Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp.

Notki

tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp. Tutaj możesz wyrazić swoją opinię na temat strony, wskazać błąd i zasugerować czego brakuje.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 27-02-2008, 15:54   #101
Mezive
Użytkownik Forum
 
Mezive's Avatar
 
Data dołączenia: 03 02 2007
Lokacja: Bruxelles

Posty: 486
Stan: Na Emeryturze
Imię: Mi-ni
Profesja: Royal Paladin
Świat: xerena
Cool

* Mezive.
* 15.
* W stopniu komunikatywnym
* Francuski (Na stale mieszkam w belgi)
* Nie
* Od 2 lat.Tygodniowo roznie od 10 do 70 h tygodniowo.
* Asivek .
* Tak ropbilem strone dla mojej diewczyny Dokladniej to strone o niej
* Od 2 lat
* Taktyki
* Odpale wam Piataka ^.^
A tak serio to bedzie to dla mnie fajna przygoda i nowe cenne doswiadzczenie.

Ostatnio edytowany przez Mezive - 27-02-2008 o 16:04. Powód: Pomylka
Mezive jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 27-02-2008, 16:04   #102
Tharoo
Użytkownik Forum
 
Tharoo's Avatar
 
Data dołączenia: 08 06 2006
Lokacja: Stalowa Wola

Posty: 135
Imię: Tharoo
Profesja: Elite Knight
Świat: Calmera
Poziom: 110
Domyślny Kandydat...

1. Tharoo
2. 16
3. Na dobrym (ucze sie 10 lat).
4. Niemiecki, 3 lata.
5. Srednio html.
6. Gram od 4 lat, ok. 2-8h na dzien. Duzo czasu spedzam na forum.tibii.pl.
7. ~100 lvl, Tharoo.
8. Nie.
9. Od poczatku grania (4 lata).
10. Potwory, Taktyki, Uzbrojenie, Itemy.
11. Znam bardzo dobrze zasady tibii, pozatym chce sie przyczynic w rozwoju tej strony. (Posiadalem Senior Tutora przez dlugi okres).

Ostatnio edytowany przez Tharoo - 10-03-2008 o 12:57.
Tharoo jest offline  
stary 27-02-2008, 16:06   #103
Leik~
Użytkownik Forum
 
Leik~'s Avatar
 
Data dołączenia: 14 06 2006
Wiek: 34

Posty: 293
Profesja: Elite Knight
Świat: Astera
Poziom: 170
Poziom mag.: 9
Domyślny

  • Nick:
    -Leik~
  • Wiek:
    -18 lat
  • Na jakim poziomie znasz j. angielski?
    -średnio zaawansowany
  • Czy znasz inne języki obce i w jakim stopniu?
    -j. niemiecki, poziom podstawowy
  • Czy znasz jakieś języki programowania (C++, html, php, vb, etc)? Jeśli tak, to jakie i w jakim stopniu?
    -html - lekko zaawansowany, php - podstawy, Pascal - podstawy
  • Od jak dawna grasz w tibie i ile czasu dziennie/tygodniowo poświęcasz na grę?
    -W Tibię zacząłem grać pod koniec 2004 roku. Ciężko jest mi powiedzieć ile czasu spędzam nad graniem, ostatnimi czasy są to 2-3 godzin dziennie.
  • Jaki level ma Twoja najlepsza postać? (wymagany nick - jeżeli nie chcesz go zdradzać publicznie - wyślij mi w PW)
    -Moja najlepsza postać ma 134lvl - Leikbluina Xedornusek.
  • Czy masz jakieś doświadczenie w tworzeniu stron internetowych? Czy tworzyłeś/pomagałeś tworzyć jakieś większe projekty? Jeśli tak, to jakie?
    -Doświadczenie i obeznanie w tworzeniu stron www mam, lecz w żadnych większych projektach nie miałem przyjemności uczestniczyć.
  • Jak długo jesteś użytkownikiem tibia.pl ?
    -Od 2005 roku.
  • W jakich dziedzinach chciałbyś pomagać? (np. mapy, potwory, taktyki, etc.)
    -Mapy, przedmioty, książki, NPC oraz wszystko co jest związane z wszelkimi legendami, mitami oraz innymi rodzaju sekretami Tibii.
  • Dlaczego powinnismy przyjąć właśnie Ciebie?
    -Na pewno pomógłbym w rozbudowaniu strony, mam ambicje oraz ciekawe pomysły, myślę, że mało jest ludzi, którzy zajmują się prawdziwym klimatem RPG.

Pozdrawiam Leik~
__________________
"Every number is infinite; there is no difference.
Help me, o warrior lord of Thebes, in my unveiling before the Children of men!
Be thou Hadit, my secret centre, my heart and my tongue!"
Leik~ jest offline  
stary 27-02-2008, 16:13   #104
Dark Deni
Użytkownik Forum
 
Dark Deni's Avatar
 
Data dołączenia: 13 06 2006
Lokacja: Barlinek

Posty: 70
Stan: Na Emeryturze
Imię: Deni
Dark Deni ma numer GG 500990
Domyślny

no to cóż spróbujmy jeszcze raz

- Dark Deni

- 19

- średni (wystarcza na porozumienie sie z anglikiem)

- Niemiecki Podstawowy oraz Podstawowy j.Rosyjski

- co do tego pytania znam dużo języków html, php, msql, asembler, java, c++, delphi, javascript, css, xml, lua, poprostu to co Technik Informatyk Powinien znać

- wiedz w tibie gram od 2003 r. no i spędzam mało czasu do 4h max dziennie

- obecna postać ma 99 lv i narazie stoi po niemiłym hacku

- mam własną strone internetowa http://www.haluny.lua.pl należałem do Support Team Bardzo Długo z 1,5 roku będzie z krótka przerwą i zrobiłem tam nawet sporo czy to w qestach czy tez w tibia Erth dotego jestem Dj. w jednym z internetowych rozgłosni radiowych http://www.radiolucjana.pl

- od 2005 roku lecz to konto mam od 2006

- Potworki, Mapy Respawnu, Qesty, Loot i Resp , Taktyki czyli wszystko co wcześniej robiłem

- Dlaczego mnie ? może dlatego że już kiedyś byłem użytkownikiem Support Team albo dlatego że jestem solidny i odpowiedzalny zato co robie
__________________
Zbyt duzy podpis

Ostatnio edytowany przez Dark Deni - 28-02-2008 o 01:00.
Dark Deni jest offline  
stary 27-02-2008, 16:23   #105
Sepon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 01 2007

Posty: 56
Profesja: Elder Druid
Domyślny

Twój nick : Sepon
Twój wiek : 16 lat
Na jakim poziomie znasz j. angielski? Uważam że nieźle.
Czy znasz inne języki obce i w jakim stopniu? Bardzo słabo szwedzki.
Czy znasz jakieś języki programowania (C++, html, php, vb, etc)? Jeśli tak, to jakie i w jakim stopniu? Znam podstawy html.
Od jak dawna grasz w tibie i ile czasu dziennie/tygodniowo poświęcasz na grę? Gram w Tibie od 4 lat, poświęcam około 12 godzin tygodniowo na grę,chociaż mógłbym znacznie więcej.
Jaki level ma Twoja najlepsza postać? (wymagany nick - jeżeli nie chcesz go zdradzać publicznie - wyślij mi w PW) 96 sorcerer, Sepon'Mage.
Czy masz jakieś doświadczenie w tworzeniu stron internetowych? Czy tworzyłeś/pomagałeś tworzyć jakieś większe projekty? Jeśli tak, to jakie? Mam znikome doświadczenie.
Jak długo jesteś użytkownikiem tibia.pl ? Od około 3 lat.
W jakich dziedzinach chciałbyś pomagać? (np. mapy, potwory, taktyki, etc.) Wszystko co związane z Tibią. Najlepiej znam się na potworach i mapach.
Dlaczego powinnismy przyjąć właśnie Ciebie? Uważam że mam szeroką wiedzę na temat wielu zagadnień tibijskich.Jestem kulturalny,pracowity,lubię pomagać innym. Uwielbiam wyzwania i z wielką chęcią podejme się pracy w supporcie.Mam nadzieję że dacie mi szanse abym mógł pełnić zaszczytny obowiązek pomocy mniej doświadczonym graczom.Jestem bardzo dociekliwy i napewno wyszperam informacje, które okażą się przydatne.
__________________
Sepon jest offline  
stary 27-02-2008, 16:27   #106
wojo1310
Użytkownik Forum
 
wojo1310's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2008

Posty: 234
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Gildia: Flamess
Świat: Menera
Poziom: 103
Poziom mag.: 7
Adres Jabbera do wojo1310
Domyślny Podanie!

*wojo1310
*W październiku będę miał ukończone 15lat
*Języka angielskiego uczę się 4 lata.Posługuję się nim dostatecznie!
*Bardzo dobrze znam język niemiecki.Uczę się go 8 lat.Zaznaczam,że chodzę do klasy językowej!
*Znam podstawy HTML ale przecież po to mam mózg żeby z niego korzystać więc mogę się nauczyć.
*W tibie gram od prawie dwóch lat,dziennie poświęcając na nią ok.5godz. NIE JESTEM NAŁOGOWCEM
*Miałem 37knighta ale mnie zchackowali.Obecnie odrabiam straty!Jak narazie udało mi się stworzyć 18druida-Gapek Of Lucer oraz 16 palladyna-Kamul Kivy
*Jestem współałtorem strony na serwisie dbv oraz sam posiadam dwie,także na tym serwisie.Mam również bloga ale to chyba mało ważne jednak od takich blogów zaczynałem swoje kształcenie w zakresie programowania.
*Na tą stronę wchodziłem od początku swej przygody z tibią jednak zarejestrowałem się niedawno z potrzeby pisania postów.Wcześniej tylko wyszukiwałem potrzebnych informacji i to był mój błąd,ponieważ na tym właśnie forum poznałem wielu ciekawych ludzi i ich poglądy na różnorodne tematy.
*Chciałbym się zajmować pisaniem newsów oraz popracować nad opisami potworków,ponieważ jest wiele niedociągnięć na ich temat.Likwidowałbym także wiele tematów które nie ubłagalnie się powtarzają,np. ''Poradniki o piekarstwie''!
*Hmm...jest wiele powodów dla których powinienem dostać tą posadę!Jestem bardzo pracowity-jeśli już się za coś biorę staram się wykonać to jak najlepiej.Mimo swej powagi jestem bardzo wesołym i zabawnym człowieczkiem Doskonale pracuję w grupie ale mam też swoje opinie na dany temat i ofiarnie za nimi obstaje.Praca w supporcie bardzo by mnie usatysfakcjonowała i z pewnością przyłożyłbym się do niej bardzo sumiennie.Mam takie wewnętrzne pragnienie pomagania innym polskim tibijczyką którzy są nazywani noobami.PORA TO ZMIENIĆ.A ja chcę się do tych zmian przyczynić.Tak więc decyzja należy do Was.Mam jednak nadzieję,że moja oferta zostanie pozytywnie rozpatrzona i odpowiednio usytuowana.
__________________
Orgias
wojo1310 jest offline  
stary 27-02-2008, 16:30   #107
ManiekEvilMage
Użytkownik Forum
 
ManiekEvilMage's Avatar
 
Data dołączenia: 02 02 2006
Lokacja: Ostrow Maz

Posty: 26
Stan: Na Emeryturze
Imię: Secret
Profesja: Elite Knight
Gildia: Secret
Świat: Hiberna
ManiekEvilMage ma numer GG 9369666
Domyślny xD

# Nick:
-Amrax
# Wiek:
-18 lat skoncze w tym roku
# Na jakim poziomie znasz j. angielski?
-średnio zaawansowany
# Czy znasz inne języki obce i w jakim stopniu?
-j. niemiecki, poziom podstawowy
# Czy znasz jakieś języki programowania (C++, html, php, vb, etc)? Jeśli tak, to jakie i w jakim stopniu?
-htmla podstawy i dosc dobrze c++
# Od jak dawna grasz w tibie i ile czasu dziennie/tygodniowo poświęcasz na grę?
-W Tibię zacząłem grać pod koniec 2004 roku. W tej chwili wogole nie gram w tibie choc interesuje sie nadal co sie dzieje w swiecie tibii, grac przestalem po update w ktorym weszly piraci itd
# Jaki level ma Twoja najlepsza postać? (wymagany nick - jeżeli nie chcesz go zdradzać publicznie - wyślij mi w PW)
-Moja najlepsza postać ma obecnie 61lvl - Amrax.
# Czy masz jakieś doświadczenie w tworzeniu stron internetowych? Czy tworzyłeś/pomagałeś tworzyć jakieś większe projekty? Jeśli tak, to jakie?
-Tworzylem i pomagalem tworzyc strony lecz nie bralem udzialu w zadnym powaznym projekcie
# Jak długo jesteś użytkownikiem tibia.pl ?
-Od konca 2005 roku chyba, nie pamietam dokladnie
# W jakich dziedzinach chciałbyś pomagać? (np. mapy, potwory, taktyki, etc.)
-Chcialbym pomagac glownie w taktykach, potworach i mapach
# Dlaczego powinnismy przyjąć właśnie Ciebie?
-Dlatego iz wklad oraz praca jaka wlozylbym aby pomoc w rozbudowie strony sprawialaby mi przyjemnosc, a tazke dlatego iz robilbym to ambitnie i bezinteresownie.

Ostatnio edytowany przez ManiekEvilMage - 27-02-2008 o 16:33.
ManiekEvilMage jest offline  
stary 27-02-2008, 16:34   #108
Tony ^^
Użytkownik Forum
 
Tony ^^'s Avatar
 
Data dołączenia: 17 02 2005
Wiek: 33

Posty: 132
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Candia
Poziom: 115
Skille: 98/82
Poziom mag.: 21
Domyślny

WITAM!!
Nick: Tony ^^ (W tibii aktualnie nick: [pw] 43ek -z każdym dniem wyżej- posiadam tutora)
*Wiek: 17 (w lipcu 18)
*Angielski znam... Myślę, że b. dobrze
*Inne obce języki: Niemiecki trochę kulawo...
*W tibie gram od roku 2002 z przerwami użytkownikiem tibii.pl jestem od roku 2004 (to konto jest od 2005)
*Najlepszą postacią była postać na furorze (nicki na pw) niestety już postać po przegranej wojnie nie istnieje.
*Tworzyłem strony moich gildii między innymi www.sunblade.konto.pl byłem tam jednocześnie adminem i moderatorem forum...
*Pomocny bym był w questach mapach potworach taktykach i ogólnej wiedzy...
*Tibii miesięcznie poświęcam od 100-300h

Dlaczego ja?
A dlaczego nie! Myślę, że dobrze wywiązywał bym sie z tej pracy była by ona dla mnie przyjemna to jest coś co lubie... Podoba mi sie praca tutora na tibii na tibia.pl też z chęcią pomogę. 6 letnie doświadczenie myślę, że jest coś warte i mogło by być dobrze wykorzystane... Mam sporo wolnego czasu i lubię podejmować nowe wyzwania.

Pozdrawiam!
Michał
__________________
Tibiopedia.pl
Tony ^^ jest offline  
stary 27-02-2008, 16:35   #109
Regusek
Użytkownik Forum
 
Regusek's Avatar
 
Data dołączenia: 27 03 2007
Lokacja: Zabrze
Wiek: 31

Posty: 69
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Anima
Świat: Nebula
Poziom: 143
Poziom mag.: 73
Regusek ma numer GG 4752382
Domyślny

1. Regusek
2. Niedługo 16
3. Język angielski znam na poziomie zaawansowanym (zarówno w czytaniu jak i w mowie)
4. Znam także język niemiecki i szwedzki na poziomie podstawowym
5. Znam język html i C++ w stopniu podstawowym
6. W Tibie gram od 2004 roku, czyli prawie cztery lata i dziennie spędzam na tą grę dość sporo czasu tzn. około 5-6h
7. Moją najlepszą postacią był 143 MS, na którym dostałem delete (o nicku wie tylko parę osób, więc wole nie mówić), a obecnie gram na Aldorze 84 MS-em [CHAR]Regon Dark[/CHAR]
8. Doświadczenie mam jedynie z lekcji informatyki (niestety)
9. Użytkownikiem tibia.pl jestem od 2006 roku
10. Nie zastanawiałem się nad tym szczególnie, ale odnoszę wrażenie iż podołałbym w każdej przydzielonej mi dziedzinie
11. Dlaczego mnie? Ja oczywiście Wam tego nie narzucam, jednak w oczach wielu osób, jestem pracowity, rzetelny, spełniam swoje obowiązki najlepiej jak mogę i rzadko się zniechęcam. Zależy mi na tym, aby pomóc w rozwijaniu się strony i forum, więc postaram się stanąć na wysokości zadania. Odnoszę wrażenie, że gdybym został wybrany to nasza współpraca by się bardzo dobrze układała

Serdecznie proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

Pozdrawiam!!
Regusek jest offline  
stary 27-02-2008, 16:41   #110
Zabster
Użytkownik Forum
 
Zabster's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2007
Lokacja: Lublin

Posty: 129
Imię: Gremar
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Vision
Świat: Furora
Poziom: 282
Skille: 110/92
Poziom mag.: 28
Domyślny

1. Zabster
2. 20 Lat
3. Język Angielski znam na poziomie dobrym.
4. Niemiecki podstawy.
5. Nie znam.
6. Gram od 5 lat okolo 5h dziennie.
7. Gremar - 182 RP Furora / Zab'ster - 126 MS Morgana
8. W zakresie tworzenia stron internetowych znam tylko podstawy.
9. Używam tego forum od okolo 3lat
10. Moglbym pomagac w: Potwory, mapy, newsy
11. Dlaczego ja? Mysle ze mam dobre doświadczenie o Tibi ktorym moglbym sie podzielic z innym graczami.

Ostatnio edytowany przez Zabster - 27-02-2008 o 20:23.
Zabster jest offline  
stary 27-02-2008, 16:42   #111
Lemur II
Użytkownik Forum
 
Lemur II's Avatar
 
Data dołączenia: 27 03 2006
Lokacja: Kraków
Wiek: 32

Posty: 18
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Celesta
Lemur II ma numer GG 5805312
Domyślny

Cytuj:
* Twój nick.
* Twój wiek.
* Na jakim poziomie znasz j. angielski?
* Czy znasz inne języki obce i w jakim stopniu?
* Czy znasz jakieś języki programowania (C++, html, php, vb, etc)? Jeśli tak, to jakie i w jakim stopniu?
* Od jak dawna grasz w tibie i ile czasu dziennie/tygodniowo poświęcasz na grę?
* Jaki level ma Twoja najlepsza postać? (wymagany nick - jeżeli nie chcesz go zdradzać publicznie - wyślij mi w PW)
* Czy masz jakieś doświadczenie w tworzeniu stron internetowych? Czy tworzyłeś/pomagałeś tworzyć jakieś większe projekty? Jeśli tak, to jakie?
* Jak długo jesteś użytkownikiem tibia.pl ?
* W jakich dziedzinach chciałbyś pomagać? (np. mapy, potwory, taktyki, etc.)
* Dlaczego powinnismy przyjąć właśnie Ciebie?
1. Lemur II
2. 16
3.dogadać się z kimś to dogadam ale raczej słabo mi to idzie
4.Rosyjski na poziomie podstawowym
5.Html na poziomie bdb
6. 4 lata i jakieś 3-4 h na dzień zależy od humoru
7. w tym momencie 21 lvl [CHAR]Lemur'ziom[/CHAR] ale kiedyś miałem 30 knighta ale to dawne czasy [tibia 7.6]
8. Mam własną strone dawniej była w 100% html obecnie a sami zobaczcie http://szopa-sqad.yoyo.pl/ odrazu mówie że kod jest edytowany
9. ze 2 lata ale postów raczej nie pisałem używałem konta do przeglądania
10.questy/potwory
11. no podam pare powodów:
a)"troche" w tej tibii siedze więc napewno coś na ten temat wiem
b) zawsze chciałem współtworzyć tę strone i na coś się komuś przydać a napewno coś w rozwój owej strony wniose


i na koniec moja taka osobista proźba prosze przyjmicie mnie !!!
bo tu się powtórze napewno wniose coś do tej strony i komuś pomoge

Pozdrawiam
Lemur
__________________

Ostatnio edytowany przez Lemur II - 01-03-2008 o 20:33. Powód: nie to jak dyslekcja
Lemur II jest offline  
stary 27-02-2008, 16:43   #112
Paczus0
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 01 2006

Posty: 107
Imię: WjeslaF
Profesja: Elite Knight
Świat: Guardia
Poziom: 125
Skille: 90/85
Poziom mag.: 8
Domyślny

1. jeżeli chodzi o mój nick z forum to paczus0, z gry - wjeh, w rl - nie posiadam (chyba)
2. 17
3. pretty good i suppose
4. niemiecki, w bardzo podstawowym stopniu, ze znajomością bardzo dziwnych wyrazów
5. html - bardzo podstawowe podstawy
6. 2 lata z hakiem / 57 i 18/31 godziny zakładając że miesiąc ma 31 dni, z czego większość czasu nie jestem przy komputerze
7. 133 lvl, Wiesiu
8. nie
9. od 13.01.2006
10. we wszystkim po trochu, co by się nie zanudzić przy tysięcznym klepaniu tego samego. osobiście preferuję tłumaczenia tekstów wszelakich
11. a dlaczego nie? kieruję się prostą zasadą - jeżeli raz już coś zacznę, to będę dążył do końca. kreatywny, ambitny, wysoko ustawiona poprzeczka, inteligentny (podobno), miły (też podobno); zarazem leniwy, wulgarny (czasami), nie kryjący sie ze swoimi przemyśleniami i sądami, zwięzły w wypowiedziach, a zarazem owijający w bawełnę na tematy wszelakie. jednym słowem mieszanka wybuchowa która, bądź co bądź, prowadzi do zaskakujących (pozytywnie) efektów.

Ostatnio edytowany przez Paczus0 - 27-02-2008 o 16:44. Powód: bo trawa jest zielona
Paczus0 jest offline  
stary 27-02-2008, 16:45   #113
Kaczyy5
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 02 2008
Lokacja: Wołomin

Posty: 19
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Demus~
Profesja: Elite Knight
Świat: Astera
Poziom: 120
Pergamin podanie

* Twój nick. Olivias Palladin
* Twój wiek. 17 w tym roku
* Na jakim poziomie znasz j. angielski? biegle
* Czy znasz inne języki obce i w jakim stopniu? niemiecki(srednio zaawansowany )
* Czy znasz jakieś języki programowania (C++, html, php, vb, etc)? Jeśli tak, to jakie i w jakim stopniu? nie,nie znam
* Od jak dawna grasz w tibie i ile czasu dziennie/tygodniowo poświęcasz na grę? gram ok. 5 lat z przerwami.Dziennie poswiecam minimum godzine.Zalezy ile mam czasu.
* Jaki level ma Twoja najlepsza postać? (wymagany nick - jeżeli nie chcesz go zdradzać publicznie - wyślij mi w PW) Olivias Palladin 43lvl i ciagle rosnie)
* Czy masz jakieś doświadczenie w tworzeniu stron internetowych? Czy tworzyłeś/pomagałeś tworzyć jakieś większe projekty? Jeśli tak, to jakie? tylko w szkole ale nie wiem czy mozna to "doswiadczeniem" nazwac.
* Jak długo jesteś użytkownikiem tibia.pl ? od kiedy zaczalem grac...ale zalogowalem sie kilka dni temu.
* W jakich dziedzinach chciałbyś pomagać? (np. mapy, potwory, taktyki, etc.) we wszystkim w czym mial bym jakies wiesci.
* Dlaczego powinnismy przyjąć właśnie Ciebie?
wszystko co wiem o tej grze wiem wlasnie z tej strony...i chcialbym kiedys powiedziec ze ja rowniez mialem jakis wklad w to wszysko.wiem ze nie jestem jakims idealnym kandydatem,ale od grudnia(gdzy ponownie zaczalem grac)tibia jest czescia mojego zycia...
pozdrawiam...
Kaczyy5 jest offline  
stary 27-02-2008, 16:47   #114
Zathurus
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 11 12 2006

Posty: 11
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Czero
Profesja: Elder Druid
Świat: Harmonia
Poziom: 51
Poziom mag.: 56
Zathurus ma numer GG 3920641
Strzałka -

+Nick: Zathurus
+Wiek: 15lat
+Znajomość j.Angielskiego: zawsze miałem 5 ^^ i uważam siebie za dobrego
+Inne języki: Znam j. Francuski na 4
+Języki programowania: C++ na 3+, HTML na 6, PHP na -5, Javascript na 4, CSS na 5 [Stylesheet]
+Od jak dawna[...]: Gram w tibię od lat prawie 5, gram okolo 3h dziennie
+Najleprza postać: Scorpi'on [Tutor, za niedługo na bank senior tutor] -> 60lv elite [pacc end], Czero -> 53 elder [pacc end], z 30 postaci z okolo 25lvlem, miałem już 2 kota z tutorami.
+Współpracowałem z Google, kiedy nie gram tworze różne stronki www
+Jestem członkiem forum od grudnia 2006r., a na tibia.pl zaglądam co 2 dni od początku grania w tibie [okolo 5 lat]
+Dziedziny: Potwory, Taktyki, wszystko po trochu ale szczególnie te.
+Jestem kreatywny, mam poczucie humoru ale umiem byc poważny, jestem zdolny i znam sie uważam bardzo dobrze na tibii.
Zathurus jest offline  
stary 27-02-2008, 16:48   #115
Zalgadis
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 09 2005
Lokacja: Legnica
Wiek: 31

Posty: 1,264
Domyślny

Mój nick to Zalgadis.
Lat 16.
Dogadam sie z każdym, B. Zaawansowany.
Znam język Niemiecki w 100% ( no może 99 ).
Znam Html i PHP.
W tibie zaczołem swoją przygode na 6.9-7.0 grałem do 7.7, przestałem z powodu hunta.Na tibii 8.0 grałem jeszcze tydzień robiąc 25 level i kończąc całkowicie ;p.
Human Silent Assasin - 53 level (hunted i hacked przez brata, ale potrafiłem znaleźć winowajcie po ip. i odzyskać to, co zostało mi odebrane. Czyli pozostaje tylko Hunted ;o)
Zelgadis Axemaster - 25 level w 4 dni (nie gram)
Keregain - 20 level rookstayer (już nim nie expie)
Posiadałem Pacca 2 razy, raz na 6 miesięcy i raz na 3 miesiące, niewyżuliłem pieniędzy od mamy, taty tylko sam poszedłem roznosić ulotki itepe.
Doświadczenie mam tylko w tym, że tworzyłem stronkę w html'u na informatyke, oraz (NIELEGALNE)
robiłem ots,a.
Z Tibia.pl jestem 3,5 roku.
Chciałbym pomagać w działach: Potwory, Magia, Itemy, Rookgard i wogóle jakie się da ale te wyżej napisane najbardziej.
Jestem spokojnym userem, zdarza mi się często zrobić jakieś głupstwo, pojechać po kimś, założyć bezsensowny temat ale b. rzadko albo jak już ktoś naprawde powie to samo po raz dwudziesty albo mnie wkurzy jadąc każdemu oraz mnie (nie mówie o trollach tylko o uzytkownikach którzy są na forum więcej niż rok) to wiadomo, człowiek nie maszyna, też ma swoje granice. O Tibii wiem baaardzo dużo pomógłbym bardzo nowym graczom.Wybierając mnie, zwiększycie grono dobrych ludzi z Support teamu. Pzdr. All.

Ostatnio edytowany przez Zalgadis - 27-02-2008 o 17:01.
Zalgadis jest offline  
stary 27-02-2008, 16:48   #116
Tebiator
Użytkownik Forum
 
Tebiator's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2006
Lokacja: Tarnów

Posty: 73
Stan: Na Emeryturze
Imię: Tebiator
Profesja: Rookstayer
Świat: Pandoria
Poziom: 34
Tebiator ma numer GG 6666188 Tebiator ma login Tlenu power_metal@tlen.pl Send a message via Skype™ to Tebiator
Domyślny

1. Tebiator
2. 19
3. poziom zaawansowany
4. tak znam dobrze jezyk czeski stopien b.dobry
5. Nie nie potrzebowalem tego w zyciu
6. gram od ok 2lat (wieloma charami) poswiecam czasu ok 2-3h dziennie na gre
7. 46lvl - Sky'nurak + 1 osoba na Pandorii rookstayer z Full citizenem
8. doswiadczenia mam takie jakie potrzebne byly na informatyce
9. jestem od ok. roku z hakiem
10. Potwory, Przedmioty, Taktyki gry dla Knightow
11. Gdyz sadze ze moje wykształcenie, b.dobra znajomosc jezyka angielskiego ( przebywalem w Szkocji w Aberdeen ) oraz znajomosc przepisów i taktyk gry mogą być dobrą ofertą dla Tibia.pl i wielką pomocą w w realizacji Portalu.
__________________
Zbyt duzy podpis
Tebiator jest offline  
stary 27-02-2008, 16:56   #117
Demon P.
Użytkownik Forum
 
Demon P.'s Avatar
 
Data dołączenia: 13 05 2006
Lokacja: Bardzo daleko

Posty: 146
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Pacera
Poziom: 121
Poziom mag.: 71
Domyślny

*/Demon P.
*/16 lat
*/Dosyć dobrze
*/Niemiecki na poziomnie ponad podstawowym (7 rok nauki)
*/Uczyłem się tego troche
*/Gram ok. 4lata dziennie jak moge to 12h+
*/Demon Pioruna>>>87 elder druid i posiadam 72 royal paladyna>>>Pall Demon
*/Pomagałem w robieniu strony do ,,Pakietu Wrzesnioweg" (konkurs szkolny w całej Polsce)
*/od 4 lat
*/Chętnie bym pomógł w taktykach i potworach
*/Sądzę iż moja wiedza tibijska jest dość rozległa, ponieważ umiem bardzo dobrze grać każdą profesją. Myślę, że na tibia.pl brakuje wielu informacji w potworach i taktykach, które mogłbym z chęcią uzupełniać po każdej poprawce w grze.
__________________
01:23 GM Barbarian of Furora [2]: Hello
01:23 Imargam [272]: hi
01:23 GM Barbarian of Furora [2]: what are you doing?
01:23 Imargam [272]: i afk
01:23 GM Barbarian of Furora [2]: why?
01:23 Imargam [272]: i watch porn
<><><><><><><><><><><><><>
18:16 Serdar [84]: kocham cie
18:17 Serdar [84]: i lost 95 milion exp
18:17 Serdar [84]: and im not zly

Ostatnio edytowany przez Demon P. - 27-02-2008 o 17:24.
Demon P. jest offline  
stary 27-02-2008, 17:04   #118
AIIist
Użytkownik Forum
 
AIIist's Avatar
 
Data dołączenia: 17 06 2007
Lokacja: Kraków

Posty: 104
Imię: Allist
Profesja: Elder Druid
Gildia: Dementhess
Świat: Candia
Poziom: 111
Skille: 28
Poziom mag.: 73
AIIist ma numer GG 3408027
Domyślny

* AIIist.
* Mam 17 lat.
* Język angielski znam na poziomie srednio zaawansowanym.
* Znam j. rosyjski na poziomie średnim.
* Znam htm i dobrze posługuję się pascalem.
* Gram od 5 lat i poświęcam na tą przyjemnośc 2-5 godzin dziennie.
* Obecnie gram postacią na 106 poziomie (ed) (Allist ) ;]
* Zrobiłem strone do ots z account managerem .
* Już 2 lata.
* W dziale taktyki poniewarz po ostatnim update jest ten dział bardzo ubogi w porady dla postaci magicznych oraz chętnie zajmowałbym się spamem.
* Większośc czasu spędzonego przed komputerem poświęcam na buszowanie po forum tibi pl , niestety muszę stwierdzić ,ze jest tam zAA dózo spamu który z chęcią reularnie bym usuwał ;]
AIIist jest offline  
stary 27-02-2008, 17:05   #119
M@trixs
Użytkownik Forum
 
M@trixs's Avatar
 
Data dołączenia: 12 02 2005

Posty: 93
Profesja: Elite Knight
Gildia: Im alone
Poziom: NVM
Skille: NVM
Domyślny ;d

  • M@trixs,
  • 18lat,
  • Myślę, że na bardzo dobrym,
  • Niemiecki-podstawowy,
  • Znam język html,trochę php,pascal
  • W Tibię gram od 4lat, ostatnio po 2-3h dziennie, gdy mam czas wolny to więcej czasu poświęcam na forum,
  • Obecnie 90lvl royal paladin-Capueiro, wczesniej 133ed i 107ek,
  • Tworzyłem stronę internetową dla mojej szkoły i klasy. Jestem moderatorem na forum klasowym,
  • Około 4 lata,
  • Chciałbym pomagać przy potworach, broniach,nowe taktyki,
  • Uważam,że moje doświadczenie w grze, może pomóc niedoświadczonym graczom.Jestem osobą konsekwentną, potrafiącą wyznaczać sobie nowe cele. Gram w Tibie kilka godzin dziennie, dlatego też aktualizowanie nowych taktyk,opracowywanie ich,nie stanowiło by dla mnie problemu. Jestem elokwentny i zawsze dążę do wyznaczonego celu. Myślę, że pozycja w Tibia.pl Support umożliwi mi dalszy rozwój i połączenie przyjemnego z pożytecznym.
__________________
*..."Nieważne elitarny czy zwykły w każdym strach zmusza do modlitwy"...

*Hated by many, respected by all.


*Let's the body hit the floor...
M@trixs jest offline  
stary 27-02-2008, 17:06   #120
Xizibi
Użytkownik Forum
 
Xizibi's Avatar
 
Data dołączenia: 06 02 2007
Lokacja: Olsztyn

Posty: 83
Stan: Niegrający
Świat: Menera
Domyślny Zgłoszenie

· Twój nick.
· Xizibi
· Twój wiek.
· 15
· Na jakim poziomie znasz j. angielski?
· Zaawansowany i wciąż się uczę
· Czy znasz inne języki obce i w jakim stopniu?
· Nie
· Czy znasz jakieś języki programowania (C++, html, php, vb, etc)? Jeśli tak, to jakie i w jakim stopniu?
· Zaczynam się uczyć php
· Od jak dawna grasz w tibie i ile czasu dziennie/tygodniowo poświęcasz na grę?
· Od półtora roku, gram średnio 1.5h dziennie
· Jaki level ma Twoja najlepsza postać? (wymagany nick - jeżeli nie chcesz go zdradzać publicznie - wyślij mi w PW)
· Raytoran 30lvl, ale staram się poznać tez inne profesje dlatego poziom nie jest zbyt duży
· Czy masz jakieś doświadczenie w tworzeniu stron internetowych? Czy tworzyłeś/pomagałeś tworzyć jakieś większe projekty? Jeśli tak, to jakie?
· Niestety nie
· Jak długo jesteś użytkownikiem tibia.pl ?
· Na forum zaglądam od początku gry lecz konto założyłem rok temu
· W jakich dziedzinach chciałbyś pomagać? (np. mapy, potwory, taktyki, etc.)
· Tłumaczenie tekstów z tibia.com
· Dlaczego powinnismy przyjąć właśnie Ciebie?
· Chcę przyśpieszyć tłumaczenie tekstów, pomóc stronie i jestem osobą odpowiedzialną

__________________
Michael 18:27:44
ja do brata
Michael 18:28:01
ej mam waste tak jak stad do konca twojego huja
Michael 18:28:05
a bro
Michael 18:28:07
aaa to male
Xizibi jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:13.


Powered by vBulletin 3