach do 8 poziomu"? Komu by sie chciało.

Po 2. Jak zmieniles plec? jak straciles 5 dni pacc to jestes n00bem. ja bym nie tracił

5/10
widziałem lepsze

Ostatnio edytowany przez Xylion - 06-06-2008 o 23:44. Powód: sraka pierdy gówno żygi
Xylion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:35.


Powered by vBulletin 3