Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp.

Notki

tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp. Tutaj możesz wyrazić swoją opinię na temat strony, wskazać błąd i zasugerować czego brakuje.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 05-07-2010, 13:08   #1
kijewski
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Problem z założeniem 1 chara na tibia.com

Witam. Mam problem z założeniem chara na stronie tibia.com tak jak i z edytowaniem danych na moim koncie. No to tak od początku. Jak zalogowuje się na swoje konto na tibia.com wszystko jest ładnie i pięknie ,lecz gdy przechodze by coś zrobić np. edytować swoje dane albo założyć 1 chara i klikam w create character wywala mnie żeby się jeszcze raz zalogować. Kiedy podaje znowu swoje passy pokazuje mi się taki błąd: The Following Errors Have Occurred:
Wrong account data has been entered from your IP address too often. You are unable to log in from this IP address for the next 30 minutes. Please wait.
I tak mam już od 2 dni czekam te 30 minut loguje sie i znowu to. Mógłby ktoś mi pomóc ? Z góry dziękuje

Sorka zauważyłem dopiero teraz że to jest na temat tej strony jak ktoś z modków mógłby przerzucić mój temat to bardzo dziękuję

Nowy użytkownik forum kijewski

Ostatnio edytowany przez kijewski - 05-07-2010 o 13:11.
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:24.


Powered by vBulletin 3