Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 26-07-2006, 20:20   #1001
wizu
Użytkownik Forum
 
wizu's Avatar
 
Data dołączenia: 30 01 2006
Lokacja: Sanok
Wiek: 34

Posty: 208
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Julera
Poziom: 55
Poziom mag.: 51
Domyślny

ktoś mówł, że nagroda z questa musi być z skrzynki, albo od npc. A honey flower (czy jakoś tak to sie pisze) to co, but?
__________________
wizu jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 26-07-2006, 20:23   #1002
Wievioor
Użytkownik Forum
 
Wievioor's Avatar
 
Data dołączenia: 18 05 2006
Lokacja: Gdynia

Posty: 107
Stan: Na Emeryturze
Imię: Wievioor
Profesja: Knight
Świat: Danera
Poziom: ~15
Skille: 41/39/\
Poziom mag.: 3
Wievioor ma numer GG 8306287 Send a message via Skype™ to Wievioor
Domyślny

@up
Nie chodziło o to, że koniecznie ze skrzynki tylko o to, że nie z wyspy, na zasadzie "przeciągnij i upuść"
__________________
Zapraszam wszystkich na Moją stronę oraz na Forum



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dwimenor
Life is brutal, full of zasadzkas and kopas w dupas very mocno.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gery.pl
Jeżeli zdecydowałeś, że Twoja postać będzie w grze idiotą, to stwierdzenie typu "Chcem pożreć wieeeelkom kupę mięcha" będzie do niej pasować jak ulał.
Wievioor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-07-2006, 20:30   #1003
wizu
Użytkownik Forum
 
wizu's Avatar
 
Data dołączenia: 30 01 2006
Lokacja: Sanok
Wiek: 34

Posty: 208
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Julera
Poziom: 55
Poziom mag.: 51
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wievioor
Nie chodziło o to, że koniecznie ze skrzynki tylko o to, że nie z wyspy, na zasadzie "przeciągnij i upuść"
a, to w takim razie to się z tobą w zupełności zgadzam.
__________________
wizu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-07-2006, 20:33   #1004
Michal9000
Zbanowany
 
Michal9000's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2005

Posty: 337
Stan: Aktywny gracz
Imię: Michos
Profesja: Sorcerer
Gildia: Brak ;(
Świat: Honera
Poziom: 17
Skille: 16/20
Poziom mag.: 13
Domyślny

Z wyspy i tak mało mozliwe, chyba ze po pociągnięciu dzwigni/naciśnięciu przycisku/zrobieniu czegoś innego znikał by kamień, bo te ognie są na kamieniach.
Michal9000 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-07-2006, 23:27   #1005
Hakuoh
Użytkownik Forum
 
Hakuoh's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2005
Lokacja: Bełchatów/Reading
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,622
Stan: Niegrający
Imię: Eldryzif
Profesja: Rookstayer
Świat: Calmera
Poziom: 74
Domyślny

Cytuj:
Po1

n00by nie odzywajcie sie
Mówisz sam do siebie? Lol
Cytuj:
Po2

Zgadzam się z Michalem9000, że nie można go zdobyc z wyspy tylko od NPC/skrzynka
A ja po takich postach zaczynam wątpieć, że SoF istnieje na Rooku

Cytuj:
Po3

To jest to, szukamy za daleko, choć może być tak, że quest jewst cholernie trudny w ogóle i w ogóle, ale może być też prosty, np. jet w akademii niewidzialny teleport itp. czyli prosty lecz podchwytliwy
Wyjdź i nie wracaj!
Cytuj:
Po4

Wg. mnie to jest coś jak postman quest, czyli na myślenie, a nie idz zabij i wez
Jeśli myślenie, to napewno nie coś dla ciebie.

Cytuj:
Po5

Ktoś mówił że cipsoft nie usuwal questu tylko je utrudnial, co znaczy, że quest został zaktualizowany, czyli strefa PACC też mogła być do niego włączona.
Jeszcze czego.


Cytuj:
@edit 100 strona
Podnieta -.-''
__________________
I'm in league with satan. Obey his commands. With the goat of Mendes. Sitting at his left hand. I'm in league with satan. I love the dead. No one prayed for Sodom. As the people fled.

Ostatnio edytowany przez Hakuoh - 26-07-2006 o 23:28.
Hakuoh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-07-2006, 00:12   #1006
fm*
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Hakuoh czy jak Ci tam, wyjdz. Ośmieszyłes sie pokazujac jakim wlasnie 15 letnim debilem jestes. Twoim postem chciales pokazac jaki jestes fajny? kompromitujac innych? pojechales po typie za to, ze napisal "Wg. mnie to jest coś jak postman quest, czyli na myślenie, a nie idz zabij i wez" akuraj tutaj typ ma racje przynajmniej napisal cos z sensem, ale Ty wszedles porobiles cytaty chciales sie popisac i nic nie wnoszac do tematu poszedles, pomysl tym swoim 15 letnim umyslem nasteonym razem idioto.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 27-07-2006, 00:24   #1007
Hakuoh
Użytkownik Forum
 
Hakuoh's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2005
Lokacja: Bełchatów/Reading
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,622
Stan: Niegrający
Imię: Eldryzif
Profesja: Rookstayer
Świat: Calmera
Poziom: 74
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez fm*
Hakuoh czy jak Ci tam, wyjdz. Ośmieszyłes sie pokazujac jakim wlasnie 15 letnim debilem jestes. Twoim postem chciales pokazac jaki jestes fajny? kompromitujac innych? pojechales po typie za to, ze napisal "Wg. mnie to jest coś jak postman quest, czyli na myślenie, a nie idz zabij i wez" akuraj tutaj typ ma racje przynajmniej napisal cos z sensem, ale Ty wszedles porobiles cytaty chciales sie popisac i nic nie wnoszac do tematu poszedles, pomysl tym swoim 15 letnim umyslem nasteonym razem idioto.
Zarejestrowałeś sie dzisiaj tylko dlatego, żeby mnie do pewnego stopnia zdenerwować? Niestety, wiem czym to może grozić ten post ale niestety nie moge tego znieść. Słuchaj ty smrodzie. Jeśli zamierzasz obrażać ludzi to najlepiej zachowaj to dla siebie. Tak sie składa, że jesteś w błędzie, że kolo ma racje. Bo kto tak naiwny mógł porównać do Postmana? Co, podchodzisz do kolesia, "Hi" , "Mission" i robisz Postmana? Nie!
Moim postem nie zamierzam udowadniać, że jestem fajnym, że kompromituje, itp. To takie osoby, jak ty i inne kompromitują i paskudzą temat. A tak propo? Ty niby ile masz lat? 11? 6? 57? Że taki jesteś mądry?
Także dla moderatorów, jeśli ten post nie będzie pasował prosze usunąć, ale najlepiej wraz z poprzednim, napisanym przez fm*. Dziękuje.
__________________
I'm in league with satan. Obey his commands. With the goat of Mendes. Sitting at his left hand. I'm in league with satan. I love the dead. No one prayed for Sodom. As the people fled.
Hakuoh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-07-2006, 02:08   #1008
fm*
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Słuchaj dzieciaku, najbardziej rozbawiles mnie tekstem "jesli zamierzasz obrazac ludzi to zachowaj to dla siebie" hahaha i kto to mowi ten ktory wszedl na forum i pojechal po pieciu uzytkownikach naraz nie piszac nic ciekawego. Skoro udzielasz sie w tym temacie to znaczy, ze interesuje Cie tajemnica SS to powiedz mi jak wedlug Ciebie go zdobyc wieksza szansa ze trza rozwalic wszystko co biega czy pomysles i kombinowac? typowi nie chodzilo o dokladnie to samo co w postman quest "Hi mission" , ale o to , ze MOZE on byc na podobnej zasadzie czyli MYSLENIA... a tego akurat Tobie brakuje, a nie mu.
Tak pozatym to widac, ze gówno interesuje Cie sprawa rooka napisales posta byle nabic i zablysnac, wiec dostosuj sie do wlasnych slow "jesli zamierzasz obrazac ludzi to zachowaj to dla siebie" pozdro synu...
  Odpowiedz z Cytatem
stary 27-07-2006, 11:09   #1009
Vargasso
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 06 2006
Lokacja: Chełm

Posty: 4
Stan: Aktywny gracz
Imię: Varga
Profesja: Druid
Gildia: Brak
Świat: Pacera
Poziom: 19
Poziom mag.: 24
Domyślny PAcc area

witam
z tego co wiem to na PAcc area istnieje takie miejsce jak Maze of Fury(labirynt furii). Próbował Ktoś coś z tym zrobić? Może jak SoF znika to tam się coś dzieje?
nie mam płatnego konta, więc nie mogę tego sprawdzić. jak ktośtam wcześniej powiedział: "szukamy za daleko". to by się wydawało najprostsze rozwiązanie.
pozdrawiam
Vargasso
Vargasso jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-07-2006, 15:31   #1010
- Prodigy -
Użytkownik Forum
 
- Prodigy -'s Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2006

Posty: 575
Domyślny

Witam!



Przechadzając się dziś po rynku dostrzegłem coś, co sprawiło, że naszła mnie pewna myśl. Niechcąc pisać o tym na forum, bez żadnych konkretnych materiałów, postanowiłem najpierw sprawdzić, czy coś z nowej teorii wyniknie. Jak pomyslałem, tak tez zrobiłem Ale... wciąż nie powiedziałem o jaką teorię chodzi. Otóż - jak Wam wiadomo, po stronie dla PACC gracze Premium mają okazje zrobić Goblin Hell Quest. Daruję sobie opis dojścia i nagród, bo nie o to chodzi... Przed wejściem do questu jest tabliczka z napisem: "Temple of the all consuming Cheese Only true believers may enter". "Tylko prawdziwie wierzący mogą wejść". Jak wiadomo - wszyscy leją z góry na dół, na ten napis i dopuszczają się świętokradztwa, profanując owo święte miejsce swoimi heretycznymi stopami . Lecz pomyślałem sobie, że choć wszyscy mogą tam wejść, to może tylko "Prawdziwie Wierzący", mogą dostąpić jakiegoś zaszczytu, bądź tylko im zostanie coś pokazane/podarowane. Tylko skąd wziąć prawdziwie wierzącego ? Zapewne chodzi o innego goblina, a ja niestety nie kumpluje się z żadnym z nich (ponoć na goblin hell rozwieszono już za mną list gończy). Więc pomyślałem, że może mój mosiężny znajomy coś zdziała
Dokładniej mówiąc, zacząłem się zastanawiać, czy postawiony w odpowiednim miejscu posążek goblina, nie sprawi czasem czegoś szczególnego (Np. pojawienie się klucza, bądź otwarcia drzwi/przestawienia dźwigni). A wiadomo, że kilka questów na mainlandzie, opiera się właśnie na umiejętnym ulokowaniu w danym miejscu itemu/skrzynki. Tak więc zatargałem ową statuetkę pod samiusieńkie Goblin Hell ! Po czym, po uprzednim wybiciu potworów maści wszelakiej, które nie chciały wykazać współpracy przy sprawdzaniu mojej teori zacząłem próbować, ulokować posążek w jakimś miejscu. Niestety - żadne kombinacje nie przynisły oczekiwanego rezultatu... ostatecznie 'figurka' spoczęła na jednym z trzech 'kwadracików', na których stoją gobliny strzegące wejścia do świątyni.
Ale! Podróż - jak się okazało - nie była całkiem daremna, bo po tym, jak jeden domysł został zatarty przez okrutną rzeczywistość () zaciekawiła mnie kolejna rzecz, związana nieco z moim wcześniejszym postem. Dawałem już to zdjęcie, ale pozwole je sobie zamieścić jeszcze raz -



A tu coś, co mnie zainteresowało -




***



Podobne ? Otóż to ! Gdyby przyjąć, że na czas zniknięcia Spike Sworda, ogień zmniejsza się o "2 stopnie", zarówno wokół otaczających go kamieni, jak i przy tym miejscu, to biorąc pod uwagę, że ogień, który płonie na kamieniach w światyni goblinów jest już najmniejszym z możliwych, to wypaliłby się on całkiem. Zupełnie tak, jak mogło by się stać z tym ciałem, o którym pisałem już dużo, dużo wcześniej. Postanowiłem umieścić tu ową teorię, bo (w przeciwieństwie do kilku innych wysuwanych tu pomysłów...) da się ją ostatecznie sprawdzić. Potrzeba poprostu cierpliwości i wyczucia czasu. A dla tych pewnych Panów, którzy tak się zażarcie kłucili oznajmiam, iż:

- "Nie szukam za daleko" - cała ta teoria dzieje się tylko i wyłącznie na Rooku.
- Taka wersja wydarzeń, nie opierałaby się na schemacie "Idź, zabij, zgarnij nagrodę". Do tego przedsięwzięcia potrzebne są - jak już wpsominałem - cierpliwość i wyczucie czasu.
- Tak. Gdyby to kazało się prawdą, to przyznacie, że trzeba było wcześniej "pomyśleć" ?
- W Tibii istnieją questy, których pewne fragmenty polegają właśnie na przedostaniu się w określonym czasie z jednego miejsca w drugie, zanim zamkną się drzwi/przestawi się dźwignia/zdezaktywuje się teleport, czy nawet stopi się sopel lodu (Explorer Society Quest), więc taka zagrywka z biegiem przez cały Rook - od Spike Sworda, aż do Goblin Hell, nie jest tak całkiem bezsensowna...

***

W świecie, na którym gram (Xerena), nie mam niestety zbyt dużej ilości przyjaciół (m.in. daltego, że jest to dość nowy świat...), którzy mogliby mi pomóc w potwierdzeniu, bądź obaleniu tej teorii. Co gorsza, jestem tam chyba jedynym, w miarę aktywnie "działającym" Rookstayerem z PACC. Więc jeśli ja nie jestem online, to raczej nie ma komu sprawdzić tych przypuszczeń. Ale może Wy, forumowicze, macie na swoich światach lepsze warunki do sprawdzenia tej teorii. Mam nadzieje, że choć w pewnym stopniu zaciekawiły Was moje domysły


Pozdrawiam!
Pell
__________________
You have the strongest armour, because you are the weakest.


Ostatnio edytowany przez - Prodigy - - 27-07-2006 o 15:38.
- Prodigy - jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-07-2006, 15:59   #1011
Mati66
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 07 2006

Posty: 75
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez fm*
Słuchaj dzieciaku, najbardziej rozbawiles mnie tekstem "jesli zamierzasz obrazac ludzi to zachowaj to dla siebie" hahaha i kto to mowi ten ktory wszedl na forum i pojechal po pieciu uzytkownikach naraz nie piszac nic ciekawego. Skoro udzielasz sie w tym temacie to znaczy, ze interesuje Cie tajemnica SS to powiedz mi jak wedlug Ciebie go zdobyc wieksza szansa ze trza rozwalic wszystko co biega czy pomysles i kombinowac? typowi nie chodzilo o dokladnie to samo co w postman quest "Hi mission" , ale o to , ze MOZE on byc na podobnej zasadzie czyli MYSLENIA... a tego akurat Tobie brakuje, a nie mu.
Tak pozatym to widac, ze gówno interesuje Cie sprawa rooka napisales posta byle nabic i zablysnac, wiec dostosuj sie do wlasnych slow "jesli zamierzasz obrazac ludzi to zachowaj to dla siebie" pozdro synu...
Ale on miał racje co do tych pięciu których obraził
Ma racje
Gratz mu
Mati66 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-07-2006, 16:51   #1012
Zombiakus
Użytkownik Forum
 
Zombiakus's Avatar
 
Data dołączenia: 05 06 2006

Posty: 53
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Nad sklepem Toma, w jednym z pokoi, umieszczona jest figurka goblina. Moze to pomoze w rozwiazaniu zagadki z SSem.

Pozdrawiam
Zombiakus
Cya
__________________
Remember me when I'm gone...
Zombiakus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-07-2006, 18:12   #1013
Wievioor
Użytkownik Forum
 
Wievioor's Avatar
 
Data dołączenia: 18 05 2006
Lokacja: Gdynia

Posty: 107
Stan: Na Emeryturze
Imię: Wievioor
Profesja: Knight
Świat: Danera
Poziom: ~15
Skille: 41/39/\
Poziom mag.: 3
Wievioor ma numer GG 8306287 Send a message via Skype™ to Wievioor
Domyślny

@ - Prodigy -

Hmm A mogłbyś po respie serva sprawdzić czy ten ser tam jest? Bo przeciez gdyby mial tam byc to lezalby na kamieniu, tak jak ss, a nie na polce na ktora mozna cos polozyc...

Aha i zebyscie sie nie czepiali "dlaczego ty tam nie pojdziesz i sam nie sprawdzisz" to mówie, że nie mam Pacca
__________________
Zapraszam wszystkich na Moją stronę oraz na Forum



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dwimenor
Life is brutal, full of zasadzkas and kopas w dupas very mocno.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gery.pl
Jeżeli zdecydowałeś, że Twoja postać będzie w grze idiotą, to stwierdzenie typu "Chcem pożreć wieeeelkom kupę mięcha" będzie do niej pasować jak ulał.
Wievioor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-07-2006, 18:33   #1014
Lady Rookstayerka
Użytkownik Forum
 
Lady Rookstayerka's Avatar
 
Data dołączenia: 20 07 2006
Lokacja: Thais

Posty: 44
Profesja: Paladin
Poziom: 11
Poziom mag.: 4
Szczęśliwy A jednak :p

@ Prodigy, gratz zaskoczyles mnie, myslalam ze jestes bezmózgownym n00bem ktory chce sie tylko klocic na forum

@Topic,Moze wlasnie jak ktos tam napisal, jak zniknie spike sword i zmniejsza sie tamte ognie to i tamten przy ciele zniknie?? Mozliwe, u mnie na jamerze jeszcze nigdy nie znikl spike sword wiec nie mialam jak sprawdzic Pozdro.
__________________
I Like Good Fake
Lady Rookstayerka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-07-2006, 22:36   #1015
Hakuoh
Użytkownik Forum
 
Hakuoh's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2005
Lokacja: Bełchatów/Reading
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,622
Stan: Niegrający
Imię: Eldryzif
Profesja: Rookstayer
Świat: Calmera
Poziom: 74
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez fm*
Słuchaj dzieciaku, najbardziej rozbawiles mnie tekstem "jesli zamierzasz obrazac ludzi to zachowaj to dla siebie" hahaha i kto to mowi ten ktory wszedl na forum i pojechal po pieciu uzytkownikach naraz nie piszac nic ciekawego. Skoro udzielasz sie w tym temacie to znaczy, ze interesuje Cie tajemnica SS to powiedz mi jak wedlug Ciebie go zdobyc wieksza szansa ze trza rozwalic wszystko co biega czy pomysles i kombinowac? typowi nie chodzilo o dokladnie to samo co w postman quest "Hi mission" , ale o to , ze MOZE on byc na podobnej zasadzie czyli MYSLENIA... a tego akurat Tobie brakuje, a nie mu.
Tak pozatym to widac, ze gówno interesuje Cie sprawa rooka napisales posta byle nabic i zablysnac, wiec dostosuj sie do wlasnych slow "jesli zamierzasz obrazac ludzi to zachowaj to dla siebie" pozdro synu...
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mati66
Ale on miał racje co do tych pięciu których obraził
Ma racje
Gratz mu
Nie karmić trolla! Nie karmić trolla! Nie karmić trolla! Mają swoją gąbke w tym tłustym kaczym zadzie i mają sami se znaleźć żarcia... Nie karmić trolla! Nie karmić trolla! Nie karmić trolla! (Sorry za SPAM, ale jestem naprawde wkurzony)
__________________
I'm in league with satan. Obey his commands. With the goat of Mendes. Sitting at his left hand. I'm in league with satan. I love the dead. No one prayed for Sodom. As the people fled.
Hakuoh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-07-2006, 22:56   #1016
Glowa14
Użytkownik Forum
 
Glowa14's Avatar
 
Data dołączenia: 23 01 2006
Lokacja: Ustron,

Posty: 31
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Lotus
Świat: Rubera
Poziom: 75
Skille: 85/84
Poziom mag.: 6
Glowa14 ma numer GG 2433805
Domyślny

Ehh jak jestes wkurzony to nie spamuj , wez jakies krzeslo i w matke nim pobij ( wiem ze to tez spam )
__________________
A to moj idol

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Red Kliff
ja mam spike sworda ale nie powiem jak go zdobyc (qs)
@up
Sunrise nie ma spike sworda wiec nie walcie bzdur, spike sworda mam JA ale nie powiem jak go zdobyc bo qs no chyba ze mi modek pozwoli (ewentualnie moge na pw - msg me fast PLAX)
Glowa14 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-07-2006, 16:34   #1017
LaDYYY PaStEreczKa
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

uwarzam ze nie ma po co cie krytykowac super ze to wszystko pozbieralas bardzo bym chciala to sklejic no i miec odpowiedz na te 50 info hehe ZACHECAM DO SZUKANIA INFO I ROZWIOZYWANIA ZAGADEK ROOKA
  Odpowiedz z Cytatem
stary 29-07-2006, 11:03   #1018
Smok Adam
Użytkownik Forum
 
Smok Adam's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2006
Lokacja: Szczecin

Posty: 52
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Azura
Poziom: 15
Skille: 18/21
Smok Adam ma numer GG 7443667
Domyślny ...

Wiem, że to co teraz powiem wszysczy pewnie wiedzą......
ale dobra:
Przyłużmy że możemy wejść do pokoju Toma z dzwignią- mamy klucz albo coś). to wtedy trzeba mieć ludzi koło mimo maga i spike sworda..... chyba zę chcerz żeby Spik był czyiś. albo wiemy jak wejść do mimomaga i wiemy jak go pokonać ( jestesmy pewni że go pokonamy) to trzeba mieć ludzi kolo Spike i Toma..... co nie??
__________________
Hmm... Czasami jest się na wozie a raz pod wozem...
Hmm... Ja jestem pod wozem...
Hmm... Cały czas...
Hmm... Spoko

Ostatnio edytowany przez Smok Adam - 29-07-2006 o 11:06.
Smok Adam jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-07-2006, 16:13   #1019
Vaqumen
Użytkownik Forum
 
Vaqumen's Avatar
 
Data dołączenia: 03 05 2006

Posty: 19
Stan: Początkujący
Imię: Calzor
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Davemports
Świat: Celesta
Poziom: 63
Poziom mag.: 53
Domyślny ...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez fm*
Słuchaj dzieciaku, najbardziej rozbawiles mnie tekstem "jesli zamierzasz obrazac ludzi to zachowaj to dla siebie" hahaha i kto to mowi ten ktory wszedl na forum i pojechal po pieciu uzytkownikach naraz nie piszac nic ciekawego. Skoro udzielasz sie w tym temacie to znaczy, ze interesuje Cie tajemnica SS to powiedz mi jak wedlug Ciebie go zdobyc wieksza szansa ze trza rozwalic wszystko co biega czy pomysles i kombinowac? typowi nie chodzilo o dokladnie to samo co w postman quest "Hi mission" , ale o to , ze MOZE on byc na podobnej zasadzie czyli MYSLENIA... a tego akurat Tobie brakuje, a nie mu.
Tak pozatym to widac, ze gówno interesuje Cie sprawa rooka napisales posta byle nabic i zablysnac, wiec dostosuj sie do wlasnych slow "jesli zamierzasz obrazac ludzi to zachowaj to dla siebie" pozdro synu...

zgadzam sie z toba ten ziomek Hakuoh tylko zasmieca te forum komentujac innych jesli chcesz cos napisac to pisz cos madrego bo przez takich debili jak ty ten temat przestaje istniec wiec albo przestaniesz z siebie debila robic i wniesiesz cos do sprawy albo spieprzaj z tad dziadu ...
Vaqumen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-07-2006, 11:53   #1020
Poborca_Podatkowy
Użytkownik Forum
 
Poborca_Podatkowy's Avatar
 
Data dołączenia: 30 06 2006

Posty: 161
Domyślny

Hmmm... Teraz tak myślę, że skoro ten quest był zmieniany, to teraz może być niewykonalny. CIPy mogły usunąć jakąś książkę z podpowiedzią lub coś podobnego. A rozwiązanie tego questu może być szalenie dziwne (CIPy mają bujną wyobraźnię) i może być to coś na co nikt nie wpadł i nigdy nie wpadnie. Myślę, że jakieś stare postacie na starych światach mogą mieć coś takiego, co Cipsoft już usunął i co jest wskazówką.
@edit down
Może da się to sprawdzić grając na OTSach ze starszym klientem Tibii?

Ostatnio edytowany przez Poborca_Podatkowy - 30-07-2006 o 17:33.
Poborca_Podatkowy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:17.


Powered by vBulletin 3