Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 07-12-2007, 05:00   #141
matecki
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 09 2003
Lokacja: Szczecin
Wiek: 35

Posty: 191
Profesja: Elite Knight
Świat: Solera
Poziom: 112
matecki ma numer GG 4600375
Domyślny

Jak czytam większość tych komentarzy to się cieszę, że 80% z was wyjedzie z tego kraju zmywać gary w Irlandii.

Zmiana opisana w dzisiejszym teaserze to chyba najbardziej znaczący przełom w Tibii od kilku lat. Wreszcie kilkuosobowe hunty będą miały większe znaczenie, a co za tym idzie nastrój gry (rpg) zmieni się na lepsze. Dotychczas grając rycerzem nie chciało mi się chodzić blokować czegokolwiek, ponieważ nie zyskiwałem z tego expa, a profit z huntów nie zadowalał mnie na tyle, aby mi się to opłacało blokować.

Poza tym, każdy update wnosi coś nowego. Nawet jeśli jest to coś utrudniającego nam grę... to jednak urozmaica spędzanie czasu przy Tibii. Gdyby nic nowego nie dodawali to po kilku miesiącach ludzie znudzeni przestawaliby grać.

Mam nadzieję, że w kilku kolejnych updatach zostaną dodane:
- konie (znikające przy wejściu do miast, zejściu do podziemi - bardzo drogie)
- zawieranie formalnych związków (aby na stronie Tibii w oddzielnej rubryczce było napisane: Married with: XYZ)
- ulepszanie broni, tarcz, zbroi, hełmów - poprzez zdolności (skille) mechaniczne (knightów), magiczne (druidów, sorców, paladynów). Byłaby wtedy większa różnorodność broni. Na Tradzie byśmy widzieli zamiast: Selling DSM. SELLING DSM (+2 arm, +1 axe, 5% mana faster, 25% immunity from fire, +10 levels to speed). Całkowicie zmieniłaby się wtedy ekonomia gry. W tym updacie wprowadzają początkowe wersje tego pomysłu (bronie napełnione energią). Aby ulepszać bronie należałoby zdobywać itemy na wzór addonów - jakiś węgiel, ruda, magiczny kamień, jakiś kamień z supertrudnego questa dodający do broni +2 do sworda/axa/cluba itp.

Ostatnio edytowany przez matecki - 07-12-2007 o 05:12.
matecki jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-12-2007, 07:43   #142
tomhet
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 11 03 2007
Wiek: 37

Posty: 3
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Nie rozumiem. W jakich czasach umiejscowiony jest świat Tibii ? Czy jest to średniowiecze ? Popatrzmy...magia, rycerze, paladyni, topory, miecze, smoki...Z pewnością mu do niego blisko. Jedziemy dalej...czepki do pływania (?), publiczne pływalnie (widzicie te boje, liny, odgradzające od "niebezpiecznego" morza ?...). Tu nie chodzi o to, że można pływać (jak dla mnie jest to bardzo fajny pomysł), ale o to w jaki sposób jest on zrealizowany, a mi to śmierdzi.
Nie można było po prostu, wprowadzić możliwości pływania, a w celu ograniczenia (do czego teraz służą prawdopodobnie "pływanie") urozmaicić trochę teren, np skałkami. Głupi pomysł ? Ja bym się nie obraził gdyby po prostu nie można było wypływać dalej niż te kilka(naście) metrów (postać stawała by i dalej nie ruszyła).

Co do dzielenia expa, to chyba chyba praktyczne. Aczkolwiek, właśnie straciliśmy kolejny oryginalny motyw, nie powtarzający się w innych grach, że aby zdobyć doświadczenie, trzeba zadać obrażenia. Mi to rybka, na szczęście trzeba będzie leczyć/blokować i nie skończy się jak w MU, gdzie jeden mag wyżyna wszystko dookoła, a w party stoi się jeden przy drugim pod ścianą, afkuje i zbiera expa.
tomhet jest offline  
stary 07-12-2007, 08:37   #143
Verix
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Post

hahah smieszne z tymi kompieliskami lol @#$@#$ xD
Jedyne co mi sie podoba to te party
 
stary 07-12-2007, 08:39   #144
Tomciu
Użytkownik Forum
 
Tomciu's Avatar
 
Data dołączenia: 19 10 2004
Lokacja: Częstochowa

Posty: 399
Imię: ^^
Profesja: Paladin
Gildia: Ylyta
Poziom: 133
Skille: 0/0
Poziom mag.: Bu
Tomciu ma numer GG 4357271
Domyślny

po przeczytaniu prawie 10 stron widać kto gra tylko dla expa,a kto gra dla zabawy...,CIPSOFT wymysla cos nowego,innowycajnego a wam nie,lepiejzeby wprowadzili spawn 3xDl co 30 sec co?Tak samo dużo dzieciaków się tutaj pluje i płacze ,lepiej byscie poszli do szkoły bo wasza ortografia to "rzal.pl"(haha ,wiem że żal ...)
Tomciu jest offline  
stary 07-12-2007, 08:58   #145
Adalgarin
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 06 2007

Posty: 46
Domyślny

pewnie plywanie tylko dla paccow ;p wiec w tym update nie mam sie czym cieszyc ^^
Adalgarin jest offline  
stary 07-12-2007, 09:00   #146
Linkater
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 08 2006

Posty: 86
Świat: Morgana
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CryingOrphan Pokaż post
Ale wy pierdolicie...
Boze...
Myslicie ze jestescie smieszni z tym:
Oh Oh! A w 3010 Roku Tibia przezyje kataklizm ! I Spadnie METEOR!!!
Ale jestem zabawny ! Oh Oh...

No, ZAjebiście

Jestescie denni...
Co wam przeszkadza plywanie i wybor spanka? -.-
Tibia robi sie coraz realniejsza, widziales w calym swiecie ponad 500 takich samych lozek ? No bo ja nie T.T

W Castoramie nie bywasz?

A jak w tibi bedzie sie dalo wchodzic do wony to co ?
Rozjebie wam to klimat?
Niby czym T.T

Podtapianiem noobof

Jezeli sie nie lubicie myc, to nikt was nie smusza --.--

Widzisz tobie by się przydało

I przestancie pierdolic ze tibia niedlugo bedzie miala grafike 3D... T.T
Lub dzwiek bo tak nie bedzie T.T
Ja nie wiem...
Jak mozna tak gadac ciagle?
Zygac sie chce...
Jak wam sie nie podoba to idzcie se na Xamash pod 7.6 albo na Elotha TT.TT

Rozumiem że ty już byłeś?



Zasmiecacie ten temat tymi waszymi "ironicznymi" wypowiedziami T.T
Debili z siebie robicie --.--

Tak jak ten maly chlopczyk nademna ;/



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ok'rzes Pokaż post
nie podoba się ?? to i tak nie grasz więc po kiego komentujesz... żal dupe ściska że nie grasz a takie bajjjjerrry sa!? xdd funny naap xdd


Topic
update going to be fuckin good xdd party idea rox
Funny naap to jest tfooj avator pro roxor risbegd! xd Jors inglisz raks!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez matecki Pokaż post
Jak czytam większość tych komentarzy to się cieszę, że 80% z was wyjedzie z tego kraju zmywać gary w Irlandii.

Zmiana opisana w dzisiejszym teaserze to chyba najbardziej znaczący przełom w Tibii od kilku lat. Wreszcie kilkuosobowe hunty będą miały większe znaczenie, a co za tym idzie nastrój gry (rpg) zmieni się na lepsze. Dotychczas grając rycerzem nie chciało mi się chodzić blokować czegokolwiek, ponieważ nie zyskiwałem z tego expa, a profit z huntów nie zadowalał mnie na tyle, aby mi się to opłacało blokować.

Poza tym, każdy update wnosi coś nowego. Nawet jeśli jest to coś utrudniającego nam grę... to jednak urozmaica spędzanie czasu przy Tibii. Gdyby nic nowego nie dodawali to po kilku miesiącach ludzie znudzeni przestawaliby grać.

Mam nadzieję, że w kilku kolejnych updatach zostaną dodane:
- konie (znikające przy wejściu do miast, zejściu do podziemi - bardzo drogie)
- zawieranie formalnych związków (aby na stronie Tibii w oddzielnej rubryczce było napisane: Married with: XYZ)
- ulepszanie broni, tarcz, zbroi, hełmów - poprzez zdolności (skille) mechaniczne (knightów), magiczne (druidów, sorców, paladynów). Byłaby wtedy większa różnorodność broni. Na Tradzie byśmy widzieli zamiast: Selling DSM. SELLING DSM (+2 arm, +1 axe, 5% mana faster, 25% immunity from fire, +10 levels to speed). Całkowicie zmieniłaby się wtedy ekonomia gry. W tym updacie wprowadzają początkowe wersje tego pomysłu (bronie napełnione energią). Aby ulepszać bronie należałoby zdobywać itemy na wzór addonów - jakiś węgiel, ruda, magiczny kamień, jakiś kamień z supertrudnego questa dodający do broni +2 do sworda/axa/cluba itp.
Prawdobodobnie to i tak zostanie dodane... póki co
WYPAT DO MU NooPJE!!!1

Ostatnio edytowany przez Linkater - 07-12-2007 o 09:05.
Linkater jest offline  
stary 07-12-2007, 09:17   #147
SmitH
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 02 01 2005

Posty: 12
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Furora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CryingOrphan Pokaż post
Lol xD Starzenie sie ? xD
Tak...
To taki MDW by był skeletonem
Teraz to sam sie ogłupiłeś, jest pełno ludzi o starszych kontach niż on.
A ty jestes kolejnym dzieckiem GOSU MDW dla którego liczy się tylko lv.
SmitH jest offline  
stary 07-12-2007, 09:30   #148
Finch
Użytkownik Forum
 
Finch's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2007
Lokacja: Bartoszyce

Posty: 98
Stan: Niegrający
Finch ma numer GG 3884618
Domyślny

Ten update będzie wielką porażką, zobaczycie.
Co to ma być kurwa jakieś pływalnie, do czego to potrzebne?
Juz bym wolał zeby wprowadzili możliwość uprawiania sexu niż te lamerskie pływanie, albo chociaz możliwość załatwiania się pod drzewkiem!

A i do Dzieci, które zaraz mi wcisną, że możliwość pływania w Tibii poprawia jej klimat rpg. Powiem wam tyle HUJA SIĘ ZNACIE NA KLIMACIE RPG!
__________________
Bo liczą się ludzie a nie cyferki przy lvlu

Finch jest offline  
stary 07-12-2007, 09:32   #149
mystiq
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 12 04 2007

Posty: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez matecki Pokaż post
Jak czytam większość tych komentarzy to się cieszę, że 80% z was wyjedzie z tego kraju zmywać gary w Irlandii.

Zmiana opisana w dzisiejszym teaserze to chyba najbardziej znaczący przełom w Tibii od kilku lat. Wreszcie kilkuosobowe hunty będą miały większe znaczenie, a co za tym idzie nastrój gry (rpg) zmieni się na lepsze. Dotychczas grając rycerzem nie chciało mi się chodzić blokować czegokolwiek, ponieważ nie zyskiwałem z tego expa, a profit z huntów nie zadowalał mnie na tyle, aby mi się to opłacało blokować.

Poza tym, każdy update wnosi coś nowego. Nawet jeśli jest to coś utrudniającego nam grę... to jednak urozmaica spędzanie czasu przy Tibii. Gdyby nic nowego nie dodawali to po kilku miesiącach ludzie znudzeni przestawaliby grać.

Mam nadzieję, że w kilku kolejnych updatach zostaną dodane:
- konie (znikające przy wejściu do miast, zejściu do podziemi - bardzo drogie)
- zawieranie formalnych związków (aby na stronie Tibii w oddzielnej rubryczce było napisane: Married with: XYZ)
- ulepszanie broni, tarcz, zbroi, hełmów - poprzez zdolności (skille) mechaniczne (knightów), magiczne (druidów, sorców, paladynów). Byłaby wtedy większa różnorodność broni. Na Tradzie byśmy widzieli zamiast: Selling DSM. SELLING DSM (+2 arm, +1 axe, 5% mana faster, 25% immunity from fire, +10 levels to speed). Całkowicie zmieniłaby się wtedy ekonomia gry. W tym updacie wprowadzają początkowe wersje tego pomysłu (bronie napełnione energią). Aby ulepszać bronie należałoby zdobywać itemy na wzór addonów - jakiś węgiel, ruda, magiczny kamień, jakiś kamień z supertrudnego questa dodający do broni +2 do sworda/axa/cluba itp.




Coś ty sie z własnym hujem na łby pozamieniał?
mystiq jest offline  
stary 07-12-2007, 09:49   #150
Damroky
Użytkownik Forum
 
Damroky's Avatar
 
Data dołączenia: 03 05 2006
Lokacja: PL?
Wiek: 38

Posty: 164
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Neomycinum
Świat: Candia
Poziom: 280
Skille: 106/97
Poziom mag.: 10
Domyślny Zal

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Finch Pokaż post
Ten update będzie wielką porażką, zobaczycie.
Co to ma być kurwa jakieś pływalnie, do czego to potrzebne?
Juz bym wolał zeby wprowadzili możliwość uprawiania sexu niż te lamerskie pływanie, albo chociaz możliwość załatwiania się pod drzewkiem!

A i do Dzieci, które zaraz mi wcisną, że możliwość pływania w Tibii poprawia jej klimat rpg. Powiem wam tyle HUJA SIĘ ZNACIE NA KLIMACIE RPG!
Przykro jest mi czytać taką wypowiedź jak twoja.. Pojechałeś wszystkim na maksa... a teraz to już weś nie uzewnętrzniaj sie na tym forum bo żal... Co do reszty wypowiedzi to tez w większości przykra sprawa. Część z was zbyt krótko chyba jeszcze gra by poczuć o co tak naprawde w Tibi chodzi. Nie pasuje wam pływanie? Klimat średniowiecza i czepki na głowie??! A wiec uświadomie was, że Cip Soft umiescił całą masę innych podobnie bekarskich zjawisk i to duuużo wcześniej. Według mnie będzie to ciekawym Urozmaiceniem.


I jeszcze jedna sprawa. Mamy ostatnio plagę hackowania kont tibijskich!!!!!!!!!!! W moim otoczeniu w realu zhackowano wszystkich, nie mam wirtualnego friend , który by nie był choć raz zhackowany!!!! Dlaczego Cip Soft z tym nic nie zrobi?! Problem można przecież rozwiązać bardzo prosto. Wystarczyłoby 1 proste np. 4 cyfrowe hasło na dostęp do depo banku i domku. Obecnie mając passy hacker czyści nam wszystko! Gdyby wprowadzić te krótkie hasełka nawet mając pasy nie dobrałby sie nam do niczego( nawet do eq: wystarczyłoby zdjąć eq i do dp albo domku) Zastanówciw sie nad tym czy nie należałoby zorganizować akcji i przycisnąć Cip Soft by rozwiązał ten problem. Ja ze swojej strony dołoże wszelkich starań
Pozdrawiam
__________________
Ukryty tekst:
Hi


Ukryty tekst:
Bye
Damroky jest offline  
stary 07-12-2007, 11:01   #151
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

powinni sie zdecydować czy gracze maja biegać z maczugami i polować na dziki , jeździć w złotych zbrojach na smoki czy zakładać mafie i walczyć z policja , pływanie samo w sobie dobre , ale te czepki i boje.... głupio to wygląda , tibia powinna być z 1 epoki a nie z 10

mogę sie założyć ze niedługo będzie rzymski akwedukt a obok niego stadion piłkarski Fc Barcelony na którym będą dragony


tak to nius fajny ale mało przydatny , dali by więcej o profesjach ,no i wreszcie dawajcie ten update a nie tylko niusy !!!

i jak ktoś tam pisał up.

świetnie pasowały by konie... można by dodać jeszcze jakieś osiołki , jednorożce i pegazy a dla naprawdę wysokich leveli smoki ! było by fajniej , oczywiście wszystkie oprócz osiołka dla pacc
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"

Ostatnio edytowany przez Albertus - 07-12-2007 o 11:05.
Albertus jest offline  
stary 07-12-2007, 11:21   #152
Drakon
Użytkownik Forum
 
Drakon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 03 2006
Lokacja: Taka ławeczka za monopollowym
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,544
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Wszedzie
Drakon ma numer GG 3812510 Drakon ma login Tlenu drakon91@o2.pl
Domyślny

Co to ma k*** być? Ja pi***** oni sobie jaja robią?!
Po kiego grzyba komu pływanie? To ma być RPG czy jakieś simy? Shit totalny i tyl, ten update to będzie porażka.
Lepiej by te inteligęty popracowały nad questami bo jak przyrównuje je z tymi z innych gier to żal d*** ściska. Oprawa fabularna tibii, o ile wogule o czymś takim można tu mówić, lezy na samym dnie, głębiej od gierek z Miniclipa.
Ciekawe co nas czeka za rok, Parkour? Latanie w kosmos? Wojny z marsjanami? Hity po 1XXXXXX?
Widać CipSoft dąży do uzależniania dzieci i nastolatków...
__________________
99% dzieci neo uważa, że teksty podobne temu są fajne. Jeśli też tak uważasz, to masz ze sobą wielki problem... ^^


100 Anni Inter!!

Ostatni Odcinek Tibia Turnaments 2
Tibia Turnaments - Fake Story
Ukończony
Mni spis treści:
Str.1, Str.3, Str.4, Str.5, Str.5, Str.6, Str.7

Mój Deviant
Drakon jest offline  
stary 07-12-2007, 11:29   #153
Knight Simon Dark lord
Użytkownik Forum
 
Knight Simon Dark lord's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Carlin
Wiek: 33

Posty: 756
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Evil Shadows
Świat: Harmonia
Poziom: 36
Skille: 20/24
Poziom mag.: 45
Knight Simon Dark lord ma numer GG 2398454
Domyślny

Mi się tam pomysł podoba.Tibia nie jest jak inne rpg że jedynym celem jest mord mobow.Tu też można jakoś inaczej spędzić czas choćby właśnie na dekorowanie domku.Jesy dużo takich argumentów ale to właśnie wyróżnie Tibię od reszty rpg.pomysł z pływaniem jest fajny i mi się podoba.ktoś napisał że tibia jest z starego wieku a nie nowego ale:skro ze starego to skąd są zegarki chociażby.Tibia to gra mmorpg fantasy,nie ma konkretnego przedziału wiekowego gdzie ją by można umieścić.przynajmniej urozmaicają w fajny sposób Tibie.gdyby była rozbudowywana jak inne rpg to update skończył by się na dodaniuotworów,miejsca,itemów,questów.chcielibyś cie taką tibię w której jedynym celem jest bicię potworów?w tym właśnie jest jakiś urok tibii że się chętnie w nią gra-bo nie jest jak inne rpg.Dobra rozpisałem się wiem że część ludzi zawsze mnie gaić w stylu "nub ja chcem wincej potforow dla fac po co komó domki"(błędy celowe)nie napisałem że wszyscy ale część się takich znajdzie.jeżeli ktoś to przeczytał to dobrze.jak nie-trudno


Simon
__________________


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Paciorro Pokaż post
czyli skoro dali darmowy onwtibia to wszystko jest ok????

Knight Simon Dark lord jest offline  
stary 07-12-2007, 12:11   #154
Nevir
Użytkownik Forum
 
Nevir's Avatar
 
Data dołączenia: 02 04 2006

Posty: 86
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Świat: Aurea
Domyślny

Do tych co się prują: Brak pomysłów na update = beznadziejne pomysły


Odnośnie topicu: no fajnie fajnie... tylko po huj komuś pływanie? no chyba że tak: dzięki pływaniu będziesz miał lepsza kondycję i będziesz mógł szybciej chodzić. Tak o wtedy ja jestem nawet za... ale teraz to wsadźcie to sobie głęboko w dupę... (czyt. do cip-softu)

CYa...

Do pana up:
Rozumiem ze niektórzy nie korzystają z domków... są one żeby podniecać się swoimi itemami etc...
Ale w pływaniu nie widzę nic co ma jakikolwiek cel. Nooo chyba że ktoś będzie umiał pływać szybciej albo zanurkujemy i będziemy huncić rybki sobie a w next update usmażymy je na oleju który kupiliśmy w biedronce.F
ajnie może poruszy to kogoś kto ma jakieś zainteresowania lub coś takiego ale ktoś kto wie ocb w tej grze to raczej będzie huncił a nie moczył dupę w zasranym morzu tibi huncąc rybki kiedy zanurkujemy... żal? nie to za mało powiedziane

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Borutnik Pokaż post
Ciekawe czy będą plaże nudystów i czy żeby zdobyc outfit golasa trzeba bedzie zrobic jakiś quest.
Tak ale trzeba będzie wpisać numer karty kredytowej żeby było wiadomo że jesteś pełnoletni.
__________________


Ostatnio edytowany przez Nevir - 07-12-2007 o 12:23.
Nevir jest offline  
stary 07-12-2007, 12:20   #155
Borutnik
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 19 06 2006

Posty: 5
Domyślny

Ciekawe czy będą plaże nudystów i czy żeby zdobyc outfit golasa trzeba bedzie zrobic jakiś quest.
Borutnik jest offline  
stary 07-12-2007, 12:32   #156
Kawuzz
Guest
 

Posty: n/a
Szczęśliwy

Jak dla mnie to spoko z tym plywaniem W koncu mozna porobic cos innego niz exp skille itd. Powiem jedno Cipy troche przesadzaja ale ten pomysl mi sie podoba.
Pzdr.
 
stary 07-12-2007, 12:41   #157
Vanhelsen
Użyszkodnik
 
Vanhelsen's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2004
Lokacja: Festung Breslau
Wiek: 34

Posty: 4,597
Stan: Początkujący
Imię: Vanhelsen
Profesja: Druid
Gildia: Inner Circle
Świat: Auchindoun
Poziom: 80
Skille: LW/Skin
Poziom mag.: 2k
Vanhelsen ma numer GG 2690575
Domyślny

ROTFL Tarzam się ze śmiechu xP
Zastanawiam się, co takiego będzie za pół roku Rowerek? Skakanka? A może możliwość budowania zamków z piasku o.O
__________________
Kłócenie się na forum jest jak uczestniczenie w paraolimpiadzie, może i wygrasz, ale nadal będziesz zacofanym -.-"


Vanhelsen jest offline  
stary 07-12-2007, 12:44   #158
aktus
Użytkownik Forum
 
aktus's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: Bezdomny z Gor Krańca Swiata
Wiek: 41

Posty: 392
aktus ma numer GG 6005132
Domyślny

Czyli można się będzie w niedalekiej przyszłości spodziewać questów związanych z pływaniem. Poza tym skoro będzie można pływać, to może w przyszłym roku na święta w końcu będzie można skakać?
__________________
I feel like 11 years old nOOb...
Nie jestem podrecznym manualem. Moje gadu-gadu nie sluzy do spamowania mnie.



aktus jest offline  
stary 07-12-2007, 12:47   #159
Diegoverialanho
Użytkownik Forum
 
Diegoverialanho's Avatar
 
Data dołączenia: 02 09 2007
Lokacja: Bermudy

Posty: 113
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: Holy Riders
Świat: Eternia
Poziom: 32
Poziom mag.: 26
Diegoverialanho ma numer GG 10152263
Domyślny

Z tym pływaniem to przegieli kur*a pałe...
__________________

Interesują Cię rzeczy paranormalne? Zobacz Trójkąt Bermudzki http://forum.tibia.pl/showthread.php...20#post1741520
Diegoverialanho jest offline  
stary 07-12-2007, 13:10   #160
Nguyen
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 26 04 2006
Lokacja: Ino
Wiek: 32

Posty: 11
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Nerana
Poziom: 22
Skille: 5x/3x
Poziom mag.: 7
Nguyen ma numer GG 5056652
Domyślny

przecies Tbibia to RPG? moze nie? sam nie wiem, przeciez RPG to gra oparta na sredniowieczu, mitycznych potworach itd., a nie na kapielisku otoczonym bojami i jakism jopku plywajacym w czepku!!!
Nguyen jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:12.


Powered by vBulletin 3