Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 21-05-2006, 13:28   #1
xedhgyr zezathyn
Użytkownik Forum
 
xedhgyr zezathyn's Avatar
 
Data dołączenia: 03 05 2006

Posty: 74
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Pandoria
Poziom: 21
Skille: 60/59
Poziom mag.: 3
Domyślny Eurovision song contest 2006

Co uważaacie o piosenkach,zwycięzcy i polskim występie
mi się bardzo podobał występ lordiego z finlandii no i konstiumy były zajebiste
a polski występ...piosenka miała ogrooomne szanse ale postawili za bardzo na show,a nie tak jak inni na układ taneczny i wykonanie piosenki
__________________
oficjalna polska strona najlepszej gry na...bądźmy skromni-świecie

NIE dzieciom neostrady
NIE ludziom chorym na dyslekcje,dysgrafie i inne dysmózgowie
TAK opcji szukaj
TAK opcji edite post

możecie mnie zbesztać ale to i tak mój ulubiony zespół!!
xedhgyr zezathyn jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 21-05-2006, 13:34   #2
Thero
Użytkownik Forum
 
Thero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004

Posty: 2,105
Domyślny

Jeżeli chodzi o wykonanie piosenki to ma akurat najmniejsze znaczenie.
Co do całej Eurowizji: śmiech na sali.
Thero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-05-2006, 13:37   #3
Bakuo
Użytkownik Forum
 
Bakuo's Avatar
 
Data dołączenia: 19 11 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 31

Posty: 501
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Hmm... A ja sadze ze wieksza role na Eurowizji odgrywaja stosunki miedy krajami, a nie to jak dany artysta zaspiewal. Chociarz podobalo mi sie to co zrobili Finlandczycy jednak sadzilem ze nie beda na pierwszym miejscu a co do naszego zespolu zaczyna mi sie to juz nudzic. Jada po to zeby przegrac , co bylo z gory wiadome -.-'
__________________
Pomoglem? Skrzywdzilem? Napisz : )

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arack Pokaż post
ale zal chłopie oszmiesyzłes sie teraz xD
w moich oczach jestes głupi lekko muwiąc
Bakuo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-05-2006, 13:58   #4
Rethfing on Aldora
Użytkownik Forum
 
Rethfing on Aldora's Avatar
 
Data dołączenia: 29 05 2005
Lokacja: Knurów
Wiek: 33

Posty: 825
Rethfing on Aldora ma numer GG 2007389 Send a message via Skype™ to Rethfing on Aldora
Domyślny

Tu chodziło o show a Lordi dalo najlepszy pokaz. Do tego bardzo mi sie podobał występ (nie pamiętam kraju) tych gości co śpiewali: "We are the winners of EuroVision!".
Rethfing on Aldora jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-05-2006, 14:06   #5
Taube
Użytkownik Forum
 
Taube's Avatar
 
Data dołączenia: 23 06 2005

Posty: 604
Domyślny

nie jestem wielką fanką Ich Troje, lecz oni mieli jak na razie największe szanse od nas na zajęcie jakiegoś lepszego miejsca
no i występ ich był całkiem całkiem - scenografia na 5, piosenka dobra..
tak więc Bakuo nie ma się co czepiać - nawet jeśli dąży ich antypatią to nie zmienia to faktu, że radzą sobie bardzo dobrze na arenie międzynarodowej i starają się coś osiągnąć w przeciwieństwie do innych, który mieli 'zaszczyt' też ostatnio uczestniczyć w Eurowizji i prezentować tam nasz kraj

za to ruski chłopaczek wyglądał jakby 'chciał a nie mógł', scenografia do bani - chcieli chyba wszystko wrzucić na scenę za jednym zamachem - aż mnie zemdliło widząc jego 'taniec'

tu zawsze zresztą było tak, że w większości głosowało się nie na piosenki lecz na kraje, z których one pochodziły, nawet jak piosenki były lipne

rozumiem czemu Finlandia postawiła na coś zgoła totalnie innego niż dotychczas - chciała się odwołać do rzeszy fanów ciężkiej muzyki, aby ci zagłosowali na rodzynka manifestując w ten sposób popularność tego gatunku
może nie był owy utwór jakimś wielkim przebojem, lecz trzeba im przyznać, że stroje mieli niezłe lepsze niż na niejednym filmie

nie spodobał mi się za to polski komentator, który widać nie jest w stanie poprawnie się wysłowić i nazwać niektóre rzeczy - jak np. nazwał występ trzech niewiast grających na bębnach i gitarze 'śmiesznym' - sama się zastanawiam co on takiego śmiesznego widzi w radosnym, pełnym fantazji i samodzielnym od początku do końca wykonaniu utworu..

dość innowacyjne i zabawne było wystąpienie zespołu z hmn.. Łotwy? nie pamiętam już ale piosenka 'we are the winners of eurovision' była zabójcza i pewnie zyskała wielu fanów swoją prostotą, przekazem - a i wykonanie było ładne naprawdę

nie pamiętam już, czy piosenka, która mi się naprawdę podobała była ze Szwecji ale był tam jeden dobry utwór, który wpadł mi w ucho..
niestety na wielu piosenkach po prostu brałam pilota w ręce i robiłam efektywne 'klik' na coś innego - bo wolne smętne kawałki do mnie nie przemawiają..
tak samo wiele utworów (i występów) zostało jakby żywcem zerżnięte z Shakiry.. to mi się wydało z lekka żałosne :/ nie to, bym coś do niej miała, ale takie naśladownictwo jest oznaką braku indywidualizmu i własnego stylu

d.Taube
__________________
Time after time, while their bodies lie sleeping,
incarnate they in the bodies of men.
Teaching and guiding onward and upward,
out of the darkness into the light.

she lost somewhere her time..
get me known if You find it for me XD
mam obiekcję przez opowiadaniami, gdyż zaglądając w jedno, zostanę zawalona dziesięcioma kolejnymi.. czasem jednak człowiek ulegnie, a to źle wpłynie na stan gg oraz PW, lecz cóż począć..

Ostatnio edytowany przez Taube - 21-05-2006 o 14:09.
Taube jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-05-2006, 14:25   #6
OnlyM(PL)
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Najgorsze jest to, ze zawsze Polska wybiera POP! Anyway dla mnei wiekszosc piosenek nie roznila sie niczym oprocz scenografi i wykonawcow -.-
Wystep Finlandii najbardziej dal sie zapamietac i bardzo, bardzo dawal rade.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 21-05-2006, 16:00   #7
slawekmag
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 09 2005
Lokacja: [HACKED]
Wiek: 31

Posty: 1,284
slawekmag ma numer GG 5665999 Send a message via Skype™ to slawekmag
Domyślny

Hmmmm... Podejrzewałem, że Finlandia zajmie wysokie miejsce, ale nie myślałem, że pierwsze. Kostiumy były obrzydliwe, chociaż ładne (lol), śpiewali nieźle chociaż piosenka mi się nie spodobała. Spodziewałem się też niezłego miejsca litwy po piosence "We are the winers of EuroVision...", chociaż dla mnie coś takiego jest żałosne. Chociaż śpiewali ładnie. Rosja śpiewała całkiem ładnie ale Dima Bilan raczej nie ma mocnego głosu. Dodam jeszcze, że każdy kraj mógłby wygrać gdyby chciał. Wystarczyło zrobić tak jak Finlandia. Kosztowało to jednak ośmieszenia państwa, a nawet pogorszenie opinni. Bo ja osobiście nie byłbym dumny gdyby Polska dała tak występ. Byłbym wręcz oburzony. Ale to tylko moje zdanie. Polski występ był niezły. Bardzo spodobała mi sie piosenka. Dziwię się, że się nie dostali, bo spodziewałem się, że Michał z zespołem może zająć wysokie miejsce. Ale to też tylko i wyłącznie moje zdanie. Najbardziej podobał mi się występ Tiny Karol z Ukrainy. Horeografia było średnio ciekawa ale dziewczyna ma strasznie silny głos. Piosenka też piękna, chociaż niektórzy twierdzą, że wzorowana na Shakirze. Nie mają oni racji bo było tu dużo innych elementów. No ale siódme miejsce złe na pewno nie jest. Ogólnie była to lepsza piosenka od piosenki Rusłany. A średni poziom piosenek na tym wspaniałym konkursie był żałosny w porównaniu z zeszłorocznym i wcześniejszymi.
__________________
[HACKED] by Winzard
slawekmag jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-05-2006, 16:10   #8
Chessterr
Użytkownik Forum
 
Chessterr's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2005
Wiek: 32

Posty: 551
Domyślny

Obraz nędzy i rozpaczy...
Wiśniewski miał szanse ,ale współczuje mu wyrzuconej kasy w błoto. Dla Blue Cafe zapewnił miejsce w finale ,a oni co? Ich Troje wydało około miliona złotych na reklamę...I większość z własnej kieszeni...
Eurowizja 2006 mija się z celem. Był to konkurs piosenki czy konkurs clownów z cyrku? Wiśniewski wygrałby gdyby zrobił z siebie takiego Wampira jak Lordi? Możecie sobie ich chwalić. Ale dzieci jak to oglądały to nie będą mogły spać:/ Wyglądali jak wilkołaki:/ I śpiewać też nie umieją. Moim faworytem była Carola ze Szwecji. Ładna piosenka i piosenkara A więc nie jestem zadowolony i chyba przestaje Eurowizje oglądać. A poza tym jak moja mama mówi:"Ludziom już szajba odbija." I ma racje! Czy normalny człowiek zagłosował na ryczące małpy z Finlandii? Według mnie nie. Najlepiej oceniała MALTA! 0 punktów dla Finlandii.

@down
Czy powiedziałem ,że wszyscy mają być jednolici? Nie. A według mnie robienie z ludzi małpu przez które dzieci się wystraszą a dorośli robią wielkie oczy. Rozumiem ,że tu chodzi o show. Ale po co taki satanistyczny zespół! Zawsze pokazywali znak szatana:/ ||m||
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jean Jacques Rousseau
"Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."



Ostatnio edytowany przez Chessterr - 21-05-2006 o 17:06.
Chessterr jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-05-2006, 16:22   #9
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Chessterr
A poza tym jak moja mama mówi:"Ludziom już szajba odbija." I ma racje! Czy normalny człowiek zagłosował na ryczące małpy z Finlandii?
No pewnie, bo kazdy powiniem wygladac tak samo, ubierac sie tak samo i najlepiej spiewac tak samo. Jak widac - wystarczyl lekki "szok" i juz wygrali Eurowizje. A my ciagle wysylamy piosenkarzy, ktorzy graja na jedno kopyto i tylko jedna Edyta Gorniak byla w czolowce.
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-05-2006, 17:58   #10
Smetana
Użytkownik Forum
 
Smetana's Avatar
 
Data dołączenia: 02 04 2006
Wiek: 33

Posty: 540
Imię: nie wiem
Domyślny

@Chessterr
Ostro mnie rozbawiłes . Lordi satanistyczny zespół buahaha... Widać, że się wogóle nie znasz na muzyce innej od pop/hiphop/techno czy czego tam słuchasz. A wszystko mocniejsze od popu to od razu sataniści... Lordi to akurat zespół, który robi sobie jaja. Wystarczy popatrzeć na nich w czapeczkach w kolorach finlandii. Prócz tego Eurowizja to konkurs tak kiczowaty i nudny, że każdy poważny zespół wstydziłby się tam wystąpić.

A jeśli chodzi o Eurowizję to konkurs ma dla mnie jedną zaletę: są w nim fajne laski (w tym roku zaletą było jeszcze Lordi). Prócz tego dno...
__________________
...
Smetana jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-05-2006, 17:58   #11
PiXik
Zbanowany
 
PiXik's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2004
Lokacja: Rybnik

Posty: 1,845
Imię: Sir Pix
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

co do ich troje podobała mi się wypowiedź Leszczyńskiego"ich troje próbowali zrobić z gówna dzieło sztuki"dla mnie zaskoczeniem było nie nie wejście do finału Kate Ryan..bo chyba jedyne co do mnie przemawiało fajny Dance... a Finów niw oglądałem
PiXik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-05-2006, 19:55   #12
Dan the Automator
Dobo Srobo
 
Data dołączenia: 23 07 2003

Posty: 2,368
Domyślny

Żartujecie? Finlandia pokazała że jako jedyna ma jaja, reszta to obraza dla słowa "muzyka". Lordi za.j.e.b.i.scie pokazał, że gardzi takim programem dla ludzi z miernym gustem muzycznym ;-). Nie lubie ich, ale teraz pokazali że zarówno oni, jak i Finlandia która ich wystawiła - mają jaja!
Hail!

p.s Powinniśmy wystawić Lao Che a nie, pitu pitu Wiśniewskiego który za cholere nie wygra ;-)

Ostatnio edytowany przez Dan the Automator - 21-05-2006 o 19:57.
Dan the Automator jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-05-2006, 20:02   #13
Chessterr
Użytkownik Forum
 
Chessterr's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2005
Wiek: 32

Posty: 551
Domyślny

@smetana
Ale przez ten "SUPER ZESPÓŁ" wiele ludzi zmieniło zdanie o całej eurowizji. Pokazywali satanistyczne znaki:/ Wyglądali jak idioci. I teraz pytanie do Ciebie. Eurowizja to konkurs piosenki czy wilkołaków? Bo jeśli piosenki to finlandia powinna mieć ostatnie miejsca (no dobra przedostatnie za Litwą). Ale jeśli to był konkurs "Kto zrobi z siebie większego idiote?" To Lordi wygrało zasłużenie.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jean Jacques Rousseau
"Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."


Chessterr jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-05-2006, 20:10   #14
Smetana
Użytkownik Forum
 
Smetana's Avatar
 
Data dołączenia: 02 04 2006
Wiek: 33

Posty: 540
Imię: nie wiem
Domyślny

Mi się ich piosenka najbardziej podobała .
__________________
...
Smetana jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-05-2006, 20:27   #15
Baron Kaldrick
Użytkownik Forum
 
Baron Kaldrick's Avatar
 
Data dołączenia: 06 03 2004
Lokacja: from Dwarves Lands...

Posty: 1,289
Domyślny

Akurat \m/ ma tyle wspólnego z satanizmem, co koza czy Templariusze. Czyli chwytanie informacji udostępnianych dla motłochu. Rogi (czyli właśnie popularne \m/) to falliczny symbol męstwa.
Swoją drogą, Chessster, wyłącz czasem to gówno, co ci w winampie buczy, wyłącz kompa, wyjdź na dwór i się dotleń, bo takie farmazony walisz, że aż trzeszczy.
@Dobo
Czemu Cię piczo nie było na juwenaliowym koncercie Lao Che we Wrocku?
__________________
Smoki powinny być okrutne, chytre, nieczułe i straszne. Ale coś ci powiem, czlowieku....
Smoki nigdy nie paliły na stosie, nie torturowały, nie rozpruwały na kawałki i nie nazywały tego moralnością.

Terry Pratchett, "Straż! Straż!"

Ostatnio edytowany przez Baron Kaldrick - 21-05-2006 o 20:40.
Baron Kaldrick jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-05-2006, 20:37   #16
Oerta
Zbanowany
 
Oerta's Avatar
 
Data dołączenia: 06 01 2005
Lokacja: Guild Wars
Wiek: 31

Posty: 778
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Guild Wars: P
Poziom: 20
Oerta ma numer GG 8324646
Domyślny

Zawsze nie lubiłem eurovisi bo była zbyt przereklamowana,nudna muzyka(jak dla mnie) i nic ciekawego.
Dopiero Lordi pokazało że jednak eurovisia potrafi coś ciekawego pokazać.
I swojego zdania nie zmienie.

Chessterr: Wiem że dla ludzi wierzących może to być drobny szok,ale ty troche przesadzasz.Małe dzieci o tej porze nie będą oglądać eurovisi,pewnie nawet nie wiedzą że coś takiego istnieje.(no chyba że małe dzieci to dla ciebie to 12-13latki)A jakaś odmiana od tego co zawsze pokazują zawsze sie przyda.
Oerta jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-05-2006, 20:39   #17
Chessterr
Użytkownik Forum
 
Chessterr's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2005
Wiek: 32

Posty: 551
Domyślny

O moje dotlenianie Baronie się nie martw. A może to wam się we łbach wali ,że takie gó.wna oglądacie? To jest moja opinia. Możecie sobie uważać co chcecie... Każdy ma prawo do swojej opinii. A według mnie wyjście na scene w strojach z taniego horroru i poryczenie to nie jest koncert muzyczny:/ Współczuje wam takich poglądów.

@down
Chodzi o PiS? 35% ich członków jest ok. Reszta nie. Narazie nie ma jakiejś odpowiedniej partii.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jean Jacques Rousseau
"Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."



Ostatnio edytowany przez Chessterr - 21-05-2006 o 21:28.
Chessterr jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-05-2006, 20:44   #18
Baron Kaldrick
Użytkownik Forum
 
Baron Kaldrick's Avatar
 
Data dołączenia: 06 03 2004
Lokacja: from Dwarves Lands...

Posty: 1,289
Domyślny

Wyrażanie opinii, a walenie tekstów w stylu 'współczuję wam takich poglądów', czy 'wyglądali jak idioci(...)jeśli to był konkurs "Kto zrobi z siebie większego idiote?" To Lordi wygrało zasłużenie.', albo 'Czy normalny człowiek zagłosował na ryczące małpy z Finlandii? Według mnie nie.' to dwie różne rzeczy. To co ty tutaj odstawiasz, to już nie prezentowanie własnego zdania, a coś, co na każdym normalnym forum podpada pod flame i jako flame jest karane.
Tak swoją drogą, pytanie tylko pozornie nie w temacie. Jesteś zwolennikiem obecnej partii rządzącej?
__________________
Smoki powinny być okrutne, chytre, nieczułe i straszne. Ale coś ci powiem, czlowieku....
Smoki nigdy nie paliły na stosie, nie torturowały, nie rozpruwały na kawałki i nie nazywały tego moralnością.

Terry Pratchett, "Straż! Straż!"
Baron Kaldrick jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-05-2006, 21:00   #19
Matek
Użytkownik Forum
 
Matek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2004
Lokacja: Węgorzewo/Gdańsk

Posty: 1,859
Matek ma numer GG 3933509
Domyślny

Chester, poluzuj poslady i przestan wszedzie widziec spiski, satanistow, zlo, mrok i wogole.

Swoja droga, to dziwne, ze zauwazyles satanistyczne znaki u lordiego, ale nie widziales tych mega-wulgarnych zwyczajow popierajacych cudzolozenie u wokalistek;]

I przypomnij mi: od kiedy eurowizje wygrywalo sie tylko za spiew?
__________________


"Miła, błagam, nie zrozum mnie źle
Kocham cię tak jak swoje przestworza pokochał wiatr"

Moj jogger
Matek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-05-2006, 21:07   #20
slawekmag
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 09 2005
Lokacja: [HACKED]
Wiek: 31

Posty: 1,284
slawekmag ma numer GG 5665999 Send a message via Skype™ to slawekmag
Domyślny

Powiem tak. Lordi pogorszyło opinie:
1. Sobie
2. Finlandii
3. I przede wszystkim Eurowizji

Kiedyś eurowizja była dla mnie wielkim wydarzeniem. Teraz już nie jest.
__________________
[HACKED] by Winzard
slawekmag jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:32.


Powered by vBulletin 3