Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Gildie

Notki

Gildie Szukasz gildi? A może szukasz członków do gildi? Tutaj możesz załatwiać takie sprawy.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 29-12-2013, 13:18   #1
Satchu
Guest
 

Posty: n/a
Pergamin Chcialbym wrocic do tibii i potrzebuje kogos do gry

Witam chcialbym wrocic do tibii po dluzszej przerwie i szukam kogos go wspolnej gry. Interesuje mnie gra na non pvp swiecie bo jestem nieogarniety jesli chodzi o walke z graczami bo zazwyczaj walka konczyla sie na nie rownej walce albo z kims silniejszym albo z grupka graczy

Wrocic zamierzam okolo 12 stycznia i bede raczej gral porankami czasem wieczorami (pracuje w nocy) i czasami tez zarwe nocke jesli bede mial wolne.

szukam graczy doswiadczonych ogarnietych i najlepiej 16+ bo mam zle wspomnienia z graniem z ludzmi bez wiekszego doswiadczenia czyli nie lubie nianczyc tlumaczyc i prowadzac ludzi caly czas.

Chetnie sciagne ts tym podobny komunikator aby lepiej i szybciej sie porosumiec podczas wspolnych huntow

Troche o mnie mam 21 lat pracuje w nocy doswiadczenie mam bo mam 103 sorcka (przestalem grac po haku i chce zaczac od nowa ) jako ze pracuje wiec z kupnem pacc dla siebie nie ma problemu bo nie da sie grac bez... Mam za soba sporo wspolnych wypadow np Demony hydry insekty behemoty plaguesmithy i tym podobne kupilem pacc na 30 dni i w niecale 30 dni mialem juz 103 lvl (oczywiscie startowalem bez pacc i na facc wbilem chyba 25 lvl ) wiem ze dla jednych moze byc to imponujaca a dla innych smiesznie ale w te 30 dni nie maniaczylem calymi dniami tylko tez pracowalem i wychodzilem z domu

Szukam swiata non pvp gdzie gra jak najmniej ludzi zeby zawsze byl jakis exp dla mnie Mam zamiar zaczac gre sorckiem pograc moze z tydzien bez pacc (poprzypominac sobie troche i cos tam zarobic ) a jak kupie pacc to chce cisnac z lvl jak najszybciej tak do 70 lvl i od 70 lvl hunty dla zarobku z kims wydaja sie bardziej racjonalne niz wspolny hunt na 20 lvl Osoba lub osoby ktore chcialby ze mna pograc najlepiej zeby chcialy zostac knightem albo druidem ale to tylko propozycja


nie podaje do mnie kontaktu narazie bo jak ktos bedzie zainteresowany to jakos sie zgadamy i tyle i w grze ustalimy co i jak z ts i tym podobne
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:38.


Powered by vBulletin 3